Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 26.02.2009 20:48:07 vasta tsitaadiga

Seda et usassse ei saa võimsamaid on nende lehelgi kirjas icon_smile.gif

Ei taha silmi põletada. Kui ma tahaks halbadel eesmärkidel osta, siis ostaks kohe võimsama.
DMX seadmetes kasutatakse võimsamaidki kui see, niiet tegelikutl usun,et peaks läbima mineama... aga krt teab - äkki neil mingid load ja asjad...
Igastahes tänud lingi eest, saatsin sinna kirja ära. Saatsin dealExtreme-i ka kirja CE märgistuse järelpärimise.
Loodan asjad siis liikuma saada.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 27.02.2009 10:27:16 vasta tsitaadiga

Selline näiteks oleks piisavalt evil laser 8)


Link


News:

Nägin seda särki müügil juba nädal tagasi. Nüüd sattusin uuesti ja see teema on lihtsalt liiga äge, et postitamata jätta.
http://www.threadless.com/product/1693/A_Simple_Plan

Simple Plan on pildi nimi


_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 10:42:35 vasta tsitaadiga

Terrormaz kirjutas:
Kui kiiresti sealt HMV-st tellitud kaup kohale tuleb?

alla nädala nagu ikka UK-st. keskmiselt nii 5-6 päeva.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 11:53:59 vasta tsitaadiga

kas postkontorist võib minna küsida, kas on minu nimele pakki tulnud enne kui teade koju jõuab? mõtlen just laupäeval kui kojuvedu pole, kas nad muidu töötavad nv ka?

vaja ju kiiresti killzones xp'd koguma hakata... 8)
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 12:37:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi game.co.uk tellima ei hakka ?? ühineks ka kui võimalik, hetkel igavene hunnik häid mänge deals of the week-i all http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=10636&cm_sp=dotw-_-topnav-_-x360&page=1
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 13:23:11 vasta tsitaadiga

helga, muidugi mine küsi, ma nii mõnedki pakid nõnda kätte saanud. Mulle öeldi, et laupäeviti nad kutseid ei väljasta (Kohila kontor). Ei tea kas igalpool nii...
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 27.02.2009 13:45:01 vasta tsitaadiga

Janek99 kirjutas:
Kas keegi game.co.uk tellima ei hakka ?? ühineks ka kui võimalik, hetkel igavene hunnik häid mänge deals of the week-i all http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=10636&cm_sp=dotw-_-topnav-_-x360&page=1
Deeeeem mis hinnad. Ja mulle just kanti palk ka üle...

Seega teeks esmaspäeval ühe suurema tellimuse, kui rahvast veel juurde tuleb.

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 14:28:59 vasta tsitaadiga

GAME'is on ju fikseeritud transpordikulu per mäng, seega ühine tellimus rahalist võitu ei too. Lihtsalt infoks.

EDIT: Panin puusse. Cool.


viimati muutis vabarna 27.02.2009 14:38:23, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 14:30:05 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
GAME'is on ju fikseeritud transpordikulu per mäng

Ei tea mis ajast icon_eek.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 14:35:29 vasta tsitaadiga

Eksisin. Ajasin meeltesegaduses GAME'i segamini The Hut-iga, kust ise viimasel ajal oste teinud olen. Kahetsen oma viga ja soovin tellijatele palju edu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu83
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2007




sõnum 27.02.2009 14:36:27 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
GAME'is on ju fikseeritud transpordikulu per mäng, seega ühine tellimus rahalist võitu ei too. Lihtsalt infoks.


Lihtsalt infoks siis veel niipalju, et ikka toob rahalise võidu, sest tegelikult on siiski fikseeritud transpordikulu per tellimus (£2.95). Sain sellele ka just kinnitust, lisades ostukorvi 3 mängu, mille puhul jäi transpordikuluks siis 2.95, mitte 3 x 2.95 nagu vabarna ekslikult väitis.

Edit: ah, okei, jõudis juba ise oma eksimuse parandada icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 14:38:42 vasta tsitaadiga

olen ka 5 mängu GAME-st tellinud ja post jäi £2.95 peale. võibolla on keegi veel suurema pataka mänge tellind?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 14:43:36 vasta tsitaadiga

Kuna mina selle jama alustasin, siis üritan nüüd oma viga lõplikult heastada ning ütlen ilusasti välja, et GAME'ist Eestisse tellides on postikulu £2.95 ja kui pakk läheb üle 1kg (poe arvutuste järgi), siis ei aita ka lisanutsu pakkumine, kuna seda ei panda teele, anu kasvõi põlvili. Vähemalt nii ütleb see link mulle. Andestage mulle nüüd ja minge tellige midagi head parem.

Ma ise muidugi ühiseid (ja üldse suuremaid) tellimusi ei riskiks teha juba sellepärast, et kui pakk kaduma läheb, siis läheb ikka võimsalt kaduma. Mul on sõbral paar korda GAME'ist tellides nii juhtunud ja selline asi teeb valvsaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 27.02.2009 15:20:29 vasta tsitaadiga

btw..

see infopäring tuli tagasi .. üllatav -- ei ei oskaks iial arvata, et RAVIMIAMET sellega sahkerdada võiks

tsitaat:
Tere jõudu,

Laserite võimsuse osas ei ole kahjuks pädev vastama, kuna see valdkond kuulub
Ravimiameti kompetentsi.

Lugupidamisega,
www.tja.ee
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 27.02.2009 17:29:57 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
btw..

see infopäring tuli tagasi .. üllatav -- ei ei oskaks iial arvata, et RAVIMIAMET sellega sahkerdada võiks

tsitaat:
Tere jõudu,

Laserite võimsuse osas ei ole kahjuks pädev vastama, kuna see valdkond kuulub
Ravimiameti kompetentsi.

Lugupidamisega,
www.tja.ee
No ma ei tea, impordi siis rahumeeli. Lasepointer ei ole meditsiiniseade. Ravimiamet tegeleb siiski ainult ravimite ja meditsiiniseadmetega. Ja kui nüüd mingi jama tekib, siis võid viidata, et kammisid http://www.ravimiamet.ee lehe läbi. Või süüdista TJA'd eksitava info andmises vms icon_smile.gif
Ma arvan, et ei teki mingit jama. Loe see dokk kah veel läbi (otsi sõna "laser") ja telli ära.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 27.02.2009 18:04:14 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Kuna mina selle jama alustasin, siis üritan nüüd oma viga lõplikult heastada ning ütlen ilusasti välja, et GAME'ist Eestisse tellides on postikulu £2.95 ja kui pakk läheb üle 1kg (poe arvutuste järgi), siis ei aita ka lisanutsu pakkumine, kuna seda ei panda teele, anu kasvõi põlvili. Vähemalt nii ütleb see link mulle. Andestage mulle nüüd ja minge tellige midagi head parem.

Ma ise muidugi ühiseid (ja üldse suuremaid) tellimusi ei riskiks teha juba sellepärast, et kui pakk kaduma läheb, siis läheb ikka võimsalt kaduma. Mul on sõbral paar korda GAME'ist tellides nii juhtunud ja selline asi teeb valvsaks.
Hea, et meelde tuletasid. Tegin ühest Game.Co tellimuse teatisest pilti, kuna...



Ning maksin £2.95. Seega ta võib nadi üle 1kg olla ja tuleb kohale küll.

Sihukese korduvate kadumiste pealt tekib küsimus, kus kandis su sõber elab. Äkki tema postkontoris mingi kahtlasem tegelane, kes neid välja nuhib. Endal pole ükski kaduma läinud. Ainult üks eksles mingi 3 nädalat kusagil ringi...

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 20:16:17 vasta tsitaadiga

Väike rant siitpoolt.
Vähemalt üks Game-i töötajatest tundub olevat enda arust liigagi tark minu küsimustele vastates. Oli siis plaan Inglismaalt osta PS3 80GB Killzone 2 Bundle ja siis vastavalt saatsin Game-i kirja, et kas äkki saaksin täpselt pakendi kaalu ning karbi mõõtmed. Vastuseks sain kenasti midagi sellist :

Sadly we will not ship this item over sea due to the weight of the item. If any orders exceed the 1kg weight limit, we will not dispatch this item and will cancel the order. This policy is clearly stated in our Terms and Conditions and the shipping information section, see the link below
.
Et nagu mida kuradit ? Lihtsalt vastab mulle midagi sellist ja küsimusele ei vastagi. See on kusjuures teine kord kui ma olen pidanud seda neilt küsima, saadaks vürtsika meili vastu ka, aga sel juhul arvatavasti nad enam minu küsimustele ei vastaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 20:37:28 vasta tsitaadiga

Splash, mis seal imeliku on icon_rolleyes.gif Neil arvatavasti "sinusuguseid" küsijaid sadu, kui mitte tuhandeid päevas ja nii tulebki "robot-vastuseid" anda...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 20:39:07 vasta tsitaadiga

Nojah, aga samas küsimusele oleks võinud ikkagi vastata. Sellest ikkagi sõltub kas ma olen valmis sealt ostma või mitte icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 20:43:21 vasta tsitaadiga

Splash, kas sul on lugemisega ja/või arusaamisega probleeme icon_rolleyes.gif Mis vahet sel on, mis sinu küsitud eseme mõõtmed/kaal jne. on, kui nad seda Eestisse ei saada...
P.S oled valmis ostma toodet, mida nemad pole nõus sulle müüma icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 27.02.2009 21:45:25 vasta tsitaadiga

Eks seal ole nii, et see e-mail läks kuhugile Indiasse, kus siis vaadati andmebaasist, kas toode X on märgitud kui NO-EU või mitte (ja kuhu ei ole märgitud andmeid tegelikke mõõtmete ja kaalu kohta), ning siis vastavalt sellele pandi sinu e-mailile külge linnuke NO-EU-EMAIL ja sellega nende töökohustused täidetud. Võiks proovida, mida nad vastaksid, kui küsida kaalu ja mõõtmeid mingi sihukese asja kohta, mida saadetaks siia - nt mingi nadi suurem collectors editon.
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 22:13:42 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Splash, kas sul on lugemisega ja/või arusaamisega probleeme icon_rolleyes.gif Mis vahet sel on, mis sinu küsitud eseme mõõtmed/kaal jne. on, kui nad seda Eestisse ei saada...
P.S oled valmis ostma toodet, mida nemad pole nõus sulle müüma icon_lol.gif

Võibolla tahtis ta lasta mõnel tuttaval seal osta ja tol Eestisse saata ja selle jaoks on vaja teada?!

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 00:37:25 vasta tsitaadiga

Dude ., spot on icon_wink.gif Minu arvutuste kohaselt on sealt tellimine ikkagi odavam kui eestist ostmine.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cessi
HV vaatleja
cessi

liitunud: 03.01.2009




sõnum 28.02.2009 22:03:40 vasta tsitaadiga

selline kysimus et kas keegi on tellind mängu konsoolid.com lehelt...kas on usaldusväärne koht???
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 22:52:51 vasta tsitaadiga

cessi, teema pealkirja ikka lugesid - "Välismaa netipoed & tellimine" icon_wink.gif
Eesti poodide jaoks teine foorum ja teemad icon_idea.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=1

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cessi
HV vaatleja
cessi

liitunud: 03.01.2009




sõnum 28.02.2009 22:56:30 vasta tsitaadiga

sry aga mõtlesin et äkki keegi on tellind sealt ja saab äkki mulle öelda kas on sealt mõtet tellida mul!!!..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 11:48:31 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
>>www.shopto.net

saab sealt riistvara ka siis tellida?

kuidas siis on? on keegi sealt midagi peale mängude tellinud?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 13:01:39 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Tint kirjutas:
>>www.shopto.net

saab sealt riistvara ka siis tellida?

kuidas siis on? on keegi sealt midagi peale mängude tellinud?


tellisin just sealt ps3 headseti.suht soodne hind thumbs_up.gif

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 13:04:13 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Tint kirjutas:
>>www.shopto.net

saab sealt riistvara ka siis tellida?

kuidas siis on? on keegi sealt midagi peale mängude tellinud?


tellisin just sealt ps3 headseti.suht soodne hind thumbs_up.gif

palju saatmise eest otsa läks? kas £3.50?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 13:14:07 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
tann84 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Tint kirjutas:
>>www.shopto.net

saab sealt riistvara ka siis tellida?

kuidas siis on? on keegi sealt midagi peale mängude tellinud?


tellisin just sealt ps3 headseti.suht soodne hind thumbs_up.gif

palju saatmise eest otsa läks? kas £3.50?


Jah £3.50

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj Muff
HV vaatleja
Dj Muff

liitunud: 30.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 14:23:16 vasta tsitaadiga

Mul selline jama game.co.uk 's, et ma ei saa ühtegi Confirmation maili enda mailile (tegemist mail.ee 'ga). Viga mailis või siis neis icon_rolleyes.gif ?

//Siiski viga oli mail.ee's. Lihtsalt kaua tuli tellimuse meil. Mõtlesin, et ma ei saagi ühtegi kirja, kuna registreerimisel kh mingi jama oli.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2009 21:22:10 vasta tsitaadiga

http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=10633&cm_sp=dotw-_-topnav-_-ps3

game's soodustused jälle!

Headset'i vaja.

game.co.uk ei saada
hmv on "out of stock"

kas shopto saadab välja seda eesti? oskab veel keegi pakkuda mõnda kohta? soovin just sony oma.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twelve
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2008




sõnum 10.03.2009 16:01:32 vasta tsitaadiga

Tere!
Plaanis siis esimest korda hmv.com-st tellida dvd.
1) Kas tavalise pangaülekandega saab ka neile maksta? Seal öeldi, et credit ja debit card, tahan teada, kas sain õigesti aru.
2) Kui pangaülekandega maksta, kas siis enne tuleb arvele convertida sobiv summa naelu või võtavad nad automaatselt mult kroonidest?
Praeguseks vist kõik. Aitäh!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.03.2009 16:48:39 vasta tsitaadiga

Credit ja debit card alla ei lähe eraldi pangaülekanne (Bank transfer).
Need kaks tähendavad et raha võetakse sinu kontolt nende poolt maha, mitte sina ei kanna neile.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twelve
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2008




sõnum 10.03.2009 17:05:48 vasta tsitaadiga

aitäh!
proovin siis ära.
aga kui mul on debit card, siis mis ma sinna security numbriks panen?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 17:13:30 vasta tsitaadiga

debit kaardiga võib see jama olla et seda acceptitakse ainult asukohamaas (e. siis UK), mujalt vaja krediitkaarti. (võin eksida, aga ednal olnud sellega probleeme kunagi).

shopto pani ilusti ps3 headseti teele. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twelve
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2008




sõnum 12.03.2009 17:26:59 vasta tsitaadiga

No ma nüüd kirjutasin sinna hmv-sse ja see preili kes mulle tagasi kirjutas, ütles et saab küll debit cardiga aga et peaks olema mingi kood pangakaardi taga ja ma kohe kuidagi ei leia seda icon_sad.gif Mul npnk kaart ka, vbla sellel polegi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 12.03.2009 17:34:52 vasta tsitaadiga

ei ole jah.
räägitud siin 1000 korda, et siis sobib deebetkaart, kui on numbrid relieefsed. ehksiis seb omadest suurem osa.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
twelve
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2008




sõnum 12.03.2009 18:11:24 vasta tsitaadiga

ok. aitäh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TripelX
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 23.03.2009 23:28:08 vasta tsitaadiga

Mõtlesime ühe sõbraga tellida amazon.co.uk'st Gears of War 2 kasutatult, kas sealt tellides saadetakse ka Eestise ning kas mingid maksud ka tekivad? Tollimaksu nagu ei peaks olema, kui giftina saadetakse ja pakk liiga suur pole..

Teema alguses käis mingi jutt ala "Kas amazonist saab tellida Eestisse? Ei." "Aga mina tellisin ja sain kätte. Woah, saadeti kah vää? :O", kumb siis on? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 00:02:50 vasta tsitaadiga

TripelX, Amazon ise kasutatuid asju ei müü, selleks Marketplace, mille kaudu Eestisse tellida ei saa:
"Marketplace items can only be purchased by buyers in countries covered by Amazon Payments and can only be delivered to countries covered by Amazon Payments. These countries are:
* UK: England, Northern Ireland, Scotland, Wales
* Europe: Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland
* US: including US protectorates
* Rest of World: Australia, Brazil, Canada, Hong Kong, Iceland, Japan, Norway, Republic of Korea, Mexico, New Zealand, South Africa "
http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=3149601
P.S Soome saab icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TripelX
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 24.03.2009 00:26:28 vasta tsitaadiga

F*ck, arvata oli..300.- GeoW2'e eest oli liiga sürr..
Oskab keegi pakkuda mõnda kohta kust saaks ka tellida kasutatult, heas korras Gears 2?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 24.03.2009 12:23:59 vasta tsitaadiga

Ebay.co.uk
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TripelX
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 24.03.2009 18:14:21 vasta tsitaadiga

Nonii, sai seal veits kolatud ja leidsin selle, kas see töötaks ainult UK's, või on too regioonivaba vms.

Küsin, kuna endal nii PAL mänge kui NTSC mänge, ning mõlemad töötavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 18:21:15 vasta tsitaadiga

TripelX, seal kirjas ju, et tegemist Pal versiooniga; kuigi Gears of War 2 peaks region free olema...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 24.03.2009 22:33:25 vasta tsitaadiga

TripelX kirjutas:
Nonii, sai seal veits kolatud ja leidsin selle, kas see töötaks ainult UK's, või on too regioonivaba vms.

Küsin, kuna endal nii PAL mänge kui NTSC mänge, ning mõlemad töötavad.


Enamus mängud, mis ebay.co.uk müügil töötavad Eestis.
£21.99 buy it now võib tunduda hea hind aga koos postiga läheks sul - 500.- kuskil
Kui vähe rohkem uurida ja saata tavaoksjoni vendadele kirju kas saadavad Eesti siis saaksid vb 100.- odavamalt icon_wink.gif
Ise sain 370.- kasutatud GOW II sealt ja päev hiljem läks sama hinnagu uus aga see vend Eesti ei saatnud!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TripelX
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 24.03.2009 23:25:30 vasta tsitaadiga

Ehk siis tasub rohkem nonde tavaliste vendade oksjoneid uurida mitte neid kellel 'buy it now on'?
Kergem oleks nonde buy it now tüüpide käest osta, kuna tahaks 2 tükki osta, aga tavaliselt müüvad tavaoksjonil ainult ühte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 25.03.2009 01:41:09 vasta tsitaadiga

Muidugi on kergem buy it now nuppu vajutada kui oodata oksjoni lõppu jne.
Mu point oli see, et tavaoksjonitel saad odavamalt aga igakord ei pruugi ka...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 10:19:38 vasta tsitaadiga

Tava oksjonite puhul on kõige olulisem hea neti ühendus ning viimasel minutil jälgida oma kauba staatust. Ei ostnud küll mängu aga omal oli selline kogemus et 55sec enne lõppu olin parim pakkuja, umbes 50sec juures tehti parem pakkumine, tegin uue kohe ja umbes 20sec juurest pakuti veel kord mind üle ma arvan et viimase pakkumise jõudsin umbes 5-10sec enne oksjoni lõppu teha ja sain toote endale.
Aga üldiselt ostan ise ka "Buy it now" võimalusega mänge, selline viimase sekundi jamamine nõuab et sa täpselt õigel ajal arvuti taga oled ja paljud oksjonid lõppevad öösel siis näiteks selle pärast ei hakka eraldi üles tõusma, või siis üldse kuskil keset tööpäeva, siis keeruline jälgida oksjonit nii täpselt.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 10:49:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga üldiselt ostan ise ka "Buy it now" võimalusega mänge, selline viimase sekundi jamamine nõuab et sa täpselt õigel ajal arvuti taga oled ja paljud oksjonid lõppevad öösel siis näiteks selle pärast ei hakka eraldi üles tõusma, või siis üldse kuskil keset tööpäeva, siis keeruline jälgida oksjonit nii täpselt.

Selleks vastavad programmid icon_wink.gif
NB! eBay jaoks on eraldi teema icon_idea.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=183734

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.