Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E90 Communicator märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 20.12.2007 19:00:41 vasta tsitaadiga

Seda jõulujuttu tahaks oponeerida - esimene mudel mida mõned kuud tagasi näppisin oli punane ja Eestist ostetud.

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.12.2007 19:22:54 vasta tsitaadiga

kris, OK,mulle silma polnud jäänud ja sellest järeldasin aga nuh,Eesti on ju suur ja lai icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2007 15:02:10 vasta tsitaadiga

veebisirvija shortcut-e ka keegi teab? Näiteks, kuidas lehe lõpust kohe ülesse saada?

Või kasutate mingit muud veebilehitsejat?

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 25.12.2007 18:14:03 vasta tsitaadiga

roostevaba, shortcutid on kirjas kasutusjuhendis, eestikeelses versioonis lk 95-97. samas peab tunnistama, et seal suuremat osa ei ole üldse kirjas. näiteks et "P" on back, "F" find jne. proovi lihtsalt tähed läbi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 25.12.2007 19:34:27 vasta tsitaadiga

Huvitav, minul juhendis pole mingeid shortcute üldse mainitud icon_sad.gif .
Äkki keegi lahke inimene postitaks neid siia?
Selle P (back) täitsa juhuslikult avastasin ise...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 03.01.2008 16:38:37 vasta tsitaadiga

ma ei saa enam oma E90 brauseriga www.gmail.com ja www.orkut.com saitidele, näitab lihtsalt valget lehte icon_confused.gif enne sellist probleemi küll ei olnud. on kellelgi veel selline probleem?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2008 16:53:06 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
ma ei saa enam oma E90 brauseriga www.gmail.com ja www.orkut.com saitidele, näitab lihtsalt valget lehte icon_confused.gif enne sellist probleemi küll ei olnud. on kellelgi veel selline probleem?



mul töötab.

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 03.01.2008 16:54:08 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
ma ei saa enam oma E90 brauseriga www.gmail.com ja www.orkut.com saitidele, näitab lihtsalt valget lehte icon_confused.gif enne sellist probleemi küll ei olnud. on kellelgi veel selline probleem?


Postita siin palun ikkagi need ülalmainitud brauseri shortcutid ja siis ma vastan sinu küsimusele icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 03.01.2008 18:17:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ülalmainitud brauseri shortcutid

misasjad??

edit: sain aru, misasjad. mis väljapressimine see siis on nüüd? icon_rolleyes.gif nagu ma enne ütlesin, proovi lihtsalt tähed läbi, mis täht mida teeb, neid ei ole palju, umbes paarkümmend kõigest
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2008 22:16:53 vasta tsitaadiga

These are Nokia S60 WEB Browser shortcut keys
Press 1 to open your bookmarks.
Press 2 to search for keywords in the current page.
Press 3 to return to the previous page.
Press 5 to list all open windows.
Press 8 to show the page overview of the current page.
Press 8 again to zoom in and view the desired section of the page.
Press 9 to enter a new web address.
Press 0 to go to the start page.
Press * or # to zoom the page in or out.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tegelinski
HV vaatleja
Tegelinski

liitunud: 18.06.2006




sõnum 18.10.2008 22:31:53 vasta tsitaadiga

kerge küsimus selle kohta, et kui Windows Live for Nokia S60 ära installida siis kas seda on ka hiljem kuidagi võimalik ära kaotada, et igaks juhuks kuna tegemist firma telefoniga icon_razz.gif ?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2008 23:40:15 vasta tsitaadiga

Tegelinski kirjutas:
kerge küsimus selle kohta, et kui Windows Live for Nokia S60 ära installida siis kas seda on ka hiljem kuidagi võimalik ära kaotada, et igaks juhuks kuna tegemist firma telefoniga icon_razz.gif ?

kaotada programme on suhteliselt võimatu. Kõige lihtsam on fakti tunnistada, et see on peal (arvestades, et rakenduste haldurist on ta nii või naa nähtav). Muidugist võid sa selle mõnda teise kausta ümber tõsta kus nii tihedalt ei käida aga suht lootusetu ikkagi. Teisalt osad rakendused ei näita end programmide nimekirjas kuid ükski MSNi klient minuteada niivisi tehtud pole. Kolmandaks on võimalus programmile panna teise rakenduse abil parool peale aga paraku on näha ikkagi, et mis on peale installitud.

Ühesõnaga lihtsam on fakti tunnistada...



Ega keegi ei tea uuest 300.xxxxxxxx tarkvara kohta, kas ka too on moditav jne? Paar päeva tagasi sain teate, et E90 on saanud uue firmware'i paljude parandustega. Pole küll kindel kas juba eestlastele saadav..
Infoks: http://www.brighthand.com/default.asp?newsID=14480
tsitaat:
Faster orientation switching when opening/closing the device
Update to Nokia's Download! application to v3.1.736
An update to the Music Player application
Updates to Flash Lite 3 and Flash video codecs
Wi-Fi performance and efficiency improvements
VoIP baseline support added
Addition of FLV support to RealPlayer
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 12.11.2008 01:27:54 vasta tsitaadiga

kaasvõitlejad E90 kasutajad, kuidas aku vastu peab? mul on telefon olnud täpselt 1 aasta ja viimase paari nädala jooksul on aku sellises seisukorras et kord ööpäevas peab umbes laadima, ja ma üldse ei kasuta telefoni nii palju, et see normaalne oleks. aga ööpäevaga imetakse aku täiesti tühjaks. enne seda laadisin kord 3-4 päeva tagant
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2008 01:44:12 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
kaasvõitlejad E90 kasutajad, kuidas aku vastu peab? mul on telefon olnud täpselt 1 aasta ja viimase paari nädala jooksul on aku sellises seisukorras et kord ööpäevas peab umbes laadima, ja ma üldse ei kasuta telefoni nii palju, et see normaalne oleks. aga ööpäevaga imetakse aku täiesti tühjaks. enne seda laadisin kord 3-4 päeva tagant

nu ma olen kasutanud 2007 augustist või septembrist seda telefoni, peast ei mäletagi, peaks arvelt vaatama....

Aku nagu kestaks pisut vähem kui alguses kuid nii tavaoludes kus ma ei kasuta kõiki selle funktsioone nagu emaili kontroll iga 5 minuti tagant, wifi, 3,5g jne siis peab ta mul ikka nii vast 4-5 päeva. Sa vaata oma töötavad rakendused ja muud ajastatud toimingud üle, miskine asi ruunab sul arvatavasti akut. Kui ei suuda leida ja tahad avastada siis tee kasvõi format ja pane uus OS peale, alles mõni nädal tagasi tuli versiooniuuendus (ma küll pole kindel kas ka eesti oma tuli, pole endale peale pannud kuna kasutan moditud firmware'i). Kui see ka ei aita siis aku läbi ja aeg poest uus osta, miskine 500.- peaksid originaalaku kätte saama.

Endal tegelikult tavakasutuses kestab nii 2 päeva aga sinna hulka mõned kõned, miskine 4-5h mp3, vahest mõni video, mõned pildid, veebis istumine miskine tunnike-kaks üle wifi/3,5g jne. Samuti on mul ootereziim vahetatud Handy Shelli vastu.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 12.11.2008 01:49:45 vasta tsitaadiga

hmm... ma ei usu, et asi on mul töötavates rakendustes, mis koormata võiks minu teadmata. unustasin mainida, et kui ma akut laen, siis see saab müstiliselt kiiresti täis, mingi tunniga umbes. "vanasti" võis selleks 2-3 tundi minna, kui täiesti tühjast peast laadida
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2008 10:53:05 vasta tsitaadiga

sul ehk aku läbi läinud sii - kõlab vähemalt selle moodi. Garantii on tal küll ainult 6 kuud, nii, et sul vaja uus osta.

EDIT: vahest küll on soovitatud täielikult pildituks kasutamist ja siis jälle täislaadimist ning selliseid tsükleid paar korda teha kuid kahtlen, et see akut taastama hakkab... pigem loeti seda vist preventatiivseks meetodiks aku mahu säilitamiseks.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 02.12.2008 18:27:25 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on õnnestunud E90 triipkoodilugejaga mõnest koodist midagi välja ka lugeda kunagi? ma olen väga paljusid koode proovinud lugeda, aga no mitte midagi ei ole kunagi välja lugenud. äkki teen midagi valesti icon_neutral.gif kuigi teen täpselt nii nagu õpetuses öeldud. fokusseerib, suristab pildi ära aga ei ole näha et midagi välja loeks
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2008 00:35:24 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
kas kellelgi on õnnestunud E90 triipkoodilugejaga mõnest koodist midagi välja ka lugeda kunagi? ma olen väga paljusid koode proovinud lugeda, aga no mitte midagi ei ole kunagi välja lugenud. äkki teen midagi valesti icon_neutral.gif kuigi teen täpselt nii nagu õpetuses öeldud. fokusseerib, suristab pildi ära aga ei ole näha et midagi välja loeks


ei ole kah sellest aru saanud... icon_smile.gif
aga aku peab ikka msni ja mailitamisega päeva vastu...

aaa, tuli meelde- lintkaablivahetus tuli ka ette võtta, kuna lahti tehes hakkas ekraan lollusi tegema... icon_smile.gif garantiid polnud, niiet 650.-

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 10.03.2009 19:28:33 vasta tsitaadiga

orkutis ringleb uudis, et nokia india tehas on lõpetanud E90 tootmise. tundub sedamoodi, et vaikselt hakkab kiskuma uue communicatori väljakuulutamise suunas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2009 21:47:05 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
orkutis ringleb uudis, et nokia india tehas on lõpetanud E90 tootmise. tundub sedamoodi, et vaikselt hakkab kiskuma uue communicatori väljakuulutamise suunas thumbs_up.gif

umm huvipärast otsisin e90 kommuuni ülesse orkutist ja seal oli jah mingi kiri, et india tehased on lõpetanud tootmise. Samas ega india vaevalt ainuke tehas ole kus E90 toodetakse... lihtsalt mõni tootmisliin kinni topitud kuna huvi vähenenud - tegu siiski pea 2a turul oleva telefoniga... ongi aeg varsti uuendus välja tuua... - täitsa reaalne, et jätkan ise ka kommude liini järeltulijaga siis...

Tegelt ma ei saa aru miks kasutatult need telefonid nii odavalt ringi liiguvad - hea kui 4k kätte saad... poes maksavad siiamaani kliendihinnaga ligi 9k ju...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2009 22:06:12 vasta tsitaadiga

Ise arvaks, et kuna tegu väga kindla sihtgrupi aparaadiga, siis lihtsalt makstakse küsitud hinda. Kas see ka põhjendatud on- on muidugi iseküsimus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freelancer
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2003




sõnum 16.03.2009 11:28:28 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Skype ka tasuta jooksma saanud? Need tarkvarad mis võimaldavad mobiilis Skype kasutada on eksitavad kuna Skype kontaktile helistamine toimub tihti läbi GSMi. Nagu näiteks iSkoot...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 16.03.2009 21:51:52 vasta tsitaadiga

Möh.. fring ei sobi?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freelancer
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2003




sõnum 17.03.2009 01:37:10 vasta tsitaadiga

Fring'ga oli selline tore jama, et kunagi proovisin ja siis võtsin maha. Siis panin uuesti aga käivitamisel tahab registreerimist ja sellest protsessist ei saa kuidagi edasi kuna uut kontot luua ei lase ja vana ei tunnista. Siis loobusin aga jätsin selle mobiili alles ja kui tegin mobiilile restardi hakkas huvitav pull pihta. Koguaeg ringratast tahtis kävitada Fringi aga ei saanud hakkama, siis jooksis mobiil kokku, tegi ise restardi ja taas uus katse ehk siis jäigi ringratast panema. Ei saanud ise mitte kuidagi katkestada, lõpuks pidin erilist lähenemist kasutama, et seda maha saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2009 08:38:23 vasta tsitaadiga

minu post oli siit vaja ära kustutada, kui kellelgi vajadus eesti keelse menüü järgi, siis siin n95 teemas on juhend
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=276595&start=870

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E90 Communicator mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.