deem ma seal kus ma selle UV tank/masinaga sõita saan,kuidas see ära teha?üksi suht võimatu....
Ma olin ka samas kohas kinni, edasi ei saanudki, kuna Elite rrodis ja nüüd otsast peale..grr.. varsti tuleb jälle see loll koht. Kuid vaatan kas tuleb välja nagu teised siin ütlesid kui sinna jõuan. _________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
mis elite sul rrodi lax see falcon voi jasper? Ma ka siin m6tlen k6igil laheb kuna mul laheb,muidugi loodan et ei lahe , kuna mangin suht palju pole veel midagi juhtunud.(falcon endal).
sry OT aga mul on 2 korda RROD olnud,mälemal korral halvasti ühendatud kaablite tõttu
BTW: proovisin seda kohta 4 karda ei saanud.... Eks ootan sõbra ära,teeme co opis ära
VAuu isegi sellepärast saab rrod olla?? ei teadnudki..mis kaabel seal halvasti võib ühendatud olla muidu? tv oma ve?
tsitaat:
OT aga minu arust 3punastu tulukest ehk siis RROD (Red ring of Death) tekib igasuguse vea teate korral. Vastavalt sellele mis numbrilise vea ta sulle annab saab näha mille kohta vea teade tuli.
siin teemas näha ka näiteid et kaabli pärast võib tulla RROD https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375937&start=50
ohh probleem...kes aitab välja selle mänguga..jõudsin ma siis viimasese chapterise aga ei saa edasi seal rongi peal enn kui RAAMI seal kus on need troikad kahurid ja peab tapma neid lendavaid asjandusi seal kus sokud sees istuvad kahekesi üks on juht teine tulistab sind. Mängin INSANE raskuse peal ja täesti võitamatu ära tappa neid nii kui kuuli saad enam vähem kutty..proovisin siis selle bazooka vibuga ja ka troikadega ikka ei midagi kogu aeg saan surma..oskab keegi mingit lihtsat moodust öelda kuidas edasi seal saab..tavalise raskuse peal ei olnud häda midagi aga just insane peal ei saa kuidagi edasi...
ise tegin insanega co-opis läbi siis seal väga probleemi ei olnud. Ega seal muud vist polegi kui täpselt tulistada. Me olime troikade peal ja kohe kui kaugelt juba lendavat jurakat näha oli hakkasime laskma, mõni ei jõudnudki lähedale.
ise tegin insanega co-opis läbi siis seal väga probleemi ei olnud. Ega seal muud vist polegi kui täpselt tulistada. Me olime troikade peal ja kohe kui kaugelt juba lendavat jurakat näha oli hakkasime laskma, mõni ei jõudnudki lähedale.
nu co-opis kujutan ette et ppole probleemi aga mul pole live goldi mängin seda üxi...ja sellepärast üksi raske lasta kui kolm tükki korraga lendab enam vähem ja lased aga sureb pikka laskmise peale, teine juba ammu jõuab sind maha nottida.
ohh probleem...kes aitab välja selle mänguga..jõudsin ma siis viimasese chapterise aga ei saa edasi seal rongi peal enn kui RAAMI seal kus on need troikad kahurid ja peab tapma neid lendavaid asjandusi seal kus sokud sees istuvad kahekesi üks on juht teine tulistab sind. Mängin INSANE raskuse peal ja täesti võitamatu ära tappa neid nii kui kuuli saad enam vähem kutty..proovisin siis selle bazooka vibuga ja ka troikadega ikka ei midagi kogu aeg saan surma..oskab keegi mingit lihtsat moodust öelda kuidas edasi seal saab..tavalise raskuse peal ei olnud häda midagi aga just insane peal ei saa kuidagi edasi...
Üksi on suht raske seda kohta jah insane peale ära teha.Co-opis on suht kerge.
ise tegin insanega co-opis läbi siis seal väga probleemi ei olnud. Ega seal muud vist polegi kui täpselt tulistada. Me olime troikade peal ja kohe kui kaugelt juba lendavat jurakat näha oli hakkasime laskma, mõni ei jõudnudki lähedale.
nu co-opis kujutan ette et ppole probleemi aga mul pole live goldi mängin seda üxi...ja sellepärast üksi raske lasta kui kolm tükki korraga lendab enam vähem ja lased aga sureb pikka laskmise peale, teine juba ammu jõuab sind maha nottida.
muretse endale 48h gold ja tee kellegagi co-opis ära, näiteks Alvaaro meil siin GOW-i kunn
Alvaaro mul sõbralistis olemas jah kes ainult annaks selle 48 h live...saaks läbi ära juba siis saaks need archivemendid ka kätte nii hadcore ees kui ka insane
Alvaaro mul sõbralistis olemas jah kes ainult annaks selle 48 h live...saaks läbi ära juba siis saaks need archivemendid ka kätte nii hadcore ees kui ka insane
küsi xboxi teemas, keegi jagas seal vahepeal neid 48h koode, võib olla on hetkel ka saada
Ei ära küsi.
Kasutaja kes neid jagab on M3rcury. Palun ärge risustage enam 360 teemat selle küsimusega.
Iga 25 posti järel on seal üks, kes seda küsib.
Väga hull mäng, selline andmine käib et jube 2 päeva mänginud, hetkel 4 act (casual). Algul surin palju, nüüd juba asi käppas ja ootan juba millal GoW 2 saab
ma ka juba suht kaugel(see koht kus nende kaevanduskärusega sõita saab) muidu vaatasin achivementeid ja need olid üpris jõhkrad,lisaks 40%neist on mp(tegin 2h mp-d sain 2 killi ) aa ja btw: millal tulevad RAAM ja sellised?
Iga Act'i lõpus ikka mingi boss minumeelest oli. Iga Act'i lõpus sai ka minumeelst achievement'i.
asi selle eest et act finished,mis teie joaks lihtsaim achivement oli?mulle oli lihtsaim ZEN ACT OF RELOADING part 1ja2 mille tegid ära juba 1 levelil,,kogemata´´
Iga Act'i lõpus ikka mingi boss minumeelest oli. Iga Act'i lõpus sai ka minumeelst achievement'i.
asi selle eest et act finished,mis teie joaks lihtsaim achivement oli?mulle oli lihtsaim ZEN ACT OF RELOADING part 1ja2 mille tegid ära juba 1 levelil,,kogemata´´
Tegin just esmakordselt läbi.
Eepiliselt tore mäng ikka. Natuke lineaarne küll, aga ongi hea vahelduseks.
Peab teise osa ka hankima. _________________ haiguise
See siin juba vist suht aegunud teema peale seda kui GOW2 välja tuli,aga kirjutan ka oma mängu elamusest:D.
Et mäng on siis suhtkoht lahe. Graafika poolest on super ja stoori on ka ju olemas aga jama oli see et koguaeg oli üks ja sama tulistamine ja kollide tapmine ,et lõpuks tüütab ära ja seda ka et kuidagi väga lühike oli mäng .Ma mängisin küll casualiga aga noh ega ma mingi pro pole kes kohe hardcorega alustab ja pärast insane veel takka otsa võtab .Aga jah teist korda läbi ei viitsi enam mängida. Muidu hea mäng ,olen muidu fps mängudega rohkem harjunud aga see oli ka omamoodi fun. .
Uuh, tegime just sõbraga splitscreen co-opi läbi. Hardcore raskusega.
Hea oli, ei ütleks et raske, üksi oli RAAM raskem, kuna Dom veritses enamus ajast.
Leiaks nüüd mõne semu kes insanega ka splitscreenida viitsib : P _________________ haiguise
Pusna, kas sa seda troika-guni ka kasutasid ?
Ma iseenesest tegin mängu nii casuali kui ka hardcore tasemel läbi just splitscreeniga, nii et troika tagaplaanil jäi esialgu täiesti märkamata.
Pusna, kas sa seda troika-guni ka kasutasid ?
Ma iseenesest tegin mängu nii casuali kui ka hardcore tasemel läbi just splitscreeniga, nii et troika tagaplaanil jäi esialgu täiesti märkamata.
RAAMi vastu mõtled? Me proovisime, aga tundub et linnud söövad seal ära sind. _________________ haiguise
Pusna, kas sa seda troika-guni ka kasutasid ?
Ma iseenesest tegin mängu nii casuali kui ka hardcore tasemel läbi just splitscreeniga, nii et troika tagaplaanil jäi esialgu täiesti märkamata.
Cmon, seda troikat ei ole vaja kasutada, tegin üksi insane'i peal kunagi ära selle.
Asi oli väga lihtne, lasin aga snaipriga headshote ja kui raam ligidale tuli, siis sai granaate üle barjääri loobitud.
Pusna, kas sa seda troika-guni ka kasutasid ?
Ma iseenesest tegin mängu nii casuali kui ka hardcore tasemel läbi just splitscreeniga, nii et troika tagaplaanil jäi esialgu täiesti märkamata.
Cmon, seda troikat ei ole vaja kasutada, tegin üksi insane'i peal kunagi ära selle.
Asi oli väga lihtne, lasin aga snaipriga headshote ja kui raam ligidale tuli, siis sai granaate üle barjääri loobitud.
jep, endal õnnestus samamoodi teha. RAAM jäi veel kuskile kasti taha kinni ka, mis tegi asja veelgi lihtsamaks
Muidugi see kastitrikk ei tööta alati. Splitscreenis muide RAAM tuleb ümber selle sinu kastirea ka veel. Pärast ~20 proovimist otsustasin sõbraga koos troikat proovida ja siis sai esimese korraga.
Krylliga on lood muidugi nii, et seal peab vist õiget hetke või taolist tabama.
The original Gears of War returns, faithfully remastered and natively optimized for more platforms than ever before as Gears of War: Reloaded.
- Gears of War: Reloaded launches August 26, 2025, for $39.99 SRP on Xbox Series X|S, Xbox PC, Xbox Cloud Gaming, PlayStation 5 and Steam, and arrives day one with Game Pass Ultimate or PC Game Pass.
- Play on Xbox Series X|S, Xbox PC and Xbox Cloud Gaming with Xbox Play Anywhere.
- Gears of War: Reloaded supports cross-play and cross-progression across all platforms.
- Xbox fans who own the digital version of Gears of War: Ultimate Edition receive a free upgrade to Gears of War: Reloaded.
---
4K on tore, aga originaali värvipalett on parim.
gamepassiga võib ühe korra läbi mängida. oma aja kohta oli kõva mäng kui välja tuli. Raskelt meeldis. Kahju et nad seda esimest osa ikka lüpsavad veel,miks nad ei võiks PC peale 2 ja 3 osa ka tuua
Kahju et nad seda esimest osa ikka lüpsavad veel,miks nad ei võiks PC peale 2 ja 3 osa ka tuua
Kahjuks nii juba on, et viimasel ajal tehakse aina enam remastereid ja remakesid, ka neid, mida keegi ei soovinud. Aga äkki teevad 2, 3 ja Judgementi ka, neil oleks rohkem pointi.
See teema on lukus.
Gears 3
Ma tõmbasin viimase Canary, pakkisin eraldi kausta lahti. Igaks juhuks tekitasin portable.txt faili ka.
Käivitasin ja tekitasin endale gamertagi, siis muutsin confis
max_queued_frames = 3
discord = false
Kopeerisin patchid patches kataloogi.
Panin käima ja töötas 20 min vähemalt. Xenia Manageriga tööle ei saanudki miskipärast, aga see on üsna kõvasti optimeeritud teise rakenduse jaoks.
Igaks juhuks tekitasin portable.txt faili ka.
Käivitasin ja tekitasin endale gamertagi, siis muutsin confis
max_queued_frames = 3
discord = false
Kopeerisin patchid patches kataloogi.
Kus seda peab üldse teadma, et mis faile tuleb luua, redigeerida ja kopeerida.
Ma proovisin Xenia Manageriga out-of-box, ei toiminud, rohkem ei viitsiks eales jamada.
Igaks juhuks tekitasin portable.txt faili ka.
Käivitasin ja tekitasin endale gamertagi, siis muutsin confis
max_queued_frames = 3
discord = false
Kopeerisin patchid patches kataloogi.
Kus seda peab üldse teadma, et mis faile tuleb luua, redigeerida ja kopeerida.
Ma proovisin Xenia Manageriga out-of-box, ei toiminud, rohkem ei viitsiks eales jamada.
Internetis on igasugu õpetusi. Patchid ja shaderid tuleb käsitsi panna kui tahad paremat tulemust saada.
Reloaded tuli täna välja. See värviline palett ja osad efektid, nagu näiteks vihm on suur pettumus. Samuti üllatus, et nad ei suutnud 2006 aasta mängu native 4K teha, isegi mitte PS5 Pro peal. Xbox 360 originaalversioon (mängides Series X peal) on ja jääb minu arvates parimaks. Cash grab maik on asjal juures.
“As a token of our gratitude to longtime fans, Gears of War: Reloaded will be a free upgrade for players who purchased the digital version of Gears of War: Ultimate Edition prior to today’s announcement. (Must have purchased a digital version of Gears of War: Ultimate Edition prior to 16:00 UTC on May 5, 2025. A code for Gears of War: Reloaded will be delivered prior to launch of the game via a direct message to eligible Xbox accounts.)"
Upgrade codes for Gears of War: Reloaded started to roll out on June 11, 2025. Eligible players received a code via Xbox direct message, which they can redeem to add the upgrade to their Xbox library. This code was sent only to those who owned the Ultimate Edition prior to May 5th at 9 a.m. PT.
---
Nüüdseks Reloaded mitu korda läbi mängitud ja peab tõdema, et see on kokkuvõttes nõrgim versioon esimesest mängust. Päris bugine on ja tundub, et mäng on ka lihtsamaks tehtud. Võibolla kujutan ette ja olen ise paremaks saanud, aga Insane tundus kergem kui varem.
Parima kogemuse saab siiski kui mängida originaali, Xbox 360 versiooni, Series X konsoolil (FPS Boost). Originaalne kunstiline stiil, pole nii palju bugisid ja mäng on raskuselt oluliselt väljakutsuvam.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.