Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 02:43:09 vasta tsitaadiga

keegi mängib sellise asja MP'd we? icon_lol.gif
pmst singleplayer on ainuke mis siin midagi väärt on, ilus maastik ja free roam.
1 kord läbi teha ja sõbrale edasi müüa, suuremat väärtust sel kahjuks pole.


... austaltöeldes mul hakkas mingi @60% igav ja enam edasi ei teinudki


aga noh, vähemalt igatpidi poleeritud mäng.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 15:20:39 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
keegi mängib sellise asja MP'd we? icon_lol.gif
pmst singleplayer on ainuke mis siin midagi väärt on, ilus maastik ja free roam.
1 kord läbi teha ja sõbrale edasi müüa, suuremat väärtust sel kahjuks pole.


... austaltöeldes mul hakkas mingi @60% igav ja enam edasi ei teinudki


aga noh, vähemalt igatpidi poleeritud mäng.

mina mängin mp ja päris palju
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero0
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 13.02.2009 20:41:58 vasta tsitaadiga

kas sel on demo?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 20:59:56 vasta tsitaadiga

zero0 kirjutas:
kas sel on demo?

Ei

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 13.02.2009 21:26:11 vasta tsitaadiga

demo pole aga vaadake youtube vidse siis saate aimu.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 22:51:29 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
demo pole aga vaadake youtube vidse siis saate aimu.

In HD soovitan thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 24.02.2009 14:56:47 vasta tsitaadiga

krt pilt on t6esti ilus icon_eek.gif
ma aint selle esimese snaipriga lasengi ringi. niidab hästi aga tonte tuleb ka palju ligi kui üks pauk käib.
need krdi patrullid on vastikud. kaugelt vb 6nnestub too kuulipildur maha v6tta aga teine nigger ajab su autoa ikka alla.
igatahes mulle veel stoori pole igavaks muutunud, aint m6ni päev mänginud ka.
a see juhitavus v6iks olla nagu motorm4x'is thumbs_up.gif
see on ka hea detail et püssid muutuvad vanaks ja löövad l6puks ennast l6hki, rääkimata maast korjatud antiikidest.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 23:55:35 vasta tsitaadiga

jungleman, no vot, hea idee thumbs_up.gif Mingi krossikaga võiks ju liivaväljadel ringi kimada , mp5 õlal icon_biggrin.gif Vahepeal teed paar saltot , nii igaks juhuks.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 26.02.2009 17:14:17 vasta tsitaadiga

Keegi võiks mõne modiga natuke ai nägemist ka halvemaks muuta.
Krt kõikides mängudes on pahad väga suured porgandisööjad, et näevad mitmesaja meetri kaugusel põõsaste vahel camo suidiga passivat meest icon_eek.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 26.02.2009 18:35:35 vasta tsitaadiga

Nii sama nad ei näe midagi.Kui lased siis näevad ja lasu järgi asukoha kindlaks tegemine pole eriline probleem.
Dev-id on natuke selle ajaga seal ülepingutanud, nõks liiga kiiresti aga muidu kõik ok.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 26.02.2009 19:59:02 vasta tsitaadiga

Summutist lasu peale leiab üles nii kiiresti?
Neegrivalve on ka hea, backup tuleb kohe väga kiiresti kohale
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 26.02.2009 20:13:03 vasta tsitaadiga

See sumpa värk on mingi kahtlane seal.Enne camo ostmist ei kuulnud ,epale camo ostu kuulsid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 03.03.2009 09:17:31 vasta tsitaadiga

kas seal autod kuidagi korda ka lähevad? ma mõtlen katkised uksed jne
_________________
Club M-Spot
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 09:41:43 vasta tsitaadiga

vedru> kirjutas:
kas seal autod kuidagi korda ka lähevad? ma mõtlen katkised uksed jne
Ei lähe. Auto kuigipalju pilpaks on niiet tossab siis saad kapoti lahti teha ja kruttida, õhku lendab siis pekkis. Samas autod nö. välimuselt eriti efektiivselt ei lagune niikuinii ja iga nurgataga vedeleb neid + siis veel patrullid vajuvad kohale kui lärmi teha.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 22:04:44 vasta tsitaadiga

kuidas saab custom mappe mängida ranked serverites, saan ainult mängida neid mitte ranked serverites?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 23:39:11 vasta tsitaadiga

mingil hetkel jäi selline asi silma nagu Far Cry 2 Map editor. pole suutnud märgata seda, kas see on olemas ka PC versioonina ja kui on , siis kas ka tasuta?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 14:01:19 vasta tsitaadiga

qzxcs, vaata programs file-si far cry kausta seal on map editor exe
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 14:45:12 vasta tsitaadiga

nolifer, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 20:45:12 vasta tsitaadiga

qzxcs kirjutas:
nolifer, tänud thumbs_up.gif

Väga sitt editor on. NPC'sid panna ei saanud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 15.03.2009 09:58:20 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
qzxcs kirjutas:
nolifer, tänud thumbs_up.gif

Väga sitt editor on. NPC'sid panna ei saanud.

Word

Jõle jama on, et kui tahad mingisugust suurt mappi teha, sättida sinna iga 5 mängija kohta mõne sõiduki, siis hakkab editor pidurdama, et liigapalju on masinaid mingisuguse gamemode kohta.. See on Minu Map ja Mina sätin nii palju sinna asju kui tahan..
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2009 22:42:39 vasta tsitaadiga

mõttetu mäng icon_neutral.gif potti on, päris palju isegi...aga realisatsiooniga on väga jamasti läinud! sisu on null (olen küll ainult paar tundi mänginud), objektide sisu on eriti null...nö. maailm on täis lõputult korduvat "ilusat graafikat" millest suurema osaga miingit interaktsiooni ei ole. ja lõpuks pole graafika ka mitte midagi erilist, jube igavad tekstuurid ja mannetu dzungel all-around. originaal fc'ga pole siin midagi võrreldagi, täielik kräpp on see järg!

gameplay on nii arkaad, et ajab oksele. vb hiljem lähevad a'la relvad "võimsamaks" või mida iganes, aga kui igat tonti peab TÄPSELT ühtmoodi automaadiga umbes poole salve jagu kuskile suvalisse kehapiirkonda täristama siis peale 3ndat tonti muutub asi juba igavaks. eriti koomiline on see, et mounted kuulipildujaga tuleb mõnda vana teinekord kauemgi täristada kui mingi suvalise automaadiga icon_lol.gif

kõige tipuks on vähemalt mängu esialgne, patchideta versioon rämedalt bugine ka. nii hulle bugisid on sees, et võtab sõnatuks icon_confused.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.03.2009 23:32:50 vasta tsitaadiga

Mai tea , pähe lastes sain ühe kuuliga hakkama icon_biggrin.gif
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 16.03.2009 00:55:27 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Mai tea , pähe lastes sain ühe kuuliga hakkama icon_biggrin.gif
Sama siin, ma FAL Paratooperiga(G3) ei pea kunagi kerre eriti üle 3-5 kuuli laskma.Kes vigisevad oma poole salve jutuga võiks natuke sihtida ka.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 16.03.2009 08:33:39 vasta tsitaadiga

Pmst kui rindkeresse saad peaks kah 2 kuuliga maha võtma, kuid siin mängus seda ta ei tee.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2009 13:37:44 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mõttetu mäng icon_neutral.gif potti on, päris palju isegi...aga realisatsiooniga on väga jamasti läinud! sisu on null (olen küll ainult paar tundi mänginud), objektide sisu on eriti null...nö. maailm on täis lõputult korduvat "ilusat graafikat" millest suurema osaga miingit interaktsiooni ei ole. ja lõpuks pole graafika ka mitte midagi erilist, jube igavad tekstuurid ja mannetu dzungel all-around. originaal fc'ga pole siin midagi võrreldagi, täielik kräpp on see järg!

gameplay on nii arkaad, et ajab oksele. vb hiljem lähevad a'la relvad "võimsamaks" või mida iganes, aga kui igat tonti peab TÄPSELT ühtmoodi automaadiga umbes poole salve jagu kuskile suvalisse kehapiirkonda täristama siis peale 3ndat tonti muutub asi juba igavaks. eriti koomiline on see, et mounted kuulipildujaga tuleb mõnda vana teinekord kauemgi täristada kui mingi suvalise automaadiga icon_lol.gif

kõige tipuks on vähemalt mängu esialgne, patchideta versioon rämedalt bugine ka. nii hulle bugisid on sees, et võtab sõnatuks icon_confused.gif

osaliselt nõustun sinuga, aga oskad sa mõnda simu fpsi soovitada??????? min ennast on ka need arkaadid ära tüüdanud icon_eek.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2009 15:15:50 vasta tsitaadiga

nolifer, OFP1 ja ArmA , VBS1 ja 2 . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 00:25:36 vasta tsitaadiga

mis see vbs on? icon_rolleyes.gif

americas army peaks jah üsnagi mitte arkaad olema...aga ise ei ole tegelikult eriti mänginud seda, vist seepärast, et liiga simu oli minu jaoks icon_biggrin.gif
ühesõnaga, ega ma ei oska teist äärmust, ehk täielikke simusid soovitada, kuid suurem osa shooteritest, mida üldse mänginud olen, on olnud ikka pisutki reaalsemad selle laskmise/tapmise koha pealt! no brothers in arms on üks viimastest näiteks, aga kasvõi ka crysis, cod4. vanemaid mänge on muidugi sitaks veel, aga ei mäleta nende nimesid icon_biggrin.gif

Draco, jah...võibolla mingi teatud relvaga ja nö. teadmatu vastase puhul saab teha igasugu vägevaid headshotte ja muid shotte icon_biggrin.gif või siis äkki sa oled mingi superhyper eluaegne counterstriker, kes teeb ka kinnisilmi ja seljatagant 100% headshotte, ma ei tea. ise olen arvutimänge mingi 15a toksinud ja toksin vahelduva eduga siiani, UT'd isegi aastaid ja päris heal tasemel mänginud näiteks...usun, et mul ei ole sihtimise ega reaktsiooniga mingit probleemi, keskmise mänguriga võrreldes.
mina ei keskendunud siin pähelaskudele, normaalne oleks, et rifle'st a'la 5m pealt 2-3 tabamust keresse tõmbab IGASUGUSE neegri ikka üsna madalaks ära! ja mis veel, normaalne oleks, et iga vastase maha võtmisele, olenemata sihtimise tasemest, ei kulu sisuliselt täpselt samapalju moona icon_biggrin.gif anyway, see on minu arvamus ja sellised on minu ootused. overall ei ole mäng nii kehv, lihtsalt arvestades üldist vaimustust ja review'de hindeid oleks oodanud midagi WAY paremat.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 18.03.2009 01:07:42 vasta tsitaadiga

Ei ole counterstriker ja UT`d olen pelanud aegajalt lõbuks mitte serveris kuskil tiimis.
Lihtalt võrrelda mõndade teiste shooteritega kus peab pool riigivaru tühjaks laskma vastase peale enne kui ta kukub, on FC2 selles osas päris ästi välja kukkunud.
Lihtsalt enda jaoks on FC2 väga hästi välja tulnud. Eelkõige mis kõige põhilisem minu jaoks on graafika + üldine üles ehitus
Mind see story pole kuskil kunagi huvitanud.
Peace beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 01:30:05 vasta tsitaadiga

world piiz icon_wink.gif beer_yum.gif ei loogish et arvamusi on erinevaid, aga lihtsalt huvitav kuidas meil see kogemus samast mängust ikkagi nii erinev saab olla icon_eek.gif Mis mängud näiteks sellised on, kus sulle tundub, et peab rohkem täristama kui fc2's? ma juba hakkan kahtlustama, et äkki ma tegin midagi väga valesti seal mängus või mis krdi jama see on icon_biggrin.gif üldjuhul tänapäeva mängudes on silma jäänud, et paarist tabamusest piisab...pähe saab tavaliselt lausa 1'ga hakkama muidugi. fc's esiteks ei saa täpselt nagu aru, kuhu sa üldse tabad, kuidagi nii...ma ei tea, teistsuguseks on tehtud see lahingu värk.
aga no võibolla tõesti, et siis alguses on lihtsalt need relvad nii jube jamad, et kuuli stopping powerit mõjutab ka kuidagi icon_confused.gif veider on vaadata kuidas mingi tüüp kuulirahe käes mitu sekundit chillib ja peale seda veel minekut teeb või hakkab sind vastu laskma icon_lol.gif visuaalselt võiks nagu eeldada, et said valangu tüübile pihta.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 18.03.2009 10:04:21 vasta tsitaadiga

No üks oli kindlasti S.t.a.l.k.e.r (1 osa siis, clear sky`d pole proovinud).
Seal ma mäletan lasin kahe raudsest 2 laksu vanale seljatagant ja ei midagi, vant ei teind teist nägugi, keeras ümber ja kukkus littima thumbs_down.gif
(Relv oli praktiliselt vastu vastase selga, nii, et mööda laskmine oli välistatud)
Oblivion Mod`iga asi paranes natuke isegi.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 18.03.2009 10:24:35 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/?id=95180
suht ebanormaalne icon_confused.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 18.03.2009 10:43:20 vasta tsitaadiga

Hakake jah nüüd FC2´te või midagi süüdistama, et üks ainurakne ei pidanud enam vastu ja suurest elupettumusest ära kammis icon_evil.gif
Eks näeb millega meedia sellele vastab. Samas baierimaa on piisavalt haige, et hakata FC2 tegijaid kohtusse kaebama.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 18.03.2009 10:43:52 vasta tsitaadiga

Ajakirjanikul oli igav ja mõtles, et teab hea artikli.
Oleks võinud ka kirjutada ,et vaatas Rambot ja siis läks tapma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 18.03.2009 20:15:53 vasta tsitaadiga

Mida teie ka Far cry kahest teate et siin teemas nimodi sõna võtate.

Minul on singleplayer nii 30% läbi juba ning kogemused ka mitmikmängul olemas.

aga teie... jah.. paneb mõtlema.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 18.03.2009 20:19:02 vasta tsitaadiga

Endal SP läbi ning ka multis ringi lasknud. Lõpus oli mäng juba päris hea, kuid ikkagi üle 3-4 missioni ei kannatanud järjest teha. Kiskus üksluiseks ära.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 20:21:04 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Ei ole counterstriker ja UT`d olen pelanud aegajalt lõbuks mitte serveris kuskil tiimis.
Lihtalt võrrelda mõndade teiste shooteritega kus peab pool riigivaru tühjaks laskma vastase peale enne kui ta kukub, on FC2 selles osas päris ästi välja kukkunud.
Lihtsalt enda jaoks on FC2 väga hästi välja tulnud. Eelkõige mis kõige põhilisem minu jaoks on graafika + üldine üles ehitus
Mind see story pole kuskil kunagi huvitanud.
Peace beer_yum.gif thumbs_up.gif

mulle pole ka mingi über stoori kunagi korda läinud, aga siin mängus onküll stoori 0, väga väheseid mänge millel stoori on häirinud, on hea mäng küll, aga far cry-le ikkagi väga väga nõrk järg!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 18.03.2009 20:28:33 vasta tsitaadiga

Redikate, 6ige. tervet päeva küll ei kannata järjest mängida.
teen oma 2-3 tööotsa ära, siis jaman muude asjadega ja 6htul jälle. ma ei näe selles isegi midagi halba.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 20:31:25 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Mida teie ka Far cry kahest teate et siin teemas nimodi sõna võtate.

Minul on singleplayer nii 30% läbi juba ning kogemused ka mitmikmängul olemas.

aga teie... jah.. paneb mõtlema.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif

Juba 30%? icon_eek.gif Ma loodan, et ma ka kunagi nii kaugele jõuan
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 18.03.2009 21:27:46 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Mida teie ka Far cry kahest teate et siin teemas nimodi sõna võtate.

Minul on singleplayer nii 30% läbi juba ning kogemused ka mitmikmängul olemas.

aga teie... jah.. paneb mõtlema.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 22:44:28 vasta tsitaadiga

Mõnede püssidega oli jah suht võimatu nii paari lasuga maha võtta , kuigi headshotid mõikasid alati , isegi mingi slienced püstoliga . Suht alguses juba viskasid automaadid üle ja kasutasin lihtsalt snaiprit igas kohas icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 16:02:42 vasta tsitaadiga

Gunnar19, said AM'ist lahti ja kohe jäller piiderdama eks.
Isegi minul sai üle 70% tehtud, peale mida viskas lihtsalt koppa see üksluine ühest mapi servast teise kakerdamine ja neegritele tina andmine.
Enamus võiks Sinu käest küsida, et mida Sina ka tead FC2'st? No Offence.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 19.03.2009 17:06:57 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Gunnar19, said AM'ist lahti ja kohe jäller piiderdama eks.
Isegi minul sai üle 70% tehtud, peale mida viskas lihtsalt koppa see üksluine ühest mapi servast teise kakerdamine ja neegritele tina andmine.
Enamus võiks Sinu käest küsida, et mida Sina ka tead FC2'st? No Offence.


pfff,, mul on mäng ostetud.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 18:21:32 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
puik17 kirjutas:
Gunnar19, said AM'ist lahti ja kohe jäller piiderdama eks.
Isegi minul sai üle 70% tehtud, peale mida viskas lihtsalt koppa see üksluine ühest mapi servast teise kakerdamine ja neegritele tina andmine.
Enamus võiks Sinu käest küsida, et mida Sina ka tead FC2'st? No Offence.


pfff,, mul on mäng ostetud.

icon_lol.gif Hea vastus icon_lol.gif . Enamustel inimestel siin on mäng ostetud .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 21.03.2009 21:33:08 vasta tsitaadiga

FC2 mehed on ikka eriti ülbed, Küsivad 5 Eurot 3 uue relva, 2 uue masina ja 5 uue mapi eest.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 21:43:56 vasta tsitaadiga

Silenced Shotgun icon_lol.gif wtf .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 21.03.2009 22:54:03 vasta tsitaadiga

Asi täitsa olemas a saab lasta vaid speesial laskemoonaga vms icon_rolleyes.gif Kuigi päris levinud asi see pole jah..
Googles päris palju erinevad projektikaid icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tack
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2005




sõnum 22.03.2009 12:33:18 vasta tsitaadiga

Kuidas teha teises osas Sediko osa, ei saa edasi. Päästan luku tagant "kaasvõitleja", kes lubab pärast baaris dringi välja teha ja käsib üksinda põgeneda, et hiljem näeme, kuid missiooni punane rõngas jääb kestma, ning mänguga edasi ei saa...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 14:08:59 vasta tsitaadiga

omgwtf, päris naljakas asjapulk tundub olevat guugli piltide järgi icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.03.2009 17:47:54 vasta tsitaadiga

Naljakas jah,kuid täitsa toimiv thumbs_up.gif Muidugi osad olid kohe kindlasti bs icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 17:28:36 vasta tsitaadiga

WARNING: Far Cry 2 is still a broken game - http://www.gamesradar.com/f/warning-far-cry-2-is-still-a-broken-game/a-2009040710122446016
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.