|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
19.01.2009 19:50:44
|
|
|
| 6cell on komplektis muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
19.01.2009 20:02:33
|
|
|
| minu viga, vaatasin arvutikeskusest infot ja seal on hetkel punane/valge 6cell akuga ja must 3cell akuga. uurin täpsemalt järgi, et millega täpselt tegu.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
milo
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
21.01.2009 20:49:11
|
|
|
| Mul selle isendiga probleem. Installin sinna mobiilse interneti seadme huawei220 ja seda tööle pannes viskab veateate, et ei hakka tööle kui ekraani reso on väiksem kui 800x600... kellelgi olnud selline probleem?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.01.2009 22:20:45
|
|
|
| Mis reso sa siis kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
milo
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
22.01.2009 01:26:15
|
|
|
| Reso on väiksem kui 800x600. Siinkohal oleks hea küsida, et mis reso peale annab seda masinat keerata. Mul kahjuks miinimum resost ülespoole sättida ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.01.2009 01:52:01
|
|
|
Lase videodriverid peale ja saad native 1024x600 (või see mõni px kõrguses vähem) reso kätte! Kui need mõned kõrgusepikslid alla 600 seal muidugi kurioosiumina rolli mängima ei hakka.
viimati muutis rex 22.01.2009 01:53:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.01.2009 01:52:51
|
|
|
| 576 mitte 600
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.01.2009 01:54:09
|
|
|
Sina, MarioA., maga! Ma juba jõudsin end sinust sõltumatult parandada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoSvamm
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
22.01.2009 02:05:05
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Mul ka nüüd siuke kodus.
Kas teil ka see laadija "viliseb" kui juhe taga?  |
Ei tea kas peab õnnelik selle üle olema aga mul küll ei vilise midagi
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
22.01.2009 13:07:02
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| 576 mitte 600 |
Firefoxi aadressi riba on totakalt kõrge, raiskab ruumi,
kas seda kuidagi veidi kitsamaks saab?
IE-s võiks jälle tabide rida veidi madalam olla ... see ekraani madalus on ikka harjumatu ...
vistaga ei loe SDHC kaarti pesas, aru saab, et kaart sisse torgati, aga kipub seda formattima, sama kaart töötab vidiokaameras korralikult ja juhtmega ühendus ka korras
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.01.2009 13:27:01
|
|
|
| kfl, võta firefoxis bookmarks toolbar maha või ekstreemsemal juhul pressi F11. IE7 tabiriba on jah nõme - üks põhjustest, miks ma ikka veel FF ja Opera kõrval IE6 kasutan...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.01.2009 13:32:11
|
|
|
| kfl, üldiselt kui väga modida tahad, siis annab firefoxi css käskudega ümber kujundada täitsa asjalikult, otsi aga üles vastavad id'd ja classid ning anna tuld, määra oma kõrgused, laiused jne.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.01.2009 17:45:11
|
|
|
| rex kirjutas: |
| kfl, võta firefoxis bookmarks toolbar maha või ekstreemsemal juhul pressi F11. IE7 tabiriba on jah nõme - üks põhjustest, miks ma ikka veel FF ja Opera kõrval IE6 kasutan... |
Paun pilti siis ff-i heast tabiribast. Endal ie7 ja probleemi küll ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.01.2009 18:47:16
|
|
|
Njah, tegelikult kui kõrvuti panna, siis on vahe vaid millimeetri kandis. Silma järgi tundub muidu IE7 ülaosa tühjem ja ruumiraiskavam. FF on kuidagi rohkem täidetud. Võibolla suuremate ikoonide tõttu. Eks ta maitse asi ole.
(IE7 pilt on suvaline googlest leitud screenshot, minu masinast pole seda paraku näidiseks võtta...)
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.01.2009 19:03:39
|
|
|
| Nojah.. mul on toolbar ning status bar ka varjatud. Toolbari saab lahti alt-i pressides kui vaja.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.01.2009 19:12:29
|
|
|
| 600, või veelgi enam, 576 kõrgusega ekraanil annaks statusbar'i varjamine omajagu pinda juurde küll. Ise aga harjunud enne klikkimist sealt tihti eesootavat tsekkama. Et kas ikka maksab klikkida. Nii et mul on ta tavaliselt teadliku valikuna nähtaval. Suure nähtava pinna jaoks on efektiivseim siiski maagiline F11.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
22.01.2009 22:11:21
|
|
|
milleks firefoxil sellised toredad asjad nagu add-on-id olemas on? saab kõrvaldada nii ülemise "file-edit-view..." riba, kui ka saab ilusti statusbar-i integreerida aadressi riba sisse!
Spoiler 
add-on-ide nimed kah siis: Fission ja Compact menu 2
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
25.01.2009 16:02:31
|
|
|
| kas keegi on S10e 6cell isendiga variandile sobiva sleeve leidnud? proovisin täna dell-i esinduses http://www.ase.ee/iteminfo.php?mod=2&ID=143277 kuid sellesse hästi ei taha mahtuda, müüja kõrval vaatas väga kurva näoga, kui ma üritasin teda sinna sisse saada no ikka üks nurk jäi lõpuks väga välja:)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.01.2009 16:11:27
|
|
|
ˇKahju, kuna just see mind ase kontoris ootabki. 215.- tuulde.
Eespool ühel kasutajal siiski mahtus 6rakuline ka sinna kotti ära nagu ta kirjutab. Seega lootus jääb.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
users
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2004
|
25.01.2009 17:11:43
|
|
|
sai kah sealtsamast seesama sleeve ostetud ja kuigi alguses oli tõesti ehmatav, et asi nii kitsas on, siis nüüd olen ostuga rahul
esiteks on sleeve materjal väga elastne, seega kasutamise käigus asi venib (kasulik on panna läpakas sisse koguaeg ühtemoodi, siis venib ümbris just õigetest kohtadest)
teiseks tekib kasutamise käigus ka väike vilumus, et kust parajati hoida, kui lukku kinni tõmmata ning iga järgmine kord õnnestub arvuti pakendamine juba kiiremini
PS. ise kasutan sleeve selliselt, et aku (6-cell) jääb alati tõmbluku poole
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.01.2009 17:39:01
|
|
|
| Nii et see 6-cell on ikkagi võõrkeha seal taga...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
25.01.2009 18:09:19
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
...see mind ase kontoris ootabki. 215.- tuulde. ... mahtus 6rakuline ka sinna kotti ära ...Seega lootus jääb. |
tegin ise kaitsva kesta kofroplastist ja temp.isolatsiooni plastikust, kui kedagi huvitab võin pilte panna ...
E: pilte siis spoileris
Spoiler 
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
viimati muutis kfl 25.01.2009 21:17:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.01.2009 18:24:17
|
|
|
Huvitab.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.01.2009 18:32:09
|
|
|
Jep, kõlab perwolt, seega on huvi laes. Pilte!
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.01.2009 08:43:25
|
|
|
Täna saab ka selle koti vast kätte, eks näe.
9cell aku näeb veel suurem võõrkeha selle lenovo küljes
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
28.01.2009 00:48:43
|
|
|
ostsid lisaks 9celli? kaua kestab?
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
28.01.2009 07:12:28
|
|
|
| Ei ostnud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
05.02.2009 18:43:46
|
|
|
Oskab keegi öelda, mis vahe on Lenovo s10e (4068-4WG) ja Lenovo s10e (4068-4XG)-l? Ainult värvi vahe?
Ja silma on jäänud, et osades kohtades müüakse S10 ja osades S10e -d. Neil mingi vahe ka?
viimati muutis juku626 05.02.2009 18:49:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.02.2009 22:51:24
|
|
|
Meil on vaid s10e-d müügil vist. Lihtsalt laisad et ei märgita korrektselt.
Edit: Jääb vahepeal silma väikese ekraani puudus. Nimelt on mõne programmi seadete aken, näiteks VLC oma nii suur et ei mahu ekraanile ära ja seda korrigeerida ka ei saa. VLC on vaid üks näide.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.02.2009 10:44:15
|
|
|
| BReaK da iCE kirjutas: |
MarioA., mina küll ütleks, et silma jääb mainstream-programmeerijate väikese silmaringi nimeline puudus. netbook'ide pealemurdmise ajastul on selgelt lühinägelik oma dialoogi-aknaid disainides eeldala, et 1024x768 on abs.minimum ekraani suurus. arusaadav aga sellelegi vaatamata lühinägelik.
 |
Jah, ma pean sinuga nõus olema..
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
17.02.2009 13:43:22
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Meil on vaid s10e-d müügil vist. Lihtsalt laisad et ei märgita korrektselt |
Photopoint näiteks paneb andmetes ekraani suuruseks 10.2'', mis tegelikult vastab s10 mudelile, s10e peaks olema 10.1''. Samas on kirjas, et müüvad s10e ... muude andmetega on ka segast pandud. Igatipidi eksitav, saatsin kirja, eks paistab.
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
17.02.2009 17:36:45
Küsimus s10e omanikele. |
|
|
Kas on keegi proovinud ka 1920x1200 monitori külge ühendada? Kas saab sellise resolutsiooni kuvamisega hakkaga?
Tänud.
_________________ Unknown High Object |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
17.02.2009 22:56:38
Re: Küsimus s10e omanikele. |
|
|
| UHO kirjutas: |
Kas on keegi proovinud ka 1920x1200 monitori külge ühendada? Kas saab sellise resolutsiooni kuvamisega hakkaga?
Tänud. |
Max resolution (with max video RAM): 2048x1536 16777216 colors.
Edit: käisin shoppamas ja nüüd endalgi selline nina ees, 1280x1024 ei mingit probleemi, paremat molu pole proovimiseks võtta kohe.
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
18.02.2009 01:44:31
Re: Küsimus s10e omanikele. |
|
|
| ArQ kirjutas: |
| UHO kirjutas: |
Kas on keegi proovinud ka 1920x1200 monitori külge ühendada? Kas saab sellise resolutsiooni kuvamisega hakkaga?
Tänud. |
Max resolution (with max video RAM): 2048x1536 16777216 colors.
Edit: käisin shoppamas ja nüüd endalgi selline nina ees, 1280x1024 ei mingit probleemi, paremat molu pole proovimiseks võtta kohe. |
Jep, selle info leidsin ma ka Inteli lehelt .
Elu on õpetanud skeptilisust Inteli integreeritud video suhtes.
Tahaks teada (loota), et reaalsus vastab toote kirjeldusele.
_________________ Unknown High Object |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
18.02.2009 09:10:43
|
|
|
Üks huvitav tähelepanek, toide tuleb sisse kohe selle monitori väljundi kõrvalt, tekkis kerge lainetus millegi pärast. Võtsin toite küljest ära ja siis oli kõik ilus. On kellelgi veel sellist nalja?
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.02.2009 09:21:19
|
|
|
Sõbra 13" Ordi viskas kunagi põhiekraani pildi virvendama, kui toide sappa panna. Läks garantiikorras emaplaadi vahetusse.
Kas toetab ka 1920x1080 ja 1366x768 reso? Asus Eee 901 esimesega saab hakkama, teist kahjuks listis ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
18.02.2009 09:23:53
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Sõbra 13" Ordi viskas kunagi põhiekraani pildi virvendama, kui toide sappa panna. Läks garantiikorras emaplaadi vahetusse. |
Ok, tänud. Uurin-puurin veel veidi ja siis lähen poodi kobisema.
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.02.2009 10:03:02
|
|
|
| rex kirjutas: |
Sõbra 13" Ordi viskas kunagi põhiekraani pildi virvendama, kui toide sappa panna. Läks garantiikorras emaplaadi vahetusse.
Kas toetab ka 1920x1080 ja 1366x768 reso? Asus Eee 901 esimesega saab hakkama, teist kahjuks listis ei ole. |
Eraldi monitori draiverit oled proovinud tekitada, kus see ka nimekirjas oleks ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.02.2009 12:21:41
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Eraldi monitori draiverit oled proovinud tekitada, kus see ka nimekirjas oleks ? |
Ei ole proovinud, küll aga sai sama videoga car-pc jaoks mõeldud draiverit proovitud. See andis pildi vaid välisele monitorile, oma ekraan jäi pimedaks, dual varianti ei olnud. Kui sul rohtu pakkuda, siis võiks seda edasi arutada Eee teemas. Minu konkreetne post on siin. See järgnev post seal ei lahendanud probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
23.02.2009 01:04:55
|
|
|
http://www.targus.com/uk/product_details.asp?sku=TSS084EU
Siia sisse läheb lenovo nagu valatult. Sain kahjuks alles nüüd enda oma kätte.
| MarioA. kirjutas: |
| MarioA. kirjutas: |
Niisiis omandasin Samsung 961 BW monitori.
Kõik on okei kuid veebilehed millel on tumedam tagataust, võbelevad ja samuti ka filmis. Heledamad toonid seda välja ei too. Pilt on paigal, aga nagu virvendaks õrnalt. Olen proovinud vahetada sätteid, resolutsioone ja hertze. Ei midagi. Kõik menüü seaded on läbi käidud ja proovitud. Video driverid uuendatud. Asub vga kaabliga gma950 otsas. Kas asi võib puhtalt vga ühenduses olla? |
Kurjajuur on teada... Juhuslikult hakkasin katsetama ning saingi probleemi jälile. Monitor ja kaabel on korras ning probleem on läpakas. Kasutan monitori Lenovo S10e taga ja toite juhe ning vga väljund on väga üksteise kõrval. Kuna masin on vahel pikemat aega laua peal võtan aku tagant ära ja asi ka selles on.. Kui akut taga pole, tekib kirjeldatud virvendus/liikumine ja kui vool saab akusse minna, siis on kõik okei.(kohe aku järgi panemisel ta laadima ei hakka ja virvendus püsib, niipea kui laadimine algab, kaob ka anomaalia)
edit: mingi aja pärast ilmub kahjuks tagasi kui aku taga on.
Keegi oskab öelda, miks nii on? |
Kas keegi saaks palun proovida vga kaabliga monitore Lenovo küljes. Kõige paremini näeb www.steampowered.com lehel värelust.
Tundub et tekib vaid siis kui adapter järgi
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
25.02.2009 10:08:31
|
|
|
Huvitav kas tegu ongi siis üldise probleemiga, pole veel küsima jõudnud minna müügikohast.
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.03.2009 01:11:24
|
|
|
Üldiselt hea läpakas, kuid minusuguse pedandi jaoks jätkub ärritavaid faktoreid.. Aku loks.. ma lihtsalt ei saa, ma pean pidevalt vaatama kas ta natukene ikka liigub või ei ja kui liigub siis piinab mitu tundi hiljem. Erkaan veel liigub tihkelt. Ma ei kujuta ette mis juhtub kui hinged loksuma hakkavad. Haige inimene olen.
Niisiis, võtan varsti ette uuenduskuuri jahutuse osas. Kuna Lenovo tahtis kokku hoida, on jahutus alumiiniumist ja silikoonpatjadega mis "peaksid" soojust edasi kandma.. Leian sinna asemele parema pasta. Lahti saab kergelt, kuid randmeplaadi tagasisaamisega oli ilge jama küll eelmine kord kui klaviatuuri kohendasin.
Viimati kui ebayst vaatasin olid touchscreenid vaid 10,2" . Ega nood vist väga s10e-le ei sobi... täpsus on umbäärane seljuhul?
Kas Euronics, kus ma selle ostsin ka hooldust teeb nagu näiteks hingede pingutamine ja üle vaatamine või on selleks Lenovo ametlik esindus? Olen mitmeid kordi lugenud et Ameerikas aga astus klient sisse ütles et vent teeb kõva häält, ootas tunni ja lasi ka pasta vahetada ning sai tagasi. Nimetl vasak hing kaant lahti tehes natukene nõksub või loksub.. soov oleks lasta üle vaadata ja korrigeerida kui vaja. Kui keegi siit oskab, pakun teha.
Jah, ma pean tunnistama: aku loks, klaviatuur. Pole täiuslik netbook, kuid esimene mis mina oman ja ma ei nurise. Ehk pedandi jaoks veidi ärritav aga siiani mind hästi teeninud ja kuhugi ta niipea ei kao. Ma ei tea kuidas Asuse omadel tüüpiliste vigadega on.. ehk polegi.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.03.2009 02:13:52
|
|
|
Jõudsin ka samale järeldusele nagu osad siin,vähemalt tundub
Tellisin ka esivanemetele sama lennuki mis MarioA., ja muidugi sama noobel must.
Neil vaja suve/sügisperioodil maal käies ja reisi peal kaasas kanda ja see 1,2Kg on ikka väga tühine.
See on ikka tõesti täna vist best bang for buck.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
11.03.2009 17:04:05
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| MarioA. kirjutas: |
Ma küsin üle.
Sai ostetud Ideapad Netbook Euronicsist, kuid vasak hing nõksub/loksub natukene. Kas sellise probleemi peale võetakse mind jutule? |
Jutule võetakse aga oh üllatust, Nemadei teosta garantiiremonti ega hooldust ideapad tootegrupile.. pöörduda edasimüüja poole. Ei tea kuhu Euronics selle saadab? Nende kätte ma seda näppida ei annaks. |
Ehk IBM Eesti hooldust ei teosta..
Foorumitest loen kuidas kõnniti aga Lenovo/IBM esindusse sisse ja oodati tunnike, asi korras.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
afuchi
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
12.03.2009 09:30:52
|
|
|
| Mina olen kuulnud, et Ideapadide garantii pidi toimuma poolas üldsegi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taffkin
HV vaatleja
liitunud: 09.12.2002
|
14.03.2009 18:06:17
probleem |
|
|
| sims 2 ei lähe käima.Väidab et graafika kaart ei toeta direct 9,0c--kuidas veast lahti saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
14.03.2009 20:35:16
|
|
|
| Kui soovi, siis on üle jäänud Targus Laptop Skin Black/Turquoise 10.2 ja 2GB mälu. Mõlemad uued.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
afuchi
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
14.03.2009 22:04:05
Re: probleem |
|
|
| taffkin kirjutas: |
| sims 2 ei lähe käima.Väidab et graafika kaart ei toeta direct 9,0c--kuidas veast lahti saada. |
Pead selle käima laskma windowed modes, fullscreeni jaoks jääb 24 pikslit kõrgust puudu.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|