|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
deepmaan
HV kasutaja
liitunud: 11.04.2003
|
22.01.2009 12:33:33
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| millist objet D50'le soovitaksite näiteks (mets)loomade pildistamiseks. |
| gne kirjutas: |
| 200mm lühikeseks ei jää loomade jaoks? Hea luuraja peab olema. |
Alati ei pea hea luuraja olema , piisab ka õnnest,
näiteks ma olen saanud ka 28-80 toruga looma pildile.
Spoiler 
Samas kui metsas ringi konnata, siis jääb vahest ka 300sest puudu.
Aga üldiselt kuna metsas puudeall on suht hämar enamasti siis võiks toru ikkagi suht valge olla, millega metsa minna, muidu peab iso kõrgeks kruttima ja säri pikaks, aga sedasi liikuvat looma tabada on suht keeruline juba. ise soovitaksin sigma 100-300 f4 kasutatunana otsida kusagilt, hind tuleb umbes sama mis nikori 70-300 vril
_________________ pildid |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bronco8
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
27.01.2009 00:30:33
|
|
|
Kirjutaks kogemusest Remondiekspert OÜ'ga. Nimelt teostavad nemad siis Nikoni garantiiremonti. Eelmine esmaspäeva hommik sai kaamera sinna viidud, kuna esines üks surnud piksel, ning tundus nagu fokuseeriks AF veidi kaugemale kui punkt on. Igastahes sain kaamera täna kätte, ning surnud pikslit enam ei leidnud, ning fookus tundub ka toimetavat nii nagu peab.
Kaamerat sinna viies öeldi, et läheb 2-3 nädalat, läks ainult 1
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendrique
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003
|
27.01.2009 04:15:46
|
|
|
| Kas kellelgi on "siseinfot", millal Nikoni AF-S 50mm f1,4 võiks Eestis poelettidele jõuda?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar2
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2007
|
27.01.2009 18:17:42
|
|
|
Ilmselt mitte niipea. Isegi bh's on Back-ordered.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vkrouverk
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2009
|
28.01.2009 00:00:11
|
|
|
Eestis on vähemalt digizones uus 50 f/1.4 olemas (olgugi, et pilt ja tehnilised andmed veebilehel vanad, on tegemist siiski uue mudeliga).
Fotopoed ilmselt tahavad enne vanast mudelist lahti saada kui uue sisse võtavad
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
28.01.2009 00:52:23
|
|
|
Kas sellel uuel funkab autofookus ka D40ga?
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar2
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2007
|
28.01.2009 17:06:04
|
|
|
| Ma natuke aega D40 ees juba kasutanud. Ainult kiidusõnad. Komplekti suurus on täiuslik igapäevaseks kaasaskandmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
28.01.2009 17:10:14
|
|
|
| kaspar2 kirjutas: |
| Ma natuke aega D40 ees juba kasutanud. Ainult kiidusõnad. Komplekti suurus on täiuslik igapäevaseks kaasaskandmiseks. |
Eriti kiire poiss :). Ma pole küll väga otsinud aga Eestis poes vist seda objektiivi veel ei müüda.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
28.01.2009 18:12:35
|
|
|
Aga ma ei ole nende terminitega nii kodus juuuuuu...
Jah'ist oleks piisanud.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
28.01.2009 19:54:53
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
Aga ma ei ole nende terminitega nii kodus juuuuuu...
Jah'ist oleks piisanud. |
Ei saa. Siis oleks vastus liiga lühike olnud. Natuke sarkasmi tuleb ka ikka pritsida.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
28.01.2009 20:21:44
|
|
|
Kui sa mõtled seda uut G mudelit, siis minu kaudu saaks hea hinnaga seda
| Hendrique kirjutas: |
| Kas kellelgi on "siseinfot", millal Nikoni AF-S 50mm f1,4 võiks Eestis poelettidele jõuda? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
29.01.2009 09:30:22
|
|
|
| zimson kirjutas: |
| MelesMeles kirjutas: |
Aga ma ei ole nende terminitega nii kodus juuuuuu... :-P
Jah'ist oleks piisanud. |
Ei saa. Siis oleks vastus liiga lühike olnud. Natuke sarkasmi tuleb ka ikka pritsida. (tants) |
Sarkasmist pole siin haisugi. Võinoh, eks igaüks loeb postitusi selle tooniga, mis tal peas kõlab. Pigem tahtsin näidata, KUIDAS vastuse üles leiab ning anda hädalisele mitte kala vaid õng.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vkrouverk
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2009
|
29.01.2009 22:45:40
|
|
|
Tegelikult selgub, et fotopoed võtavad küll AF-S 50 mm f/1.4 G toru sisse, probleem on ikkagi selles, et turunduskanalid "ei tooda" seda toru. Täna fotoluksis seisid uus ja vana 50 mm toru ilusasti kõrvuti. Seda vähemalt seni, kuni mina sinna jõudsin
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
30.01.2009 08:59:32
|
|
|
Mis hinnaga muidu see uus 50mm letis oli?
| vkrouverk kirjutas: |
Tegelikult selgub, et fotopoed võtavad küll AF-S 50 mm f/1.4 G toru sisse, probleem on ikkagi selles, et turunduskanalid "ei tooda" seda toru. Täna fotoluksis seisid uus ja vana 50 mm toru ilusasti kõrvuti. Seda vähemalt seni, kuni mina sinna jõudsin  |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
30.01.2009 10:10:00
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| kaspar2 kirjutas: |
| Ma natuke aega D40 ees juba kasutanud. Ainult kiidusõnad. Komplekti suurus on täiuslik igapäevaseks kaasaskandmiseks. |
Eriti kiire poiss . Ma pole küll väga otsinud aga Eestis poes vist seda objektiivi veel ei müüda. |
D40-ga oleks ilma autofocuseta ikka jube tüütu see objektiiv... 1.4 avaga fookuspunkti otsida - pain in the ass
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
30.01.2009 11:35:56
|
|
|
link :: See isend
Kiire küsimus teadjamatele.
Kas Nikkon D60 ees Sigma AF 70-200mm F2,8 DG APO autofookus töötab?
Need Sigma torud millel HSM sees ei olnud need ei tööta?
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.01.2009 11:42:23
|
|
|
| nunnu kirjutas: |
Kiire küsimus teadjamatele.
Kas Nikkon D60 ees Sigma AF 70-200mm F2,8 DG APO autofookus töötab?
Need Sigma torud millel HSM sees ei olnud need ei tööta? |
Jah, HSM on "hypersonic motor" ehk siis Sigma nägemus objektiivisisesest mootorist. Ilma selleta Sigma objektiivide autofookus ei tööta Nikon D40 ja D60 kaamerate ees.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar2
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2007
|
30.01.2009 16:09:00
|
|
|
| _marek kirjutas: |
D40-ga oleks ilma autofocuseta ikka jube tüütu see objektiiv... 1.4 avaga fookuspunkti otsida - pain in the ass  |
Korraliku silmakummi ja mattklaasiga pole ilmselt midagi hullu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
30.01.2009 16:20:24
|
|
|
| Oleneb kasutajast. Ma ei suuda enam-vähem ühegi objega manuaalselt fokusseerida.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
05.02.2009 19:16:23
|
|
|
Enda D80 läks uuesti garantiisse esmaspäeval. Seekordne probleem: 3 surnud pikslit sensoril ja mitmed LCD'l
_________________ |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
06.02.2009 02:33:21
|
|
|
Päris hull.
Ma arvasin, et mul d40 sensoril on surnud piksel.Õnneks polnud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A2100
HV kasutaja
liitunud: 25.07.2004
|
07.02.2009 14:32:53
|
|
|
Mis võib valesti olla kui mu D60 välguga pilti tehes, välgust hästi kerge suitsu välja viskab? Mõned päevad tagasi sai väljas külmaga pilte tehtud välguga ning ühel korral jäi kogemata kinnas välgu ette niimoodi, et see lausa sulama hakkas (kummikattega kinnas). Võis midagi pekki minna või lihtsalt see, nö jäänus, mis sinna välgu külge sulas nüüd kärssama läheb kui välk kuumaks kütta?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
07.02.2009 17:08:09
|
|
|
Pikalt sul siis välku põletatakse, et sellised kõrvetused tekivad kohe?
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A2100
HV kasutaja
liitunud: 25.07.2004
|
07.02.2009 17:29:36
|
|
|
| Originaalvälk + nightshot, ei midagi ebareaalselt pikka. Üritasin välku piiritusega puhastada, nüüd nagu ei viska enam suitsu, ehk oli probleem tingitud siiski sinna külge kõrbenud pahna pärast.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jerome
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
09.02.2009 14:08:35
|
|
|
Uus fiks Nikonilt - AF-S 35mm F1.8 DX
Saadaval märtsist. loodetavasti jõuab ka nobedalt meie lettidele. Hind on ka isuäratav - 243 euri, 199 naela või 199 taala.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
09.02.2009 15:00:02
|
|
|
| jerome kirjutas: |
Uus fiks Nikonilt - AF-S 35mm F1.8 DX
Saadaval märtsist. loodetavasti jõuab ka nobedalt meie lettidele. Hind on ka isuäratav - 243 euri, 199 naela või 199 taala. |
Nämma! Jään ootama
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
09.02.2009 18:06:29
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
| jerome kirjutas: |
Uus fiks Nikonilt - AF-S 35mm F1.8 DX
Saadaval märtsist. loodetavasti jõuab ka nobedalt meie lettidele. Hind on ka isuäratav - 243 euri, 199 naela või 199 taala. |
Nämma! Jään ootama |
Ma vist selle investeeringu asemel realiseeriks oma 50mm 1.8D fiksi ja lisaks see 199 taala realiseeritud summale ning soetaks 50mm F1.4D fiksi.
Kuigi omas hinnaskaalas on see uus 35mm küll maasikas
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robert!
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2007
|
09.02.2009 18:53:25
|
|
|
| 50mm on APS-C sensori ees juba kerge tele, ehk hea portreekas, 35mm jällegi pea 50mm, mis teeb ta heaks normaalobjektiiviks, nagu 50mm on täiskaadri ees.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
10.02.2009 11:25:31
|
|
|
Kui pildikvaliteet ka hea (lisaks hinnale), siis arvatavasti tuleb ära osta (50mm on kuidagi liiga pikk APS-C ees). Kuigi pigem oleks soovinud selle oletatava plastikjunni asemel midagi uue 50mm fixi sarnast ehk siis täiskaadri ette ka sobivat.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001

|
10.02.2009 11:33:55
|
|
|
Nikon oleks võinud hoopis uue 35mm täiskaadri obje teha
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jerome
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
10.02.2009 15:11:16
|
|
|
| zimson kirjutas: |
| Kui pildikvaliteet ka hea (lisaks hinnale), siis arvatavasti tuleb ära osta (50mm on kuidagi liiga pikk APS-C ees). Kuigi pigem oleks soovinud selle oletatava plastikjunni asemel midagi uue 50mm fixi sarnast ehk siis täiskaadri ette ka sobivat. |
Bajonett peaks metallist olema. Samas on see nii mõnelgi kallimal objel plastist.
| jaanus kirjutas: |
| Nikon oleks võinud hoopis uue 35mm täiskaadri obje teha |
Pärast D40-ga väljatulekut käis üleüldine kisa, et tegemist on mõttetu lahendusega, kuna pole saada AF-S objketiive, veel vähem fikse. Nüüd käib hala, et miks FX-i ei tehta:) Eks täiskaadri oma tuleb millalgi ka. Ainult et täiskaadrit kasutav seltskond on poolkaadrikasutajate hulgaga võrreldes kaduvväike. Arvestades jeeni praegust kurssi (mis on toonud kaasa märkimisväärse hinnatõusu) ning olemasolevate fikside valikut, on selge, et käive (ja kasum) saab sellel isendil praegu olema suurem.
Tegelikult oleks Nikon pidanud odava 35mm fiksi ehk siis poolkaadri 50mm-i tegema juba aastaid tagasi. Kolm nädalat tagasi sain korralduse pildistada juubelit. Ruum oli hämar, kuid samas väike ning 50mm oleks ilmselgelt liiga pikaks osutunud. Kiristasin hambaid, pildistasin ja kirusin. Sellesama 35mm objega olnuks asi lust ja lillepidu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
10.02.2009 15:17:11
|
|
|
| Mina ei tea, kuid Nikon d60 on jama - iso hakkab 200 pealt, nikon d80 hakkab iso 100 pealt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jerome
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
10.02.2009 15:30:36
|
|
|
| note1 kirjutas: |
| Mina ei tea, kuid Nikon d60 on jama - iso hakkab 200 pealt, nikon d80 hakkab iso 100 pealt. |
Millest järeldub, et jamad on ka D300, D700 ja D3.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
10.02.2009 15:32:15
|
|
|
edit - ei midagi
_________________ Allkiri
viimati muutis MelesMeles 10.02.2009 16:15:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendrique
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003
|
10.02.2009 16:21:26
|
|
|
| note1 kirjutas: |
| Mina ei tea, kuid Nikon d60 on jama - iso hakkab 200 pealt, nikon d80 hakkab iso 100 pealt. |
D60 ISO hakkab ikka 100 pealt, D40 ISO algab 200-st. Kõrgemal ISO-l on D60-l vähem müra kui D80-l, seepärast pildistab mõni D60-ga pisut kõrgema ISO-ga. Tundub, et D60 Auto-ISO asetab ka tundlikkuse pisut kõrgemaks. Päriselus on kõik need vahed muidugi üpris mikroskoopilised.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
10.02.2009 18:42:58
|
|
|
Suur vahe on kas iso on 100 või 200.
Mul on olympus 510UZ ka 50 iso. Täiesti suvepäeval teeb ikka vahet küll.
Miks ma muidu e-410 ostsin, sest nikon 40 ja 60 oli mingi iso 200 automaat.
Proovi sa 200 isoga kõrbes püütonit taga ajada..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bronco8
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
10.02.2009 18:47:35
|
|
|
| note1 kirjutas: |
Suur vahe on kas iso on 100 või 200.
Mul on olympus 510UZ ka 50 iso. Täiesti suvepäeval teeb ikka vahet küll.
Miks ma muidu e-410 ostsin, sest nikon 40 ja 60 oli mingi iso 200 automaat.
Proovi sa 200 isoga kõrbes püütonit taga ajada.. |
Vabalt püüan. D90'l on võimalik ka alla 200 sättida (mingid LO valikud) kuid pole kunagi kasutanud. Iso 1600 pilt on veel täiesti talutav igastahes. D50'l oli ka 200 miinimum, ning küll ükski pilt sellepärast tegemata ei jäänud...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
10.02.2009 19:27:59
|
|
|
note1, sa ise ka aru saad millest sa räägid? Ennem jäi silma et sa oled fotondust õppinud & uurinud alates 90 aastate algusest. Mulle tundub et sa ei tea mitte tuhkagi sellest. Näidispildid on ka täiesti suvalised, ühtegi asjalikku pilti näinud ei ole. Hoia end tagasi ja loe natuke erinevatest asjadest, mitte ära jahu tühja.
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
10.02.2009 19:45:16
|
|
|
| rocket kirjutas: |
| note1, sa ise ka aru saad millest sa räägid? Ennem jäi silma et sa oled fotondust õppinud & uurinud alates 90 aastate algusest. Mulle tundub et sa ei tea mitte tuhkagi sellest. Näidispildid on ka täiesti suvalised, ühtegi asjalikku pilti näinud ei ole. Hoia end tagasi ja loe natuke erinevatest asjadest, mitte ära jahu tühja. |
90ndatel ma just kasutasingi iso 60 filmi.
Vaata milline makrovõte:
http://pilt.delfi.ee/picture/4252811/
Ära ütle, et kompaktne sp-510UZ on jahu.
# ISO:50
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
10.02.2009 20:04:26
|
|
|
Maailmaklass! Milline sensatsioon!
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
10.02.2009 20:45:09
|
|
|
Ja ta tahab veel kriisikolletesse fotograafiks minna.
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
10.02.2009 20:51:08
|
|
|
Sanitaarlask.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jerome
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
10.02.2009 21:29:51
|
|
|
| note1 kirjutas: |
| Proovi sa 200 isoga kõrbes püütonit taga ajada.. |
| r3nx kirjutas: |
Maailmaklass! Milline sensatsioon! |
r3nx, sinu iroonia on asjatu. Kui sa hoolega uurid, siis märkad kindlasti, et tegelikult on ka sellel pildil püüton, kes aga jõudis lille taha peitu vupsata. Kui ometi note1 kaamera oleks võimaldanud ISO 25, oleks ta pildipurki püüdnud mitte ainult kõrbepüütoni, vaid ka seesinatse eksemplari.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robert!
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2007
|
10.02.2009 21:31:28
|
|
|
| Pigem jääb siin mulle arusaamatuks, kuidas see pilt ei läbinud looduspildi adminifiltrit, ju kartsid tigekullid liiga kõva konkurentsi?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
10.02.2009 21:52:35
|
|
|
Jah, sellega ta hiljuti portreeteemas uhkustas ka.
Aga jätke nüüd OT. Muidu kustutan kõik ära.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.02.2009 21:57:34
|
|
|
link :: 35mm F1.8 for DX? What is Nikon up to?
| Jaanus kirjutas: |
| Nikon oleks võinud hoopis uue 35mm täiskaadri obje teha :cry: |
"It's about price, size and weight. We wanted this to be a lens for the entry-level. If we'd tried to make an FX 35mm F1.4 it might cost 1400, rather than 200, and we wanted to make sure it was an affordable lens."
+
Robert Cristina offers some context: "The main target is D40/D60/D90 owners. They make up 80% of our DSLR sales and there wasn't really an inexpensive prime lens for them. So far, the lens offering for that market has included some really good zooms, but this offers them something they were missing."
viimati muutis Dirty Harry 10.02.2009 21:59:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anim
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2005
|
11.02.2009 09:27:33
|
|
|
olen vastne AF-S 50mm F1.4 omanik ja esmamulje on küll väga positiivne.
Olen üle aasta D40 kasutanud ja ainult "kit" objektiiviga. Õppisin, otsisin, kaalusin - mida mul vaja ja see 50mm (minu jaoks 75mm) on täpselt õige.
Olen 100% amatöör - pildistan vaid oma lõbuks ja kuna minu praegune "hobi" on väike, aga kiiresti kasvav tüdrukuke siis see objektiiv on ideaalne tubase valgusega portree võtete tegemiseks.
Kaalusin ka Sigma 30/1.4 - aga see tundus pisut lühike, ilma AF-i ta variant ka hästi ei sobi, kuna tihti on vaja kiiresti hetk pildidle saada ja duubel #2 ei tule kõne allagi
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|