|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.12.2008 00:56:45
|
|
|
| Draax kirjutas: |
| Tupsu kirjutas: |
| Gunstore kirjutas: |
Kuidas on lood poes pildistamisega?  |
Milline seadus seda keelab? |
Seadus ei keelagi (s.t. trahvi selle eest ei saa), aga turvamehed võivad su viisakalt välja eskortida koos oma kaameraga.
Samamoodi on minu teada enamuses kaubanduskeskustes pildistamine keelatud. |
Mina klõpsutan moblaga päris tihti kui tahan uut suuremat (pc, tv,jne) vidinat osta. Pole keegi veel kõrri karanud.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AplE
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2008
|
13.12.2008 22:13:42
|
|
|
küsimus, kas klicki koduleheküljel polegi enam võimalik jälgida arvuti remontimise kulgu või midagi sellist?
varasemalt sai seda teha nii, et valid vasakult reast: "sinu toode töös" ja sinna teatud numbrid sisestades sai seda näha, aga enam mitte..
äkki on kuskilt veel võimalik vaadata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.12.2008 22:22:06
|
|
|
AplE, miks sa sinna kasti viisid üldse?
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AplE
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2008
|
13.12.2008 22:25:41
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| AplE, miks sa sinna kasti viisid üldse? |
kuna garantii veel kehtib siis viisin sinna, viimane uudis, siis kui "sinu toode töös" veel töötas oli, et arvuti edasi saadetud ordi esindusse ja rohkem pole midagi kuulda..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DesertFox
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2005
|
13.12.2008 23:35:45
|
|
|
| AplE kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| AplE, miks sa sinna kasti viisid üldse? |
kuna garantii veel kehtib siis viisin sinna, viimane uudis, siis kui "sinu toode töös" veel töötas oli, et arvuti edasi saadetud ordi esindusse ja rohkem pole midagi kuulda.. |
Tundub, et mingi bug on seal.
_________________ tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.12.2008 11:58:21
|
|
|
kui ordi garantii siis miks viisid Klicki... oleks ka ju otse ordisse saanud - ja oleks ise asjade käiku jälgida saanud.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AplE
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2008
|
14.12.2008 17:35:50
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| kui ordi garantii siis miks viisid Klicki... oleks ka ju otse ordisse saanud - ja oleks ise asjade käiku jälgida saanud. |
arvuti on ostetud klickist, seepärast viisin sinna ja sealt edasi saadeti see ordi esindusse.
Tegemist on ordi arvutiga.
anna äkki lingi, kus saab ordi remondi vms asjade käiku jälgida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Starfield
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
15.12.2008 15:56:58
|
|
|
Selline küsimus, et kui ma ostsin suve lõpus ühe läpaka klickist. Ja tal ilmnes viga nüüd, fan ei tööta. Kas ma saan taotleda raha tagastust koheselt?
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
15.12.2008 16:09:22
|
|
|
| l2bukast kirjutas: |
| Selline küsimus, et kui ma ostsin suve lõpus ühe läpaka klickist. Ja tal ilmnes viga nüüd, fan ei tööta. Kas ma saan taotleda raha tagastust koheselt? |
Minu teada on müüjal õigus kõigepealt tekkinud puudus likvideerida (parandada, osa välja vahetada, toode välja vahetada). Kui müüja seda ei suuda, või ei saa sellega hakkama mõistliku aja jooksul, saad raha tagasi nõuda.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
15.12.2008 16:44:55
|
|
|
| Draax kirjutas: |
| l2bukast kirjutas: |
| Selline küsimus, et kui ma ostsin suve lõpus ühe läpaka klickist. Ja tal ilmnes viga nüüd, fan ei tööta. Kas ma saan taotleda raha tagastust koheselt? |
Minu teada on müüjal õigus kõigepealt tekkinud puudus likvideerida (parandada, osa välja vahetada, toode välja vahetada). Kui müüja seda ei suuda, või ei saa sellega hakkama mõistliku aja jooksul, saad raha tagasi nõuda. |
aga mis on mõistlik aeg?
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
15.12.2008 19:12:41
|
|
|
| l2bukast kirjutas: |
| Draax kirjutas: |
| l2bukast kirjutas: |
| Selline küsimus, et kui ma ostsin suve lõpus ühe läpaka klickist. Ja tal ilmnes viga nüüd, fan ei tööta. Kas ma saan taotleda raha tagastust koheselt? |
Minu teada on müüjal õigus kõigepealt tekkinud puudus likvideerida (parandada, osa välja vahetada, toode välja vahetada). Kui müüja seda ei suuda, või ei saa sellega hakkama mõistliku aja jooksul, saad raha tagasi nõuda. |
aga mis on mõistlik aeg? |
Tarbijakaitseameti mõistes vist oli kaks kuud? Võin nüüd puusse panna siinkohal. Kui keegi kindlalt teab, võib parandada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
15.12.2008 20:47:34
|
|
|
| AplE kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| kui ordi garantii siis miks viisid Klicki... oleks ka ju otse ordisse saanud - ja oleks ise asjade käiku jälgida saanud. |
arvuti on ostetud klickist, seepärast viisin sinna ja sealt edasi saadeti see ordi esindusse.
Tegemist on ordi arvutiga.
anna äkki lingi, kus saab ordi remondi vms asjade käiku jälgida? |
saan aru, et mõtlesid "mis minu asi joosta on", kuid paneks kõigile tahapaneku mõttes ette, et pöörduge ordi masinatega ordi poole. seal saavad tehnikud juba masina küljes oleva kleepsu seerianumbri põhjal masina garantiisse võtta (kui garantii kehtib ), saad ise garantiitalongi (saad ise jälgida töö käiku) ja jääb ära see debiilne Klicki vahelüli, mis kindlasti ei vii, ega too su arvutit ordist sama kiirelt kui sa sellega ise hakkama saad. pealegi vahet pole ju kas sõita ksaluuni poodi või ordi omasse...
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marion23
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
16.12.2008 16:53:04
|
|
|
[quote="Draax"]
| l2bukast kirjutas: |
| Draax kirjutas: |
| l2bukast kirjutas: |
| Selline küsimus, et kui ma ostsin suve lõpus ühe läpaka klickist. Ja tal ilmnes viga nüüd, fan ei tööta. Kas ma saan taotleda raha tagastust koheselt? |
Minu teada on müüjal õigus kõigepealt tekkinud puudus likvideerida (parandada, osa välja vahetada, toode välja vahetada). Kui müüja seda ei suuda, või ei saa sellega hakkama mõistliku aja jooksul, saad raha tagasi nõuda. |
aga mis on mõistlik aeg?[/quote
Tarbijakaitseameti mõistes vist oli kaks kuud? Võin nüüd puusse panna siinkohal. Kui keegi kindlalt teab, võib parandada. |
Nad üritavad kõigepealt anda uut samasugust ja kui see katki läheb, siis püüavad anda midagi muud sama raha eest, aga raha tagasisaamine oli vähemalt ksaluunist eluraske
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
16.12.2008 23:22:56
|
|
|
ma maksaks kasvõi juurde 500 ja saaks uue lenovo s10.
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
24.01.2009 20:26:50
|
|
|
Lähen mina täna röömsalt torupilli selverisse võrgukaablit ostma ja ohhimet. Kartulisalong kadunud
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
24.01.2009 20:31:49
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
Lähen mina täna röömsalt torupilli selverisse võrgukaablit ostma ja ohhimet. Kartulisalong kadunud  |
Oleksid pidanud minema turule, seal neid kartulisalonge palju.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
25.01.2009 02:49:06
|
|
|
Steff., see on juba paar nädalat sealt kadunud jah, ma ei saa oma 2 toorikut enam sealt ostmas käia
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
30.01.2009 15:43:07
|
|
|
tige kala, Sul on vist raha liiga palju: Verbatim 25tk DVD+R Prismas 129EEK Click-is aga 199EEK
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
30.01.2009 15:48:57
|
|
|
Hapuks läheb seal klickis..
30.01.2009 seisuga on maksuvõlg 1 973 872 krooni
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
01.02.2009 18:40:39
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
Hapuks läheb seal klickis..
30.01.2009 seisuga on maksuvõlg 1 973 872 krooni |
Oh see pole midagi
Hapu on siis kui see summa 5x on !
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
01.02.2009 20:34:48
|
|
|
| Prostituut kirjutas: |
| Ramm kirjutas: |
Hapuks läheb seal klickis..
30.01.2009 seisuga on maksuvõlg 1 973 872 krooni |
Oh see pole midagi
Hapu on siis kui see summa 5x on ! |
Eks siis ootame veel. Tuleb meelde:
PC Kaubamaja --> PC Mouse --> köh-köh...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.02.2009 23:13:34
|
|
|
Konseptsioon minu meelest ei tööta... kasumit suudeti vaid headel aegadel teenida ja nüüd pandi ämbrisse ka meeletult näruse toorikute ja mängude valikusse jätmisega. Puhtalt soodukatega seda "kuuti" püsti ei hoia ja kui toodete valik läheneb oma vähemuselt juba mõnele "pesumasina müüja" poele ja hind taotleb hoopis muud, siis
Viimasel ajal ei tõmba mind sinna isegi toorikud... mis on suht halb näitaja, sest varem olin neil seal toorikute osas täitsa hea valik
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
02.02.2009 23:49:22
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Konseptsioon minu meelest ei tööta... kasumit suudeti vaid headel aegadel teenida ja nüüd pandi ämbrisse ka meeletult näruse toorikute ja mängude valikusse jätmisega. Puhtalt soodukatega seda "kuuti" püsti ei hoia ja kui toodete valik läheneb oma vähemuselt juba mõnele "pesumasina müüja" poele ja hind taotleb hoopis muud, siis
Viimasel ajal ei tõmba mind sinna isegi toorikud... mis on suht halb näitaja, sest varem olin neil seal toorikute osas täitsa hea valik  |
Klicki kontseptsioonil on hetkel mitu ohtu või nõrkust (W või T, kuidas kellelegi. Või siis mõlemad).
1) Pakutakse sellist igapäevast IT-kaupa (toorikud, patareid vms.) mida leiab juba suvalisest Prismast või Rimist. Jah, need peavad olema (et inimene kes arvutihiirt ostab, ei peaks minema patareisid mujalt ostma) aga nende peale ei saa äri püsti panna.
2) Valik on ääääärmiselt nõrk. Viimati käisin 22"+ monitore vaatamas, mudelivalikus oli tervelt 1 (üks!) 22" monitor ja mitte ühtegi 24". No ma saan aru, et kuskilt netipoest ma tellin kauba ja see siis tuleb, teinekord isegi paar nädalat, kui kohal pole. Aga kogu see laia kauplusteketi eelis variseb kokku, kui kohapeal valikut pole. Ma ei lähe ju 21. sajandil arvutipoodi selleks, et sealt kaupa tellima hakata.
3) Muidugi samad probleemid mis kogu IT-jaeturgu kammitsevad. Marginaalid on madalad, konkurents tihe. Sisendid kallid ja imporditakse. Hinnalanguseks ruumi väga ei ole ja seetõttu võib arvata, et potentsiaalseid arvutiostjaid on lähiajal oluliselt vähem kui varem. Ja hapumaks läheb - kevad/suvi läheneb ja järgmise suure müügiajani (kooli algus) on kõvasti aega.
Positiivne on see, et klient on veel hinnatundlikum kui siiani. Kui Klick on odavam Enterist ja Elionist, siis see võib neid vee peal hoida.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesertFox
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2005
|
03.02.2009 14:55:56
|
|
|
Ega patareide, hiiremattide ja muu pudipadi müügiga ei üritagi keegi rikkaks saada. Oluline on see, et klient saaks poest terviklahenduse, et ta ei peaks konkurendi juurest ostma puuduolevat seadet. 100% ei ole see teostatav, aga enamikel juhtudel peaks see olema. Näiteks, kui müüd hiire, aga patareisid pole, siis ostab klient need mujalt ja hiljem ka hiire sealt.
Praegusel ajal on lisaks tihedale konkurentsile ka majandussurutis, mis toob rahvast vähem poodidesse, samas marketites käies pole nagu seda märgata väga. Eks paistab mis saab tulevikus.
_________________ tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.02.2009 15:34:04
|
|
|
heh, pani muigama see Klicki maksuvõlg
huvi pärast hakkasin tuhlama ka teiste poekettide kohta
| tsitaat: |
Nimi: ENTER ITMARKET AS
03.02.2009 seisuga on maksuvõlg 3 355 677 krooni
03.02.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 41 972 krooni |
nonoh....
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
03.02.2009 23:02:41
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
heh, pani muigama see Klicki maksuvõlg
huvi pärast hakkasin tuhlama ka teiste poekettide kohta
| tsitaat: |
Nimi: ENTER ITMARKET AS
03.02.2009 seisuga on maksuvõlg 3 355 677 krooni
03.02.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 41 972 krooni |
nonoh.... |
Enter tambib oma raha praegu mujale. iDreami keti kaupluste avamine võtab kõva nutsu.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.02.2009 23:09:45
|
|
|
Firmad ju lahus...kuigi eks raha suhtes õigus...kui omanikel pole sinna raha panna, siis ikka tekib võlg...
kuigi eks kõigil varu veel... aasta peavad kindlasti vastu ka raha juurde panemata...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.02.2009 15:29:13
|
|
|
See vana tõde, et IT (riistvara) turg ülerahvastatud... isegi buumi ajal oli neid palju. Tsükkel ehitusest natuke erinev...~1-2 aastat maas...
Eestis olukord muidugi suhteliselt ok veel...arvestades, mis mälutootjatega praegu toimub - languse põhi oli see, et kiipi müüdi 50% omahinnast, nüüd taastunud omahinna peale...tänu tootmise vähendamisele, investeeringute peatamisele ja Qimonda kadumisele.
Surve turule suur, sest tegu pole enam mingi wow segmendiga oma rasvaste kasumitega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.02.2009 15:30:10
|
|
|
Gonsiori-pood on igatahes homsest, 16.02.09 suletud. Huvitav - milline saab ja"rgmine koht olema?
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
15.02.2009 20:52:43
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Käisin 2 nädalavahetus järjest Kristiines ja jalutasin korduvalt iDreami poest mööda ja poes peale müüjate polnud kunagi kedagi. |
Sama seis ka Tartu Tasku keskuse iDreamis vói väheamlt oli paar nädalat tagasi kui sinna tihti sattusin.
Klikcis tóesti on valik nii viletsaks läinud, et sinna küll enam midagi otsima ei ole mótet minna.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.02.2009 21:34:00
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
Klikcis tóesti on valik nii viletsaks läinud, et sinna küll enam midagi otsima ei ole mótet minna. |
Ega ei olegi...toidupoest saab varsti rohkem
Mänguvalik puudub...toorikutega valikuvariant kadunud...hinnad soodsast kaugel. Kliente tundub ka vähem olevat, aga kuna seal midagi isegi uudistada enam pole, siis satun sinna väga harva. Minu meelest see konseptsioon on hukule määratud... nagu pole ei üks ega teine. Saan aru, et käibevahendid on kallimaks läinud ja suht suur risk on laia kaubavalikut hallata, aga minu meelest puhtalt nende "parima hinna" kampaaniatega ära ei ela.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
15.02.2009 21:41:50
|
|
|
Ma ei saa aru oli vaja nüüd k-salong mingiks IT-Butiigiks teha.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahv3n
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2009
|
16.02.2009 00:58:08
|
|
|
| A mis arvate, kumb peale jääb, kas Enter või K? Oletame, et üks neist peab turult lahkuma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
16.02.2009 01:11:46
|
|
|
ahv3n, hetkeseisu arvestades siis Enter võib isegi rohkem midagi ära teha kuigi minuarust oli ka seal hinnad suht kõrged, samas seal on veel vähemalt valikut.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.02.2009 01:36:45
|
|
|
Ähmaselt mäletades Enteri valikut, siis võrreldes hetke K-ga vist isegi parem.
Samas ei tea kumma omanikel on raha rohkem...2-3 aasta plaanis loeb see isegi rohkem. Osa haldusfirmast kuulub ju sisuliselt Rootsi penskaritele
Samas kõik vast mäletavad, mis sai Rahumaa ja Kruuda diilist, siis lisakapitali kaasamine ilmselt keeruline ka siia ärisse. Seda enam, et riistvara pool on globaalses mõttes totaalne out.
K suurim väärtus on tihti super head asukohad
natuke igivanat teemat ka siia: http://innojairja.blogspot.com/2007/10/k-arvutisalong-on-alla-kinud.html (kaevasin k omanike kohta ja leidsin ka selle, suht õige jutt...)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
16.02.2009 08:32:59
|
|
|
| Magic, tegelikult K väärtus ei ole "head asukohad". K väärtus on see, et ta on praktiliselt igal pool. Enter aga on vaid suuremates kaubanduskeskustes, ehk nn. kvaliteetasukohtades.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.02.2009 10:00:45
|
|
|
sukelduja: Ei usu eriti, et Microlink laseb enda müügiketil Enter pankrotti minna. Seda enam, et Enter-i üks põhiülesannetest on Microlink Arvuti toodete müük. Kõik muud kaubamärgid on pigem teisejärgulised.
Teemasse ka: K-Arvutisalong loodi loodi omal ajal enda toodetud arvutite müügiks. Ja sel ajal ei osanud nagunii veel keegi ette näha selliseid suuri IT-majanduse muudatusi. Kasvõi meeletu kiirusega toimunud arvutite hindade kukkumist või siis müügi kolimist internetti jms.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesertFox
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2005
|
16.02.2009 14:05:39
|
|
|
No it turg läheb ikka seda suunas, et poes kohapeal on rohkem mainstream kaupa, sest igasuguste vähenõutavate asjade puhul on suur risk, et peab müüma ära allapoole laohinda. Veebist ostmise puhul samas pole vahet, kus kaup asub, kui oled ära tellinud, on asi kasvõi kodus käes ilma transpordi kuluta.
It teadlikkus ei suurene tuhkagi inimestel. Võimalik, et osad õpivad vanu asju juurde, samas areneb asi ikkagi eest ära. Kes asjaga kursis ei hoia, see jääb kiirelt ajast maha. Üsna tavaline on see, et näiteks inimene arvab, et 2,4GHz Pentium 4 protsessor on parem kui mingi T5800 2,0GHz protsessor näiteks.
_________________ tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.02.2009 16:01:18
|
|
|
See "suurem on parem" teadlikus on juurdunud aegade algusest
Üleüldiselt, aga kui võtta aasta 98, kui ostsin koju esimese arvuti(93-st vist mässasin isal tööjuures), siis on areng ikka päris kõva olnud.
Muidugi nüüd tuleb varsti see teine teema - eeldatakse proffesionaalsust kitsas alas ja inimene ei saa paratamatult kõike haarata
Samas enda kohapealt võtan asja nii, et kui ikka kasvõi natuke vahepeal uurida asju, siis püsib kursis... Samas mingit loogilist põhja on vaja ja ka paindlikust, et mitte mõelda koguaeg, et "suurem parem"
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesertFox
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2005
|
16.02.2009 17:02:09
|
|
|
Noja, vot siin see on, mõni jälle kes põhilised teadmised sai 90ndatel ja nüüd nagu pole end harind, see räägib ikka, kui hea on dosis kõike teha, räägib, et tal kiire arvuti, et pole P3st uuemat vajagi... Omamoodi võib ju õigus olla, aga mingi hetk on see ajale igatpidi jalgu jäänd ja polegi sellega midagi enam peale hakata. Nad ei taha interneti ka endale kõik, samas kurdavad, et ilma selleta ei peeta neid inimesteks.
Ega tulebki natuke uurida, liiga palju uurid, siis jäävad teised valdkonnad vajaka.
_________________ tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2006
|
17.02.2009 14:45:52
|
|
|
| kristiine enteri valik on küll väga alla käinud, ei tea mis põhjustel.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
refugee
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2003
|
18.02.2009 20:14:55
|
|
|
[quote="tahanteada"]sukelduja: Ei usu eriti, et Microlink laseb enda müügiketil Enter pankrotti minna. Seda enam, et Enter-i üks põhiülesannetest on Microlink Arvuti toodete müük. Kõik muud kaubamärgid on pigem teisejärgulised.
Microlinki müügikett ei ole kindlasti Enter. Ajad vist sassi sellised ettevõtted nagu ML Arvutid (kes tegeleb arvutite tootmisega ja muu riistvara hulgimüügiga) ja Microlinki, kes tegeleb IT teenustega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vahur24
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2005
|
19.02.2009 20:40:39
|
|
|
Tallinnas siis Gonsiori ja Torupilli?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesertFox
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2005
|
19.02.2009 20:44:49
|
|
|
| vahur24 kirjutas: |
Tallinnas siis Gonsiori ja Torupilli? |
jah, ja tartus Lõunakeskuse saar, see väike putka.
_________________ tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fg
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2004
|
20.02.2009 00:13:44
|
|
|
see saar seal lõunakas oli ka mõttetu
| DesertFox kirjutas: |
jah, ja tartus Lõunakeskuse saar, see väike putka. |
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
20.02.2009 01:16:40
|
|
|
Gonsiori keldrika sulgemine on valus - ikka esimene pood
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|