Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lindeman
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2008




sõnum 08.03.2009 15:52:44 vasta tsitaadiga

ostsin sealt kust Marxs soovitas...ülemistest Megatel'ist käin pärast läbi ja noomin väheke seda blondiini seal....muidu kõik on ok ja olen rahul ainus jama et vana tel oli nokia 6060 j atoo kurat ei kopeeri numbreid telefoni mälust sim kaardi peale miskipärast...ei ytle põhjust ka vaid lihtslat et ei kopeeritud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 08.03.2009 16:14:30 vasta tsitaadiga

njah googelda natuke seda firmat ja võib päris halb üllatus tulla:) ma imestan kui nad sulle need jubinad annavad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindeman
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2008




sõnum 08.03.2009 16:23:50 vasta tsitaadiga

olen lugend jah et nendega jama samas kohe kohe on eestist ära minek ja tahtsin ennem telefoni kätte saada mujal polnud ja arvasin et osta sealt ju võib selle j apärast enam mitte tegemist teha nendega, muide kas üldse saama nii et kui ostan telefoni ühest kohast ja peaks juhtuma midagi siis garantiisse viin õigesse esindusse näiteks? või peangi nende jobudega nüüd maid jagama koguaeg kui midagi peaks juhtuma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 08.03.2009 17:58:11 vasta tsitaadiga

kellelgi aimu on millal võiks tulla elisa-sse, tele2-te,emt-sse telefone juurde? oleks endal ka soov osta....icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindeman
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2008




sõnum 08.03.2009 17:59:19 vasta tsitaadiga

elisast ülemistest eile öeldi et lubati juba 3'ndal neile ja ikka veel pole ja et kaubapäev on igalpool poodides kolmapäeviti niet ennem järgmist kolmapäeva ei lubatud nagu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-PiTsA-
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2009 18:13:22 vasta tsitaadiga

Mina sain otepää tele2-st kohe kätte icon_biggrin.gif.Sinna jäi mõni veel, aga ei tea kas enam on. Seal öeldi ka, et igal pool pole seda telefoni. Oleks ka soov selle invisible shieldi vastu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est333
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 08.03.2009 19:25:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, millal Nokia 5800 hind alla hakkab minema? Hetkel saaks selle 5000 krooniga, aga kas millalgi võib seda saada poest umbes 4000-4500 krooni eest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2009 19:38:37 vasta tsitaadiga

Telefon tuli mingi kuu aega tagasi alles Eestisse ju, sa juba räägid hinnalandusest..
Vaevalt, et nii pea, arvestades, et need lähevad nagu soojad saiad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.03.2009 20:18:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kust saaks tõmmata sellele telefonile teemasid?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 08.03.2009 21:29:11 vasta tsitaadiga

http://erazer007.wordpress.com/themes-s60-v5/
SIIT! icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2009 22:41:59 vasta tsitaadiga

http://www.pizero.net/archives/category/theme-posting
Siit! icon_rolleyes.gif

EDIT:
http://www.persian-forums.com/f85/get-ngage-2-0-working-any-s60v3-complete-tutorial-3063/
Kas keegi on proovinud juba? icon_rolleyes.gif

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eqzuw
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 08.03.2009 23:17:34 vasta tsitaadiga

Seal on ju kirjas et S60v3, nokia 5800 on S60v5 seega ei ühildu. Töötavate telefonide listis seal samuti polnud ju?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2009 23:35:57 vasta tsitaadiga

eqzuw, Väga paljud S60v3 Rakendused töötavad S60v5 peal. Minu kõik vanemad programmid tööle ilusti läinud. icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eqzuw
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 08.03.2009 23:45:10 vasta tsitaadiga

Ma usun et oleks juba kuulda kui ngage mängud töötavad 5800 peal, vaevalt S60v3 hack töötab selle peal, rakendused on vast vähe teine asi. Aga ei tea kindlalt rääkida, ütlen mida arvan...olen seda symbian freak foorumit lugend päris palju ja pole nagu silma jäänd et see oleks võimalik veel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 09.03.2009 01:12:33 vasta tsitaadiga

Ega erilist mõtet pole n-gage rakendust peale panna. Ngage mängud vajavad riistvaralist graafika kiirendit, mis kahjuks sellel telefonil puudub. Kaasa pandud global racer'i mängimisel peaks aru saama, et tegemist ei ole erilise mängu pilliga. Graafika ikka venib jubedalt.
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindeman
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2008




sõnum 09.03.2009 02:14:11 vasta tsitaadiga

pwannabe kirjutas:
njah googelda natuke seda firmat ja võib päris halb üllatus tulla:) ma imestan kui nad sulle need jubinad annavad


kusjuures imede ime aga anti icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chuulo
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 09.03.2009 14:36:13 vasta tsitaadiga

Tartu Kermetisse tuli müügile 3 punast ja 3 sinist Nokia 5800 XM. Hind on 5490.- www.kermet.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2009 16:00:12 vasta tsitaadiga

Teeme siis nii et edasipidi paneme Symbiani puudutava teksti Symbiani teemasse ning siia jööb konkreetse telefoni jutt.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=403993&highlight=

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2009 18:22:34 vasta tsitaadiga

Käisin täna tele2s.. öeldi et 2 nädala jooksul peaks tulema.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2009 18:34:56 vasta tsitaadiga

Worm390, Need mis tulevad on arvatavasti sama kiirelt läinud kui esimesed partiid. icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2009 20:31:08 vasta tsitaadiga

Sain täna ka selle telefoni omanikuks. Õnneks oli Elioni esinduses veel Eesti Laul 2009 pakendid, nii et sain 1GBse kaardi ka kaasa icon_smile.gif. Aga .. esimene asi midagi üldse märkasin .. helikvaliteet. Sellele pole vastast. Lihtsalt PARIM kvaliteet mida üldse leida mobiilidelt. Batmani trailer kõige kõvema heli peal on VÕIMAS.

Olen näppinud kuskil .. 1h, seaded enamvähem paigas .. väga hea telefon on !
Soovitan.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 09.03.2009 21:51:28 vasta tsitaadiga

oli seal elionis veel neid ja kust elionist ostsid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sassolasso
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2009




sõnum 09.03.2009 22:35:08 vasta tsitaadiga

Tartus GMP keskuse Elionis nägin reedel vitriinis punast 5800't.
Endal Elisas broneeritud, lubati kolmapäevaks või reedeks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 00:05:30 vasta tsitaadiga

Sassolasso kirjutas:
Tartus GMP keskuse Elionis nägin reedel vitriinis punast 5800't.
Endal Elisas broneeritud, lubati kolmapäevaks või reedeks.


Enam neid seal ei ole. Ise soetasin selle Fortuuna tänava esindusest.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 10.03.2009 05:40:07 vasta tsitaadiga

attrs, HTC touch hd-le full body kilet paluks (ja mis selle hind tuleks)
http://www.zagg.com/invisibleshield/htc-touch-hd-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 10.03.2009 12:47:43 vasta tsitaadiga

Loki kirjutas:
Sassolasso kirjutas:
Tartus GMP keskuse Elionis nägin reedel vitriinis punast 5800't.
Endal Elisas broneeritud, lubati kolmapäevaks või reedeks.


Enam neid seal ei ole. Ise soetasin selle Fortuuna tänava esindusest.


Fortuunas on endiselt minu andmetel telefone.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 10.03.2009 14:26:33 vasta tsitaadiga

attrs, oleks kena, kui teeksid mõned lähivõtted oma telefonist. Kas sul terve telefon või ainult ekraan kiletatud?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 10.03.2009 15:53:12 vasta tsitaadiga

kõik infotelefonid ei tea või ei oska öelda millal tuleb jne. elioni oma ainult pakkus et osta epoest aga esindustes pole ....sellest ma nagu aru ei saa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 15:59:41 vasta tsitaadiga

Kuna nõudlus siin euroopa turul on suur siis tarnija jahh ei suuda varustada icon_biggrin.gif Kellel on sellel on veel ja naised saunas rääkisid midagi märtsi lõpust aprilli algusest. Aga kes seda teab.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 20:50:22 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel siuke probleem et Nokia Music ei tunne telefoni ära ning tänu sellele ei saa ma muusikat sinna peale panna. Eile connectis ära, täna mitte .. mida teha ?
Kui panna massmälu, siis saan laule telefoni tõsta, kui telefonis laulude listis neid ei ilmu.

Ok, leidsin probleemile väikest moodi lahenduse, kui mitte 100%. Nimelt, kui massmälu USB variandis tõsta telefoni ja telefonist valida Värskenda, siis lisab laulud ära.
Mure on ikka see, et telefon ei saa nokia softiga ühendust icon_sad.gif.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 20:54:42 vasta tsitaadiga

nii kui nii pead kaardile kopima need failid. telefoni enda mälu ju pisike.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 20:54:47 vasta tsitaadiga

nokia musicu jaoks meedipleieri reziimis ei pidanud ühendama? aga kasuta lihtsalt pc-suite'i või massmälu ja tõsta lihtsalt telefoni.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 22:54:58 vasta tsitaadiga

Mina kasutan näiteks muusika laadimiseks WMP-it. Väga mugav lahendus minuarust. Kuna nagunii vanast harjumusest muusikat kuulan sellega. Ühendad telefoni ära ning vali ainult mida Sync-ima panna tahad.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 10.03.2009 23:50:12 vasta tsitaadiga

jeei, imeväel suutsin oma shieldi ära rikkuda.

^^ icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 00:02:27 vasta tsitaadiga

Mis asjal viga siis ja kuidas.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 11.03.2009 00:06:45 vasta tsitaadiga

Libises käest õnnetult vaibale, ja sticky-side sai erinevaid udemeid külge.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 00:11:48 vasta tsitaadiga

Selle vedeliku abil kudagi puhastada ei saa? (pakun siinkohal siiski võrdlemisi huupi)
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 11.03.2009 00:16:42 vasta tsitaadiga

Ei õnnestunud väga.

Eino, esimene lammas läheb ikka aia taha icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 11.03.2009 10:59:46 vasta tsitaadiga

muusik kirjutas:
Libises käest õnnetult vaibale, ja sticky-side sai erinevaid udemeid külge.


endal sai ka udemetega kokku. Sain puhtaks sooja vee all pestes (ilma seebita). Lihtsalt lasin sooja vee peale joosta ja võmbasin näpuga puhtaks. udemeid enam igastahes peale ei jäänud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 11.03.2009 11:32:43 vasta tsitaadiga

pwannabe kirjutas:
kõik infotelefonid ei tea või ei oska öelda millal tuleb jne. elioni oma ainult pakkus et osta epoest aga esindustes pole ....sellest ma nagu aru ei saa


Järelikult sulle sobivates esindustes ei ole, aga mujal on - st. e-poest tellides võetakse tõenäoliselt mujalt ära ja sa saad enda oma peale tellimist ka kätte icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sassolasso
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2009




sõnum 11.03.2009 12:49:56 vasta tsitaadiga

Tartus Lõunakeskuse Elisasse täna jõudsid. Iseasi palju ja mitu veel vabad on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 11.03.2009 13:15:27 vasta tsitaadiga

tallinnas on hetkel mingi 10+ tki olemas aga kõik on broneeritud...nagu wdf...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chuulo
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 11.03.2009 13:26:53 vasta tsitaadiga

Kermetis on alles veel 1 sinine ja 2 punast. Kaasas on ka 1GB mälukaart Eesti laul 2009
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 11.03.2009 14:20:42 vasta tsitaadiga

pwannabe kirjutas:
tallinnas on hetkel mingi 10+ tki olemas aga kõik on broneeritud...nagu wdf...

ajab närvi eksole? icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 11.03.2009 14:26:59 vasta tsitaadiga

arvata võib....võiks nagu nii olla , et kes esimesena papi letti lööb...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 11.03.2009 14:40:29 vasta tsitaadiga

osad broneerivad üldse nii, et järgi ei lähegi.. mõtet sel on? küllaltki on niii olnud, et mingi sugune tiinekas bronnib ja siis emme/issi ei maksa tal seda kinni ja nii see telefon vedelebki seal esinduses. tuleb keegi teine ja saab endale. + elisast öeldi mulle, et helistage järgmine kolmap uuesti. kurat ma sinna uuesti helistan järgmine kolmap.. siis sama lugu..
idioodi kari ma ütlen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 11.03.2009 14:50:49 vasta tsitaadiga

oleks teada kelle nimele broneeritud on icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 15:12:13 vasta tsitaadiga

Elisa infot ei tasu väga uskuda. Läksin Järvele kohale ja kahest oli üks bronnitud ja teine sai siis mulle. Samuti polnud miskit Magistralis bronnitud, aga sinna telefonid vist ei jõudnudki kokkuvõtteks. Roccas võib-olla kah miskit ilma bronita, aga kindel pole, mujal oli jah kõik bronitud.

vastik ongi see, et Elisa info isegi ei tea, kuhu telefonid lähevad, aga samas raiub nagu rauda, et kõik on ette bronnitud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwannabe
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 11.03.2009 15:23:43 vasta tsitaadiga

pluto kirjutas:
Elisa infot ei tasu väga uskuda. Läksin Järvele kohale ja kahest oli üks bronnitud ja teine sai siis mulle. Samuti polnud miskit Magistralis bronnitud, aga sinna telefonid vist ei jõudnudki kokkuvõtteks. Roccas võib-olla kah miskit ilma bronita, aga kindel pole, mujal oli jah kõik bronitud.

vastik ongi see, et Elisa info isegi ei tea, kuhu telefonid lähevad, aga samas raiub nagu rauda, et kõik on ette bronnitud.



see nädal võtsid järvelt ühe ära``?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 15:24:36 vasta tsitaadiga

Magistrali Elisas on 2 mobiili, punane ja sinine. Kes ees se mees.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.