Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Gears of War märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 05.01.2009 21:36:52 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
deem ma seal kus ma selle UV tank/masinaga sõita saan,kuidas see ära teha?üksi suht võimatu....


Ma olin ka samas kohas kinni, edasi ei saanudki, kuna Elite rrodis ja nüüd otsast peale..grr.. varsti tuleb jälle see loll koht. Kuid vaatan kas tuleb välja nagu teised siin ütlesid kui sinna jõuan.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 12:57:14 vasta tsitaadiga

mis elite sul rrodi lax see falcon voi jasper? Ma ka siin m6tlen k6igil laheb kuna mul laheb,muidugi loodan et ei lahe icon_smile.gif , kuna mangin suht palju pole veel midagi juhtunud.(falcon endal).
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.01.2009 14:18:55 vasta tsitaadiga

sry OT aga mul on 2 korda RROD olnud,mälemal korral halvasti ühendatud kaablite tõttu

BTW: proovisin seda kohta 4 karda ei saanud.... Eks ootan sõbra ära,teeme co opis ära
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 14:39:00 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
sry OT aga mul on 2 korda RROD olnud,mälemal korral halvasti ühendatud kaablite tõttu

BTW: proovisin seda kohta 4 karda ei saanud.... Eks ootan sõbra ära,teeme co opis ära


VAuu isegi sellepärast saab rrod olla?? icon_rolleyes.gif ei teadnudki..mis kaabel seal halvasti võib ühendatud olla muidu? tv oma ve?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 14:45:56 vasta tsitaadiga

sasskinn12 kirjutas:
ertr2 kirjutas:
sry OT aga mul on 2 korda RROD olnud,mälemal korral halvasti ühendatud kaablite tõttu

BTW: proovisin seda kohta 4 karda ei saanud.... Eks ootan sõbra ära,teeme co opis ära


VAuu isegi sellepärast saab rrod olla?? icon_rolleyes.gif ei teadnudki..mis kaabel seal halvasti võib ühendatud olla muidu? tv oma ve?

tsitaat:
OT aga minu arust 3punastu tulukest ehk siis RROD (Red ring of Death) tekib igasuguse vea teate korral. Vastavalt sellele mis numbrilise vea ta sulle annab saab näha mille kohta vea teade tuli.
siin teemas näha ka näiteid et kaabli pärast võib tulla RROD https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375937&start=50
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 16:30:21 vasta tsitaadiga

See nv võiks kellegagi teha Co-op'i . Tahaks gs'i suurendada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2009 22:26:39 vasta tsitaadiga

ohh probleem...kes aitab välja selle mänguga..jõudsin ma siis viimasese chapterise aga ei saa edasi seal rongi peal enn kui RAAMI seal kus on need troikad kahurid ja peab tapma neid lendavaid asjandusi seal kus sokud sees istuvad kahekesi üks on juht teine tulistab sind. Mängin INSANE raskuse peal ja täesti võitamatu ära tappa neid nii kui kuuli saad enam vähem kutty..proovisin siis selle bazooka vibuga ja ka troikadega ikka ei midagi kogu aeg saan surma..oskab keegi mingit lihtsat moodust öelda kuidas edasi seal saab..tavalise raskuse peal ei olnud häda midagi aga just insane peal ei saa kuidagi edasi... icon_sad.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 10:23:50 vasta tsitaadiga

ise tegin insanega co-opis läbi siis seal väga probleemi ei olnud. Ega seal muud vist polegi kui täpselt tulistada. Me olime troikade peal ja kohe kui kaugelt juba lendavat jurakat näha oli hakkasime laskma, mõni ei jõudnudki lähedale.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 10:57:39 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
ise tegin insanega co-opis läbi siis seal väga probleemi ei olnud. Ega seal muud vist polegi kui täpselt tulistada. Me olime troikade peal ja kohe kui kaugelt juba lendavat jurakat näha oli hakkasime laskma, mõni ei jõudnudki lähedale.


nu co-opis kujutan ette et ppole probleemi aga mul pole live goldi mängin seda üxi...ja sellepärast üksi raske lasta kui kolm tükki korraga lendab enam vähem ja lased aga sureb pikka laskmise peale, teine juba ammu jõuab sind maha nottida.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 10:59:45 vasta tsitaadiga

sasskinn12 kirjutas:
ohh probleem...kes aitab välja selle mänguga..jõudsin ma siis viimasese chapterise aga ei saa edasi seal rongi peal enn kui RAAMI seal kus on need troikad kahurid ja peab tapma neid lendavaid asjandusi seal kus sokud sees istuvad kahekesi üks on juht teine tulistab sind. Mängin INSANE raskuse peal ja täesti võitamatu ära tappa neid nii kui kuuli saad enam vähem kutty..proovisin siis selle bazooka vibuga ja ka troikadega ikka ei midagi kogu aeg saan surma..oskab keegi mingit lihtsat moodust öelda kuidas edasi seal saab..tavalise raskuse peal ei olnud häda midagi aga just insane peal ei saa kuidagi edasi... icon_sad.gif

Üksi on suht raske seda kohta jah insane peale ära teha.Co-opis on suht kerge.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 11:53:55 vasta tsitaadiga

sasskinn12 kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
ise tegin insanega co-opis läbi siis seal väga probleemi ei olnud. Ega seal muud vist polegi kui täpselt tulistada. Me olime troikade peal ja kohe kui kaugelt juba lendavat jurakat näha oli hakkasime laskma, mõni ei jõudnudki lähedale.


nu co-opis kujutan ette et ppole probleemi aga mul pole live goldi mängin seda üxi...ja sellepärast üksi raske lasta kui kolm tükki korraga lendab enam vähem ja lased aga sureb pikka laskmise peale, teine juba ammu jõuab sind maha nottida.

muretse endale 48h gold icon_wink.gif ja tee kellegagi co-opis ära, näiteks Alvaaro meil siin GOW-i kunn icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 12:40:06 vasta tsitaadiga

Alvaaro mul sõbralistis olemas jah icon_smile.gif kes ainult annaks selle 48 h live...saaks läbi ära juba siis saaks need archivemendid ka kätte nii hadcore ees kui ka insane icon_razz1.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 13:54:40 vasta tsitaadiga

sasskinn12 kirjutas:
Alvaaro mul sõbralistis olemas jah icon_smile.gif kes ainult annaks selle 48 h live...saaks läbi ära juba siis saaks need archivemendid ka kätte nii hadcore ees kui ka insane icon_razz1.gif

küsi xboxi teemas, keegi jagas seal vahepeal neid 48h koode, võib olla on hetkel ka saada
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 16:30:23 vasta tsitaadiga

Ei ära küsi.
Kasutaja kes neid jagab on M3rcury. Palun ärge risustage enam 360 teemat selle küsimusega.
Iga 25 posti järel on seal üks, kes seda küsib. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 23:49:46 vasta tsitaadiga

sain juba koodi...kes siis aitab ära teha icon_smile.gif tegelt ma pole gearsi üldse võrgus veel mänginud seda võiks ka proovida... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 23:51:43 vasta tsitaadiga

sasskinn12 kirjutas:
sain juba koodi...kes siis aitab ära teha icon_smile.gif tegelt ma pole gearsi üldse võrgus veel mänginud seda võiks ka proovida... thumbs_up.gif

Mingi laupäeval võin aidata.Varem ei saa vast kuna naine on kodus. icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2009 00:06:08 vasta tsitaadiga

Raudselt tüüp pani koodi sisse juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2009 00:26:11 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2009 08:38:27 vasta tsitaadiga

sama siin..teeme jah laupäeval kuna endal ka naine kodus telekas siis broneeritud icon_smile.gif pärast vaatab lepib siis mis kell thumbs_up.gif

amddude kirjutas:
Raudselt tüüp pani koodi sisse juba icon_lol.gif


Ja ja "panin küll" koodi sisse icon_biggrin.gif kindel see...et siis lootes et näitab 48 päeva mitte 48h icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 12:12:33 vasta tsitaadiga

Väga hull mäng, selline andmine käib et jube icon_biggrin.gif 2 päeva mänginud, hetkel 4 act (casual). Algul surin palju, nüüd juba asi käppas ja ootan juba millal GoW 2 saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.01.2009 13:08:04 vasta tsitaadiga

ma ka juba suht kaugel(see koht kus nende kaevanduskärusega sõita saab) muidu vaatasin achivementeid ja need olid üpris jõhkrad,lisaks 40%neist on mp(tegin 2h mp-d sain 2 killi icon_sad.gif ) aa ja btw: millal tulevad RAAM ja sellised?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 13:16:44 vasta tsitaadiga

RAAM on final boss. Ehk siis kõige viimane elukas kelle peab tapma.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.01.2009 13:21:51 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
RAAM on final boss. Ehk siis kõige viimane elukas kelle peab tapma.
vahepeal mingeid ,,vahebosse´´ kelle eest archivementi saad ei ole?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 13:27:35 vasta tsitaadiga

Iga Act'i lõpus ikka mingi boss minumeelest oli. Iga Act'i lõpus sai ka minumeelest achievement'i.

viimati muutis woo456 24.01.2009 13:54:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.01.2009 13:30:25 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Iga Act'i lõpus ikka mingi boss minumeelest oli. Iga Act'i lõpus sai ka minumeelst achievement'i.
asi selle eest et act finished,mis teie joaks lihtsaim achivement oli?mulle oli lihtsaim ZEN ACT OF RELOADING part 1ja2 mille tegid ära juba 1 levelil,,kogemata´´
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 13:55:15 vasta tsitaadiga

Ma ei saanud su jutust praktiliselt mitte midagi aru. Väljendad ennast ehk selgemalt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 14:46:50 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
woo456 kirjutas:
Iga Act'i lõpus ikka mingi boss minumeelest oli. Iga Act'i lõpus sai ka minumeelst achievement'i.
asi selle eest et act finished,mis teie joaks lihtsaim achivement oli?mulle oli lihtsaim ZEN ACT OF RELOADING part 1ja2 mille tegid ära juba 1 levelil,,kogemata´´
Oi sa oled tubli
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.01.2009 16:33:52 vasta tsitaadiga

keegi täna õhtul lives viitsib?tahaks mõne multiplayer arcivementi ära teha
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 19:08:53 vasta tsitaadiga

Tegin just esmakordselt läbi.
Eepiliselt tore mäng ikka. Natuke lineaarne küll, aga ongi hea vahelduseks.
Peab teise osa ka hankima.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.02.2009 19:32:16 vasta tsitaadiga

mul ka läbi.co opis tegin aga millegi pärast jäi 1 capter saamata ja lõpuboss tapmata... huvitav miks need archivementid ei tulnud?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 20.04.2009 23:39:42 vasta tsitaadiga

See siin juba vist suht aegunud teema peale seda kui GOW2 välja tuli,aga kirjutan ka oma mängu elamusest:D.
Et mäng on siis suhtkoht lahe. Graafika poolest on super ja stoori on ka ju olemas aga jama oli see et koguaeg oli üks ja sama tulistamine ja kollide tapmine ,et lõpuks tüütab ära ja seda ka et kuidagi väga lühike oli mäng .Ma mängisin küll casualiga aga noh ega ma mingi pro pole kes kohe hardcorega alustab ja pärast insane veel takka otsa võtab icon_biggrin.gif.Aga jah teist korda läbi ei viitsi enam mängida. Muidu hea mäng ,olen muidu fps mängudega rohkem harjunud aga see oli ka omamoodi fun.thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 01:26:35 vasta tsitaadiga

Uuh, tegime just sõbraga splitscreen co-opi läbi. Hardcore raskusega.
Hea oli, ei ütleks et raske, üksi oli RAAM raskem, kuna Dom veritses enamus ajast.

Leiaks nüüd mõne semu kes insanega ka splitscreenida viitsib : P

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 11:00:07 vasta tsitaadiga

Pusna, kas sa seda troika-guni ka kasutasid ?
Ma iseenesest tegin mängu nii casuali kui ka hardcore tasemel läbi just splitscreeniga, nii et troika tagaplaanil jäi esialgu täiesti märkamata. icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 16:54:59 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Pusna, kas sa seda troika-guni ka kasutasid ?
Ma iseenesest tegin mängu nii casuali kui ka hardcore tasemel läbi just splitscreeniga, nii et troika tagaplaanil jäi esialgu täiesti märkamata. icon_lol.gif

RAAMi vastu mõtled? Me proovisime, aga tundub et linnud söövad seal ära sind.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 17:14:34 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Pusna, kas sa seda troika-guni ka kasutasid ?
Ma iseenesest tegin mängu nii casuali kui ka hardcore tasemel läbi just splitscreeniga, nii et troika tagaplaanil jäi esialgu täiesti märkamata. icon_lol.gif
Cmon, seda troikat ei ole vaja kasutada, tegin üksi insane'i peal kunagi ära selle.

Asi oli väga lihtne, lasin aga snaipriga headshote ja kui raam ligidale tuli, siis sai granaate üle barjääri loobitud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2009 19:22:47 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Splash kirjutas:
Pusna, kas sa seda troika-guni ka kasutasid ?
Ma iseenesest tegin mängu nii casuali kui ka hardcore tasemel läbi just splitscreeniga, nii et troika tagaplaanil jäi esialgu täiesti märkamata. icon_lol.gif
Cmon, seda troikat ei ole vaja kasutada, tegin üksi insane'i peal kunagi ära selle.

Asi oli väga lihtne, lasin aga snaipriga headshote ja kui raam ligidale tuli, siis sai granaate üle barjääri loobitud.

jep, endal õnnestus samamoodi teha. RAAM jäi veel kuskile kasti taha kinni ka, mis tegi asja veelgi lihtsamaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2009 01:36:52 vasta tsitaadiga

Jep, see known värk et RAAM jääb kasti taha kinni, võid ise veel sama kasti ees olla ja "ülekäe" laskmist kasutada.
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2009 20:31:22 vasta tsitaadiga

Muidugi see kastitrikk ei tööta alati. Splitscreenis muide RAAM tuleb ümber selle sinu kastirea ka veel. Pärast ~20 proovimist otsustasin sõbraga koos troikat proovida ja siis sai esimese korraga.
Krylliga on lood muidugi nii, et seal peab vist õiget hetke või taolist tabama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2009 20:23:11 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4145478#4145478
Pole vastust saanud veel, aga eestlastel ju vanasõna olemas- "Kes kannatab, see kaua elab."
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2025 22:07:41 vasta tsitaadiga

14 aastat hiljem ja ikka mangin icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


---
Gears of War: Reloaded Comes to Xbox Series X|S, Xbox PC, Xbox Cloud Gaming, PlayStation 5 and Steam in Summer 2025
https://news.xbox.com/en-us/2025/05/05/gears-of-war-reloaded-release-date/
tsitaat:
The original Gears of War returns, faithfully remastered and natively optimized for more platforms than ever before as Gears of War: Reloaded.
- Gears of War: Reloaded launches August 26, 2025, for $39.99 SRP on Xbox Series X|S, Xbox PC, Xbox Cloud Gaming, PlayStation 5 and Steam, and arrives day one with Game Pass Ultimate or PC Game Pass.
- Play on Xbox Series X|S, Xbox PC and Xbox Cloud Gaming with Xbox Play Anywhere.
- Gears of War: Reloaded supports cross-play and cross-progression across all platforms.
- Xbox fans who own the digital version of Gears of War: Ultimate Edition receive a free upgrade to Gears of War: Reloaded.


---
4K on tore, aga originaali värvipalett on parim.
Spoiler Spoiler Spoiler


---
Reloaded tundub liiga värviline? icon_confused.gif


Link



Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.06.2025 00:28:30 vasta tsitaadiga

gamepassiga võib ühe korra läbi mängida. oma aja kohta oli kõva mäng kui välja tuli. Raskelt meeldis. Kahju et nad seda esimest osa ikka lüpsavad veel,miks nad ei võiks PC peale 2 ja 3 osa ka tuua icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 11:52:34 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Kahju et nad seda esimest osa ikka lüpsavad veel,miks nad ei võiks PC peale 2 ja 3 osa ka tuua icon_neutral.gif thumbs_down.gif

Kahjuks nii juba on, et viimasel ajal tehakse aina enam remastereid ja remakesid, ka neid, mida keegi ei soovinud. Aga äkki teevad 2, 3 ja Judgementi ka, neil oleks rohkem pointi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2025 13:43:32 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Gap kirjutas:
Kahju et nad seda esimest osa ikka lüpsavad veel,miks nad ei võiks PC peale 2 ja 3 osa ka tuua icon_neutral.gif thumbs_down.gif


Xenia Canary peal peaks jooksma küll ka vanad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2025 13:54:49 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
SKG kirjutas:
Gap kirjutas:
Kahju et nad seda esimest osa ikka lüpsavad veel,miks nad ei võiks PC peale 2 ja 3 osa ka tuua icon_neutral.gif thumbs_down.gif


Xenia Canary peal peaks jooksma küll ka vanad.

Putitades võibolla kuidagi saab, aga kolmandat ma niisama lihtsalt tööle ei saanud.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11628404#11628404
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2025 11:55:23 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
sukelduja kirjutas:
SKG kirjutas:
Gap kirjutas:
Kahju et nad seda esimest osa ikka lüpsavad veel,miks nad ei võiks PC peale 2 ja 3 osa ka tuua icon_neutral.gif thumbs_down.gif


Xenia Canary peal peaks jooksma küll ka vanad.

Putitades võibolla kuidagi saab, aga kolmandat ma niisama lihtsalt tööle ei saanud.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11628404#11628404

See teema on lukus.
Gears 3
Ma tõmbasin viimase Canary, pakkisin eraldi kausta lahti. Igaks juhuks tekitasin portable.txt faili ka.
Käivitasin ja tekitasin endale gamertagi, siis muutsin confis
max_queued_frames = 3
discord = false
Kopeerisin patchid patches kataloogi.
Panin käima ja töötas 20 min vähemalt. Xenia Manageriga tööle ei saanudki miskipärast, aga see on üsna kõvasti optimeeritud teise rakenduse jaoks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2025 12:04:19 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Igaks juhuks tekitasin portable.txt faili ka.
Käivitasin ja tekitasin endale gamertagi, siis muutsin confis
max_queued_frames = 3
discord = false
Kopeerisin patchid patches kataloogi.

Kus seda peab üldse teadma, et mis faile tuleb luua, redigeerida ja kopeerida.
Ma proovisin Xenia Manageriga out-of-box, ei toiminud, rohkem ei viitsiks eales jamada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2025 13:04:53 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Igaks juhuks tekitasin portable.txt faili ka.
Käivitasin ja tekitasin endale gamertagi, siis muutsin confis
max_queued_frames = 3
discord = false
Kopeerisin patchid patches kataloogi.

Kus seda peab üldse teadma, et mis faile tuleb luua, redigeerida ja kopeerida.
Ma proovisin Xenia Manageriga out-of-box, ei toiminud, rohkem ei viitsiks eales jamada.

Internetis on igasugu õpetusi. Patchid ja shaderid tuleb käsitsi panna kui tahad paremat tulemust saada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 20:28:18 vasta tsitaadiga

Reloaded tuli täna välja. See värviline palett ja osad efektid, nagu näiteks vihm on suur pettumus. Samuti üllatus, et nad ei suutnud 2006 aasta mängu native 4K teha, isegi mitte PS5 Pro peal. Xbox 360 originaalversioon (mängides Series X peal) on ja jääb minu arvates parimaks. Cash grab maik on asjal juures.
Spoiler Spoiler Spoiler


---
Kes pole veel tasuta upgrade koodi saanud, siis sealt saab abi: https://support.xbox.com/en-IE/game/gears-of-war/forms/gears-of-war-support
tsitaat:
“As a token of our gratitude to longtime fans, Gears of War: Reloaded will be a free upgrade for players who purchased the digital version of Gears of War: Ultimate Edition prior to today’s announcement. (Must have purchased a digital version of Gears of War: Ultimate Edition prior to 16:00 UTC on May 5, 2025. A code for Gears of War: Reloaded will be delivered prior to launch of the game via a direct message to eligible Xbox accounts.)"

Upgrade codes for Gears of War: Reloaded started to roll out on June 11, 2025. Eligible players received a code via Xbox direct message, which they can redeem to add the upgrade to their Xbox library. This code was sent only to those who owned the Ultimate Edition prior to May 5th at 9 a.m. PT.


---
Nüüdseks Reloaded mitu korda läbi mängitud ja peab tõdema, et see on kokkuvõttes nõrgim versioon esimesest mängust. Päris bugine on ja tundub, et mäng on ka lihtsamaks tehtud. Võibolla kujutan ette ja olen ise paremaks saanud, aga Insane tundus kergem kui varem.
Parima kogemuse saab siiski kui mängida originaali, Xbox 360 versiooni, Series X konsoolil (FPS Boost). Originaalne kunstiline stiil, pole nii palju bugisid ja mäng on raskuselt oluliselt väljakutsuvam.



phpBB [media]
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Gears of War mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.