Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 188, 189, 190  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Puravik
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.01.2009 16:29:52 vasta tsitaadiga

kõige täpsema vastuse saaks ilmselt sealt: Microsofti klienditeeninduskeskus Eestis: 6868868.
Microsofti klienditeenindus jagab infot erinevate litsentseerimistingimuste, ostuvõimaluste ja partnerite kohta. Tööaeg tööpäeviti kl 8–20.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2009 16:39:58 vasta tsitaadiga

nu sealt v2idetaxe ikka, et osta endale uus oem toode icon_wink.gif
huvitas just see, et kas meil on keegi seda trikki katsetanud... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2009 17:39:21 vasta tsitaadiga

keegi oskab aidata?
läksin program files ja võtsin ühe folderi, läksin sisse ja siis properitises saab panna hidden, ja kui selle ära tegin kadus folder üldse ära, küsimus: kuidas seda tagasi saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2009 17:44:20 vasta tsitaadiga

lähed program filesi võtat ülevalt tools->folder options->view ja seal peaks olema koht kuhu teed linnukese et show hiden folders.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2009 17:57:24 vasta tsitaadiga

mul pole seal sellist kohta nagu tools..

//sain juba, aga teisest kohast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2009 17:58:08 vasta tsitaadiga

organize - folder and seach options - view - show hidden folders and files ette linnuke.
apelsin16 pakutud variant on XP kohta

//EDIT: jõuti ette
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 24.01.2009 14:33:26 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Oskab keegi äkki aidata. Selline probleem, et text on igal pool paremale viltu. Kirjaprogrammides...internetis ja igal pool. Kopp juba ees.
Saab seda kuskilt muuta äkki icon_question.gif

HELP beer_yum.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif


Ikka veel abi vaja icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 16:28:51 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:

apelsin16 pakutud variant on XP kohta

ei ole icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 17:06:39 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
00bandiit0 kirjutas:

apelsin16 pakutud variant on XP kohta

ei ole icon_lol.gif
tõesti? XP-s oli imo samamoodi, vistas sealt organize alt..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jestas
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 24.01.2009 17:53:02 vasta tsitaadiga

Kust kohast saab Vistal kõlari ikooni taskbari paremasse nurka? Kadus ära ja enam tagasi panna ei oska.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 18:07:55 vasta tsitaadiga

jestas kirjutas:
Kust kohast saab Vistal kõlari ikooni taskbari paremasse nurka? Kadus ära ja enam tagasi panna ei oska.

Taskbaril paremklikk - properties - notification area - volume ette linnuke ja ok thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 18:33:16 vasta tsitaadiga

Väike mure win vista ultimate 64 bit(enen oli XP 32 bit)
konf :
AMD Athlon 5000+ AC cooler
2x A-DATA 2GB DDRII (16C-64Mx8) DDR800
Hdd: Seagate 500gb
GA-MA69GM-S2H
Asus 500w

Hdd tahab koguaeg niisama tööd teha.sai võetud avastis on-acces scanneril keeratud normali pelae( XP oli high)

mis võib vista all lambist niisama prose kui ka hdd jooksutada(taustaks ei käi ükski proge)
oskate öelda soovitusi ,nippe mida võiks maha keearat,et asi tühjalt ei ketraks(ise vähemalt ei kasuta mingit proge selle käigus)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 24.01.2009 19:56:06 vasta tsitaadiga

Defragment või indexing. Pakun viimast.
Mine Computer vali C ketas /parem click / properties / võta maha linnuke "Index this drive for faster searving"
Failide edaspidine otsimine arvutist võib aeglasemaks muutuda

_________________
Purgatory Judgement
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 20:01:12 vasta tsitaadiga

djkiller, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=358724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 22:43:36 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Defragment või indexing. Pakun viimast.
Mine Computer vali C ketas /parem click / properties / võta maha linnuke "Index this drive for faster searving"
Failide edaspidine otsimine arvutist võib aeglasemaks muutuda


see juba tehtud;)


kas sellist kausta nagu windows.old võib kustutada. ja mida üldse võiks kustutada c kettalt.Vb teeb ksukile backupe või midagi taolist.
c ketas tehtud 100gb midagi erilist ple peale lastud ja alles 20gb:S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.01.2009 19:06:44 vasta tsitaadiga

[quote="Mario153"]
Mario153 kirjutas:
Oskab keegi äkki aidata. Selline probleem, et text on igal pool paremale viltu. Kirjaprogrammides...internetis ja igal pool. Kopp juba ees.
Saab seda kuskilt muuta äkki icon_question.gif

HELP beer_yum.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif


Liiga ainulaadne juhus vist icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 19:11:06 vasta tsitaadiga

Kas Window Color and Appearence alt ei anna midagi kruttida? Seal laseb valida, milliseid fonte jms asju win kasutab.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 26.01.2009 19:11:25 vasta tsitaadiga

Mario153, http://www.techsupportforum.com/microsoft-support/windows-vista-support/233328-problem-italic-fonts-everywhere-arial.html
See aitas natukene, aga täiesti korda sai asja pärast reinstalli.
OT: Mul 3-4 korda Vistaga suurem jama olnud (fondikala üks neist) ja need alati tekkinud pärast automaatset Windows Update. Kokkusattumus?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 26.01.2009 22:06:00 vasta tsitaadiga

Tere.
Küsimus vista downgrade kohta. Kui lihtne see on? Vista -> XP
Kas asi on tehtud probleemseks või on asi nagu ikka (restart, boot cd, format c, install xp)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 22:13:10 vasta tsitaadiga

BanTIIT, mida sa lootsid siis?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 23:42:00 vasta tsitaadiga

BanTIIT kirjutas:
Tere.
Küsimus vista downgrade kohta. Kui lihtne see on? Vista -> XP
Kas asi on tehtud probleemseks või on asi nagu ikka (restart, boot cd, format c, install xp)


Asja lihtsus sõltub suhtkoht riistvara eripärast ja sinu IT alastest oskustest/teadmistest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 27.01.2009 01:39:19 vasta tsitaadiga

Ja ära unusta draivereid icon_wink.gif
_________________
Arbeit macht frei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 27.01.2009 19:37:32 vasta tsitaadiga

On installitud Vista 64-bit. Mälu on füüsiliselt sees 2x2gb aga arvutis näitab ainult 3gb. Kuidas aktiveerida seda ülejäänut 1gb ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 19:44:59 vasta tsitaadiga

BanTIIT kirjutas:
On installitud Vista 64-bit. Mälu on füüsiliselt sees 2x2gb aga arvutis näitab ainult 3gb. Kuidas aktiveerida seda ülejäänut 1gb ?


Lauaarvuti/läptop ? arvuti tootja/emaplaat/BIOS versioon/mälu mudel ?

edit: cpuz mälu skriin ei teeks kah paha...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 27.01.2009 20:10:47 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
BanTIIT kirjutas:
On installitud Vista 64-bit. Mälu on füüsiliselt sees 2x2gb aga arvutis näitab ainult 3gb. Kuidas aktiveerida seda ülejäänut 1gb ?


Lauaarvuti/läptop ? arvuti tootja/emaplaat/BIOS versioon/mälu mudel ?

edit: cpuz mälu skriin ei teeks kah paha...


Sain tööle. Biosist tuli "Memory Remapping" ENABLE panna icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlcrutch
HV kasutaja
karlcrutch

liitunud: 07.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 21:37:54 vasta tsitaadiga

Sai siis Vista peale lastud, aga nüüd on selline värk kui arvuti käima panna ja vista ära laeb, on kasutusel kohe 700MB, läheb 10 mintsa mööda on kasutusel 1,8GB 2GB'st ja nii stabiiliselt. Milles nagu probleem võib olla?
Arvuti on siis
C2D T2130 1,8GHz
2GB ram
mingi int. video
Sai siis kõik aerod ja tilulilu välja lykatud, aga ikka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 22:29:09 vasta tsitaadiga

no vaata task managerist mis nii palju mälu võtab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 29.01.2009 10:58:59 vasta tsitaadiga

Kui DX9 või DX10 update tõmmata siis piisab ainult kõige uuemast, et kõik võimalikud filed olemas oleks?
_________________
Purgatory Judgement
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 16:14:02 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
t6esti ei viitzi k6ike teemat l2bi kammida, seega sorry kui juba seda kysitud aga kysimus selline, et:

kui oman vista home premium 32bit oem seriali kas seda sama seriali saaks kasutada ka hiljem 64biti systeemi installimisex kui on v6imalik saada kusagil sama oem plaat aga 64biti jaox?

osad netist r22givad, et saab ja osad j2lle, et peab uue ostma ning kehtib ainult retail versiooni puhul.
kas kellelgi on kogemusi asjaga?


Endal täpselt sama asi läbi tehtud ja töötab icon_smile.gif Siin postituses rääkisin ka sellest icon_smile.gif
+ nüüd saan Windowsi aktiveerida ka läbi interneti, ei pea enam neile helistama thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 17:57:19 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Kui DX9 või DX10 update tõmmata siis piisab ainult kõige uuemast, et kõik võimalikud filed olemas oleks?

Jah

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2009 20:14:22 vasta tsitaadiga

Windows Vista SP2: Closed test of the Release Candidate launched
http://www.pcgameshardware.com/aid,674572/News/Windows_Vista_SP2_Closed_test_of_the_Release_Candidate_launched/

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 20:59:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The final version is expected to be released in April.

jääb ootama icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 21:39:51 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
tsitaat:
The final version is expected to be released in April.

jääb ootama icon_wink.gif

Sama siin. 1xVista x86 AIO SP2 Integrated for me please 8)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 29.01.2009 22:45:10 vasta tsitaadiga

kui arvutil on vista peetis ja vista kasutajal on dokumendid oma desktopil, siis kas on v6imalik, et kubuntu live cd ei suuda kasutaja profiili kasuta kuvada?
vista ketas on ntfs, kubuntu live cd on 8.10... kellelgi ideid icon_question.gif

ehk oskab keegi siin ka arvata midagi icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killerboy
Kreisi kasutaja
killerboy

liitunud: 19.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 23:05:30 vasta tsitaadiga

Windows ei leia uusi update, mida tähendab Code 80072F8F
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 29.01.2009 23:12:29 vasta tsitaadiga

killerboy kirjutas:
Windows ei leia uusi update, mida tähendab Code 80072F8F


Google on s6ber thumbs_up.gif

http://www.google.com/search?q=Code%2080072F8F&ie=UTF-8&oe=UTF-8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 30.01.2009 00:23:39 vasta tsitaadiga

Microsoft delivers new Vista SP2 test build

http://blogs.zdnet.com/microsoft/?p=1855

_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 31.01.2009 01:26:28 vasta tsitaadiga

Küsimus DX10 kohta. Kui mul on Vistal DX10 peal kas siis kõik mängud töötavad dx10ga (loomulikult need mängud mis seda võimaldavad)? DX9 vbl fps'i koha pealt mõnes mängus parem kasutada!
Kas saab kuidagi valida kas kasutada mängus dx9 või 10 ? Hetkel näen, et kõik uuemad mängud lähevad vaikimisi käima dx10 režiimis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 03:37:52 vasta tsitaadiga

BanTIIT kirjutas:
Kui mul on Vistal DX10 peal kas siis kõik mängud töötavad dx10ga (loomulikult need mängud mis seda võimaldavad)?

Vistal on DX10 peal kogu aeg.Seda pole võimalik eemaldada.Seega pole võimalik variant Kui mul on Vistal DX10 peal.... .Kõik DX10 mängud lähevad jah selles režiimis tööle automaatselt.
BanTIIT kirjutas:
[DX9 vbl fps'i koha pealt mõnes mängus parem kasutada!

Kõigis DX10 mängudes on DX9 kasutades parem fps.See on fakt.Graafikas on väga raske palja silmaga nende vahel vahet märgata.Soovitan kasutada DX9.
BanTIIT kirjutas:
[Kas saab kuidagi valida kas kasutada mängus dx9 või 10 ?

Jah saab küll.Games Exploreris valid ikooni peal Paremklikk-Play in DX9 või siis alternatiivselt(soovitan seda) - mängu ikoonil desktopil Paremklikk-Shortcut Tabis Target reale tühik ja -dx9.
Näeb välja nii:

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 31.01.2009 04:27:53 vasta tsitaadiga

Noo tänan põhjaliku ja puust punaselt vastuse eest icon_biggrin.gif Nüüd asi selge
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recmadis
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2009




sõnum 31.01.2009 10:41:36 vasta tsitaadiga

XP oli lihtne, aga kas ka Vistal on võimalik hibernate failide salvestamise ära keelamine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 16:45:04 vasta tsitaadiga

http://www.pcwindowstips.com/2007/09/02/how-to-turn-hibernate-on-or-off-in-windows-vista/

1. Open the Start Menu.
2. Right click Command Prompt.
3. Select Run as administrator.
4. To turn hibernation off type the following “powercfg -hibernate off” without the quotes.
5. To turn Hibernation on type the following “powercfg -hibernate on” without the quotes.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 02.02.2009 23:15:29 vasta tsitaadiga

mis värk selle vista stardimenüüga on.. kuidas ma ülejäänud progedele ligi pääsen mida "show all" all näha pole icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 13:10:31 vasta tsitaadiga

Windows Vista Service Pack 2's Latest Release Schedule >

tsitaat:
Microsoft just brought forward their release schedule! The Windows Vista SP2 release candidate escrow build will be released this week, instead of sometime in February. This will be followed by the final release candidate (RC) build in the week of February 16, 2009. Here's the updated schedule.
The final RTM build has now been pegged at early to mid Q2, 2009. That means a launch in either April or early May, barring any further delays.


EDIT:sorry.Link kah siis: http://www.techarp.com/showarticle.aspx?artno=604

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 14:11:37 vasta tsitaadiga

Kas vistal annab kuidagi seda tausta ka muuta, mis asub kasutajate vahetamisel/valimisel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 14:22:02 vasta tsitaadiga

ämber kirjutas:
Kas vistal annab kuidagi seda tausta ka muuta, mis asub kasutajate vahetamisel/valimisel?

Annab ikka icon_wink.gif .Vaata siia: http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/customize-your-windows-vista-logon-screen/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 15:41:57 vasta tsitaadiga

mul nüüd viimasel ajal peaaegu kogu aeg tulevad BSOD'd peale Sleepist või hibernatsioonist väljumist. Mida teha saaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.02.2009 15:45:35 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
mul nüüd viimasel ajal peaaegu kogu aeg tulevad BSOD'd peale Sleepist või hibernatsioonist väljumist. Mida teha saaks?


Installi XP thumbs_up.gif




Ega sul muidu asi dualboodis pole mõne teise OS-iga? Peale mida selline kamm pihta hakkas?

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 17:02:43 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
ämber kirjutas:
Kas vistal annab kuidagi seda tausta ka muuta, mis asub kasutajate vahetamisel/valimisel?

Annab ikka icon_wink.gif .Vaata siia: http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/customize-your-windows-vista-logon-screen/


oo tnx:) see mõnus asi icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 19:56:10 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
lu1de kirjutas:
mul nüüd viimasel ajal peaaegu kogu aeg tulevad BSOD'd peale Sleepist või hibernatsioonist väljumist. Mida teha saaks?


Installi XP thumbs_up.gif




Ega sul muidu asi dualboodis pole mõne teise OS-iga? Peale mida selline kamm pihta hakkas?

bsod võib ju riistvara tõttu ka tulla, siis pole xp peale laskimisest ju mingit tolku.

E: keegi mõnda eesti uudiseid näitavat gadgeti oskab soovitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 188, 189, 190  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.