Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 22.03.2009 21:39:58 vasta tsitaadiga

nõustun
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.03.2009 21:51:08 vasta tsitaadiga

Crysis
Crysis Warhead + Wars

Rohkem mänge pole olemas. icon_rolleyes.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2009 21:53:22 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Edit: amddude, Kas Robot Warlords (PS2) on hea mäng?
Haha.. hell no

Sorry muidugi, et nii hilja vastan alles. Ju olin su posti enne editit lugenud, sest ühtegi posti ma siin teemas vahele ei jäta.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.03.2009 22:04:28 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Crysis
Crysis Warhead + Wars

Rohkem mänge pole olemas. icon_rolleyes.gif


Pole olemas või sa pole mänginud rohkem? Mõlemil juhul suht kurb icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2009 22:06:22 vasta tsitaadiga

X360:
Forza motorsport 2
Project gotham racing 3
Pro evolution soccer 6
Saints row

Ps2 mänge palju , ei viitsi loetleda.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.03.2009 22:48:08 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
G80 kirjutas:
Crysis
Crysis Warhead + Wars

Rohkem mänge pole olemas. icon_rolleyes.gif


Pole olemas või sa pole mänginud rohkem? Mõlemil juhul suht kurb icon_lol.gif

Rohkem mänge pole kunagi tehtud ju. icon_rolleyes.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 22.03.2009 22:49:19 vasta tsitaadiga

Raunts33 kirjutas:
X360:
Forza motorsport 2
Project gotham racing 3
Pro evolution soccer 6
Saints row

Ps2 mänge palju , ei viitsi loetleda.
Sorry Raunts, ei midagi isiklikku, aga ärge hakake jälle pihta. Loogiline, et ei viitsi loetleda. Ja ega vist keegi ei viitsi ka neid loetelusid lugeda.

Tahtsin juba ammu kirjutada. Inimesi ei huvita listid vaid see, mida kollektsioon omanikule endale pakub. Pange oma loetelud, listingud ja kogud üles lehtedele, mis ongi mõeldud kogude haldamiseks (gamestop ja backloggery on siit näiteks läbi käinud). Viidake siis vastavalt neile lehtedele. Siia aga postitage SPECIAL kraam. Kui su kogu on sulle TÄHTIS, tee sellest pilti ja postita siia. Kusjuures, kõik on siis õnnelikud.

Väike näide lahedast kolast, mida ma ka ise tahaksin tegelikult steriilsete piltide asemel näha 8)
Viskasin pilgu monitorist vasakule ja avanes selline pilt:



Tunnistage, et see on äge. Vähemalt minul endal oleks küll äge kellegi sellist idle olekus sassis lauda näha. Samas võiks kogu lauatäie lihtsalt kuivalt üles lugeda:

12 GB mängu Lugeja: "Who cares, I have more games"
Game Boy Color Lugeja: "Who cares, I have more handhelds"
DS Lite Lugeja: "Who cares, I buy DSi next week"
Kaks ajakirja Lugeja: "Who cares, I don't read. I play gamz!"
CR1616 patarei (brand new, sealed) Lugeja: "Wtf, see patarei siia puutub!?!" Aga puutub küll ja mitte vähe

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2009 23:54:03 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
CR1616 patarei (brand new, sealed) Lugeja: "Wtf, see patarei siia puutub!?!" Aga puutub küll ja mitte vähe

icon_smile.gif Sinu postituse peale hakkasin ajusi ragistama, et mis kuradi patareidega töötas omal ajal Nintendo KingKong... Oli vist LR44
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 22.03.2009 23:59:00 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
terry kirjutas:
CR1616 patarei (brand new, sealed) Lugeja: "Wtf, see patarei siia puutub!?!" Aga puutub küll ja mitte vähe

icon_smile.gif Sinu postituse peale hakkasin ajusi ragistama, et mis kuradi patareidega töötas omal ajal Nintendo KingKong... Oli vist LR44
Ma just ostsin ühele Game & Watch'le neid. Oli tõesti LR44. See konkreetnte CR1616 on aga GB mängu internal save battery. Mul on üks hallitanud Kid Icarus. F.ck, pidi see just Kid Icarus olema :S
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 00:02:21 vasta tsitaadiga

Ma pole ammu nii õiget juttu kuulnud kui terrylt praegu.
Tõsi ta on, ma isegi ei vaata mingeid pagana liste. Ma võin ise ka mängude nimed ritta panna, lugeda neid ja mõelda, et hmm... väga huvitav. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 11:13:16 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Väike näide lahedast kolast, mida ma ka ise tahaksin tegelikult steriilsete piltide asemel näha 8)

Tundsin ennast puudutatuna nüüd! Asjaolud on paraku nii, et mul on enamasti elamine suhteliselt korras ning kaootilistes hunnikutes midagi ei vedele. Kahe kassi olemasolu tagab selle, et naljalt ei tahaks enda jaoks väärtuslikku kraami lõhkikratsimist ja läbinärimist ootama jätta. Sestap on nõnda, et kui ma ka sooviksin säärasest kuhjast pilti teha, peaksin olukorra niiehknii lavastama. Küll aga nõustun, et miljööpilte mänguhuviliste argipäevast oleks ülitore vaadata. Kindlasti panustan selles osas ka ise.

terry, kas see köide su laual on Peanuts? Kui jah, siis thumbs_up.gif. Minu jaoks julgelt ajalehekoomiksite esikolmikus.

EDIT: Viimati, kui ma käisin patareid jahtimas, oli see CR2032 Sega Saturni seivimisfunktsiooni tarbeks. Leidsin kusagilt Gonsiori tänava lähistelt ühest poest, ei pidanud eBay'ga jändama.


viimati muutis vabarna 23.03.2009 11:20:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.03.2009 11:20:09 vasta tsitaadiga

Jah juhusliku segaduse lavastamine polegi alati nii lihtne. Läheb jubedaks sättimiseks ning lõpuks ei suudagi ära otsustada, millal juhuslikkus kõige ägedam välja näeb icon_smile.gif Pole ammu enam selliseid reklaame kohanud, kuid kunagi, kui veel igasugu nänni ja mänguasjade järele meeletu nälg oli, sai 90' alguses Ikea kataloogipiltide peale ilastatud. Neil oli teismeliste tubadesse suudetud väga mõnus ja põnev segadus luua. Vähemalt tolle aja kohta.

Raamat on Peanuts jah. Leidsin selle 2003. aastal Chicago Virgin Megastorest 15 dollari eest. Lahe pood. Gamingu, muusika ja raamatute osa on küll tüüpiline, kuid filmid... ma ei suutnud tol hetkel ähmiga meenutada ühtki nime, mida ma ei sealt ei leidnud.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 14:52:17 vasta tsitaadiga

Minu pisike kollektsioon:





Midagi erilist ei ole, palgapäeval loodetavasti lisandub midagi.
Kust seda EDGE ajakirja osta saab?
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 15:20:46 vasta tsitaadiga

Tallinnas Viru Keskuse Rahva Raamatust ja Stockmanni R-Kioskist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.03.2009 16:43:34 vasta tsitaadiga

Hot chick wallpaper on väga hot. Mulle meeldib. Väga cool icon_smile.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 23.03.2009 18:39:57 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
DODONPACHI kirjutas:
Edit: amddude, Kas Robot Warlords (PS2) on hea mäng?
Haha.. hell no

Sorry muidugi, et nii hilja vastan alles. Ju olin su posti enne editit lugenud, sest ühtegi posti ma siin teemas vahele ei jäta.

Paljuga sa selle mängu maha müüksid?

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 18:45:24 vasta tsitaadiga

Eraldi pihukonsooliasjakestest ka pilt.. sorry, et taastöötlen siin oma asju, aga paar asja jäid eelmisest pildist välja : (

iPod pääses pildile, sest ta on end mulle tõestanud handheldina kaheteistkümne väga vahva mängu ja mõne kasuliku programmiga.

DODONPACHI, mm... mingi vahva meene vastu annaks ära :P Aga miks soovid muidu? Tahad mingit obskuurset halba mängu, et sellest AVGN-stiilis ülevaade teha? Mängida see minu mälu järgi eriti ei kõlvanud, aga ju võibolla lihtsalt ei jaganud JRPG mõtet välja.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 23.03.2009 19:05:50 vasta tsitaadiga

Ülevaadet ma nüüd vaevalt viitsin teha, mulle lihtsalt meeldivad halvad mängud. Olen selle, selle ja selle auväärne omanik.

Vahva meene... mul on mingisugune idiootne Mario-pastakas, millest tuleb nupuvajutuse peale heliefekte välja. Võin veel pakiga mingisugused juunisuurused mariofiguurid ja prantsuskeelse Mega Man ZX Advent'i manual'i kaasa panna. Kõik need asjad on lamedad ja mittevajalikud, mitte vahvad, kahjuks.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 19:52:19 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka. Eks ma siis kingin selle sulle, ning loodan, et sina leiad sellele rohkem kasutust kui mina.

Boxart on sellel robotil muidugi jube. Pilt pole isegi karbi suurune mitte. Plaadile on vaid mustvalgelt mingi loll robot ja vajalikud kirjad trükitud ja manuaal on... just weird.

PMi mulle siis aadressid vms.... kui tahad ikka.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drey
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 19:59:31 vasta tsitaadiga

Pc mängud siis originaalid:
Gta
Fear
Soldiers of fortune
Colin Mcrae kõik osad
The Sims
C.s.i
Red Alert
Warcraft
Need for Speed underground 1,2 , prostreet

Need siis originaalid, Mis aga kõrvetatud neid suht sadu vist icon_biggrin.gif

Xbox 360:

Prostreet
Gta IV
Bournout Paradise siis hetkel

Xbox mul suht uus alles, kuid igakuu ostan 2-3 mängu juurde.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.03.2009 21:01:56 vasta tsitaadiga

Drey, tee pilte, liste ei ole mõtet postitada. Kes PC Red Alerti ei tea, sellele ei ütle ka nimi mitte midagi.

amddude, kas sul ei ole kunagi tekkinud mõtet, et kui sa juhuslikult peaksid oma Zelda mingil hetkel unsealima. No nii mõnusalt praksuva kaminatule juures, 75. juubelil, kui oled kõik oma lapselapsed ümber enda kogunud, et tähistada suurt päeva ja demoda oma viimast ja väääga haruldast GBA mängu. Palud kõige nooremal nobenäpul kile katki rebida, sest sealed game on lõppude lõpuks ikkagi useless game. Ja siis selgub, et karp on tühi, sisaldab Barbie Horse Riding game'i või on lihtsalt katki. Näiteks rikutud labeliga. Siis tunned, kuidas süda kisub kokku. Meenuvad need raisatud Zeldata aastad, oh no! f.ck f.ck f.ck! Miks ma seda pakendit ostmise päeval ei avanud! 8)

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 21:05:12 vasta tsitaadiga

terry, Good point. Ma pean rohkem ostma. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 23.03.2009 22:14:04 vasta tsitaadiga

Work Buy Consume Die
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.03.2009 22:27:05 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Work Buy Consume Die
Meenub tarbimisühiskonnakriitiline kampaania "Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju". Kogujate suhtes veidi ebaõiglane, kuigi ... see tsikk...

Tarbijad on ikkagi need, kes kasutavad ühekordselt, viskavad ära ja ostavad uue. Mitte ei kogu endale träni kokku icon_smile.gif

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 22:29:12 vasta tsitaadiga

Pika-ooooooooo....
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 11:32:30 vasta tsitaadiga

Hommikune riiul:



Paraku on saatus mind õnnistanud (või neednud) sügavate riiulitega, nii et suures osas on neis vähemalt kaks kihti mulle armsaid esemeid ja artefakte. Aga nagu ütlevad anglosaksid: the more, the merrier. Mängukraam on, nagu näha, ülemisel riiulil (mis pole siin, on mööda korterit laiali, kappidesse ja sahtlitesse paigutatud).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 12:33:23 vasta tsitaadiga

GTA 4
Gears of War
Mirrors Edge
Too Human
Dead of alive 4
Forza 2

juurde sain

Devil May Cry 4
Stranglehold
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 24.03.2009 13:02:09 vasta tsitaadiga

Janek99, sry, aga tee pilti või jäta postitamata. Tuimad listid on pointless.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 13:08:48 vasta tsitaadiga

Tsitaat selle teema esimesest postitusest:
Flacko kirjutas:
Kas piltidena või tekstina, kuidas soovite.

Kuidagi ebaviisakas tundub kogu aeg kurjustada inimestega, kes pole pidanud vajalikuks fotosid teha, kui esialgse teemapüstitusega see vastuolus ei ole... Muidugi oleks tore fotosid vaadata ja enamik meist ilmselt just seda eelistaks, aga kuni Flacko pole oma esimest postitust vastavalt muutnud, pole meil ka õigus seda nõuda. Kui, siis ehk lihtsalt julgustada või tegudele ärgitada. Ja ise head eeskuju näidata, muidugi. Vähemalt nii mulle näib!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 24.03.2009 13:18:17 vasta tsitaadiga

Flacko, muuda oma esimest postitust, oleme väsinud nokkimast tekstikujul listide kallal icon_smile.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 24.03.2009 20:51:04 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et DS on saamas viimaseks võimaluseks mänguga lihtsalt karbi ja mustvalge manuali lisaks mingit muud lahedat kraami saada (kui just mignit kaks korda kallimat Limited Editionit vms ei osta).

Näiteks Peggle Dual Shot
Karbis oli väga lahedalt kirjutatud ja illustreeritud värviline manuaal, peggle logoga kleeps ja eriti mõnusa lisana võimalus downloadida tasuta mõni popcapi PC/Maci mäng.
Ja mäng ise - VEEEL rohkem Peggle'it! Siin tegelikult koos Peggle Deluxe, Peggle Nights ja 20 Q entertainmenti lisalevelit. Kahjuks pole wifi multiplayerit, aga kordamööda on küll ja võimalus sõbrale demo saata. Kellele Peggle meeldib ja DSi omab, siis kindel ost. Sobib väga hästi 3-4 minutit korraga mängimiseks ka.

Ja siis GTA: Chinatown Wars

Kuna tellisin Kanaadast, siis sain lisaks veel kaasa prantsusekeelse kaardi, plakati ja manuali ning ka tavaline juhend on ilus, värviline ja täis GTA-isme. Mängu ennast veel väga palju kommenteerida ei saa, 3-4 missiooni jõudsin läbida, aga juhitavus ja kogu gameplay tundub küll topnotch.

50 Cent: Blood on The Sand e. Hey Fiddy! Hey...Fifty...Fiddy...Check out this shit Fiddy! Fiddy! Fifty... Wanna hang out, Fiddy


Kui aus olla, siis on see tegelikult lõbusam kui võiks arvata. Aga siuke loll lõbu, nagu neid 25 krooniseid dvdsid vaadata. Aga lõbu on oluline.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 24.03.2009 21:13:41 vasta tsitaadiga

Pez, mis hõbeaardega sa 50 cendi ilustanud oled? icon_biggrin.gif Tundub, et sinu kodusest väärismetallišeifist puudub üks korralik kuldkett, plaatinast artistinimi või... Vähemalt klotser peaks ikka olemas olema... millega sa pidudel larfe märgistamas käid?
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.03.2009 21:22:59 vasta tsitaadiga

Pez kust sa neid promotional copysi saad?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 08:20:47 vasta tsitaadiga

Minu tagasihoidlik Wii kogu:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 25.03.2009 09:29:43 vasta tsitaadiga

zipzic, pidi võid ka spoilerdamata jätta. Vaadates, et sinu kogu on kõik tähistatud roheliste kolmnurkadega, tekkis küsimus, kas keegi teab, mida Nintendo mängudel need kolmnurgad karbi alumises ostast tähistavad? On neil värvidel mingi mõte?

Ok, see mõte siis... "The hue of the triangle can be used to identify which region the particular title is intended for and which manual languages are included."

The box art of Nintendo games from PAL territories all have a little coloured triangle on the spines, but in each territory it's a different colour this is to show the region that copy of the game came from,
Some common ones are: Green = UK, Pink = Spain, Red = France, Light Blue = Italy, Dark Blue = German, Brown = Australia.
There are 49 different colours (This number is from the UK Nintendo The Official Magazine: Issue 21; 21st Oct. 07 )
As well as geographic region it is also to do with the language of the Box & booklets, though PAL region, as Nintendo games are made in Germany, the Triangles show the region that the game is shipped to.
All PAL games work on PAL consoles; but the DS isn't even region locked/PAL and it is cheaper to buy from Europe (and N. America, which lack the coloured triangles and also have a letter based rating system on the art instead of the usual Europian age system), so some shops here in the UK import the games and sell them for full price!

Different colours don't mean rarity or anything to do with if the game is for Girls/Children/etc, as is often stated (on Ebay as well as elsewhere).

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 25.03.2009 10:12:09 vasta tsitaadiga

etr2 - arvustuste jaoks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 17:00:53 vasta tsitaadiga

PeZ, kuskilt neid lugeda kah saab? Et nagu mõni Eesti ajakiri vms?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 17:16:07 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
PeZ, kuskilt neid lugeda kah saab? Et nagu mõni Eesti ajakiri vms?

Kui ma õigesti mäletan, siis neid arvustusi saab lugeda ajakirjast Digi
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 25.03.2009 17:34:49 vasta tsitaadiga

jep.
praegu müügilolevas näiteks GTA Lost & Damned, tulevas Banjo Kazoie - Nuts & Bolts. näiteks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.03.2009 19:24:43 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Flacko, muuda oma esimest postitust, oleme väsinud nokkimast tekstikujul listide kallal icon_smile.gif


Sry ma olen eemal olnud suht tükk aega kuid püüan muuta kui võimalik icon_smile.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2009 19:50:37 vasta tsitaadiga

PeZ, oleks väike palve sulle. sa sellest GTA: Chinatown Wars'i plakatist täissuuruses pilti ei saa teha? <- pakuks see kaardiosa just huvi, kuid kui võimalik, tee mõlematest plakatitest pilti (nagu näen, siis seal neid 2x).

proovin õhtul siis enda kollektsioonist ka pilti teha - nüüd juba 17x tükki neid originaalmänge, kuigi nii suurt kollektsiooni päris ei tahagi icon_razz.gif.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 27.03.2009 21:34:46 vasta tsitaadiga

j2mstyle kirjutas:
PeZ, oleks väike palve sulle. sa sellest GTA: Chinatown Wars'i plakatist täissuuruses pilti ei saa teha? <- pakuks see kaardiosa just huvi, kuid kui võimalik, tee mõlematest plakatitest pilti (nagu näen, siis seal neid 2x).

proovin õhtul siis enda kollektsioonist ka pilti teha - nüüd juba 17x tükki neid originaalmänge, kuigi nii suurt kollektsiooni päris ei tahagi icon_razz.gif.
Äää, mis teed nende mõlemaga? Miks sa enda oma ei kasuta icon_smile.gif
Muide game.co.uk lehel on GTA endiselt üsna soodne. Sain hetk tagasi proovida ja esialgsed emotsioonid on positiivsed. Ainus, mis mind häirib on euroopa karbid. Need on paksud, koledad ja näevad odavad välja. Ok, laius ühtib kenasti mu retrokarpide koguga, kuid iga järjekordne EUR DS'i mäng varastab mu riiulist pool sentimeetrit. Seda on palju, kui riiul on juba täis...

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 11:56:37 vasta tsitaadiga

ups sorri, lugesin uuesti oma posti ning mu jutust jäi mulje, et mul 17x DS'i originaalmänge icon_redface.gif

tegelt ikka xbox360 omasid icon_biggrin.gif - teisi konsoole lihtsalt ei ole.

sessuhtes, et jah, kuna DS'i ei ole, pole mõtet ka mängu eriti osta ning mõtlesin, et võiks näha millised need plakatid siis välja näevad.

eks tegelt võib hiljem youtube'ist unboxing videosid otsida, äkki sealt leiab. guugeldades tulemusi CW plakatitele igatahes ei leidnud.

edit: minu kogu siis selline:



viimati muutis j2mm 11.04.2009 12:46:20, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 28.03.2009 14:40:30 vasta tsitaadiga

j2mstyle, palun, kaardi saab siit.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 15:38:07 vasta tsitaadiga

Panen siis ka lõpuks oma pildid...
Kohe võin öelda et piltidele ei jäänud Drumkit, DDS Dancemat ja roolikomplekt.

Varsti lisandumas: NFS Undercover ja Army Of 2

Pildid - SIIN

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 15:49:40 vasta tsitaadiga

Milleks kaks Mass Effecti, Crackdowni?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 28.03.2009 15:59:50 vasta tsitaadiga

Damn, Okman, ma olen alati murdnud pead, kuidas meelde jätta, kus asub mu telekalaud! 8)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 16:18:49 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Milleks kaks Mass Effecti, Crackdowni?

eks ikka System Link play jaoks, vähemalt Crackdowni saab icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2009 16:43:03 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Milleks kaks Mass Effecti, Crackdowni?


Tegelt on topelt mänge veel. icon_biggrin.gif
Mass Effectid on erinevad. Classic on kusjuures with bonus disc.
Crackdown - Systemlink (no 1 console co-op)

1 Halo ja PGR4 on müüa kui keegi huvi tunneb.


terry kirjutas:
Damn, Okman, ma olen alati murdnud pead, kuidas meelde jätta, kus asub mu telekalaud! 8)
Spoiler Spoiler Spoiler


See on Jyskist osetud kunagi... icon_lol.gif sinult pole ostnud.
Tegelt sain aru küll mida sa mõtlesid. See on see kui mängid liiga palju mänge, tuleb labelid külge panna.

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 28.03.2009 18:23:25 vasta tsitaadiga

GTA2, portal.
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.