|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
26.02.2009 20:48:07
|
|
|
Seda et usassse ei saa võimsamaid on nende lehelgi kirjas
Ei taha silmi põletada. Kui ma tahaks halbadel eesmärkidel osta, siis ostaks kohe võimsama.
DMX seadmetes kasutatakse võimsamaidki kui see, niiet tegelikutl usun,et peaks läbima mineama... aga krt teab - äkki neil mingid load ja asjad...
Igastahes tänud lingi eest, saatsin sinna kirja ära. Saatsin dealExtreme-i ka kirja CE märgistuse järelpärimise.
Loodan asjad siis liikuma saada.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.02.2009 10:42:35
|
|
|
| Terrormaz kirjutas: |
| Kui kiiresti sealt HMV-st tellitud kaup kohale tuleb? |
alla nädala nagu ikka UK-st. keskmiselt nii 5-6 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
27.02.2009 11:53:59
|
|
|
kas postkontorist võib minna küsida, kas on minu nimele pakki tulnud enne kui teade koju jõuab? mõtlen just laupäeval kui kojuvedu pole, kas nad muidu töötavad nv ka?
vaja ju kiiresti killzones xp'd koguma hakata... 8)
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
27.02.2009 13:23:11
|
|
|
| helga, muidugi mine küsi, ma nii mõnedki pakid nõnda kätte saanud. Mulle öeldi, et laupäeviti nad kutseid ei väljasta (Kohila kontor). Ei tea kas igalpool nii...
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
27.02.2009 13:45:01
|
|
|
Deeeeem mis hinnad. Ja mulle just kanti palk ka üle...
Seega teeks esmaspäeval ühe suurema tellimuse, kui rahvast veel juurde tuleb.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
27.02.2009 14:28:59
|
|
|
GAME'is on ju fikseeritud transpordikulu per mäng, seega ühine tellimus rahalist võitu ei too. Lihtsalt infoks.
EDIT: Panin puusse. Cool.
viimati muutis vabarna 27.02.2009 14:38:23, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.02.2009 14:30:05
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| GAME'is on ju fikseeritud transpordikulu per mäng |
Ei tea mis ajast
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
27.02.2009 14:35:29
|
|
|
| Eksisin. Ajasin meeltesegaduses GAME'i segamini The Hut-iga, kust ise viimasel ajal oste teinud olen. Kahetsen oma viga ja soovin tellijatele palju edu.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu83
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2007
|
27.02.2009 14:36:27
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| GAME'is on ju fikseeritud transpordikulu per mäng, seega ühine tellimus rahalist võitu ei too. Lihtsalt infoks. |
Lihtsalt infoks siis veel niipalju, et ikka toob rahalise võidu, sest tegelikult on siiski fikseeritud transpordikulu per tellimus (£2.95). Sain sellele ka just kinnitust, lisades ostukorvi 3 mängu, mille puhul jäi transpordikuluks siis 2.95, mitte 3 x 2.95 nagu vabarna ekslikult väitis.
Edit: ah, okei, jõudis juba ise oma eksimuse parandada
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.02.2009 14:38:42
|
|
|
| olen ka 5 mängu GAME-st tellinud ja post jäi £2.95 peale. võibolla on keegi veel suurema pataka mänge tellind?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
27.02.2009 14:43:36
|
|
|
Kuna mina selle jama alustasin, siis üritan nüüd oma viga lõplikult heastada ning ütlen ilusasti välja, et GAME'ist Eestisse tellides on postikulu £2.95 ja kui pakk läheb üle 1kg (poe arvutuste järgi), siis ei aita ka lisanutsu pakkumine, kuna seda ei panda teele, anu kasvõi põlvili. Vähemalt nii ütleb see link mulle. Andestage mulle nüüd ja minge tellige midagi head parem.
Ma ise muidugi ühiseid (ja üldse suuremaid) tellimusi ei riskiks teha juba sellepärast, et kui pakk kaduma läheb, siis läheb ikka võimsalt kaduma. Mul on sõbral paar korda GAME'ist tellides nii juhtunud ja selline asi teeb valvsaks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
27.02.2009 15:20:29
|
|
|
btw..
see infopäring tuli tagasi .. üllatav -- ei ei oskaks iial arvata, et RAVIMIAMET sellega sahkerdada võiks
| tsitaat: |
Tere jõudu,
Laserite võimsuse osas ei ole kahjuks pädev vastama, kuna see valdkond kuulub
Ravimiameti kompetentsi.
Lugupidamisega,
www.tja.ee |
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
27.02.2009 17:29:57
|
|
|
| iceincube kirjutas: |
btw..
see infopäring tuli tagasi .. üllatav -- ei ei oskaks iial arvata, et RAVIMIAMET sellega sahkerdada võiks
| tsitaat: |
Tere jõudu,
Laserite võimsuse osas ei ole kahjuks pädev vastama, kuna see valdkond kuulub
Ravimiameti kompetentsi.
Lugupidamisega,
www.tja.ee |
|
No ma ei tea, impordi siis rahumeeli. Lasepointer ei ole meditsiiniseade. Ravimiamet tegeleb siiski ainult ravimite ja meditsiiniseadmetega. Ja kui nüüd mingi jama tekib, siis võid viidata, et kammisid http://www.ravimiamet.ee lehe läbi. Või süüdista TJA'd eksitava info andmises vms
Ma arvan, et ei teki mingit jama. Loe see dokk kah veel läbi (otsi sõna "laser") ja telli ära.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
27.02.2009 18:04:14
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
Kuna mina selle jama alustasin, siis üritan nüüd oma viga lõplikult heastada ning ütlen ilusasti välja, et GAME'ist Eestisse tellides on postikulu £2.95 ja kui pakk läheb üle 1kg (poe arvutuste järgi), siis ei aita ka lisanutsu pakkumine, kuna seda ei panda teele, anu kasvõi põlvili. Vähemalt nii ütleb see link mulle. Andestage mulle nüüd ja minge tellige midagi head parem.
Ma ise muidugi ühiseid (ja üldse suuremaid) tellimusi ei riskiks teha juba sellepärast, et kui pakk kaduma läheb, siis läheb ikka võimsalt kaduma. Mul on sõbral paar korda GAME'ist tellides nii juhtunud ja selline asi teeb valvsaks. |
Hea, et meelde tuletasid. Tegin ühest Game.Co tellimuse teatisest pilti, kuna...
Ning maksin £2.95. Seega ta võib nadi üle 1kg olla ja tuleb kohale küll.
Sihukese korduvate kadumiste pealt tekib küsimus, kus kandis su sõber elab. Äkki tema postkontoris mingi kahtlasem tegelane, kes neid välja nuhib. Endal pole ükski kaduma läinud. Ainult üks eksles mingi 3 nädalat kusagil ringi...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
27.02.2009 20:16:17
|
|
|
Väike rant siitpoolt.
Vähemalt üks Game-i töötajatest tundub olevat enda arust liigagi tark minu küsimustele vastates. Oli siis plaan Inglismaalt osta PS3 80GB Killzone 2 Bundle ja siis vastavalt saatsin Game-i kirja, et kas äkki saaksin täpselt pakendi kaalu ning karbi mõõtmed. Vastuseks sain kenasti midagi sellist :
Sadly we will not ship this item over sea due to the weight of the item. If any orders exceed the 1kg weight limit, we will not dispatch this item and will cancel the order. This policy is clearly stated in our Terms and Conditions and the shipping information section, see the link below .
Et nagu mida kuradit ? Lihtsalt vastab mulle midagi sellist ja küsimusele ei vastagi. See on kusjuures teine kord kui ma olen pidanud seda neilt küsima, saadaks vürtsika meili vastu ka, aga sel juhul arvatavasti nad enam minu küsimustele ei vastaks
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
27.02.2009 20:37:28
|
|
|
Splash, mis seal imeliku on Neil arvatavasti "sinusuguseid" küsijaid sadu, kui mitte tuhandeid päevas ja nii tulebki "robot-vastuseid" anda...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
27.02.2009 20:39:07
|
|
|
Nojah, aga samas küsimusele oleks võinud ikkagi vastata. Sellest ikkagi sõltub kas ma olen valmis sealt ostma või mitte
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
27.02.2009 20:43:21
|
|
|
Splash, kas sul on lugemisega ja/või arusaamisega probleeme Mis vahet sel on, mis sinu küsitud eseme mõõtmed/kaal jne. on, kui nad seda Eestisse ei saada...
P.S oled valmis ostma toodet, mida nemad pole nõus sulle müüma
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
27.02.2009 21:45:25
|
|
|
Eks seal ole nii, et see e-mail läks kuhugile Indiasse, kus siis vaadati andmebaasist, kas toode X on märgitud kui NO-EU või mitte (ja kuhu ei ole märgitud andmeid tegelikke mõõtmete ja kaalu kohta), ning siis vastavalt sellele pandi sinu e-mailile külge linnuke NO-EU-EMAIL ja sellega nende töökohustused täidetud. Võiks proovida, mida nad vastaksid, kui küsida kaalu ja mõõtmeid mingi sihukese asja kohta, mida saadetaks siia - nt mingi nadi suurem collectors editon.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
27.02.2009 22:13:42
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Splash, kas sul on lugemisega ja/või arusaamisega probleeme Mis vahet sel on, mis sinu küsitud eseme mõõtmed/kaal jne. on, kui nad seda Eestisse ei saada...
P.S oled valmis ostma toodet, mida nemad pole nõus sulle müüma  |
Võibolla tahtis ta lasta mõnel tuttaval seal osta ja tol Eestisse saata ja selle jaoks on vaja teada?!
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
28.02.2009 00:37:25
|
|
|
Dude ., spot on Minu arvutuste kohaselt on sealt tellimine ikkagi odavam kui eestist ostmine.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cessi
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009
|
28.02.2009 22:03:40
|
|
|
| selline kysimus et kas keegi on tellind mängu konsoolid.com lehelt...kas on usaldusväärne koht???
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cessi
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009
|
28.02.2009 22:56:30
|
|
|
| sry aga mõtlesin et äkki keegi on tellind sealt ja saab äkki mulle öelda kas on sealt mõtet tellida mul!!!..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.03.2009 11:48:31
|
|
|
| Tint kirjutas: |
>>www.shopto.net
saab sealt riistvara ka siis tellida? |
kuidas siis on? on keegi sealt midagi peale mängude tellinud?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
02.03.2009 13:01:39
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Tint kirjutas: |
>>www.shopto.net
saab sealt riistvara ka siis tellida? |
kuidas siis on? on keegi sealt midagi peale mängude tellinud? |
tellisin just sealt ps3 headseti.suht soodne hind
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.03.2009 13:04:13
|
|
|
| tann84 kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| Tint kirjutas: |
>>www.shopto.net
saab sealt riistvara ka siis tellida? |
kuidas siis on? on keegi sealt midagi peale mängude tellinud? |
tellisin just sealt ps3 headseti.suht soodne hind  |
palju saatmise eest otsa läks? kas £3.50?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
02.03.2009 13:14:07
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| tann84 kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| Tint kirjutas: |
>>www.shopto.net
saab sealt riistvara ka siis tellida? |
kuidas siis on? on keegi sealt midagi peale mängude tellinud? |
tellisin just sealt ps3 headseti.suht soodne hind  |
palju saatmise eest otsa läks? kas £3.50? |
Jah £3.50
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj Muff
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2006
|
02.03.2009 14:23:16
|
|
|
Mul selline jama game.co.uk 's, et ma ei saa ühtegi Confirmation maili enda mailile (tegemist mail.ee 'ga). Viga mailis või siis neis ?
//Siiski viga oli mail.ee's. Lihtsalt kaua tuli tellimuse meil. Mõtlesin, et ma ei saagi ühtegi kirja, kuna registreerimisel kh mingi jama oli.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twelve
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2008
|
10.03.2009 16:01:32
|
|
|
Tere!
Plaanis siis esimest korda hmv.com-st tellida dvd.
1) Kas tavalise pangaülekandega saab ka neile maksta? Seal öeldi, et credit ja debit card, tahan teada, kas sain õigesti aru.
2) Kui pangaülekandega maksta, kas siis enne tuleb arvele convertida sobiv summa naelu või võtavad nad automaatselt mult kroonidest?
Praeguseks vist kõik. Aitäh!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.03.2009 16:48:39
|
|
|
Credit ja debit card alla ei lähe eraldi pangaülekanne (Bank transfer).
Need kaks tähendavad et raha võetakse sinu kontolt nende poolt maha, mitte sina ei kanna neile.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twelve
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2008
|
10.03.2009 17:05:48
|
|
|
aitäh!
proovin siis ära.
aga kui mul on debit card, siis mis ma sinna security numbriks panen?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
10.03.2009 17:13:30
|
|
|
debit kaardiga võib see jama olla et seda acceptitakse ainult asukohamaas (e. siis UK), mujalt vaja krediitkaarti. (võin eksida, aga ednal olnud sellega probleeme kunagi).
shopto pani ilusti ps3 headseti teele.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twelve
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2008
|
12.03.2009 17:26:59
|
|
|
No ma nüüd kirjutasin sinna hmv-sse ja see preili kes mulle tagasi kirjutas, ütles et saab küll debit cardiga aga et peaks olema mingi kood pangakaardi taga ja ma kohe kuidagi ei leia seda Mul npnk kaart ka, vbla sellel polegi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
12.03.2009 17:34:52
|
|
|
ei ole jah.
räägitud siin 1000 korda, et siis sobib deebetkaart, kui on numbrid relieefsed. ehksiis seb omadest suurem osa.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
twelve
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2008
|
12.03.2009 18:11:24
|
|
|
| ok. aitäh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TripelX
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
23.03.2009 23:28:08
|
|
|
Mõtlesime ühe sõbraga tellida amazon.co.uk'st Gears of War 2 kasutatult, kas sealt tellides saadetakse ka Eestise ning kas mingid maksud ka tekivad? Tollimaksu nagu ei peaks olema, kui giftina saadetakse ja pakk liiga suur pole..
Teema alguses käis mingi jutt ala "Kas amazonist saab tellida Eestisse? Ei." "Aga mina tellisin ja sain kätte. Woah, saadeti kah vää? :O", kumb siis on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.03.2009 00:02:50
|
|
|
TripelX, Amazon ise kasutatuid asju ei müü, selleks Marketplace, mille kaudu Eestisse tellida ei saa:
"Marketplace items can only be purchased by buyers in countries covered by Amazon Payments and can only be delivered to countries covered by Amazon Payments. These countries are:
* UK: England, Northern Ireland, Scotland, Wales
* Europe: Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland
* US: including US protectorates
* Rest of World: Australia, Brazil, Canada, Hong Kong, Iceland, Japan, Norway, Republic of Korea, Mexico, New Zealand, South Africa "
http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=3149601
P.S Soome saab
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TripelX
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
24.03.2009 00:26:28
|
|
|
F*ck, arvata oli..300.- GeoW2'e eest oli liiga sürr..
Oskab keegi pakkuda mõnda kohta kust saaks ka tellida kasutatult, heas korras Gears 2?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
24.03.2009 12:23:59
|
|
|
| Ebay.co.uk
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TripelX
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
24.03.2009 18:14:21
|
|
|
Nonii, sai seal veits kolatud ja leidsin selle, kas see töötaks ainult UK's, või on too regioonivaba vms.
Küsin, kuna endal nii PAL mänge kui NTSC mänge, ning mõlemad töötavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.03.2009 18:21:15
|
|
|
TripelX, seal kirjas ju, et tegemist Pal versiooniga; kuigi Gears of War 2 peaks region free olema...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Milenko
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008
|
24.03.2009 22:33:25
|
|
|
| TripelX kirjutas: |
Nonii, sai seal veits kolatud ja leidsin selle, kas see töötaks ainult UK's, või on too regioonivaba vms.
Küsin, kuna endal nii PAL mänge kui NTSC mänge, ning mõlemad töötavad. |
Enamus mängud, mis ebay.co.uk müügil töötavad Eestis.
£21.99 buy it now võib tunduda hea hind aga koos postiga läheks sul - 500.- kuskil
Kui vähe rohkem uurida ja saata tavaoksjoni vendadele kirju kas saadavad Eesti siis saaksid vb 100.- odavamalt
Ise sain 370.- kasutatud GOW II sealt ja päev hiljem läks sama hinnagu uus aga see vend Eesti ei saatnud!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TripelX
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
24.03.2009 23:25:30
|
|
|
Ehk siis tasub rohkem nonde tavaliste vendade oksjoneid uurida mitte neid kellel 'buy it now on'?
Kergem oleks nonde buy it now tüüpide käest osta, kuna tahaks 2 tükki osta, aga tavaliselt müüvad tavaoksjonil ainult ühte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Milenko
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008
|
25.03.2009 01:41:09
|
|
|
Muidugi on kergem buy it now nuppu vajutada kui oodata oksjoni lõppu jne.
Mu point oli see, et tavaoksjonitel saad odavamalt aga igakord ei pruugi ka...
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
25.03.2009 10:19:38
|
|
|
Tava oksjonite puhul on kõige olulisem hea neti ühendus ning viimasel minutil jälgida oma kauba staatust. Ei ostnud küll mängu aga omal oli selline kogemus et 55sec enne lõppu olin parim pakkuja, umbes 50sec juures tehti parem pakkumine, tegin uue kohe ja umbes 20sec juurest pakuti veel kord mind üle ma arvan et viimase pakkumise jõudsin umbes 5-10sec enne oksjoni lõppu teha ja sain toote endale.
Aga üldiselt ostan ise ka "Buy it now" võimalusega mänge, selline viimase sekundi jamamine nõuab et sa täpselt õigel ajal arvuti taga oled ja paljud oksjonid lõppevad öösel siis näiteks selle pärast ei hakka eraldi üles tõusma, või siis üldse kuskil keset tööpäeva, siis keeruline jälgida oksjonit nii täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
25.03.2009 10:49:03
|
|
|
| tsitaat: |
Aga üldiselt ostan ise ka "Buy it now" võimalusega mänge, selline viimase sekundi jamamine nõuab et sa täpselt õigel ajal arvuti taga oled ja paljud oksjonid lõppevad öösel siis näiteks selle pärast ei hakka eraldi üles tõusma, või siis üldse kuskil keset tööpäeva, siis keeruline jälgida oksjonit nii täpselt.
|
Selleks vastavad programmid
NB! eBay jaoks on eraldi teema
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=183734
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|