Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 23:42:28 vasta tsitaadiga

Elisasse 4990 kliendihinnaks ei pidanud tulema ? ja 5990 mittekliendi oma.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 00:05:39 vasta tsitaadiga

Loki kirjutas:
Elisasse 4990 kliendihinnaks ei pidanud tulema ? ja 5990 mittekliendi oma.


kliendihind jah 4950, aga mitte kliendile oli vist 5490

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 22:34:08 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Loki kirjutas:
Elisasse 4990 kliendihinnaks ei pidanud tulema ? ja 5990 mittekliendi oma.


kliendihind jah 4950, aga mitte kliendile oli vist 5490


Jep sul on õigus. Praegu seisuga siis Elisas kõige odavama. Tuleb siis nädala pärast ? e. järgmine kolmapäev ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 23:21:35 vasta tsitaadiga

Loki kirjutas:
Praegu seisuga siis Elisas kõige odavama.


kui uskuda eelmisel lehel kirjutatud, siis tele2's tuleb 4500'ga midagi.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 10:05:37 vasta tsitaadiga

Selline lisainfo siis tuli asjakohta,nädalake kannatust tuleb teil veel varuda icon_razz.gif


Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !
Nokia tuleb turule sõnumiga.
Koostöös Nokia Eesti ja Eesti Laul 2009 saabub Nokia 5800 XM uus puutetundliku ekraaniga muusikatelefon müügile koos 10 Eesti Laul finalisti muusikavideotega piiratud koguses!
Kõik Nokia 5800 müügipakendid varustatakse selleks ajaks eripakendiga.
Eripakendisse kuulub 1GB Nokia mälukaart, millel 10 Eesti Laulu ja videot

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 12.02.2009 12:16:54 vasta tsitaadiga

Oot... Oot... kas see siis tähendab, et ametlikult eesitis hakatakse müüma telefone ainult 1 gb kaardiga?
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 12:20:13 vasta tsitaadiga

need kes juba müüvad müüvad ju ka ametlikult. ja seal 8gb ikka kaasas.
eripakkumises see 1gb lisaks ma saa nii aru. huvitav kas hind ka lisandub selle EL kräpi eest?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 12.02.2009 12:21:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 12:21:19 vasta tsitaadiga

Myoldryn, Ma sain aru et 1GB on piiratud pakkumisega kaasas nende Eesti laulude ja videote pärast,müügipakendis olev 8GB jääb ikka thumbs_up.gif
Aaa krt seda Nokia asja teab,annab paar laulu ja muudab pakendi sisu icon_razz.gif

Hind jääb samaks,lihtsalt promo sodi on lisaks
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 12.02.2009 15:16:04 vasta tsitaadiga

Mina võtan küll Tele2'st. 20.veebruaril ja kliendihind 4500. See on lihtsalt superpakkumine.

viimati muutis Green_Day 12.02.2009 18:45:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowcard
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2007




sõnum 12.02.2009 16:01:37 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Mina võtan küll Tele2'st. 10.veebruaril ja kliendihind 4500. See on lihtsalt superpakkumine.

ehk siis üleeile?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 12.02.2009 16:06:22 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Mina võtan küll Tele2'st. 10.veebruaril ja kliendihind 4500. See on lihtsalt superpakkumine.


Orjastad end 18 kuuks edasi jah? icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 16:22:52 vasta tsitaadiga

muusik,
ot:
minu teada tele2+s ei kaasne kliendihinnaga 18kuuline tähtjaline leping icon_exclaim.gif peaasi et sul viimased 3kuud arve tasutud on!
tean sest just võtsin sealt naisele N3600 kliendihinnaga icon_smile.gif
p.s.
Kampaaniahinnaga aga tuleb ka tähtajaline leping icon_exclaim.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 16:22:55 vasta tsitaadiga

muusik kirjutas:
Green_Day kirjutas:
Mina võtan küll Tele2'st. 10.veebruaril ja kliendihind 4500. See on lihtsalt superpakkumine.


Orjastad end 18 kuuks edasi jah? icon_razz.gif


kellegi juures peab ju ori olema, sama hästi võib siis ju tele2's olla.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 16:34:33 vasta tsitaadiga

gogik mina võtsin viimati kliendi hinnaga aasta tagasi siis küll oli lepingu kohustus 18k.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 16:38:48 vasta tsitaadiga

Nu,
ot:
eelmisel aastal ostsin ka paar telefoni kliendihinnaga ja mingit kohustust ei saanud kaasa icon_smile.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 16:41:55 vasta tsitaadiga

Mis jaurate helistage infosse ja saate teada mida t2 teeb icon_rolleyes.gif
Palju pullim on ikkagist see, et ostetakse kliendihinnaga minevikus asju icon_lol.gif a'la 10veb.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 16:54:43 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Selline lisainfo siis tuli asjakohta,nädalake kannatust tuleb teil veel varuda icon_razz.gif


Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !
Nokia tuleb turule sõnumiga.
Koostöös Nokia Eesti ja Eesti Laul 2009 saabub Nokia 5800 XM uus puutetundliku ekraaniga muusikatelefon müügile koos 10 Eesti Laul finalisti muusikavideotega piiratud koguses!
Kõik Nokia 5800 müügipakendid varustatakse selleks ajaks eripakendiga.
Eripakendisse kuulub 1GB Nokia mälukaart, millel 10 Eesti Laulu ja videot

thumbs_up.gif


Ja eripakendid tulevad müüki kõikidesse mobiilimüügipunktidesse ? Ehk siis Elisa, EMT, Tele 2 jne ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:05:08 vasta tsitaadiga

Loki, No kui NOKIA nii tegi siis Operaatoritel pole mingit vahet.
Ma arvan küll,ega ainult Elisas toimu Nokia 5800XM esmaesitlus.

Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !


viimati muutis WäntWõll 12.02.2009 17:08:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:07:02 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Loki, No kui NOKIA nii teg isiis Operaatoritel polemingit vahet.
Ma arvan küll,ega ainult Elisas topimu Nokia 5800XM esmaesitlus.

Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !


Okei, selge siis. Jään 19dat ootama.

Olen netist uurinud et vaikselt hakkab 5800le ka appe tulema.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:30:42 vasta tsitaadiga

ei viitsinud enam oodata, võtsin kermetist ära.
esmamulje on küll thumbs_up.gif ei ole uimane ja ekraan reageerib puutele isegi paremini kui HTC diamond.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:36:29 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
ei viitsinud enam oodata, võtsin kermetist ära.
esmamulje on küll thumbs_up.gif ei ole uimane ja ekraan reageerib puutele isegi paremini kui HTC diamond.


aga kas kaamera ongi nii sitt nagu kirjutatakse?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 12.02.2009 17:54:40 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
ei viitsinud enam oodata, võtsin kermetist ära.
esmamulje on küll thumbs_up.gif ei ole uimane ja ekraan reageerib puutele isegi paremini kui HTC diamond.


Mis püsivara versioon tal peal on? (v11 või v20). Ja kui on vanem, kas saab ka uuendada? Ja kas ikka tuleb muusikaga nagu seda nokia reklaamis?

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:04:45 vasta tsitaadiga

kaamera tunndub kehva jah. vähemalt toa keskpärases valgustingimustes.
musa on 9 .mp3 jagu ja batmani mp4 video trailer.

tarkvara v11.0.008 (9.dets 2008)


ise olen vist rumal aga setingute all pole heli(na) seadeid icon_confused.gif ekraani puutumisel tahaks selle vibra ka ära võtta aga ei leia.
Senini kõigesuurem puudus enda jaoks on stylus. Krdi raskelt käib pesast välja - paneks või tavotti vahele.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 12.02.2009 18:07:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:05:31 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
Nu kirjutas:
ei viitsinud enam oodata, võtsin kermetist ära.
esmamulje on küll thumbs_up.gif ei ole uimane ja ekraan reageerib puutele isegi paremini kui HTC diamond.


Mis püsivara versioon tal peal on? (v11 või v20). Ja kui on vanem, kas saab ka uuendada? Ja kas ikka tuleb muusikaga nagu seda nokia reklaamis?

püsivara saab kõikidel S60v3 seadmetel uuendada läbi arvuti ja paljudel viimasel ajal ka otse telefonist üle interneti...

seda comes with music mida promotakse mõningates riikides selleks on eraldi pakend sel tootel ja maksab ka pisut rohkem minuteada... sisaldas vist aastast õigust tasuta musa tirida nokia poest. Eestis pole veel kuulnud, et ühtegi "comes with music" telefoni oleks müügile võetud.

Ise ei hakka 5800 peale mõtlema - pisut midrange... ootan sügist huviga... selleks ajaks peaksid veel mõned touchscreenid tulema nokialt ja ka WM 6.5 seadmeid on oodata koos graafikakiirendiga nvidialt nagu aru sain... eks näis kuidas turg kujuneb.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:12:11 vasta tsitaadiga

telefoni menüüst otsi uuendusi valides teatab, et uuendusi pole saadaval.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:15:02 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
telefoni menüüst otsi uuendusi valides teatab, et uuendusi pole saadaval.

nuh siis järelikult seda paika pole veel sellele tootekoodile saadaval mis sul on... neid tehakse koodide järgi ja nuh sealt tulevad ka regionaalsed seaded nagu keel jne... pisut kannatust sellisel juhul.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:18:25 vasta tsitaadiga

minu n82'l näiteks sellist võimalust ei tekkinudki, ikka läbi arvuti ainult.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:22:40 vasta tsitaadiga

see ongi ainult uutel N96, 5800 ja veel mõned uuemad.

Nokia maps on juba peale installitud aga endale meeldib google maps rohkem seega
lasin selle peale praegu. Hoiatas installi algul, et pole ühilduv aga töötab väga edukalt thumbs_up.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:26:13 vasta tsitaadiga

aga oled nokia mapsi korra juba tööle pannud? tahaks ühte asja proovida, aga kui oled käima ära pannud siis pole enam midagi
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:27:53 vasta tsitaadiga

korra panin tööle küll niikauaks kuni masti järgi esialgse asukoha määras.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 12.02.2009 18:46:55 vasta tsitaadiga

muusik kirjutas:
Green_Day kirjutas:
Mina võtan küll Tele2'st. 10.veebruaril ja kliendihind 4500. See on lihtsalt superpakkumine.


Orjastad end 18 kuuks edasi jah? icon_razz.gif


No kui nii hea hinnaga saab, siis miks mitte.

ja sry, 20. on ikka kuupäev, kerge näpukas (kuid see nii oluline kuupäev, et sellist praaki ei tohiks endale lubada:P)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:51:31 vasta tsitaadiga

igaksjuhuks ütlen, et kui keegi veel ostab, siis võib proovida nii, et enne kui nokia mapsi tööle paned, pane kuupäev umbes aasta edasi näiteks ja mine siis sisse. saad oma tasuta 3 kuud ja igakord kui enam ei kasuta muudad kuupeäva tagasi nagu on. kui vaja navigeerida, siis muudad kuupäeva jälle aastakese edasi ja ikka veel tasuta 3 kuud thumbs_up.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 19:13:41 vasta tsitaadiga

heli ja haptic feedback seaded saab muuta profiilide alt.
eelmääratud tasemeid on 3 aga kõik on piisavalt "tugevad" nii et mina lülitasin üldse välja.
närvidele käib kui telefon koguaeg käes suriseb.

tv-out'i ei saa veel tööle...

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 19:32:30 vasta tsitaadiga

Minda pilti ei saa ülesse visata mis 5800-ga tehtud?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 19:42:11 vasta tsitaadiga

deleted
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 13.02.2009 17:35:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 21:56:40 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
igaksjuhuks ütlen, et kui keegi veel ostab, siis võib proovida nii, et enne kui nokia mapsi tööle paned, pane kuupäev umbes aasta edasi näiteks ja mine siis sisse. saad oma tasuta 3 kuud ja igakord kui enam ei kasuta muudad kuupeäva tagasi nagu on. kui vaja navigeerida, siis muudad kuupäeva jälle aastakese edasi ja ikka veel tasuta 3 kuud thumbs_up.gif


Kas 5800 Nokia Maps on trial mode's siis ? Et kui ma ei muuda kuupäeva siis saan kasutada .. 30 päeva ?
Olen nats loll selle koha pealt, sry icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 12.02.2009 23:42:39 vasta tsitaadiga

usun, et siin on sama mis wayfinderil: esimesed 3 kuud töötavad ka hääl-käsklused navigeerimisel, päras tuleb selle lõbu eest juba pappi köhida..
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfxw
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2004




sõnum 13.02.2009 11:10:11 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:
tafga kirjutas:
emtis üteldi et sellele kehtib topeltpluss soodustus ning hinnaks on 5490.-


T+ peaks ikka kliendihinnast andma kilo alla, seega 4990.-


Minuni jõudnud info EMTist kinnitas nüüd samuti topeltplusskliendi hinnaks 4990.- (kuni 28. veebruarini või kuni soodsa hinnaga telefone jätkub) icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zopp
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2009




sõnum 13.02.2009 12:48:18 vasta tsitaadiga

Kui palju tal reaalselt aku peab? Minul peale esimest laadimist jooksis 24 h tühjaks, erilise näppimiseta. kõneaega tegin umbes 15 min. ja tühi ta oligi...
kas kellelgi kogemust, et hakkab peale 3-5 laadimist rohkem pidama?? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 12:59:13 vasta tsitaadiga

mina pole veel saanud laadima panna. karbist võttes oli 3pulka ja praeguseks on 2pulka.
kui niimoodi juba päev vähemalt kestab siis täislaetuna peaks 3+päeva kestma ju.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zopp
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2009




sõnum 13.02.2009 13:16:28 vasta tsitaadiga

seda minagi arvasin et mingi 3 päeva vast ikka...
karbist võttes oli 4 pulka mis 5 tunniga tühjaks jooksid... ostsin sellise mis oli poes viimane ja klaasitagant võetud kõigile näppida...
helistasin poodi ja lubati garantiise võtta... vaevalt et garantii akule midagi aitab..
aga kellel juba kogemust võiks kirjutada palju aku peab..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 13:38:26 vasta tsitaadiga

Loki kirjutas:
striker13 kirjutas:
igaksjuhuks ütlen, et kui keegi veel ostab, siis võib proovida nii, et enne kui nokia mapsi tööle paned, pane kuupäev umbes aasta edasi näiteks ja mine siis sisse. saad oma tasuta 3 kuud ja igakord kui enam ei kasuta muudad kuupeäva tagasi nagu on. kui vaja navigeerida, siis muudad kuupäeva jälle aastakese edasi ja ikka veel tasuta 3 kuud thumbs_up.gif


Kas 5800 Nokia Maps on trial mode's siis ? Et kui ma ei muuda kuupäeva siis saan kasutada .. 30 päeva ?
Olen nats loll selle koha pealt, sry icon_biggrin.gif


muidu on hääljuhtimine tasuline, aga alguses saad vist 3 kuud tasuta, kui hakkad neid nagu "tulevikus" kasutama, siis kehtivad kauem kui kolm kuud.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 13.02.2009 14:38:04 vasta tsitaadiga

EMTi esindustes on olemas aga esmaspäevast antakse alles välja
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 15:06:05 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
muidu on hääljuhtimine tasuline, aga alguses saad vist 3 kuud tasuta, kui hakkad neid nagu "tulevikus" kasutama, siis kehtivad kauem kui kolm kuud.

kas se on testitud ja töötab või teooria lihtsalt?
asi selles, et litsentsi olemasolu kontrollib serverist ja seal ei sõltu mis kuupäev sinul on määratud.
vist...

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 15:25:12 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
striker13 kirjutas:
muidu on hääljuhtimine tasuline, aga alguses saad vist 3 kuud tasuta, kui hakkad neid nagu "tulevikus" kasutama, siis kehtivad kauem kui kolm kuud.

kas se on testitud ja töötab või teooria lihtsalt?
asi selles, et litsentsi olemasolu kontrollib serverist ja seal ei sõltu mis kuupäev sinul on määratud.
vist...


vähemalt see toimis nii et kui panid selle programmi telefonile peale siis saab mingi 3 päeva vist tasuta ja kui enne avamist panid kuupäeva mingiks teiseks, siis ta läkski netti, kontrollis seda asja ja nii töötas ilusti, ainult et alati on vaja kuupäev ära muuta.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 16:47:28 vasta tsitaadiga

Selge, ainult hääljuhtimine on trial siis. Aga kas see GPS funktsioon, et näitab reaalselt su "auto" ehk telefoni asukohta toimib ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peremees
HV vaatleja
Peremees

liitunud: 29.03.2004




sõnum 13.02.2009 16:59:49 vasta tsitaadiga

to Loki
GPS toimib, ainult navigeerida ei saa, asukoht kaardil muutub reaalajas.

Uus Nokia Sports Tracker S60v5 telefonidele on ühilduv Polari südamerütmi mõõtjaga, teab keegi, kas vanematele S60-ne telefonidele ilmub ka see tugi?

Navigeerimisest niipalju, et kindlasti ei tohiks antud telefoniga Nokia Maps kolm kuud tasuta olla, kui siis ainult tavaline tutvumis periood, mida saavad kasutada kõik Nokia kaarti kasutajad. Miks ma nii arvad, aga seda sellepärast, et tegu pole Nokia Navigaatoriga, millele pakuti 6-kuud tasuta navigeerimist, vaid tegu on ikkagi muusika telefoniga (8GB mälukaart).

gsmarena kirjutab:
The phone also comes with Nokia Maps 2.0 Touch preinstalled. As you might have guessed this is merely a touch-enabled version of the standard Nokia Maps 2.0 application. It offers extensive map coverage for free but you do need to pay for most of its extra features such as traffic information or city guides.

As we just mentioned you will also have to buy the voice-guided navigation license, should you pick the application for the purpose. At least the actual purchase itself is quite simple directly via the phone interface. If you prefer an alternative navigation software, you might want to carefully look around for a compatible version.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 17:34:16 vasta tsitaadiga

päevavalgusega vähe paremad pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 17:35:51 vasta tsitaadiga

Nu, on tasuta hääljuhiseid nokia mapsile kaasa antud või on ainult see proovi aeg paar päeva?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfxw
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2004




sõnum 13.02.2009 17:57:59 vasta tsitaadiga

Nu, äkki viitsiksid teha päevavalguses ühe pildi A4-lehest, millel normaalsuurusega tekst(et terve leht peal oleks)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.