Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Lenovo s10e (4068-4WG) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 19:50:44 vasta tsitaadiga

6cell on komplektis muidugi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 20:02:33 vasta tsitaadiga

minu viga, vaatasin arvutikeskusest infot ja seal on hetkel punane/valge 6cell akuga ja must 3cell akuga. uurin täpsemalt järgi, et millega täpselt tegu.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
milo
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 21.01.2009 20:49:11 vasta tsitaadiga

Mul selle isendiga probleem. Installin sinna mobiilse interneti seadme huawei220 ja seda tööle pannes viskab veateate, et ei hakka tööle kui ekraani reso on väiksem kui 800x600... kellelgi olnud selline probleem?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 22:20:45 vasta tsitaadiga

Mis reso sa siis kasutad?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
milo
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 22.01.2009 01:26:15 vasta tsitaadiga

Reso on väiksem kui 800x600. Siinkohal oleks hea küsida, et mis reso peale annab seda masinat keerata. Mul kahjuks miinimum resost ülespoole sättida ei anna.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 01:52:01 vasta tsitaadiga

Lase videodriverid peale ja saad native 1024x600 (või see mõni px kõrguses vähem) reso kätte! Kui need mõned kõrgusepikslid alla 600 seal muidugi kurioosiumina rolli mängima ei hakka. icon_biggrin.gif

viimati muutis rex 22.01.2009 01:53:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 01:52:51 vasta tsitaadiga

576 mitte 600
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 01:54:09 vasta tsitaadiga

Sina, MarioA., maga! icon_razz.gif Ma juba jõudsin end sinust sõltumatult parandada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoSvamm
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 22.01.2009 02:05:05 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mul ka nüüd siuke kodus.
Kas teil ka see laadija "viliseb" kui juhe taga? icon_confused.gif


Ei tea kas peab õnnelik selle üle olema aga mul küll ei vilise midagi beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 22.01.2009 13:07:02 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
576 mitte 600
Firefoxi aadressi riba on totakalt kõrge, raiskab ruumi,
kas seda kuidagi veidi kitsamaks saab?
IE-s võiks jälle tabide rida veidi madalam olla ... icon_evil.gif see ekraani madalus on ikka harjumatu ...

vistaga ei loe SDHC kaarti pesas, aru saab, et kaart sisse torgati, aga kipub seda formattima, sama kaart töötab vidiokaameras korralikult ja juhtmega ühendus ka korras

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 13:27:01 vasta tsitaadiga

kfl, võta firefoxis bookmarks toolbar maha või ekstreemsemal juhul pressi F11. IE7 tabiriba on jah nõme - üks põhjustest, miks ma ikka veel FF ja Opera kõrval IE6 kasutan...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.01.2009 13:32:11 vasta tsitaadiga

kfl, üldiselt kui väga modida tahad, siis annab firefoxi css käskudega ümber kujundada täitsa asjalikult, otsi aga üles vastavad id'd ja classid ning anna tuld, määra oma kõrgused, laiused jne.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 17:45:11 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
kfl, võta firefoxis bookmarks toolbar maha või ekstreemsemal juhul pressi F11. IE7 tabiriba on jah nõme - üks põhjustest, miks ma ikka veel FF ja Opera kõrval IE6 kasutan...

Paun pilti siis ff-i heast tabiribast. Endal ie7 ja probleemi küll ei näe.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 18:47:16 vasta tsitaadiga

Njah, tegelikult kui kõrvuti panna, siis on vahe vaid millimeetri kandis. Silma järgi tundub muidu IE7 ülaosa tühjem ja ruumiraiskavam. FF on kuidagi rohkem täidetud. Võibolla suuremate ikoonide tõttu. Eks ta maitse asi ole.


(IE7 pilt on suvaline googlest leitud screenshot, minu masinast pole seda paraku näidiseks võtta...)
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 19:03:39 vasta tsitaadiga

Nojah.. mul on toolbar ning status bar ka varjatud. Toolbari saab lahti alt-i pressides kui vaja.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 19:12:29 vasta tsitaadiga

600, või veelgi enam, 576 kõrgusega ekraanil annaks statusbar'i varjamine omajagu pinda juurde küll. Ise aga harjunud enne klikkimist sealt tihti eesootavat tsekkama. Et kas ikka maksab klikkida. Nii et mul on ta tavaliselt teadliku valikuna nähtaval. Suure nähtava pinna jaoks on efektiivseim siiski maagiline F11.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 22:11:21 vasta tsitaadiga

milleks firefoxil sellised toredad asjad nagu add-on-id olemas on? icon_smile.gif saab kõrvaldada nii ülemise "file-edit-view..." riba, kui ka saab ilusti statusbar-i integreerida aadressi riba sisse!

Spoiler Spoiler Spoiler


add-on-ide nimed kah siis: Fission ja Compact menu 2
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 16:02:31 vasta tsitaadiga

kas keegi on S10e 6cell isendiga variandile sobiva sleeve leidnud? proovisin täna dell-i esinduses http://www.ase.ee/iteminfo.php?mod=2&ID=143277 kuid sellesse hästi ei taha mahtuda, müüja kõrval vaatas väga kurva näoga, kui ma üritasin teda sinna sisse saada no ikka üks nurk jäi lõpuks väga välja:)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 16:11:27 vasta tsitaadiga

ˇKahju, kuna just see mind ase kontoris ootabki. 215.- tuulde. icon_evil.gif
Eespool ühel kasutajal siiski mahtus 6rakuline ka sinna kotti ära nagu ta kirjutab. Seega lootus jääb.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
users
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2004




sõnum 25.01.2009 17:11:43 vasta tsitaadiga

sai kah sealtsamast seesama sleeve ostetud ja kuigi alguses oli tõesti ehmatav, et asi nii kitsas on, siis nüüd olen ostuga rahul thumbs_up.gif

esiteks on sleeve materjal väga elastne, seega kasutamise käigus asi venib (kasulik on panna läpakas sisse koguaeg ühtemoodi, siis venib ümbris just õigetest kohtadest)
teiseks tekib kasutamise käigus ka väike vilumus, et kust parajati hoida, kui lukku kinni tõmmata ning iga järgmine kord õnnestub arvuti pakendamine juba kiiremini icon_smile.gif

PS. ise kasutan sleeve selliselt, et aku (6-cell) jääb alati tõmbluku poole
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 17:39:01 vasta tsitaadiga

Nii et see 6-cell on ikkagi võõrkeha seal taga...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 25.01.2009 18:09:19 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
...see mind ase kontoris ootabki. 215.- tuulde. icon_evil.gif... mahtus 6rakuline ka sinna kotti ära ...Seega lootus jääb.
tegin ise kaitsva kesta kofroplastist ja temp.isolatsiooni plastikust, kui kedagi huvitab võin pilte panna ...
E: pilte siis spoileris
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100


viimati muutis kfl 25.01.2009 21:17:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 18:24:17 vasta tsitaadiga

Huvitab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 18:32:09 vasta tsitaadiga

Jep, kõlab perwolt, seega on huvi laes. Pilte! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 08:43:25 vasta tsitaadiga

Täna saab ka selle koti vast kätte, eks näe.
9cell aku näeb veel suurem võõrkeha selle lenovo küljes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 00:48:43 vasta tsitaadiga

ostsid lisaks 9celli? kaua kestab?
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 07:12:28 vasta tsitaadiga

Ei ostnud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 18:43:46 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis vahe on Lenovo s10e (4068-4WG) ja Lenovo s10e (4068-4XG)-l? Ainult värvi vahe?

Ja silma on jäänud, et osades kohtades müüakse S10 ja osades S10e -d. Neil mingi vahe ka?


viimati muutis juku626 05.02.2009 18:49:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2009 22:51:24 vasta tsitaadiga

Meil on vaid s10e-d müügil vist. Lihtsalt laisad et ei märgita korrektselt.

Edit: Jääb vahepeal silma väikese ekraani puudus. Nimelt on mõne programmi seadete aken, näiteks VLC oma nii suur et ei mahu ekraanile ära ja seda korrigeerida ka ei saa. VLC on vaid üks näide.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2009 02:37:10 vasta tsitaadiga

MarioA., mina küll ütleks, et silma jääb mainstream-programmeerijate väikese silmaringi nimeline puudus. netbook'ide pealemurdmise ajastul on selgelt lühinägelik oma dialoogi-aknaid disainides eeldala, et 1024x768 on abs.minimum ekraani suurus. arusaadav aga sellelegi vaatamata lühinägelik.

icon_idea.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2009 10:44:15 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
MarioA., mina küll ütleks, et silma jääb mainstream-programmeerijate väikese silmaringi nimeline puudus. netbook'ide pealemurdmise ajastul on selgelt lühinägelik oma dialoogi-aknaid disainides eeldala, et 1024x768 on abs.minimum ekraani suurus. arusaadav aga sellelegi vaatamata lühinägelik.

icon_idea.gif

Jah, ma pean sinuga nõus olema..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 17.02.2009 13:43:22 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Meil on vaid s10e-d müügil vist. Lihtsalt laisad et ei märgita korrektselt


Photopoint näiteks paneb andmetes ekraani suuruseks 10.2'', mis tegelikult vastab s10 mudelile, s10e peaks olema 10.1''. Samas on kirjas, et müüvad s10e ... muude andmetega on ka segast pandud. Igatipidi eksitav, saatsin kirja, eks paistab.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 17:36:45 Küsimus s10e omanikele. vasta tsitaadiga

Kas on keegi proovinud ka 1920x1200 monitori külge ühendada? Kas saab sellise resolutsiooni kuvamisega hakkaga?

Tänud.

_________________
Unknown High Object
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 17.02.2009 22:56:38 Re: Küsimus s10e omanikele. vasta tsitaadiga

UHO kirjutas:
Kas on keegi proovinud ka 1920x1200 monitori külge ühendada? Kas saab sellise resolutsiooni kuvamisega hakkaga?

Tänud.


Max resolution (with max video RAM): 2048x1536 16777216 colors.

Edit: käisin shoppamas ja nüüd endalgi selline nina ees, 1280x1024 ei mingit probleemi, paremat molu pole proovimiseks võtta kohe.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2009 01:44:31 Re: Küsimus s10e omanikele. vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
UHO kirjutas:
Kas on keegi proovinud ka 1920x1200 monitori külge ühendada? Kas saab sellise resolutsiooni kuvamisega hakkaga?

Tänud.


Max resolution (with max video RAM): 2048x1536 16777216 colors.

Edit: käisin shoppamas ja nüüd endalgi selline nina ees, 1280x1024 ei mingit probleemi, paremat molu pole proovimiseks võtta kohe.

Jep, selle info leidsin ma ka Inteli lehelt icon_smile.gif.
Elu on õpetanud skeptilisust Inteli integreeritud video suhtes.
Tahaks teada (loota), et reaalsus vastab toote kirjeldusele.

_________________
Unknown High Object
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 18.02.2009 09:10:43 vasta tsitaadiga

Üks huvitav tähelepanek, toide tuleb sisse kohe selle monitori väljundi kõrvalt, tekkis kerge lainetus millegi pärast. Võtsin toite küljest ära ja siis oli kõik ilus. On kellelgi veel sellist nalja?
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2009 09:21:19 vasta tsitaadiga

Sõbra 13" Ordi viskas kunagi põhiekraani pildi virvendama, kui toide sappa panna. Läks garantiikorras emaplaadi vahetusse.

Kas toetab ka 1920x1080 ja 1366x768 reso? Asus Eee 901 esimesega saab hakkama, teist kahjuks listis ei ole.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 18.02.2009 09:23:53 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Sõbra 13" Ordi viskas kunagi põhiekraani pildi virvendama, kui toide sappa panna. Läks garantiikorras emaplaadi vahetusse.


Ok, tänud. Uurin-puurin veel veidi ja siis lähen poodi kobisema.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.02.2009 10:03:02 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Sõbra 13" Ordi viskas kunagi põhiekraani pildi virvendama, kui toide sappa panna. Läks garantiikorras emaplaadi vahetusse.

Kas toetab ka 1920x1080 ja 1366x768 reso? Asus Eee 901 esimesega saab hakkama, teist kahjuks listis ei ole.
Eraldi monitori draiverit oled proovinud tekitada, kus see ka nimekirjas oleks ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2009 12:21:41 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Eraldi monitori draiverit oled proovinud tekitada, kus see ka nimekirjas oleks ?

Ei ole proovinud, küll aga sai sama videoga car-pc jaoks mõeldud draiverit proovitud. See andis pildi vaid välisele monitorile, oma ekraan jäi pimedaks, dual varianti ei olnud. Kui sul rohtu pakkuda, siis võiks seda edasi arutada Eee teemas. Minu konkreetne post on siin. See järgnev post seal ei lahendanud probleemi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.02.2009 13:00:25 vasta tsitaadiga

http://software.intel.com/en-us/articles/custom-resolutions-on-intel-graphics/
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2009 01:04:55 vasta tsitaadiga

http://www.targus.com/uk/product_details.asp?sku=TSS084EU
Siia sisse läheb lenovo nagu valatult. Sain kahjuks alles nüüd enda oma kätte.

MarioA. kirjutas:
MarioA. kirjutas:
Niisiis omandasin Samsung 961 BW monitori.
Kõik on okei kuid veebilehed millel on tumedam tagataust, võbelevad ja samuti ka filmis. Heledamad toonid seda välja ei too. Pilt on paigal, aga nagu virvendaks õrnalt. Olen proovinud vahetada sätteid, resolutsioone ja hertze. Ei midagi. Kõik menüü seaded on läbi käidud ja proovitud. Video driverid uuendatud. Asub vga kaabliga gma950 otsas. Kas asi võib puhtalt vga ühenduses olla?

Kurjajuur on teada... Juhuslikult hakkasin katsetama ning saingi probleemi jälile. Monitor ja kaabel on korras ning probleem on läpakas. Kasutan monitori Lenovo S10e taga ja toite juhe ning vga väljund on väga üksteise kõrval. Kuna masin on vahel pikemat aega laua peal võtan aku tagant ära ja asi ka selles on.. Kui akut taga pole, tekib kirjeldatud virvendus/liikumine ja kui vool saab akusse minna, siis on kõik okei.(kohe aku järgi panemisel ta laadima ei hakka ja virvendus püsib, niipea kui laadimine algab, kaob ka anomaalia)
edit: mingi aja pärast ilmub kahjuks tagasi kui aku taga on. icon_neutral.gif

Keegi oskab öelda, miks nii on?


Kas keegi saaks palun proovida vga kaabliga monitore Lenovo küljes. Kõige paremini näeb www.steampowered.com lehel värelust.
Tundub et tekib vaid siis kui adapter järgi icon_confused.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 25.02.2009 10:08:31 vasta tsitaadiga

Huvitav kas tegu ongi siis üldise probleemiga, pole veel küsima jõudnud minna müügikohast.
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2009 01:11:24 vasta tsitaadiga

Üldiselt hea läpakas, kuid minusuguse pedandi jaoks jätkub ärritavaid faktoreid.. Aku loks.. ma lihtsalt ei saa, ma pean pidevalt vaatama kas ta natukene ikka liigub või ei ja kui liigub siis piinab mitu tundi hiljem. Erkaan veel liigub tihkelt. Ma ei kujuta ette mis juhtub kui hinged loksuma hakkavad. Haige inimene olen.

Niisiis, võtan varsti ette uuenduskuuri jahutuse osas. Kuna Lenovo tahtis kokku hoida, on jahutus alumiiniumist ja silikoonpatjadega mis "peaksid" soojust edasi kandma.. Leian sinna asemele parema pasta. Lahti saab kergelt, kuid randmeplaadi tagasisaamisega oli ilge jama küll eelmine kord kui klaviatuuri kohendasin.
Viimati kui ebayst vaatasin olid touchscreenid vaid 10,2" . Ega nood vist väga s10e-le ei sobi... täpsus on umbäärane seljuhul?
Kas Euronics, kus ma selle ostsin ka hooldust teeb nagu näiteks hingede pingutamine ja üle vaatamine või on selleks Lenovo ametlik esindus? Olen mitmeid kordi lugenud et Ameerikas aga astus klient sisse ütles et vent teeb kõva häält, ootas tunni ja lasi ka pasta vahetada ning sai tagasi. Nimetl vasak hing kaant lahti tehes natukene nõksub või loksub.. soov oleks lasta üle vaadata ja korrigeerida kui vaja. Kui keegi siit oskab, pakun teha.

Jah, ma pean tunnistama: aku loks, klaviatuur. Pole täiuslik netbook, kuid esimene mis mina oman ja ma ei nurise. Ehk pedandi jaoks veidi ärritav aga siiani mind hästi teeninud ja kuhugi ta niipea ei kao. Ma ei tea kuidas Asuse omadel tüüpiliste vigadega on.. ehk polegi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2009 02:13:52 vasta tsitaadiga

Jõudsin ka samale järeldusele nagu osad siin,vähemalt tundub thumbs_up.gif
Tellisin ka esivanemetele sama lennuki mis MarioA., ja muidugi sama noobel must.
Neil vaja suve/sügisperioodil maal käies ja reisi peal kaasas kanda ja see 1,2Kg on ikka väga tühine.
See on ikka tõesti täna vist best bang for buck.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 17:04:05 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
MarioA. kirjutas:
Ma küsin üle.
Sai ostetud Ideapad Netbook Euronicsist, kuid vasak hing nõksub/loksub natukene. Kas sellise probleemi peale võetakse mind jutule?

Jutule võetakse aga oh üllatust, Nemadei teosta garantiiremonti ega hooldust ideapad tootegrupile.. pöörduda edasimüüja poole. Ei tea kuhu Euronics selle saadab? Nende kätte ma seda näppida ei annaks.


Ehk IBM Eesti hooldust ei teosta.. icon_rolleyes.gif
Foorumitest loen kuidas kõnniti aga Lenovo/IBM esindusse sisse ja oodati tunnike, asi korras. icon_evil.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afuchi
HV kasutaja
afuchi

liitunud: 04.05.2006




sõnum 12.03.2009 09:30:52 vasta tsitaadiga

Mina olen kuulnud, et Ideapadide garantii pidi toimuma poolas üldsegi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taffkin
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2002




sõnum 14.03.2009 18:06:17 probleem vasta tsitaadiga

sims 2 ei lähe käima.Väidab et graafika kaart ei toeta direct 9,0c--kuidas veast lahti saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 20:35:16 vasta tsitaadiga

Kui soovi, siis on üle jäänud Targus Laptop Skin Black/Turquoise 10.2” ja 2GB mälu. Mõlemad uued.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afuchi
HV kasutaja
afuchi

liitunud: 04.05.2006




sõnum 14.03.2009 22:04:05 Re: probleem vasta tsitaadiga

taffkin kirjutas:
sims 2 ei lähe käima.Väidab et graafika kaart ei toeta direct 9,0c--kuidas veast lahti saada.


Pead selle käima laskma windowed modes, fullscreeni jaoks jääb 24 pikslit kõrgust puudu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Lenovo s10e (4068-4WG) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.