Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 15:49:22 vasta tsitaadiga

Keegi midagi selle kohta oskab öelda ??

tsitaat:
Alo.Ko kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Hmm mõtlesin et parandaks läppariga Super PI aega aga nagu ma googlest olen lugenud siis Sony Vaiot päris keeruline klokkida ? Et mingi FSB lock ja muu selline biosi värk ? Oskab keegi midagi öelda ?

Ega läpakatega lihtne pole, enamustel võimatu, emaplaat lihtsalt ei võimalda, läpakad pole selleks mõeldud...

Tundub nii icon_sad.gif ClockGen ei näita midagi. Speedfan ka täiesti tühi. Emaplaat on Intel PM45 (southbridge 82801IM(ICH9-M))

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 15:49:22 vasta tsitaadiga

http://arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=72693

ma ostsin selle kunagi ammu ikka üle 1k eest icon_rolleyes.gif
igastahes jah, sellest enam väga paremaks minna ei anna icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.02.2009 16:09:35 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
igastahes jah, sellest enam väga paremaks minna ei anna icon_wink.gif

Annab küll. 4 hp vs. 6 hp TR jahutitel on ikka tuntav vahe sees icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 16:21:39 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus, kuna siin juba jahutitest jahutakse, et kas Xigmatek Red Scorpion
on parem kui Scythe Mugen SCINF-1000 ?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 16:23:30 vasta tsitaadiga

Usun et Scythe parem
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 16:24:23 vasta tsitaadiga

oleneb korpusest. kui sul on aeglase flow'ga kast siis on mugen parem - kui sul on suure flowga kast siis xigma.
Suuremates kastides aeglasem flow - väikestes kastides suurem flow.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 16:26:10 vasta tsitaadiga

Ma ise hoopis võtaks U12P: link
Hind vahepeal juba kallimaks läinud, aga see-eest päris korralik asi ka. 8)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.02.2009 18:04:21 vasta tsitaadiga

Albert52 kirjutas:
Ma ise hoopis võtaks U12P: link
Hind vahepeal juba kallimaks läinud, aga see-eest päris korralik asi ka. 8)

See jahutab hästi ka aeglase air flow korral. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 19:54:09 vasta tsitaadiga

Katsetasin oma QX6700 esimest korda - riiulil tugeva aasta seisnud. Õhuga teeb Orthost 1,45v @ 9x400Mhz. Pole väga hull...
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 21:17:05 vasta tsitaadiga

link :: stabiilne 2h

Olen nüüd proovinud erinevaid seadeid 475 FSB jaoks 24/7.
2h Orthos oli täna stabiilne 9x475 ehk 4,275 GHz peal, volt 1.38.


viimati muutis SogegaTyyp 22.02.2009 21:17:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 21:17:20 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Keegi midagi selle kohta oskab öelda ??

tsitaat:
Alo.Ko kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Hmm mõtlesin et parandaks läppariga Super PI aega aga nagu ma googlest olen lugenud siis Sony Vaiot päris keeruline klokkida ? Et mingi FSB lock ja muu selline biosi värk ? Oskab keegi midagi öelda ?

Ega läpakatega lihtne pole, enamustel võimatu, emaplaat lihtsalt ei võimalda, läpakad pole selleks mõeldud...

Tundub nii icon_sad.gif ClockGen ei näita midagi. Speedfan ka täiesti tühi. Emaplaat on Intel PM45 (southbridge 82801IM(ICH9-M))

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 21:36:31 vasta tsitaadiga

ufo56, Vaevalt et keegi siin Vaio klokkimisega tegelb,kui kivi järgi Clockgenil pole infi siis pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 22:28:26 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
ufo56, Vaevalt et keegi siin Vaio klokkimisega tegelb,kui kivi järgi Clockgenil pole infi siis pole icon_lol.gif

Ära naera mu üle icon_biggrin.gif no äkki võib asi olla et win 7 ja clockgen ei taha töötada seal

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 12:20:16 vasta tsitaadiga

Otsi guuglist. Igasugu eksootika puhul tehnikamaailmas peab rohkem vaeva nägema ... icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 12:22:06 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Otsi guuglist. Igasugu eksootika puhul tehnikamaailmas peab rohkem vaeva nägema ... icon_wink.gif

Kahjuks ma pole eriti midagi abistavat leidnud:(

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 12:52:30 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp kirjutas:

2h stable
Olen nüüd proovinud erinevaid seadeid 475 FSB jaoks 24/7.
2h Orthos oli täna stabiilne 9x475 ehk 4,275 GHz peal, volt 1.38.


Päris paljulubav prose, palju üldse max saanud oled???

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 15:16:59 vasta tsitaadiga

c2d E6600 on kellelgi kogemust palju need isendid klokkuvad, või mõttekam E7 seeriat proovida?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.02.2009 15:34:18 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
c2d E6600 on kellelgi kogemust palju need isendid klokkuvad, või mõttekam E7 seeriat proovida?

Minu oma töötas igapäevaselt 3,3 GHz peal, 3,7 GHz oli prose lagi.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serello
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2009




sõnum 23.02.2009 15:52:56 vasta tsitaadiga

kuidas klokkida Radeon X1300 seriet?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.02.2009 16:00:56 vasta tsitaadiga

serello kirjutas:
kuidas klokkida Radeon X1300 seriet?

Seda oleks õigem küsida videokaartide teemas.
Näiteks: Raud » Videokaardid / Monitorid / TV » Radeon X1K Family https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=202583&highlight=x1k

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serello
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2009




sõnum 23.02.2009 16:08:46 vasta tsitaadiga

oih, kuidas klokkida prosesid? üldiselt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 16:17:39 vasta tsitaadiga

serello, tõstad fsb'd, keerad volti juurde ja ongi kogu lugu. icon_razz.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serello
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2009




sõnum 23.02.2009 16:23:05 vasta tsitaadiga

fsb? ma suhteliselt nõrk sellistes asjades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 16:24:39 vasta tsitaadiga

front side bus... kui sa nõrk oled sel alal, siis mine googlesse...
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 16:31:25 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
haldo kirjutas:
c2d E6600 on kellelgi kogemust palju need isendid klokkuvad, või mõttekam E7 seeriat proovida?

Minu oma töötas igapäevaselt 3,3 GHz peal, 3,7 GHz oli prose lagi.


Hea jahutusega 3,6 peal suudaks teda 24/7 hoida või karm?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.02.2009 16:34:59 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
AJ kirjutas:
haldo kirjutas:
c2d E6600 on kellelgi kogemust palju need isendid klokkuvad, või mõttekam E7 seeriat proovida?

Minu oma töötas igapäevaselt 3,3 GHz peal, 3,7 GHz oli prose lagi.


Hea jahutusega 3,6 peal suudaks teda 24/7 hoida või karm?

3,6 GHz jaoks tahtis saada 1,45V, minu meelsest on seda 24/7-me jaoks palju.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 16:58:41 vasta tsitaadiga

65nm jaoks 1.450 pole palju IMO,nagu alati kõik sõltub tempist.
Temp on seal 60-65 loadis on OK ja mingit suremist lähitulevikus ette küll näha pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 17:00:47 vasta tsitaadiga

AJ, Tee selgeks mulle mida see volt teeb sellele prosele kui hea jahutus on peal, eluiga väheneb aastate võrra aga samas mida sa selle prosega 2-3 aasta pärast enam teed icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 17:18:39 vasta tsitaadiga

xxlmaster, see peaks ju loogiline olema, et kui prose töötab suurtemate pingete ja võimsustega jne. kui ta on mõeldud töötama,siis ei mõju see hästi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 17:21:24 vasta tsitaadiga

denis28, on sul mõni prose läbi kärsanud et tead rääkida, jutt oli 1.450 voldist ja see küll nüüd midagi ei tee aga samas ma ei tea vb 1.2 v ka sinu jaoks palju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 17:23:37 vasta tsitaadiga

irw ei tegelt ma jälgin üldse tempe ainult icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 17:34:46 vasta tsitaadiga

eks siin on igal ühel oma arvamus asjast ja suht mõttetu on selle üle vaidlema hakata - seda on siin varemgi korduvalt tehtud.

põhiline on ikka jälgida tempe ja võtta voldi lisamist mõistusega...
kui näiteks 1,4V-ga läheb prose teatud kaugusele ja siis +0,05V annab +200MHz klokile juurde, siis OK... väga hea
aga kui peale seda järgmised +0,05V annavad ainult +50MHz, siis pole ju eriti mõtet icon_wink.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.02.2009 18:19:00 vasta tsitaadiga

Mina ei tahtnud oma prosele igapäevaselt anda üle 1,4V. Eks iga iks ise teab palju ta tahab oma prosele pinget anda. Ega seda kiiruse vahet tava kasutuses nagunii ei märganud.icon_wink.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 21:01:43 vasta tsitaadiga

Sai BW745 vahetatud "vana hea" Freezer 7 Pro vastu. Kuradi kurat, kas sai Nexuse pasta nigelalt vahele või tõesti ei saa F7P hakkama alles 3800MHz def volt peal tiksuva E8500-ga? Stockis olid tempid 45c idle, 60c wPrime full load. 3800MHz peal 61c idle, fullis 71-75c icon_eek.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 21:04:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

wPrime full load. 3800MHz peal 61c idle, fullis 71-75c

kuidas sellest aru saada,lasid idles või loadis icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 21:14:48 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

wPrime full load. 3800MHz peal 61c idle, fullis 71-75c

kuidas sellest aru saada,lasid idles või loadis icon_razz.gif

Sõnastan siis vähe teaduslikumalt...

E8500 E0 Q822A716 : 400x9,5=3800MHz @ def volt

idle: 58-61c
wPrime load: 71-75c (kuskohas friiseri vent tuurid lakke lööb)

Puudutades on radikas küllartki soe niiet soojusülekanne ehk vilets pole, või hoopis mu ootused liiga kõrged?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 21:19:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

wPrime load: 71-75c (kuskohas friiseri vent tuurid lakke lööb)

NIce icon_lol.gif
Ma sain aru küll, kuid esimesed kaks korda läks nagu jutt segaseks.
Kuidas siis idles lastes olid tempid seesugused ja äkki loadis teised.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 13:51:49 vasta tsitaadiga

Ega keegi 500+ FSB plaadiga tegelane Q9450 katsetada ei tahaks? Endal ei õnnestu üle 502FSB saada, äkki kõva voldiga ja hea plaadiga saaks 510-520FSB kätte.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 13:53:11 vasta tsitaadiga

piraat262, ma ka Viljandist, too oma qvaad siia. 8)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 13:53:28 vasta tsitaadiga

piraat262, kui prose Tartusse orgunnid, võin igasuguseid katseid teha icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.02.2009 13:58:45 vasta tsitaadiga

~530FSB jäi kuskil silma selle prosega icon_smile.gif Tollel vast joppas prosega lihtsalt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 14:12:33 vasta tsitaadiga

Normaalne plate peab olema, st normaalse toiteahelaga...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 14:47:07 vasta tsitaadiga

Albert52'ga vahetatud Q9450 1:1 E8600 'le. Saangi nüüd uue generatsiooni dualcore näppida icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 18:28:07 vasta tsitaadiga

klge probleem siin yhe e6300-ga asi on def kiirusel, panin quadi inbox jahuti temp l2heb loadi ajal pea 60ni, orthose testi tegi algul 1.15min ja pani pange, kui valisin sealt, et testix ainult cpu-d siis 8min jooxul jooxis asi kokku, kas on asi, et prose on l2bi v6i v6ib ka emaplaat l2bi olla? memtesti l2bisid m2lud muidu edukalt...

masin siis:

e6300
asus P5LD2 SE
mingid nonane m2lud 2x1giga
7900 GTX
mingi 40gb ide ketas ja ide cd lugeja
toitekas codegen 400W
vaatasin, et masin võtab loadi ajal 160W seega vast see codegen majandab teise ikka 2ra...

kompott tuli minu k2tte tuttava k2est kes pani endale uue masina kokku kuna see jukerdas tal pidevalt ning pani pange...
muidu jooxutas asi 3dmark06-t ilusti mitu tundi ja pold h2da midagi...
arvamusi? ettepanekuid?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 21:28:50 vasta tsitaadiga

mis sa ikka selle orthose pärast muretsed, kui muidu stabiilne, siis väga hea ju. Mul jookseb 1 prose pirme95-ga 10 sekundiga metsapoole, samas muidu stabiilne ja pole probleemi, kuni tavakasutuses BSODitama ei hakka, on mul suva, eks siis saab volti juurde keerata.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 21:43:31 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karel.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2008




sõnum 24.02.2009 23:15:43 vasta tsitaadiga

Ei tea kas õige teema, aga tekkis küsimus millist jahutust soovitaksite E8400 klokkamiseks, et lasta 24/7 4+GHz. Hind võiks jääda 500.- ringi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 24.02.2009 23:17:32 vasta tsitaadiga

Vale teema, aga see täitsa hea...
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karel.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2008




sõnum 24.02.2009 23:37:06 vasta tsitaadiga

Tänud.
Lisaks tekkis küsimus palju emaplaat ja mälud võivad segama hakata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 23:52:21 vasta tsitaadiga

emaplaat P35-DS3 teeb 550mhz+ fsb, ehk siis prose 9x550mhz = 4.9ghz+
prose stabiilne mõistlikul voldil keskmiselt ~ 4.1ghz - 4.3ghz, max klokk jaheda õhuga ~4.9-5ghz kanti
mälu 400mhz 2gb apacerid vast 450mhz-475mhz ehk siis prose 9x450 = 4ghz+

mälu hakkab esimesena pidurdama, seejärel prose ja jahutus

samas sel emaplaadil saab volti väikeste vahemikega kuni 1.6v anda ja seejärel alles 1.8v
ehk siis mingil määral emaplaat hakkab takistama kellamist,
1.6v'ga saab 4.6 - 4.8ghz vast kätte
1.8v tuleks jaheda õhuga jahutada
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.