Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 09:13:33 vasta tsitaadiga

Enamus tellivad vast hmv'st. Odavam ja tasuta t-särk kah.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 10:26:25 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Enamus tellivad vast hmv'st. Odavam ja tasuta t-särk kah.


point lihtsalt selles, et kui keegi tellib siis kannaks ka kellelegi raha, et mulle ka üks tellida. oleks nõus natuke peale ka maksma vaeva eest.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 11:46:45 vasta tsitaadiga

MummikAl, kallis seal ju - ise tellin vist VG+'st...
P.S palju seal HMV's postikulud on ja kas särgi eest maksad posti rohkem icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 10.02.2009 11:51:15 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
MummikAl, kallis seal ju - ise tellin vist VG+'st...
P.S palju seal HMV's postikulud on ja kas särgi eest maksad posti rohkem icon_rolleyes.gif

naelakurss juba mitu kuud selline, et inglismaalt odavam tuleb kui usast...

edit: nvm kurss tiba tõusnud, hetkel üsna võrdne asi vist...
kiiremad tellisid muidu shopto.net'ist, seal veel odavam, 29.99£
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 11:59:02 vasta tsitaadiga

post 2,50
särgi eest eraldi ei võeta.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 12:31:04 vasta tsitaadiga

paluks linki kust saab killzone 2 osta ja US versiooni kindlalt.
ja kaua kohale tuleb ka:P
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 12:33:00 vasta tsitaadiga

siven, VG+'st:
http://www.videogamesplus.ca/product_info.php?products_id=13095
+ $7CDN posti eest; kohale on tulnud nädalaga thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 10.02.2009 14:51:47 vasta tsitaadiga

Kiirelt sealt hmv-st asjad kohale jõuavad? Pole ise sealt tellinud...siiani olen kasutanud game.co.uk-d! Aga see särgi asi pani mõtlema icon_smile.gif Hinnavahet hmv-l ja game.co.uk-l pole, aga noh ühest saab särgi kah lisaks.
Game.co.uk-s märkasin, et pre-orderit võimaldavate kaupade juurde on kirjutatud, et despatchivad paki varem, et release kuupäevaks jõuaks kohale! Varem seda polegi märganud, kuid sügavalt kahtlen, et meile siia maarjamaale see väljalaske kuupäevaks jõuab. Game-st tellitud asjad jõuavad mulle tavaliselt kohale täpselt 10 päevaga, tellimise momendist!

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 10.02.2009 14:54:01 vasta tsitaadiga

hmvst tulevad umbes sama ajaga
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 15:01:52 vasta tsitaadiga

InQbus kirjutas:
Game.co.uk-s märkasin, et pre-orderit võimaldavate kaupade juurde on kirjutatud, et despatchivad paki varem, et release kuupäevaks jõuaks kohale! Varem seda polegi märganud, kuid sügavalt kahtlen, et meile siia maarjamaale see väljalaske kuupäevaks jõuab. Game-st tellitud asjad jõuavad mulle tavaliselt kohale täpselt 10 päevaga, tellimise momendist!

kusjuures jõuavad. positiivne kogemus täiesti olemas kui launchi päeval oli mul mäng postkastis. samas on ka üks negatiivsem kogemus, kus mul oli pre-order ammu tehtud, aga mäng jõudis alles 10 päeva pärast launchi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 17:36:43 vasta tsitaadiga

kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?
Remondiekspert tahab 2550 paranduse eest.
Ebay.co-st saaks 44naelaga aga asja kätte.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 10.02.2009 17:51:06 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?
Remondiekspert tahab 2550 paranduse eest.
Ebay.co-st saaks 44naelaga aga asja kätte.


Kas "remondiekspert" paneb ise oma laseri ka siis või tahab sinult laserit ja 2550.-?

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 17:52:33 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
soulshaker kirjutas:
kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?
Remondiekspert tahab 2550 paranduse eest.
Ebay.co-st saaks 44naelaga aga asja kätte.

Kas "remondiekspert" paneb ise oma laseri ka siis või tahab sinult laserit ja 2550.-?

Oma laseri panevad ikka selle raha eest.
Samas kui Ebay-st ostaks uue laseri ja paigaldaks ise, siis oleks päris kopsakas võit.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 18:08:08 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?

Uuri kasutajalt BReaK da iCE - tal üks ise vahetatud laseriga PS3 müügis...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 10.02.2009 18:38:46 vasta tsitaadiga

ma ise pakun sellise variandi: telli ebayst laser ja siis las see ekspert vahetab mingi summa eest ära kui kedagi teist ei leia, võibolla saab nii icon_smile.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 10.02.2009 19:11:18 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
malukas kirjutas:
soulshaker kirjutas:
kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?
Remondiekspert tahab 2550 paranduse eest.
Ebay.co-st saaks 44naelaga aga asja kätte.

Kas "remondiekspert" paneb ise oma laseri ka siis või tahab sinult laserit ja 2550.-?

Oma laseri panevad ikka selle raha eest.
Samas kui Ebay-st ostaks uue laseri ja paigaldaks ise, siis oleks päris kopsakas võit.

mis täpsemalt viga, kalibreerimine ei aita?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 10.02.2009 21:45:26 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
MummikAl kirjutas:
see mulle tunduski kahtlasena, aga amzonis on müügil ja www.konsoolid.com on ka pandud, et müügil hinnaks 950.-

oo, mingi uus eesti sait kust asju osta?
Tundub mõnus. Hinnad on päris head! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 23:42:16 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
soulshaker kirjutas:
malukas kirjutas:
soulshaker kirjutas:
kas teist keegi ise kah PS3-l laserit vahetanud on?
Remondiekspert tahab 2550 paranduse eest.
Ebay.co-st saaks 44naelaga aga asja kätte.

Kas "remondiekspert" paneb ise oma laseri ka siis või tahab sinult laserit ja 2550.-?

Oma laseri panevad ikka selle raha eest.
Samas kui Ebay-st ostaks uue laseri ja paigaldaks ise, siis oleks päris kopsakas võit.

mis täpsemalt viga, kalibreerimine ei aita?

Ja kuidas ma teda kalibreerin?
Googeldades mõni vend on saanud ka System resetiga asja korda.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 20:20:55 vasta tsitaadiga

http://www.ps3chat.com/playstation-3-gaming/6484-god-war-3-leaked-scans.html
P.S loodetavasti saab varsti parema kvaliteediga "skänne" vaadata/lugeda icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 11.02.2009 22:58:39 vasta tsitaadiga

Keegi veel Resistance: Fall of Man'i ka mängib?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 11.02.2009 23:07:58 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
PeZ kirjutas:
ohohh, ei pea, pigem on selles asi, kuidas signaal kodeeritud on.

Nendel uutel 3D filmidel, mida CC Plazas näidatakse, kasutatakse polariseerivaid projektoreid ja polariseeritud filtritega prille.

LCD telekas/monitor annab välja küll polariseeritud valgust, aga seda ei saa minu teada muuta, et saaks kummagi silma jaoks oma pildi kuvada.
Näh, krt sattusin kogemata vana teema otsa. Mainin, siis seoses teema ja elamusega, et mul oli suur üllatus sattuda kogemata Ateenas vist sellist telekat nägema. See oli pandud poe sissekäigu koridori otsa, et sa paratamatult pidid liikuvat pilti vahtima. Ekraanil jooksis tüüpiline arvutimängu demo laadne asi ja äkitselt lendaski minu poole visatud kirves pool meetrit teleka ekraanist välja.

Kui efekt kõrvale jätta, siis ekraani pilt nägi veidi vale nurga alt odav või interlaced välja. Aga loomulikult ei saa sellise efektimasina puhul efekti kõrvale jätta. Elamus oli Awesome!

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 23:25:46 vasta tsitaadiga

Schumi kirjutas:
Keegi veel Resistance: Fall of Man'i ka mängib?

Minaaa!!! Coop-i ainult, üksi on liiga julm icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 13:14:07 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2009/02/11/sony-ps3-focused-movie-plus-game-blu-ray-discs-coming-this-ye/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 12.02.2009 14:28:58 vasta tsitaadiga

Tere,

on uus PS3,
nüüd on kaks korda nii juhtunud et mängimise ajal läheb telekal ekraan mustaks, PS3-l ükski nupp ei reageeri, plaadi annab välja masinast aga masina saab vaid tagant nupust välja lülitada. Masin on 1-2 kuud vana. Telekas ise on korras.
Mäng on õnneks uuesti proovides tööle läinud, kas peaksin muret tundma?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.02.2009 16:42:56 vasta tsitaadiga

Peaksid küll muret tundma.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 16:43:41 vasta tsitaadiga

peppitina kirjutas:
Peaksid küll muret tundma.

...ja garantiisse viima.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.02.2009 17:00:11 vasta tsitaadiga

Vb su PS3 jookseb lihtsalt kokku mingil põhjusel.
Aga hoia konsoolil nuppu all ~5 sekki, mitte ära lihtsalt vajuta. Konsool läheb siis korrapäraselt kinni.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 12.02.2009 17:45:40 vasta tsitaadiga

Amazon.co.uk ostsin siis ju garantii ei kehti ...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:49:44 vasta tsitaadiga

pluuto kirjutas:
Amazon.co.uk ostsin siis ju garantii ei kehti ...

See on see "hinnavõit"...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 12.02.2009 19:27:36 vasta tsitaadiga

pluuto, Amazon.co.uk on Euroopa ehk peaks kehtima garantii, Sony'l see poliitika regioonide kaupa. Mine mõnda ametlikku sony poodi ja nad peaksid selle parandusse saatma. Probleemid garantiiga, siis kui ostnud USA või Aasiast. Nii oli mulle vähemalt meelde jäänud, sest kunagi ammu sai uuritud, aga ei ole 100% kindel.
_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 20:01:26 vasta tsitaadiga

red_devil, täitsa õigus peaks sul olema. Kunagi ammu, kui konsooli soetamise plaan peas mõlkus, sai seoses ühe soodsa (usa-st) pakkumisega seda garantiiteemat Andrico-st uuritud. Ja nemadki seda "garantii regiooniti" teemat kinnitasid.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 12.02.2009 20:04:54 vasta tsitaadiga

Panin nüüd uuesti Tomb Raideri mängijasse, läks kenasti tööle aga peaaegu pool mängitust on kadunud, peab peaegu algusest jälle uuesti alustama.
Mõtlen, et mida nad seal teeninduses üldse kontrollida saavad, panevad tööle - töötab- ja saadavad tagasi.
Ma tean fotoaparaatide poole pealt ka, et Nikon remondib siin EU-st ostetuid tooteid, pole vahet kust kohast sa siis selle oled EU-st ostnud.
Teine asi see, et mul pole ju tõendust, tsekki, vaid panga väljavõte ....
Võib olla veel oodata kas see jant kordub või ei tohi korraga kaua mängda, üle 1-2 tunni?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 12.02.2009 20:12:22 vasta tsitaadiga

pluuto kirjutas:
või ei tohi korraga kaua mängda, üle 1-2 tunni?

eitea mu ps3 on ikka vägapikad maratonid vastu pidanud, peale mida veel hunnikus videoid näidanud ja vahepeal niisama tühjalt töötanud ja pole siiani probleeme olnud. paar kokkujooksmist on olnud vigasest mängust tingitud...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 22:41:49 vasta tsitaadiga

endalgi ps3 olnud see 4 päeva jutti.
ja ple kokku jooksnud ega ka üle kuumenenud.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 12.02.2009 23:33:24 vasta tsitaadiga

pluuto kirjutas:
Panin nüüd uuesti Tomb Raideri mängijasse, läks kenasti tööle aga peaaegu pool mängitust on kadunud, peab peaegu algusest jälle uuesti alustama.

On see probleem ainult selle mänguga? Kui jah, siis kas samas kohas?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 13.02.2009 00:02:25 vasta tsitaadiga

MGS4 pole probleemi olnud.
Kaks korda on Tomb Raideriga olnud aga mitte ühes ja samas kohas. Kui esimest korda oli siis uuesti proovides oli mängu ära salvestanud ja sain alustada sealt kus mäng katki jäi, kui teistkorda juhtus siis pidin kõvasti mängu alguse lähedalt alustama aga mitte päris algusest. Kui ma õigesti mäletan siis telekal läks pilt mustaks just konsooli (DS3) nupule vajutamise hetkel ....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 01:28:41 vasta tsitaadiga

http://blog.us.playstation.com/2009/02/12/havent-tried-motorstorm-pacific-rift-yet-new-demo-coming-today/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 13.02.2009 01:28:54 vasta tsitaadiga

pluuto kirjutas:
MGS4 pole probleemi olnud.
Kaks korda on Tomb Raideriga olnud aga mitte ühes ja samas kohas. Kui esimest korda oli siis uuesti proovides oli mängu ära salvestanud ja sain alustada sealt kus mäng katki jäi, kui teistkorda juhtus siis pidin kõvasti mängu alguse lähedalt alustama aga mitte päris algusest. Kui ma õigesti mäletan siis telekal läks pilt mustaks just konsooli (DS3) nupule vajutamise hetkel ....

suure tõenäosusega mängu viga siis, pole ise tombraiderit ps3'l proovinud tho ja päris kindel pole. fallout3 oli see mäng mis enne aegajalt kinni kiilus, aga see vist sai patchi kui ma ei eksi...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.02.2009 03:47:45 vasta tsitaadiga

Mul sama teema, mis Labukana'l, mäng, mis kinni kiilunud, on Fallout. Harva juhtunud seda ka GTAga.
Aga kui ma viimast Tomb Raiderit mängisin, siis mul küll mingeid probleeme ei olnud. Kenasti jooksis ja läägi ka ei täheldanud. Aga vahet pole, sest...
Spoiler Spoiler Spoiler
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 13.02.2009 16:23:16 vasta tsitaadiga

red_devil kirjutas:
pluuto, Amazon.co.uk on Euroopa ehk peaks kehtima garantii, Sony'l see poliitika regioonide kaupa. Mine mõnda ametlikku sony poodi ja nad peaksid selle parandusse saatma. Probleemid garantiiga, siis kui ostnud USA või Aasiast. Nii oli mulle vähemalt meelde jäänud, sest kunagi ammu sai uuritud, aga ei ole 100% kindel.
Njah, näiteks Sony Center'isse (ehk siis Sony ametlik esindus siinmail) tasub minna probleemide kohal. Peaksid saatma garantisse ilma kahtluseta (kui ikka tegu on PAL regiooni masinaga)! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 17:01:07 vasta tsitaadiga

Seal peaks garantii toimima samamoodi nagu apple toodete puhul, et vaadatakse seerianumbri järgi kas garantii on kehtiv või mitte. Peaks olema mingi Sony euroopa keskne infosüsteem kuhu siis müüja kannab müügipäeval toote seerianumbri sisse. Pead siiski ei anna. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 19:20:12 vasta tsitaadiga

Sai kasutatud PS3 ostetud. Enne olid kõvakettal mängud. Lasin vana kasutaja maha, mängud jäid alles. Aga ükski ei tule lahti, kisab et pole luba vms. Mis teha?
Ja kas PS Storest võib ostetud asju lõpmatuseni tõmmata? Ja kas need vanad asjad mis praegu tööle ei lähe, saan omale ka tõmmata?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 13.02.2009 19:30:32 vasta tsitaadiga

mõndadel mängudel on nii, et see kasutaja millega need ostetud peab PS3-s alles olema, et saaksid neid mängida. Kui maha lasid siis pead uuesti küsima talt selle kasutaja andmeid ning uuesti sisse lisama, siis peaks saama neid mängida.
PS storest ostetud mänge saab lõpmatuseni tõmmata jah ja need vanad asjad saad ka uuesti tõmmata selle kasutajaga millega need algselt osteti.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 20:38:37 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/45514.html
Natuke külmaks jättis.
Vahepeal on matrix rip off ....
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 13.02.2009 21:18:12 vasta tsitaadiga

mu arust küll eluhea icon_wink.gif Must have game mu jaoks icon_razz.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 21:19:24 vasta tsitaadiga

Taaviup, sa pole vist varasemaid osasid mänginud icon_rolleyes.gif
IMO "vana hea" GoW thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 21:30:53 vasta tsitaadiga

Kes siis sellist videot SD's vaatab?

http://www.gametrailers.com/player/45513.html

Välja näeb igatahes küll väga kõva. Tundub ikka väga ilus võrreldes selle teise traileriga, mis välja tuli (mitte E3'e oma).. GoW'i teades võiks see vabalt kõik in-game olla (ainult et on kasutatud GTAIV võtet, et kaamera on teiste nurkade alt ja hud puudub). Keegi võiks tegelt öelda, kas on teada, kas see on in-game või mitte, aga teades Sony't ei saa neid usaldada.

Igatahes jah, praegu ei viitsi seda teist trailerit, kus need samad klipid on uuesti vaadata, aga tundub, et see jutt oli tõsi, et näidati algsemat versiooni mängust, et ikka KZ2 graafika parem välja näeks võrdluses vms..

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 21:49:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga tundub, et see jutt oli tõsi, et näidati algsemat versiooni mängust, et ikka KZ2 graafika parem välja näeks võrdluses vms..

rofl.gif
Ja muidugi, leidsid ikka mängud mida võrrelda...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 21:56:03 vasta tsitaadiga

Ega mina seda välja ei mõelnud.. Kui see VGA trailer välja tuli, siis paljud hakkasid vinguma, et kahtlane välja nägi ja siis levisid teooriad, et Sony ei lubanud näidata viimast build'i, et ikka KZ2'e graafikat hype'ida...
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 22:33:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi mingit infot pole kuulnud millal ps3 digi saab vaadata ka Eestis läbi play tv?

Ja kas keegi mängib ka on-line GOD4-ja? Või on teema kusagil selle mängu kohta juba?
Kes mängib god4-ja see võiks saata ps-i!

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.