Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 18:13:40 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

Aga kui ma ostan kalli raha eest Picasso maali ja siis sõbrad tulevad külla ja hakkavad maali vahtima siis nad on ka tegelt piraadid ju, vahivad ilma tasu maksmata kunsti, röövlid rsk icon_evil.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.03.2009 18:19:14 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
icon_eek.gif

Aga kui ma ostan kalli raha eest Picasso maali ja siis sõbrad tulevad külla ja hakkavad maali vahtima siis nad on ka tegelt piraadid ju, vahivad ilma tasu maksmata kunsti, röövlid piix icon_evil.gif
See ärahoidmiseks, et sa ise kuriteole kaasaaitajaks ei osutuks, pead sa selle maali peitma seifi ja ise vaadata võid ka ainult kottpimedas ruumis icon_wink.gif, et oleks välistatud võimalus - kui keegi sinu teadmata majas viibib, siis ka ei näeks, isegi juhuslikult mitte icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 19.03.2009 20:22:35 vasta tsitaadiga

Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu.
_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 19.03.2009 20:24:29 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu.

Ise olen filme kogunud ca 2 aastat ja originaale kusagil 150 ringis kollektsioonis thumbs_up.gif

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 20:24:44 vasta tsitaadiga

Ausaltöeldes, ei.
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 19.03.2009 20:32:00 vasta tsitaadiga

Keegi oskab kommenteerida kumb on odavam? Eestis poodides osta tutikaid filme 100 - 250EEK tk DVD või Ebayst jne. icon_rolleyes.gif Eestis valmistab filmiost pettumust sest vahest võiks mõni vanem asi odavam kah olla aga ikka vaatad et 180 nagu WTF! USAs on filmid kindlasti odavamad kui meil ma oletan.Ega muidu ei saa kuhjade viisi olla selliseid videosid kus mingi tüüp räägib ja endal on seljatagune DVDsid ja BluRaysid täis icon_razz.gif http://www.youtube.com/watch?v=ZvAOnLccl2c ja kõik käib nagu muuseas "Oh, just bought it yesterday so this is my movie collection thats all folks" ja endal on mingi 800 filmi reas seljataga icon_lol.gif
_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 20:58:04 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Nii, aga nüüd tuleb siis defineerida mida tähendab sõber? Kuidas keegi teine saab kindlaks teha kas ta oli mu sõber või mitte?
Mõne jaoks on kõik maailma inimesed sõbrad icon_razz1.gif
Tähtis pole see kes näeb vaid kus nähakse - ehk siis oma kodu pole avalik koht ja seal näita või tuhandele matsile. Teoreetiliselt peaks nii olema, et kui sul on kinosaal siis võid seal kahh vilmi näidata aga raha ei tohi võtta - mis sest, et vaatajaid võib olla tohutu hulk.
tige kala kirjutas:
icon_eek.gif Aga kui ma ostan kalli raha eest Picasso maali ja siis sõbrad tulevad külla ja hakkavad maali vahtima siis nad on ka tegelt piraadid ju, vahivad ilma tasu maksmata kunsti, röövlid piix icon_evil.gif
Esiteks nagu öeldud siis oma kodu pole avalik koht. Teiseks ostes picasso maali on see sinu oma erinevalt tarkvarast mis pole sinu oma vaid mida sa omad õigust kasutada teatud tingimustel.
electron kirjutas:
Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu.
Head filmi olen nõus ostma ka selle 100.- eegu eest ja vägahäid ka palju kallimalt. Ehk siis häid ostaks muidugi 25.- eest - aint, et algul vaataks ära ikka kas tasub ostmist.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 00:57:50 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu.

Ma arvan, et enamus tõmbaks ikka pira edasi. Lisaks hinnale ja kättesaadavusele on küsimus ka mugavuses ja kiiruses. Heaks näiteks on Elioni Digi-TV videolaenutus. Kui seal oleks kõik mind huvitav olemas, siis ma enam netist mingit audio-visuaalset materjali ei sikutaks.
Olukorra päästaks see, kui kõik p2p failivahetuse ja torrentitega seonduv pannakse kinni ja lõpetatakse ära, ISP-d teeksid omalt poolt kõik võimaliku piraatluse tõkestamiseks ning muusikat/filme/seriaale jne saaks igaüks sümboolse tasu eest ametlikust kanalist legaalselt alla tõmmata. Seejuures oleks hädavajalik luua väga kiiresti ja lihtsasti kasutatav minimaksete süsteem.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 20.03.2009 08:02:54 vasta tsitaadiga

Mina näiteks ostan juba mõnda aega filme.Vahest juhtub ka seda et ostan viimase paarisaja eest pigem filmi nii et ei jää söögiraha enam ka üle. Siis vaatan filme ja neelan efekte icon_lol.gif
_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 20.03.2009 08:40:00 vasta tsitaadiga

Hendrique kirjutas:

Olukorra päästaks see, kui kõik p2p failivahetuse ja torrentitega seonduv pannakse kinni ja lõpetatakse ära, ISP-d teeksid omalt poolt kõik võimaliku piraatluse tõkestamiseks ning muusikat/filme/seriaale jne saaks igaüks sümboolse tasu eest ametlikust kanalist legaalselt alla tõmmata. Seejuures oleks hädavajalik luua väga kiiresti ja lihtsasti kasutatav minimaksete süsteem.


Ma arvan, et pigem vastupidi. Piraatlusega võideltakse veel vana malli järgi, kus üritatakse piraatlust füüsiliselt tappa... Tuleks aga süveneda MIKS üldse piraatlust nii laias mahus harrastatakse - inimesed ei ole nõus nii suurt summat mingi loo või filmijupi eest maksma. Kui nüüd piraatlus täiesti ära kaoks (hüpoteetiliselt ma mõtlen praegu) siis kahjuks arvan, et näiteks Elioni digilaenutus küll hinda langetama ei kipuks ja ka filmi/muusikatöösturid (samuti ka arvuti software arendajad) tantsiks rõõmutantsu ja ehitaks suuremaid kappe kus raha hoida.
Miks ei võiks olla tulevik selline: Mingi uhke filmi esilinastus on näiteks reede õhtul ÜLE MAAILMA igas kinos ja DIGITV`d pakkuva operaatori võrgus. Et siis kes tahavad, lähevad kinno, kellel omal kodukino need vaatavad kodus jne. Näiteks mul on praegu valik, kas ma lähen kinno või tõmban netist illegaalselt. Esimesel juhul maksan ma umbes 400-500 krooni (vaja ju naine kaasa võtta, auto parkida, natuke pähkleid ja krõbuskeid ja jook) ja teisel juhul sisuliselt mitte midagi. Ega ikka ei kipu kinno... Samas kui näiteks Elion näitaks mulle sedasama filmi samal ajal, kui see kinno tuleb maksaks ma meelsasti näiteks 50 eeku selle vaatamise eest. Tulemus - üks piraat vähem ja mingi seib filmitootjate taskusse. Ma usun et ma ei ole mitte ainuke, kes nii käitub.

_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.03.2009 10:44:24 vasta tsitaadiga

electron: See Sinu idee - viia film aktiivsesse vaatamisse üle interneti - omab üht väga suurt probleemi - väga suurt ja võimalt internetiühendust koos väga võimsate serveritega. Ja siia taha jääbki asi toppama, kuna praegused Internet I kiirused seda ei võimalda. Küll on aga midagi samasugust räägitud seoses Internet II arendusega.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 10:53:19 vasta tsitaadiga

tahanteada, milleks meil siis p2p on?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.03.2009 11:10:57 vasta tsitaadiga

gan3b: P2P ei puutu üleüldse asjasse, kuna õnnelikel p2p omanikel pole olemas piisava kiirusega a 10-100 Gigabit ühendusi ja võimsaid servereid jooksutamaks reaalajas Blu-Ray kvaliteediga filme icon_wink.gif Ja väiksemate kiirustega pole jälle midagi peale hakata, kui mõni Hollywoodi filmikompanii kavatseb korraga käivitada interaktiivse filmiesitluse maailma kõikides kinodes ja Digi-TV-des üheaegselt.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.03.2009 11:12:42 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
tahanteada, milleks meil siis p2p on?

Seni pole seda minu meelest äriliselt väga kasutatud - et mõni filmipakkuja kasutaks klientide arvuteid kiiruse tõstmiseks. Muidu tahtsin küll tähelepanu juhtida torrentile...kiirus seal ju nii hea, et film tihti alla tunni käes.
HD puhul jamad igalpool jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 20.03.2009 11:13:21 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
electron: See Sinu idee - viia film aktiivsesse vaatamisse üle interneti - omab üht väga suurt probleemi - väga suurt ja võimalt internetiühendust koos väga võimsate serveritega. Ja siia taha jääbki asi toppama, kuna praegused Internet I kiirused seda ei võimalda. Küll on aga midagi samasugust räägitud seoses Internet II arendusega.


No aga Elioni DigiTV ju töötab... Miks ei võiks filmide levitaja samamoodi nagu kinos näidata flme ka Elioni kaudu? Või siis visaku nii DVD laenutusse kui ka kinno samal ajal filmid. Mina ausõna enne laenutaks filmi ja vaataks kodus DVD kvaliteediga filmi, kui sikutaks kuskilt netist mingit mittekvaliteetset rippi. OLULINE aga on see et ma MAKSAN selle eest - tõsi küll, mitte niipalju kui filmitööstus tahaks - kuid midagi siiski. Ja kui see valem kehtiks miljonite inimestega, siis tuleb kokkuvõttes ju summa suur. JA piraatlus väheneks iseenesest, otseselt selle vastu võitlemata!

_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 11:41:03 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
p2p omanikel pole olemas piisava kiirusega a 10-100 Gigabit ühendusi
Aga kui leppida natuke kehvema kvaliteediga, siis piisab ka eestis pakutavast (paarist)ADSL2 ühendusest. Piraadina levivad 720p (keskmiselt 5GB) ja 1080p (keskmiselt 8GB), võibolla täis elamust ei saa aga 25 krooni eest peaks kärama küll.

Esitlus ei pea ju reaalajas olema, võib ju oodata ka paar tundi kuni film üle maailma levib. Pealegi hollywoodi filme esitletakse tõenäoliselt ikka USA aja järgi kell 20:00 õhtul näiteks. Eestis on sellel ajal 4 öösel icon_lol.gif

Ei tea kui hästi see hollywoodi P2P tööle hakkab. Kuna Peerid kasutavad tasulist teenust, siis ei hakka nad seed-ima ka. icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 20.03.2009 11:50:44 vasta tsitaadiga

Messenger liiklus on ka ju ülesselaadimine kui laed sõpradele fotosid vms.
_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.03.2009 11:55:15 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Ei tea kui hästi see hollywoodi P2P tööle hakkab. Kuna Peerid kasutavad tasulist teenust, siis ei hakka nad seed-ima ka. icon_lol.gif

ma küll seediks kui saaks % hinnas alla - umbes nii, et 25% alla kui olen 1 filmi aitanud neil edasi "müüa". Sisuliselt jääks mingi võti ikka müüja serverist saadavaks, aga ülejäänud osa võiks vabalt kasutajate p2p kaudu tulla. Mingi tasuta filmide kampaaniaid oleks ka tootjatel hea teha - võrku ja levib ise icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 13:22:53 vasta tsitaadiga

tomorrow, Õpi pilti panema. Või kasuta vähemalt spoiler tage.

Normaalse kvaliteediga streamimise võite veel pikaks ajaks ära unustada.
Ja selle p2pasjanduse uploadi karistatavuse kohta: viva la irc!!!
Minupoolest võiksid nad selle p2p kinni küll keerata. ISPidel ja atoritasujatel kohe ilusam elu.

Huvitav, kas nad ircu kallale ka viitsiksid minna?
Sest irc on ju kogu teema source ja sealt need asjad pööblini jõuavad.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 13:31:58 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
electron: See Sinu idee - viia film aktiivsesse vaatamisse üle interneti - omab üht väga suurt probleemi - väga suurt ja võimalt internetiühendust koos väga võimsate serveritega. Ja siia taha jääbki asi toppama, kuna praegused Internet I kiirused seda ei võimalda. Küll on aga midagi samasugust räägitud seoses Internet II arendusega.

huvitav kuidas siis Netflix ja kõik muud sarnased teenused praegu sinu arust töötavad? icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sperov
HV kasutaja
sperov

liitunud: 26.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 14:19:20 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu.


Mina ostaks- lihtsalt mugavusest juba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 14:38:40 vasta tsitaadiga

Keskenduks ehk uudisele, mitte järjekordsele diskussioonile a la "piraatlus hea või paha"? icon_idea.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 15:15:01 vasta tsitaadiga

Betamax, siin ei diskuteeritagi ju selle üle, kas piraatlus on hea või halb vaid selle üle, millised võiksid olla piraatluse ja autoriõigustega kaitstud audio-visuaalse meedia lähituleviku arengutrendid. Kuna uudise pealkiri, "Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi," on pisut eksitav, siis diskussioon selle üle, kas see saab löögi või mitte, on igati õigustatud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.03.2009 15:25:55 vasta tsitaadiga

Mis siin eksitavat niiväga on? Võid vaid lihtsalt mõtteid mõlgutada, et kas sel löögil mõju kah on või on puhtalt varjupoksiga tegemist...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.03.2009 16:45:08 vasta tsitaadiga

Skeptik: No proovi mõni Blu-Ray film korraga ühetööle saada üle maailma asuvates kinode-levivõrkudes (kus on tuhandeid või kümneid tuhandeid kinosid) ja nii, et kõik jookseb sujuvalt ja midagi ei crachi ja et serverid kokku ei jookseks icon_wink.gif

Igasugune kodukasutajatele suunatud, pettekvaliteediga Striimitud filmid jooksevad kuidagimoodi küll, aga sellist lahjat kvaliteeti ma ka silmas ei pea.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.03.2009 17:04:09 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
electron: See Sinu idee - viia film aktiivsesse vaatamisse üle interneti - omab üht väga suurt probleemi - väga suurt ja võimalt internetiühendust koos väga võimsate serveritega. Ja siia taha jääbki asi toppama, kuna praegused Internet I kiirused seda ei võimalda. Küll on aga midagi samasugust räägitud seoses Internet II arendusega.
Tuletage nüüd meelde, kus sama tegelane on mõnes varasemas teemas rääkinud, kus pahad onud kuulavad pealt, logivad ja decryptivad reaalajas iga viimase kui netis liikuva paketi. Selleks paistab neil jõudlust jätkuvat kuid kommertsrakendustega raha teenimiseks mitte icon_lol.gif
tahanteada kirjutas:
Ja väiksemate kiirustega pole jälle midagi peale hakata, kui mõni Hollywoodi filmikompanii kavatseb korraga käivitada interaktiivse filmiesitluse maailma kõikides kinodes ja Digi-TV-des üheaegselt
http://www.netflix.com/

Kui kasutataks wow'i patchi laadset süsteemi siis poleks vähegi suuremat klientide hulka omades eriliseks probleemiks üsna suvalise suurusega filmide edastamist klientidele. Korraliku püsiühendusega tuleb DVD alla enam-vähem tunniga, HD formaat 2-3'ga.
tahanteada kirjutas:
Skeptik: No proovi mõni Blu-Ray film korraga ühetööle saada üle maailma asuvates kinode-levivõrkudes (kus on tuhandeid või kümneid tuhandeid kinosid) ja nii, et kõik jookseb sujuvalt ja midagi ei crachi ja et serverid kokku ei jookseks icon_wink.gif
Milleks ona vaja live streamimist? Kes keelab asju puhverdada N tundi ette?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 20.03.2009 17:04:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 17:11:15 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Skeptik: No proovi mõni Blu-Ray film korraga ühetööle saada üle maailma asuvates kinode-levivõrkudes (kus on tuhandeid või kümneid tuhandeid kinosid) ja nii, et kõik jookseb sujuvalt ja midagi ei crachi ja et serverid kokku ei jookseks icon_wink.gif

Igasugune kodukasutajatele suunatud, pettekvaliteediga Striimitud filmid jooksevad kuidagimoodi küll, aga sellist lahjat kvaliteeti ma ka silmas ei pea.

no mis lahja see kvaliteet ikka on. 720p siiski koos 5.1 heliga. olen järgi proovind. ja mõtle nüüd loogiliselt, selleks, et neid BR sarnase kvaliteediga filme pakkuda, peab ka vastav klientuur olema.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 18:21:31 vasta tsitaadiga

Njaa kunagi vahtisid kõik must valgeid sahiseva pildiga telekaid ja oli super elamus, aga mõnel on 720p ka juba lahja siis jah icon_lol.gif

Ei teagi mida soovitada, mine õue ja vaata elu, sellest paremat pilti ilmselt ei pakuta ega hakata ka kunagi pakkuma thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 18:23:45 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Njaa kunagi vahtisid kõik must valgeid sahiseva pildiga telekaid ja oli super elamus, aga mõnel on 720p ka juba lahja siis jah icon_lol.gif

Ei teagi mida soovitada, mine õue ja vaata elu, sellest paremat pilti ilmselt ei pakuta ega hakata ka kunagi pakkuma thumbs_up.gif


mul paar sõpra kes käisid mu juures vaatamas 1080i La Traviatat ja 720p NBA kossu, ütlesid pildi kohta, et see on reaalsem kui päris elu icon_smile.gif

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 18:45:31 vasta tsitaadiga

On hetkel torrenti kasutamisel kindel oht?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 19:14:09 vasta tsitaadiga

Defcon 1 on hetkel .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 19:14:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

On hetkel torrenti kasutamisel kindel oht



Jah, Mandre käib ise kõik logid läbi hetkel. Kontrollib kõike kaks korda.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seebakas
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 19:21:26 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
tige kala kirjutas:
Njaa kunagi vahtisid kõik must valgeid sahiseva pildiga telekaid ja oli super elamus, aga mõnel on 720p ka juba lahja siis jah icon_lol.gif

Ei teagi mida soovitada, mine õue ja vaata elu, sellest paremat pilti ilmselt ei pakuta ega hakata ka kunagi pakkuma thumbs_up.gif


mul paar sõpra kes käisid mu juures vaatamas 1080i La Traviatat ja 720p NBA kossu, ütlesid pildi kohta, et see on reaalsem kui päris elu icon_smile.gif


Ise ka usud ve?
Hehe üle pika aja pole naerda saanud.
You made my day.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 19:52:13 vasta tsitaadiga

seebakas kirjutas:
Renq kirjutas:
tige kala kirjutas:
Njaa kunagi vahtisid kõik must valgeid sahiseva pildiga telekaid ja oli super elamus, aga mõnel on 720p ka juba lahja siis jah icon_lol.gif

Ei teagi mida soovitada, mine õue ja vaata elu, sellest paremat pilti ilmselt ei pakuta ega hakata ka kunagi pakkuma thumbs_up.gif


mul paar sõpra kes käisid mu juures vaatamas 1080i La Traviatat ja 720p NBA kossu, ütlesid pildi kohta, et see on reaalsem kui päris elu icon_smile.gif


Ise ka usud ve?
Hehe üle pika aja pole naerda saanud.
You made my day.


no minu jaoks ei ole see enam väga eriline, a inimene kes tavaliselt passib crt teleri taga või vaatab kehvema poolsest lcd'st elioni digitv'd on vahe ikka eriti suur. seda just kohtades kust pisikesi detaile on palju.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 22:16:44 vasta tsitaadiga

ot:
inca kirjutas:
tomorrow, Õpi pilti panema. Või kasuta vähemalt spoiler tage.

Ei tea.Üle kolme aasta olen nagu õppinud ja pilte üles pannud icon_smile.gif .Nii väikse pildi puhul polnud tagid vajalikud.See kui sa vaatad HV-d mobiilist või üliaeglase ühenduse tagant on pigem sinu probleem.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 22:52:28 vasta tsitaadiga

ot:
tomorrow, 1280x1024 reso juures venitas lehe jubedalt välja !

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misano
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2009




sõnum 21.03.2009 04:28:02 vasta tsitaadiga

Ei suutnud enam registreerimisele vastuväiteid leida, seekord pean lihtsalt oma mõtteid ka jagama:

1) Ma ei teadnud, et autoriõigustega materjali allalaadimine on Eestis seaduserikkumine!? Kehtib see ainult Eesti Autorite Ühing Pasale? Või on tingimusteta kõik seadusega karistatav?

2) Sinu IP kusagil read-write icon_exclaim.gif juurdepääsuga logis on väga nõrk asitõend, sest: niiviisi võib ju igaühe süüdlaseks lavastada, nt. süütu näiv link osutub lasteporno veebileheks või vaatad youtube'is kellegi videot, millel taustaheliks kõlab tuntud pop-trash ja muidugi ei saa välistada kõrgema võimu instantsi omahuvi, valelikkust, pahatahtlikkust, hullust, jne.

3) Tegelikkele piraatidele on see vaid rõõmusõnum, sest nende kasum kasvab mitmekordseks, kui meid allalaadijaid vangi mõistma ja kohtu ette tirima hakatakse ning me hirmust teistviisi meediat olema sunnitud tarbima (loe: maksame tõelistele piraatidele odavate koopiate eest).

4) Sama kehtib lasteahistajate kohta! Kuritegelik allmaailm saab priske sissetuleku, sest arvad et õnnetud, nõrgad, jõuetud, vaesed ja abitud lapsed saavad nüüd järsku sest ohust vabaks ja mingi ilalõust väärakas ametnik on võimeline maffia vastu? Too argpüks kepib enne ise suvalise ettejuhtuva alaealise poolsurnuks, kui hakkab pükse täis tehes ja üle keha värisedes suurte tegijate vastu.

5) Vähem depressiivsemal teemal: mitte ükski teaduslik uuring pole tõestanud väidet, et allalaaditud koopiate arv = kahjum/saamatu kasum, pigem on senimaani jõutud hoopis vastupidisele järeldusele, et muusika/tarkvara jagamine/levitamine mõjub positiivselt ärile, kasvatab tuntust ja loob pikemas perspektiivis suurema tarbijas-, kuulajas-, vaatajaskonna/sihtgruppi.


Ideid absurdse demagoogia ja debiilse verd-keema-ajava vabadusepiiramise vastu võitlemiseks Kilplastemaal:

1) Kurat, mehed! Tehke piraadipartei! Ma küll ise avalikkuse ette oma koleda lõusta ning sarmi olemattuse tõttu ei kipu aga igal juhul olen nõus elus esimest korda hääletama Piraadi Partei poolt.

2) Kutsun üles boikoteerima EAÜ prahti! Tuleb koostada kõigile nähtav, loetav korrektne nimekiri neist olevustest, kes aru ei saa miks keegi nende sitta osta ei taha ja kes seepärast rahastavad perverte, kes meie igat liigutust pingsalt suu ammuli imetleda ihalevad!

3) Koostada kiiremas korras nimekiri normaalsete seadustega riikidest, kus terve mõistus võidutseb, äkki meie seadusandlik võim märkab, et kodanikkond pole loomalaut mille peal lõpmatuseni vabadust piiravaid meetmeid rakendada.

4) Kui järgmine etapp on 24/7 kaamerate paigaldamine igaühe elutuppa, kööki, vannituppa ja peldikusse, siis haarata kirves ja kaigas ning võidelda viimse veretilgani.

Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety. ~ Benjamin Franklin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 04:52:55 vasta tsitaadiga

Misano ,Rootsis on piraadipartei icon_biggrin.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 12:20:19 vasta tsitaadiga

Misano, Ja miks siis keegi "meie" sitta osta ei soovi?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 21.03.2009 13:06:57 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Misano ,Rootsis on piraadipartei icon_biggrin.gif

Saksamaal ka: http://www.piratenpartei.de/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 21.03.2009 14:31:12 vasta tsitaadiga

Väidetavalt saavad infole ligi AINULT täitevvõimu organid... Ma usun et tegelikult saab ikka see ka kes neid salvestab ja kui Elion seda infot juba omab siis saab selle kiiremini kätte kui meie riigi ametnikud...
_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 21.03.2009 17:10:47 vasta tsitaadiga

Torrentitega on jokk beer_yum.gif
_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 17:48:16 vasta tsitaadiga

X-z, ja mis elion selle infoga peale hakkab?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 21.03.2009 18:20:29 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
Täielik politsei riik meil siin. icon_razz.gif
Tore ,et sellest aru saad,oota kui internet 2 tuleb. icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 19:12:52 vasta tsitaadiga

Mis siis lõppudelõpuks meie jaoks muutub?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 19:52:27 vasta tsitaadiga

Mitte midagi ei muutu. Saage üle juba sellest.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 21.03.2009 20:52:04 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Mitte midagi ei muutu. Saage üle juba sellest.

Hmm....kas ikka on nii

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 20:52:49 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Mitte midagi ei muutu. Saage üle juba sellest.

Hmm....kas ikka on nii


Esitasid küsimuse või nendid fakti?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 20:53:08 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Mitte midagi ei muutu. Saage üle juba sellest.


See on õige, EAKO näited sellest, keda on karistatud on sama nagu lugeda kokku inimesed kes on autoavariides surma saanud, kuid ikka sõidetakse edasi. See on võitlus mida ei saa võita, sest igale mürgile on vastumürk. See sõda ei lõpe isegi siis kui kõik peaks väga odavalt kätte tulema. Hiinas on originaalplaadid samas hinnas meie toorikutega, kuid tegemist on riigiga mis pirab pea kõige rohkem maailmas (Venemaa vist siiski omab isegi tema ära).
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 21.03.2009 20:55:16 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Mitte midagi ei muutu. Saage üle juba sellest.


See on õige, EAKO näited sellest, keda on karistatud on sama nagu lugeda kokku inimesed kes on autoavariides surma saanud, kuid ikka sõidetakse edasi. See on võitlus mida ei saa võita, sest igale mürgile on vastumürk. See sõda ei lõpe isegi siis kui kõik peaks väga odavalt kätte tulema. Hiinas on originaalplaadid samas hinnas meie toorikutega, kuid tegemist on riigiga mis pirab pea kõige rohkem maailmas (Venemaa vist siiski omab isegi tema ära).

Ma olen Eestis vist paari juhtumit kuulnud kus keegi on karistada saanud, see oli vist midagi niisugust et keegi müüs netist tiritud asju vms....

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.