|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lindeman
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2008
|
08.03.2009 15:52:44
|
|
|
| ostsin sealt kust Marxs soovitas...ülemistest Megatel'ist käin pärast läbi ja noomin väheke seda blondiini seal....muidu kõik on ok ja olen rahul ainus jama et vana tel oli nokia 6060 j atoo kurat ei kopeeri numbreid telefoni mälust sim kaardi peale miskipärast...ei ytle põhjust ka vaid lihtslat et ei kopeeritud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
08.03.2009 16:14:30
|
|
|
| njah googelda natuke seda firmat ja võib päris halb üllatus tulla:) ma imestan kui nad sulle need jubinad annavad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindeman
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2008
|
08.03.2009 16:23:50
|
|
|
| olen lugend jah et nendega jama samas kohe kohe on eestist ära minek ja tahtsin ennem telefoni kätte saada mujal polnud ja arvasin et osta sealt ju võib selle j apärast enam mitte tegemist teha nendega, muide kas üldse saama nii et kui ostan telefoni ühest kohast ja peaks juhtuma midagi siis garantiisse viin õigesse esindusse näiteks? või peangi nende jobudega nüüd maid jagama koguaeg kui midagi peaks juhtuma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
08.03.2009 17:58:11
|
|
|
kellelgi aimu on millal võiks tulla elisa-sse, tele2-te,emt-sse telefone juurde? oleks endal ka soov osta....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindeman
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2008
|
08.03.2009 17:59:19
|
|
|
| elisast ülemistest eile öeldi et lubati juba 3'ndal neile ja ikka veel pole ja et kaubapäev on igalpool poodides kolmapäeviti niet ennem järgmist kolmapäeva ei lubatud nagu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-PiTsA-
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2005
|
08.03.2009 18:13:22
|
|
|
Mina sain otepää tele2-st kohe kätte .Sinna jäi mõni veel, aga ei tea kas enam on. Seal öeldi ka, et igal pool pole seda telefoni. Oleks ka soov selle invisible shieldi vastu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
est333
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2007
|
08.03.2009 19:25:19
|
|
|
| Kas keegi teab, millal Nokia 5800 hind alla hakkab minema? Hetkel saaks selle 5000 krooniga, aga kas millalgi võib seda saada poest umbes 4000-4500 krooni eest?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
08.03.2009 19:38:37
|
|
|
Telefon tuli mingi kuu aega tagasi alles Eestisse ju, sa juba räägid hinnalandusest..
Vaevalt, et nii pea, arvestades, et need lähevad nagu soojad saiad.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
08.03.2009 20:18:43
|
|
|
| Kas keegi teab, kust saaks tõmmata sellele telefonile teemasid?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eqzuw
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
08.03.2009 23:17:34
|
|
|
| Seal on ju kirjas et S60v3, nokia 5800 on S60v5 seega ei ühildu. Töötavate telefonide listis seal samuti polnud ju?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
08.03.2009 23:35:57
|
|
|
eqzuw, Väga paljud S60v3 Rakendused töötavad S60v5 peal. Minu kõik vanemad programmid tööle ilusti läinud.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eqzuw
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
08.03.2009 23:45:10
|
|
|
| Ma usun et oleks juba kuulda kui ngage mängud töötavad 5800 peal, vaevalt S60v3 hack töötab selle peal, rakendused on vast vähe teine asi. Aga ei tea kindlalt rääkida, ütlen mida arvan...olen seda symbian freak foorumit lugend päris palju ja pole nagu silma jäänd et see oleks võimalik veel.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
09.03.2009 01:12:33
|
|
|
Ega erilist mõtet pole n-gage rakendust peale panna. Ngage mängud vajavad riistvaralist graafika kiirendit, mis kahjuks sellel telefonil puudub. Kaasa pandud global racer'i mängimisel peaks aru saama, et tegemist ei ole erilise mängu pilliga. Graafika ikka venib jubedalt.
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindeman
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2008
|
09.03.2009 02:14:11
|
|
|
| pwannabe kirjutas: |
| njah googelda natuke seda firmat ja võib päris halb üllatus tulla:) ma imestan kui nad sulle need jubinad annavad |
kusjuures imede ime aga anti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
chuulo
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2006
|
09.03.2009 14:36:13
|
|
|
| Tartu Kermetisse tuli müügile 3 punast ja 3 sinist Nokia 5800 XM. Hind on 5490.- www.kermet.ee
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
09.03.2009 18:22:34
|
|
|
| Käisin täna tele2s.. öeldi et 2 nädala jooksul peaks tulema.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
09.03.2009 18:34:56
|
|
|
Worm390, Need mis tulevad on arvatavasti sama kiirelt läinud kui esimesed partiid.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
09.03.2009 20:31:08
|
|
|
Sain täna ka selle telefoni omanikuks. Õnneks oli Elioni esinduses veel Eesti Laul 2009 pakendid, nii et sain 1GBse kaardi ka kaasa . Aga .. esimene asi midagi üldse märkasin .. helikvaliteet. Sellele pole vastast. Lihtsalt PARIM kvaliteet mida üldse leida mobiilidelt. Batmani trailer kõige kõvema heli peal on VÕIMAS.
Olen näppinud kuskil .. 1h, seaded enamvähem paigas .. väga hea telefon on !
Soovitan.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
09.03.2009 21:51:28
|
|
|
| oli seal elionis veel neid ja kust elionist ostsid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sassolasso
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2009
|
09.03.2009 22:35:08
|
|
|
Tartus GMP keskuse Elionis nägin reedel vitriinis punast 5800't.
Endal Elisas broneeritud, lubati kolmapäevaks või reedeks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
10.03.2009 00:05:30
|
|
|
| Sassolasso kirjutas: |
Tartus GMP keskuse Elionis nägin reedel vitriinis punast 5800't.
Endal Elisas broneeritud, lubati kolmapäevaks või reedeks. |
Enam neid seal ei ole. Ise soetasin selle Fortuuna tänava esindusest.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
10.03.2009 12:47:43
|
|
|
| Loki kirjutas: |
| Sassolasso kirjutas: |
Tartus GMP keskuse Elionis nägin reedel vitriinis punast 5800't.
Endal Elisas broneeritud, lubati kolmapäevaks või reedeks. |
Enam neid seal ei ole. Ise soetasin selle Fortuuna tänava esindusest. |
Fortuunas on endiselt minu andmetel telefone.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
10.03.2009 14:26:33
|
|
|
| attrs, oleks kena, kui teeksid mõned lähivõtted oma telefonist. Kas sul terve telefon või ainult ekraan kiletatud?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
10.03.2009 15:53:12
|
|
|
| kõik infotelefonid ei tea või ei oska öelda millal tuleb jne. elioni oma ainult pakkus et osta epoest aga esindustes pole ....sellest ma nagu aru ei saa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
10.03.2009 15:59:41
|
|
|
Kuna nõudlus siin euroopa turul on suur siis tarnija jahh ei suuda varustada Kellel on sellel on veel ja naised saunas rääkisid midagi märtsi lõpust aprilli algusest. Aga kes seda teab.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
10.03.2009 20:50:22
|
|
|
Kas kellelgi on veel siuke probleem et Nokia Music ei tunne telefoni ära ning tänu sellele ei saa ma muusikat sinna peale panna. Eile connectis ära, täna mitte .. mida teha ?
Kui panna massmälu, siis saan laule telefoni tõsta, kui telefonis laulude listis neid ei ilmu.
Ok, leidsin probleemile väikest moodi lahenduse, kui mitte 100%. Nimelt, kui massmälu USB variandis tõsta telefoni ja telefonist valida Värskenda, siis lisab laulud ära.
Mure on ikka see, et telefon ei saa nokia softiga ühendust .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
10.03.2009 20:54:42
|
|
|
nii kui nii pead kaardile kopima need failid. telefoni enda mälu ju pisike.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
10.03.2009 20:54:47
|
|
|
nokia musicu jaoks meedipleieri reziimis ei pidanud ühendama? aga kasuta lihtsalt pc-suite'i või massmälu ja tõsta lihtsalt telefoni.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
10.03.2009 22:54:58
|
|
|
Mina kasutan näiteks muusika laadimiseks WMP-it. Väga mugav lahendus minuarust. Kuna nagunii vanast harjumusest muusikat kuulan sellega. Ühendad telefoni ära ning vali ainult mida Sync-ima panna tahad.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
10.03.2009 23:50:12
|
|
|
jeei, imeväel suutsin oma shieldi ära rikkuda.
^^
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
11.03.2009 00:02:27
|
|
|
| Mis asjal viga siis ja kuidas.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
11.03.2009 00:06:45
|
|
|
| Libises käest õnnetult vaibale, ja sticky-side sai erinevaid udemeid külge.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
11.03.2009 00:11:48
|
|
|
| Selle vedeliku abil kudagi puhastada ei saa? (pakun siinkohal siiski võrdlemisi huupi)
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
11.03.2009 00:16:42
|
|
|
Ei õnnestunud väga.
Eino, esimene lammas läheb ikka aia taha
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
11.03.2009 10:59:46
|
|
|
| muusik kirjutas: |
| Libises käest õnnetult vaibale, ja sticky-side sai erinevaid udemeid külge. |
endal sai ka udemetega kokku. Sain puhtaks sooja vee all pestes (ilma seebita). Lihtsalt lasin sooja vee peale joosta ja võmbasin näpuga puhtaks. udemeid enam igastahes peale ei jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
11.03.2009 11:32:43
|
|
|
| pwannabe kirjutas: |
| kõik infotelefonid ei tea või ei oska öelda millal tuleb jne. elioni oma ainult pakkus et osta epoest aga esindustes pole ....sellest ma nagu aru ei saa |
Järelikult sulle sobivates esindustes ei ole, aga mujal on - st. e-poest tellides võetakse tõenäoliselt mujalt ära ja sa saad enda oma peale tellimist ka kätte
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sassolasso
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2009
|
11.03.2009 12:49:56
|
|
|
| Tartus Lõunakeskuse Elisasse täna jõudsid. Iseasi palju ja mitu veel vabad on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
11.03.2009 13:15:27
|
|
|
| tallinnas on hetkel mingi 10+ tki olemas aga kõik on broneeritud...nagu wdf...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
chuulo
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2006
|
11.03.2009 13:26:53
|
|
|
| Kermetis on alles veel 1 sinine ja 2 punast. Kaasas on ka 1GB mälukaart Eesti laul 2009
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
11.03.2009 14:20:42
|
|
|
| pwannabe kirjutas: |
| tallinnas on hetkel mingi 10+ tki olemas aga kõik on broneeritud...nagu wdf... |
ajab närvi eksole?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
11.03.2009 14:26:59
|
|
|
| arvata võib....võiks nagu nii olla , et kes esimesena papi letti lööb...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
11.03.2009 14:40:29
|
|
|
osad broneerivad üldse nii, et järgi ei lähegi.. mõtet sel on? küllaltki on niii olnud, et mingi sugune tiinekas bronnib ja siis emme/issi ei maksa tal seda kinni ja nii see telefon vedelebki seal esinduses. tuleb keegi teine ja saab endale. + elisast öeldi mulle, et helistage järgmine kolmap uuesti. kurat ma sinna uuesti helistan järgmine kolmap.. siis sama lugu..
idioodi kari ma ütlen
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
11.03.2009 14:50:49
|
|
|
oleks teada kelle nimele broneeritud on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
11.03.2009 15:12:13
|
|
|
Elisa infot ei tasu väga uskuda. Läksin Järvele kohale ja kahest oli üks bronnitud ja teine sai siis mulle. Samuti polnud miskit Magistralis bronnitud, aga sinna telefonid vist ei jõudnudki kokkuvõtteks. Roccas võib-olla kah miskit ilma bronita, aga kindel pole, mujal oli jah kõik bronitud.
vastik ongi see, et Elisa info isegi ei tea, kuhu telefonid lähevad, aga samas raiub nagu rauda, et kõik on ette bronnitud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwannabe
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2005
|
11.03.2009 15:23:43
|
|
|
| pluto kirjutas: |
Elisa infot ei tasu väga uskuda. Läksin Järvele kohale ja kahest oli üks bronnitud ja teine sai siis mulle. Samuti polnud miskit Magistralis bronnitud, aga sinna telefonid vist ei jõudnudki kokkuvõtteks. Roccas võib-olla kah miskit ilma bronita, aga kindel pole, mujal oli jah kõik bronitud.
vastik ongi see, et Elisa info isegi ei tea, kuhu telefonid lähevad, aga samas raiub nagu rauda, et kõik on ette bronnitud. |
see nädal võtsid järvelt ühe ära``?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
11.03.2009 15:24:36
|
|
|
| Magistrali Elisas on 2 mobiili, punane ja sinine. Kes ees se mees.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|