Seda siis seaduse silmis. Sa ei varasta, saa kopeerid endale materjali ja ei tee sisuliselt selle käigus kellelegi haiget, kuna ilmselt sa ei ostaks nagunii tarkvara kui sa seda tasuta ei saaks (tasuta alternatiivid anybody?). Ent ma saan täitsa aru firmade seisukohast. Ning eranditult ei tolereeri ma indie tüüpi arendajatelt varastamist. Mitte mingil juhul. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Ja tarkvara varastades oled sa just seesama miljonärivõsuke ja tegelikult osadel juhtudel alles garaainrgas alles alustava tudengi mõne aasta töö pihtapanija.....
Ei jõua kohale kuidas alampalgal tööline tarkvara varastades miljonääriks saab.
Muidugi tarkvara varastavad kõik kes saavad.. isegi need kellel tõest raha oleks selle ostmiseks.
Ja üldjuhul garaainurgas alustav tudeng ei küsi oma softi eest palju 200-800eek eest saab suht enamus pisiprogesi kätte.. isegi nero on netist ostes ilma meediata suht odav, samas see on juba päris suur tegija.
Sony audio proged samuti alla 1k millega saab kodus täiesti edukalt oma jama tehtud.
Ja tarkvara varastades oled sa just seesama miljonärivõsuke ja tegelikult osadel juhtudel alles garaainrgas alles alustava tudengi mõne aasta töö pihtapanija.....
Ei jõua kohale kuidas alampalgal tööline tarkvara varastades miljonääriks saab.
Muidugi tarkvara varastavad kõik kes saavad.. isegi need kellel tõest raha oleks selle ostmiseks.
Ja üldjuhul garaainurgas alustav tudeng ei küsi oma softi eest palju 200-800eek eest saab suht enamus pisiprogesi kätte.. isegi nero on netist ostes ilma meediata suht odav, samas see on juba päris suur tegija.
Sony audio proged samuti alla 1k millega saab kodus täiesti edukalt oma jama tehtud.
Kui sulle need mõned asjad juba vastuvõetavad on, siis võiksid kaaluda piramisest üldse loobumist, enamusele leiab isegi ju täitsa vabavara alternatiive ja lisaks võiks järgi jätta võltsloogikaga,-argumentidega demagoogia piraatluse kaitseks.
Parem ära tarbi suurkorporatsioonide softi ja kui piisavalt mõttekaaslasi kogud, siis üheskoos teete märgatava augu nende suurkorporatsioonide taskusse ilma piramatagi ja neil on põhjust hakata oma ärimudeli üle tõsiselt järgi mõtlema.
Praegusel hetkel on IT maailmas väheke puudujääke, muiduigi on vale piraatlus(minuarust omatarbeks võiks olla lubatud, kuid piraat toote müümine keelatud), eespool on mainitud, et kellelgi jääb tulu saamata, ning arendajatele on juba see palkade moel välja makstud. Ehk tekib olukord, kus kaob eriline mõte tarkvara tootjatel ära, sest suur osa tulust jääb saamata. Nokk kinni saba lahti probleem.. _________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust !
Jälgisin natuke tänahommikust istungit. Süüdistav pool on väga nõrk imo. Tehniliselt saamatu, ajab mingit ümber nurga juttu suht ja üritab tpb mustata, muud midagi. Eks näis, mis tsirkust need "expert witnessid" (usa-st) veel tegema hakkavad kui nende kord tuleb.
filmi ja telekompaniid tehku globaalne VOD teenus nagu Netflix või koligu ka sinna üle ja levitagu oma filme ja seriaale selle kaudu. vaevalt, et siis enamus enam pirada viitsib kui 10 taala eest kuus saab piiramatult filme ja sarju vaadata. aga ei, neil ikka vaja mingit regioonide bürokraatiat ajada.
filmi ja telekompaniid tehku globaalne VOD teenus nagu Netflix või koligu ka sinna üle ja levitagu oma filme ja seriaale selle kaudu. vaevalt, et siis enamus enam pirada viitsib kui 10 taala eest kuus saab piiramatult filme ja sarju vaadata. aga ei, neil ikka vaja mingit regioonide bürokraatiat ajada.
filmi ja telekompaniid tehku globaalne VOD teenus nagu Netflix või koligu ka sinna üle ja levitagu oma filme ja seriaale selle kaudu. vaevalt, et siis enamus enam pirada viitsib kui 10 taala eest kuus saab piiramatult filme ja sarju vaadata. aga ei, neil ikka vaja mingit regioonide bürokraatiat ajada.
filmi ja telekompaniid tehku globaalne VOD teenus nagu Netflix või koligu ka sinna üle ja levitagu oma filme ja seriaale selle kaudu. vaevalt, et siis enamus enam pirada viitsib kui 10 taala eest kuus saab piiramatult filme ja sarju vaadata. aga ei, neil ikka vaja mingit regioonide bürokraatiat ajada.
Täpselt, imo. ainuke õige võimalus. Sama moodi nagu saab osta muusikat igaltpoolt beatpordist jne. _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
viimati muutis Revage 17.02.2009 15:49:26, muudetud 1 kord
filmi ja telekompaniid tehku globaalne VOD teenus nagu Netflix või koligu ka sinna üle ja levitagu oma filme ja seriaale selle kaudu. vaevalt, et siis enamus enam pirada viitsib kui 10 taala eest kuus saab piiramatult filme ja sarju vaadata. aga ei, neil ikka vaja mingit regioonide bürokraatiat ajada.
Rahulikult maksaks selle raha kui saaks vaadatama uuemaid filme
Rahulikult maksaks isegi, aga praegune seis juba on selline, et muusika/filmide digitaalne distributsioon eestis on väga nutune ja kõikvõimalike litsentsidega kinni keeratud. Youtube's ei saa isegi pooli muusikavideosid vaadata regioonipiirangute pärast. Ajuvaba lihtsalt.
enamus neid filmikompaniide vanasid kukuks suurest shokist pikali selle idee peale, et avalikult ja legaalselt filmi kuskil peale kino levitada esilinastus päeval/nädalal
Dvd ripid tulevad enamsti ikka nädal mõnikord rohkem mõnikord vähem, enne dvd reliisi välja. Uus popp värk on ka ju R5. Seega enamu asju saaks ikka enne kätte kui ametlikust filmisaidist. Nii et ei päästaks see kahjuks midagi.
ma tegin omale Netflixi triali mõni aeg tagasi - esimesed 2 nädalat on tasuta. kuumaks on 10 taala ja vaata filme/sarju palju tahad. valik võiks küll parem olla, aga 12-tuhande filmi/sarja seast leiab esialgu vaatamist küll. näiteks kõik The Office ja CSI hooajad vabalt saadaval. ootad ~30 sekki ja film hakkab mängima. HD 720p koos 5.1 ka saadaval. sai ka üks video kodus tehtud, kui mugavalt asi toimib
Dvd ripid tulevad enamsti ikka nädal mõnikord rohkem mõnikord vähem, enne dvd reliisi välja. Uus popp värk on ka ju R5. Seega enamu asju saaks ikka enne kätte kui ametlikust filmisaidist. Nii et ei päästaks see kahjuks midagi.
Ma räägin DVD rip tuleb enne DVD reliisi. Kui film mikimaal kinos siis obv sa ei saa kuskilt korralikku versiooni. Kui just workprindile või kobedamale skriinerile pole näppe taha saadud.
During the afternoon, Peter Sunde sent a message: How the hell did they think this was going to be something else than EPIC FAIL for the prosecution? Were winning so hard. Peter points out that the prosecutor is having difficulty working out the difference between megabits and megabytes.
menttit on jobut! _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
ära aja kemmalt , ega see worlds nr 1 torrenti leht ju ei ole...
On, ja veel päris pika puuga...
Nagu lingilt näha moodustavad Pirate Bay serverid üle 50% kogu torrentiliiklusest.
Kinni minek oleks muidugi karm. Trahvi need tüübid ei karda, trahvi raha on neil ammu koos ka nende enda väitel.
Üle 50% liiklusest kuulub talle avalikke trackerite kategooria all, teine sama suur kogus on privaattrackerid mida mingi statistika ei kata.
Rahulikult maksaks selle raha kui saaks vaadatama uuemaid filme (y)
Elioni digi laenutuses on vanad või siis lihtsalt jurad filmid.
Eks see on seotud turu suurusega. Kui on vähe vaatajaid siis on väiksemat tasu nõudvate levitajate filmid VODis, kui on rohkem kundesid sisi hakkavad suuremad tegijad huvi tundma. Raha ei taha keegi teenimata jätta.
Kui ei oleks võimalik panna piraati!
Koolid ei jõuaks osta MS-i tarkvara vaid installiks linuxi, inimesed ei ostaks ka MS windowsi kui arvuti maksab 10 ja vin seal peal 5 tuh... unustame ära igast home basik versioonid kuna iga suvaline linuxi distrubsioon on ka 1001 korda etem. Keegi ei vaataks niipalju filme kuna tõmmata on hea saad tasuta ja õhtul vaatad kodus ning kui film on crap siis delete. Nigunii suuremad filmifriigid teavad et kui tõmbavad 50 2008 tehtud filmi siis neist ainult 2-3 on tõesti vaatamist väärt kõik muu aga on lihtsalt reklaamide jama.
Kui ei saaks ka tasuta muusikat netist siis enamus ei saaks üldse muusikat kuulata kuna kaua sa 1-hte plaati üks keldris ikka kuuad? raadiod jne võid ju ka ainult üksi kuulata.
PM: oleks siis ainult Freeware ja kuulaks inimeste endi poolt lauldud muusikat kes teeks seda hobi korras ja tasuta.
Bill ei piira piraatlust kuna see tähendaks MS-ile lõppu ja naad ka ise teavad seda. Pimem on BSA raha välja nõudia. Nende eesmärk ei olegi piirata vaid korjata raha täpselt natu liiklus politsei, ei hoiata üldse ega reguleeri vaid korjab raha!
Lisaks ligi 2 miljoni kroonisele trahvile nõuavad filmi-, muusika- ja videomängutööstuse esindajad saamata jäänud tulude eest The Pirate Bay käest kahjutasuks ligi 165 miljonit krooni
Lisaks ligi 2 miljoni kroonisele trahvile nõuavad filmi-, muusika- ja videomängutööstuse esindajad saamata jäänud tulude eest The Pirate Bay käest kahjutasuks ligi 165 miljonit krooni
Lisaks ligi 2 miljoni kroonisele trahvile nõuavad filmi-, muusika- ja videomängutööstuse esindajad saamata jäänud tulude eest The Pirate Bay käest kahjutasuks ligi 165 miljonit krooni
Huvitav kuidas nad seda tulu arvutasid, vaatasid, et nii palju seedereid on ja siis muudkui korrutasid toote hinnaga selle arvu? Pärast liitsid kõik kokku ja saidki nii palju?
Eestis on kinopilet nii kallis, turg on väike mängud ja tarkvara ka kallid. Lausa sunnitakse pirama inimesi ju _________________
mingi 90% filmidest mida ma torrenti kaudu olen hankinud ei läheks ma vaatama ka siis kui kinopilet maksaks meil 25 krooni... türastunud arusaam see "saamata jäänud tulu" samamoodi on piratarkvaraga, ma eales ei lähe ostma mingit programmijubinat mitme tuhande eest, sest mul on seda vaja kasutada 1-2 korda ning siis on ta mu kettalt kadunud... _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Jättes selle piramise üldise jutu taaskord kõrvale, siis antud case'ist käis läbi see, et antud prokurör küll IT-st ja internetist midagi ei jaga. Ei tee vahet megabitil ja megabaidil. Kuidas selline jurist peaks suutma tõestada PB süüd, jääb küll väga arusaamatuks. PB advokaadid olid juba naeru lasknud, et nii lihtsat case'i ei mäletagi, et esimese pooleteise päevaga pooled süüdistused korstnasse kirjutatakse.
süüdistaja pidavat ju olema spetziaalne cyberkuritegevuse advocaat _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
carlking, kui sa filmi eest 25 EEK ei raatsi maksta, siis kuidas sa raatsid sellise filmi peale 1,5h oma elust kulutada?
Või vaatad tööajast filme? Siis on veel arusaadav.
Draax, no mis üle jääb, mingivahe vaatasin enamus uusi DVDRIP väljalaskeid ära, nüüd ei viitsi filme eriti üldse vaadata, sest 99% sellest pasast mis toodetakse, on pask... vaatan vanemaid lemmikuid... XR oskab kommenteerida mu head filmivalikut _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.