Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 210, 211, 212  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 13:07:05 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Sapphire Radeon HD 4670 GDDR4 512MB video card review
http://www.elitebastards.com/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=677&Itemid=27

Testis HD 4670 GDDR4 512MB ja HD 4670 GDDR3 512MB

E.
RV790 memory configuration,
http://www.nordichardware.com/news,8673.html

See mälu jutt on vana nali aga pigem huvitav mitu SP-d on. icon_wink.gif
Kell peaks 750MHz olema...

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 13:18:43 vasta tsitaadiga

Ehk on kõik 900 lahti tehtud , mis seal kiibis peidus on ? icon_smile.gif
Loodan vähemalt .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 13:19:39 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ehk on kõik 900 lahti tehtud , mis seal kiibis peidus on ? icon_smile.gif

Ei ole seal midagi "peidus"...
Ja see oleks küll fail.
Kui alla 1000SP siis pole seda kaarti üldse vaja.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 13:20:13 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Kui alla 1000SP siis pole seda kaarti üldse vaja.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 13:25:43 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
G80 kirjutas:
Kui alla 1000SP siis pole seda kaarti üldse vaja.

icon_lol.gif

Niisama 40nm-le tootmine üle viia võib ju ATI-le kasulik olla aga võiks nagu powwat ka tulla juurde võrreldes RV770-ga.
icon_rolleyes.gif

Don't You Know I'm Toxic? - Sapphire HD 4870 1GB Toxic Edition
http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?cid=3&id=2788

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 13:25:57 vasta tsitaadiga

shadereid on piisavalt, pigem tuleks tõsta tmu-de ja rop-ide arvu
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 13:29:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
shadereid on piisavalt, pigem tuleks tõsta tmu-de ja rop-ide arvu

No tegelt võiks ju kõike juurde panna. icon_biggrin.gif
Mina oleks rahul, kui tuleks vähemalt 25% kiirem kui 4870, vot siis võiks öelda respekt ATI. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 13:30:45 vasta tsitaadiga

G80, kusagil oli link , mitu lehte tagasi , et RV770's on tegelikult 900 SP-d , kuid kasutuses vaid 800 SP et yielde suurendada . See RV790 peaks olema RV770 baasil , niiet mida nad seal suurt ikka muuta saavad ( kuigi X1900 kaardid olid X1800 kaardi kiibi baasil minuteada , aga iseasi , kas nad hakkavad seda kordama ) .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 13:33:17 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
G80, kusagil oli link , mitu lehte tagasi , et RV770's on tegelikult 900 SP-d , kuid kasutuses vaid 800 SP et yielde suurendada . See RV790 peaks olema RV770 baasil , niiet mida nad seal suurt ikka muuta saavad ( kuigi X1900 kaardid olid X1800 kaardi kiibi baasil minuteada , aga iseasi , kas nad hakkavad seda kordama ) .

See 900SP jutt tunnistati ju BS-iks. icon_rolleyes.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 13:36:04 vasta tsitaadiga

Ma küll ei mäleta et oleks tunnistatud , aga muidugi ma võin eksida . Kust kuradi kohast nad selle ekstra perfi siis saavad , tahaks teada . Ootan ikka huviga beer_yum.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 13:37:36 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ma küll ei mäleta et oleks tunnistatud , aga muidugi ma võin eksida . Kust kuradi kohast nad selle ekstra perfi siis saavad , tahaks teada . Ootan ikka huviga beer_yum.gif .

No see kõlakas on ammu liikvel, et panevad SP-sid juurde, mõned väitsid, et 1200SP tuleb aga see seenejutt ka aga jah poleks mingi ime, kui tuleb lihtsalt RV770 @ 40nm. icon_biggrin.gif
Sellisel juhul võiksid nad hinnaga üllatada.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 13:39:32 vasta tsitaadiga

40nm peaks kelluma nagu loom kah , ei imesta kui õhu peal üle 900 Mhz saadakse , kui tõesti jäetakse kõik samaks , lihtsalt pannakse 40nm peale .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 28.01.2009 14:25:31 vasta tsitaadiga

Jääb nagu mulje et GDDR5 kuidagi ikka veel pidurdab süsteemi, miks muidu nad otsivad võimalusi mälu kiiruste tõstmiseks.

Samas on mälu confi muutmine ilmselt lihtsam ja odavam kui core oma.

EDIT: Ise tegelt ootan 2 GB ati kaarte icon_razz1.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2009 14:27:08 vasta tsitaadiga

Asgate, no seda ma küll ei usu ,et GDDR5 pidurdab icon_rolleyes.gif

e: mis sa selle 2GB VRAM-ga pihta hakkad?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.01.2009 14:29:12 vasta tsitaadiga

XFX's cool, different Radeon HD 4850 hits the market
http://www.hexus.net/content/item.php?item=17025

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.01.2009 14:29:12 vasta tsitaadiga

GTA4 mängib icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 28.01.2009 14:33:44 vasta tsitaadiga

On jäänud mulje et mitmetes uutemates mängudes hakkab 1Gb väheks jääma (Crysis, GTA IV jts). Nimekiri ilmselt läheb edasi, pole endal lihtsalt mahti mitmeid uusi mänge proovida.

Samas arvan et kui 2GB kaardid saadavale tuleks oleks mängude arenedajad kindlasti nõus seda potentsiaali ära kasutama.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 14:37:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas arvan et kui 2GB kaardid saadavale tuleks oleks mängude arenedajad kindlasti nõus seda potentsiaali ära kasutama.

Need hädapätakad võiksid ennem õppida multi GPU-d ja Quad CPU kasutust realiseeria siis võiks alles 2GB Vram-ist juttu teha icon_mad.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 28.01.2009 14:52:52 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
XFX's cool, different Radeon HD 4850 hits the market
http://www.hexus.net/content/item.php?item=17025

25MHz overclock XXX edition kaardil icon_lol.gif
Iga suvakas HD4850 saab ju def voldil üle 50 lisa MHz kätte. Paljud teevad ka 75MHz.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 14:55:10 vasta tsitaadiga

mu gigabyte def gpu klokk on 700mhz. ilma voltmodita on 800mhz täiesti stabiilne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 15:09:45 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
On jäänud mulje et mitmetes uutemates mängudes hakkab 1Gb väheks jääma (Crysis, GTA IV jts). Nimekiri ilmselt läheb edasi, pole endal lihtsalt mahti mitmeid uusi mänge proovida.

Samas arvan et kui 2GB kaardid saadavale tuleks oleks mängude arenedajad kindlasti nõus seda potentsiaali ära kasutama.

Cryses oleks 2GB vaja ainult 2560x1600 + 4xAA. Muidu piisab 1GB küll.
Aga GTA 4-st me parem ei räägi. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 15:32:48 vasta tsitaadiga

Crysis tegelikult pigem tahab just GPU jõudlust , kui suurt mäluhulka - ei ole eriti silma jäänud , et 512MB vs. 1GB oleks mingit vahet seal teinud ( rääkides siis HD 4870-test ) .
GTA4-s võib tõesti 2GB kasuks tulla , ning ilmselt pärast pikemat mängumaratoni saab ka see täis icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 15:40:10 vasta tsitaadiga

ise olen GTA4 nüüd umbes kuu aega jooksutanud ja siiamaani ei ole küll ette visanud mingeid full erroreid. Ja sellest ei saa aru kuidas nii haige pildiga mäng yldse saab nii sitalt joosta icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 28.01.2009 16:27:34 vasta tsitaadiga

Mida keegi sellest kaardist arvab? Sama vurr mis Clubi 3D OC oma?

ASUS RADEON HD4870 1GB Dark Knigh
http://www.ox.ee/est/product/130211

EDIT: Sellel ei ole mäluradikaid võrreldes Clubi 3D omaga...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.01.2009 16:30:11 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Mida keegi sellest kaardist arvab? Sama vurr mis Clubi 3D OC oma?

ASUS RADEON HD4870 1GB Dark Knigh
http://www.ox.ee/est/product/130211

EDIT: Sellel ei ole mäluradikaid võrreldes Clubi 3D omaga...

Ei ole sama jahutu, mis C3D kaardil

http://www.hardware.info/en-US/productdb/bGZkaZiamJLKYMg/viewphoto/1
link

Kui seda kaarti osta tahad siis AK-st saad odavamalt http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=71260

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 16:31:50 vasta tsitaadiga

fan pidi suht lärmakas olema aga asja saab ccc-ga regullida
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 28.01.2009 16:55:20 vasta tsitaadiga

AJ, Poest ma seda küll ei osta icon_wink.gif
Aga milline oleks parim valik hetkel HD4870 1GB?

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 17:00:15 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
AJ, Poest ma seda küll ei osta icon_wink.gif
Aga milline oleks parim valik hetkel HD4870 1GB?

Jõuluvana toob? icon_rolleyes.gif
Hetkel see, hinnapärast:
http://www.ox.ee/est/product/125454

AK-s Club 3D oma odavam aga ma saan aru, et sa ei taha seda vist.

EDIT:
Vaata seda ka:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=397033&highlight=

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2009 18:08:17 vasta tsitaadiga

G80, miks sa talle seda sapphire`t soovitad kui AK asuse 1GB versioon parema jahutiga ning maksab 3760.- icon_rolleyes.gif
See foorumis müüdav MSI OC 3,6K eest ka väga hea thumbs_up.gif endal sama.

e: ahjaa, AK-l ütleb ,et saabub alles.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 18:09:28 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
G80, miks sa talle seda sapphire`t soovitad kui AK asuse 1GB versioon parema jahutiga ning maksab 3760.- icon_rolleyes.gif
See foorumis müüdav MSI OC 3,6K eest ka väga hea thumbs_up.gif endal sama.

e: ahjaa, AK-l ütleb ,et saabub alles.

Ma ei tea AK otsing sellist kaarti ei andnud. icon_rolleyes.gif
pakun, et selle saaks odavamalt, kui 3,6kilo. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki


viimati muutis G80 28.01.2009 18:09:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:09:35 vasta tsitaadiga

Ilma garantiita on küll pointi osta 170.- kulli odavaamlt icon_rolleyes.gif
Ma saan aru,et kui töötab siis töötab aga ega nüüd siis surutis seda 170.- suuremaks muuda.
Kaart oleks OK kui ma näeks 3200.- max
Seega soovitaks antud juhul siiski poest krabada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:16:11 vasta tsitaadiga

ma võtaks ak-st gtx 260 216SP versiooni,mis on parem sellest 48701gb ja mis kõige tähtsam, nvidia 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 28.01.2009 18:19:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
mis kõige tähtsam, nvidia

Sellist jama ei ole siia küll mõtet ajama tulla!
Mina eelistaks HD4870 1Gb OC-d
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:20:12 vasta tsitaadiga

Eesti hindadega eriti . Kuigi ma täna ennem märkasin , et üks GTX280 www.hinnavaatlus.ee-s oli mingi 4.4k .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:22:03 vasta tsitaadiga

irw icon_lol.gif peaks tegema fightclub-i , nvidia vs ati, ati eesotsas muidugi winterwind ei tea kas peaksi ise nvidia eesotsa minema icon_biggrin.gif
aga mix sa eelistad siis? kui gtx on 300 krooni kallim ja naq viimane test näitas,parem kui 4870?
edit: mõtlesin gtx 260 216sp mis on 3,9k
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 18:22:22 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Eesti hindadega eriti . Kuigi ma täna ennem märkasin , et üks GTX280 www.hinnavaatlus.ee-s oli mingi 4.4k .

see:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/89798/
?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 28.01.2009 18:23:09 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
See paneb juba mõtlema!

E: Viimane test oli GTX260 OC vs. HD4870 1Gb stock kui ma ei eksi?


viimati muutis chulo 28.01.2009 18:24:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:23:48 vasta tsitaadiga

ostuabiks on omad alafoorumid
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2009 18:26:40 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
tsitaat:
mis kõige tähtsam, nvidia

Sellist jama ei ole siia küll mõtet ajama tulla!
Mina eelistaks HD4870 1Gb OC-d

nVidioot, mis teha. Nende mõtlemist ei muuda miski icon_rolleyes.gif
Aga muidu see GTX280 1GB on küll suht hea hinnaga.

Ning jha, viimases võrdluses oli tegemist GTX260-216sp OC-ga vs. stock kelladel HD4870 1GB.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:29:58 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Aga muidu see GTX280 1GB on küll suht hea hinnaga.

ta ei saagi kallim olla kui see http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=69607
kaart temaga põrandat pühib
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:33:32 vasta tsitaadiga

täitsa lõpp. Kes krt neid teste üldse usub. võiks juba see loll piix järgi jääda. kellele meeldib Nvidia istugu selle otsas ja kellele ATI olgu sellega õnnelik. Endal x2 ja väga rahul. nii mõnedeski eespool näidatud testides paremaid tulemusi saanud icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2009 18:33:46 vasta tsitaadiga

novot, teine asi kohe. Ei ole ise veebipoodides eriti tuulanud ja ei teadnudki, et HD4850X2 müügis meil. HV-s on GTX280 odavaim hind ~4,6K. Ega vist pikalt ei ole vaja mõelda... HD4850X2 for the win! beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 28.01.2009 18:41:44 vasta tsitaadiga

Huvitav miks HD4850 nii hambad ristis oma hinda säilitab? Ostsin neli kuud tagasi täpselt sama hinnaga, mis praegu maksab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.01.2009 18:42:41 vasta tsitaadiga

chulo, Pole hinda vaja alla lasta, kui selles hinnaklassis midagi vastu ei ole panna. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 19:53:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja sellest ei saa aru kuidas nii haige pildiga mäng yldse saab nii sitalt joosta

Konsomäng ju, pole viitsitud PC peal optimeerida.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 19:55:45 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Ja sellest ei saa aru kuidas nii haige pildiga mäng yldse saab nii sitalt joosta

Konsomäng ju, pole viitsitud PC peal optimeerida.

icon_lol.gif aega läks aga vastus tuli
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:21:32 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Heineken kirjutas:
Eesti hindadega eriti . Kuigi ma täna ennem märkasin , et üks GTX280 www.hinnavaatlus.ee-s oli mingi 4.4k .

see:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/89798/
?

See sama jah , paarisajaga panin mööda , aga jõle hea hind ikkagist .
Mida need RV770 kaartide hinnad EESTIS teevad ... ülejäänud maailmas omajagu odavamad aga Eestis ikka nagu välja tulles ( pisut kallim isegi ) .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 20:26:18 vasta tsitaadiga

Heineken, Vaata Eestis on juba kord selline imelik koht. icon_neutral.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:26:22 vasta tsitaadiga

Minu oma http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=61547 ise ostsin neilt 6400 k thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.01.2009 20:27:29 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
G80 kirjutas:
Heineken kirjutas:
Eesti hindadega eriti . Kuigi ma täna ennem märkasin , et üks GTX280 www.hinnavaatlus.ee-s oli mingi 4.4k .

see:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/89798/
?

See sama jah , paarisajaga panin mööda , aga jõle hea hind ikkagist .
Mida need RV770 kaartide hinnad EESTIS teevad ... ülejäänud maailmas omajagu odavamad aga Eestis ikka nagu välja tulles ( pisut kallim isegi ) .

Sest eesti küsija suu pihta ei lööda. icon_lol.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 210, 211, 212  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.