Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 30.03.2009 21:17:58 vasta tsitaadiga

Noh, tekkisid mul ka vajadused. Kui ma nüüd tõmban telefoni peale endale mingi mängu ja panen läbi arvuti ta mälukaardile, ja mäng on rar failis, siis ta ju moblas ei käivitu.. kuidas seda probleemi lahendada? Ja kust võiks taskulambi ja msni telefonile leida? Ning mis veebibrauserit soovitate mul telefonis kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 21:24:17 vasta tsitaadiga

mängud on .jar või .sis formaadis, .rar'i pead lahti pakkima

taskulamp siit teemast juba läbi käinud ja msn ka, kasuta teema sisest otsingut.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 22:46:56 vasta tsitaadiga

natuke kll kiirustan küsimusega aga see firmi vahetamine kaotab mu isiklikud failid?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 22:51:03 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:
natuke kll kiirustan küsimusega aga see firmi vahetamine kaotab mu isiklikud failid?

Igaksjuhuks võid backupi teha, aga üldiselt ei tohiks kaduda.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 23:00:49 vasta tsitaadiga

Kuidas Nokia Mapsi eemaldada?
Kas uus FW on juba update kaudu kättesaadav?

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 23:29:18 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Kas uus FW on juba update kaudu kättesaadav?

tundub, et hetkel veel mitte.

kas keegi kuidagi rohkem shortcut'e ka desktopile on saand kui aint 4?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 10:17:02 vasta tsitaadiga

On keegi Nokia 5800 peal suuremat mälukaarti ka katsetanud? Nokia andmetel toetab kuni 16Gb aga äkki reaalselt rohkemgi? Ilmselt Telefoni töökiirus siis kannatab...
Teeks äkki ühistellimuse ja võtaks kuskilt väljamaalt odavaid 16Gb Micro SD kaarte? E-bays jäävad hinnad 47$ kanti- pole paha!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuud!K
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 10:29:26 vasta tsitaadiga

Mis class mälukaart on?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 10:47:01 vasta tsitaadiga

Tuud!K kirjutas:
Mis class mälukaart on?


tsitaat:
# Optimal speed and performance for microSDHC compatible devices
# Speed performance rating: Class 2 (based on SD 2.00 Specification)


E-BAY
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 17:19:04 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
Steff. kirjutas:
Kas uus FW on juba update kaudu kättesaadav?

tundub, et hetkel veel mitte.

kas keegi kuidagi rohkem shortcut'e ka desktopile on saand kui aint 4?

Handy shell vist oli selline programm, millega sai rohkem shortcute teha

nokia poolt Photo Browseri nimeline programm väljas.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 17:51:56 vasta tsitaadiga

striker13, See Nokia beta on küll väga mugav lahendus icon_lol.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 18:13:33 vasta tsitaadiga

sokutasin nüüd selle garmin mobile xt tuubile ja baltikumi kaardi. kõik nagu ok, kuni sinnamaani kui määran sihtkoha, kalkuleerib seal teid ja siis ütleb "no map". aga kui panen browse map siis näitab minu asukohta ja liikumist ja kõik thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 18:34:21 vasta tsitaadiga

rundll, Kusjuures mul vist sama jama icon_rolleyes.gif Ma ei näita üldse kaarti. Samas Tänava nimed ja majanumbrid leiab ülesse.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 19:04:30 vasta tsitaadiga

rundll, Steff., mul oli ka alguses nii, aga niipea kui sai sateliidiga ühenduse kätte, läks ise korda.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 31.03.2009 20:55:17 vasta tsitaadiga

panin siis selle fw 20 peale ja lampi tuli osadele rakendustele virtual key, kuigi pole seda iialgi peale pannud.
Millest see tulla võib ja kuidas sellest lahti saada?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 31.03.2009 22:36:07 vasta tsitaadiga

See uus beeta galerii on cool, aga esmamuljena jääb natukene aeglaseks.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 22:46:14 vasta tsitaadiga

muusik kirjutas:
See uus beeta galerii on cool, aga esmamuljena jääb natukene aeglaseks.

kui 3 päeva ära ootad kuni kõik pildid sisse loeb, siis pole väga vigagi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 10:19:25 vasta tsitaadiga

zann kirjutas:
panin siis selle fw 20 peale ja lampi tuli osadele rakendustele virtual key, kuigi pole seda iialgi peale pannud.
Millest see tulla võib ja kuidas sellest lahti saada?

Kahjuks selle uuendusega nii juhtbki, aga rakendushalduri alt saad mõnel programmil nupud keelata
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 01.04.2009 12:41:14 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
zann kirjutas:
panin siis selle fw 20 peale ja lampi tuli osadele rakendustele virtual key, kuigi pole seda iialgi peale pannud.
Millest see tulla võib ja kuidas sellest lahti saada?

Kahjuks selle uuendusega nii juhtbki, aga rakendushalduri alt saad mõnel programmil nupud keelata

ehk saad pisult täpsemalt öelda, kuidas, sest ise kohe üldse ei leia seda kohta ülesse, kust seda teha saaks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 13:38:50 vasta tsitaadiga

Kas sellel raalil aktiivsete programmide kiirsulgemise võimalust ka on? Et avad aktiivsete rakenduste loendi ja siis sulged ühe neist seal. Mõnikord töötab punane nupp, mõnikord mitte, polegi aru saanud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 01.04.2009 14:09:41 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Patt on muidugi heast paremat tahta aga....kas keegi oskab öelda, ons võimalik tekstiribade all olevat punast tausta (mille peale kirjutatakse igasugused käsud) muuta siniseks?

Ja siis olen aru saanud, et mul on moblas nokia maps, aga see kestab mul moblas kas a) 1 kuu b) 3 kuud?

Ja kui aus olla, siis tuttava nokias olnud GPS pilt näitas märksa paremat värki - mingid nooled näitasid liikumissuunda, kaugust asjadeni, kuna ära pöörata jne. Mul aga - niipalju kui see töös olen hoidnud - näitab vaid asukohta sõidu ajal ja kõik - ja kaart on ka kuidagi niru.

Ma isegi ei taha õpetust kuidas paremaks teha asja vaid mõne helgema pea kinnitust, et selle mobla GPS on võimalik tööle panna mõne teise tasuta kaardiprogrammiga (kaartidega) nagu kellavärk ja et selle kasutamine on tegelt odav, lihtne, lahe mõnus ja ajusid mittekoormav. icon_smile.gif


1. Telefoni menüüs on selline naljakas punkt nagu "Laadi alla" sealt alt leiad ka sinise theme oma telefonile.
2. Sul on Nokia Mapsis navigeerimine aktiveerimata. Lisaks võid kasutusele võtta ka Garmin XT tarvara, way asjalikum kui nokia jupstykk.

pluto kirjutas:
Kas sellel raalil aktiivsete programmide kiirsulgemise võimalust ka on? Et avad aktiivsete rakenduste loendi ja siis sulged ühe neist seal. Mõnikord töötab punane nupp, mõnikord mitte, polegi aru saanud


Selleks hoiad valget menüü nuppu all mõni sec ja avaneb nö task manager, kui jääb lahjakeseks siis soovitaks Handy Taskman'i nimelist softijuppi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 14:24:22 vasta tsitaadiga

Kui sa nüüd küsimuse uuesti läbi loed, siis mind ei huvita, kuidas aktiivsete rakenduste loend kuvada, vaid kuidas seal kuvas mõni programm kiirelt kinni panna.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 15:46:52 vasta tsitaadiga

zann kirjutas:
striker13 kirjutas:
zann kirjutas:
panin siis selle fw 20 peale ja lampi tuli osadele rakendustele virtual key, kuigi pole seda iialgi peale pannud.
Millest see tulla võib ja kuidas sellest lahti saada?

Kahjuks selle uuendusega nii juhtbki, aga rakendushalduri alt saad mõnel programmil nupud keelata

ehk saad pisult täpsemalt öelda, kuidas, sest ise kohe üldse ei leia seda kohta ülesse, kust seda teha saaks.


menüü->seaded->rakend.haldur->installitud rak.->ja siis need, millel on pusle sinise märgiga->valikud->komplekti seaded->kuvatav klaviatuur-> väljas.

pluto, kasuta parem handy taskmani, seal on hea ja lihtne programme sulgeda.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 16:24:59 vasta tsitaadiga

pluto, Nokia enda nö. Taskmanageris hoiad näppu selle rakenduse peal mida sulgeda soovid siis annab valida mida teed. icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 18:04:01 vasta tsitaadiga

Handy'l on see pluss ka et kui programm peaks kokku jooksma vms. et niisama kinni ei lähe, siis Handyl on "kill" käsk, mis rakenduse igaljuhul maha murrab
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardy
HV vaatleja
Hardy

liitunud: 18.08.2008




sõnum 01.04.2009 20:30:52 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei kõlba see telefon mitte kuhugi, eile sain ka kätte enda oma, no ma ei tea, viska või vastu seina.

(oi oi aprill)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 21:40:51 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:

........... Telefoni menüüs on selline naljakas punkt nagu "Laadi alla" sealt alt leiad ka sinise theme oma telefonile.........



ei leia!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 21:48:59 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:
zaitz kirjutas:

........... Telefoni menüüs on selline naljakas punkt nagu "Laadi alla" sealt alt leiad ka sinise theme oma telefonile.........



ei leia!


sealne teema pole vist päris see, aga tee on selline: laadi alla->valikud->värskenda sisu->graphics-> ja sealt siis sinine, hall või punane
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 21:54:00 vasta tsitaadiga

minul seal ainult triibulised taustalogod....teemast asi kaugel
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wasp13
HV vaatleja
wasp13

liitunud: 28.08.2007




sõnum 02.04.2009 10:41:13 vasta tsitaadiga

Selline mure, et sikutasin alla torrentist QuickOffice ja üritanud seda 5800'le sisse sööta. kas saan õigesti aru kui panen teli USB kaabliga massketta resiimis tööle ja lihtsalt tõstan ta suvalisse kausta, või on see vale? Igaljuhul see proge käima ei hakka, kas võib olla, et on see äkki tehtud mõne vanema symbiani versiooni jaoks? või söödan ta valesti telefonile sisse??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 12:00:10 vasta tsitaadiga

wasp13 kirjutas:
Selline mure, et sikutasin alla torrentist QuickOffice ja üritanud seda 5800'le sisse sööta. kas saan õigesti aru kui panen teli USB kaabliga massketta resiimis tööle ja lihtsalt tõstan ta suvalisse kausta, või on see vale? Igaljuhul see proge käima ei hakka, kas võib olla, et on see äkki tehtud mõne vanema symbiani versiooni jaoks? või söödan ta valesti telefonile sisse??


See programm on vaja installeerida ka. Kas siis läbi PC suiti või siis telefoni siseselt. Aga ilmselt on see su Office 14 päevane traial. Vähemalt mu eile installitud Office on. Excel ja powerpoint töötasid hästi.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wasp13
HV vaatleja
wasp13

liitunud: 28.08.2007




sõnum 02.04.2009 16:10:36 vasta tsitaadiga

vaatasin, et mul on kaks proget üks on quickoffice adobe reader, mille on sees fail BIN-6778.ZIP, sellele vajutades pistab jonnima, et ei saa avada faili tüüpi ei toeta.
Teine on quickoffice premium upgrade, ilmselt seepärast ei saa viimast tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 17:42:50 vasta tsitaadiga

wasp13 kirjutas:
vaatasin, et mul on kaks proget üks on quickoffice adobe reader, mille on sees fail BIN-6778.ZIP, sellele vajutades pistab jonnima, et ei saa avada faili tüüpi ei toeta.
Teine on quickoffice premium upgrade, ilmselt seepärast ei saa viimast tööle.


.ZIP fail on vaja eelnevalt lahti pakkida juhul kui sul pole telefonis pakkimis proget
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 21:52:41 vasta tsitaadiga

Mugavam on hankida näiteks X-plore nimeline failihaldus proge, see sööb nii .zip kui .rar faile.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 15:58:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kus eestis oleks võimalik soetada endale seda Sports Trackeri jaoks Polari pulsivööd. Et siis saaks 5800 täielik treeningkaaslane. icon_rolleyes.gif
Ei viitsi nagu väga E-bay-st ostma hakata. icon_rolleyes.gif

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 16:15:05 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Kas keegi teab kus eestis oleks võimalik soetada endale seda Sports Trackeri jaoks Polari pulsivööd. Et siis saaks 5800 täielik treeningkaaslane. icon_rolleyes.gif
Ei viitsi nagu väga E-bay-st ostma hakata. icon_rolleyes.gif


selles teemas vist kunagi küsisn, aga ei leia praegu ülesse, ja vastuseks sain mingi lehe, kus hinnaks oli ~600.-, sellepärast ei ostnud endale ka, oleks odavam võtaks ka ühe.


viimati muutis striker13 03.04.2009 19:24:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 16:27:36 vasta tsitaadiga

Kui Polari pulsikell koos vööga on olemas, kuidas siis ta 5800-ga ära paaritatakse? Mis protokolliga kell vööga suhtleb?
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 03.04.2009 23:19:25 vasta tsitaadiga

Mul probleem garminiga, kõik staff sees. regio kaart ja mingi baaskaart ka, hääljuhised jms, aga kaarti ei saa kas üldse ekraanil lohistada või jookseb minuti jooksul kokku. Räägitakse et tuleb mingit virtual keyd kasutada. oleks he kui keegi mingit lahendust pakuks. olen proovinud garmin 5.00.30 ja 5.00.40.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 23:45:15 vasta tsitaadiga

Bumer, Arvan et tegemist on Garmini enda poolse Bug-iga. Minuteada pole endiselt veel S60v5 ametlikult toetatud kah. Ning touch screeni toetus tuli alles viimases versioonis.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 09:17:39 vasta tsitaadiga

mul muidu töötab garmin hästi, vaatad kaarti, otsid kõike jne, aga pärast teise juhise andmist kohe koos...
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 12:23:42 vasta tsitaadiga

Nii... jälle mingi minor problem.
Eile siis kadus korraks DigiTV ära ja nagu tavaliselt, tegin ruuterile restardi. Sain DigiTV tagasi, Nett töötab jne.
PSPga saan wifisse, PS3mega saan wifisse, kuid mobiiliga ei saa. Koguaeg, ükskõik mis lehte ma ei prooviks, tuleb error "Veeb: lüüs ei vasta."

Et .. kuidas sellest probleemist lahti saada ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 04.04.2009 13:28:19 vasta tsitaadiga

Küsimus kas suurelt telefoni ekraanile kella ei saaks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 14:04:06 vasta tsitaadiga

Loki kirjutas:
Nii... jälle mingi minor problem.
Eile siis kadus korraks DigiTV ära ja nagu tavaliselt, tegin ruuterile restardi. Sain DigiTV tagasi, Nett töötab jne.
PSPga saan wifisse, PS3mega saan wifisse, kuid mobiiliga ei saa. Koguaeg, ükskõik mis lehte ma ei prooviks, tuleb error "Veeb: lüüs ei vasta."

Et .. kuidas sellest probleemist lahti saada ?

kustuta accsess point ära ja siis proovi uuesti.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 04.04.2009 14:20:01 vasta tsitaadiga

SOS aidake, Millega te videos vaaatate? Tahaks nagu mõnda filmi panna telefoni aga need ei hakka tööle kunagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 14:26:42 vasta tsitaadiga

Rainpoiss kirjutas:
SOS aidake, Millega te videos vaaatate? Tahaks nagu mõnda filmi panna telefoni aga need ei hakka tööle kunagi.


converdi ennem film mp4'ks, siis saad telefoni enda varustusega ka vaadata.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 04.04.2009 14:31:49 vasta tsitaadiga

Rainpoiss kirjutas:
Küsimus kas suurelt telefoni ekraanile kella ei saaks?

Menüü->Seaded->Telefon->Kp ja kellaaeg->Kella esitusviis
Sealt saad valida kas analoog või digitaalne icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 20:06:13 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
Loki kirjutas:
Nii... jälle mingi minor problem.
Eile siis kadus korraks DigiTV ära ja nagu tavaliselt, tegin ruuterile restardi. Sain DigiTV tagasi, Nett töötab jne.
PSPga saan wifisse, PS3mega saan wifisse, kuid mobiiliga ei saa. Koguaeg, ükskõik mis lehte ma ei prooviks, tuleb error "Veeb: lüüs ei vasta."

Et .. kuidas sellest probleemist lahti saada ?

kustuta accsess point ära ja siis proovi uuesti.


Kustutasin, kuid ei mingit abi icon_sad.gif.
Proovisin ka privaatseadete kustutamist .. ikka ei mingit abi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 18:05:39 vasta tsitaadiga

Loki kirjutas:
"Veeb: lüüs ei vasta."


See juhtub sul sisse ehitatud brauseriga? Proovi mingit kolmanda osapoole tarkvara.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 21:41:48 vasta tsitaadiga

opera mini thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 23:24:22 vasta tsitaadiga

Mini miinus on see, et ta ei söö flashi... icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.