Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 16:14:31 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
dfi jr p45 matx 600 run

Spoiler Spoiler Spoiler


8M - 2.22.922


4800 600run

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 01.04.2009 16:16:56 vasta tsitaadiga

virx, 47133... thumbs_down.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 16:19:26 vasta tsitaadiga

virx, võiks kogu pasa ikka runi ajaks kinni panna. Lisaks CPUZ-s võiks näidata ka mainboard ja memory aken ning memseti timme kah. Perf tõesti jube, ei tea kuidas nii hull see asi. icon_eek.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 16:20:57 vasta tsitaadiga

Albert52, ma ei mõelnud ju perfi. Ilmselge, et seda ei aetud praegu taga. Või tahad näha Coolaleri perfi selle platega? icon_wink.gif
Mõtlesin seda FSBd ja tagamõttega naerda su ponnistuste üle T2RS-Plusiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.04.2009 16:21:01 vasta tsitaadiga

See 600MHz ei anna küll 4,8GHz juures midagi juurde.

Võrdluseks

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 01.04.2009 16:26:51 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Albert52, ma ei mõelnud ju perfi. Ilmselge, et seda ei aetud praegu taga. Või tahad näha Coolaleri perfi selle platega? icon_wink.gif
Mõtlesin seda FSBd ja tagamõttega naerda su ponnistuste üle T2RS-Plusiga icon_biggrin.gif

Mis see Coolaler siis välja võlus? Alla 40000pp? icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 18:33:48 vasta tsitaadiga

09.687 (1x1GB 5-5-5-15 1:1)

Spoiler Spoiler Spoiler


10x480 jäi tulemus pmst samaks ehk siis AJ-l on õigus.
coolaleri 600-l oli ainult cpu-z pilt, mingeid tulemusi ega perfist polnud küll kuskil juttu .. palju NB /vtt ? mõni link ehk anda?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 18:38:05 vasta tsitaadiga

virx, ocxtreme lehel oli põgus ülevaade vaid, seal jah 1M polnud. Vaata coolaleri kodukalt, äkki leiad sealt teema. Krdi pilukate keel ffs, essugi üles ei leia icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 19:24:23 vasta tsitaadiga

Nii lasin siis selle E7400 nati teste ja primet,ning üldjoontes võib rahule jääda thumbs_up.gif
Bench oli veel stabiilne 4500 ka aga volt oli 1.570+ ning rohkem ei süvenenud sellele kiirusele.
Omanikul jääb teda õhk jahutama beer_yum.gif
Tundub et saab kenasti õhuga @ 4GHz jätta.

Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 19:36:42 vasta tsitaadiga

kas keegi on proovinud asus p5q-e plaadiga quadi kellata ?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 19:56:16 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
kas keegi on proovinud asus p5q-e plaadiga quadi kellata ?

Ikka, kunagi jooksis vana-vana Q6600 B3 3,2GHz peal probleemideta.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 01.04.2009 19:56:22 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
kas keegi on proovinud asus p5q-e plaadiga quadi kellata ?

Kindlasti, peaks päris pädev plaat olema. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.04.2009 21:01:38 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Nii lasin siis selle E7400 nati teste ja primet,ning üldjoontes võib rahule jääda thumbs_up.gif
Bench oli veel stabiilne 4500 ka aga volt oli 1.570+ ning rohkem ei süvenenud sellele kiirusele.
Omanikul jääb teda õhk jahutama beer_yum.gif
Tundub et saab kenasti õhuga @ 4GHz jätta.

Siis vägagi mõistlik prose selle raha eest. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 21:10:20 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
E7400
Täna lammutasin prosesid ja märkasin kolmel E2220 prosel kah neid jälgi - kaks olid vanades suurtes karpides ja üks uues väikses ehk siis erinevad FPO'd kah.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 21:35:06 vasta tsitaadiga

Nagu mainisin siis ju on neil seal "testimikse" laboris midagi piixu läinud, et prose IHS peeti keerab 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 02.04.2009 00:04:02 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Nagu mainisin siis ju on neil seal "testimikse" laboris midagi piixu läinud, et prose IHS peeti keerab 8)


Mnjah, siis peab see testimise liin 'neil' seal päris kaua juba peetis olema icon_smile.gif
mul 2007 lôpp ostetud ja samad/sarnased scratch'id on IHS 'i peal
aga muidu oli kinnine 'sealed' karp, kôik kleepsud, hologrammid olid terved .. ise avasin
... karbil (Pack date: 12/07/07 )
icon_smile.gif hmm jah algul arvasin esimene mulje ... et asi on ''kusagil ?'' icon_rolleyes.gif mingi 'Cherry pick' protseduuri läbiteind .. voi siis läbi kukkund icon_smile.gif

Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 15:30:02 vasta tsitaadiga

Vahetasin ka täna oma Q6600 E7200 vastu ja kohe piinama!

Piinasin kuni sain 3.8GHz 1.4v ... tahtsin veel enamat ja terve kast hakkas segast peksma icon_eek.gif tegi ainult restarte, peale bios reseti ei tahtnud enam kelluda, raid kettad kadusid ära ja rikkus windowsi mbr-i ära ... õnneks suutsin kõik taastada ja mõtlesin, et 3.8 on väga hea küll. icon_biggrin.gif . Enam igaks juhuks ei julge ja nüüd olen stabiilselt sellel kiirusel.

_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 10:59:13 vasta tsitaadiga

Ma peaks ka mingi hetk E7400 küüned taha saama. Proovib MSI neo2 (P35 kiva) peal ~4 GHz saavutada.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 03.04.2009 11:56:35 vasta tsitaadiga

Le Inc, see mainitud emaplaat peaks sellega h6lpsasti hakkama saama?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 15:09:03 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
Le Inc, see mainitud emaplaat peaks sellega h6lpsasti hakkama saama?

Ikka! BIOS tuli ära uuendada.


Prose käes ja masinas. E7400, FPO 3845A405, 1.1 V def. pinge, S-Spec SLB9Y
4 GHz peal ei olnud nõus windowsit näitama 1.32 V juures (1.36V Inteli soovitatud max.). Tahtsin spetside piiridesse jääda, seega hetkel Orthos mürab 10x380.1 = 3,8 GHz, 1.29V, temp kõigub 68 ..70 C, jahutab triton 75. Sutsu võiks pinget juurde panna, Inteli lubatud max. 74 C on veel maad icon_biggrin.gif.
Võimalik et 1.4V näitab ka 4 GHz peal pilti. Töö juurde käib vähemast kah icon_smile.gif

Muide sellel E7400 on ka väga tugevad jäljed IHS peale sööbinud, peaaegu on aimatav neljanurkne monstrum mis prose peale surutud oli.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 15:27:19 vasta tsitaadiga

jungleman, eedlaks küll jamh thumbs_up.gif
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 03.04.2009 15:40:18 vasta tsitaadiga

Aga oskab keegi ikkagi öelda, et kui E8400@3,6 ja volt on 1,26 kas siis kõik muud asjad võib jätta autosse? Või kas kuidagi ple võimalik vaadata et palju ta autos annab neile?
Plate on P5Q Pro.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 15:43:55 vasta tsitaadiga

Le Inc, Muidugi pane 1.4v, mul oli PRIME stabiilne @ 4GHz thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.04.2009 15:49:03 vasta tsitaadiga

otto123, üldiselt on asuse platede puhul soovitatav kõik V sätted manuaalselt min. settingutele panna (NB, PLL jne.). Nii mõnelgi AHV-l sedasi tehes masin stabiilsemaks muutunud, k.a. minul. Prose volt ja mälu volt säti loomulikult vastavalt vajadusele/ettenähtud stock seadetele.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 03.04.2009 15:50:45 vasta tsitaadiga

Ei ta on stabiilne, ainult see asi, et ma ei saa kuskilt vaadata palju annab. Sellist proge ka vist ei ole?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 15:51:24 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:
Ei ta stabiilne on ainult see asi et ma ei saa kuskilt vaadata palju annab. Sellist proge ka vist ei ole?
Voltmeetar ainult ja seepärast, et olla kindel tuleb nominaal väärtused käsitsi panna nagu CorsairX soovitas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 03.04.2009 15:56:22 vasta tsitaadiga

Tahan just sellepärast teada et järsku annab rohkem kui tohiks, või 1,26v seda muret ple? Et kas sellise voldiga üldse annab muudele asjadele juurde?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 15:56:42 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:
Tahan just sellepärast teada et järsku annab rohkem kui tohiks, või 1,26v seda muret ple?

Mis sa nendest numbritest piilud,kui temp normis siis pole vaja pabistada thumbs_up.gif
Annab niipalju kui vaja.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 03.04.2009 15:58:59 vasta tsitaadiga

Annab tavaliselt ju rohkem kui vaja näiteks kui prose volt autosse jätta annab ju 3,6ghz peal mingi 1,38 mis selgelt palju.
Ja tempi ei saa vaadata ju? või see kui annab palju kajastub MB tempis? icon_rolleyes.gif


viimati muutis Otto E. 03.04.2009 15:59:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 15:59:20 vasta tsitaadiga

otto123 kirjutas:
Annab tavaliselt ju rohkem kui vaja näiteks kui prose volt autosse jätta annab ju 3,6ghz peal mingi 1,38 mis selgelt palju. icon_lol.gif

Kus tead et palju on icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 03.04.2009 16:02:43 vasta tsitaadiga

Aga kui annaks liiga palju kas siis läheks motherboard temp liiga suureks? Või need nb-d ja need ei mõjuta seda?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 16:10:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kui annaks liiga palju kas siis läheks motherboard temp liiga suureks?

Vastan küsimusega siis uuesti.
Kus kohast võtad kui palju on plaju icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 03.04.2009 16:16:35 vasta tsitaadiga

Ah vahet ple las jääb siis nii nagu on... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 16:34:30 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Le Inc, Muidugi pane 1.4v, mul oli PRIME stabiilne @ 4GHz thumbs_up.gif

Millega jahutasid? ASUSE triton 75 läheb ilmselt üle 75 C 1.4 V
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 16:54:41 vasta tsitaadiga

Scythe Ninja rev B thumbs_up.gif
Prime ei suutnud üle 70c ajada
TAT-i ei proovinud, kuna ei näinud vajadust.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 16:57:14 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Aga kui annaks liiga palju kas siis läheks motherboard temp liiga suureks?

Vastan küsimusega siis uuesti.
Kus kohast võtad kui palju on plaju icon_question.gif

Eks ta Cpu-z vaatas ma arvan icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 03.04.2009 17:06:53 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Aga kui annaks liiga palju kas siis läheks motherboard temp liiga suureks?

Vastan küsimusega siis uuesti.
Kus kohast võtad kui palju on plaju icon_question.gif

Eks ta Cpu-z vaatas ma arvan icon_rolleyes.gif

Jah, ning tegeltmõtlen üldse seda, et kõige olulisem on ikka ju prose volt et kui plate omad on autos siis ei tohiks need midagi hullu teha? on nii? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2009 17:35:42 vasta tsitaadiga

otto123, Just
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 14:47:29 vasta tsitaadiga

E8600 4009mhz
1.184
10h passed!

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 15:10:35 vasta tsitaadiga

virx, Päris hea beer_yum.gif
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.04.2009 17:50:05 vasta tsitaadiga

virx, krdi hää isendi oled saanud 24/7 jaoks beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.04.2009 20:17:57 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
virx, krdi hää isendi oled saanud 24/7 jaoks beer_yum.gif

Mis vahet on 24/7 jaoks kas 1.184V või 1,25V. icon_rolleyes.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 20:41:49 vasta tsitaadiga

G80, kus su LN2 tulemused on? icon_lol.gif Kuulsin, et miskit oli nihu läinud? Raiskasite ~60L lämmastikku niisama ära?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 04.04.2009 20:59:55 vasta tsitaadiga

Albert52, G80 raalil mingid probleemid seal on igatahes. icon_neutral.gif Ei saanud mitte midagi peaaegu kätte... icon_eek.gif
5600Mhz PI tuli ära vist ainult. G80 ütles, et läheb piinama veel... Hüppan ka sinna vast veel. icon_rolleyes.gif
Tahaks enda PI perfi parandada ning 06-e uuesti lasta. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.04.2009 21:03:21 vasta tsitaadiga

Albert52 kirjutas:
G80, kus su LN2 tulemused on? icon_lol.gif Kuulsin, et miskit oli nihu läinud? Raiskasite ~60L lämmastikku niisama ära?

Ei tea UD3P paneb näkku, ei sa isegi 570FSB stabiilseks, rev 1.1 jama vist...
Jube mobo. icon_biggrin.gif 1.0 oli auto peal 610Mhz tuimalt toas. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 21:19:54 vasta tsitaadiga

Huh, hea et ma sain rev 1.0 siis. Näidake 6ghz peal pi 1M ära ikka. icon_wink.gif
BTW, lämmastikuga küta julgelt 2V peale prosele, pole siin põdeda miskit.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.04.2009 21:25:14 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
CorsairX kirjutas:
virx, krdi hää isendi oled saanud 24/7 jaoks beer_yum.gif

Mis vahet on 24/7 jaoks kas 1.184V või 1,25V. icon_rolleyes.gif

No ma eeldan, et 1,25V läheb veel kaugemal 24/7 jaoks. Seda mõtlesin icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2009 11:55:03 vasta tsitaadiga

kellelgi kokkupuuteid Asus STRIKER II Formulaga ?Mis fsb suudab C2D näiteks e8500 või 8600 teha?
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.04.2009 12:16:41 vasta tsitaadiga

eXceed, 450-500 ehk?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2009 12:21:34 vasta tsitaadiga

Ega sellest 780i käkist midagi loota pole mõtet thumbs_down.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.