|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
10.02.2009 09:13:33
|
|
|
Enamus tellivad vast hmv'st. Odavam ja tasuta t-särk kah.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
10.02.2009 10:26:25
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Enamus tellivad vast hmv'st. Odavam ja tasuta t-särk kah. |
point lihtsalt selles, et kui keegi tellib siis kannaks ka kellelegi raha, et mulle ka üks tellida. oleks nõus natuke peale ka maksma vaeva eest.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.02.2009 11:46:45
|
|
|
MummikAl, kallis seal ju - ise tellin vist VG+'st...
P.S palju seal HMV's postikulud on ja kas särgi eest maksad posti rohkem
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
10.02.2009 11:51:15
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
MummikAl, kallis seal ju - ise tellin vist VG+'st...
P.S palju seal HMV's postikulud on ja kas särgi eest maksad posti rohkem  |
naelakurss juba mitu kuud selline, et inglismaalt odavam tuleb kui usast...
edit: nvm kurss tiba tõusnud, hetkel üsna võrdne asi vist...
kiiremad tellisid muidu shopto.net'ist, seal veel odavam, 29.99£
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
10.02.2009 11:59:02
|
|
|
post 2,50
särgi eest eraldi ei võeta.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
10.02.2009 12:31:04
|
|
|
paluks linki kust saab killzone 2 osta ja US versiooni kindlalt.
ja kaua kohale tuleb ka:P
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InQbus
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2004
|
10.02.2009 14:51:47
|
|
|
Kiirelt sealt hmv-st asjad kohale jõuavad? Pole ise sealt tellinud...siiani olen kasutanud game.co.uk-d! Aga see särgi asi pani mõtlema Hinnavahet hmv-l ja game.co.uk-l pole, aga noh ühest saab särgi kah lisaks.
Game.co.uk-s märkasin, et pre-orderit võimaldavate kaupade juurde on kirjutatud, et despatchivad paki varem, et release kuupäevaks jõuaks kohale! Varem seda polegi märganud, kuid sügavalt kahtlen, et meile siia maarjamaale see väljalaske kuupäevaks jõuab. Game-st tellitud asjad jõuavad mulle tavaliselt kohale täpselt 10 päevaga, tellimise momendist!
_________________ PSN: InQbus |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
10.02.2009 14:54:01
|
|
|
hmvst tulevad umbes sama ajaga
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.02.2009 15:01:52
|
|
|
| InQbus kirjutas: |
| Game.co.uk-s märkasin, et pre-orderit võimaldavate kaupade juurde on kirjutatud, et despatchivad paki varem, et release kuupäevaks jõuaks kohale! Varem seda polegi märganud, kuid sügavalt kahtlen, et meile siia maarjamaale see väljalaske kuupäevaks jõuab. Game-st tellitud asjad jõuavad mulle tavaliselt kohale täpselt 10 päevaga, tellimise momendist! |
kusjuures jõuavad. positiivne kogemus täiesti olemas kui launchi päeval oli mul mäng postkastis. samas on ka üks negatiivsem kogemus, kus mul oli pre-order ammu tehtud, aga mäng jõudis alles 10 päeva pärast launchi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
10.02.2009 17:36:43
|
|
|
kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?
Remondiekspert tahab 2550 paranduse eest.
Ebay.co-st saaks 44naelaga aga asja kätte.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
10.02.2009 17:51:06
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?
Remondiekspert tahab 2550 paranduse eest.
Ebay.co-st saaks 44naelaga aga asja kätte. |
Kas "remondiekspert" paneb ise oma laseri ka siis või tahab sinult laserit ja 2550.-?
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
10.02.2009 17:52:33
|
|
|
| malukas kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?
Remondiekspert tahab 2550 paranduse eest.
Ebay.co-st saaks 44naelaga aga asja kätte. |
Kas "remondiekspert" paneb ise oma laseri ka siis või tahab sinult laserit ja 2550.-? |
Oma laseri panevad ikka selle raha eest.
Samas kui Ebay-st ostaks uue laseri ja paigaldaks ise, siis oleks päris kopsakas võit.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.02.2009 18:08:08
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on? |
Uuri kasutajalt BReaK da iCE - tal üks ise vahetatud laseriga PS3 müügis...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
10.02.2009 18:38:46
|
|
|
ma ise pakun sellise variandi: telli ebayst laser ja siis las see ekspert vahetab mingi summa eest ära kui kedagi teist ei leia, võibolla saab nii
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
10.02.2009 19:11:18
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| malukas kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?
Remondiekspert tahab 2550 paranduse eest.
Ebay.co-st saaks 44naelaga aga asja kätte. |
Kas "remondiekspert" paneb ise oma laseri ka siis või tahab sinult laserit ja 2550.-? |
Oma laseri panevad ikka selle raha eest.
Samas kui Ebay-st ostaks uue laseri ja paigaldaks ise, siis oleks päris kopsakas võit. |
mis täpsemalt viga, kalibreerimine ei aita?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
10.02.2009 21:45:26
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
| see mulle tunduski kahtlasena, aga amzonis on müügil ja www.konsoolid.com on ka pandud, et müügil hinnaks 950.- |
oo, mingi uus eesti sait kust asju osta? |
Tundub mõnus. Hinnad on päris head!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
10.02.2009 23:42:16
|
|
|
| nah kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
| malukas kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?
Remondiekspert tahab 2550 paranduse eest.
Ebay.co-st saaks 44naelaga aga asja kätte. |
Kas "remondiekspert" paneb ise oma laseri ka siis või tahab sinult laserit ja 2550.-? |
Oma laseri panevad ikka selle raha eest.
Samas kui Ebay-st ostaks uue laseri ja paigaldaks ise, siis oleks päris kopsakas võit. |
mis täpsemalt viga, kalibreerimine ei aita? |
Ja kuidas ma teda kalibreerin?
Googeldades mõni vend on saanud ka System resetiga asja korda.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
11.02.2009 22:58:39
|
|
|
| Keegi veel Resistance: Fall of Man'i ka mängib?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
11.02.2009 23:07:58
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| PeZ kirjutas: |
| ohohh, ei pea, pigem on selles asi, kuidas signaal kodeeritud on. |
Nendel uutel 3D filmidel, mida CC Plazas näidatakse, kasutatakse polariseerivaid projektoreid ja polariseeritud filtritega prille.
LCD telekas/monitor annab välja küll polariseeritud valgust, aga seda ei saa minu teada muuta, et saaks kummagi silma jaoks oma pildi kuvada. |
Näh, krt sattusin kogemata vana teema otsa. Mainin, siis seoses teema ja elamusega, et mul oli suur üllatus sattuda kogemata Ateenas vist sellist telekat nägema. See oli pandud poe sissekäigu koridori otsa, et sa paratamatult pidid liikuvat pilti vahtima. Ekraanil jooksis tüüpiline arvutimängu demo laadne asi ja äkitselt lendaski minu poole visatud kirves pool meetrit teleka ekraanist välja.
Kui efekt kõrvale jätta, siis ekraani pilt nägi veidi vale nurga alt odav või interlaced välja. Aga loomulikult ei saa sellise efektimasina puhul efekti kõrvale jätta. Elamus oli Awesome!
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
11.02.2009 23:25:46
|
|
|
| Schumi kirjutas: |
| Keegi veel Resistance: Fall of Man'i ka mängib? |
Minaaa!!! Coop-i ainult, üksi on liiga julm
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
12.02.2009 14:28:58
|
|
|
Tere,
on uus PS3,
nüüd on kaks korda nii juhtunud et mängimise ajal läheb telekal ekraan mustaks, PS3-l ükski nupp ei reageeri, plaadi annab välja masinast aga masina saab vaid tagant nupust välja lülitada. Masin on 1-2 kuud vana. Telekas ise on korras.
Mäng on õnneks uuesti proovides tööle läinud, kas peaksin muret tundma?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
12.02.2009 16:42:56
|
|
|
| Peaksid küll muret tundma.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.02.2009 16:43:41
|
|
|
| peppitina kirjutas: |
| Peaksid küll muret tundma. |
...ja garantiisse viima.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
12.02.2009 17:00:11
|
|
|
Vb su PS3 jookseb lihtsalt kokku mingil põhjusel.
Aga hoia konsoolil nuppu all ~5 sekki, mitte ära lihtsalt vajuta. Konsool läheb siis korrapäraselt kinni.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
12.02.2009 17:45:40
|
|
|
| Amazon.co.uk ostsin siis ju garantii ei kehti ...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.02.2009 17:49:44
|
|
|
| pluuto kirjutas: |
| Amazon.co.uk ostsin siis ju garantii ei kehti ... |
See on see "hinnavõit"...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
12.02.2009 19:27:36
|
|
|
pluuto, Amazon.co.uk on Euroopa ehk peaks kehtima garantii, Sony'l see poliitika regioonide kaupa. Mine mõnda ametlikku sony poodi ja nad peaksid selle parandusse saatma. Probleemid garantiiga, siis kui ostnud USA või Aasiast. Nii oli mulle vähemalt meelde jäänud, sest kunagi ammu sai uuritud, aga ei ole 100% kindel.
_________________ PSN: raunts |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
12.02.2009 20:01:26
|
|
|
red_devil, täitsa õigus peaks sul olema. Kunagi ammu, kui konsooli soetamise plaan peas mõlkus, sai seoses ühe soodsa (usa-st) pakkumisega seda garantiiteemat Andrico-st uuritud. Ja nemadki seda "garantii regiooniti" teemat kinnitasid.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
12.02.2009 20:04:54
|
|
|
Panin nüüd uuesti Tomb Raideri mängijasse, läks kenasti tööle aga peaaegu pool mängitust on kadunud, peab peaegu algusest jälle uuesti alustama.
Mõtlen, et mida nad seal teeninduses üldse kontrollida saavad, panevad tööle - töötab- ja saadavad tagasi.
Ma tean fotoaparaatide poole pealt ka, et Nikon remondib siin EU-st ostetuid tooteid, pole vahet kust kohast sa siis selle oled EU-st ostnud.
Teine asi see, et mul pole ju tõendust, tsekki, vaid panga väljavõte ....
Võib olla veel oodata kas see jant kordub või ei tohi korraga kaua mängda, üle 1-2 tunni?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
12.02.2009 20:12:22
|
|
|
| pluuto kirjutas: |
| või ei tohi korraga kaua mängda, üle 1-2 tunni? |
eitea mu ps3 on ikka vägapikad maratonid vastu pidanud, peale mida veel hunnikus videoid näidanud ja vahepeal niisama tühjalt töötanud ja pole siiani probleeme olnud. paar kokkujooksmist on olnud vigasest mängust tingitud...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
12.02.2009 22:41:49
|
|
|
endalgi ps3 olnud see 4 päeva jutti.
ja ple kokku jooksnud ega ka üle kuumenenud.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
12.02.2009 23:33:24
|
|
|
| pluuto kirjutas: |
| Panin nüüd uuesti Tomb Raideri mängijasse, läks kenasti tööle aga peaaegu pool mängitust on kadunud, peab peaegu algusest jälle uuesti alustama. |
On see probleem ainult selle mänguga? Kui jah, siis kas samas kohas?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
13.02.2009 00:02:25
|
|
|
MGS4 pole probleemi olnud.
Kaks korda on Tomb Raideriga olnud aga mitte ühes ja samas kohas. Kui esimest korda oli siis uuesti proovides oli mängu ära salvestanud ja sain alustada sealt kus mäng katki jäi, kui teistkorda juhtus siis pidin kõvasti mängu alguse lähedalt alustama aga mitte päris algusest. Kui ma õigesti mäletan siis telekal läks pilt mustaks just konsooli (DS3) nupule vajutamise hetkel ....
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
13.02.2009 01:28:54
|
|
|
| pluuto kirjutas: |
MGS4 pole probleemi olnud.
Kaks korda on Tomb Raideriga olnud aga mitte ühes ja samas kohas. Kui esimest korda oli siis uuesti proovides oli mängu ära salvestanud ja sain alustada sealt kus mäng katki jäi, kui teistkorda juhtus siis pidin kõvasti mängu alguse lähedalt alustama aga mitte päris algusest. Kui ma õigesti mäletan siis telekal läks pilt mustaks just konsooli (DS3) nupule vajutamise hetkel .... |
suure tõenäosusega mängu viga siis, pole ise tombraiderit ps3'l proovinud tho ja päris kindel pole. fallout3 oli see mäng mis enne aegajalt kinni kiilus, aga see vist sai patchi kui ma ei eksi...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
13.02.2009 16:23:16
|
|
|
| red_devil kirjutas: |
| pluuto, Amazon.co.uk on Euroopa ehk peaks kehtima garantii, Sony'l see poliitika regioonide kaupa. Mine mõnda ametlikku sony poodi ja nad peaksid selle parandusse saatma. Probleemid garantiiga, siis kui ostnud USA või Aasiast. Nii oli mulle vähemalt meelde jäänud, sest kunagi ammu sai uuritud, aga ei ole 100% kindel. |
Njah, näiteks Sony Center'isse (ehk siis Sony ametlik esindus siinmail) tasub minna probleemide kohal. Peaksid saatma garantisse ilma kahtluseta (kui ikka tegu on PAL regiooni masinaga)!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
13.02.2009 17:01:07
|
|
|
Seal peaks garantii toimima samamoodi nagu apple toodete puhul, et vaadatakse seerianumbri järgi kas garantii on kehtiv või mitte. Peaks olema mingi Sony euroopa keskne infosüsteem kuhu siis müüja kannab müügipäeval toote seerianumbri sisse. Pead siiski ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
13.02.2009 19:20:12
|
|
|
Sai kasutatud PS3 ostetud. Enne olid kõvakettal mängud. Lasin vana kasutaja maha, mängud jäid alles. Aga ükski ei tule lahti, kisab et pole luba vms. Mis teha?
Ja kas PS Storest võib ostetud asju lõpmatuseni tõmmata? Ja kas need vanad asjad mis praegu tööle ei lähe, saan omale ka tõmmata?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
13.02.2009 19:30:32
|
|
|
mõndadel mängudel on nii, et see kasutaja millega need ostetud peab PS3-s alles olema, et saaksid neid mängida. Kui maha lasid siis pead uuesti küsima talt selle kasutaja andmeid ning uuesti sisse lisama, siis peaks saama neid mängida.
PS storest ostetud mänge saab lõpmatuseni tõmmata jah ja need vanad asjad saad ka uuesti tõmmata selle kasutajaga millega need algselt osteti.
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.02.2009 21:19:24
|
|
|
Taaviup, sa pole vist varasemaid osasid mänginud
IMO "vana hea" GoW
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
13.02.2009 21:30:53
|
|
|
Kes siis sellist videot SD's vaatab?
http://www.gametrailers.com/player/45513.html
Välja näeb igatahes küll väga kõva. Tundub ikka väga ilus võrreldes selle teise traileriga, mis välja tuli (mitte E3'e oma).. GoW'i teades võiks see vabalt kõik in-game olla (ainult et on kasutatud GTAIV võtet, et kaamera on teiste nurkade alt ja hud puudub). Keegi võiks tegelt öelda, kas on teada, kas see on in-game või mitte, aga teades Sony't ei saa neid usaldada.
Igatahes jah, praegu ei viitsi seda teist trailerit, kus need samad klipid on uuesti vaadata, aga tundub, et see jutt oli tõsi, et näidati algsemat versiooni mängust, et ikka KZ2 graafika parem välja näeks võrdluses vms..
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.02.2009 21:49:01
|
|
|
| tsitaat: |
aga tundub, et see jutt oli tõsi, et näidati algsemat versiooni mängust, et ikka KZ2 graafika parem välja näeks võrdluses vms..
|
Ja muidugi, leidsid ikka mängud mida võrrelda...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
13.02.2009 21:56:03
|
|
|
Ega mina seda välja ei mõelnud.. Kui see VGA trailer välja tuli, siis paljud hakkasid vinguma, et kahtlane välja nägi ja siis levisid teooriad, et Sony ei lubanud näidata viimast build'i, et ikka KZ2'e graafikat hype'ida...
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
13.02.2009 22:33:30
|
|
|
Kas keegi mingit infot pole kuulnud millal ps3 digi saab vaadata ka Eestis läbi play tv?
Ja kas keegi mängib ka on-line GOD4-ja? Või on teema kusagil selle mängu kohta juba?
Kes mängib god4-ja see võiks saata ps-i!
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|