|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
30.03.2009 21:17:58
|
|
|
| Noh, tekkisid mul ka vajadused. Kui ma nüüd tõmban telefoni peale endale mingi mängu ja panen läbi arvuti ta mälukaardile, ja mäng on rar failis, siis ta ju moblas ei käivitu.. kuidas seda probleemi lahendada? Ja kust võiks taskulambi ja msni telefonile leida? Ning mis veebibrauserit soovitate mul telefonis kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
30.03.2009 21:24:17
|
|
|
mängud on .jar või .sis formaadis, .rar'i pead lahti pakkima
taskulamp siit teemast juba läbi käinud ja msn ka, kasuta teema sisest otsingut.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
30.03.2009 22:46:56
|
|
|
| natuke kll kiirustan küsimusega aga see firmi vahetamine kaotab mu isiklikud failid?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
30.03.2009 22:51:03
|
|
|
| rundll kirjutas: |
| natuke kll kiirustan küsimusega aga see firmi vahetamine kaotab mu isiklikud failid? |
Igaksjuhuks võid backupi teha, aga üldiselt ei tohiks kaduda.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
30.03.2009 23:00:49
|
|
|
Kuidas Nokia Mapsi eemaldada?
Kas uus FW on juba update kaudu kättesaadav?
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
30.03.2009 23:29:18
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
| Kas uus FW on juba update kaudu kättesaadav? |
tundub, et hetkel veel mitte.
kas keegi kuidagi rohkem shortcut'e ka desktopile on saand kui aint 4?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
31.03.2009 10:17:02
|
|
|
On keegi Nokia 5800 peal suuremat mälukaarti ka katsetanud? Nokia andmetel toetab kuni 16Gb aga äkki reaalselt rohkemgi? Ilmselt Telefoni töökiirus siis kannatab...
Teeks äkki ühistellimuse ja võtaks kuskilt väljamaalt odavaid 16Gb Micro SD kaarte? E-bays jäävad hinnad 47$ kanti- pole paha!
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuud!K
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2004
|
31.03.2009 10:29:26
|
|
|
| Mis class mälukaart on?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
31.03.2009 10:47:01
|
|
|
| Tuud!K kirjutas: |
| Mis class mälukaart on? |
| tsitaat: |
# Optimal speed and performance for microSDHC compatible devices
# Speed performance rating: Class 2 (based on SD 2.00 Specification)
|
E-BAY
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
31.03.2009 17:19:04
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
| Steff. kirjutas: |
| Kas uus FW on juba update kaudu kättesaadav? |
tundub, et hetkel veel mitte.
kas keegi kuidagi rohkem shortcut'e ka desktopile on saand kui aint 4? |
Handy shell vist oli selline programm, millega sai rohkem shortcute teha
nokia poolt Photo Browseri nimeline programm väljas.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
31.03.2009 17:51:56
|
|
|
striker13, See Nokia beta on küll väga mugav lahendus
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
31.03.2009 18:13:33
|
|
|
sokutasin nüüd selle garmin mobile xt tuubile ja baltikumi kaardi. kõik nagu ok, kuni sinnamaani kui määran sihtkoha, kalkuleerib seal teid ja siis ütleb "no map". aga kui panen browse map siis näitab minu asukohta ja liikumist ja kõik .
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
31.03.2009 18:34:21
|
|
|
rundll, Kusjuures mul vist sama jama Ma ei näita üldse kaarti. Samas Tänava nimed ja majanumbrid leiab ülesse.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
31.03.2009 19:04:30
|
|
|
| rundll, Steff., mul oli ka alguses nii, aga niipea kui sai sateliidiga ühenduse kätte, läks ise korda.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
31.03.2009 20:55:17
|
|
|
panin siis selle fw 20 peale ja lampi tuli osadele rakendustele virtual key, kuigi pole seda iialgi peale pannud.
Millest see tulla võib ja kuidas sellest lahti saada?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
31.03.2009 22:36:07
|
|
|
| See uus beeta galerii on cool, aga esmamuljena jääb natukene aeglaseks.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
31.03.2009 22:46:14
|
|
|
| muusik kirjutas: |
| See uus beeta galerii on cool, aga esmamuljena jääb natukene aeglaseks. |
kui 3 päeva ära ootad kuni kõik pildid sisse loeb, siis pole väga vigagi.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
01.04.2009 10:19:25
|
|
|
| zann kirjutas: |
panin siis selle fw 20 peale ja lampi tuli osadele rakendustele virtual key, kuigi pole seda iialgi peale pannud.
Millest see tulla võib ja kuidas sellest lahti saada? |
Kahjuks selle uuendusega nii juhtbki, aga rakendushalduri alt saad mõnel programmil nupud keelata
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
01.04.2009 12:41:14
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| zann kirjutas: |
panin siis selle fw 20 peale ja lampi tuli osadele rakendustele virtual key, kuigi pole seda iialgi peale pannud.
Millest see tulla võib ja kuidas sellest lahti saada? |
Kahjuks selle uuendusega nii juhtbki, aga rakendushalduri alt saad mõnel programmil nupud keelata |
ehk saad pisult täpsemalt öelda, kuidas, sest ise kohe üldse ei leia seda kohta ülesse, kust seda teha saaks.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
01.04.2009 13:38:50
|
|
|
| Kas sellel raalil aktiivsete programmide kiirsulgemise võimalust ka on? Et avad aktiivsete rakenduste loendi ja siis sulged ühe neist seal. Mõnikord töötab punane nupp, mõnikord mitte, polegi aru saanud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
01.04.2009 14:09:41
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
Patt on muidugi heast paremat tahta aga....kas keegi oskab öelda, ons võimalik tekstiribade all olevat punast tausta (mille peale kirjutatakse igasugused käsud) muuta siniseks?
Ja siis olen aru saanud, et mul on moblas nokia maps, aga see kestab mul moblas kas a) 1 kuu b) 3 kuud?
Ja kui aus olla, siis tuttava nokias olnud GPS pilt näitas märksa paremat värki - mingid nooled näitasid liikumissuunda, kaugust asjadeni, kuna ära pöörata jne. Mul aga - niipalju kui see töös olen hoidnud - näitab vaid asukohta sõidu ajal ja kõik - ja kaart on ka kuidagi niru.
Ma isegi ei taha õpetust kuidas paremaks teha asja vaid mõne helgema pea kinnitust, et selle mobla GPS on võimalik tööle panna mõne teise tasuta kaardiprogrammiga (kaartidega) nagu kellavärk ja et selle kasutamine on tegelt odav, lihtne, lahe mõnus ja ajusid mittekoormav.  |
1. Telefoni menüüs on selline naljakas punkt nagu "Laadi alla" sealt alt leiad ka sinise theme oma telefonile.
2. Sul on Nokia Mapsis navigeerimine aktiveerimata. Lisaks võid kasutusele võtta ka Garmin XT tarvara, way asjalikum kui nokia jupstykk.
| pluto kirjutas: |
| Kas sellel raalil aktiivsete programmide kiirsulgemise võimalust ka on? Et avad aktiivsete rakenduste loendi ja siis sulged ühe neist seal. Mõnikord töötab punane nupp, mõnikord mitte, polegi aru saanud |
Selleks hoiad valget menüü nuppu all mõni sec ja avaneb nö task manager, kui jääb lahjakeseks siis soovitaks Handy Taskman'i nimelist softijuppi
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
01.04.2009 14:24:22
|
|
|
| Kui sa nüüd küsimuse uuesti läbi loed, siis mind ei huvita, kuidas aktiivsete rakenduste loend kuvada, vaid kuidas seal kuvas mõni programm kiirelt kinni panna.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
01.04.2009 15:46:52
|
|
|
| zann kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| zann kirjutas: |
panin siis selle fw 20 peale ja lampi tuli osadele rakendustele virtual key, kuigi pole seda iialgi peale pannud.
Millest see tulla võib ja kuidas sellest lahti saada? |
Kahjuks selle uuendusega nii juhtbki, aga rakendushalduri alt saad mõnel programmil nupud keelata |
ehk saad pisult täpsemalt öelda, kuidas, sest ise kohe üldse ei leia seda kohta ülesse, kust seda teha saaks. |
menüü->seaded->rakend.haldur->installitud rak.->ja siis need, millel on pusle sinise märgiga->valikud->komplekti seaded->kuvatav klaviatuur-> väljas.
pluto, kasuta parem handy taskmani, seal on hea ja lihtne programme sulgeda.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
01.04.2009 16:24:59
|
|
|
pluto, Nokia enda nö. Taskmanageris hoiad näppu selle rakenduse peal mida sulgeda soovid siis annab valida mida teed.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
01.04.2009 18:04:01
|
|
|
| Handy'l on see pluss ka et kui programm peaks kokku jooksma vms. et niisama kinni ei lähe, siis Handyl on "kill" käsk, mis rakenduse igaljuhul maha murrab
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardy
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2008
|
01.04.2009 20:30:52
|
|
|
Kahjuks ei kõlba see telefon mitte kuhugi, eile sain ka kätte enda oma, no ma ei tea, viska või vastu seina.
(oi oi aprill)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
01.04.2009 21:40:51
|
|
|
| zaitz kirjutas: |
........... Telefoni menüüs on selline naljakas punkt nagu "Laadi alla" sealt alt leiad ka sinise theme oma telefonile......... |
ei leia!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
01.04.2009 21:48:59
|
|
|
| rundll kirjutas: |
| zaitz kirjutas: |
........... Telefoni menüüs on selline naljakas punkt nagu "Laadi alla" sealt alt leiad ka sinise theme oma telefonile......... |
ei leia! |
sealne teema pole vist päris see, aga tee on selline: laadi alla->valikud->värskenda sisu->graphics-> ja sealt siis sinine, hall või punane
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
01.04.2009 21:54:00
|
|
|
| minul seal ainult triibulised taustalogod....teemast asi kaugel
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wasp13
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2007
|
02.04.2009 10:41:13
|
|
|
| Selline mure, et sikutasin alla torrentist QuickOffice ja üritanud seda 5800'le sisse sööta. kas saan õigesti aru kui panen teli USB kaabliga massketta resiimis tööle ja lihtsalt tõstan ta suvalisse kausta, või on see vale? Igaljuhul see proge käima ei hakka, kas võib olla, et on see äkki tehtud mõne vanema symbiani versiooni jaoks? või söödan ta valesti telefonile sisse??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
02.04.2009 12:00:10
|
|
|
| wasp13 kirjutas: |
| Selline mure, et sikutasin alla torrentist QuickOffice ja üritanud seda 5800'le sisse sööta. kas saan õigesti aru kui panen teli USB kaabliga massketta resiimis tööle ja lihtsalt tõstan ta suvalisse kausta, või on see vale? Igaljuhul see proge käima ei hakka, kas võib olla, et on see äkki tehtud mõne vanema symbiani versiooni jaoks? või söödan ta valesti telefonile sisse?? |
See programm on vaja installeerida ka. Kas siis läbi PC suiti või siis telefoni siseselt. Aga ilmselt on see su Office 14 päevane traial. Vähemalt mu eile installitud Office on. Excel ja powerpoint töötasid hästi.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wasp13
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2007
|
02.04.2009 16:10:36
|
|
|
vaatasin, et mul on kaks proget üks on quickoffice adobe reader, mille on sees fail BIN-6778.ZIP, sellele vajutades pistab jonnima, et ei saa avada faili tüüpi ei toeta.
Teine on quickoffice premium upgrade, ilmselt seepärast ei saa viimast tööle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
02.04.2009 17:42:50
|
|
|
| wasp13 kirjutas: |
vaatasin, et mul on kaks proget üks on quickoffice adobe reader, mille on sees fail BIN-6778.ZIP, sellele vajutades pistab jonnima, et ei saa avada faili tüüpi ei toeta.
Teine on quickoffice premium upgrade, ilmselt seepärast ei saa viimast tööle. |
.ZIP fail on vaja eelnevalt lahti pakkida juhul kui sul pole telefonis pakkimis proget
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
02.04.2009 21:52:41
|
|
|
| Mugavam on hankida näiteks X-plore nimeline failihaldus proge, see sööb nii .zip kui .rar faile.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
03.04.2009 15:58:56
|
|
|
Kas keegi teab kus eestis oleks võimalik soetada endale seda Sports Trackeri jaoks Polari pulsivööd. Et siis saaks 5800 täielik treeningkaaslane.
Ei viitsi nagu väga E-bay-st ostma hakata.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
03.04.2009 16:15:05
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
Kas keegi teab kus eestis oleks võimalik soetada endale seda Sports Trackeri jaoks Polari pulsivööd. Et siis saaks 5800 täielik treeningkaaslane.
Ei viitsi nagu väga E-bay-st ostma hakata.  |
selles teemas vist kunagi küsisn, aga ei leia praegu ülesse, ja vastuseks sain mingi lehe, kus hinnaks oli ~600.-, sellepärast ei ostnud endale ka, oleks odavam võtaks ka ühe.
viimati muutis striker13 03.04.2009 19:24:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
03.04.2009 16:27:36
|
|
|
Kui Polari pulsikell koos vööga on olemas, kuidas siis ta 5800-ga ära paaritatakse? Mis protokolliga kell vööga suhtleb?
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
03.04.2009 23:19:25
|
|
|
| Mul probleem garminiga, kõik staff sees. regio kaart ja mingi baaskaart ka, hääljuhised jms, aga kaarti ei saa kas üldse ekraanil lohistada või jookseb minuti jooksul kokku. Räägitakse et tuleb mingit virtual keyd kasutada. oleks he kui keegi mingit lahendust pakuks. olen proovinud garmin 5.00.30 ja 5.00.40.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
03.04.2009 23:45:15
|
|
|
Bumer, Arvan et tegemist on Garmini enda poolse Bug-iga. Minuteada pole endiselt veel S60v5 ametlikult toetatud kah. Ning touch screeni toetus tuli alles viimases versioonis.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.04.2009 09:17:39
|
|
|
mul muidu töötab garmin hästi, vaatad kaarti, otsid kõike jne, aga pärast teise juhise andmist kohe koos...
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
04.04.2009 12:23:42
|
|
|
Nii... jälle mingi minor problem.
Eile siis kadus korraks DigiTV ära ja nagu tavaliselt, tegin ruuterile restardi. Sain DigiTV tagasi, Nett töötab jne.
PSPga saan wifisse, PS3mega saan wifisse, kuid mobiiliga ei saa. Koguaeg, ükskõik mis lehte ma ei prooviks, tuleb error "Veeb: lüüs ei vasta."
Et .. kuidas sellest probleemist lahti saada ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainpoiss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2009
|
04.04.2009 13:28:19
|
|
|
| Küsimus kas suurelt telefoni ekraanile kella ei saaks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
04.04.2009 14:04:06
|
|
|
| Loki kirjutas: |
Nii... jälle mingi minor problem.
Eile siis kadus korraks DigiTV ära ja nagu tavaliselt, tegin ruuterile restardi. Sain DigiTV tagasi, Nett töötab jne.
PSPga saan wifisse, PS3mega saan wifisse, kuid mobiiliga ei saa. Koguaeg, ükskõik mis lehte ma ei prooviks, tuleb error "Veeb: lüüs ei vasta."
Et .. kuidas sellest probleemist lahti saada ? |
kustuta accsess point ära ja siis proovi uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainpoiss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2009
|
04.04.2009 14:20:01
|
|
|
| SOS aidake, Millega te videos vaaatate? Tahaks nagu mõnda filmi panna telefoni aga need ei hakka tööle kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.04.2009 14:26:42
|
|
|
| Rainpoiss kirjutas: |
| SOS aidake, Millega te videos vaaatate? Tahaks nagu mõnda filmi panna telefoni aga need ei hakka tööle kunagi. |
converdi ennem film mp4'ks, siis saad telefoni enda varustusega ka vaadata.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
04.04.2009 14:31:49
|
|
|
| Rainpoiss kirjutas: |
| Küsimus kas suurelt telefoni ekraanile kella ei saaks? |
Menüü->Seaded->Telefon->Kp ja kellaaeg->Kella esitusviis
Sealt saad valida kas analoog või digitaalne
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
04.04.2009 20:06:13
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
| Loki kirjutas: |
Nii... jälle mingi minor problem.
Eile siis kadus korraks DigiTV ära ja nagu tavaliselt, tegin ruuterile restardi. Sain DigiTV tagasi, Nett töötab jne.
PSPga saan wifisse, PS3mega saan wifisse, kuid mobiiliga ei saa. Koguaeg, ükskõik mis lehte ma ei prooviks, tuleb error "Veeb: lüüs ei vasta."
Et .. kuidas sellest probleemist lahti saada ? |
kustuta accsess point ära ja siis proovi uuesti. |
Kustutasin, kuid ei mingit abi .
Proovisin ka privaatseadete kustutamist .. ikka ei mingit abi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
05.04.2009 18:05:39
|
|
|
| Loki kirjutas: |
"Veeb: lüüs ei vasta."
|
See juhtub sul sisse ehitatud brauseriga? Proovi mingit kolmanda osapoole tarkvara.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
05.04.2009 21:41:48
|
|
|
opera mini
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
05.04.2009 23:24:22
|
|
|
Mini miinus on see, et ta ei söö flashi...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|