|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
15.01.2009 16:21:46
|
|
|
Pro ja mina ja veel üks eesti poiss Aquilonias oleme hetkel.
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
15.01.2009 20:00:56
|
|
|
| vril kirjutas: |
| Mikiki, kas mingis guildis kah sees või rohkem omapead oled? |
Praegu ei ole. Suvel jäi L44 peal pooleli praegu tahaks siis 80 ikka kätte saada
Aga ajaga on lood nagu nad on praegu...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
16.01.2009 10:45:40
|
|
|
| Mikiki kirjutas: |
| vril kirjutas: |
| Mikiki, kas mingis guildis kah sees või rohkem omapead oled? |
Praegu ei ole. Suvel jäi L44 peal pooleli praegu tahaks siis 80 ikka kätte saada
Aga ajaga on lood nagu nad on praegu... |
mis nimega sa mängid?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inecrom
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2009
|
19.01.2009 12:38:26
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
või mõtlesid ikka PVE serverist PVP serverisse ?  |
Ikka RP-PVE -> PVE servu kuna seda RP-PVE serverit ei mergetud ja seal on rahvast suht vähe. võrreldes hetkel PVE serveriga.
merge list
English Servers
* Crom (PVE)
* Ymir
* Bori
* Bloodbrand (Ahriman)
* Dagon
* Hyrkania (PVE-RP)
* Fury (PvP)
* Battlescar
* Wildsoul
* Soulstorm
* Twilight
* Aquilonia (PvP-RP)
* Corinthia
Hetkel groupi leida lvl 60+ --- võimatu instance teha võimatu, kuna alas kus oled on mingi 2-3 inimest max kui sedagi, eks see 80 muutub, aga ega eriti aktiivsust näha ei ole, seega ongi kindel plaan minna PVE Crom
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
20.01.2009 15:03:42
|
|
|
Aquilonias on rahvast igatahes nagu murdu. gankereid vahel igatahes liigagi palju, et hea võimalus PvP praktiseerimiseks.
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inecrom
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2009
|
22.01.2009 12:11:05
|
|
|
| Free Character Transfer on nüüd 1 kuu lahti, kuhu serverisse siis eestlased kogunema hakkavad ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
22.01.2009 15:00:35
|
|
|
ilgelt mõnus guild on sattunud, ei raatsi kuhugi liikuda
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
23.01.2009 12:36:59
|
|
|
Tulge ikka Furysse. PvP pärast seda mängu mängitaksegi. Vähemalt mina
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
23.01.2009 18:21:00
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Trialit minu andmetel senini tehtud ei ole, kes proovida tahab peab ostma või sõbra käest kontot laenama. |
Nüüd vist saavad aktiivsed accountid seitsemks päevaks sõpra kutsuda.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inecrom
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2009
|
26.01.2009 12:39:09
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Trialit minu andmetel senini tehtud ei ole, kes proovida tahab peab ostma või sõbra käest kontot laenama. |
Nüüd vist saavad aktiivsed accountid seitsemks päevaks sõpra kutsuda. |
Kui huvi siis mul on 5 sellist võtit (CE) ega mul nendega teha pole midagi, saateke PM, saadan võtme
Edit: kõik 5 võtit ära jagatud, otsas
viimati muutis Inecrom 03.02.2009 15:49:09, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.01.2009 13:07:56
|
|
|
| Crom'is mängib vähemalt 5 eestlast. Ühe sealse eestlase mängija nimi "Vanapagan"
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
27.01.2009 13:01:45
|
|
|
| tulge kõik ikka Aquilonias serverisse guildis mul vähemalt iga päev mingi pvp või pve raid brc hetkel wing 2 kallal töötame minu nimi mängus on lusikas kui kellelgi vaja ühendust saada
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
30.01.2009 10:29:49
|
|
|
| pro kirjutas: |
| tulge kõik ikka Aquilonias serverisse guildis mul vähemalt iga päev mingi pvp või pve raid brc hetkel wing 2 kallal töötame minu nimi mängus on lusikas kui kellelgi vaja ühendust saada |
kas püramiidi missioonid on ära parandatud? see oli suht alguses... lvl 30-40
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
30.01.2009 10:39:15
|
|
|
jah püramiidi questid on korras aga sanctumis ainult 1 quest oli buggine mingi kuu aega tagasi mäletan
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.02.2009 23:30:09
|
|
|
| Tuttav viskas oma triali jooksma ja läksin siis kah kaasa. Homme ehk saate mõned kommentaarid selle kohta, kuidas mängu arendatud ja muudetud on. Senise sõbra poolse jutu põhjal on progress olnud korralik ja Funcom tõesti asja kõvasti silunud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inecrom
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2009
|
03.02.2009 15:58:42
|
|
|
Kui mäng välja tuli loobusin suhteliselt kiiresti, kuid 3-4 nädalat tagasi alustasin uuesti täiesti uue tegelasega 0, mis on hetkel 78. Kogu selle aja kohta olen märganud ehk 1-2 vigast questi ja eks mõningaid pisikesi vigasid on veel esile tulnud, kuid algus aja mänguga ei anna seda võrrelda. Kui mäng välja lasti oli see pigem selline väga toores beta, mis oli alfa testid välja jooksnud. Kuid hetkel on asi korras ja väga mõnus mäng, mis võlub oma graafika combode ja väga sõbraliku kommuuniga Mina ei kahetse mitte üks raas et tagasi sai aoc mindud ja olen väga rahul, eks kindlasti annab paljusid asju parandada selles mängus, kuid FC tegeleb sellega. PVP armastajate jaoks on vist see mäng veel natuke toores, sest class balance ei ole päris paigas (ei ole ise kogenud seda, sest ma PVE peal väljas), kuid see pidigi olema FC järgmine etapp, kui PVE pool korras. Sellises seisus mängu oleks pidanud FC eelmise aasta kevadel välja laskma ja arvatavasti oleks neil kõik mängijad alles
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.02.2009 16:11:21
|
|
|
| Esialgse kogemuse põhjal tuleb täiesti nõustuda. Siiamaani on kõik olnud väga viisakas ja korras, launchi aja kliendiga ei saa võrrelda eriti muud, kui mängu nime.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
03.02.2009 16:23:07
|
|
|
| Ehm, triali jaoks peab mul karp olema olemas? Kuskilt tõmmata ei saa? .. või pean mingi public torrent trackeriga nussima ja tõmbab mitu päeva >_>
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
03.02.2009 16:25:01
|
|
|
kas keegi võiks mulle ka ühe triali jagada? sai ka kõige alguses proovitud ja nii pettutud, et isegi failcom.com domeeni regasin ( ), aga nüüd on jutt liiga paljulubav, et uuesti proovimata jätta.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
03.02.2009 16:34:09
|
|
|
| See regamine on ka eriti imelik, ütleb et Buddy Key aktveeritakse peale regamist ja kõik, ja siis pean all sistesma kediit kaardi andmed ja siis kui palju osta tahan, miks nad peaksid sellist jama küsima Trial regamises, raudselt tahavad kohe kuu peale toppida kui trial läbi? >_>
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.02.2009 16:46:30
|
|
|
| veso kirjutas: |
| See regamine on ka eriti imelik, ütleb et Buddy Key aktveeritakse peale regamist ja kõik, ja siis pean all sistesma kediit kaardi andmed ja siis kui palju osta tahan, miks nad peaksid sellist jama küsima Trial regamises, raudselt tahavad kohe kuu peale toppida kui trial läbi? >_> |
Tee konto valmis ja siis lihtsalt käntselda payment optsioonide alt
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
03.02.2009 21:26:59
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Esialgse kogemuse põhjal tuleb täiesti nõustuda. Siiamaani on kõik olnud väga viisakas ja korras, launchi aja kliendiga ei saa võrrelda eriti muud, kui mängu nime. |
Põhiprobleemid, mida ma tean/olen kuulnud:
1. Lõpus kisub igavaks ja nö hardkoor mängijad tahaksid juba, et T2 reidimis bossid tuleks välja, et saaks näiteks ka T2 kiivreid (mida dropivad need, keda ikka fixitakse, kuigi mõned juba kuidagi bugidega ammu aega tagasi suutnud nad ära tappa vist). T3 tuleb arvatavasti suht mitme kuu pärast, sest algselt pidi selle Ymir's passi hiiglane olema üks sealsetest kollidest. Peale selle pole võimalik ka PvP levelit kaugemale kui 5 arendada (mingi ~180k xp peal jääb seisma).
2. Suured siege lahingud viskavad ikka buge, muidugi on nad nüüd juba võimalikud ja nauditavad, aga mõndasid pidi teisse mapi otsa vist ressima ja lihtsalt väike lääg vist.
Muidugi siia veel otsa see, et tahetakse rohkem turviseid jne, aga seda FC lubab. Ei tea, kas "soon" TM kehtib ka uue bossi all.
Ise küll alla L50 praegu. Otsin pidevalt gruppe, et Toirdealbach ära teha. Ei viitsi grindida niisama neid "tapa 30 punajuukselist" queste. Aga praegu jah oleks lihtsalt rohkem rahvast veits madalamatel levelitel vaja.
Veidi tuuri ajas see kui FotD ala mingil grupi questil algul öeldi, et tapke 30 punajuukselist (kes on küll madal level, kuid tehtud nagu oleks mingi epic vms). Seega läksime lambi grupiga terve ala läbi, tapsime bossid ära jne. Pärast kohe järgmine quest: tapa boss...Kuna mapi järgi tundus õige koht läksime padavai uuesti sama bossi juurde tegime ruttu ära...Korraga saame aru, et see, keda vaja hoopis all korrusel! Egas midagi tapsime selle peale mingit 2 wipe ära Siis tuli aga quest tappa see boss, keda enne juba 2 korda olime maha võtnud...Niisiis hakkasime liikuma, kuni saime aru, et ravitseja on AFK ja korraga haihtus. Seega kedagi uut ei leidnud ja nii jäigi jälle XP saamata. Sellest oli küll kahju.
Muidu endal selliseid pidevaid lag spike ja arvuti kokkujooksmis momente pole, seega täitsa mängitav. Muidugi enda aja puudmise taha jääb hetkel leveldamine, seega kõrgema osa kohta ei oska veel öelda.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
04.02.2009 09:57:03
|
|
|
Ega kellelgi veel ühte trial keyd mulle jagada pole?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
04.02.2009 10:24:55
|
|
|
| Kust clienti tõmmata saaks ? torrentis nägin 3me seedi ainult
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomps01
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2004
|
04.02.2009 11:00:57
|
|
|
| Mikiki kirjutas: |
Ise küll alla L50 praegu. Otsin pidevalt gruppe, et Toirdealbach ära teha. Ei viitsi grindida niisama neid "tapa 30 punajuukselist" queste. Aga praegu jah oleks lihtsalt rohkem rahvast veits madalamatel levelitel vaja.
Veidi tuuri ajas see kui FotD ala mingil grupi questil algul öeldi, et tapke 30 punajuukselist (kes on küll madal level, kuid tehtud nagu oleks mingi epic vms). Seega läksime lambi grupiga terve ala läbi, tapsime bossid ära jne. Pärast kohe järgmine quest: tapa boss...Kuna mapi järgi tundus õige koht läksime padavai uuesti sama bossi juurde tegime ruttu ära...Korraga saame aru, et see, keda vaja hoopis all korrusel! Egas midagi tapsime selle peale mingit 2 wipe ära Siis tuli aga quest tappa see boss, keda enne juba 2 korda olime maha võtnud...Niisiis hakkasime liikuma, kuni saime aru, et ravitseja on AFK ja korraga haihtus. Seega kedagi uut ei leidnud ja nii jäigi jälle XP saamata. Sellest oli küll kahju. |
Toirdealbach sakib enamiku arvates, seepärast ongi gruppi raske leida See Vaniri questi jada juures läks isegi hästi, mul juhtus ikka et enamus rahvast sai oma 30 münti kätte ja ülejäänud ütlesid "minge lööge bossid maha, me saame teepeal oma 30 täis". Me lõime bossid maha, nad said oma 30 münti täis ja hakkasid ka bosse tahtma. Õpetab et kui kellegagi koos questida, siis tuleb esimese asjana questid samale tasemele saada...
Lvl 50 peal saab vist tasakesi hakata uut cisterny nuusutama ja kui veab, siis võib sealt saada mõne omapärase armori.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
04.02.2009 12:31:31
|
|
|
| Küsiks PvP ja PVE serverite erinevuse kohta ? et kas PVE serverites puudub igasugune pvp `? kuna hetkel olen ise pvp serveris kuid liigatihti juhtub et 10 lvl kõrgem vend tuleb ja tambib mu ära ja mitu korda järjest,et pole lõbus?
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
04.02.2009 12:39:20
|
|
|
Kuidas klasside tasakaal on?
Ikka veel et ToS jookseb keset rahvast ja spammib aoed, ennast samal ajal healides ja ilma et mana otsa saaks kunagi?
Ja kas spellidel on nüüd juba line of sight ka või ikka saab lampi kivi tagant paugutada.
See ajaski jubedalt närvi, et oma DTga pidin jubedalt ringi siiberdama ja combosid tegema samas kui casterid spammivad 1 või
2 nuppu ja ownivad kõiki.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
04.02.2009 13:56:12
|
|
|
hetkel Hox-id overpowered on. teiste puhul pole midagi märganud. ise lvl 75 ToS
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomps01
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2004
|
04.02.2009 14:11:31
|
|
|
| piimaPAKK kirjutas: |
Kuidas klasside tasakaal on?
Ikka veel et ToS jookseb keset rahvast ja spammib aoed, ennast samal ajal healides ja ilma et mana otsa saaks kunagi?
Ja kas spellidel on nüüd juba line of sight ka või ikka saab lampi kivi tagant paugutada.
See ajaski jubedalt närvi, et oma DTga pidin jubedalt ringi siiberdama ja combosid tegema samas kui casterid spammivad 1 või
2 nuppu ja ownivad kõiki. |
Hmm see pidi vist väga ammu olema kui maagidel LoS probleeme polnud. Ma olen kogu aeg pidanud igasuguste nurkade arvestama. Combod tehti ka miski aeg tiba ümber - st enamus lühemaks ja algusmuuvide õhku peksmine saab vist -50% dami penalty. Mana probleemid sõltuvad suuresti buildist, mu PoM peab potte kasutama ainult väga pikale veninud bossi tapmise ajal. Tasakaal on nagu on ja DT peaks ikka kõige äpum olema
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inecrom
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2009
|
05.02.2009 12:20:08
|
|
|
| onufred kirjutas: |
| Küsiks PvP ja PVE serverite erinevuse kohta ? et kas PVE serverites puudub igasugune pvp `? kuna hetkel olen ise pvp serveris kuid liigatihti juhtub et 10 lvl kõrgem vend tuleb ja tambib mu ära ja mitu korda järjest,et pole lõbus? |
PVE serveris eriti PVP märgata ei ole, PVP alad on tühjad, kuid jah viimasel ajal on järjest rohkem näha et inimesed liiguvad Fury serversist Crom, iga päev on chatides näha, "uhh, no ganking here, so sweet" ala sellises stiilis.
Minigame peab ise organiseerima, meil hetkel guildis on väiksed plaanid et mingi päev paneme pundi kokku ja vaatame mis need minigamed endast kujutavad.
Kui tahad PVP siis püsi ikka PVP serveris,
_________________ AoC - Inecrom - PVE Crom |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
05.02.2009 13:33:12
|
|
|
Liikusin ise ka enda healeriga nüüd Crom serverisse nimeks on Posija , vahel õhtuti olen sees ka hetkel alles lvl 18
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
05.02.2009 16:36:45
|
|
|
| tomps01 kirjutas: |
Hmm see pidi vist väga ammu olema kui maagidel LoS probleeme polnud. Ma olen kogu aeg pidanud igasuguste nurkade arvestama. Combod tehti ka miski aeg tiba ümber - st enamus lühemaks ja algusmuuvide õhku peksmine saab vist -50% dami penalty. Mana probleemid sõltuvad suuresti buildist, mu PoM peab potte kasutama ainult väga pikale veninud bossi tapmise ajal. Tasakaal on nagu on ja DT peaks ikka kõige äpum olema  |
Ma quittisin mingi kuu kaks peale releasi
Aga nagu ma su jutust aru saan, siis talentid või milleks iganes neid seal sõimatakse töötavad?
Ja skillid-spellid ka kõik töötavad?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomps01
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2004
|
05.02.2009 17:17:44
|
|
|
| piimaPAKK kirjutas: |
Ma quittisin mingi kuu kaks peale releasi
Aga nagu ma su jutust aru saan, siis talentid või milleks iganes neid seal sõimatakse töötavad?
Ja skillid-spellid ka kõik töötavad? |
Nu ma päris viimaseid asju ei tea, võtsin asjast puhkust kuna olen liiga laisk et terved õhtud raidida või nädalate kaupa harjutada noliferite vastu PvP liikumist. Kuid üldiselt peaks enamus skille-spelle-feate ilusti töötama. Tõenäoliselt leidub mõni vigane ka, nii et classi spetsiifilised foorumid võiks enne mängima hakkamist kiirelt ülekäia. Ja juhul kui miski maagiatüübiga mängima tulla, siis võiks arvestada et vahepealsete muudatuste tõttu on manamise keskendumisvõime maximine suht kohustlik.
| Inecrom kirjutas: |
Kui tahad PVP siis püsi ikka PVP serveris,  |
PVP serveris on FFA PvP, st kui tahad gängitud saada, siis püsi PvP serveris Ma oskaks pakkuda seal ellujäämiseks ainult kahte viisi - levelda rahulikult PvE serveris, tee endale mängumehaanika ja kaart selgeks, ning siis roni PvP serveri ja powerlevelda ning joini miski tugeva guildiga. Või leia miski guild kus on suht normaalsed, aktiivsed tüübid ja sinu levelil, nii et saate koos leveldada. Üksinda AoCi avastamiseks peavad inimesel väga head närvid olema.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.02.2009 17:50:38
|
|
|
serverite vahel saab liigelda tänapäeval?
üksinda pvp serveris avastamiseks peavad tõesti head närvid olema, võin kinnitada.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
05.02.2009 18:50:41
|
|
|
| londiste kirjutas: |
serverite vahel saab liigelda tänapäeval?
üksinda pvp serveris avastamiseks peavad tõesti head närvid olema, võin kinnitada. |
22 jaanuar algas kuu ajane tasuta liikumine serverite vahel. nagu mina aru olen saanud siin kuuldu põhjal.
E: aktiveerin proovikas kah enda Fury karakterid. 8)
E2: 28 veebruarini saab siis liikuda.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
intact
HV vaatleja
liitunud: 18.12.2003
|
08.02.2009 00:57:26
|
|
|
| Kas on mingit suuremat eestlase guildi ka kuskil (mis realmis)? Sooviks uuesti mängima hakata guildis, kus oleks taustaks emakeelne möla.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
08.02.2009 05:06:26
|
|
|
ma arvan sellist kohta küll kuskil ei ole
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
08.02.2009 13:24:46
|
|
|
| intact kirjutas: |
| Kas on mingit suuremat eestlase guildi ka kuskil (mis realmis)? Sooviks uuesti mängima hakata guildis, kus oleks taustaks emakeelne möla. |
Crom'is peaks kõige rohkem eestlasi olema, aga Eesti gildi pole. Sealsel eestirahval muidu oma vent püsti jne.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
09.02.2009 00:35:19
|
|
|
Tegin ka cromi trial aci . WoW-i kõrval on aoc nagu ulme , heas mõttes .
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
10.02.2009 11:36:16
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
Tegin ka cromi trial aci . WoW-i kõrval on aoc nagu ulme , heas mõttes . |
sain ka väheke mängitud jälle, kuid ega midagi muutunud pole, lvl 22 green on kehvem kui lvl 10 green
Random world dropid kukuvad ka ikka nagu seeni peale vihma seega AH on samu itemeid täis.
Graafika muidugi tore ja jookseb ka super hästi, no eks prose on ka läinud E6400 -> Q9400 ja video 3870 -> 4870 aga siiski. Samas graafika on ikka see kärbitud versioon mis lasti välja mõni nädal peale releasi, eriti siis just puude pealt näha, kaugelt lausa jubedad. Eks dx10 parandab asja, kuid kardan et see tõmbab jälle arvuti kooma
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
10.02.2009 11:38:50
|
|
|
| Ise mängin nüüd ka Crom serveris ja endale meeldib, mõnus vaheldus teistele mängudele, ainus mis ei meeldi on pidev zonide laadimine,ei ole free worldi :S
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
11.02.2009 12:06:58
|
|
|
kui palju eestlasi umbes crom serveris siis on? võibolla tooks ühe lvl60tos sinna üle
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
charlesv
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2005
|
11.02.2009 21:01:36
|
|
|
| Sooviks triali key'd, kui kellelgi on mõni üle. Tahaks proovida, kas on mõtet uuesti mängima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
01.03.2009 00:02:48
|
|
|
Pyramid ja Black Castle on praeguseks hetkeks väga vinged dungeonid minu aurst, tundub et mäng hakkab jõdma sinna nagu ta oleks pidanud aasta tagasi olema
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.03.2009 00:45:32
|
|
|
iirc inervjuus räägiti, et suurem itemite lisamine/ümbertegemine on järgmise suurema patsuga plaanis.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
01.03.2009 16:18:24
|
|
|
See on mäng on ajalugu. Kõikvõimalikes inglise keelsetes serverites sai mängitud ja no mängijaid ikka väga vähe. Global chatis mingi mõttetu ila käib.
Mängiks, aga üksi igav. Group queste teha ei saa, sest lihtsalt ei ole teisi mängijaid lvl 30-45 kandis. Solo questid ammu tehtud. Seda nii healeriga kui tankiga. I`m out
Ärge tulge mulle sellist juttu rääkima, et mingu ma quildi ja siis kõik tore. Sellist mängu mulle vaja ei ole, kus ilma guildita p***tki teha ei ole.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
01.03.2009 18:40:04
|
|
|
no tegeltikult ilma guildita pole üheski mmos mun*igi teha. niiet kui sulle selline variant ei sobi siis mängi Single Player asju ; )
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
02.03.2009 09:31:11
|
|
|
tõsi see on, et milleks üksinda mängimiseks online'i ronida.
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.09.2002
|
02.03.2009 14:31:58
|
|
|
| Kas tõesti serverid nõnda tühjad nagu Killhoven kirjutab?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.03.2009 14:37:14
|
|
|
| Ei ole nii tühjad, kui sa just tühja serverisse ei lähe. Cromis peaks rahvast korralikult olema nt.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|