Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Veebipiraate ähvardab kahe miljoni kroonine trahv märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 13:01:00 vasta tsitaadiga

Kas mitte omatarbeks allalaadimine pole lubatud? icon_rolleyes.gif Upload on ju keelatud?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 13:01:48 vasta tsitaadiga

icon_neutral.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 13:01:55 vasta tsitaadiga


Link

Piraatlus pole varastamine vaid jagamine.

Seda siis seaduse silmis. Sa ei varasta, saa kopeerid endale materjali ja ei tee sisuliselt selle käigus kellelegi haiget, kuna ilmselt sa ei ostaks nagunii tarkvara kui sa seda tasuta ei saaks (tasuta alternatiivid anybody?). Ent ma saan täitsa aru firmade seisukohast. Ning eranditult ei tolereeri ma indie tüüpi arendajatelt varastamist. Mitte mingil juhul.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 17.02.2009 13:18:24 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:

Ja tarkvara varastades oled sa just seesama miljonärivõsuke ja tegelikult osadel juhtudel alles garaažinrgas alles alustava tudengi mõne aasta töö pihtapanija.....


Ei jõua kohale kuidas alampalgal tööline tarkvara varastades miljonääriks saab.
Muidugi tarkvara varastavad kõik kes saavad.. isegi need kellel tõest raha oleks selle ostmiseks.

Ja üldjuhul garaažinurgas alustav tudeng ei küsi oma softi eest palju 200-800eek eest saab suht enamus pisiprogesi kätte.. isegi nero on netist ostes ilma meediata suht odav, samas see on juba päris suur tegija.
Sony audio proged samuti alla 1k millega saab kodus täiesti edukalt oma jama tehtud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.02.2009 13:47:41 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
XYZ kirjutas:

Ja tarkvara varastades oled sa just seesama miljonärivõsuke ja tegelikult osadel juhtudel alles garaažinrgas alles alustava tudengi mõne aasta töö pihtapanija.....


Ei jõua kohale kuidas alampalgal tööline tarkvara varastades miljonääriks saab.
Muidugi tarkvara varastavad kõik kes saavad.. isegi need kellel tõest raha oleks selle ostmiseks.

Ja üldjuhul garaažinurgas alustav tudeng ei küsi oma softi eest palju 200-800eek eest saab suht enamus pisiprogesi kätte.. isegi nero on netist ostes ilma meediata suht odav, samas see on juba päris suur tegija.
Sony audio proged samuti alla 1k millega saab kodus täiesti edukalt oma jama tehtud.
Kui sulle need mõned asjad juba vastuvõetavad on, siis võiksid kaaluda piramisest üldse loobumist, enamusele leiab isegi ju täitsa vabavara alternatiive ja lisaks võiks järgi jätta võltsloogikaga,-argumentidega demagoogia piraatluse kaitseks.
Parem ära tarbi suurkorporatsioonide softi ja kui piisavalt mõttekaaslasi kogud, siis üheskoos teete märgatava augu nende suurkorporatsioonide taskusse ilma piramatagi ja neil on põhjust hakata oma ärimudeli üle tõsiselt järgi mõtlema.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 14:04:36 vasta tsitaadiga

eks seda ole ju näha kuidas MS ja Adobe jne soft on odavnenud seoses tasuta alternatiivide levimisega icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.02.2009 14:05:40 vasta tsitaadiga

Tundub, et see asi on juba eos läbi kukkunud:
http://torrentfreak.com/the-pirate-bay-trial-first-day-in-court/

Siin veel lisainfi antud kohtukeissi kohta:
http://trial.thepiratebay.org/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 14:44:03 vasta tsitaadiga

Praegusel hetkel on IT maailmas väheke puudujääke, muiduigi on vale piraatlus(minuarust omatarbeks võiks olla lubatud, kuid piraat toote müümine keelatud), eespool on mainitud, et kellelgi jääb tulu saamata, ning arendajatele on juba see palkade moel välja makstud. Ehk tekib olukord, kus kaob eriline mõte tarkvara tootjatel ära, sest suur osa tulust jääb saamata. Nokk kinni saba lahti probleem.. icon_rolleyes.gif
_________________
Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust !
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.02.2009 14:57:33 vasta tsitaadiga

Tänane uudis on asjalikum juba:
http://torrentfreak.com/50-of-charges-against-pirate-bay-dropped-090217
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.02.2009 15:04:24 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
eks seda ole ju näha kuidas MS ja Adobe jne soft on odavnenud seoses tasuta alternatiivide levimisega icon_lol.gif
Ongi näha - pilvevahendite näol icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 17.02.2009 15:17:18 vasta tsitaadiga

Loodetavasti saavad piraadid võidu thumbs_up.gif
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arthurio
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 17.02.2009 15:18:32 vasta tsitaadiga

Jälgisin natuke tänahommikust istungit. Süüdistav pool on väga nõrk imo. Tehniliselt saamatu, ajab mingit ümber nurga juttu suht ja üritab tpb mustata, muud midagi. Eks näis, mis tsirkust need "expert witnessid" (usa-st) veel tegema hakkavad kui nende kord tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2009 15:19:50 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Tänane uudis on asjalikum juba:
http://torrentfreak.com/50-of-charges-against-pirate-bay-dropped-090217

Humoorikas kommentaar sealt icon_lol.gif :
tsitaat:
The pirate-hunters fires off the first barrage and misses! The pirates retaliates and causes massive damage to the pirate-hunters ship!

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 15:32:34 vasta tsitaadiga

filmi ja telekompaniid tehku globaalne VOD teenus nagu Netflix või koligu ka sinna üle ja levitagu oma filme ja seriaale selle kaudu. vaevalt, et siis enamus enam pirada viitsib kui 10 taala eest kuus saab piiramatult filme ja sarju vaadata. aga ei, neil ikka vaja mingit regioonide bürokraatiat ajada. thumbs_down.gif
ot:
tomorrow, kena sünnipäeva!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 15:39:56 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
filmi ja telekompaniid tehku globaalne VOD teenus nagu Netflix või koligu ka sinna üle ja levitagu oma filme ja seriaale selle kaudu. vaevalt, et siis enamus enam pirada viitsib kui 10 taala eest kuus saab piiramatult filme ja sarju vaadata. aga ei, neil ikka vaja mingit regioonide bürokraatiat ajada. thumbs_down.gif
ot:
tomorrow, kena sünnipäeva!


Irw arva 3 korda uuesti.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 17.02.2009 15:45:19 vasta tsitaadiga

Eks jube palju jääb mugavuse ja valiku taha
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 15:46:23 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Skeptik kirjutas:
filmi ja telekompaniid tehku globaalne VOD teenus nagu Netflix või koligu ka sinna üle ja levitagu oma filme ja seriaale selle kaudu. vaevalt, et siis enamus enam pirada viitsib kui 10 taala eest kuus saab piiramatult filme ja sarju vaadata. aga ei, neil ikka vaja mingit regioonide bürokraatiat ajada. thumbs_down.gif
ot:
tomorrow, kena sünnipäeva!


Irw arva 3 korda uuesti.

veendunud pirajaid ei paranda muidugi midagi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 15:47:20 vasta tsitaadiga

Mina oleks sellise idee poolt icon_biggrin.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 15:48:06 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
filmi ja telekompaniid tehku globaalne VOD teenus nagu Netflix või koligu ka sinna üle ja levitagu oma filme ja seriaale selle kaudu. vaevalt, et siis enamus enam pirada viitsib kui 10 taala eest kuus saab piiramatult filme ja sarju vaadata. aga ei, neil ikka vaja mingit regioonide bürokraatiat ajada. thumbs_down.gif
ot:
tomorrow, kena sünnipäeva!

Täpselt, imo. ainuke õige võimalus. Sama moodi nagu saab osta muusikat igaltpoolt beatpordist jne.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis Revage 17.02.2009 15:49:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2009 15:48:07 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Skeptik kirjutas:
filmi ja telekompaniid tehku globaalne VOD teenus nagu Netflix või koligu ka sinna üle ja levitagu oma filme ja seriaale selle kaudu. vaevalt, et siis enamus enam pirada viitsib kui 10 taala eest kuus saab piiramatult filme ja sarju vaadata. aga ei, neil ikka vaja mingit regioonide bürokraatiat ajada. thumbs_down.gif
ot:
tomorrow, kena sünnipäeva!


Irw arva 3 korda uuesti.

veendunud pirajaid ei paranda muidugi midagi icon_neutral.gif

Haud parandab icon_lol.gif thumbs_up.gif .Võis siis ISP bänn icon_lol.gif .

ot:
Tänud 8)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 15:49:02 vasta tsitaadiga

Rahulikult maksaks selle raha kui saaks vaadatama uuemaid filme thumbs_up.gif
Elioni digi laenutuses on vanad või siis lihtsalt jurad filmid.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2009 15:51:59 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Rahulikult maksaks selle raha kui saaks vaadatama uuemaid filme thumbs_up.gif
Elioni digi laenutuses on vanad või siis lihtsalt jurad filmid.

Märksõnaks oleks siinkohal kiirus.Kui ikka seal oleks filmi esilinastuse päeval korraliku kvaliteediga versioon saadaval siis usun,et enamus piges maksaks selle väikse raha,kui vaataks CAM versiooni kuskilt tõmmatuna icon_exclaim.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 17.02.2009 15:52:23 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Rahulikult maksaks selle raha kui saaks vaadatama uuemaid filme thumbs_up.gif

Rahulikult maksaks isegi, aga praegune seis juba on selline, et muusika/filmide digitaalne distributsioon eestis on väga nutune ja kõikvõimalike litsentsidega kinni keeratud. Youtube's ei saa isegi pooli muusikavideosid vaadata regioonipiirangute pärast. Ajuvaba lihtsalt.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 17.02.2009 15:53:51 vasta tsitaadiga

enamus neid filmikompaniide vanasid kukuks suurest shokist pikali selle idee peale, et avalikult ja legaalselt filmi kuskil peale kino levitada esilinastus päeval/nädalal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 15:54:04 vasta tsitaadiga

Dvd ripid tulevad enamsti ikka nädal mõnikord rohkem mõnikord vähem, enne dvd reliisi välja. Uus popp värk on ka ju R5. Seega enamu asju saaks ikka enne kätte kui ametlikust filmisaidist. Nii et ei päästaks see kahjuks midagi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 15:55:28 vasta tsitaadiga

ma tegin omale Netflixi triali mõni aeg tagasi - esimesed 2 nädalat on tasuta. kuumaks on 10 taala ja vaata filme/sarju palju tahad. valik võiks küll parem olla, aga 12-tuhande filmi/sarja seast leiab esialgu vaatamist küll. näiteks kõik The Office ja CSI hooajad vabalt saadaval. ootad ~30 sekki ja film hakkab mängima. HD 720p koos 5.1 ka saadaval. sai ka üks video kodus tehtud, kui mugavalt asi toimib
Spoiler Spoiler Spoiler

kahjuks on see aint USA teenus ja Euroopas selle kasutamiseks on vaja veidi "häkkida" icon_mad.gif


viimati muutis SKG 17.02.2009 15:56:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 15:55:39 vasta tsitaadiga

No hea oleks juba kui 2-3 nädalat peale esilinastust saaks kodus filmi vaadata.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2009 16:10:24 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Dvd ripid tulevad enamsti ikka nädal mõnikord rohkem mõnikord vähem, enne dvd reliisi välja. Uus popp värk on ka ju R5. Seega enamu asju saaks ikka enne kätte kui ametlikust filmisaidist. Nii et ei päästaks see kahjuks midagi.

Ulmefännina ootasin Underworld:Rise of The Lycans .Polnud kuskil enne saada.Alles pärast esilinastust tuli mingi hädine cam versioon icon_neutral.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 16:20:30 vasta tsitaadiga

Ma räägin DVD rip tuleb enne DVD reliisi. Kui film mikimaal kinos siis obv sa ei saa kuskilt korralikku versiooni. Kui just workprindile või kobedamale skriinerile pole näppe taha saadud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 16:28:21 vasta tsitaadiga

During the afternoon, Peter Sunde sent a message: “How the hell did they think this was going to be something else than EPIC FAIL for the prosecution? We’re winning so hard.” Peter points out that the prosecutor is having difficulty working out the difference between megabits and megabytes.




icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

menttit on jobut!

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2009 16:32:32 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Peter points out that the prosecutor is having difficulty working out the difference between megabits and megabytes.

EPIC FAIL rofl.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 17.02.2009 16:48:33 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Gizmoz kirjutas:
ära aja kemmalt , ega see worlds nr 1 torrenti leht ju ei ole...

On, ja veel päris pika puuga...
Nagu lingilt näha moodustavad Pirate Bay serverid üle 50% kogu torrentiliiklusest.
Kinni minek oleks muidugi karm. Trahvi need tüübid ei karda, trahvi raha on neil ammu koos ka nende enda väitel.

Üle 50% liiklusest kuulub talle avalikke trackerite kategooria all, teine sama suur kogus on privaattrackerid mida mingi statistika ei kata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 17:11:30 vasta tsitaadiga

Heh mis nad kiusavad tast, kas sellepärast, et nad nii ülemeelikuid vastuseid saadavad või mis värk on icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 17:17:51 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Rahulikult maksaks selle raha kui saaks vaadatama uuemaid filme (y)
Elioni digi laenutuses on vanad või siis lihtsalt jurad filmid.


Eks see on seotud turu suurusega. Kui on vähe vaatajaid siis on väiksemat tasu nõudvate levitajate filmid VODis, kui on rohkem kundesid sisi hakkavad suuremad tegijad huvi tundma. Raha ei taha keegi teenimata jätta.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 17:18:59 vasta tsitaadiga

Ega ma ses mõttes Elioni kirunudki. Sealt on vähemalt midagigi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 17.02.2009 18:07:31 vasta tsitaadiga

http://torrentfreak.com/50-of-charges-against-pirate-bay-dropped-090217/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2009 18:12:27 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
http://torrentfreak.com/50-of-charges-against-pirate-bay-dropped-090217/

Käis läbi juba icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xloaded
külaline






sõnum 17.02.2009 18:24:39 vasta tsitaadiga

Kui ei oleks võimalik panna piraati!
Koolid ei jõuaks osta MS-i tarkvara vaid installiks linuxi, inimesed ei ostaks ka MS windowsi kui arvuti maksab 10 ja vin seal peal 5 tuh... unustame ära igast home basik versioonid kuna iga suvaline linuxi distrubsioon on ka 1001 korda etem. Keegi ei vaataks niipalju filme kuna tõmmata on hea saad tasuta ja õhtul vaatad kodus ning kui film on crap siis delete. Nigunii suuremad filmifriigid teavad et kui tõmbavad 50 2008 tehtud filmi siis neist ainult 2-3 on tõesti vaatamist väärt kõik muu aga on lihtsalt reklaamide jama.
Kui ei saaks ka tasuta muusikat netist siis enamus ei saaks üldse muusikat kuulata kuna kaua sa 1-hte plaati üks keldris ikka kuuad? raadiod jne võid ju ka ainult üksi kuulata.

PM: oleks siis ainult Freeware ja kuulaks inimeste endi poolt lauldud muusikat kes teeks seda hobi korras ja tasuta.
Bill ei piira piraatlust kuna see tähendaks MS-ile lõppu ja naad ka ise teavad seda. Pimem on BSA raha välja nõudia. Nende eesmärk ei olegi piirata vaid korjata raha täpselt natu liiklus politsei, ei hoiata üldse ega reguleeri vaid korjab raha!
tagasi üles
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 18:41:37 vasta tsitaadiga

Xloaded, win maksab 1,7k (Home Premium), Mis kuradi 5k juttu sa ajad?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2009 18:57:16 vasta tsitaadiga

5k on Ultimate Retail.Legaalse wini ostmine nüüd küll tükki küljest ei tohiks võtta(1,7k)
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 19:23:42 vasta tsitaadiga

Lisaks ligi 2 miljoni kroonisele trahvile nõuavad filmi-, muusika- ja videomängutööstuse esindajad saamata jäänud tulude eest The Pirate Bay käest kahjutasuks ligi 165 miljonit krooni icon_eek.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donut
HV vaatleja
Donut

liitunud: 21.01.2005




sõnum 17.02.2009 19:28:03 vasta tsitaadiga

Õnneks enamus windows müügist moodustab OEM. Kui inimesed peaksid eraldi windowsi ostma, siis enamus piraks või oleks juba linuxile üle kolinud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2009 19:36:00 vasta tsitaadiga

tame kirjutas:
Lisaks ligi 2 miljoni kroonisele trahvile nõuavad filmi-, muusika- ja videomängutööstuse esindajad saamata jäänud tulude eest The Pirate Bay käest kahjutasuks ligi 165 miljonit krooni icon_eek.gif

Nad võivad ka 165 Triljonit nõuda.Tõestada nad niikuinii ei suuda,et TPB tõttu neil midagi saamata on jäänud icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 19:44:08 vasta tsitaadiga

tame kirjutas:
Lisaks ligi 2 miljoni kroonisele trahvile nõuavad filmi-, muusika- ja videomängutööstuse esindajad saamata jäänud tulude eest The Pirate Bay käest kahjutasuks ligi 165 miljonit krooni icon_eek.gif


Huvitav kuidas nad seda tulu arvutasid, vaatasid, et nii palju seedereid on ja siis muudkui korrutasid toote hinnaga selle arvu? Pärast liitsid kõik kokku ja saidki nii palju? icon_lol.gif

Eestis on kinopilet nii kallis, turg on väike mängud ja tarkvara ka kallid. Lausa sunnitakse pirama inimesi ju icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 19:47:24 vasta tsitaadiga

mingi 90% filmidest mida ma torrenti kaudu olen hankinud ei läheks ma vaatama ka siis kui kinopilet maksaks meil 25 krooni... türastunud arusaam see "saamata jäänud tulu" samamoodi on piratarkvaraga, ma eales ei lähe ostma mingit programmijubinat mitme tuhande eest, sest mul on seda vaja kasutada 1-2 korda ning siis on ta mu kettalt kadunud...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 19:48:25 vasta tsitaadiga

Jättes selle piramise üldise jutu taaskord kõrvale, siis antud case'ist käis läbi see, et antud prokurör küll IT-st ja internetist midagi ei jaga. Ei tee vahet megabitil ja megabaidil. Kuidas selline jurist peaks suutma tõestada PB süüd, jääb küll väga arusaamatuks. PB advokaadid olid juba naeru lasknud, et nii lihtsat case'i ei mäletagi, et esimese pooleteise päevaga pooled süüdistused korstnasse kirjutatakse.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 19:51:16 vasta tsitaadiga

süüdistaja pidavat ju olema spetziaalne cyberkuritegevuse advocaat
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 19:52:49 vasta tsitaadiga

carlking, kui sa filmi eest 25 EEK ei raatsi maksta, siis kuidas sa raatsid sellise filmi peale 1,5h oma elust kulutada?
Või vaatad tööajast filme? Siis on veel arusaadav.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 19:54:12 vasta tsitaadiga

"“EPIC WINNING LOL,” Peter himself later commented on Twitter."

See ütleb kõik icon_razz.gif (kommentaar siis pärast 50% süüdistuste droppimist)

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 19:55:37 vasta tsitaadiga

Draax, no mis üle jääb, mingivahe vaatasin enamus uusi DVDRIP väljalaskeid ära, nüüd ei viitsi filme eriti üldse vaadata, sest 99% sellest pasast mis toodetakse, on pask... vaatan vanemaid lemmikuid... XR oskab kommenteerida mu head filmivalikut icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Veebipiraate ähvardab kahe miljoni kroonine trahv mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.