|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
10.02.2009 23:42:28
|
|
|
| Elisasse 4990 kliendihinnaks ei pidanud tulema ? ja 5990 mittekliendi oma.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
11.02.2009 00:05:39
|
|
|
| Loki kirjutas: |
| Elisasse 4990 kliendihinnaks ei pidanud tulema ? ja 5990 mittekliendi oma. |
kliendihind jah 4950, aga mitte kliendile oli vist 5490
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
11.02.2009 22:34:08
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Loki kirjutas: |
| Elisasse 4990 kliendihinnaks ei pidanud tulema ? ja 5990 mittekliendi oma. |
kliendihind jah 4950, aga mitte kliendile oli vist 5490 |
Jep sul on õigus. Praegu seisuga siis Elisas kõige odavama. Tuleb siis nädala pärast ? e. järgmine kolmapäev ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
11.02.2009 23:21:35
|
|
|
| Loki kirjutas: |
| Praegu seisuga siis Elisas kõige odavama. |
kui uskuda eelmisel lehel kirjutatud, siis tele2's tuleb 4500'ga midagi.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.02.2009 10:05:37
|
|
|
Selline lisainfo siis tuli asjakohta,nädalake kannatust tuleb teil veel varuda
Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !
Nokia tuleb turule sõnumiga.
Koostöös Nokia Eesti ja Eesti Laul 2009 saabub Nokia 5800 XM uus puutetundliku ekraaniga muusikatelefon müügile koos 10 Eesti Laul finalisti muusikavideotega piiratud koguses!
Kõik Nokia 5800 müügipakendid varustatakse selleks ajaks eripakendiga.
Eripakendisse kuulub 1GB Nokia mälukaart, millel 10 Eesti Laulu ja videot
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
12.02.2009 12:16:54
|
|
|
Oot... Oot... kas see siis tähendab, et ametlikult eesitis hakatakse müüma telefone ainult 1 gb kaardiga?
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2009 12:20:13
|
|
|
need kes juba müüvad müüvad ju ka ametlikult. ja seal 8gb ikka kaasas.
eripakkumises see 1gb lisaks ma saa nii aru. huvitav kas hind ka lisandub selle EL kräpi eest?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
viimati muutis Nu 12.02.2009 12:21:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.02.2009 12:21:19
|
|
|
Myoldryn, Ma sain aru et 1GB on piiratud pakkumisega kaasas nende Eesti laulude ja videote pärast,müügipakendis olev 8GB jääb ikka
Aaa krt seda Nokia asja teab,annab paar laulu ja muudab pakendi sisu
Hind jääb samaks,lihtsalt promo sodi on lisaks
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
12.02.2009 15:16:04
|
|
|
Mina võtan küll Tele2'st. 20.veebruaril ja kliendihind 4500. See on lihtsalt superpakkumine.
viimati muutis Green_Day 12.02.2009 18:45:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowcard
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2007
|
12.02.2009 16:01:37
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| Mina võtan küll Tele2'st. 10.veebruaril ja kliendihind 4500. See on lihtsalt superpakkumine. |
ehk siis üleeile?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
12.02.2009 16:06:22
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| Mina võtan küll Tele2'st. 10.veebruaril ja kliendihind 4500. See on lihtsalt superpakkumine. |
Orjastad end 18 kuuks edasi jah?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
12.02.2009 16:22:52
|
|
|
muusik,
| ot: |
minu teada tele2+s ei kaasne kliendihinnaga 18kuuline tähtjaline leping peaasi et sul viimased 3kuud arve tasutud on!
tean sest just võtsin sealt naisele N3600 kliendihinnaga
p.s.
Kampaaniahinnaga aga tuleb ka tähtajaline leping  |
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
12.02.2009 16:22:55
|
|
|
| muusik kirjutas: |
| Green_Day kirjutas: |
| Mina võtan küll Tele2'st. 10.veebruaril ja kliendihind 4500. See on lihtsalt superpakkumine. |
Orjastad end 18 kuuks edasi jah?  |
kellegi juures peab ju ori olema, sama hästi võib siis ju tele2's olla.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2009 16:34:33
|
|
|
gogik mina võtsin viimati kliendi hinnaga aasta tagasi siis küll oli lepingu kohustus 18k.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
12.02.2009 16:38:48
|
|
|
Nu,
| ot: |
eelmisel aastal ostsin ka paar telefoni kliendihinnaga ja mingit kohustust ei saanud kaasa  |
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.02.2009 16:41:55
|
|
|
Mis jaurate helistage infosse ja saate teada mida t2 teeb
Palju pullim on ikkagist see, et ostetakse kliendihinnaga minevikus asju a'la 10veb.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
12.02.2009 16:54:43
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Selline lisainfo siis tuli asjakohta,nädalake kannatust tuleb teil veel varuda
Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !
Nokia tuleb turule sõnumiga.
Koostöös Nokia Eesti ja Eesti Laul 2009 saabub Nokia 5800 XM uus puutetundliku ekraaniga muusikatelefon müügile koos 10 Eesti Laul finalisti muusikavideotega piiratud koguses!
Kõik Nokia 5800 müügipakendid varustatakse selleks ajaks eripakendiga.
Eripakendisse kuulub 1GB Nokia mälukaart, millel 10 Eesti Laulu ja videot
 |
Ja eripakendid tulevad müüki kõikidesse mobiilimüügipunktidesse ? Ehk siis Elisa, EMT, Tele 2 jne ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.02.2009 17:05:08
|
|
|
Loki, No kui NOKIA nii tegi siis Operaatoritel pole mingit vahet.
Ma arvan küll,ega ainult Elisas toimu Nokia 5800XM esmaesitlus.
Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 !
viimati muutis WäntWõll 12.02.2009 17:08:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
12.02.2009 17:07:02
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Loki, No kui NOKIA nii teg isiis Operaatoritel polemingit vahet.
Ma arvan küll,ega ainult Elisas topimu Nokia 5800XM esmaesitlus.
Uue Nokia 5800 XM ametlik lanseerimine toimub Eestis 19.02 ! |
Okei, selge siis. Jään 19dat ootama.
Olen netist uurinud et vaikselt hakkab 5800le ka appe tulema.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2009 17:30:42
|
|
|
ei viitsinud enam oodata, võtsin kermetist ära.
esmamulje on küll ei ole uimane ja ekraan reageerib puutele isegi paremini kui HTC diamond.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
12.02.2009 17:36:29
|
|
|
| Nu kirjutas: |
ei viitsinud enam oodata, võtsin kermetist ära.
esmamulje on küll ei ole uimane ja ekraan reageerib puutele isegi paremini kui HTC diamond. |
aga kas kaamera ongi nii sitt nagu kirjutatakse?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
12.02.2009 17:54:40
|
|
|
| Nu kirjutas: |
ei viitsinud enam oodata, võtsin kermetist ära.
esmamulje on küll ei ole uimane ja ekraan reageerib puutele isegi paremini kui HTC diamond. |
Mis püsivara versioon tal peal on? (v11 või v20). Ja kui on vanem, kas saab ka uuendada? Ja kas ikka tuleb muusikaga nagu seda nokia reklaamis?
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2009 18:04:45
|
|
|
kaamera tunndub kehva jah. vähemalt toa keskpärases valgustingimustes.
musa on 9 .mp3 jagu ja batmani mp4 video trailer.
tarkvara v11.0.008 (9.dets 2008)
ise olen vist rumal aga setingute all pole heli(na) seadeid ekraani puutumisel tahaks selle vibra ka ära võtta aga ei leia.
Senini kõigesuurem puudus enda jaoks on stylus. Krdi raskelt käib pesast välja - paneks või tavotti vahele.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
viimati muutis Nu 12.02.2009 18:07:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
12.02.2009 18:05:31
|
|
|
| Myoldryn kirjutas: |
| Nu kirjutas: |
ei viitsinud enam oodata, võtsin kermetist ära.
esmamulje on küll ei ole uimane ja ekraan reageerib puutele isegi paremini kui HTC diamond. |
Mis püsivara versioon tal peal on? (v11 või v20). Ja kui on vanem, kas saab ka uuendada? Ja kas ikka tuleb muusikaga nagu seda nokia reklaamis? |
püsivara saab kõikidel S60v3 seadmetel uuendada läbi arvuti ja paljudel viimasel ajal ka otse telefonist üle interneti...
seda comes with music mida promotakse mõningates riikides selleks on eraldi pakend sel tootel ja maksab ka pisut rohkem minuteada... sisaldas vist aastast õigust tasuta musa tirida nokia poest. Eestis pole veel kuulnud, et ühtegi "comes with music" telefoni oleks müügile võetud.
Ise ei hakka 5800 peale mõtlema - pisut midrange... ootan sügist huviga... selleks ajaks peaksid veel mõned touchscreenid tulema nokialt ja ka WM 6.5 seadmeid on oodata koos graafikakiirendiga nvidialt nagu aru sain... eks näis kuidas turg kujuneb.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2009 18:12:11
|
|
|
telefoni menüüst otsi uuendusi valides teatab, et uuendusi pole saadaval.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
12.02.2009 18:15:02
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| telefoni menüüst otsi uuendusi valides teatab, et uuendusi pole saadaval. |
nuh siis järelikult seda paika pole veel sellele tootekoodile saadaval mis sul on... neid tehakse koodide järgi ja nuh sealt tulevad ka regionaalsed seaded nagu keel jne... pisut kannatust sellisel juhul.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
12.02.2009 18:18:25
|
|
|
minu n82'l näiteks sellist võimalust ei tekkinudki, ikka läbi arvuti ainult.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2009 18:22:40
|
|
|
see ongi ainult uutel N96, 5800 ja veel mõned uuemad.
Nokia maps on juba peale installitud aga endale meeldib google maps rohkem seega
lasin selle peale praegu. Hoiatas installi algul, et pole ühilduv aga töötab väga edukalt
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
12.02.2009 18:26:13
|
|
|
aga oled nokia mapsi korra juba tööle pannud? tahaks ühte asja proovida, aga kui oled käima ära pannud siis pole enam midagi
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2009 18:27:53
|
|
|
korra panin tööle küll niikauaks kuni masti järgi esialgse asukoha määras.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
12.02.2009 18:46:55
|
|
|
| muusik kirjutas: |
| Green_Day kirjutas: |
| Mina võtan küll Tele2'st. 10.veebruaril ja kliendihind 4500. See on lihtsalt superpakkumine. |
Orjastad end 18 kuuks edasi jah?  |
No kui nii hea hinnaga saab, siis miks mitte.
ja sry, 20. on ikka kuupäev, kerge näpukas (kuid see nii oluline kuupäev, et sellist praaki ei tohiks endale lubada:P)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
12.02.2009 18:51:31
|
|
|
igaksjuhuks ütlen, et kui keegi veel ostab, siis võib proovida nii, et enne kui nokia mapsi tööle paned, pane kuupäev umbes aasta edasi näiteks ja mine siis sisse. saad oma tasuta 3 kuud ja igakord kui enam ei kasuta muudad kuupeäva tagasi nagu on. kui vaja navigeerida, siis muudad kuupäeva jälle aastakese edasi ja ikka veel tasuta 3 kuud
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2009 19:13:41
|
|
|
heli ja haptic feedback seaded saab muuta profiilide alt.
eelmääratud tasemeid on 3 aga kõik on piisavalt "tugevad" nii et mina lülitasin üldse välja.
närvidele käib kui telefon koguaeg käes suriseb.
tv-out'i ei saa veel tööle...
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
12.02.2009 19:32:30
|
|
|
| Minda pilti ei saa ülesse visata mis 5800-ga tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.02.2009 19:42:11
|
|
|
deleted
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
viimati muutis Nu 13.02.2009 17:35:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
12.02.2009 21:56:40
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
igaksjuhuks ütlen, et kui keegi veel ostab, siis võib proovida nii, et enne kui nokia mapsi tööle paned, pane kuupäev umbes aasta edasi näiteks ja mine siis sisse. saad oma tasuta 3 kuud ja igakord kui enam ei kasuta muudad kuupeäva tagasi nagu on. kui vaja navigeerida, siis muudad kuupäeva jälle aastakese edasi ja ikka veel tasuta 3 kuud  |
Kas 5800 Nokia Maps on trial mode's siis ? Et kui ma ei muuda kuupäeva siis saan kasutada .. 30 päeva ?
Olen nats loll selle koha pealt, sry
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
12.02.2009 23:42:39
|
|
|
| usun, et siin on sama mis wayfinderil: esimesed 3 kuud töötavad ka hääl-käsklused navigeerimisel, päras tuleb selle lõbu eest juba pappi köhida..
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
13.02.2009 11:10:11
|
|
|
| raitm kirjutas: |
| tafga kirjutas: |
| emtis üteldi et sellele kehtib topeltpluss soodustus ning hinnaks on 5490.- |
T+ peaks ikka kliendihinnast andma kilo alla, seega 4990.- |
Minuni jõudnud info EMTist kinnitas nüüd samuti topeltplusskliendi hinnaks 4990.- (kuni 28. veebruarini või kuni soodsa hinnaga telefone jätkub)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zopp
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2009
|
13.02.2009 12:48:18
|
|
|
Kui palju tal reaalselt aku peab? Minul peale esimest laadimist jooksis 24 h tühjaks, erilise näppimiseta. kõneaega tegin umbes 15 min. ja tühi ta oligi...
kas kellelgi kogemust, et hakkab peale 3-5 laadimist rohkem pidama??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
13.02.2009 12:59:13
|
|
|
mina pole veel saanud laadima panna. karbist võttes oli 3pulka ja praeguseks on 2pulka.
kui niimoodi juba päev vähemalt kestab siis täislaetuna peaks 3+päeva kestma ju.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zopp
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2009
|
13.02.2009 13:16:28
|
|
|
seda minagi arvasin et mingi 3 päeva vast ikka...
karbist võttes oli 4 pulka mis 5 tunniga tühjaks jooksid... ostsin sellise mis oli poes viimane ja klaasitagant võetud kõigile näppida...
helistasin poodi ja lubati garantiise võtta... vaevalt et garantii akule midagi aitab..
aga kellel juba kogemust võiks kirjutada palju aku peab..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
13.02.2009 13:38:26
|
|
|
| Loki kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
igaksjuhuks ütlen, et kui keegi veel ostab, siis võib proovida nii, et enne kui nokia mapsi tööle paned, pane kuupäev umbes aasta edasi näiteks ja mine siis sisse. saad oma tasuta 3 kuud ja igakord kui enam ei kasuta muudad kuupeäva tagasi nagu on. kui vaja navigeerida, siis muudad kuupäeva jälle aastakese edasi ja ikka veel tasuta 3 kuud  |
Kas 5800 Nokia Maps on trial mode's siis ? Et kui ma ei muuda kuupäeva siis saan kasutada .. 30 päeva ?
Olen nats loll selle koha pealt, sry  |
muidu on hääljuhtimine tasuline, aga alguses saad vist 3 kuud tasuta, kui hakkad neid nagu "tulevikus" kasutama, siis kehtivad kauem kui kolm kuud.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
13.02.2009 14:38:04
|
|
|
| EMTi esindustes on olemas aga esmaspäevast antakse alles välja
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
13.02.2009 15:06:05
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| muidu on hääljuhtimine tasuline, aga alguses saad vist 3 kuud tasuta, kui hakkad neid nagu "tulevikus" kasutama, siis kehtivad kauem kui kolm kuud. |
kas se on testitud ja töötab või teooria lihtsalt?
asi selles, et litsentsi olemasolu kontrollib serverist ja seal ei sõltu mis kuupäev sinul on määratud.
vist...
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
13.02.2009 15:25:12
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| muidu on hääljuhtimine tasuline, aga alguses saad vist 3 kuud tasuta, kui hakkad neid nagu "tulevikus" kasutama, siis kehtivad kauem kui kolm kuud. |
kas se on testitud ja töötab või teooria lihtsalt?
asi selles, et litsentsi olemasolu kontrollib serverist ja seal ei sõltu mis kuupäev sinul on määratud.
vist... |
vähemalt see toimis nii et kui panid selle programmi telefonile peale siis saab mingi 3 päeva vist tasuta ja kui enne avamist panid kuupäeva mingiks teiseks, siis ta läkski netti, kontrollis seda asja ja nii töötas ilusti, ainult et alati on vaja kuupäev ära muuta.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
13.02.2009 16:47:28
|
|
|
| Selge, ainult hääljuhtimine on trial siis. Aga kas see GPS funktsioon, et näitab reaalselt su "auto" ehk telefoni asukohta toimib ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peremees
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2004
|
13.02.2009 16:59:49
|
|
|
to Loki
GPS toimib, ainult navigeerida ei saa, asukoht kaardil muutub reaalajas.
Uus Nokia Sports Tracker S60v5 telefonidele on ühilduv Polari südamerütmi mõõtjaga, teab keegi, kas vanematele S60-ne telefonidele ilmub ka see tugi?
Navigeerimisest niipalju, et kindlasti ei tohiks antud telefoniga Nokia Maps kolm kuud tasuta olla, kui siis ainult tavaline tutvumis periood, mida saavad kasutada kõik Nokia kaarti kasutajad. Miks ma nii arvad, aga seda sellepärast, et tegu pole Nokia Navigaatoriga, millele pakuti 6-kuud tasuta navigeerimist, vaid tegu on ikkagi muusika telefoniga (8GB mälukaart).
gsmarena kirjutab:
The phone also comes with Nokia Maps 2.0 Touch preinstalled. As you might have guessed this is merely a touch-enabled version of the standard Nokia Maps 2.0 application. It offers extensive map coverage for free but you do need to pay for most of its extra features such as traffic information or city guides.
As we just mentioned you will also have to buy the voice-guided navigation license, should you pick the application for the purpose. At least the actual purchase itself is quite simple directly via the phone interface. If you prefer an alternative navigation software, you might want to carefully look around for a compatible version.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
13.02.2009 17:34:16
|
|
|
päevavalgusega vähe paremad pildid:
Spoiler 
Spoiler 
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
13.02.2009 17:35:51
|
|
|
Nu, on tasuta hääljuhiseid nokia mapsile kaasa antud või on ainult see proovi aeg paar päeva?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
13.02.2009 17:57:59
|
|
|
| Nu, äkki viitsiksid teha päevavalguses ühe pildi A4-lehest, millel normaalsuurusega tekst(et terve leht peal oleks)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|