|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Puravik
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
23.01.2009 16:29:52
|
|
|
kõige täpsema vastuse saaks ilmselt sealt: Microsofti klienditeeninduskeskus Eestis: 6868868.
Microsofti klienditeenindus jagab infot erinevate litsentseerimistingimuste, ostuvõimaluste ja partnerite kohta. Tööaeg tööpäeviti kl 820.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
23.01.2009 16:39:58
|
|
|
nu sealt v2idetaxe ikka, et osta endale uus oem toode
huvitas just see, et kas meil on keegi seda trikki katsetanud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
23.01.2009 17:39:21
|
|
|
keegi oskab aidata?
läksin program files ja võtsin ühe folderi, läksin sisse ja siis properitises saab panna hidden, ja kui selle ära tegin kadus folder üldse ära, küsimus: kuidas seda tagasi saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
23.01.2009 17:44:20
|
|
|
| lähed program filesi võtat ülevalt tools->folder options->view ja seal peaks olema koht kuhu teed linnukese et show hiden folders.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
23.01.2009 17:57:24
|
|
|
mul pole seal sellist kohta nagu tools..
//sain juba, aga teisest kohast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
23.01.2009 17:58:08
|
|
|
organize - folder and seach options - view - show hidden folders and files ette linnuke.
apelsin16 pakutud variant on XP kohta
//EDIT: jõuti ette
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
24.01.2009 14:33:26
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
Oskab keegi äkki aidata. Selline probleem, et text on igal pool paremale viltu. Kirjaprogrammides...internetis ja igal pool. Kopp juba ees.
Saab seda kuskilt muuta äkki
HELP  |
Ikka veel abi vaja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
24.01.2009 16:28:51
|
|
|
| 00bandiit0 kirjutas: |
apelsin16 pakutud variant on XP kohta
|
ei ole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
24.01.2009 17:06:39
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| 00bandiit0 kirjutas: |
apelsin16 pakutud variant on XP kohta
|
ei ole  |
tõesti? XP-s oli imo samamoodi, vistas sealt organize alt..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jestas
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2009
|
24.01.2009 17:53:02
|
|
|
| Kust kohast saab Vistal kõlari ikooni taskbari paremasse nurka? Kadus ära ja enam tagasi panna ei oska.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
24.01.2009 18:33:16
|
|
|
Väike mure win vista ultimate 64 bit(enen oli XP 32 bit)
konf :
AMD Athlon 5000+ AC cooler
2x A-DATA 2GB DDRII (16C-64Mx8) DDR800
Hdd: Seagate 500gb
GA-MA69GM-S2H
Asus 500w
Hdd tahab koguaeg niisama tööd teha.sai võetud avastis on-acces scanneril keeratud normali pelae( XP oli high)
mis võib vista all lambist niisama prose kui ka hdd jooksutada(taustaks ei käi ükski proge)
oskate öelda soovitusi ,nippe mida võiks maha keearat,et asi tühjalt ei ketraks(ise vähemalt ei kasuta mingit proge selle käigus)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005

|
24.01.2009 19:56:06
|
|
|
Defragment või indexing. Pakun viimast.
Mine Computer vali C ketas /parem click / properties / võta maha linnuke "Index this drive for faster searving"
Failide edaspidine otsimine arvutist võib aeglasemaks muutuda
_________________ Purgatory Judgement |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
24.01.2009 22:43:36
|
|
|
| Draco kirjutas: |
Defragment või indexing. Pakun viimast.
Mine Computer vali C ketas /parem click / properties / võta maha linnuke "Index this drive for faster searving"
Failide edaspidine otsimine arvutist võib aeglasemaks muutuda |
see juba tehtud;)
kas sellist kausta nagu windows.old võib kustutada. ja mida üldse võiks kustutada c kettalt.Vb teeb ksukile backupe või midagi taolist.
c ketas tehtud 100gb midagi erilist ple peale lastud ja alles 20gb:S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.01.2009 19:06:44
|
|
|
[quote="Mario153"]
| Mario153 kirjutas: |
Oskab keegi äkki aidata. Selline probleem, et text on igal pool paremale viltu. Kirjaprogrammides...internetis ja igal pool. Kopp juba ees.
Saab seda kuskilt muuta äkki
HELP  |
Liiga ainulaadne juhus vist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
26.01.2009 19:11:06
|
|
|
Kas Window Color and Appearence alt ei anna midagi kruttida? Seal laseb valida, milliseid fonte jms asju win kasutab.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
26.01.2009 22:06:00
|
|
|
Tere.
Küsimus vista downgrade kohta. Kui lihtne see on? Vista -> XP
Kas asi on tehtud probleemseks või on asi nagu ikka (restart, boot cd, format c, install xp)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.01.2009 22:13:10
|
|
|
BanTIIT, mida sa lootsid siis?
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
26.01.2009 23:42:00
|
|
|
| BanTIIT kirjutas: |
Tere.
Küsimus vista downgrade kohta. Kui lihtne see on? Vista -> XP
Kas asi on tehtud probleemseks või on asi nagu ikka (restart, boot cd, format c, install xp) |
Asja lihtsus sõltub suhtkoht riistvara eripärast ja sinu IT alastest oskustest/teadmistest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
27.01.2009 01:39:19
|
|
|
Ja ära unusta draivereid
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
27.01.2009 19:37:32
|
|
|
| On installitud Vista 64-bit. Mälu on füüsiliselt sees 2x2gb aga arvutis näitab ainult 3gb. Kuidas aktiveerida seda ülejäänut 1gb ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
27.01.2009 19:44:59
|
|
|
| BanTIIT kirjutas: |
| On installitud Vista 64-bit. Mälu on füüsiliselt sees 2x2gb aga arvutis näitab ainult 3gb. Kuidas aktiveerida seda ülejäänut 1gb ? |
Lauaarvuti/läptop ? arvuti tootja/emaplaat/BIOS versioon/mälu mudel ?
edit: cpuz mälu skriin ei teeks kah paha...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
27.01.2009 20:10:47
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| BanTIIT kirjutas: |
| On installitud Vista 64-bit. Mälu on füüsiliselt sees 2x2gb aga arvutis näitab ainult 3gb. Kuidas aktiveerida seda ülejäänut 1gb ? |
Lauaarvuti/läptop ? arvuti tootja/emaplaat/BIOS versioon/mälu mudel ?
edit: cpuz mälu skriin ei teeks kah paha... |
Sain tööle. Biosist tuli "Memory Remapping" ENABLE panna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karlcrutch
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2006
|
28.01.2009 21:37:54
|
|
|
Sai siis Vista peale lastud, aga nüüd on selline värk kui arvuti käima panna ja vista ära laeb, on kasutusel kohe 700MB, läheb 10 mintsa mööda on kasutusel 1,8GB 2GB'st ja nii stabiiliselt. Milles nagu probleem võib olla?
Arvuti on siis
C2D T2130 1,8GHz
2GB ram
mingi int. video
Sai siis kõik aerod ja tilulilu välja lykatud, aga ikka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
28.01.2009 22:29:09
|
|
|
| no vaata task managerist mis nii palju mälu võtab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005

|
29.01.2009 10:58:59
|
|
|
Kui DX9 või DX10 update tõmmata siis piisab ainult kõige uuemast, et kõik võimalikud filed olemas oleks?
_________________ Purgatory Judgement |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
29.01.2009 16:14:02
|
|
|
| minake kirjutas: |
t6esti ei viitzi k6ike teemat l2bi kammida, seega sorry kui juba seda kysitud aga kysimus selline, et:
kui oman vista home premium 32bit oem seriali kas seda sama seriali saaks kasutada ka hiljem 64biti systeemi installimisex kui on v6imalik saada kusagil sama oem plaat aga 64biti jaox?
osad netist r22givad, et saab ja osad j2lle, et peab uue ostma ning kehtib ainult retail versiooni puhul.
kas kellelgi on kogemusi asjaga? |
Endal täpselt sama asi läbi tehtud ja töötab Siin postituses rääkisin ka sellest
+ nüüd saan Windowsi aktiveerida ka läbi interneti, ei pea enam neile helistama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
29.01.2009 20:59:43
|
|
|
| tsitaat: |
| The final version is expected to be released in April. |
jääb ootama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
29.01.2009 22:45:10
|
|
|
kui arvutil on vista peetis ja vista kasutajal on dokumendid oma desktopil, siis kas on v6imalik, et kubuntu live cd ei suuda kasutaja profiili kasuta kuvada?
vista ketas on ntfs, kubuntu live cd on 8.10... kellelgi ideid
ehk oskab keegi siin ka arvata midagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
killerboy
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.01.2008
|
29.01.2009 23:05:30
|
|
|
| Windows ei leia uusi update, mida tähendab Code 80072F8F
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
31.01.2009 01:26:28
|
|
|
Küsimus DX10 kohta. Kui mul on Vistal DX10 peal kas siis kõik mängud töötavad dx10ga (loomulikult need mängud mis seda võimaldavad)? DX9 vbl fps'i koha pealt mõnes mängus parem kasutada!
Kas saab kuidagi valida kas kasutada mängus dx9 või 10 ? Hetkel näen, et kõik uuemad mängud lähevad vaikimisi käima dx10 reiimis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.01.2009 03:37:52
|
|
|
| BanTIIT kirjutas: |
| Kui mul on Vistal DX10 peal kas siis kõik mängud töötavad dx10ga (loomulikult need mängud mis seda võimaldavad)? |
Vistal on DX10 peal kogu aeg.Seda pole võimalik eemaldada.Seega pole võimalik variant Kui mul on Vistal DX10 peal.... .Kõik DX10 mängud lähevad jah selles reiimis tööle automaatselt.
| BanTIIT kirjutas: |
| [DX9 vbl fps'i koha pealt mõnes mängus parem kasutada! |
Kõigis DX10 mängudes on DX9 kasutades parem fps.See on fakt.Graafikas on väga raske palja silmaga nende vahel vahet märgata.Soovitan kasutada DX9.
| BanTIIT kirjutas: |
| [Kas saab kuidagi valida kas kasutada mängus dx9 või 10 ? |
Jah saab küll.Games Exploreris valid ikooni peal Paremklikk-Play in DX9 või siis alternatiivselt(soovitan seda) - mängu ikoonil desktopil Paremklikk-Shortcut Tabis Target reale tühik ja -dx9.
Näeb välja nii:
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
31.01.2009 04:27:53
|
|
|
Noo tänan põhjaliku ja puust punaselt vastuse eest Nüüd asi selge
|
|
| tagasi üles |
|
 |
recmadis
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2009
|
31.01.2009 10:41:36
|
|
|
| XP oli lihtne, aga kas ka Vistal on võimalik hibernate failide salvestamise ära keelamine?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
02.02.2009 23:15:29
|
|
|
mis värk selle vista stardimenüüga on.. kuidas ma ülejäänud progedele ligi pääsen mida "show all" all näha pole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
03.02.2009 14:11:37
|
|
|
| Kas vistal annab kuidagi seda tausta ka muuta, mis asub kasutajate vahetamisel/valimisel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
03.02.2009 15:41:57
|
|
|
| mul nüüd viimasel ajal peaaegu kogu aeg tulevad BSOD'd peale Sleepist või hibernatsioonist väljumist. Mida teha saaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
03.02.2009 15:45:35
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
| mul nüüd viimasel ajal peaaegu kogu aeg tulevad BSOD'd peale Sleepist või hibernatsioonist väljumist. Mida teha saaks? |
Installi XP
Ega sul muidu asi dualboodis pole mõne teise OS-iga? Peale mida selline kamm pihta hakkas?
_________________ Imperfection is perfect |
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
03.02.2009 17:02:43
|
|
|
oo tnx:) see mõnus asi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
03.02.2009 19:56:10
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| lu1de kirjutas: |
| mul nüüd viimasel ajal peaaegu kogu aeg tulevad BSOD'd peale Sleepist või hibernatsioonist väljumist. Mida teha saaks? |
Installi XP
Ega sul muidu asi dualboodis pole mõne teise OS-iga? Peale mida selline kamm pihta hakkas? |
bsod võib ju riistvara tõttu ka tulla, siis pole xp peale laskimisest ju mingit tolku.
E: keegi mõnda eesti uudiseid näitavat gadgeti oskab soovitada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|