|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
10.02.2009 02:43:09
|
|
|
keegi mängib sellise asja MP'd we?
pmst singleplayer on ainuke mis siin midagi väärt on, ilus maastik ja free roam.
1 kord läbi teha ja sõbrale edasi müüa, suuremat väärtust sel kahjuks pole.
... austaltöeldes mul hakkas mingi @60% igav ja enam edasi ei teinudki
aga noh, vähemalt igatpidi poleeritud mäng.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
10.02.2009 15:20:39
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
keegi mängib sellise asja MP'd we?
pmst singleplayer on ainuke mis siin midagi väärt on, ilus maastik ja free roam.
1 kord läbi teha ja sõbrale edasi müüa, suuremat väärtust sel kahjuks pole.
... austaltöeldes mul hakkas mingi @60% igav ja enam edasi ei teinudki
aga noh, vähemalt igatpidi poleeritud mäng. |
mina mängin mp ja päris palju
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero0
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2009
|
13.02.2009 20:41:58
|
|
|
| kas sel on demo?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
13.02.2009 21:26:11
|
|
|
| demo pole aga vaadake youtube vidse siis saate aimu.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
24.02.2009 14:56:47
|
|
|
krt pilt on t6esti ilus
ma aint selle esimese snaipriga lasengi ringi. niidab hästi aga tonte tuleb ka palju ligi kui üks pauk käib.
need krdi patrullid on vastikud. kaugelt vb 6nnestub too kuulipildur maha v6tta aga teine nigger ajab su autoa ikka alla.
igatahes mulle veel stoori pole igavaks muutunud, aint m6ni päev mänginud ka.
a see juhitavus v6iks olla nagu motorm4x'is
see on ka hea detail et püssid muutuvad vanaks ja löövad l6puks ennast l6hki, rääkimata maast korjatud antiikidest.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
24.02.2009 23:55:35
|
|
|
jungleman, no vot, hea idee Mingi krossikaga võiks ju liivaväljadel ringi kimada , mp5 õlal Vahepeal teed paar saltot , nii igaks juhuks.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
26.02.2009 17:14:17
|
|
|
Keegi võiks mõne modiga natuke ai nägemist ka halvemaks muuta.
Krt kõikides mängudes on pahad väga suured porgandisööjad, et näevad mitmesaja meetri kaugusel põõsaste vahel camo suidiga passivat meest
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
26.02.2009 18:35:35
|
|
|
Nii sama nad ei näe midagi.Kui lased siis näevad ja lasu järgi asukoha kindlaks tegemine pole eriline probleem.
Dev-id on natuke selle ajaga seal ülepingutanud, nõks liiga kiiresti aga muidu kõik ok.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
26.02.2009 19:59:02
|
|
|
Summutist lasu peale leiab üles nii kiiresti?
Neegrivalve on ka hea, backup tuleb kohe väga kiiresti kohale
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
26.02.2009 20:13:03
|
|
|
| See sumpa värk on mingi kahtlane seal.Enne camo ostmist ei kuulnud ,epale camo ostu kuulsid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vedru>
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2006
|
03.03.2009 09:17:31
|
|
|
kas seal autod kuidagi korda ka lähevad? ma mõtlen katkised uksed jne
_________________ Club M-Spot |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.03.2009 09:41:43
|
|
|
| vedru> kirjutas: |
| kas seal autod kuidagi korda ka lähevad? ma mõtlen katkised uksed jne |
Ei lähe. Auto kuigipalju pilpaks on niiet tossab siis saad kapoti lahti teha ja kruttida, õhku lendab siis pekkis. Samas autod nö. välimuselt eriti efektiivselt ei lagune niikuinii ja iga nurgataga vedeleb neid + siis veel patrullid vajuvad kohale kui lärmi teha.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
10.03.2009 22:04:44
|
|
|
| kuidas saab custom mappe mängida ranked serverites, saan ainult mängida neid mitte ranked serverites?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
12.03.2009 23:39:11
|
|
|
| mingil hetkel jäi selline asi silma nagu Far Cry 2 Map editor. pole suutnud märgata seda, kas see on olemas ka PC versioonina ja kui on , siis kas ka tasuta?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
13.03.2009 14:01:19
|
|
|
| qzxcs, vaata programs file-si far cry kausta seal on map editor exe
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
14.03.2009 20:45:12
|
|
|
Väga sitt editor on. NPC'sid panna ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
15.03.2009 09:58:20
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
Väga sitt editor on. NPC'sid panna ei saanud. |
Word
Jõle jama on, et kui tahad mingisugust suurt mappi teha, sättida sinna iga 5 mängija kohta mõne sõiduki, siis hakkab editor pidurdama, et liigapalju on masinaid mingisuguse gamemode kohta.. See on Minu Map ja Mina sätin nii palju sinna asju kui tahan..
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
15.03.2009 22:42:39
|
|
|
mõttetu mäng potti on, päris palju isegi...aga realisatsiooniga on väga jamasti läinud! sisu on null (olen küll ainult paar tundi mänginud), objektide sisu on eriti null...nö. maailm on täis lõputult korduvat "ilusat graafikat" millest suurema osaga miingit interaktsiooni ei ole. ja lõpuks pole graafika ka mitte midagi erilist, jube igavad tekstuurid ja mannetu dzungel all-around. originaal fc'ga pole siin midagi võrreldagi, täielik kräpp on see järg!
gameplay on nii arkaad, et ajab oksele. vb hiljem lähevad a'la relvad "võimsamaks" või mida iganes, aga kui igat tonti peab TÄPSELT ühtmoodi automaadiga umbes poole salve jagu kuskile suvalisse kehapiirkonda täristama siis peale 3ndat tonti muutub asi juba igavaks. eriti koomiline on see, et mounted kuulipildujaga tuleb mõnda vana teinekord kauemgi täristada kui mingi suvalise automaadiga
kõige tipuks on vähemalt mängu esialgne, patchideta versioon rämedalt bugine ka. nii hulle bugisid on sees, et võtab sõnatuks
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.03.2009 23:32:50
|
|
|
Mai tea , pähe lastes sain ühe kuuliga hakkama
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
16.03.2009 00:55:27
|
|
|
| Draco kirjutas: |
Mai tea , pähe lastes sain ühe kuuliga hakkama  |
Sama siin, ma FAL Paratooperiga(G3) ei pea kunagi kerre eriti üle 3-5 kuuli laskma.Kes vigisevad oma poole salve jutuga võiks natuke sihtida ka.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
16.03.2009 08:33:39
|
|
|
| Pmst kui rindkeresse saad peaks kah 2 kuuliga maha võtma, kuid siin mängus seda ta ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
16.03.2009 13:37:44
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
mõttetu mäng potti on, päris palju isegi...aga realisatsiooniga on väga jamasti läinud! sisu on null (olen küll ainult paar tundi mänginud), objektide sisu on eriti null...nö. maailm on täis lõputult korduvat "ilusat graafikat" millest suurema osaga miingit interaktsiooni ei ole. ja lõpuks pole graafika ka mitte midagi erilist, jube igavad tekstuurid ja mannetu dzungel all-around. originaal fc'ga pole siin midagi võrreldagi, täielik kräpp on see järg!
gameplay on nii arkaad, et ajab oksele. vb hiljem lähevad a'la relvad "võimsamaks" või mida iganes, aga kui igat tonti peab TÄPSELT ühtmoodi automaadiga umbes poole salve jagu kuskile suvalisse kehapiirkonda täristama siis peale 3ndat tonti muutub asi juba igavaks. eriti koomiline on see, et mounted kuulipildujaga tuleb mõnda vana teinekord kauemgi täristada kui mingi suvalise automaadiga
kõige tipuks on vähemalt mängu esialgne, patchideta versioon rämedalt bugine ka. nii hulle bugisid on sees, et võtab sõnatuks  |
osaliselt nõustun sinuga, aga oskad sa mõnda simu fpsi soovitada??????? min ennast on ka need arkaadid ära tüüdanud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
16.03.2009 15:15:50
|
|
|
nolifer, OFP1 ja ArmA , VBS1 ja 2 .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
18.03.2009 00:25:36
|
|
|
mis see vbs on?
americas army peaks jah üsnagi mitte arkaad olema...aga ise ei ole tegelikult eriti mänginud seda, vist seepärast, et liiga simu oli minu jaoks
ühesõnaga, ega ma ei oska teist äärmust, ehk täielikke simusid soovitada, kuid suurem osa shooteritest, mida üldse mänginud olen, on olnud ikka pisutki reaalsemad selle laskmise/tapmise koha pealt! no brothers in arms on üks viimastest näiteks, aga kasvõi ka crysis, cod4. vanemaid mänge on muidugi sitaks veel, aga ei mäleta nende nimesid
Draco, jah...võibolla mingi teatud relvaga ja nö. teadmatu vastase puhul saab teha igasugu vägevaid headshotte ja muid shotte või siis äkki sa oled mingi superhyper eluaegne counterstriker, kes teeb ka kinnisilmi ja seljatagant 100% headshotte, ma ei tea. ise olen arvutimänge mingi 15a toksinud ja toksin vahelduva eduga siiani, UT'd isegi aastaid ja päris heal tasemel mänginud näiteks...usun, et mul ei ole sihtimise ega reaktsiooniga mingit probleemi, keskmise mänguriga võrreldes.
mina ei keskendunud siin pähelaskudele, normaalne oleks, et rifle'st a'la 5m pealt 2-3 tabamust keresse tõmbab IGASUGUSE neegri ikka üsna madalaks ära! ja mis veel, normaalne oleks, et iga vastase maha võtmisele, olenemata sihtimise tasemest, ei kulu sisuliselt täpselt samapalju moona anyway, see on minu arvamus ja sellised on minu ootused. overall ei ole mäng nii kehv, lihtsalt arvestades üldist vaimustust ja review'de hindeid oleks oodanud midagi WAY paremat.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
18.03.2009 01:07:42
|
|
|
Ei ole counterstriker ja UT`d olen pelanud aegajalt lõbuks mitte serveris kuskil tiimis.
Lihtalt võrrelda mõndade teiste shooteritega kus peab pool riigivaru tühjaks laskma vastase peale enne kui ta kukub, on FC2 selles osas päris ästi välja kukkunud.
Lihtsalt enda jaoks on FC2 väga hästi välja tulnud. Eelkõige mis kõige põhilisem minu jaoks on graafika + üldine üles ehitus
Mind see story pole kuskil kunagi huvitanud.
Peace
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
18.03.2009 01:30:05
|
|
|
world piiz ei loogish et arvamusi on erinevaid, aga lihtsalt huvitav kuidas meil see kogemus samast mängust ikkagi nii erinev saab olla Mis mängud näiteks sellised on, kus sulle tundub, et peab rohkem täristama kui fc2's? ma juba hakkan kahtlustama, et äkki ma tegin midagi väga valesti seal mängus või mis krdi jama see on üldjuhul tänapäeva mängudes on silma jäänud, et paarist tabamusest piisab...pähe saab tavaliselt lausa 1'ga hakkama muidugi. fc's esiteks ei saa täpselt nagu aru, kuhu sa üldse tabad, kuidagi nii...ma ei tea, teistsuguseks on tehtud see lahingu värk.
aga no võibolla tõesti, et siis alguses on lihtsalt need relvad nii jube jamad, et kuuli stopping powerit mõjutab ka kuidagi veider on vaadata kuidas mingi tüüp kuulirahe käes mitu sekundit chillib ja peale seda veel minekut teeb või hakkab sind vastu laskma visuaalselt võiks nagu eeldada, et said valangu tüübile pihta.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
18.03.2009 10:04:21
|
|
|
No üks oli kindlasti S.t.a.l.k.e.r (1 osa siis, clear sky`d pole proovinud).
Seal ma mäletan lasin kahe raudsest 2 laksu vanale seljatagant ja ei midagi, vant ei teind teist nägugi, keeras ümber ja kukkus littima
(Relv oli praktiliselt vastu vastase selga, nii, et mööda laskmine oli välistatud)
Oblivion Mod`iga asi paranes natuke isegi.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
18.03.2009 10:43:20
|
|
|
Hakake jah nüüd FC2´te või midagi süüdistama, et üks ainurakne ei pidanud enam vastu ja suurest elupettumusest ära kammis
Eks näeb millega meedia sellele vastab. Samas baierimaa on piisavalt haige, et hakata FC2 tegijaid kohtusse kaebama.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.03.2009 10:43:52
|
|
|
Ajakirjanikul oli igav ja mõtles, et teab hea artikli.
Oleks võinud ka kirjutada ,et vaatas Rambot ja siis läks tapma.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
18.03.2009 20:15:53
|
|
|
Mida teie ka Far cry kahest teate et siin teemas nimodi sõna võtate.
Minul on singleplayer nii 30% läbi juba ning kogemused ka mitmikmängul olemas.
aga teie... jah.. paneb mõtlema.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
18.03.2009 20:19:02
|
|
|
Endal SP läbi ning ka multis ringi lasknud. Lõpus oli mäng juba päris hea, kuid ikkagi üle 3-4 missioni ei kannatanud järjest teha. Kiskus üksluiseks ära.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
18.03.2009 20:21:04
|
|
|
| Draco kirjutas: |
Ei ole counterstriker ja UT`d olen pelanud aegajalt lõbuks mitte serveris kuskil tiimis.
Lihtalt võrrelda mõndade teiste shooteritega kus peab pool riigivaru tühjaks laskma vastase peale enne kui ta kukub, on FC2 selles osas päris ästi välja kukkunud.
Lihtsalt enda jaoks on FC2 väga hästi välja tulnud. Eelkõige mis kõige põhilisem minu jaoks on graafika + üldine üles ehitus
Mind see story pole kuskil kunagi huvitanud.
Peace  |
mulle pole ka mingi über stoori kunagi korda läinud, aga siin mängus onküll stoori 0, väga väheseid mänge millel stoori on häirinud, on hea mäng küll, aga far cry-le ikkagi väga väga nõrk järg!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
18.03.2009 20:28:33
|
|
|
Redikate, 6ige. tervet päeva küll ei kannata järjest mängida.
teen oma 2-3 tööotsa ära, siis jaman muude asjadega ja 6htul jälle. ma ei näe selles isegi midagi halba.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
18.03.2009 20:31:25
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Mida teie ka Far cry kahest teate et siin teemas nimodi sõna võtate.
Minul on singleplayer nii 30% läbi juba ning kogemused ka mitmikmängul olemas.
aga teie... jah.. paneb mõtlema. |
Juba 30%? Ma loodan, et ma ka kunagi nii kaugele jõuan
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.03.2009 21:27:46
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Mida teie ka Far cry kahest teate et siin teemas nimodi sõna võtate.
Minul on singleplayer nii 30% läbi juba ning kogemused ka mitmikmängul olemas.
aga teie... jah.. paneb mõtlema. |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
18.03.2009 22:44:28
|
|
|
Mõnede püssidega oli jah suht võimatu nii paari lasuga maha võtta , kuigi headshotid mõikasid alati , isegi mingi slienced püstoliga . Suht alguses juba viskasid automaadid üle ja kasutasin lihtsalt snaiprit igas kohas .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
19.03.2009 16:02:42
|
|
|
Gunnar19, said AM'ist lahti ja kohe jäller piiderdama eks.
Isegi minul sai üle 70% tehtud, peale mida viskas lihtsalt koppa see üksluine ühest mapi servast teise kakerdamine ja neegritele tina andmine.
Enamus võiks Sinu käest küsida, et mida Sina ka tead FC2'st? No Offence.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
19.03.2009 17:06:57
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Gunnar19, said AM'ist lahti ja kohe jäller piiderdama eks.
Isegi minul sai üle 70% tehtud, peale mida viskas lihtsalt koppa see üksluine ühest mapi servast teise kakerdamine ja neegritele tina andmine.
Enamus võiks Sinu käest küsida, et mida Sina ka tead FC2'st? No Offence. |
pfff,, mul on mäng ostetud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
19.03.2009 18:21:32
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
Gunnar19, said AM'ist lahti ja kohe jäller piiderdama eks.
Isegi minul sai üle 70% tehtud, peale mida viskas lihtsalt koppa see üksluine ühest mapi servast teise kakerdamine ja neegritele tina andmine.
Enamus võiks Sinu käest küsida, et mida Sina ka tead FC2'st? No Offence. |
pfff,, mul on mäng ostetud. |
Hea vastus . Enamustel inimestel siin on mäng ostetud .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
21.03.2009 21:33:08
|
|
|
FC2 mehed on ikka eriti ülbed, Küsivad 5 Eurot 3 uue relva, 2 uue masina ja 5 uue mapi eest.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
21.03.2009 21:43:56
|
|
|
Silenced Shotgun wtf .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
21.03.2009 22:54:03
|
|
|
Asi täitsa olemas a saab lasta vaid speesial laskemoonaga vms Kuigi päris levinud asi see pole jah..
Googles päris palju erinevad projektikaid
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tack
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2005
|
22.03.2009 12:33:18
|
|
|
| Kuidas teha teises osas Sediko osa, ei saa edasi. Päästan luku tagant "kaasvõitleja", kes lubab pärast baaris dringi välja teha ja käsib üksinda põgeneda, et hiljem näeme, kuid missiooni punane rõngas jääb kestma, ning mänguga edasi ei saa...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
23.03.2009 14:08:59
|
|
|
omgwtf, päris naljakas asjapulk tundub olevat guugli piltide järgi .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
23.03.2009 17:47:54
|
|
|
Naljakas jah,kuid täitsa toimiv Muidugi osad olid kohe kindlasti bs
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|