|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
26.03.2009 11:53:51
|
|
|
keegi hiinamaalt patareisid/akusid on tellinud? tuleb tollist läbi või ei?
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
26.03.2009 11:59:29
|
|
|
Telli parem UK-st, saad kiiremalt kätte ja hind ei oluliselt kõrgem...
| busse kirjutas: |
| keegi hiinamaalt patareisid/akusid on tellinud? tuleb tollist läbi või ei? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ASSAA! elektroonika
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2003
|
26.03.2009 12:44:52
|
|
|
DeCoder: Enne kui ostma hakkad, vaata, kust see kasutaja need positiivsed tagasisided on saanud. Selle kasutaja positiivsed tulevad 50-50 iPod'i skinnide ja mingite kaablite müümisest ja kui neid tagasisideme kirjutajaid lähemalt vaadata, siis kogu nende tagasisidede "ampuaa" koosnebki vaid sellise pahna ostmises. Võimaluseks on, et neil sealkandis mingisugune network, kes teevad endale mitmeid kontosid mitmete nimede alt ning kes fiktiivselt "kaupa" müüvad ning piisava arvu positiivseid tagasisidesid koguvad, et peale seda lääne "annetajaid" lüpsta.
Paypal kannab küll reeglina raha tagasi, kuid kui krediitkaart, millele see raha kantud on, on niigi miinuses (tõenäoliselt juba ka suletud), pole paypal'il ka seda raha kuskilt võtta.
eBay'st veel: Kui tellite, soovitage saatjal tsekk alles hoida, kui kaup kaduma läheb postitamise jooksul (mis mul nüüd kaks korda juhtunud on), on vähemalt teoreetiline võimalus kaupa trackida. Siiani õnneks on müüjad mulle raha tagasi kandnud.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h2ckinside
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2008
|
26.03.2009 14:00:20
|
|
|
Kas siis UK-st tellides kaup ei lähe tollist läbi?
| Jaanus kirjutas: |
Telli parem UK-st, saad kiiremalt kätte ja hind ei oluliselt kõrgem...
| busse kirjutas: |
| keegi hiinamaalt patareisid/akusid on tellinud? tuleb tollist läbi või ei? |
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
26.03.2009 14:42:06
|
|
|
| h2ckinside kirjutas: |
Kas siis UK-st tellides kaup ei lähe tollist läbi?
| Jaanus kirjutas: |
Telli parem UK-st, saad kiiremalt kätte ja hind ei oluliselt kõrgem...
| busse kirjutas: |
| keegi hiinamaalt patareisid/akusid on tellinud? tuleb tollist läbi või ei? |
|
|
ikka läheb, aga pole kuulnud, et keegi UK kauba pärast tolliga oleks kakelnud
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
26.03.2009 14:59:39
|
|
|
EU sisene kaup pole tollitav
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
26.03.2009 15:35:52
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
EU sisene kaup pole tollitav  |
no EP tolliterminalist või kuidas seda kohta kus saabub kaup tuleb läheb ikka läbi. lihtsalt keegi ei hakka selle nimel tömblema, kui pakis on mobiil, millel puudub CE tähis.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
26.03.2009 15:52:25
|
|
|
Sorteerimiskeskusest käib läbi, ma kahtlen kas EU sisene ikka päris tolliterminalist läbi läheb, ma arvan et see sorteeritakse ikka otse edasi...
Vähemalt kui trackingut olen jälginud EP lehel siis on nii...
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T00m25
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2007
|
26.03.2009 16:53:14
|
|
|
Mismoodi selle SEB Visa virtuaalkaardiga maksmine käib ?
Tegin poes tellimuse, seejärel valisin makseviisiks Visa krediitkaardi, lisasin nõutud kohta krediitkaardi nr. ja hetkel on tellimus "pending" staatuses. Mis edasi? Kuidas ma rahad üle kannan vms ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
26.03.2009 19:13:04
|
|
|
| Mida see tähendab: Your item cleared customs in ESTONIA at 10:37 AM on March 26, 2009. -> Et pakk on tollis või juba on tollist läbi ja eesti posti teel ?
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
26.03.2009 19:34:55
|
|
|
Tollist läbi
| walkman kirjutas: |
| Mida see tähendab: Your item cleared customs in ESTONIA at 10:37 AM on March 26, 2009. -> Et pakk on tollis või juba on tollist läbi ja eesti posti teel ? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
26.03.2009 19:42:08
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Tollist läbi
| walkman kirjutas: |
| Mida see tähendab: Your item cleared customs in ESTONIA at 10:37 AM on March 26, 2009. -> Et pakk on tollis või juba on tollist läbi ja eesti posti teel ? |
|
Väga armas, 17 ndal ostsin ära ja juba eestis. Super
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
26.03.2009 21:58:08
|
|
|
Lugesin siin seda teemat ikka kõva paar tundi. Päris palju tarka juttu leidub.
Aga ikka endal kah küsimus. Täna otsustasin siis esimest korda tellida ebayst. kasutasin UK oma. kaubaks siis võtsin PS3 ning Buy It Now. Krediitkaarti pole, niiet sai nädala alguses tehtud SEB virtuaalkaart ning see ilusasti ka paypalis ära aktiveeritud. Aga täna tellides, kui kik juba kinnitatud, ja arvatavasti viimane nupp valida et raha üle läheks, hakkas segast peksma paypal/ebay:
"The card selected cannot be used for this
transaction. Please choose a different way to
pay, or click Continue below to select another
funding source, or to add another debit or credit
card to your account."
Ajas nagu üsna närvi, kuna cancel nuppu polnud läksin lihtsalt ebay lehele edasi rändama. Vaatasin ka igaksjuhuks SEB kontot, ilusasti 4,5k nüüd seisab broneeringute all. Tehingu all saab PAYPAL nime välja lugeda, kuid ei paypal lehel ega ebays pole midagi selle kohta et oleksin midagi ostnud, maksnud, üle kandnud. Paypali konto kah ikka 0. pole seal mingi 1,5 mis peaks olema tagastatud peale kaardi kinnitamist, kuigi kaart on kinnitatud (verified), seda saan ka mina kinnitada:D kuigi SEB-is need 23eek kah broneeringute all. Kuna ma ei saa päris aru mida kogu see broneeringu värk tähendab , ei tea kas asi peabki nii olema või ei.
Niiet palukski abi siis sellega, et kas see kõik on normaalne, või pean hakkama muretsema?
EDIT: Müüja saatis just kirja, öeldes et paypal aktsepteerib ainult krediit/debeet kaarte. Tõesta nüüd talle et mingi virtuaalne kaart kah sobib...
viimati muutis Clover 26.03.2009 22:17:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
*Lask!ja*
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2004
|
26.03.2009 22:12:25
|
|
|
Kuidas vältida PayPali chargeback'e (loe: saadab enda kontole raha tagasi)? Plaan müüa mõnesid asju ja raha tahaks PayPali kontole, kuid väga suur oht on, et ostja teeb chargeback'i. Mismoodi saaks seda vältida? - Kas näiteks midagi jälgida või kuskilt andmebaasist midagi vaadata vms?
NB! Probleem pole seotud karvavõrtki eBay-ga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
26.03.2009 22:27:24
|
|
|
*Lask!ja*, ma ei saa ikka poindist aru, miks ostja peaks oma kontole raha tagasi kandma. Ega ei ei käi nii lihtsalt et kannan raha ja siis otsustan raha tagasi võtta, mis ostetud, see ostetud...
Clover, SEB virtuaalkaardil on kõik krediitkaardi omadused. Ära parem hakkagi müüjale virtuaalse krediitkaardi juttu ajama, ütle parem et sul on Visa krediitkaart Paypaliga seotud
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
26.03.2009 22:31:53
|
|
|
| tsitaat: |
Lugesin siin seda teemat ikka kõva paar tundi. Päris palju tarka juttu leidub.
Aga ikka endal kah küsimus. Täna otsustasin siis esimest korda tellida ebayst. kasutasin UK oma. kaubaks siis võtsin PS3 ning Buy It Now. Krediitkaarti pole, niiet sai nädala alguses tehtud SEB virtuaalkaart ning see ilusasti ka paypalis ära aktiveeritud. Aga täna tellides, kui kik juba kinnitatud, ja arvatavasti viimane nupp valida et raha üle läheks, hakkas segast peksma paypal/ebay:
"The card selected cannot be used for this
transaction. Please choose a different way to
pay, or click Continue below to select another
funding source, or to add another debit or credit
card to your account."
Ajas nagu üsna närvi, kuna cancel nuppu polnud läksin lihtsalt ebay lehele edasi rändama. Vaatasin ka igaksjuhuks SEB kontot, ilusasti 4,5k nüüd seisab broneeringute all. Tehingu all saab PAYPAL nime välja lugeda, kuid ei paypal lehel ega ebays pole midagi selle kohta et oleksin midagi ostnud, maksnud, üle kandnud. Paypali konto kah ikka 0. pole seal mingi 1,5 mis peaks olema tagastatud peale kaardi kinnitamist, kuigi kaart on kinnitatud (verified), seda saan ka mina kinnitada:D kuigi SEB-is need 23eek kah broneeringute all. Kuna ma ei saa päris aru mida kogu see broneeringu värk tähendab , ei tea kas asi peabki nii olema või ei.
Niiet palukski abi siis sellega, et kas see kõik on normaalne, või pean hakkama muretsema?
EDIT: Müüja saatis just kirja, öeldes et paypal aktsepteerib ainult krediit/debeet kaarte. Tõesta nüüd talle et mingi virtuaalne kaart kah sobib. |
..
| tsitaat: |
| Clover, SEB virtuaalkaardil on kõik krediitkaardi omadused. Ära parem hakkagi müüjale virtuaalse krediitkaardi juttu ajama, ütle parem et sul on Visa krediitkaart Paypaliga seotud |
Aga ma ei saa aru, kas mul siis arvelt läinud raha või ei? ta lisas mul broneeringu alla selle tellimuse hinna, kuid ei midagi muud. mis seis siis on ikkagi? kas äkki vaja aega enne kui SEB raha üle kannab ? oleks väga vaja teada.
viimati muutis Clover 26.03.2009 23:52:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
26.03.2009 22:34:02
|
|
|
| Clover, logi PayPali sisse ja vaata mis näitab, kas näitab tehingute all seda tehingut...
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
*Lask!ja*
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2004
|
26.03.2009 22:44:36
|
|
|
| Clover, mina soovitaksin SEB klienditoega ühendust võtta. Ise sain nende kaudu kõik aetud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
26.03.2009 22:52:46
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| .../ Vaatasin ka igaksjuhuks SEB kontot, ilusasti 4,5k nüüd seisab broneeringute all. Tehingu all saab PAYPAL nime välja lugeda, kuid ei paypal lehel ega ebays pole midagi selle kohta et oleksin midagi ostnud, maksnud, üle kandnud. Paypali konto kah ikka 0. pole seal mingi 1,5 mis peaks olema tagastatud peale kaardi kinnitamist, kuigi kaart on kinnitatud (verified), seda saan ka mina kinnitada:D kuigi SEB-is need 23eek kah broneeringute all. /... |
See 1,5 tuleb kunagi hiljem, see on normaalne.
Ja kui maksmine ebaõnnestus, siis see on ka normaalne, et raha hoitakse broneeringu all kinni mõned päevad.
Vajadusel saab mulle kroonides ülekande teha ja saadan soovitud summa Paypali kontole. Jääb igasugune mässamine nende krediitkaartidega ära
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
27.03.2009 00:46:24
|
|
|
Tänks kõigile. Ma juba kirjutasin kirja SEB-ile. Loodan et homme juba vastavad.
Ja ma siin uus, niiet ei tea veel kui hästi teid saab usaldada nende rahaülekannetega no offence, lihtsalt ega summa pole väike. Pealegi eks enne kui ma seda raha Broneeringu alt kätte saa, ei saa ma ka midagi teha või uuesti proovida. Eks lähipäevil vaatab
ning Paypalis pole märgetki selle kohta.
Update: just kontrollisin paypali, mu 1.5 registreerimistasu jõudis kohale:D võttis küll päris kaua.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h2ckinside
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2008
|
27.03.2009 11:20:55
|
|
|
| kas kellelgi on kogemusi UK-st mobiili tellimisega millel puudub CE märgistus, kas kaup tuleb kohale?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koerlane
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2004
|
27.03.2009 13:36:35
|
|
|
| h2ckinside kirjutas: |
| kas kellelgi on kogemusi UK-st mobiili tellimisega millel puudub CE märgistus, kas kaup tuleb kohale? |
Olen ostnud Kui kaup tuleb reaalselt ka UK,st siis tuleb asi ilusti kohale.Isegi Austraaliast sain ilma CE märgistuseta ilusti kätte aga ei pruugi.UK puhul pead ikka kindel olema et nad ei saada tegelikult Hong-Kongist.Hong-Kongist tellides on seis 50-50 Võib kohale jõuda ja võib ka mitte.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
27.03.2009 14:28:42
|
|
|
| tsitaat: |
*Lask!ja* kirjutas:
Clover, mina soovitaksin SEB klienditoega ühendust võtta. Ise sain nende kaudu kõik aetud. |
Sain just pangalt teate:
"Täname Teid kirja eest.
Virtuaalkaardi tehing on aktsepteeritud. Millegi pärast on sama tehing
teostatud veel ühe korra, kuid see pole vabade vahendite puudumise tõttu
õnnestunud."
Niiet ikkagi õnnestus maksmine, kuid ega paypalis ega ebays pole märgetki. Ning raha siiamaani broneeringute all. Vähemalt see 1,5 pole, ma sian selle eile õhtul lõpuks tagsai paypali kontole Juvist siis läheb aega enne kui saab üle kantud. kuid see ju püris halb, sest kui tellid ebayst nad tahavad et sa ära maksaks üsna kiiresti, ning kui koguaeg peab mingi pool nädalalt ootama, et raha saaks üle kantud, siis see on halb.
Praegusel juhul õnneks Buy It Now juhtum ning kaupa tal veel 29 tükki, niiet mul aega on kuni üle kannab raha. Aga kui oleks tegu oktsioniga, siis oleks asi halb.
Kuni kaup pole veel käes, siis ei viitsi uurida, niiet keegi siin äkki teab mitu protsenti osta.ee võtab endale kui seal müüa ?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
27.03.2009 16:01:13
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Praegusel juhul õnneks Buy It Now juhtum ning kaupa tal veel 29 tükki, niiet mul aega on kuni üle kannab raha. Aga kui oleks tegu oktsioniga, siis oleks asi halb. |
Mis siis teistmoodi oleks? Müüja tahab oma raha tavaliselt 3-7 päeva jooksul nii või naa. Pole vahet kas tehgu on BIN või tavalise oksjoniga
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
27.03.2009 16:17:38
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
| Praegusel juhul õnneks Buy It Now juhtum ning kaupa tal veel 29 tükki, niiet mul aega on kuni üle kannab raha. Aga kui oleks tegu oktsioniga, siis oleks asi halb. |
Mis siis teistmoodi oleks? Müüja tahab oma raha tavaliselt 3-7 päeva jooksul nii või naa. Pole vahet kas tehgu on BIN või tavalise oksjoniga  |
Tihtipeale kui olen vaadanud tavalisi oktsjoneid, paljud tahavad raha näha juba 1-2 päeva jooksul. Selle BIN korral nt asi nii et kohe tahab raha et oleks ülekantud. seal öeldud et kuni raha pole, teised saavad toote ära osta. pealegi mul ei näita ju et ma selle ära ostsin. poleks tal veel 29 toodet järel, vaid nt ainult 1, siis oleks keegi teine juba ära ostnud enne kui mu raha poole nädala pärast kohale jõuab
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
27.03.2009 16:35:19
|
|
|
Mismoodi su raha poole nädala pärast talle kohale jõuab? Maksid pangaülekandega?
| Clover kirjutas: |
...siis oleks keegi teine juba ära ostnud enne kui mu raha poole nädala pärast kohale jõuab  |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
27.03.2009 17:02:55
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Mismoodi su raha poole nädala pärast talle kohale jõuab? Maksid pangaülekandega?
| Clover kirjutas: |
...siis oleks keegi teine juba ära ostnud enne kui mu raha poole nädala pärast kohale jõuab  |
|
| Clover kirjutas: |
Lugesin siin seda teemat ikka kõva paar tundi. Päris palju tarka juttu leidub.
Aga ikka endal kah küsimus. Täna otsustasin siis esimest korda tellida ebayst. kasutasin UK oma. kaubaks siis võtsin PS3 ning Buy It Now. Krediitkaarti pole, niiet sai nädala alguses tehtud SEB virtuaalkaart ning see ilusasti ka paypalis ära aktiveeritud. Aga täna tellides, kui kik juba kinnitatud, ja arvatavasti viimane nupp valida et raha üle läheks, hakkas segast peksma paypal/ebay:
"The card selected cannot be used for this
transaction. Please choose a different way to
pay, or click Continue below to select another
funding source, or to add another debit or credit
card to your account."
Ajas nagu üsna närvi, kuna cancel nuppu polnud läksin lihtsalt ebay lehele edasi rändama. Vaatasin ka igaksjuhuks SEB kontot, ilusasti 4,5k nüüd seisab broneeringute all. Tehingu all saab PAYPAL nime välja lugeda, kuid ei paypal lehel ega ebays pole midagi selle kohta et oleksin midagi ostnud, maksnud, üle kandnud. Paypali konto kah ikka 0. pole seal mingi 1,5 mis peaks olema tagastatud peale kaardi kinnitamist, kuigi kaart on kinnitatud (verified), seda saan ka mina kinnitada:D kuigi SEB-is need 23eek kah broneeringute all. Kuna ma ei saa päris aru mida kogu see broneeringu värk tähendab , ei tea kas asi peabki nii olema või ei.
Niiet palukski abi siis sellega, et kas see kõik on normaalne, või pean hakkama muretsema?
EDIT: Müüja saatis just kirja, öeldes et paypal aktsepteerib ainult krediit/debeet kaarte. Tõesta nüüd talle et mingi virtuaalne kaart kah sobib... |
läbi Paypal-i, SEB Virtuaalkaardiga. Sai makstud eile lõunapaiku, raha ikka veel Broneeringute all, SEB kinnitas et tehing õnnestus, ei paypal ega ebay ei kajasta et oleksin midagi ostnud või millegi eest maksnud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
27.03.2009 17:09:12
|
|
|
| Clover, kahtlane. Tähendab, et kui sa vaatad U-NETis oma virtuaalkaardi väljavõtet, siis sa näed et selline õige summa on broneeritud, kuid Paypali väljavõttes pole üldse seda tehindut näha? Siis sa peaksid hoopis laskma SEB-l selle broneeringu tühistada ja uuesti proovima PayPaliga maksta. See makse ei lähe muidu läbi.
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
27.03.2009 17:12:07
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
| Clover, kahtlane. Tähendab, et kui sa vaatad U-NETis oma virtuaalkaardi väljavõtet, siis sa näed et selline õige summa on broneeritud, kuid Paypali väljavõttes pole üldse seda tehindut näha? Siis sa peaksid hoopis laskma SEB-l selle broneeringu tühistada ja uuesti proovima PayPaliga maksta. See makse ei lähe muidu läbi. |
No selge. muidu need 1,5 mis kontolt maha võetakse kui kinnitad kaardi paypalis, need olid kah broneeritud kuni eilseni, kuigi kaart oli kinnitatud nädala alguses, eile õhtul läksid väljaminekute alla, ning kohe ilmusid ka paypali kontole. mõtlesin et ka makse korral peab ootama.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
27.03.2009 17:43:26
|
|
|
| Clover kirjutas: |
Selle BIN korral nt asi nii et kohe tahab raha et oleks ülekantud. seal öeldud et kuni raha pole, teised saavad toote ära osta. pealegi mul ei näita ju et ma selle ära ostsin. poleks tal veel 29 toodet järel, vaid nt ainult 1, siis oleks keegi teine juba ära ostnud enne kui mu raha poole nädala pärast kohale jõuab  |
BIN on kahte moodi: ühed on sellised, kus raha soovitakse kohe ja teised on selliseid, kus saab hiljem maksta (kasulik samalt müüjalt mitme kauba ostmisel ja makstes kõige eest korraga).
Paypali maksed on kohesed ja raha peab kohe kohale jõudma. Praeguse kirjelduse järgi arvan, et proovisid teha makse, kuid see ei õnnestunud (raha siiski broneeritakse mõneks päevaks, see on normaalne). Mõne päeva pärast on see raha sinu kontol tagasi. Ostetud pole midagi.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
27.03.2009 18:50:41
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
Selle BIN korral nt asi nii et kohe tahab raha et oleks ülekantud. seal öeldud et kuni raha pole, teised saavad toote ära osta. pealegi mul ei näita ju et ma selle ära ostsin. poleks tal veel 29 toodet järel, vaid nt ainult 1, siis oleks keegi teine juba ära ostnud enne kui mu raha poole nädala pärast kohale jõuab  |
BIN on kahte moodi: ühed on sellised, kus raha soovitakse kohe ja teised on selliseid, kus saab hiljem maksta (kasulik samalt müüjalt mitme kauba ostmisel ja makstes kõige eest korraga).
Paypali maksed on kohesed ja raha peab kohe kohale jõudma. Praeguse kirjelduse järgi arvan, et proovisid teha makse, kuid see ei õnnestunud (raha siiski broneeritakse mõneks päevaks, see on normaalne). Mõne päeva pärast on see raha sinu kontol tagasi. Ostetud pole midagi. |
Tänan abi eest. kuna pank kinnitas, et tehing õnnestus siis ma igaksjuhuks saatsin pangale kirja et ta katkestaks selle. kohe kui raha tagasi saan, proovin uuesti tellida.
UPDATE:
Sain raha tagasi, proovisin uuesti tellida, nüüd siis kirjutab et mingi saatmis limiit on täis. Kas siis kaardi või paypali oma ei tea. suurendasin virtuaalkaardi limiiti, ikka sama, vb lihtsalt vtab aega andmete uuendamine.
Kes pakkus siin seda teenust, et saadan temale, tema siis mulle paypal kontole? Ning milline garantii et ma lüpsta ei saa
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
*Lask!ja*
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2004
|
27.03.2009 19:41:08
|
|
|
| Clover kirjutas: |
Kes pakkus siin seda teenust, et saadan temale, tema siis mulle paypal kontole? Ning milline garantii et ma lüpsta ei saa  |
Just saatsin VR53-le Swedbanki raha ja see oli ka koheselt mu PayPali kontol (väikse teenustasuga, kuid siiski superluks). Soovitan!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
27.03.2009 20:27:36
|
|
|
Ma saan ka Paypalis maksmisega aidata, võite PS-i panna
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yeekim
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2007
|
27.03.2009 22:51:35
|
|
|
Minagi ajasin asju VR-53-ga Ja ülekantav summa polnud ka teab mis väike.Asi käis ikka ülikiirelt 8)
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
28.03.2009 00:03:06
|
|
|
Hahahahahaaaa. Otsustasin veelkorra ise proovida tellida Ebayst. Asi läks lõpuni välja, seal kus juba vaja vajutada PAY, ning siis pani paypal kirja ette et praegusel hetkel tehing ebaõnnestus, proovige hiljem. Aga pangakontol jälle raha Broneeritud all tundub et vaja jälle pangale kirjutada, et tehingu katkestaksid.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
29.03.2009 17:28:02
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Kes pakkus siin seda teenust, et saadan temale, tema siis mulle paypal kontole? Ning milline garantii et ma lüpsta ei saa |
No üks olin mina kes sellist asja pakkus. Üldiselt võin garanteerida, et kui summa on väiksem kui 10M siis sa lüpsta ei saa. Üle selle enam ei garanteeri midagi. 8)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
29.03.2009 18:32:21
|
|
|
irw @ gnoom
Kas keegi on Hiinast riideid tellinud ? Mõtlen mõnelt leheküljelt väljaspoolt ebay'd ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
30.03.2009 00:14:48
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
irw @ gnoom
Kas keegi on Hiinast riideid tellinud ? Mõtlen mõnelt leheküljelt väljaspoolt ebay'd ? |
hiinast küll, aga ant ebay piires
eriti mönus teenus on riided vastavalt sinu möötudele...
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
30.03.2009 16:26:11
|
|
|
Tere, miks kui ma üritan kauba eest maksta kirjutab Paypal et: You have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit.
Ma pole mingeid limiite ületanud, pole veel tellinudki midagi, pangas raha täiega. Kasutan SEB virtuaalkaarti. Tegin isegi ka veel teise, kartsin et äkki esimese oma limiit täis.
Mul juba TÄNA vaja ära maksta umbes 10000.- ning ei saa. Pank kah ei oska midagi aidata.
Hea meelega laseks kellelgi teil mulle raha saata paypali kontole, aga mul Premier. Kirjutasin Paypalile et muudaks ära Personali peale, kirjutati midagi et, "Thank you for chooosing Premier..." ning edasi kirjeldati kuidas muuta Personalilt Premieri peale. nagu oinakari.
Kui kallis on Premieri peale saatmine? mul oleks vaja paypali kontole mingi 16000-17000k saada. või siis vähemalt 11000 täna, vaja kahe asja eest ära maksta.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
30.03.2009 16:31:15
|
|
|
| Clover, virtuaalkaardil ei ole limiiti peal ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
30.03.2009 16:35:56
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
| Clover, virtuaalkaardil ei ole limiiti peal ? |
Oli, suurendasin. Igaksjuhuks tegin veel ühe. Ikka pole kasu.
Lugesin et paljudel nii. Nendel kelle krediitkaart pole nende riikide oma vms. Et see on ohutusepärast niimodi tehtud. Kuid loodetavasti paypali kontolt ikka saab.
Ma tegin praegu uue PayPal konto, Personal, kohe kinnitan ära. Niiet kes pakub kui kallilt raha ülesaatmist? mul 17500eek. palju sellest paypali kontole tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
30.03.2009 16:41:44
|
|
|
kui sa paypaliga vastu võtad, siis pole vahet kas sul on Personal või Premier account, krediitkaardilt->Paypalile kandes maksad sa ikka vastuvõtmis feed
https://www.paypal.com/ee/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees-outside
Sul on kasulikum teha nii et kannad kellegi panga kontole ja keegi kellel on Paypalil suurem limiit maksab selle Paypalis su eest ära...
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
30.03.2009 16:50:33
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
kui sa paypaliga vastu võtad, siis pole vahet kas sul on Personal või Premier account, krediitkaardilt->Paypalile kandes maksad sa ikka vastuvõtmis feed
https://www.paypal.com/ee/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees-outside
Sul on kasulikum teha nii et kannad kellegi panga kontole ja keegi kellel on Paypalil suurem limiit maksab selle Paypalis su eest ära... |
No ma ju ei saa ise enda pangakontolt paypalile saata, või saan?
Et ma tahangi praegu kellegi teie arvele saata raha, et te siis saadaks minu PayPal kontole, et ma saaks ära maksta. Või kui saab et teie minu asjade eest ära maksaks, ma ei tea kas nii saab. Üks nagu kindel, ma pean nende eest täna ära maksma
UPDATE: Kui su ebay konto on juba ühe paypal kontoga seotud, kas saab ta ära muuta et ta oleks seotud hoopis teise paypal kontoga`?
Kui teil pole SEB pank siis vaja ülekanne teha enne 17, muidu ei tule täna kohale raha teile.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
30.03.2009 17:12:18
|
|
|
Saab küll ebays Paypali kontot vahetada Home > My eBay > My Account > PayPal Account
Kui sa kellelegi raha kannad ja tahad et ta läbi Paypali su Paypali kontole raha kannab, siis võtab Paypal sul selle eest ca 3.5-3.9%. Kindlam viis on lasta kellelgi Paypalis otse su kauba müüjale kanda...
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
30.03.2009 17:19:44
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Et ma tahangi praegu kellegi teie arvele saata raha, et te siis saadaks minu PayPal kontole, et ma saaks ära maksta. |
No aga milles küsimus. Kui vaja siis teeme ära.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
30.03.2009 17:26:06
|
|
|
On ikka vahe. Personal kontoga on vastu võtta soodsam teatud maksmisviisidel.
Paypal võtab 3.4% vastuvõtmise ja 2.5% valuutakonverteerimise eest ehk kokku 5.9%, kui makstakse Eesti krediitkaadilt. Mina pakun sama asja ~3% eest ja rohkem ühtegi teenustasu ei lisandu. Suuremate summade puhul on vahe märgatav.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
30.03.2009 18:17:10
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
On ikka vahe. Personal kontoga on vastu võtta soodsam teatud maksmisviisidel.
Paypal võtab 3.4% vastuvõtmise ja 2.5% valuutakonverteerimise eest ehk kokku 5.9%, kui makstakse Eesti krediitkaadilt. Mina pakun sama asja ~3% eest ja rohkem ühtegi teenustasu ei lisandu. Suuremate summade puhul on vahe märgatav. |
VR53 aitas ilusasti välja. Kõik toimus kiiresti ja hästi.
See protsent on jah kirves, aga viimases hädas pidi ära tegema.
Nüüd uus küsimus. PayPal tahab minu
Photo ID
Proof of Address
ID pole probleem, teen koopia IDkaardist/juhiloast. aga vot see teine on probleem. nad tahavad et ma saadaks mõne arve koopia, nt telefoniarve jne. kus oleks näha aadress ja minu nimi. mul alles viimane aasta gümnaasiumis lõpeb, oma kodu pole veel, enda arveid veel ei saa. Mida saata siis?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
*Lask!ja*
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2004
|
30.03.2009 18:21:38
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| VR53 kirjutas: |
On ikka vahe. Personal kontoga on vastu võtta soodsam teatud maksmisviisidel.
Paypal võtab 3.4% vastuvõtmise ja 2.5% valuutakonverteerimise eest ehk kokku 5.9%, kui makstakse Eesti krediitkaadilt. Mina pakun sama asja ~3% eest ja rohkem ühtegi teenustasu ei lisandu. Suuremate summade puhul on vahe märgatav. |
VR53 aitas ilusasti välja. Kõik toimus kiiresti ja hästi.
See protsent on jah kirves, aga viimases hädas pidi ära tegema.
Nüüd uus küsimus. PayPal tahab minu
Photo ID
Proof of Address
ID pole probleem, teen koopia IDkaardist/juhiloast. aga vot see teine on probleem. nad tahavad et ma saadaks mõne arve koopia, nt telefoniarve jne. kus oleks näha aadress ja minu nimi. mul alles viimane aasta gümnaasiumis lõpeb, oma kodu pole veel, enda arveid veel ei saa. Mida saata siis? |
Milleks neil neid andmeid vaja on üldse?
Ja kas nad üldse aktsepteerivad võõrkeelseid pabereid? - Nad ei saa ju mõhkugi aru.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
30.03.2009 18:26:01
|
|
|
| tsitaat: |
Milleks neil neid andmeid vaja on üldse?
Ja kas nad üldse aktsepteerivad võõrkeelseid pabereid? - Nad ei saa ju mõhkugi aru. |
"You May Receive a Call from PayPal Customer Service
A customer service representative may contact you by phone to request some additional information about your account.
To continue using PayPal's service without interruption, you will need to answer a few questions about your account and you may be asked to complete a short series of steps on the PayPal website. The purpose of this is to verify your identity and business information, as applicable.
PayPal has a legal obligation under EU anti-money laundering laws to collect and verify information from customers who have received a significant amount of money in payments over the lifetime of their account.
Thank you in advance for your patience and cooperation."
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
30.03.2009 18:26:27
|
|
|
On nii jah. Teed ID kaardist pildi ja saadad neile ja siis veel mingi arve näiteks, kus on su nimi ja aadress kirjas
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|