|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
19.03.2009 18:13:40
|
|
|
Aga kui ma ostan kalli raha eest Picasso maali ja siis sõbrad tulevad külla ja hakkavad maali vahtima siis nad on ka tegelt piraadid ju, vahivad ilma tasu maksmata kunsti, röövlid rsk
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.03.2009 18:19:14
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Aga kui ma ostan kalli raha eest Picasso maali ja siis sõbrad tulevad külla ja hakkavad maali vahtima siis nad on ka tegelt piraadid ju, vahivad ilma tasu maksmata kunsti, röövlid piix  |
See ärahoidmiseks, et sa ise kuriteole kaasaaitajaks ei osutuks, pead sa selle maali peitma seifi ja ise vaadata võid ka ainult kottpimedas ruumis , et oleks välistatud võimalus - kui keegi sinu teadmata majas viibib, siis ka ei näeks, isegi juhuslikult mitte
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
electron
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2004
|
19.03.2009 20:22:35
|
|
|
Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu.
_________________ Tuleb lihtsalt täiega panna!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
19.03.2009 20:24:29
|
|
|
| electron kirjutas: |
| Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu. |
Ise olen filme kogunud ca 2 aastat ja originaale kusagil 150 ringis kollektsioonis
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
19.03.2009 20:24:44
|
|
|
Ausaltöeldes, ei.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
19.03.2009 20:32:00
|
|
|
Keegi oskab kommenteerida kumb on odavam? Eestis poodides osta tutikaid filme 100 - 250EEK tk DVD või Ebayst jne. Eestis valmistab filmiost pettumust sest vahest võiks mõni vanem asi odavam kah olla aga ikka vaatad et 180 nagu WTF! USAs on filmid kindlasti odavamad kui meil ma oletan.Ega muidu ei saa kuhjade viisi olla selliseid videosid kus mingi tüüp räägib ja endal on seljatagune DVDsid ja BluRaysid täis http://www.youtube.com/watch?v=ZvAOnLccl2c ja kõik käib nagu muuseas "Oh, just bought it yesterday so this is my movie collection thats all folks" ja endal on mingi 800 filmi reas seljataga
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
19.03.2009 20:58:04
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Nii, aga nüüd tuleb siis defineerida mida tähendab sõber? Kuidas keegi teine saab kindlaks teha kas ta oli mu sõber või mitte?
Mõne jaoks on kõik maailma inimesed sõbrad  |
Tähtis pole see kes näeb vaid kus nähakse - ehk siis oma kodu pole avalik koht ja seal näita või tuhandele matsile. Teoreetiliselt peaks nii olema, et kui sul on kinosaal siis võid seal kahh vilmi näidata aga raha ei tohi võtta - mis sest, et vaatajaid võib olla tohutu hulk.
| tige kala kirjutas: |
Aga kui ma ostan kalli raha eest Picasso maali ja siis sõbrad tulevad külla ja hakkavad maali vahtima siis nad on ka tegelt piraadid ju, vahivad ilma tasu maksmata kunsti, röövlid piix  |
Esiteks nagu öeldud siis oma kodu pole avalik koht. Teiseks ostes picasso maali on see sinu oma erinevalt tarkvarast mis pole sinu oma vaid mida sa omad õigust kasutada teatud tingimustel.
| electron kirjutas: |
| Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu. |
Head filmi olen nõus ostma ka selle 100.- eegu eest ja vägahäid ka palju kallimalt. Ehk siis häid ostaks muidugi 25.- eest - aint, et algul vaataks ära ikka kas tasub ostmist.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendrique
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003
|
20.03.2009 00:57:50
|
|
|
| electron kirjutas: |
| Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu. |
Ma arvan, et enamus tõmbaks ikka pira edasi. Lisaks hinnale ja kättesaadavusele on küsimus ka mugavuses ja kiiruses. Heaks näiteks on Elioni Digi-TV videolaenutus. Kui seal oleks kõik mind huvitav olemas, siis ma enam netist mingit audio-visuaalset materjali ei sikutaks.
Olukorra päästaks see, kui kõik p2p failivahetuse ja torrentitega seonduv pannakse kinni ja lõpetatakse ära, ISP-d teeksid omalt poolt kõik võimaliku piraatluse tõkestamiseks ning muusikat/filme/seriaale jne saaks igaüks sümboolse tasu eest ametlikust kanalist legaalselt alla tõmmata. Seejuures oleks hädavajalik luua väga kiiresti ja lihtsasti kasutatav minimaksete süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
20.03.2009 08:02:54
|
|
|
Mina näiteks ostan juba mõnda aega filme.Vahest juhtub ka seda et ostan viimase paarisaja eest pigem filmi nii et ei jää söögiraha enam ka üle. Siis vaatan filme ja neelan efekte
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
electron
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2004
|
20.03.2009 08:40:00
|
|
|
| Hendrique kirjutas: |
Olukorra päästaks see, kui kõik p2p failivahetuse ja torrentitega seonduv pannakse kinni ja lõpetatakse ära, ISP-d teeksid omalt poolt kõik võimaliku piraatluse tõkestamiseks ning muusikat/filme/seriaale jne saaks igaüks sümboolse tasu eest ametlikust kanalist legaalselt alla tõmmata. Seejuures oleks hädavajalik luua väga kiiresti ja lihtsasti kasutatav minimaksete süsteem. |
Ma arvan, et pigem vastupidi. Piraatlusega võideltakse veel vana malli järgi, kus üritatakse piraatlust füüsiliselt tappa... Tuleks aga süveneda MIKS üldse piraatlust nii laias mahus harrastatakse - inimesed ei ole nõus nii suurt summat mingi loo või filmijupi eest maksma. Kui nüüd piraatlus täiesti ära kaoks (hüpoteetiliselt ma mõtlen praegu) siis kahjuks arvan, et näiteks Elioni digilaenutus küll hinda langetama ei kipuks ja ka filmi/muusikatöösturid (samuti ka arvuti software arendajad) tantsiks rõõmutantsu ja ehitaks suuremaid kappe kus raha hoida.
Miks ei võiks olla tulevik selline: Mingi uhke filmi esilinastus on näiteks reede õhtul ÜLE MAAILMA igas kinos ja DIGITV`d pakkuva operaatori võrgus. Et siis kes tahavad, lähevad kinno, kellel omal kodukino need vaatavad kodus jne. Näiteks mul on praegu valik, kas ma lähen kinno või tõmban netist illegaalselt. Esimesel juhul maksan ma umbes 400-500 krooni (vaja ju naine kaasa võtta, auto parkida, natuke pähkleid ja krõbuskeid ja jook) ja teisel juhul sisuliselt mitte midagi. Ega ikka ei kipu kinno... Samas kui näiteks Elion näitaks mulle sedasama filmi samal ajal, kui see kinno tuleb maksaks ma meelsasti näiteks 50 eeku selle vaatamise eest. Tulemus - üks piraat vähem ja mingi seib filmitootjate taskusse. Ma usun et ma ei ole mitte ainuke, kes nii käitub.
_________________ Tuleb lihtsalt täiega panna!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.03.2009 10:44:24
|
|
|
| electron: See Sinu idee - viia film aktiivsesse vaatamisse üle interneti - omab üht väga suurt probleemi - väga suurt ja võimalt internetiühendust koos väga võimsate serveritega. Ja siia taha jääbki asi toppama, kuna praegused Internet I kiirused seda ei võimalda. Küll on aga midagi samasugust räägitud seoses Internet II arendusega.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
20.03.2009 10:53:19
|
|
|
tahanteada, milleks meil siis p2p on?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.03.2009 11:10:57
|
|
|
gan3b: P2P ei puutu üleüldse asjasse, kuna õnnelikel p2p omanikel pole olemas piisava kiirusega a 10-100 Gigabit ühendusi ja võimsaid servereid jooksutamaks reaalajas Blu-Ray kvaliteediga filme Ja väiksemate kiirustega pole jälle midagi peale hakata, kui mõni Hollywoodi filmikompanii kavatseb korraga käivitada interaktiivse filmiesitluse maailma kõikides kinodes ja Digi-TV-des üheaegselt.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.03.2009 11:12:42
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| tahanteada, milleks meil siis p2p on? |
Seni pole seda minu meelest äriliselt väga kasutatud - et mõni filmipakkuja kasutaks klientide arvuteid kiiruse tõstmiseks. Muidu tahtsin küll tähelepanu juhtida torrentile...kiirus seal ju nii hea, et film tihti alla tunni käes.
HD puhul jamad igalpool jah
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
electron
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2004
|
20.03.2009 11:13:21
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| electron: See Sinu idee - viia film aktiivsesse vaatamisse üle interneti - omab üht väga suurt probleemi - väga suurt ja võimalt internetiühendust koos väga võimsate serveritega. Ja siia taha jääbki asi toppama, kuna praegused Internet I kiirused seda ei võimalda. Küll on aga midagi samasugust räägitud seoses Internet II arendusega. |
No aga Elioni DigiTV ju töötab... Miks ei võiks filmide levitaja samamoodi nagu kinos näidata flme ka Elioni kaudu? Või siis visaku nii DVD laenutusse kui ka kinno samal ajal filmid. Mina ausõna enne laenutaks filmi ja vaataks kodus DVD kvaliteediga filmi, kui sikutaks kuskilt netist mingit mittekvaliteetset rippi. OLULINE aga on see et ma MAKSAN selle eest - tõsi küll, mitte niipalju kui filmitööstus tahaks - kuid midagi siiski. Ja kui see valem kehtiks miljonite inimestega, siis tuleb kokkuvõttes ju summa suur. JA piraatlus väheneks iseenesest, otseselt selle vastu võitlemata!
_________________ Tuleb lihtsalt täiega panna!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
20.03.2009 11:41:03
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| p2p omanikel pole olemas piisava kiirusega a 10-100 Gigabit ühendusi |
Aga kui leppida natuke kehvema kvaliteediga, siis piisab ka eestis pakutavast (paarist)ADSL2 ühendusest. Piraadina levivad 720p (keskmiselt 5GB) ja 1080p (keskmiselt 8GB), võibolla täis elamust ei saa aga 25 krooni eest peaks kärama küll.
Esitlus ei pea ju reaalajas olema, võib ju oodata ka paar tundi kuni film üle maailma levib. Pealegi hollywoodi filme esitletakse tõenäoliselt ikka USA aja järgi kell 20:00 õhtul näiteks. Eestis on sellel ajal 4 öösel
Ei tea kui hästi see hollywoodi P2P tööle hakkab. Kuna Peerid kasutavad tasulist teenust, siis ei hakka nad seed-ima ka.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
20.03.2009 11:50:44
|
|
|
Messenger liiklus on ka ju ülesselaadimine kui laed sõpradele fotosid vms.
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.03.2009 11:55:15
|
|
|
| degreal kirjutas: |
Ei tea kui hästi see hollywoodi P2P tööle hakkab. Kuna Peerid kasutavad tasulist teenust, siis ei hakka nad seed-ima ka.  |
ma küll seediks kui saaks % hinnas alla - umbes nii, et 25% alla kui olen 1 filmi aitanud neil edasi "müüa". Sisuliselt jääks mingi võti ikka müüja serverist saadavaks, aga ülejäänud osa võiks vabalt kasutajate p2p kaudu tulla. Mingi tasuta filmide kampaaniaid oleks ka tootjatel hea teha - võrku ja levib ise
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
20.03.2009 13:22:53
|
|
|
tomorrow, Õpi pilti panema. Või kasuta vähemalt spoiler tage.
Normaalse kvaliteediga streamimise võite veel pikaks ajaks ära unustada.
Ja selle p2pasjanduse uploadi karistatavuse kohta: viva la irc!!!
Minupoolest võiksid nad selle p2p kinni küll keerata. ISPidel ja atoritasujatel kohe ilusam elu.
Huvitav, kas nad ircu kallale ka viitsiksid minna?
Sest irc on ju kogu teema source ja sealt need asjad pööblini jõuavad.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.03.2009 13:31:58
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| electron: See Sinu idee - viia film aktiivsesse vaatamisse üle interneti - omab üht väga suurt probleemi - väga suurt ja võimalt internetiühendust koos väga võimsate serveritega. Ja siia taha jääbki asi toppama, kuna praegused Internet I kiirused seda ei võimalda. Küll on aga midagi samasugust räägitud seoses Internet II arendusega. |
huvitav kuidas siis Netflix ja kõik muud sarnased teenused praegu sinu arust töötavad?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sperov
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2005
|
20.03.2009 14:19:20
|
|
|
| electron kirjutas: |
| Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu. |
Mina ostaks- lihtsalt mugavusest juba
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendrique
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003
|
20.03.2009 15:15:01
|
|
|
| Betamax, siin ei diskuteeritagi ju selle üle, kas piraatlus on hea või halb vaid selle üle, millised võiksid olla piraatluse ja autoriõigustega kaitstud audio-visuaalse meedia lähituleviku arengutrendid. Kuna uudise pealkiri, "Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi," on pisut eksitav, siis diskussioon selle üle, kas see saab löögi või mitte, on igati õigustatud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.03.2009 15:25:55
|
|
|
| Mis siin eksitavat niiväga on? Võid vaid lihtsalt mõtteid mõlgutada, et kas sel löögil mõju kah on või on puhtalt varjupoksiga tegemist...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.03.2009 16:45:08
|
|
|
Skeptik: No proovi mõni Blu-Ray film korraga ühetööle saada üle maailma asuvates kinode-levivõrkudes (kus on tuhandeid või kümneid tuhandeid kinosid) ja nii, et kõik jookseb sujuvalt ja midagi ei crachi ja et serverid kokku ei jookseks
Igasugune kodukasutajatele suunatud, pettekvaliteediga Striimitud filmid jooksevad kuidagimoodi küll, aga sellist lahjat kvaliteeti ma ka silmas ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.03.2009 17:04:09
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| electron: See Sinu idee - viia film aktiivsesse vaatamisse üle interneti - omab üht väga suurt probleemi - väga suurt ja võimalt internetiühendust koos väga võimsate serveritega. Ja siia taha jääbki asi toppama, kuna praegused Internet I kiirused seda ei võimalda. Küll on aga midagi samasugust räägitud seoses Internet II arendusega. |
Tuletage nüüd meelde, kus sama tegelane on mõnes varasemas teemas rääkinud, kus pahad onud kuulavad pealt, logivad ja decryptivad reaalajas iga viimase kui netis liikuva paketi. Selleks paistab neil jõudlust jätkuvat kuid kommertsrakendustega raha teenimiseks mitte
| tahanteada kirjutas: |
| Ja väiksemate kiirustega pole jälle midagi peale hakata, kui mõni Hollywoodi filmikompanii kavatseb korraga käivitada interaktiivse filmiesitluse maailma kõikides kinodes ja Digi-TV-des üheaegselt |
http://www.netflix.com/
Kui kasutataks wow'i patchi laadset süsteemi siis poleks vähegi suuremat klientide hulka omades eriliseks probleemiks üsna suvalise suurusega filmide edastamist klientidele. Korraliku püsiühendusega tuleb DVD alla enam-vähem tunniga, HD formaat 2-3'ga.
| tahanteada kirjutas: |
Skeptik: No proovi mõni Blu-Ray film korraga ühetööle saada üle maailma asuvates kinode-levivõrkudes (kus on tuhandeid või kümneid tuhandeid kinosid) ja nii, et kõik jookseb sujuvalt ja midagi ei crachi ja et serverid kokku ei jookseks |
Milleks ona vaja live streamimist? Kes keelab asju puhverdada N tundi ette?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
viimati muutis Ho Ho 20.03.2009 17:04:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.03.2009 17:11:15
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Skeptik: No proovi mõni Blu-Ray film korraga ühetööle saada üle maailma asuvates kinode-levivõrkudes (kus on tuhandeid või kümneid tuhandeid kinosid) ja nii, et kõik jookseb sujuvalt ja midagi ei crachi ja et serverid kokku ei jookseks
Igasugune kodukasutajatele suunatud, pettekvaliteediga Striimitud filmid jooksevad kuidagimoodi küll, aga sellist lahjat kvaliteeti ma ka silmas ei pea. |
no mis lahja see kvaliteet ikka on. 720p siiski koos 5.1 heliga. olen järgi proovind. ja mõtle nüüd loogiliselt, selleks, et neid BR sarnase kvaliteediga filme pakkuda, peab ka vastav klientuur olema.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
20.03.2009 18:21:31
|
|
|
Njaa kunagi vahtisid kõik must valgeid sahiseva pildiga telekaid ja oli super elamus, aga mõnel on 720p ka juba lahja siis jah
Ei teagi mida soovitada, mine õue ja vaata elu, sellest paremat pilti ilmselt ei pakuta ega hakata ka kunagi pakkuma
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.03.2009 18:23:45
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Njaa kunagi vahtisid kõik must valgeid sahiseva pildiga telekaid ja oli super elamus, aga mõnel on 720p ka juba lahja siis jah
Ei teagi mida soovitada, mine õue ja vaata elu, sellest paremat pilti ilmselt ei pakuta ega hakata ka kunagi pakkuma  |
mul paar sõpra kes käisid mu juures vaatamas 1080i La Traviatat ja 720p NBA kossu, ütlesid pildi kohta, et see on reaalsem kui päris elu
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
20.03.2009 18:45:31
|
|
|
| On hetkel torrenti kasutamisel kindel oht?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
20.03.2009 19:14:09
|
|
|
| Defcon 1 on hetkel .
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.03.2009 19:14:56
|
|
|
| tsitaat: |
On hetkel torrenti kasutamisel kindel oht
|
Jah, Mandre käib ise kõik logid läbi hetkel. Kontrollib kõike kaks korda.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seebakas
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2005
|
20.03.2009 19:21:26
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| tige kala kirjutas: |
Njaa kunagi vahtisid kõik must valgeid sahiseva pildiga telekaid ja oli super elamus, aga mõnel on 720p ka juba lahja siis jah
Ei teagi mida soovitada, mine õue ja vaata elu, sellest paremat pilti ilmselt ei pakuta ega hakata ka kunagi pakkuma  |
mul paar sõpra kes käisid mu juures vaatamas 1080i La Traviatat ja 720p NBA kossu, ütlesid pildi kohta, et see on reaalsem kui päris elu  |
Ise ka usud ve?
Hehe üle pika aja pole naerda saanud.
You made my day.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.03.2009 19:52:13
|
|
|
| seebakas kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| tige kala kirjutas: |
Njaa kunagi vahtisid kõik must valgeid sahiseva pildiga telekaid ja oli super elamus, aga mõnel on 720p ka juba lahja siis jah
Ei teagi mida soovitada, mine õue ja vaata elu, sellest paremat pilti ilmselt ei pakuta ega hakata ka kunagi pakkuma  |
mul paar sõpra kes käisid mu juures vaatamas 1080i La Traviatat ja 720p NBA kossu, ütlesid pildi kohta, et see on reaalsem kui päris elu  |
Ise ka usud ve?
Hehe üle pika aja pole naerda saanud.
You made my day. |
no minu jaoks ei ole see enam väga eriline, a inimene kes tavaliselt passib crt teleri taga või vaatab kehvema poolsest lcd'st elioni digitv'd on vahe ikka eriti suur. seda just kohtades kust pisikesi detaile on palju.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
20.03.2009 22:52:28
|
|
|
| ot: |
| tomorrow, 1280x1024 reso juures venitas lehe jubedalt välja ! |
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misano
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2009
|
21.03.2009 04:28:02
|
|
|
Ei suutnud enam registreerimisele vastuväiteid leida, seekord pean lihtsalt oma mõtteid ka jagama:
1) Ma ei teadnud, et autoriõigustega materjali allalaadimine on Eestis seaduserikkumine!? Kehtib see ainult Eesti Autorite Ühing Pasale? Või on tingimusteta kõik seadusega karistatav?
2) Sinu IP kusagil read-write juurdepääsuga logis on väga nõrk asitõend, sest: niiviisi võib ju igaühe süüdlaseks lavastada, nt. süütu näiv link osutub lasteporno veebileheks või vaatad youtube'is kellegi videot, millel taustaheliks kõlab tuntud pop-trash ja muidugi ei saa välistada kõrgema võimu instantsi omahuvi, valelikkust, pahatahtlikkust, hullust, jne.
3) Tegelikkele piraatidele on see vaid rõõmusõnum, sest nende kasum kasvab mitmekordseks, kui meid allalaadijaid vangi mõistma ja kohtu ette tirima hakatakse ning me hirmust teistviisi meediat olema sunnitud tarbima (loe: maksame tõelistele piraatidele odavate koopiate eest).
4) Sama kehtib lasteahistajate kohta! Kuritegelik allmaailm saab priske sissetuleku, sest arvad et õnnetud, nõrgad, jõuetud, vaesed ja abitud lapsed saavad nüüd järsku sest ohust vabaks ja mingi ilalõust väärakas ametnik on võimeline maffia vastu? Too argpüks kepib enne ise suvalise ettejuhtuva alaealise poolsurnuks, kui hakkab pükse täis tehes ja üle keha värisedes suurte tegijate vastu.
5) Vähem depressiivsemal teemal: mitte ükski teaduslik uuring pole tõestanud väidet, et allalaaditud koopiate arv = kahjum/saamatu kasum, pigem on senimaani jõutud hoopis vastupidisele järeldusele, et muusika/tarkvara jagamine/levitamine mõjub positiivselt ärile, kasvatab tuntust ja loob pikemas perspektiivis suurema tarbijas-, kuulajas-, vaatajaskonna/sihtgruppi.
Ideid absurdse demagoogia ja debiilse verd-keema-ajava vabadusepiiramise vastu võitlemiseks Kilplastemaal:
1) Kurat, mehed! Tehke piraadipartei! Ma küll ise avalikkuse ette oma koleda lõusta ning sarmi olemattuse tõttu ei kipu aga igal juhul olen nõus elus esimest korda hääletama Piraadi Partei poolt.
2) Kutsun üles boikoteerima EAÜ prahti! Tuleb koostada kõigile nähtav, loetav korrektne nimekiri neist olevustest, kes aru ei saa miks keegi nende sitta osta ei taha ja kes seepärast rahastavad perverte, kes meie igat liigutust pingsalt suu ammuli imetleda ihalevad!
3) Koostada kiiremas korras nimekiri normaalsete seadustega riikidest, kus terve mõistus võidutseb, äkki meie seadusandlik võim märkab, et kodanikkond pole loomalaut mille peal lõpmatuseni vabadust piiravaid meetmeid rakendada.
4) Kui järgmine etapp on 24/7 kaamerate paigaldamine igaühe elutuppa, kööki, vannituppa ja peldikusse, siis haarata kirves ja kaigas ning võidelda viimse veretilgani.
Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety. ~ Benjamin Franklin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
21.03.2009 12:20:19
|
|
|
| Misano, Ja miks siis keegi "meie" sitta osta ei soovi?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
21.03.2009 14:31:12
|
|
|
Väidetavalt saavad infole ligi AINULT täitevvõimu organid... Ma usun et tegelikult saab ikka see ka kes neid salvestab ja kui Elion seda infot juba omab siis saab selle kiiremini kätte kui meie riigi ametnikud...
_________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
21.03.2009 17:10:47
|
|
|
Torrentitega on jokk
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
21.03.2009 17:48:16
|
|
|
| X-z, ja mis elion selle infoga peale hakkab?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
21.03.2009 18:20:29
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
Täielik politsei riik meil siin.  |
Tore ,et sellest aru saad,oota kui internet 2 tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
21.03.2009 19:12:52
|
|
|
| Mis siis lõppudelõpuks meie jaoks muutub?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
21.03.2009 19:52:27
|
|
|
| Mitte midagi ei muutu. Saage üle juba sellest.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
21.03.2009 20:52:04
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Mitte midagi ei muutu. Saage üle juba sellest. |
Hmm....kas ikka on nii
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
21.03.2009 20:52:49
|
|
|
| TheDJ kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
| Mitte midagi ei muutu. Saage üle juba sellest. |
Hmm....kas ikka on nii |
Esitasid küsimuse või nendid fakti?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
21.03.2009 20:53:08
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Mitte midagi ei muutu. Saage üle juba sellest. |
See on õige, EAKO näited sellest, keda on karistatud on sama nagu lugeda kokku inimesed kes on autoavariides surma saanud, kuid ikka sõidetakse edasi. See on võitlus mida ei saa võita, sest igale mürgile on vastumürk. See sõda ei lõpe isegi siis kui kõik peaks väga odavalt kätte tulema. Hiinas on originaalplaadid samas hinnas meie toorikutega, kuid tegemist on riigiga mis pirab pea kõige rohkem maailmas (Venemaa vist siiski omab isegi tema ära).
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
21.03.2009 20:55:16
|
|
|
| UB kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
| Mitte midagi ei muutu. Saage üle juba sellest. |
See on õige, EAKO näited sellest, keda on karistatud on sama nagu lugeda kokku inimesed kes on autoavariides surma saanud, kuid ikka sõidetakse edasi. See on võitlus mida ei saa võita, sest igale mürgile on vastumürk. See sõda ei lõpe isegi siis kui kõik peaks väga odavalt kätte tulema. Hiinas on originaalplaadid samas hinnas meie toorikutega, kuid tegemist on riigiga mis pirab pea kõige rohkem maailmas (Venemaa vist siiski omab isegi tema ära). |
Ma olen Eestis vist paari juhtumit kuulnud kus keegi on karistada saanud, see oli vist midagi niisugust et keegi müüs netist tiritud asju vms....
_________________ Võta aega veidi ringi vaadata |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|