Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 746, 747, 748  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.03.2009 10:12:46 vasta tsitaadiga

jägaja: Puhas Sinu enda vigase plaadi või optilise seadme probleem, kuna bitte ei suudeta veavabalt maha lugeda 8) Tüüpiline asi, et käiatakse kraabitud või sõrmejälgedega plaati tolmuses / löögi saanud lugejas ja siis imestatakse, et miks install kükk ei õnnestu. Samuti on installi ajal praktiliselt olematu selline asi, nagu veaparandus icon_wink.gif Ehk kui plaadilt tulev bitt on vigane, siis see jääbki vigaseks bitiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 18.03.2009 12:26:05 vasta tsitaadiga

Ega jah, ainult windowsiga olen ma tähele pannud, et sama installiga võib ilmneda mitmel paigaldamisel iga kord täiesti erinev (samas mõnikord mitte nii pisike) pisiviga icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.03.2009 12:30:04 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Ega jah, ainult windowsiga olen ma tähele pannud, et sama installiga võib ilmneda mitmel paigaldamisel iga kord täiesti erinev (samas mõnikord mitte nii pisike) pisiviga icon_biggrin.gif
See saab tuleneda vaid riistvara/füüsilise meedia veast kui sama rauaga sama meediaga paigaldades on igal paigaldamisel erinev viga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 18.03.2009 15:56:50 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Dude . kirjutas:
Mul on olnud palju juhtumeid, kui mõni fullscreen asi (mäng näiteks) paneb pange ja kuigi ma vajutan asju nagu Ctrl+Alt+Del, siis asi eest ära ei lähe (tekib küll hiir, mida ma saan liigutada, aga ülejäänud asjad varjab see panges värk ära) - alati lõppeb restardiga. Ma olen alati mõelnud, et see on ikka mingi xp saamatus. 7'el on asjad paremini?
CTRL + SHIFT + ESC on mul alati desktopi ette toonud.

Win7'mes või XP's kah? Mul XP's see ei tööta. TF2 paneb viimasel ajal koguaeg pange mingi "Memory could not be written" erroriga. Vahepeal tuleb ilusti ette ja panen ok, ning sulgeb mängu. Vahepeal tuleb nagu ette, aga panges mäng varjab ära ja mitte miski ei lase desktopile... :/

_________________
TALUSILDID


viimati muutis Dude . 18.03.2009 16:41:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 18.03.2009 16:18:19 vasta tsitaadiga

Ah sorry, sain valesti aru ennist su postist.
See klahvikombinatsioon töötab vaid vistas ja Win7es.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 18.03.2009 16:42:39 vasta tsitaadiga

Seda ma tegelikult mõtlesingi. Et XP's on koguaeg jamad, aga kas uuematest versioonides (hetkel siis just Win7) on asi paremini. Väga hea, kui on uus klahvikombinatsioon.
_________________
TALUSILDID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2009 16:57:05 vasta tsitaadiga

CTRL+SHIFT+ESC käivitab tegumihalduri ja seda ka XP all.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 18.03.2009 16:58:47 vasta tsitaadiga

Seda küll, aga vähemalt XP all ei pane see ennem alla ära mõnda pange pannud fullscreen asja seega seda tegumihaldurit ei näe..
_________________
TALUSILDID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2009 17:07:55 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
KristjanRa kirjutas:
installisin läpparile win 7057 ära ja nüüd lauaarvutile installides küsis nime jms.. aga läpparis ei küsind ja kui läpparis esimest korda tööle lükkan siis küsib mingit kasutajat ja parooli, kuigi pole neid pannud :S


Kogu see winni installimise asi on küll lihtsamaks tehtud ja peaks saama paarikümne minutiga töötava süsteemi, kuid võib ka minna mitu päeva, et arusaamisele jõuda- antud install on täiesti puuksus omadega.
Küll ei saa kasutajakontol teha ühtegi liigutust, kuna by default on UAC maksimumi paigaldatud, Pead logima sisse admini kontoga ja muutma oma kasutaja õiguseid; Internetti tihti pole ja network discovery näitab, et probleem peaks olema kusagil teenusepakkuja poole peal; kuigi W7 paigaldamisel valid asukohaks Eesti, võid end hoopis Austraaliast leida, mida näitab mitte millegagi "kala" meenutav taustapilt jne.

Kokkuvõtteks, kogu see arusaamatu jama esines ka XP aegadel ja probleem on ilmselt selles, mitu baiti installimise ajal valesti plaadilt loetakse, või ka juba plaati kirjutades tehakse vigu, kuigi write verify puudusi ei leia.
Igatahes pole võimalik näiteks. OP süsteeme Vista ja W7 paigaldades teha just palju liigutusi installimise käigus, kuid süsteem käitub kasutamisel täiesti arusaamatult, ja lõpuks aitab uus OP süsteemi paigaldus ning probleemi polekski nagu olnud.

Ja asi ei saa olla ka optilises kettalugejas, kuna arvuteid on kogunenud parasjagu ja sama installikat+lugejat kasutades saab uuel katsel hoopis kuivema ja muretuma OP süsteemi icon_biggrin.gif

Omad järeldused teehke ise beer_yum.gif

Pean nõustuma jah.Õnnestus ka endal üks eriti hapu 7022 install teha.Pooled asjad mille peal klikkisin andsid "explorer has stopped" errori jne.Ükski fix kah ei aidanud.Samalt plaadilt siis uuesti installisin oli kõik bueno icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 18.03.2009 19:12:17 vasta tsitaadiga

Kas selline asi on ka võimalik, nagu downgrade 7057---->7048?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.03.2009 19:15:29 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
jägaja: Puhas Sinu enda vigase plaadi või optilise seadme probleem, kuna bitte ei suudeta veavabalt maha lugeda .


Seda just väidangi, et küll harva, kuid siiski esineb vahel "hapusid " paigaldusi. Millega vihjan, et teemas ikka leidub isikuid, kelle arvutil üks build toimis OK kuid järgmine loobib erroreid. Põhjuseks just vigaselt loetud info andmekandjalt, aitab enamasti uus paigaldus.


tsitaat:
Tüüpiline asi, et käiatakse kraabitud või sõrmejälgedega plaati tolmuses / löögi saanud lugejas ja siis imestatakse, et miks install kükk ei õnnestu


Ei tea, kuidas teistel, kuid plaate pannialusena ei kasuta. Ja tolmu leidub igal plaadil, olgu ta siis väidetavalt nii puhas, kui tahes, kuid riistvarast tekkinud lugemisvigu see ei välista.


Üks kiiks on sellel 7048 buildil hetkel sees, et Start menüü- Programs ja edasi jookseb start menüü kinni. Aga ainult start menüü, mitte arvuti, kusjuures asi sulgub ise ja järgmisel katsel avaneb korralikult .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.03.2009 19:25:52 vasta tsitaadiga

jägaja: Ja loodetavasti on Sul installplaadid kirjutatud kiirustega 4-8x icon_wink.gif Mina installin näiteks alati kindla DVD-kirjutajaga ning plaatidelt, mis on põletatud 4-8x kiirusega. Ja ma ei kasuta kunagi arvutiomaniku enda DVD-seadet. Ning tulemusena on alati korrektne install thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2009 20:49:59 vasta tsitaadiga

Mina kirjutan 1-2x kiirusega kui juba eputamiseks läks icon_biggrin.gif .peale kirjutamist teen alati ka write verify aga muidugi see ei aita lugeja vigade vastu lugemisel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 18.03.2009 21:47:46 vasta tsitaadiga

reeglina piisab aeglasest kirjutamisest, 1-2x on overkill aga 4-8x on väga õige tegevus kui data õigsus oluline.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.03.2009 23:16:50 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
gan3b kirjutas:
indrekp, tomorrow, ei tea, mul 7022 peal püsivad küll ikoonid mõlemal ekraanil.

Muidugi püsivad paigal.Me räägime sellest,et mingi muutus on siis ta ei jäta asukohti meelde by default.Nüüd aktiveeri Crossfire või SLI,Pane resod mõlemal madalamaks ja siis tagasi normaalseks jne.Näed ise kuidas viskab ikoonid suvaliselt segi või tõmbab ühte nurka vasakule icon_neutral.gif .SLI kasutajana puutun sellega igapäevaselt kokku.Ausalt kui seda Layout.dll fixi ei oleks läheks ma lihtsalt lolliks või ei kasutaks üldse ikoone desktopil.
http://www.aerotaskforce.com/view/92

eiei, point nii, et default molu koos kõigega peaks nr2 olema ehk monitor... samas kõik ikoonid deskl on kinni telekas ehk nr1 ekraanil, seal saab neid paigutada kuhu vaja, lohistan monitorile kuid viskab ise kohe tagasi telerisse. teised buildid olid OK ning ikoone sai igalepoole paigutada, isegi automaatjärjestusega püsisid defaultis default monitoril. nüüd nagu sunnitakse ekraanile mille number on 1 icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 09:16:17 vasta tsitaadiga

indrekp, sa peamonitori linnukese oled ikka teleka pealt ära võtnud?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.03.2009 14:11:48 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas siit on läbi käinud, kuid viimase msn'iga oli ju see jama, et kontaktide list hüppas kogu aeg lahti. Probleem kaob, kui jooksutada asja Vista comp. mode'is.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 14:15:00 vasta tsitaadiga

Windows 7 to Improve on Vista Compatibility: http://www.winsupersite.com/win7/rescueme.asp
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 19.03.2009 17:05:24 vasta tsitaadiga

heip,

Selline küsimus... olin siin pikalt nüüd puhkusel ära ja pole jõudnud up to date olla uudistega aga lugesin siin palju uute build-de kohta endal hetkel peal 7022 tasub üldse vaeva näha ja teha update uuema buildi peale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 17:09:15 vasta tsitaadiga

lauripoiss, kui kõik töötab siis pole väga mõtet uuendada.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.03.2009 17:18:21 vasta tsitaadiga

lauripoiss, see veidi sõltub rauast jah. Minul näiteks töötas 7022 kõige paremini ja stabiilsemalt. 7057 veidi jamab. Samas osad räägivad just vastupidi, et vanemad on vigased ja ei tööta nii hästi ning uued buildid on parimad. Kõik sõltub arvutist.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 21:25:06 vasta tsitaadiga

Keegi Counter Strike Sorce ei mängi Windows 7 ?? mul probleem see ,et hakib täiega .. kardan et videokaardi driverid on valed.... aga pole leidnud õigeid

Ati radeon X1250..

Kui äkki keegi leiab oleks väääga tänudlik ja ei jäta tänutäheks märkimata otsimist icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 19.03.2009 21:38:15 vasta tsitaadiga

laulasmaa, Neid oled proovinud icon_idea.gif
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?driver=VideoCard/win7-32-components
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kleptomaan
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 19.03.2009 21:45:36 vasta tsitaadiga

Kui mul on hetkel XP peal ning ma teen uue partitsiooni ning installin sinna Windows 7, siis kas XP all installitud programmid töötavad kohe ka 7-s (kui otsin selle XP partitsiooni pealt üles ja käivitan) või tuleb need Windows 7 all uuesti installida?
_________________
iphone.pri.ee - Kõik maailma iPhone uudised eesti keeles
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2009 22:00:38 vasta tsitaadiga

wanawoll, mingid vista 32bit lasin peale driverid ... aga no need vista omad ja peale selle on mul 64bit windows 7 icon_smile.gif


rsk ei läinud läbi Wanawoll mul 64bit ju icon_cry.gif kurat tegingi suure vea sellega et lasin peale 64 bitsise
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 746, 747, 748  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.