|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
13.02.2009 11:47:43
|
|
|
patch on tore küll - aga zombi mod co op serverite browserit ära ei fixitud
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
14.02.2009 19:35:01
|
|
|
Keegi zomi modi teeb veel. Paneks oma teami kokku ja teeks vähe
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydra@ET
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2008
|
15.02.2009 00:10:12
|
|
|
Ma oleks ka käpp zombie modi laskmisel vahetevahel.
_________________ Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience. |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
15.02.2009 15:40:14
|
|
|
keegi oskab öelda kuidas zombi modes saab unlimited ammo Väga haige on see reloadimine seal
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
15.02.2009 15:53:09
|
|
|
haiget pole seal midagi
otsi mõni trainer omale...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
15.02.2009 15:59:59
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
keegi oskab öelda kuidas zombi modes saab unlimited ammo Väga haige on see reloadimine seal |
toksi konsooli /sf_use_ignoreammo 1
(pead m4ngu hostima et command toimiks.)
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
15.02.2009 16:28:36
|
|
|
| no krrt format66 otsi postitamisel yles yks huvitav link mida kaks korda klicki kui hakkad siin ebaolulisi asju sisestama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
15.02.2009 17:15:31
|
|
|
| vasques kirjutas: |
| no krrt format66 otsi postitamisel yles yks huvitav link mida kaks korda klicki kui hakkad siin ebaolulisi asju sisestama. |
Kui inimene tahab postitada peab ta sellesse panema mõne huvitava lingi, mida sa saad kaks korda "klick"'ida? Küsiti kuidas saaks lõpmatult kuule ja see command peaks aitama..
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
15.02.2009 18:05:07
|
|
|
| tsitaat: |
| SPOILER kujutab Mängufoorumis teksti või pilti, mis võib paljastada mängu kulgu, lõpptulemust või selle läbimiseks vajalikke võtmeelemente. |
anna andeks ma arvasin et se mõjutab mängu kulgu kui sa fgst 30 minti järjest tinistad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
15.02.2009 19:28:03
|
|
|
vasques, mis sinu probleem on? Selle all mõeldakse vast seda, kui on mingi puzzle tüüpi mäng ja ei taha lahendust välja nuputuada.. Jumala eest, keegi ei käsi sul nüüd minna konsooli avama ja seda sinna kirjutama. :/
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
15.02.2009 20:26:50
|
|
|
| ma lihtsalt ei taha kuulda neid commande, jah see on minu viga et ma neid kasutan aga ise ma neid ei otsi ja parem oleks kui ei näeks ka.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
15.02.2009 21:36:58
|
|
|
moh?
kus on su postituste mote?
(mitte ,et ma tahaks selgitust)
lopeta OT. aitah!
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
15.02.2009 21:53:04
|
|
|
| lihtsalt xxlmaster kui sa kavatsed seda mängu rohkem kui nädal mängida siis jäta see trainerite jama ja commandid sinnapaika. mp-s powerlvl, coopis unlimited ammo ? singel playeris võiks olla god mode. oleks hea stori puzzlesi lahendada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.02.2009 00:16:20
|
|
|
| vasques, Segi oled joonud ennast v? Küsimus miks ma seda cheati tahtsin oli see et teha sõbraga LAN-is CO-OP zombi mode ja ei ole eriti lahe peale 10 levelit reloadida seal siis ja kuul minna otsima.(Pean silmas just silmas Pow-Night mapi)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
16.02.2009 17:24:14
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| vasques, Segi oled joonud ennast v? Küsimus miks ma seda cheati tahtsin oli see et teha sõbraga LAN-is CO-OP zombi mode ja ei ole eriti lahe peale 10 levelit reloadida seal siis ja kuul minna otsima.(Pean silmas just silmas Pow-Night mapi) |
See ongi ju see lõbu, pead natuke arvestama ja kokku hoidma, kui kuulid on lõpmatuseni ja laadida pole vaja siis mis mõte sellel üldse on, hoiad hiire nuppu alla ja sihid vaenlasel pähe? Bleh.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
17.02.2009 00:34:28
|
|
|
ma ei viitsi mingit sõnasõda pidada.
kui juba unlimited ammo jutuks läks proovisin ära ja mis siis oleks parim valik 2 relva zombie jaoks? rifle grenade + ray(pea sama mis panzer + ray).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
17.02.2009 11:33:15
|
|
|
| ignoreammo on mõistlik peale panna ikka 10 v nii levelist.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
17.02.2009 18:41:55
|
|
|
| k4rbik + ray gun
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydra@ET
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2008
|
17.02.2009 22:56:07
|
|
|
See zombie mod on läbi hamachi või COD:WAW-il mingi oma tehnoloogia?
_________________ Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
18.02.2009 11:50:34
|
|
|
| Ilma hamachita saab ka ikka, kui orikas on
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
18.02.2009 21:10:11
|
|
|
| keegi oma mängu ära ei taha müüa v? 8)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
19.02.2009 21:24:32
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| keegi oma mängu ära ei taha müüa v? 8) |
Kui huvi tõsine, saada PS
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
26.02.2009 08:23:29
|
|
|
| Keegi onlines ka mängib?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.02.2009 12:33:14
|
|
|
Aegajalt ikka
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydra@ET
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2008
|
26.02.2009 20:32:22
|
|
|
Keegi zombiet online mängib?
_________________ Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience. |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
26.02.2009 21:06:59
|
|
|
online'i saab ikka tehtud, seal menu's on vist link et invite friends niiet lihtsam on siia enda kasutaja panna. mul a'la 10 tk ja 1-2 on ikka online'is.
pm, siit lekib mul probleem mis vb/kindasti on läbi käinud siit teemast või kuskilt, enda kasti taga co-op servu või mängu ,kutsu kuidas tahad , tehes ei joini mitte üksi mats. mõtlesin et ei mõtelnud välja midagi. sõbra juures sama toiminguga on kohe 4 matsi lobbys? aru ma ei taipa. kahjuks aega ei ole et teemat läbi lappama hakata. kui keegi leiab siis rääkigu midagi tarka
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
27.02.2009 00:11:47
|
|
|
| zombie on pull asi aga vahet peab veits pidama muidu viskab siibrisse.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nnnu
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
01.03.2009 22:55:37
|
|
|
mängin netis suht iga õhtu.
-T6n-
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
02.03.2009 10:13:24
|
|
|
Mulle üldse see Zombie ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
02.03.2009 14:23:37
|
|
|
Zombie oli alguses hästi põnev..aga päris kiiresti viskas kopa ette
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydra@ET
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2008
|
05.03.2009 13:05:54
|
|
|
Mängisin ka esimest korda multiplayer zombiet. Täitsa põnev tundus, saime 3 suvalise kutiga 16-le tasemele.
_________________ Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
05.03.2009 19:07:51
|
|
|
uus pach väljas
Call of Duty: World at War PC Patch 1.3
Submitted: March 04th, 2009
Notes:
* /record and /demo enabled in MP.
* Server Log File improvements, including:
o Team Names on Kill loglines.
o Round Win and Loss.
o Timestamps.
o Additional action logging (took flag, destroyed headquarters, planted bomb, etc).
* Improved sound initialization for Vista - fixes loss of sound for audio devices set higher than 16 bit 48000 Hz.
* Screenshots no longer overwrite each other.
* Tweaked autobalance on select game modes.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nnnu
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
05.03.2009 19:27:43
|
|
|
| sessa kirjutas: |
uus pach väljas
* Server Log File improvements, including:
o Team Names on Kill loglines. |
keegi oskab seletada mida see endast kujutab?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
06.03.2009 20:22:22
|
|
|
Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
06.03.2009 20:29:44
|
|
|
| pents kirjutas: |
Zombie oli alguses hästi põnev..aga päris kiiresti viskas kopa ette  |
Ma lasin ka algul ikka 2-3h umbes 4 päeval , nüüd pole mängu mingi kuu aega näppinud
Gunnar19 sa pead ikka igas teemas plõksima?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.03.2009 20:30:22
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5 |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
06.03.2009 20:30:50
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5 |
Ja sa arvad, et siinsed inimesed pole betat mänginud? Mis sul üldse viga on, väga tõsised problemeid?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
06.03.2009 21:22:54
|
|
|
| Gunnaril on vist mingi arengupeetus, igas teemas paneb villast.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P6rnikas
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
06.03.2009 23:42:07
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5 |
Oh my god!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
07.03.2009 00:22:57
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5 |
Imelik taun.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydra@ET
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2008
|
08.03.2009 14:23:12
|
|
|
Homme peaks tulema välja uus map pack, mille leiab siit.
Kolm multiplayer mappi ja siis veel üks zombie map juurde.
_________________ Always remember that You are unique. Just like everybody else.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.03.2009 17:32:00
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5 |
Kui sul midagi öelda ei ole siis pole mõtet selliseid poste kokku keevitada .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
09.03.2009 10:45:54
|
|
|
| Kas keegi oskab soovitada Nazi Zombie mappe, mis on kõige asjalikumad. Vaatasin, et neid ikka päääris palju aga kõiki ka tõmmata ja proovida ei jaksa...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.03.2009 11:39:14
|
|
|
| -Kecco- kirjutas: |
| Kas keegi oskab soovitada Nazi Zombie mappe, mis on kõige asjalikumad. Vaatasin, et neid ikka päääris palju aga kõiki ka tõmmata ja proovida ei jaksa... |
http://stvsweet.com/codmaps/ Siin oli üks päris hea map. VAC1 oli vist
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
09.03.2009 11:48:49
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| Ma mängisin kunagi multiplayer betat enne teid. olete kõvad sepad nüüd oma cod5. Olen lahe mees mul on cod5 |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
17.03.2009 15:05:00
|
|
|
| Eesti server 100Mb/s ühenduse taga!@80.79.117.140:28965
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
17.03.2009 16:13:31
|
|
|
| Svenx kirjutas: |
| Eesti server 100Mb/s ühenduse taga!@80.79.117.140:28965 |
+ seal peaks peal olema ülikõva mod
Sellest saab kindlasti minu WaWi koduserver
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|