Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  KLICK avas Delli bränditsooni Rocca al Mare kaubanduskeskuses märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 23:46:36 KLICK avas Delli bränditsooni Rocca al Mare kaubanduskeskuses vasta tsitaadiga

link :: Klick


PRESSITEADE 23.03.2009 KLICK avas Rocca al Mare kaubanduskeskuse poes esimese Delli bränditsooni, kus on vaatamiseks ja ostmiseks välja pandud parimad pakkumised Delli tootevalikust. Eriväljapaneku idee on näidata Delli tooteid, sest Dell on silma paistnud julge ja innovaatilise tootedisainiga ning mõistagi töökindlusega. KLICK`i turundusjuhi Heiko Hera sõnul on tegu ettevõtte uue strateegilise suunaga, millega soovitakse tootjat kliendile lähemale tuua ning seeläbi pakkuda kvaliteetsemat teenust. Antud lähenemine on Eesti digikaupade jaeturul üsna uus nähtus, millega luuakse tavapärasele jaemüügi lahendusele olulist lisaväärtust. Kontseptsiooni muudatuse eesmärk on pakkuda kliendile laiemat tootevalikut ning professionaalsemat nõustamist.

KLICK`i uue kontseptsiooniga poes, Dell bränditsoonis on esindatud era- ja äriseeria sülearvutid, sülearvutikotid, arvutite lisaseadmed ning garantiilaiendused. Kliendile on valiku tegemisel abiks KLICK`i klienditeenindajad, kes on saanud vastava tootekoolituse Dellilt. Avamise puhul anname kaasa piiratud aja jooksul 5 aastat garantiid paljudele Delli sülearvutitele.

Garantiitöid teostab DELL hoolduskeskus, mis asub aadressil Pärnu mnt 139/Kohila 8. Keskmine garantiitööde teostamise aeg on 2 tööpäeva.

KLICK on Eesti suurim digipoodide kett, kus müüakse iga kolmas sülearvuti, iga neljas digitaalne fotoaparaat ning ligi pool tuhat telerit kuus. KLICK`il on 21 poodi üle Eesti. Tootevalikus on esindatud vaid parimad digikaupade brändid nagu HP, Sony, Dell, Samsung, LG, Olympus, Canon, Nikon jt.

Dell on üks maailma suurimaid arvutitootjaid kelle tootevalikusse kuuluvad nii kodu- kui ka ärikasutaja jaoks mõeldud infotehnoloogilised tooted. Dell asutati 1984. aastal Michael Dell poolt. Ettevõtte kogukäive 2008 aastal oli üle 60 miljardi dollari.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 23:51:19 vasta tsitaadiga

imelik et ainult Dell'il ja Apple'il sellised asjad on, aga mitte nt. Aceril ja Acmel icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aadiadio
HV vaatleja
aadiadio

liitunud: 22.02.2005




sõnum 24.03.2009 00:04:49 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
imelik et ainult Dell'il ja Apple'il sellised asjad on, aga mitte nt. Aceril ja Acmel icon_lol.gif


Eks rahvale ikka meeldivad ilusad asjad ja Dell ja Apple on sellele pihta saanud. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 01:58:36 vasta tsitaadiga

imelik tõesti, et jälle Dell...ma küll ei tea, et kusagil oleks ainult HP või IBM-i pood...Delli omasi tuleb keskustest päris mitmeid kohe meelde...apple omasi ka. Kusjuures pole kumbagil Eestis korraliku esindustki...kodulehest rääkimata.
HP-l ja IBM-l on mõlemal korralik esindus maja ning HP lehelt leiab pea kõik info ilusti eesti keelsena...

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003



Online
sõnum 24.03.2009 07:57:01 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
imelik tõesti, et jälle Dell...ma küll ei tea, et kusagil oleks ainult HP või IBM-i pood...Delli omasi tuleb keskustest päris mitmeid kohe meelde...apple omasi ka. Kusjuures pole kumbagil Eestis korraliku esindustki...kodulehest rääkimata.
HP-l ja IBM-l on mõlemal korralik esindus maja ning HP lehelt leiab pea kõik info ilusti eesti keelsena...

oled sa kunagi hp läptoppi hooldusse viinud, aga delli?
Delli hooldus igaljuhul ruulib. Mul kukkus läppar laualt maha, õnnetult. Hoolduses tehti asi korda 2 tunniga, tasuta. Vahetati igaks juhuks emaplaat ja lcd ka ära icon_smile.gif
Hp saadap oma arvutid ma ei tea kuhu, enne 2 nädalat kätte ei saa.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.03.2009 08:53:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

oled sa kunagi hp läptoppi hooldusse viinud


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 09:15:44 vasta tsitaadiga

HP kohta ei ole häid sõnu öelda, aga IBM müüb ennast ise nii hästi, et esinduskauplust ei vajagi icon_smile.gif. Kuigi Lenovo arvutite tootmise üle võttis, on siiski õnneks kvaliteet sama heaks jäänud ja teenindusest ei hakka rääkimagi - parim Eestis, mis mina kohanud olen.

HP garantii/hooldus teenindusega lõppkasutajate osas on nii, nagu ta on. Servicenet on oma suhtumise ja tegemistega enam-vähem (kuigi ka nendega on vaidlemist tulnud) ja Abobase-st ei maksa rääkidagi.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 24.03.2009 11:20:29 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
HP kohta ei ole häid sõnu öelda, aga IBM müüb ennast ise nii hästi, et esinduskauplust ei vajagi icon_smile.gif. Kuigi Lenovo arvutite tootmise üle võttis, on siiski õnneks kvaliteet sama heaks jäänud ja teenindusest ei hakka rääkimagi - parim Eestis, mis mina kohanud olen.

HP garantii/hooldus teenindusega lõppkasutajate osas on nii, nagu ta on. Servicenet on oma suhtumise ja tegemistega enam-vähem (kuigi ka nendega on vaidlemist tulnud) ja Abobase-st ei maksa rääkidagi.


Eks järelhoolduse tase peegeldab ka arvutite müügitrendi. Dell on hääletatud parima järelhooldusega arvutibrändiks Eestis. Suurimaks langejaks viimasel ajal on just HP. Eestis müüdavate arvutite esiviisiku sisse igatahes IBM/Lenovo ei mahu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 11:26:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eks järelhoolduse tase peegeldab ka arvutite müügitrendi. Dell on hääletatud parima järelhooldusega arvutibrändiks Eestis. Suurimaks langejaks viimasel ajal on just HP. Eestis müüdavate arvutite esiviisiku sisse igatahes IBM/Lenovo ei mahu.


No jah, arvestades et tegeled Delli müügiga, siis mida muud võiksidki öelda.

Mingi aeg võeti Delli garantiiremondi eest raha, kui arvuti polnud ostetud esindusest. Kas see on ikka nii veel?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 11:37:39 vasta tsitaadiga

detsembris oli
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.03.2009 12:11:48 vasta tsitaadiga

Max Powers: Dellil on ülemaailmselt nii, et kui mõnest teisest "ketist" või riigist ostad, siis maksad teatavat "hooldus/ülevaatustasu". Samas saad jälle Delli osta 5-e aastase garantiiga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 12:41:54 vasta tsitaadiga

no ikka pole küll...mul kliendid nii soomes, rootsis, prantsusmaal, kui ka aafrikas jpm saanud täiesti tasuta oma dellid remonditud - peaasi, et service tag-i järgi garantii kehtiks, pole vahet kus kohast ostetud ning kui on onsite, siis tulevad koju kohale, vajalikud jupid näpus...Eestis on sellega võrreldes delli teenindus ajast ja arust...aga eks seda kõike põhjusel, et me liiga pisikesed ja meil ei ole veel päris oma Delli. Parim on minu kogemuse järgi siiski IBM-i esindus(isegi siis, kui ei arvesta, et dell küsib raha)
Enterpice ma arvan, et ma olen viinud nii 30+ hp-d garantiisse, teist sama palju ibm-e, mõne üksiku fujitsu ja 10kond delli....mitte, et dell paremini seisaks, aga eelmised delli mudelid polnud suuremad asjad IBM-i ja HP äriklassi kõrval ja milleks müüa halba, kui saab head :p ...fujitsu lifebook peab lihtsalt nii hästi vastu, et neid ei satu eriti garantiisse

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 13:13:45 vasta tsitaadiga

wirx, max123 vahepeal kasseeris nt flexist ostetud masina ülevaatamise eest 250 raha aga teenindus ol sama mis sealt ostetud masinatele. selle issue üle on siin varem ka diskussiooni olnud, et miks nii on. seletus mulle meelde ei tulegi..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.03.2009 13:20:45 vasta tsitaadiga

laurx: IT kasseerib täpselt samuti samuti raha, kui ostad arvuti MAX-ist ja lähed IT-sse.

Ja MAX küsis raha seetõttu, et see Dell, mille Flex-ist ostsid, tuli Flexi IT-st, mitte MAX-ist icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 13:21:15 vasta tsitaadiga

mõlemad on sama brandi esitajad. asja nii lihtsalt seletada on sellisel juhul natuke vildakas ,)
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 14:09:01 vasta tsitaadiga

seletus on lihtne, mitte kumbki neist ei ole Dell, mõlemad on omaette firmad, kelle eesmärk on raha teenida ja no miks peakski konkurendilt ostetud arvutit tasuta remontima?
Kivi tuleb visata Delli kapsaaeda, et pole teinud siia enda teenindust

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.03.2009 15:07:02 vasta tsitaadiga

laurx: Seda on mulle Flex-ist otse öeldud, et kui masin on nendelt ostetud, siis tähendab see sama, kui masina ostmine IT-st. Ja kui on garantiiga tegu, siis käib see IT alla, mitte MAX123 alla.

Ja see, et Flex ajab äri IT-ga oli ka hindadest näha. Flexi sooduspakkumine kehtis ka 1:1-le IT-s, lihtsalt tuli Kontoris öelda, et ma soovin masinat sama hinnaga, mis Flex-is parajasti kehtiv on.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
God-1
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2003




sõnum 24.03.2009 23:37:54 vasta tsitaadiga

Nu olgem ausad aga oled sa nüinud kunagi mõnda IBM mis ka näeks välja normaalne. IBM kujundus on nagu telliskivi aastast 1970.
HP ei tooda muud kui odava kalssi saasta.

Ainuke mis siist välja jäänud on Fujitsu Siemens (samas FS hooldus paras peaga vastu seina jooksmne)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 23:46:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HP ei tooda muud kui odava kalssi saasta.

jällegi aetakse segamini consumer klass ja äriklass icon_rolleyes.gif
IMO HP äriklassi läpakatel pole midagi viga icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 00:12:07 vasta tsitaadiga

Kas siis HP bisnisklassi pädeva hooldajana on Kungla Dialoog täiesti ära unustatud või olen ma ajast maha jäänud mingis osas?

Delli levikule aitab mõneti kaasa see, et GNT hulgiladu on hakanud peale max123 ka IT Grupi laoseise listima.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 00:14:25 vasta tsitaadiga

Välimus on maitseasi...väga palju on neid kliente, kellele on soliidsus esmatähtis ja IBM on selle musternäidis...lisaks, kui sa oled kasutanud juba 10a ühte sama brändi, siis on väga mugav võtta järgmine mudel ja ei pea ümber õppima klaviatuuri asetust, käivitus nuppu vms ehk siis arvuti mis on mõeldud töö asjaks, mitte ilu vidinaks..."
Aga GOD-1 selline ausaks olemise küsimus ka, et oled sa näinud mõnda 5a vana pingsas kasutamises olevat Delli, mille välimuse kohta ei peaks ütlema "pann" mina vähemalt ei saa seda väita...isegi 2-3a vanuste kohta ei saa....samas IBM-i kumjas tugev korpus vajab teinekord natuke puhastusvahendit ja võiks mõnele kliendile vabalt uue pähe maha müüa(kui ainult klaver ja aku ringi visata)

hmm...kas GNT hulgi ladu võtab tõesti IT grupist Delle?
samas on kõik muud suuremad brändid juba enne seal GNT-s kohal olnud...seega lihtsalt seis võrdsustati

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
God-1
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2003




sõnum 25.03.2009 01:06:25 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Välimus on maitseasi...väga palju on neid kliente, kellele on soliidsus esmatähtis ja IBM on selle musternäidis...lisaks, kui sa oled kasutanud juba 10a ühte sama brändi, siis on väga mugav võtta järgmine mudel ja ei pea ümber õppima klaviatuuri asetust, käivitus nuppu vms ehk siis arvuti mis on mõeldud töö asjaks, mitte ilu vidinaks..."
Aga GOD-1 selline ausaks olemise küsimus ka, et oled sa näinud mõnda 5a vana pingsas kasutamises olevat Delli, mille välimuse kohta ei peaks ütlema "pann" mina vähemalt ei saa seda väita...isegi 2-3a vanuste kohta ei saa....samas IBM-i kumjas tugev korpus vajab teinekord natuke puhastusvahendit ja võiks mõnele kliendile vabalt uue pähe maha müüa(kui ainult klaver ja aku ringi visata)


5 aasta vanuse Delli kohta ma kahjuks kommenteerida ei oska aga oma 6 aastase Fujitsu kohta ütlen küll kiidusõnu. Teine asi on see, et kasutamine kasutamiseks aga hoidmine on ikkagi see võtmesõna. IBM on tõesti kõva ja lollikindel. Aga kasutamis mugavus kannatab selle all. Ja tänapäeva "ärimehed" ei ole nagu nii mingid heavy userid. nad rohkem loevad maili surfavad netis ja teevad oma tabelied. see ei koorma läpakat. Tüesti mingi hull IT mees kes 24/7 elab oma läpakaga koos ja tarib seda kõik võimalikesse kohtadess. annab masin kiireminio saba. Tema võib ju oma tellisega töötada. Aga temasuguseid on kahjuks väga vähe võrreldes tavaliste kasutajatega.

Ja see, et midagi muutuks nii drastiliselt mingi läpaka juures, et sa järgmist mudelit kasutrada ei oska pole ka nüüd olemas. Klaviatuur, tuchbad ja hiir on kõigil enamvähem ühe koha peal.

See mis puutub nüüd HP siis olen näinud küll neid juuste. mis kaaluvad kõvasti rohkem kui sama configa masin mõnelt teiselt tootjalt.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 01:15:15 vasta tsitaadiga

Olgu selle IBM välimusega nagu on, aga kurat klaviatuur ja trackpoint on neil küll üle prahi.

God-1, Milline osa funktsionaalsusest täpsemalt IBM arvutitel kannatab?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 01:42:29 vasta tsitaadiga

mul tekkis just sama küsimus.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.03.2009 08:39:43 vasta tsitaadiga

wirx: Kui juba vaidluseks läks korpuse tugevuse kohapealt, siis minu 7 aastat vana, iga päev aktiivses kasutuses olev Toshiba teeb Sinu tollastele IBM-idele ära 1:0 sellega, et tal on palju tugevam korpus, kui tollastel IBM-idel oli.

Ja kui hindu võrrelda, siis tollane Äriklassi Toshiba maksis a 2x ka niipalju, kui tollased IBM-id maksid 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McNeo
HV kasutaja
McNeo

liitunud: 27.04.2004




sõnum 25.03.2009 18:00:48 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
mul kliendid nii soomes, rootsis, prantsusmaal, kui ka aafrikas jpm saanud täiesti tasuta oma dellid remonditud - peaasi, et service tag-i järgi garantii kehtiks, pole vahet kus kohast ostetud ning kui on onsite, siis tulevad koju kohale, vajalikud jupid näpus...Eestis on sellega võrreldes delli teenindus ajast ja arust...aga eks seda kõike põhjusel, et me liiga pisikesed ja meil ei ole veel päris oma Delli.


Eesti pole ainuke "pisike", kus ei kehti "astun läbi, löön jalad leti peale" süsteem. On konkreetsed maad, kus see süsteem kehtib, ja on maid kus see ei kehti. Maad, kus kehtib garantii täiel määral, seal on ka vastavad kokkulepped tehasega ja hüvitamised. Kui delli hooldus eestis oleks mittetulundusühing, siis võiks ju isegi mõtelda tasuta remondi peale; paraku on siiski tegu kasumit taotleva ettevõttega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 01:03:48 vasta tsitaadiga

Selles suhtes on Wirxil küll õigus, enda 5 aastad vana IBM x seeria nägi peale puhastust välja nagu uus, isegi aku peab vastu kenasti ja klaviatuuri nupud pole kulunud.
Samas aasta tagasi ostetud Dell XPS korpusel juba tükke kukub...

Üldiselt tulebki paika panna, milleks arvutit vaja on, IBM on just selles mõttes ideaalne töö arvuti inimesele, kes kogu aeg arvutid kaasas tassib ja kellel võib arvuti tihti maha kukkuda või füüsiliselt viga saada. Dell on stiilne ja kaasaegne masin... eriti need uued mudelid, aga valu ja kukkumist ei kannata. Aga FuSis-id eriti ei kiidaks, ise suht palju nendega garantiis käinud, olen ainult lifebookidega kokku puutund. Lenovo laguneb kah ilusti ja HP Pavillion seeria ei kannata üldse mingit kriitikat, äriklass on täitsa OK, kuigi väga igava välimusega.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 09:55:10 vasta tsitaadiga

SinuEma, no aga on ju täiesti olemas sellised mõisted nagu "portable" või " desktop replacement.." mis peaks kirjeldama masina omadusi. inimesed panevad siinkohal enam mööda, ostetakse mingi edev asi tassimiseks aga see edev asi on mõeldud ainult lauapeale suurt kasti asendama ja teda ideaalis sealt ei liigutatagi. heaks indikaatoriks on pordireplikaatori võimalus ja olemasolu. on dock, järelikult suuremal või vähemal määral tassimiseks sobilik.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 26.03.2009 11:15:20 vasta tsitaadiga

SinuEma kirjutas:
Selles suhtes on Wirxil küll õigus, enda 5 aastad vana IBM x seeria nägi peale puhastust välja nagu uus, isegi aku peab vastu kenasti ja klaviatuuri nupud pole kulunud.
Samas aasta tagasi ostetud Dell XPS korpusel juba tükke kukub...

Üldiselt tulebki paika panna, milleks arvutit vaja on, IBM on just selles mõttes ideaalne töö arvuti inimesele, kes kogu aeg arvutid kaasas tassib ja kellel võib arvuti tihti maha kukkuda või füüsiliselt viga saada. Dell on stiilne ja kaasaegne masin... eriti need uued mudelid, aga valu ja kukkumist ei kannata. Aga FuSis-id eriti ei kiidaks, ise suht palju nendega garantiis käinud, olen ainult lifebookidega kokku puutund. Lenovo laguneb kah ilusti ja HP Pavillion seeria ei kannata üldse mingit kriitikat, äriklass on täitsa OK, kuigi väga igava välimusega.


Palju arvutit kaasastassivale soovitaks ikka selleks mõeldud E-klassi. Mu elukaaslasel on eelmine äriklassi D-seeria viimased 2 aastat 24/7 mobiilses kasutuses. Arvuti on tugev ja jätkuvalt väga hea väljanägemisega. Touchpad on keskelt läikivaks kulunud (kuid täiesti töökorras), see häirib. Niiet igaks otstarbeks ikka oma mudel.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 12:21:30 vasta tsitaadiga

Kui lugeda E seeria teemat HV foorumis siis tundub, et E seeria on oluliselt kehvema kvaliteediga kui D seeria oli ja on.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.03.2009 14:16:52 vasta tsitaadiga

Foxxx: Aga tootekvaliteedis annavadki kõik firmad üksteise võidu "alla". Ehk siis toodetakse järjest kehvemast ja odavamast materjalist tooteid.

Mingi aeg tagasi sai lammutatud ühte tuntud firma X Äriklassi masinat, millel reklaamitud topeltkorpus. Korpus oli küll topelt, kuid "Lolli Insener-Tehniline Mõtlemise" tulemus oli see, et mõlemad korpused olid tehtud täpselt ühesugusest, pehmest ja läbipainduvast plastikust. Läpparit võis täpselt samamoodi "rõngasse" keerata kui pehmeid, ühekordse korpusega läppareid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 14:25:19 vasta tsitaadiga

Lenovo X seeriat mõtled? mul on kodus Lenovo X60s. see ei paidnu küll kuidagi läbi. icon_confused.gif või sa keerasid seda kruustangide vahel? siis ma tõesti ei imesta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.03.2009 14:36:38 vasta tsitaadiga

Skeptik: Ei mõelnud Lenovo-t kohe kindlasti. Ühte teist - hästi reklaamitud firmat pidasin silmas küll.

Ja praegu - muide -veedan aega sellega, et ehitan Fujitsu-Siemensi Amilo korpust mitmest tükist kokku tagasi. Ja selleks, et see korpus rohkem ei sooviks laguneda, tuleb kasutusele võtta terve rida "ehitus-tehnilisi täiustusi" 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 14:51:39 vasta tsitaadiga

tahanteada, miks see nii suur saladus on, mis firma äriklassi masinat lammutasid icon_biggrin.gif ?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 15:08:19 vasta tsitaadiga

God-1 kirjutas:

...
See mis puutub nüüd HP siis olen näinud küll neid juuste. mis kaaluvad kõvasti rohkem kui sama configa masin mõnelt teiselt tootjalt.


No odavaid juuste teevad kõik firmad, aga mis on häda näiteks mul oleval 6910p-mudelil? Või millisest sama konfiga teise tootja masinast see oluliselt rohkem kaalub?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.03.2009 15:13:32 vasta tsitaadiga

wirx: Lihtne - tõstad läppari üht nurkapidi laualt üles. Näed ju kohe, et kas läppar väändub oma raskuse all läbi või mitte. Ja kui väändub, siis kui kõvasti või mitte.
Või teine lahendus: Võtad emaplaadi läpparist välja ja mõõdad üle, et kas kõik emaplaadi kinnitused on täpselt ühel kõrgusel, või on kõrguste vahel erinevus. Suurim vahe, mida ise olen mõõtnud, oli a 8mm. Sel juhul ei saa ju kuidagi rääkida, et see korpus on korralik ja ei väändu miskitpidi kusagilt läbi icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 16:07:56 vasta tsitaadiga

äämm....ma tean küll kuidas jäikust kontrollida...ma küsisin, et miks sa nii suurt saladust teed, sellest X firma laptopist?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 16:30:15 vasta tsitaadiga

tootja laskis füüri icon_razz.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReBeL
HV kasutaja
ReBeL

liitunud: 10.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2009 08:44:48 vasta tsitaadiga

Vastupidavuse kohapealt ei ütle ühtegi kehva sõna oma kodumaise ML läpaka kohta, mis on mind ausalt teeninud 4 ja pool aastat. Samuti vean igale poole kaasa kui kodust lahkun. Välimusele paneks hindeks tugev 4+ või 5 kahe miinusega.
Ainuke viga et 3,5 mm audio pesa murdus lahti (seda ka enda süüläbi).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  KLICK avas Delli bränditsooni Rocca al Mare kaubanduskeskuses
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.