Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Protsessorid »  Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 172, 173, 174  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis pesaga Intel lauaarvuti emaplaat on kasutuses 2014 1. oktoobri seisuga?
Socket 478
2%
 2%  [ 13 ]
LGA 775
13%
 13%  [ 83 ]
LGA 1366
4%
 4%  [ 30 ]
LGA 1155
32%
 32%  [ 209 ]
LGA 1150
38%
 38%  [ 243 ]
LGA 1156
3%
 3%  [ 23 ]
LGA 2011
5%
 5%  [ 35 ]
hääli kokku : 636

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 27.01.2009 09:18:22 vasta tsitaadiga

@ Chidori

RealTemp on selline ''flexible'' proge et pmst sa saad ise ''reguleerida" mis numbreid sulle näitadakse ( s.t. et ega see ei muuda midagi n.ö.tegelikkuses !)
RT 2.70 ja RT 2.90 vahe on see et autor muutis RT 2.90 koodis osade protsessorite tyypide (default TJMax) väärtust, ( .. vastavalt inteli poolt avaldatud viimastele andmetele ? )
mille pôhjal arvutatakse kuvatav temperatuuri näit ..
vt näiteks seda - http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=3485027&postcount=2808
ja vastus antud probleemile - http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=3485475&postcount=2811

sorry antud näited ei küll core i7 pôhjal, kuid kui viitsid RT doc ja seda teemat uurida siis .. RT autor väidab et sama kood toiminib
nii C2D kui ka Core i7 puhul , sest sensorid on samad
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 10:39:12 vasta tsitaadiga

No offence aga sa umbes ignoreerisid mu posti ja lihtsalt rääkisid RT toimivuse iseloomust.
Realtemp 2.90 RC2 on just Core i7 jaoks väljastatud ja paljud saidid soovitavad seda temperatuuride jälgimiseks.
Muidugi siiani kripeldab mul peas see kus keegi intelist rääkis teemast ja ütles, et core temp on vale asi mida jälgida - need junction maxid on CPU temp järgi mis on tavaliselt 5-10C madalamad kui core.
Üleüldse temp jälgimine on küllaltki perverssne harjumus icon_biggrin.gif ma olen näinud mehi kes on rahus mänginud arvutitega mille CPU jahuti on nii tolmuga ummistunud, et prose kükitab seal 90C kandis ja nii on mehed rahuga aastaid lasknud - ainult, et mängud kiiluvad aegajalt kinni kui Thermal Throttle hakkab painama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 27.01.2009 12:28:46 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
No offence aga sa umbes ignoreerisid mu posti ja lihtsalt rääkisid RT toimivuse iseloomust.
Realtemp 2.90 RC2 on just Core i7 jaoks väljastatud ja paljud saidid soovitavad seda temperatuuride jälgimiseks.
Muidugi siiani kripeldab mul peas see kus keegi intelist rääkis teemast ja ütles, et core temp on vale asi mida jälgida - need junction maxid on CPU temp järgi mis on tavaliselt 5-10C madalamad kui core.
Üleüldse temp jälgimine on küllaltki perverssne harjumus icon_biggrin.gif ma olen näinud mehi kes on rahus mänginud arvutitega mille CPU jahuti on nii tolmuga ummistunud, et prose kükitab seal 90C kandis ja nii on mehed rahuga aastaid lasknud - ainult, et mängud kiiluvad aegajalt kinni kui Thermal Throttle hakkab painama icon_biggrin.gif


Nojah icon_biggrin.gif siis tuleb resa teha ja arvuti kokkupannud vendi kiruma hakata :d et nii sitasti kokku pandud icon_biggrin.gif
see on alati nii.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 14:09:14 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
kokkupannud vendi kiruma hakata :d et nii sitasti kokku pandud icon_biggrin.gif
see on alati nii.
Et tolmufiltreid ei pannud v?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 27.01.2009 16:28:38 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
recent kirjutas:
kokkupannud vendi kiruma hakata :d et nii sitasti kokku pandud icon_biggrin.gif
see on alati nii.
Et tolmufiltreid ei pannud v?


Ei viitasin sellele et, kui kasutaja enda valesti käitumise tagajärgedel midagi juhtub,
siis esimesena süüdistatakse kokkupanijat, mitte nö "tihendit" arvuti ja tooli vahel.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 17:34:20 vasta tsitaadiga

ma vaatan uusima realtempiga i7-t kasutades core tempe, everestiga täpselt samad temperatuurid, everestis muutuvad umbes sekund varem, muidu polegi erilist vahet. Samas everest näitab CPU tembiks pidevalt 62-63, ka siis kui arvuti just pärast mitut päeva jahedas toas käivitan kui ka siis, kui arvutit juba tund aega piinatud ja core tempid tõusnud märgatavalt. Äsja booditud ja idle - tuumad kuskil 30 kandis, kui juba mõnda aega mänge lasknud - 45 kandis, mis ka pärast pikemat kasutust selline stabiilne idle temp on. Full load 30 minti ja temp üle 65 pole läinud, stock jahutus praegu ka veel ja BIOSis vcore langetatud, küllap 2 tundi+ ei kannataks Prime95 all ja nii, kuid tavakasutuseks ja mängudeks on stabiilne. Vajadusel ei ole temperatuurid laes ka mänge mängides @ 3.4GHz. Kuigi varsti plaanis korralik jahutus panna(ka kastile mõni vent juurde) ja siis korralik klokk peale, stock jahutus lärmakas ja pole hea kui klokk üle 3 GHz.
See kamm CPU tembiga on vist Everesti süü, BIOS on küll muid tempe ka näidanud. Siit ka küsimus, kas oleks midagi hästi toimivat, mis näitab niicore kui ka CPU tempe korraga ja õigesti?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 03:09:55 vasta tsitaadiga

uusim pole uusim, pead tõmbama beta foorumitest.

i7 920 @ 3700mhz 1.281V Prime95 FFT 78min OK
Spoiler Spoiler Spoiler

+40min GPU caps, 2x Memtest
Spoiler Spoiler Spoiler


Seejärel proovisin Prime blend ja piisas 2'st minutist, et arvuti tegi restardi - 3600mhz toimib probleemitult. Edasi süvenen hiljem.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 28.01.2009 11:36:32 vasta tsitaadiga

Väga mõnusad tulemused, võtan oma QX'i ka ette ehk näd. vahetusel..
präält loksub lihtsalt enam-vähem voldiga, et pange ei panex =)
Sest koguaeg käib mingi kruttimine, aga hea oleks mingi stabiilne setting savetud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 11:47:59 vasta tsitaadiga

Ehk oskab keegi viidata/kirja panna asjalikku listi, mis softi benchimiseks kasutada, nii koormamiseks kui parameetrite muutmiseks/monitoorimiseks. Näiteks üleelmises postis nägin esimest korda sõna GPU Caps icon_redface.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 12:17:49 vasta tsitaadiga

GPU caps on samade meeste tehtud mis Furmark ja põhimõte on sama aga teda saab aknas kasutada.

Nii palju veel sain targemaks, et prose on täitsa stabikas aga mul 1400-1500 on mingi problemaatiline rajoon mäludel - ei taha CL 8 stabiilsed olla ja CL9 ei võta üldse pilti ette. ~1150mhz CL7 toimis 3700mhz Blendi 15 min probleemitult.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 01:54:08 vasta tsitaadiga

Liigub ka juba korralikke ning vaikseid jahuteid nehalem prosedele? või ajab ka orginaal asja ära? Miski paarisoti eest vist ei saa vaikset ja korralikku?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 01:55:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miski paarisoti eest vist ei saa vaikset ja korralikku?

Paari sotaga saab vast jah panni lakkuda icon_lol.gif
Paraku Eestis vist ei liigu jah miskit hääd icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 02:11:40 vasta tsitaadiga

no siis senikaua peab orginaali kasutama.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 02:27:47 vasta tsitaadiga

Syncmahv, Ainuke mis kannataks kriitiakt oleks Noctua püss,aga see maksab 950.- thumbs_up.gif
Tegelikult on see ka üks pariamid õhke mida hetkel üldse pakutakse icon_eek.gif
Niiet midagi ikka Eestist saab ka.
http://www.acousticpc.com/noctua_nh-u12p-se_intel_socket_1366_quiet_cpu_cooler.html
Ja kohe on kaasas 2 üüber vaikset kuid efektiivset 120mm ventikat
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 02:43:19 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Syncmahv, Ainuke mis kannataks kriitiakt oleks Noctua püss,aga see maksab 950.- thumbs_up.gif
Tegelikult on see ka üks pariamid õhke mida hetkel üldse pakutakse icon_eek.gif
Niiet midagi ikka Eestist saab ka.
http://www.acousticpc.com/noctua_nh-u12p-se_intel_socket_1366_quiet_cpu_cooler.html
Ja kohe on kaasas 2 üüber vaikset kuid efektiivset 120mm ventikat


üüber vaikne nende kohta ei ütleks... 12V peal teeb ikka lärmi nagu iga teine fan icon_smile.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 03:05:43 vasta tsitaadiga

Drizzle, Kui 900rpm-i peal siis ei kuule neid ikka küll icon_lol.gif
On sul vaiksemad olemas et saaksid võrrelda icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 03:09:47 vasta tsitaadiga

mul tiksub rõõmsalt ~850-900rpm , siis jah hääletu, põhja läheb siis ikka kuulda , aga noh see chieftec-i toite fan on üle prahi , see full load miski 50dba vähemalt , ja õhku liigutab nii vähe et soe õhk ise vaikselt tuleb toitest välja icon_biggrin.gif

asi kisub päris OT-ks ära icon_biggrin.gif, olen parem vait...

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 30.01.2009 08:15:55 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Liigub ka juba korralikke ning vaikseid jahuteid nehalem prosedele? või ajab ka orginaal asja ära? Miski paarisoti eest vist ei saa vaikset ja korralikku?


http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=61220

http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=71105

http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=72390

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 30.01.2009 09:00:54 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Liigub ka juba korralikke ning vaikseid jahuteid nehalem prosedele? või ajab ka orginaal asja ära? Miski paarisoti eest vist ei saa vaikset ja korralikku?


http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=61220

http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=71105

http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=72390

Kui neid hindasi vaadata siis ei olegi 950.- Noctua eest nii hull hind. Selle raha eest saad ikka väga korraliku jahutuse. thumbs_up.gif
AJ kirjutas:
Ehk kellelegi abiks jahutuse valimisel.

6-Way Intel Core i7 CPU Cooler Roundup
http://www.legitreviews.com/article/880/1/

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 10:13:47 vasta tsitaadiga

Täna jõuavad sisse, esmaspäevaks netis üleval Xigmatec jahutid ja LGA1366 klipid lisana - scorpion 500.- , red scorpion 570.- , achilles 640.-
Peast panin - nii et +/- 10 eeku võib hind olla ...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 30.01.2009 10:28:48 vasta tsitaadiga

Hea, et keegi hakkab eestis ka Xigmatec-i müüma. thumbs_up.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 14:07:47 vasta tsitaadiga

Chidori, 1283-e jaoks ei tule kinnitusi icon_question.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 20:46:43 vasta tsitaadiga

2 kinnitit, 1/2/3 mudelitele ja 4/5/6 mudelitele (viimane number mudeli lõpust) 100 EEK
1283 on scorpion kui ma ei eksi ja tegelt on need klipid Heatpipe arvu järgi ehk siis 3 HP jahutite ja 4HP jahutite klipid.

Kauplusest saab juba osta, netti tulevad homme õhtuks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 23:49:20 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
2 kinnitit, 1/2/3 mudelitele ja 4/5/6 mudelitele (viimane number mudeli lõpust) 100 EEK
1283 on scorpion kui ma ei eksi ja tegelt on need klipid Heatpipe arvu järgi ehk siis 3 HP jahutite ja 4HP jahutite klipid.

Kauplusest saab juba osta, netti tulevad homme õhtuks.
Spoiler Spoiler Spoiler


hetkel siis see jahutus minu kastis...
3000Mhz Q6600@1.25V idle 34C Load 58C , noctual suht sama
3600Mhz Q6600@1.5V idle 40C Load - Failed 80C ja edasi ei hakanud isegi prime laskma...noctuaga jooksis 24/7 ilusti niimoodi 70-71C max loadis

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 30.01.2009 23:49:48 vasta tsitaadiga

Drizzle, Et siis noctua parem?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 23:51:13 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Drizzle, Et siis noctua parem?


jap , ma viskas paar sotti juurde ja võtaks noctua igatahes...

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 23:52:27 vasta tsitaadiga

drizzle ei oska korralikult jahutit kasutada. eks ma p2rast nehalemi peal proovin ja annan teada kas on väärt asi
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 00:47:51 vasta tsitaadiga

mu quad paras ahi kah , su nehalemi peal peaks selle nexuse ilusti nokki peksma icon_biggrin.gif , fani soovitan muidugi ära vahetada icon_biggrin.gif lärmakas...
_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 00:51:28 vasta tsitaadiga

ma olen juba nii kurt et 3000rpm ultra kaze mind ei häiri enam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 31.01.2009 01:30:02 vasta tsitaadiga

Core i7 with 12 GiByte DDR3-RAM tested - benefits for GTA 4
Palju RAM-i. icon_biggrin.gif
http://www.pcgameshardware.com/aid,674770/Reviews/Core_i7_with_12_GiByte_DDR3-RAM_tested_-_benefits_for_GTA_4/

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 20:41:35 vasta tsitaadiga

Xigmatek klipid LGA 1366
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=72697
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=72698
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 31.01.2009 23:47:02 vasta tsitaadiga

Intel Scraps 45 nm Nehalem Dual-Core Chips, Plans Replacement
http://www.techpowerup.com/83704/Intel_Scraps_45_nm_Nehalem_Dual-Core_Chips_Plans_Replacement.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 01.02.2009 12:05:56 vasta tsitaadiga

Intel Core i7 920 move to D0 stepping
http://www.tgdaily.com/content/view/41273/139/

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.02.2009 13:32:20 vasta tsitaadiga

Core i7 processor to be shipped in mega laptop
http://www.theinquirer.net/inquirer/news/737/1050737/core-i7-processor-shipped-mega-laptop
http://www.eurocom.com/products/future/specselectfuture.cfm?model_id=201
tsitaat:
The laptop certainly comes with some heavy hitting specs, with the Core i7 920, 940 and 965 processors running at speeds between 2.66GHz and 3.2GHz. That includes 8MB of L2 cache to boot.

The monster laptop will purportedly have a 17-inch screen, 8GB of DDR3 memory, 1GB of graphics memory and support up to 1.5TB of storage. Eurocom says its product will include the X58 chipset and an Nvidia GPU, all powered by a 12-cell battery.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2009 13:48:03 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Core i7 processor to be shipped in mega laptop
http://www.theinquirer.net/inquirer/news/737/1050737/core-i7-processor-shipped-mega-laptop
http://www.eurocom.com/products/future/specselectfuture.cfm?model_id=201
tsitaat:
The laptop certainly comes with some heavy hitting specs, with the Core i7 920, 940 and 965 processors running at speeds between 2.66GHz and 3.2GHz. That includes 8MB of L2 cache to boot.

The monster laptop will purportedly have a 17-inch screen, 8GB of DDR3 memory, 1GB of graphics memory and support up to 1.5TB of storage. Eurocom says its product will include the X58 chipset and an Nvidia GPU, all powered by a 12-cell battery.

Tõenäoliselt suudab isegi bootida w00t.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.02.2009 15:02:12 vasta tsitaadiga

Octo-core Nehalem-EP in Spring
http://www.nordichardware.com/news,8705.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 02.02.2009 16:00:38 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
AJ kirjutas:
Core i7 processor to be shipped in mega laptop
http://www.theinquirer.net/inquirer/news/737/1050737/core-i7-processor-shipped-mega-laptop
http://www.eurocom.com/products/future/specselectfuture.cfm?model_id=201
tsitaat:
The laptop certainly comes with some heavy hitting specs, with the Core i7 920, 940 and 965 processors running at speeds between 2.66GHz and 3.2GHz. That includes 8MB of L2 cache to boot.

The monster laptop will purportedly have a 17-inch screen, 8GB of DDR3 memory, 1GB of graphics memory and support up to 1.5TB of storage. Eurocom says its product will include the X58 chipset and an Nvidia GPU, all powered by a 12-cell battery.

Tõenäoliselt suudab isegi bootida w00t.gif thumbs_up.gif

Mingi 3D käima lööd siis paugupealt aku tühi, ainult juhtmega saab. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2009 16:07:56 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
AJ kirjutas:
Core i7 processor to be shipped in mega laptop
http://www.theinquirer.net/inquirer/news/737/1050737/core-i7-processor-shipped-mega-laptop
http://www.eurocom.com/products/future/specselectfuture.cfm?model_id=201
tsitaat:
The laptop certainly comes with some heavy hitting specs, with the Core i7 920, 940 and 965 processors running at speeds between 2.66GHz and 3.2GHz. That includes 8MB of L2 cache to boot.

The monster laptop will purportedly have a 17-inch screen, 8GB of DDR3 memory, 1GB of graphics memory and support up to 1.5TB of storage. Eurocom says its product will include the X58 chipset and an Nvidia GPU, all powered by a 12-cell battery.

Tõenäoliselt suudab isegi bootida w00t.gif thumbs_up.gif

Mingi 3D käima lööd siis paugupealt aku tühi, ainult juhtmega saab. icon_biggrin.gif

Crysis.exe has stopped workind due to insufficient power.This PC will self destruct in 3...2...1

icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.02.2009 16:36:09 vasta tsitaadiga

Huvitav oleks jah tead, kaua sellega aku pealt mängida kannatab. eusa_think.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2009 19:27:12 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Huvitav oleks jah tead, kaua sellega aku pealt mängida kannatab. eusa_think.gif


See käis paljude peast läbi ilmselt. Aga usun et saad lisa kohvri. kus akud sees, kaasa 8)

tomorrow thumbs_up.gif Päris hea icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 02.02.2009 19:29:11 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Huvitav oleks jah tead, kaua sellega aku pealt mängida kannatab. eusa_think.gif

Tegelt asi ei ole nii hull ega nehalem nüüd nii õgard ka pole ning 12-celline aku on loom, eks paljustki oleneb mis graafika masinas.
reaalselt vast 3D saab ikka üle 1 tunni lasta.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2009 20:20:58 vasta tsitaadiga

Teemasse tagasi siis võib öelda et üks asi on käes onfire.gif



tsitaat:
FRANKFURT,
DE 30/01/2009 22:05 DEPARTURE SCAN

Selle järgi peaks mobo kah homme ülehomme uksetaga olema icon_razz1.gif
Kuid poel olemas ideaalset klappi kaubanduses ja selgus et mälud ei tule ikka kohapealt ja kohe tellin UK-st ära.
Seega kui saan suvalise pulga siis saab varem kokku aga muidu tundub et jääb asi laup. või esamsp. peale icon_mad.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 03.02.2009 00:22:31 vasta tsitaadiga

wanawoll, Olen kade. icon_biggrin.gif

MSI X58 Eclipse SLI Core i7 Motherboard
http://www.tweaktown.com/reviews/1734/msi_x58_eclipse_sli_core_i7_motherboard/index.html

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 02:23:45 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
wanawoll, Olen kade. icon_biggrin.gif
Se tuleb sulle ainult kasuks thumbs_up.gif
Rampage Extreem ei mõjunud mulle just tervsilikult aga teades et maksid selle eest OI OI OI icon_biggrin.gif
Muutusin rahulikumaks kuna X48 DFI tsr3 + thermalright wing oleks läinud mulle 3800.-
Kes Tahab võtab ühendust 8)
PS varjatud reklaam beer_yum.gif ja ei kuulu edasi kaebusele.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 03.02.2009 08:06:32 vasta tsitaadiga

New Core i7 975 Extreme Edition Surfaces
47kilo. icon_eek.gif
http://www.techpowerup.com/83982/New_Core_i7_975_Extreme_Edition_Surfaces.html

_________________
Ära siia kliki


viimati muutis G80 03.02.2009 08:07:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 08:07:29 vasta tsitaadiga

Mis isend täpsemalt on icon_smile.gif
Millal suuremaks tapmiseks läheb siis?


Jagan G80-ega tundeid icon_lol.gif


Raudselt saab keegi nüüd valesti aru icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 09:18:51 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Mis isend täpsemalt on icon_smile.gif

Nagu ma aru saan siis i7 940 icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 03.02.2009 09:28:51 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Mis isend täpsemalt on icon_smile.gif

Nagu ma aru saan siis i7 940 icon_wink.gif

940 jah. icon_razz.gif thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.02.2009 10:09:30 vasta tsitaadiga

Nice, QP pandi jupike kiiremini tööle icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 13:27:18 vasta tsitaadiga

i7 975 @ 5,3GHz & uus 3dMark05 rekord, naza detailsemalt kui TechPowerUpi artiklis mis varem siin toodud:
Spoiler Spoiler Spoiler

http://plaza.fi/muropaketti/intel-hankki-3dmark05-men-takaisin-julkaisemattomalla-core-i7-975lla
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Protsessorid »  Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 172, 173, 174  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.