Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 134, 135, 136  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.02.2009 18:58:00 vasta tsitaadiga

Saksas olevat post ka odavamaks muutunud. Arvan, et postitasu tuleks juurde ~250-300.- ning kokkuvõttes ~100.- max kallim kui eestist
Noctua U12P või TR Ultra 120A osta. Ise võtaks küll kindlasti HR-01 Plus`i pigem. Väga hea jahutus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 18:59:16 vasta tsitaadiga

Sellel nõme see plastik junnidega kinnitussüsteem
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 22.02.2009 19:21:15 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Sellel nõme see plastik junnidega kinnitussüsteem

Savi ju, ega see sul prose jahedamaks tee kui ta metallist oleks. Vaatan saksas ikka eriti odav, õkva peaks isegi oma TT Big 120 välja vahetama icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.02.2009 20:51:12 vasta tsitaadiga

Xigmatek Dark Knight S1283 pilte

Xigmatek Dark Knight S1283 H.D.T. CPU Cooler
http://www.tweaktown.com/reviews/1757/xigmatek_dark_knight_s1283_h_d_t_cpu_cooler/index.html
Google tõlge > link

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 20:55:47 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Xigmatek Dark Knight S1283 pilte

Xigmatek Dark Knight S1283 H.D.T. CPU Cooler
http://www.tweaktown.com/reviews/1757/xigmatek_dark_knight_s1283_h_d_t_cpu_cooler/index.html
Google tõlge > link



true 120 wannabe
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 22:25:32 vasta tsitaadiga

Paistab, et üks väga huvitav uus jahuti on välja tulnud. Teeb isegi Ultra 120-le paari kraadiga ära. icon_eek.gif

Prolima Megahalems Review
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 22:36:20 vasta tsitaadiga

kas see mitte mingi DFI moboga vahepeal pildi peal ei olnud? Meenutab kohutavalt Thermalright'i enda coolerit... sama moodi nagu seda tegid Noctua omad. eusa_think.gif
Backplate tundub vähemalt asjalik nagu Noctua jahutil. Mitte nagu Thermalright kelle backplate oli kuramuse lahmakas ja ei sobinud osade emaplaatidega kokku millel oli radikaid vms jura socketi lähedusse pandud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.02.2009 22:40:19 vasta tsitaadiga

DFI oma pidi see "väidetavalt" olema jah icon_razz.gif Meeldiv,et asi ikka reaalselt tootmises siis nüüd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.02.2009 22:40:55 vasta tsitaadiga

wrx123 kirjutas:
Paistab, et üks väga huvitav uus jahuti on välja tulnud. Teeb isegi Ultra 120-le paari kraadiga ära. icon_eek.gif

Prolima Megahalems Review


Selle jahuti eelis - jahuti ribid on kaheks jagatud. Miinus - piibud asetsevad üksteise taga ja lähestikku. IMO.
Huvitaks mis selle asja hind on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 22:41:55 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kas see mitte mingi DFI moboga vahepeal pildi peal ei olnud?

Paistab, et sul on õigus...
http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=11620&Itemid=38
Igaljuhul DFI teeb väga hea valiku, kui ta selle jahutuse mõne enda emaplaadiga kaasa annab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.02.2009 23:03:17 vasta tsitaadiga

Seda, et tegemist ei ole DFI jahutusega on siit teemast juba läbi käinud.
AJ kirjutas:

tsitaat:
Some of you may have read the news post about the DFI CPU cooler, spotted on one of their boards. Not a lot of information has been made available, but we got the specifications right here for you. The cooler is made by Prolimatech, a firm established in 2008. This means that the cooler is not from Thermalright, as previously believed. It could also be possible, that the image of the DFI board with the cooler used means nothing and that DFI will not be entering the CPU cooler business after all.

http://www.techpowerup.com/82836/Further_Details_of_DFI_CPU_Cooler_Turn_Up_-_Prolimatech_Megahalems.html
http://www.prolimatech.com/index.html

Igal juhul on tegemist hea jahutusega. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmlaw
HV kasutaja
mmlaw

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2009 19:07:29 vasta tsitaadiga

soovitage hea hinna ja kvaliteediga ventikat Intel Core2 Quad Q6600 2.4 GHz/1066FSB/8MB/Box -le
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.02.2009 19:11:37 vasta tsitaadiga

Coolerit ikka? icon_rolleyes.gif
See nt
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmlaw
HV kasutaja
mmlaw

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2009 19:17:13 vasta tsitaadiga

nojah icon_smile.gif coolerit
asja selguse mõttes, kas cooler = vent + radikas beer_yum.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 24.02.2009 19:24:17 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Coolerit ikka? icon_rolleyes.gif
See nt

See on he hinna ja jõudluse suhtega jahutus. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 22:22:28 vasta tsitaadiga

Mida arvate Freezer xtremeist ? Võrreldes Thermalright Ultra 120a-ga on vahe milline ? kui on.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.02.2009 22:59:23 vasta tsitaadiga

Noctua NH-U9B CPU Cooler
http://www.tweaktown.com/reviews/1762/noctua_nh_u9b_cpu_cooler/index.html
Google tõlge > link

patrick615 kirjutas:
Mida arvate Freezer xtremeist ? Võrreldes Thermalright Ultra 120a-ga on vahe milline ? kui on.

Freezer Xtreme kohta leidsin ainult 3 ülevaadet. U120-ga võrdlust kahjuks ei ole.
http://www.guru3d.com/article/freezer-xtreme-arctic-cooler-cpu-cooler-review/4
http://www.neoseeker.com/resourcelink.html?rlid=183131
Kõige rohkem erinevaid jahutusi on selles võrdluses, aga TweakTown-i ülevaated on enamsti rohkete piltitega bullshit
http://www.tweaktown.com/reviews/1614/arctic_cooling_freezer_xtreme_cpu_cooler/index.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 26.02.2009 13:25:20 vasta tsitaadiga

Hmm, kas keegi oskaks soovitada "väiksemat" coolerit, socketile 1366
Kuna Antec Skeleton korpusel on cpu jahutusel vähe ruumi.
Kasutasin siiamaani Schythe Ninja Mini't, kõrguseks 115 mm.
Mis läheb millimeetri pealt nimetatud korpusele.

Nüüd siis aga seisab ees, socket 1366 leidsin küll Schyte kodulehelt,
Clips et Ninja Mini istuks ka socket 1366'ele, aga kuna jahutus pm.
müüdud, siis sooviks midagi muud või uut proovida,
et äkki kellelgi midagi silma jäänud ?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 13:45:18 vasta tsitaadiga

Noctua see C12P ei käraks ?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 14:08:26 vasta tsitaadiga

link :: Xbitlabs.com

Tundub et uus (pealtlaetav) kunn on majas: Thermalright AXP-140
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 17:11:51 vasta tsitaadiga

Tõin endale AK-st tolle HDT-S1283 Xigmateki ära, Freezer 7 Pro-st kindlasti kõvasti parem thumbs_up.gif 4,2GHz peal tiksuvat E8500-t 1,32v hoiab 48c peal (prose üldtemp, tuumad 54c), wPrime`des kahe threadiga läheb 66c (tuumad 72-73c). Idles pöördeid ~1100, koormuse all ~1400rpm. Freezeriga ei saanud prose volti üle 1,2 tõstagi - temperatuurid läksid 3,8GHz peal juba näiteks 1,28v korral 15c võrra üles icon_eek.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.02.2009 17:18:06 vasta tsitaadiga

siLc, see on ka loogiline, et ta Freezer-ist parem, jahutus ju jupp maad suurem. icon_wink.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 17:40:06 vasta tsitaadiga

siLc, Kuidas E8500 stock voldil ja taktil tempid on ? Endal plaanis esmaspäeval sama jahutus ära osta. Võtsid selle backplate kiti kah juurde ? Kasutasid samat pastat mis pakis oli kaasas, või midagi muud ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 17:48:41 vasta tsitaadiga

AJ, eks jah, minu viga icon_razz1.gif

patrick615, kui restardile viitsib minna, saab üle vaadata. Backplate kitti ei võtnud. STARS-700 nimeline pasta on vahel, kandsin kahe triibuna jahuti peale heatpipe`de vahel olevatele aladele vastavalt siin teemas figureerinud õpetusele.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 28.02.2009 19:09:10 vasta tsitaadiga

soovitage u 500.- jahutust e6300 et natuke klokkida. ~2.7 GHz peale vms, mis programmiga seda võiks teha?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.02.2009 19:12:19 vasta tsitaadiga

Ty kirjutas:
soovitage u 500.- jahutust e6300 et natuke klokkida. ~2.7 GHz peale vms, mis programmiga seda võiks teha?

Jahutuseks ei muud kui SEE
Oc kohalt Infot ehk SIIT thumbs_up.gif
Üldjuhul ise eelistan Biosist clockida.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 19:20:51 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Tõin endale AK-st tolle HDT-S1283 Xigmateki ära, Freezer 7 Pro-st kindlasti kõvasti parem thumbs_up.gif 4,2GHz peal tiksuvat E8500-t 1,32v hoiab 48c peal (prose üldtemp, tuumad 54c), wPrime`des kahe threadiga läheb 66c (tuumad 72-73c). Idles pöördeid ~1100, koormuse all ~1400rpm. Freezeriga ei saanud prose volti üle 1,2 tõstagi - temperatuurid läksid 3,8GHz peal juba näiteks 1,28v korral 15c võrra üles icon_eek.gif

Enam-vähem samad temperatuurid, aga prime kütab mul ~62..63 C, Ainuke hull on inteli burn-in (~73..74 C), see näikse eriti nautivat 64bit OS ehk vististi paneb iga viimasegi transi tööle.

Võid ka proovida eelmainitud softi, vaata kas jääb ~73C peale? Oleks ka ehk saanud 1.32V ~4,3 GHz, aga temperatuur läheks siis ilmselt ~80 C alla.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 19:24:37 vasta tsitaadiga

siLc, ehk viitsid õpetuse lingi visata ? Ei leia seda ise :/
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 19:38:23 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
siLc, ehk viitsid õpetuse lingi visata ? Ei leia seda ise :/

http://benchmarkreviews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=170&Itemid=1&limit=1&limitstart=5
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 19:52:04 vasta tsitaadiga

siLc, Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 21:10:23 vasta tsitaadiga

Ma enda Xigamteki puhul rakendasin seda vana head meetodit, et pasta prosele ja krediitkaardiga laiali määrida. Tempidega suht rahul, praeguste kelladega ja 1.31V biosi järgi ning prime's jääb alla 60 temp.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.02.2009 21:27:45 vasta tsitaadiga

Lotharius, HDT jahutuste puhul on see meetod vana küll aga hea mitte icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.02.2009 21:59:53 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Ty kirjutas:
soovitage u 500.- jahutust e6300 et natuke klokkida. ~2.7 GHz peale vms, mis programmiga seda võiks teha?

Jahutuseks ei muud kui SEE

Selle raha eest sa paremat ei saa. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 01.03.2009 00:23:06 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Selle raha eest sa paremat ei saa. thumbs_up.gif


Poest ei saa jah, ise paneks 100.- juurde ja üritaks seda endale sebida:
Spoiler Spoiler Spoiler

Üks parimaid õhkjahutusi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 21:32:09 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
AJ kirjutas:
Selle raha eest sa paremat ei saa. thumbs_up.gif


Poest ei saa jah, ise paneks 100.- juurde ja üritaks seda endale sebida:
Spoiler Spoiler Spoiler

Üks parimaid õhkjahutusi. icon_wink.gif


Jep, sekundeerin thumbs_up.gif
Muidugi vajab korraliku venti, mis pressib õhku läbi kitsaste plaatide. Siis on kõige parem kooslus. Ideaalne oleks muidugi 2x vendid. Üks puhumas, teine tõmbamas ja siis korpuse vent juba sama õhku välja puhumas tagant. Tekib mõnus tunneli efekt 3 vendiga, kus soe õhk lõpus väga kiiresti korpusest välja visatakse icon_wink.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 11:19:30 vasta tsitaadiga

link :: Scythe Mugen 2

Tõeline uus kunn leitud!? Väidetavalt loputab nii ThermoLab BARAM kui ka Thermalright Ultra-120 eXtreme.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.03.2009 11:56:02 vasta tsitaadiga

mina ühe ülevaate põhjal küll midagi põhjapanevat veel ei ütleks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.03.2009 12:17:52 vasta tsitaadiga

Veel kaks Scythe Mugen 2 ülevaadet

Scythe Mugen 2
http://www.silenthardware.de/reviews/cpu/scythe_mugen_2/einleitung/index.html
Google tõlge > link

Scythe Mugen 2
http://eiskaltmacher.de/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=1724&Itemid=53&limit=1&limitstart=0
Google tõlge > link

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.03.2009 13:09:55 vasta tsitaadiga

Mnjaa... päris kõvv jahuti tundub olema jah beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 16:59:51 vasta tsitaadiga

Sai Xigmatek HDT S1283 tellitud ja tempe näitab idle praegu. 41. Kuidagi kõrge võitu ? Emaplaat on GA-P35-S3 ja prose E8500.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.03.2009 17:02:10 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Sai Xigmatek HDT S1283 tellitud ja tempe näitab idle praegu. 41. Kuidagi kõrge võitu ? Emaplaat on GA-P35-S3 ja prose E8500.

41 on jah kõrge. Millega tempi vaatasid?

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 17:06:52 vasta tsitaadiga

Realtemp ja coretempiga. Fan on see mis kaasas tuli. Pastat panin selle http://benchmarkreviews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=170&Itemid=1&limit=1&limitstart=5 õpetuse kohaselt. Pastaks see mis kaasa tuli. Kastis peaks olema hea tuulutus, Ees on scythe S-Flex 1600rpm 120mm fan ja taga 2*120 gigabyte omad.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.03.2009 17:33:56 vasta tsitaadiga

patrick615, kõrgeks temp loadi all läheb?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 18:01:37 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
patrick615, kõrgeks temp loadi all läheb?


Nüüd juba tunnike prime jooksutanud. Tempid 53/53. Aga idle tempid on kuidagi kõrged.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 19:19:18 vasta tsitaadiga

Mu 4,2 GHz E8500 idle on ~39 .. 40 C. Madalama otsa temperatuur pidigi E seerial kalama.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 19:21:58 vasta tsitaadiga

patrick615, mis tempid eelmise jahutusega olid? Mul oli üks E8500, mis olenemata voldist, klokist ja ambient tempist alla 43C ei näidanud...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.03.2009 19:23:11 vasta tsitaadiga

Kuna loadi alla on temp norm, siis võib ja lihtsalt tempi näitamise kala olla.
patrick615, kas HDT S1283 vent on vaikne?

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 19:28:55 vasta tsitaadiga

AJ, jah praktiliselt hääletu. 4870 ja 3*120 mm teevad rohkem häält. ceemic, ennem oli Scythe Kama kross 120mm ventiga. Sellega oli temp 42-45 idle. Kui kunagi Pärnu ordisse AC5 tuleb ostan seda ja proovin ära. Ahjaa backplate kit võtsin kah juurde. Kruvidega ikka kindlam tunne. Idle on praegu 41 ja ennem jooksutasin 2h prime95 ja temp ei kõikunud ei alla ega üle 53. Oli koguaeg sama.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2009 19:43:43 vasta tsitaadiga

Vale teema aga noh. icon_confused.gif Kas keegi on Jimmś PC-st midagi tellinud ja millist saatmisviisi kasutanud?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2009 15:59:52 vasta tsitaadiga

Panin Arctic Silver 5 pasta vahele ja temperatuurid ikka 41 kraadi. Eile võtsin külje kaane maha pärast arvuti sulgemist ja katsusin radikat, mis oli õrnalt soe ja kuumatorusid, nind põhja, mis olid soojad. Ikka müstika mida andur näitab. Pastaga, mis kaasa oli full temp 53 nüüd 47. Ja idle 41 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 134, 135, 136  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.