Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 13.02.2009 11:47:43 vasta tsitaadiga

patch on tore küll - aga zombi mod co op serverite browserit ära ei fixitud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 19:35:01 vasta tsitaadiga

Keegi zomi modi teeb veel. Paneks oma teami kokku ja teeks vähe icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydra@ET
HV vaatleja
hydra@ET

liitunud: 24.09.2008




sõnum 15.02.2009 00:10:12 vasta tsitaadiga

Ma oleks ka käpp zombie modi laskmisel vahetevahel.
_________________
Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 15:40:14 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda kuidas zombi modes saab unlimited ammo icon_question.gif Väga haige on see reloadimine seal
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 15.02.2009 15:53:09 vasta tsitaadiga

haiget pole seal midagi
otsi mõni trainer omale...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 15.02.2009 15:59:59 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
keegi oskab öelda kuidas zombi modes saab unlimited ammo icon_question.gif Väga haige on see reloadimine seal



toksi konsooli /sf_use_ignoreammo 1


(pead m4ngu hostima et command toimiks.)
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 15.02.2009 16:28:36 vasta tsitaadiga

no krrt format66 otsi postitamisel yles yks huvitav link mida kaks korda klicki kui hakkad siin ebaolulisi asju sisestama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 17:15:31 vasta tsitaadiga

vasques kirjutas:
no krrt format66 otsi postitamisel yles yks huvitav link mida kaks korda klicki kui hakkad siin ebaolulisi asju sisestama.

Kui inimene tahab postitada peab ta sellesse panema mõne huvitava lingi, mida sa saad kaks korda "klick"'ida? Küsiti kuidas saaks lõpmatult kuule ja see command peaks aitama..

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 15.02.2009 18:05:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
SPOILER kujutab Mängufoorumis teksti või pilti, mis võib paljastada mängu kulgu, lõpptulemust või selle läbimiseks vajalikke võtmeelemente.


anna andeks ma arvasin et se mõjutab mängu kulgu kui sa fgst 30 minti järjest tinistad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 19:28:03 vasta tsitaadiga

vasques, mis sinu probleem on? Selle all mõeldakse vast seda, kui on mingi puzzle tüüpi mäng ja ei taha lahendust välja nuputuada.. Jumala eest, keegi ei käsi sul nüüd minna konsooli avama ja seda sinna kirjutama. :/
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 15.02.2009 20:26:50 vasta tsitaadiga

ma lihtsalt ei taha kuulda neid commande, jah see on minu viga et ma neid kasutan aga ise ma neid ei otsi ja parem oleks kui ei näeks ka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 15.02.2009 21:36:58 vasta tsitaadiga

moh?
kus on su postituste mote?
(mitte ,et ma tahaks selgitust)

lopeta OT. aitah!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 15.02.2009 21:53:04 vasta tsitaadiga

lihtsalt xxlmaster kui sa kavatsed seda mängu rohkem kui nädal mängida siis jäta see trainerite jama ja commandid sinnapaika. mp-s powerlvl, coopis unlimited ammo ? singel playeris võiks olla god mode. oleks hea stori puzzlesi lahendada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 00:16:20 vasta tsitaadiga

vasques, Segi oled joonud ennast v? Küsimus miks ma seda cheati tahtsin oli see et teha sõbraga LAN-is CO-OP zombi mode ja ei ole eriti lahe peale 10 levelit reloadida seal siis ja kuul minna otsima.(Pean silmas just silmas Pow-Night mapi)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 16.02.2009 17:24:14 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
vasques, Segi oled joonud ennast v? Küsimus miks ma seda cheati tahtsin oli see et teha sõbraga LAN-is CO-OP zombi mode ja ei ole eriti lahe peale 10 levelit reloadida seal siis ja kuul minna otsima.(Pean silmas just silmas Pow-Night mapi)


See ongi ju see lõbu, pead natuke arvestama ja kokku hoidma, kui kuulid on lõpmatuseni ja laadida pole vaja siis mis mõte sellel üldse on, hoiad hiire nuppu alla ja sihid vaenlasel pähe? Bleh.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 16.02.2009 19:08:52 vasta tsitaadiga

Igaühe jaoks on lõbu erinev. Mõne jaoks on huvitavam jõuda võimalikult kaugele vähese vaevaga.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 16.02.2009 22:47:16 vasta tsitaadiga

Marduuhin
Spoiler Spoiler Spoiler


kahju et sa kunagi ei tunne seda röömu kui viimasel hetkel salve sisse saad ja natsile tukkiga vastu laupa annad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 17.02.2009 00:28:15 vasta tsitaadiga

vasques kirjutas:
Marduuhin
Spoiler Spoiler Spoiler


kahju et sa kunagi ei tunne seda röömu kui viimasel hetkel salve sisse saad ja natsile tukkiga vastu laupa annad.


mida sa ikka siin luuletad? "kahju et kunagi..."
kysimus sai vastuse. sinu jutt on ebaoluline!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 17.02.2009 00:34:28 vasta tsitaadiga

ma ei viitsi mingit sõnasõda pidada.

kui juba unlimited ammo jutuks läks proovisin ära ja mis siis oleks parim valik 2 relva zombie jaoks? rifle grenade + ray(pea sama mis panzer + ray).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 11:33:15 vasta tsitaadiga

ignoreammo on mõistlik peale panna ikka 10 v nii levelist.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 17.02.2009 18:41:55 vasta tsitaadiga

k4rbik + ray gun
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydra@ET
HV vaatleja
hydra@ET

liitunud: 24.09.2008




sõnum 17.02.2009 22:56:07 vasta tsitaadiga

See zombie mod on läbi hamachi või COD:WAW-il mingi oma tehnoloogia?
_________________
Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2009 11:50:34 vasta tsitaadiga

Ilma hamachita saab ka ikka, kui orikas on
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2009 21:10:11 vasta tsitaadiga

keegi oma mängu ära ei taha müüa v? 8)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 21:24:32 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
keegi oma mängu ära ei taha müüa v? 8)

Kui huvi tõsine, saada PS icon_razz1.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 26.02.2009 08:23:29 vasta tsitaadiga

Keegi onlines ka mängib?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 12:33:14 vasta tsitaadiga

Aegajalt ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydra@ET
HV vaatleja
hydra@ET

liitunud: 24.09.2008




sõnum 26.02.2009 20:32:22 vasta tsitaadiga

Keegi zombiet online mängib?
_________________
Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 26.02.2009 21:06:59 vasta tsitaadiga

online'i saab ikka tehtud, seal menu's on vist link et invite friends niiet lihtsam on siia enda kasutaja panna. mul a'la 10 tk ja 1-2 on ikka online'is.

pm, siit lekib mul probleem mis vb/kindasti on läbi käinud siit teemast või kuskilt, enda kasti taga co-op servu või mängu ,kutsu kuidas tahad , tehes ei joini mitte üksi mats. mõtlesin et ei mõtelnud välja midagi. sõbra juures sama toiminguga on kohe 4 matsi lobbys? aru ma ei taipa. kahjuks aega ei ole et teemat läbi lappama hakata. kui keegi leiab siis rääkigu midagi tarka icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 00:11:47 vasta tsitaadiga

zombie on pull asi aga vahet peab veits pidama muidu viskab siibrisse.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 01.03.2009 22:55:37 vasta tsitaadiga

mängin netis suht iga õhtu.
-T6n-
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 02.03.2009 10:13:24 vasta tsitaadiga

Mulle üldse see Zombie ei lähe icon_neutral.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2009 14:23:37 vasta tsitaadiga

Zombie oli alguses hästi põnev..aga päris kiiresti viskas kopa ette icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydra@ET
HV vaatleja
hydra@ET

liitunud: 24.09.2008




sõnum 05.03.2009 13:05:54 vasta tsitaadiga

Mängisin ka esimest korda multiplayer zombiet. Täitsa põnev tundus, saime 3 suvalise kutiga 16-le tasemele.
_________________
Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2009 19:07:51 vasta tsitaadiga

uus pach väljas icon_smile.gif


Call of Duty: World at War PC Patch 1.3
Submitted: March 04th, 2009

Notes:

* /record and /demo enabled in MP.
* Server Log File improvements, including:
o Team Names on Kill loglines.
o Round Win and Loss.
o Timestamps.
o Additional action logging (took flag, destroyed headquarters, planted bomb, etc).
* Improved sound initialization for Vista - fixes loss of sound for audio devices set higher than 16 bit 48000 Hz.
* Screenshots no longer overwrite each other.
* Tweaked autobalance on select game modes.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 05.03.2009 19:27:43 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
uus pach väljas icon_smile.gif

* Server Log File improvements, including:
o Team Names on Kill loglines.

keegi oskab seletada mida see endast kujutab?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 06.03.2009 20:22:22 vasta tsitaadiga

Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2009 20:29:44 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Zombie oli alguses hästi põnev..aga päris kiiresti viskas kopa ette icon_rolleyes.gif


Ma lasin ka algul ikka 2-3h umbes 4 päeval icon_biggrin.gif , nüüd pole mängu mingi kuu aega näppinud icon_biggrin.gif

Gunnar19 sa pead ikka igas teemas plõksima?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 06.03.2009 20:30:22 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5
doh.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2009 20:30:50 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5

Ja sa arvad, et siinsed inimesed pole betat mänginud? Mis sul üldse viga on, väga tõsised problemeid?

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2009 21:22:54 vasta tsitaadiga

Gunnaril on vist mingi arengupeetus, igas teemas paneb villast.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P6rnikas
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 06.03.2009 23:42:07 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5


Oh my god! bow.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2009 00:22:57 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5

bounce.gif Imelik taun.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydra@ET
HV vaatleja
hydra@ET

liitunud: 24.09.2008




sõnum 08.03.2009 14:23:12 vasta tsitaadiga

Homme peaks tulema välja uus map pack, mille leiab siit.

Kolm multiplayer mappi ja siis veel üks zombie map juurde.

_________________
Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2009 17:32:00 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5

Kui sul midagi öelda ei ole siis pole mõtet selliseid poste kokku keevitada .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 09.03.2009 10:45:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada Nazi Zombie mappe, mis on kõige asjalikumad. Vaatasin, et neid ikka päääris palju aga kõiki ka tõmmata ja proovida ei jaksa...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2009 11:39:14 vasta tsitaadiga

-Kecco- kirjutas:
Kas keegi oskab soovitada Nazi Zombie mappe, mis on kõige asjalikumad. Vaatasin, et neid ikka päääris palju aga kõiki ka tõmmata ja proovida ei jaksa...

http://stvsweet.com/codmaps/ Siin oli üks päris hea map. VAC1 oli vist
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 09.03.2009 11:48:49 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5

icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 17.03.2009 15:05:00 vasta tsitaadiga

Eesti server 100Mb/s ühenduse taga!@80.79.117.140:28965
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2009 16:13:31 vasta tsitaadiga

Svenx kirjutas:
Eesti server 100Mb/s ühenduse taga!@80.79.117.140:28965

+ seal peaks peal olema ülikõva mod icon_smile.gif
Sellest saab kindlasti minu WaWi koduserver icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.