Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Drakensang märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.03.2009 21:11:55 vasta tsitaadiga

Peltz kirjutas:
Erm kuida te seda juba mängite, ingliskeelne variant pole veel müükigi tulnud.


Mäng on juba nädal aega müügis olnud?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 06.03.2009 21:50:08 vasta tsitaadiga

Peltz kirjutas:
Erm kuida te seda juba mängite, ingliskeelne variant pole veel müükigi tulnud.


sakast tellid. eesti poes vist tõesti veel pole.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2009 12:39:55 vasta tsitaadiga

Juba tutorialis on kollid ikka natuke liiga tugevad.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 07.03.2009 15:29:52 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Juba tutorialis on kollid ikka natuke liiga tugevad.


Spoiler Spoiler Spoiler


ise teen dragon questi praegu.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2009 16:01:26 vasta tsitaadiga

Tolle teise Rogue saatsin p*rse icon_biggrin.gif

Üks jama veel, et miks kuradi pärast lock pick kogu aeg failib - mul on nii nuga, hair pinid ja lockpicking lvl 7, aga no 40+ korda üritanud avada ja tee mis tahad, saad ainult shaking hand ja kinnise luku.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 07.03.2009 16:12:02 vasta tsitaadiga

heretic666, sa pead equippima lockpicki. tõmbad ta alla skill riba peale ja vajutad vastavat numbriklahvi, ja siis vajutad lukus kirstu/ukse peale. kui "shaky hands" on aktiivne siis soovitan oodata kuni see ära kaob.

kui rogue piixu saatsid siis tulevikus võib raskusi tekkida. mõni quest on ikka suht raske. aga oma valik.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2009 20:10:38 vasta tsitaadiga

Ok, tänud. Rogue oma rapiiriga on lihtsalt siiski ise ka suht lahjakene, seetõttu ta minema saatsin. Väljaspool tutoriali loodan warriori vms selli leida.

EDIT : nüüd seal päris maailmas ringi tuhlanud, aga üldse ei meeldi see mäng. Kuigi Neverwinter nights 2 mulle meeldis ja too on Drakensangiga suhteliselt sarnane, ei istu see drak kohe üldse. Lihtsalt nii igav on seda mängida.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 09.03.2009 11:30:57 vasta tsitaadiga

niih. ma nüüd saanud korralikumalt seda toksida (loe: peaaegu terve kuradi nädalavahetus läks selle peale), peategelane lvl 8 ning käsil kolmas dragon quest.

üldiselt nii, et mäng oli alguses aeglane ja natuke arusaamatu, aga kui natuke edasi klõbistada ja pilt selgineb mehhaanika osas, siis läheb asi ikka tõeliselt käima. mul tuli see "läbimurre" kuskil lvl 3-4 peal olles, ning nüüd on tööl istudes ainult tunne et tahaks krt koju ja Drake taha icon_biggrin.gif
pole tõesti jupp aega saanud nii mõnusalt klassikalist RPG'd mängida! questid on vahvad, maailm kenake ning uskumatu, aga vigu ei ole! (ainult üks tüütu probleem, kui oled oma 4-pealise grupiga kuskil aktiivse issekäigu läheduses, võib "sebimise" peale kogemata uuesti hoonesse sisse minna, sda tuleb jälgida).
mäng on lausa veidralt bugivaba, jookseb ka nagu kuld- eile oli alates kella 14st kuni kella 23'ni vahetpidamata sees (mõned korrad vahepeal alt+tab ka tehtud) ning mitte ühtegi crashi ega muud jama ei olnud. loodan et ma nüüd ära ei sõnu muidugi

eih, mina olen ikka väga rahul. raske on vahest kuid kui grupp ikka enamvähem balansis, ei juhtu hullu midagi, mõned korrad reloadi ainult.

endal grupis warrior(hitter)-amazon(hitter/sec healer)-charlatan(lockpick, social)-archer(nature,alchemy).
rouge/charlatan on IMHO hädavajalikud- lukus kirste tuleb palju ning mitmetes neist on täitsa head kraami. charlatani sotsiaalsed skillid aitavad ka kõvasti. spelle ma eriti ei kasuta kuna kohe kui keegi mingi vikerkaarekese teeb, lendavad vaenlased talle peale. samas ma pole kunagi RPG'des eriti maagiapooldaja olnud.

loodan et see mäng niipea otsa ei saa. liiga hea lihtsalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 09.03.2009 18:27:41 vasta tsitaadiga

Paganarh, pean sinuga nõustuma.
buge on tõesti null, ma pole ühtegi näinud, tehnilisi probleeme kah pole, jookseb ilusti ja alati.

omal peakarakter on n.ö. "jack of all trades" , ehk siis temal on nii nature, lockpick, trap disarm, smithing, bowyer kui ka alchemy skillid icon_lol.gif ,pole just parim kombinatsioon aga teeb kõik ära nii hästi kui tahta oskan.
see elf kelle kurja puu küüsist päästsin on suht kasutu. oskab küll nature, bow ja maagiat, aga ise jätsin ta party'st välja kuna tegin sellest naisroogist omale spellcasteri, põhiliselt kasutan seda "fireblast" spelli, vahepeal hitib mingi 17 dämmi, pole paha.
möllan kaa dragonquestiga kuna ei suutnud kuningrotist jagu saada (olin lvl4 kui proovisin, 25% elu saime maha talt neljakesi vbla).
taktika kasutusvõimalus on kaa siin mängus hea, isegi kui vastased on ülekaalus ja tugevamad, on alati mingi võimalus osavalt taktikat ja skille kasutades neist võitu saada.

loodan et mängule tehakse lisapakett või järg, milles on maailm veel rohkem avatud.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 11.03.2009 10:09:33 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
möllan kaa dragonquestiga kuna ei suutnud kuningrotist jagu saada (olin lvl4 kui proovisin, 25% elu saime maha talt neljakesi vbla).

seda tuleb togima minna siis kui on ca lvl 8 täis, ilge elajas (mul ühel sõbral oli sama probleem, ning tema soovituse järgi pole veel surkima läinud)
nüüd aga võib minna, ehk täna jõuangi ta kasti taguda

queste on eepilistes kogustes jälle. tulin pärast teist dragon questi linna ning mõtlesin et teen mõned väiksed questid ära ning siis edasi kolmanda juurde aga ei midagi- küll hüppavad mingid amazoonid välja, keda vaja ainult kahte tegelast kasutades kasti taguda, küll on ühel väravavalvuril räme s***häda ning peab ära käima (samal ajal värava taga ootavad igatsugu tumedad kujud sisselaskmist) ning sisi jälle mingi kaubanduskoja ülesandel wagon's home's üksinda ringihiilimine

suht tihe tegemine icon_biggrin.gif

smithy jaoks ma kasutan päkkarit- minioonid saavad ka siis levelid kui nad kodus istuvad, ning seetõttu kui tulen jälle kaugelt maalt uute skemaatikutega, lasen päkkaril neid meisterdada.
oma tegelase võib küll "jack-of-all-trades" teha aga siis läeb liiga palju skillpunkte muude asjade peale, aga mina tahan statte tõsta icon_smile.gif minu grupis on spetsialiseerumine suht võtmesõnaks

edit:
lõin eile selle roti maha. kurask, isegi lvl 8 tegelastega oli jeblamist
kuid _tundub_ et flankimine aitab. mitu korda proovisin seda elukat maha lüüa ning kui lõpuks flankima hakkasin nagu D&D mängudes (üks ühel, teine teiselpool ohvrit), siis läks nagu tunduvalt paremini ning lõpuks lõin mättasse kah. võibolla kokkusattumus aga nüüd edaspidi hakkan kõvemaid vastaseid flankima kus võimalik
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2009 14:17:01 vasta tsitaadiga

Väga kõva mäng on, suht sõltuvust tekitav icon_lol.gif Eriti meeldib mängujuures see party-süsteem ja et nad ei sure ära vaid lüükase nokki, pärast on vaev aint terveks ravida. Graafika on ka thumbs_up.gif. Ülipikk mäng ikka icon_smile.gif ma olen seda juba mingi 3 päeva nolaifinud ja alles lõpetasin dragonquesti 3-anda osa... hea mäng, soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.03.2009 12:52:36 vasta tsitaadiga

Keegi saksakeelset ja ingliskeelset versiooni võrrelnud on? A la voiceactingu poolest? Ma valdan mõlemat suht hästi, inglist tsipa paremini muidugi aga kui saksakeelne parem on siis mängiks saksakeelsena.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 17.03.2009 14:33:03 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, youtube. ma arvan et nad on suht samal tasemel. mis inglisekeelsel viga on? päris hea, ma ütleks.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.03.2009 19:34:24 vasta tsitaadiga

Mis paganamase nuppu vajutama peab et nooli teha saaks? Kõik materjalid on nagu olemas.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 17.03.2009 21:22:56 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, workbenchi akna all servast valid koguse ja vajutad make või create või misiganes nupp seal on. pead ka vaatama et vastav bowyer level oleks et neid teha, kui ei ole piisav level siis ilmub ette kiri et "proficiency not high enough" (või midagi sarnast sama tähendusega)
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.03.2009 21:26:20 vasta tsitaadiga

Eks ma kiikan siis seda alaserva icon_smile.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 23.03.2009 10:57:42 vasta tsitaadiga

ma sain selle lõpuks läbi nädalavahetusel. lõpulahing läks ikka päris raskeks rsk

pikk mäng oli küll aga läbi sai, siis oli tunne et tahaks veel heh
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.04.2009 22:10:36 vasta tsitaadiga

Mh ma ise alles jõudsin selle metsamehe juurde icon_biggrin.gif Sain mõmmi käest paar korda peksa ja nuputasin kuidas sidemeid kasutada kui natukene liiga palju sigade käest peksa hakkasin saama icon_lol.gif

Esimene draakoniquest läbi kus vaja korjata oraakel kokku keldritest.

Jube funn on ikka aga aega võtab palju eriti buffimine ja ringi jooksmine. Seuht selline õhtu-paarõllinahavahele mäng on, aga see est kuradima hea. Ainuke asi et siis ei suuda eriti karakterite statse eriti mudida icon_lol.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 05.10.2010 18:13:08 vasta tsitaadiga

uus osa tuleb varsti:
saksakeelne juba ammu väljas ja sellele ka juba lisapakett tehtud.

Link



krt, peab vist kuidagi saksakeelse versiooni hankima hoopis, inglise oma asemel. voice acting ja kõik väga tasemel.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 06.10.2010 12:54:21 vasta tsitaadiga

v hea uudis icon_smile.gif pole juba jupp aega normaalset RPG'd mängida saanud
dragon age oli epic fail minujaoks
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 08.11.2010 11:00:52 vasta tsitaadiga

ohh päris äge see river of time. võibolla isegi parem kui esimene drakensang.
algas jällegi tsipa aeglaselt aga nüüd on jälle hoog sees, normaalsed questid satuvad kah ette.

kes vähegi saksa keelt oskab võiks hankida pigem saksakeelse kui inglise versiooni. palju rohkem sisseloetud teksti ja variatsiooni, võrreldes inglise omaga.

ja väike bossi fight kah:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Drakensang mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.