Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 19:41:50 vasta tsitaadiga

A, ma otsisin Ines - Ja Sina lugu.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2009 13:40:56 vasta tsitaadiga

Mis lugu see on mis lõpeb 3:30 ja lõpeb 4:00?
http://www.reporter.ee/2009/01/22/pogenev-traktorivarga-peatas-alles-politsei-kuulirahe/

Ise küsin ise vastan. icon_lol.gif
Nick Kershaw - The Riddle
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 18:04:02 vasta tsitaadiga

On üks lugu, stiililt nu-jazz või chill-out. Enamik loost on kuulda saksofoni.

Tean, et see lugu on mul olemas, jubedalt tahaks kuulata, kuid nimi ei meenu.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 20:18:07 vasta tsitaadiga

Jõudu.

Teab keegi ütelda esitajat ja loo nime selles uudiselõigus http://www.reporter.ee/2009/01/24/politsei-ja-reporteri-liiklusreid-muutis-autojuhid-taltsaks/

Sesamune alguses mõned minutid kostuv muusika....

EDIT: ISe küsin ise ka vastan - loo nimi on Agent M - Pidurid on surnud
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 19:08:34 vasta tsitaadiga

Mis teosega on tegemist, hakkab siin videos alates 3:18


Link

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 27.01.2009 19:14:58 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Chariots_of_Fire
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 23:18:59 vasta tsitaadiga

carlking, Chariots of Fire on siis lugu (või Chariots of Fire main theme ehk siis Kaksa viidatud filmi tunnusmuusika.
Heliloojaks mu üks isiklikke lemmikuid Vangelis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 01:20:55 vasta tsitaadiga

Ja mis loost see lõik võiks siis olla? Ise absoluutselt ei kuula sellist muusikat aga jubedalt jäi kummitama mingist loost see koht. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 02:24:52 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Ja mis loost see lõik võiks siis olla? Ise absoluutselt ei kuula sellist muusikat aga jubedalt jäi kummitama mingist loost see koht. icon_biggrin.gif

Zombie Nation - Kernkraft 400

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 02:27:25 vasta tsitaadiga

MIKS sa sellist asja tead? icon_confused.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 04:07:21 vasta tsitaadiga

olin kunagi noor ja loll ja kuulasin sellist kraami icon_biggrin.gif natuke paremaid mix'e, aga siiski. süüdistan selles möllavaid hormoone icon_razz1.gif

edit:
Draax kirjutas:
carlking, Chariots of Fire on siis lugu (või Chariots of Fire main theme ehk siis Kaksa viidatud filmi tunnusmuusika.
Heliloojaks mu üks isiklikke lemmikuid Vangelis thumbs_up.gif

kuulasin seda @320kbit/s ja krt oli ikka nauditav küll thumbs_up.gif jälle üks selline lugu, mida tean ammusest ajast ja tean, et on hea aga miskipärast pole enne taibanud hankida icon_smile.gif kuulasin sinna otsa Conquest Of Paradise ka, pole samuti kehv lugu icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:59:31 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Zombie Nation - Kernkraft 400

Ongi see aga...


LMAO icon_lol.gif

Link


E: Muidu keegi täpsemalt ei tea mis mix see võib olla mis ma enne andsin?
Ja juba jälle ise küsin, ise vastan - Kerncraft 400 (Sport Chant Stadium Remix)-Zombie Nation. icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 29.01.2009 23:36:36 vasta tsitaadiga

Vaja abi ühe loo tuvastamisel. Pärit Numb3rs 3.hooaja 7.osa algusest. Sõnade järgi üritasin googeldada aga ei suutnud leida midagi.

Lõikasin loo jupid välja ja sellest ka sellised järsud üleminekud. Vahepeal keerati lugu lihtsalt vaiksemaks ja käis tegelaste dialoog jms, need lõikasin välja.

Numb3rs.S03E07.mp3

1min 10sek, 1.1MB

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 01:31:23 vasta tsitaadiga

Mart352, Goldfrapp - Lovely 2 C U icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

ma otsisin ka sõnade järgi guuglist 8)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 30.01.2009 09:28:10 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Mart352, Goldfrapp - Lovely 2 C U icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

ma otsisin ka sõnade järgi guuglist 8)



Siis sa oled parem googeldaja kui mina thumbs_up.gif (mis otsisõnadega leidisd? ma vb kuulsin/kirjutasin siis midagi valesti)

Suured tänud!

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 09:50:12 vasta tsitaadiga

õiged sõnad olid "A wonderful place to be, The birds are singing", ma kirjutasin "A wonderful place to be, to be singing lyrics". ja siis miskis kolmandas-neljandas lingis oli Goldfrapi nimi (koos selle loo nimega) sees, sisetunne hakkas kipitama, et täitsa Goldfrapi stiil ja lõin juutuubi lahti ning oligi olemas icon_smile.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 31.01.2009 17:12:21 vasta tsitaadiga

http://www.miniclip.com/games/waterslide-slalom/en/ seal mängimise ajal taustal mängiv lugu? Endal võibolla ühes pikas mixis olemas aga tahaks nime teada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 17:19:49 vasta tsitaadiga

lõika sealt mixist välja, ei viitsi/oska nii kaua mängida, et aru saada mis looga tegu icon_biggrin.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 01.02.2009 01:22:41 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
lõika sealt mixist välja, ei viitsi/oska nii kaua mängida, et aru saada mis looga tegu icon_biggrin.gif

ja mul pole seda shockwave asjandust ... kiire synaptiku otsinguga ei leidnud vastavat asja ka .. niiet ei teagi...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.02.2009 03:16:52 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
arm2004 kirjutas:
lõika sealt mixist välja, ei viitsi/oska nii kaua mängida, et aru saada mis looga tegu icon_biggrin.gif

ja mul pole seda shockwave asjandust ... kiire synaptiku otsinguga ei leidnud vastavat asja ka .. niiet ei teagi...

Kuulasin täna mixis oli pisut teistsugune lugu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 03.02.2009 23:36:53 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=LLYLKWIbClk
Mis lugu on alates 3.30??
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 22:05:37 vasta tsitaadiga

keegi seda araabia(vist) lugu kus mees laulab guli guli guli teab? mingi tümps on taustaks, suht populaarne lugu. icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 00:47:43 vasta tsitaadiga

Mis on Tele2 ärikliendile suunatud telereklaamides mängiva tuntud (klassikalise) loo nimi? Sama lugu mängis taustaks ka paari aasta taguses Top Gearis, kus hüpati rohelise kahekordse bussiga üle autoderivi.

Tele2 reklaamklipp YouTubes:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 01:18:48 vasta tsitaadiga

Ütle mis hooaeg ja seeria Top Gearist. Aja võid ka öelda millal mängib konkreetses seerias ja ma ütlen sulle mis lugu see on.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 01:41:32 vasta tsitaadiga

see oli esimene hooaeg ja teine osa. ja see buss hüppas üle tsiklite, s.t. üritas hüpata icon_biggrin.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 02:14:09 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
see oli esimene hooaeg ja teine osa. ja see buss hüppas üle tsiklite, s.t. üritas hüpata icon_biggrin.gif
Täpselt nii oligi - buss üritas hüpata üle 14 tsikli.
1. hooaeg, 2. osa, algus ca 55min 25sek, lõpp ca 56min 03sek.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.02.2009 23:29:19 vasta tsitaadiga

aga mis lugu see on, kus alguses tehakse aa-aa-aa, siis on mingi ingliskeelsed sõnad, ja laulu lõpus uu-uu-uu
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 19:09:06 vasta tsitaadiga

"Su pisaratel on maagiline jõud", mingi eestikeelne lugu, meesvokaal.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 19:38:26 vasta tsitaadiga

Ardo, Leslie Da Bass - Pisar.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 19:48:08 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 10.02.2009 14:15:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab sellist lugu vene keeles/variandis vms mis on orginaalis troll - jimmy dean ?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 17:04:54 vasta tsitaadiga

j2mstyle kirjutas:
kas keegi oskab öelda, kes on kunagi eesti keeles laulnud sisse Weeds'i tunnuslaulu, Little Boxes'i, Väiksed Kastid siis meie keeles kui ma ei eksi (inglise keeles saab laulu kuulata siit)? Ja kui kellelgi on sellest aimu, äkki oskab ka öelda, kust ma seda internetist kuulata saan?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2009 17:22:31 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
j2mstyle kirjutas:
kas keegi oskab öelda, kes on kunagi eesti keeles laulnud sisse Weeds'i tunnuslaulu, Little Boxes'i, Väiksed Kastid siis meie keeles kui ma ei eksi (inglise keeles saab laulu kuulata siit)? Ja kui kellelgi on sellest aimu, äkki oskab ka öelda, kust ma seda internetist kuulata saan?

Mu ema laulis seda mulle (eesti keeles) kunagi kui ma veel väike olin, niiet see laul on eesti keelsena vanem kui Weeds. Küsin järgi kui mahti saan.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 20:47:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Jürgen says (19:47):
sa oled muusikaline vned
ütle
mulle
mis lugu käis raadiost enne
you will riding with me
mingi eit laulis
hääle poolest oli eit
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.02.2009 11:55:17 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
j2mstyle kirjutas:
kas keegi oskab öelda, kes on kunagi eesti keeles laulnud sisse Weeds'i tunnuslaulu, Little Boxes'i, Väiksed Kastid siis meie keeles kui ma ei eksi (inglise keeles saab laulu kuulata siit)? Ja kui kellelgi on sellest aimu, äkki oskab ka öelda, kust ma seda internetist kuulata saan?
Seda laulis Peeter Tooma
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 19.02.2009 21:03:57 vasta tsitaadiga

Millega tegu võiks olla. Ülikorralik keevitamine thumbs_up.gif hevi.gif
http://kirves.pri.ee/HV_nodi/player/
2009_02_19_salvestis
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RLst
HV kasutaja
RLst

liitunud: 29.03.2004




sõnum 19.02.2009 21:15:15 vasta tsitaadiga

iceincube, tundub justkui John B Remixi mood olevat
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 21:16:23 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda loo nime mis tuleb PowerHitRadiost artistide reklaami ajal taustaks kui ütleb nime paul van dyk, mingi dnb lugu...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 21:17:32 vasta tsitaadiga

see pole?
Spoiler Spoiler Spoiler


edit: oi, mitu posti vahele tekkinud icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 21:36:09 vasta tsitaadiga

Hendrique kirjutas:
Mis on Tele2 ärikliendile suunatud telereklaamides mängiva tuntud (klassikalise) loo nimi? Sama lugu mängis taustaks ka paari aasta taguses Top Gearis, kus hüpati rohelise kahekordse bussiga üle autoderivi.

Tele2 reklaamklipp YouTubes:
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga nüüd?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2009 18:27:17 vasta tsitaadiga

Selline tore Eesti lugu sõnadega "Küsid miks joon, vastan, ei tea" jne...
icon_question.gif

[LISA]Tänud! Kuradima kiired sellid olete icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 20.02.2009 18:36:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2009 18:44:20 vasta tsitaadiga

Genialistid - Joomalaul
Muidugi ei saa mainimata jätta, et loost on ka teistsugune versioon nimega "Mis Nüüd" mille sõnad on küll natuke erinevad aga lugu iseenesest on palju parem. thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 25.02.2009 00:14:40 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=A04F_CmaHnk&feature=related
täitsa kivva oleks teada saada thumbs_up.gif millega tegu 8)

edit

Ise küsin, ise vastan

http://www.youtube.com/watch?v=xHJnIVcN5RM
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 04:22:34 vasta tsitaadiga

keegi teab mis need kaks lugu on? kuskil 4:30 kandis hakkab üleminek ja teine lugu algab umbes 5:00. hirmsasti tahaks teada, või vähemalt mix'i nime mille need 2 lugu lõpetavad icon_smile.gif

edit: peab ka natuke ise küsima ja vastama icon_smile.gif teine lugu siis Deadmau5 vs. Melleefresh - Hey Baby. esimest tahaks sellegipoolest teada icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 07:30:12 vasta tsitaadiga

"Taevast vaikselt langeb lumi, kuniks kestab see päev."

Naishääl.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 00:56:43 vasta tsitaadiga

"Hakimakli - Dilly dally" inglisekeelseid sõnu vaja - ei leia kuskilt neid õigeid.
Kui ma lähimal ajal neid teada ei saa, siis ma saan küll närvivapustuse...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 01:14:07 vasta tsitaadiga

kindel, et sellel üldse täielikult ingliskeelne variant olemas on?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 27.02.2009 23:56:17 vasta tsitaadiga

Aga mis selle loo nimi on, kus olid sõnad et "küsin mis saab. vastad ei tea" vms, umbes nagu see genialistide joomalaulgi, vanad ja kobedad filmis oli see ka sees icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 01:57:25 vasta tsitaadiga

See ongi Genialistide Joomalaul icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 03:23:59 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
See ongi Genialistide Joomalaul icon_lol.gif

Eii. Tobukene, jagad valeinfot.

Mis nüüd (Joomalaul 2003)
Ehk siis loo enda nimi on "Mis nüüd". Ma muidu mainisin ka seda enda postituses. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.