Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 11.01.2009 21:52:05 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
See jah HD'd ei söö. Endal HD tüüneriga telekas olemas ja samuti must pilt, kõikidel Test kanalitel.


eile õhtul oli History HD täitsa olemas (lisakaardita vaadatav). Praeguseks on tõesti kadunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 11.01.2009 22:02:05 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 00:40:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2009 10:46:51 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
eile õhtul oli History HD täitsa olemas (lisakaardita vaadatav). Praeguseks on tõesti kadunud.

Sai vist jah tiba vara hõisatud, keerati kraan kinni. Aga hea vähemalt seegi, et midagi neil HD kanalite suhtes siiski susiseb.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2009 11:51:31 vasta tsitaadiga

Vene telekanalite vahendaja nõutav 300 protsendi suurune hinnatõus sunnib Starmani alates tänasest lõpetama kõigis pakettides telekanali Pervõi Baltiskii Kanal (PBK) edastamise.

Täna kell 10 asendatakse PBK Starmani kaabeltelevisiooni võrkudes Tallinnas, Sillamäel, Tartus, Pärnus, Rakveres ja Valgas teemakanaliga Ohhota i Rõbalka . icon_lol.gif


Päris hea asendust, venelased kindlasti rõõmustavad icon_smile.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2009 13:37:55 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Vene telekanalite vahendaja nõutav 300 protsendi suurune hinnatõus sunnib Starmani alates tänasest lõpetama kõigis pakettides telekanali Pervõi Baltiskii Kanal (PBK) edastamise.

Täna kell 10 asendatakse PBK Starmani kaabeltelevisiooni võrkudes Tallinnas, Sillamäel, Tartus, Pärnus, Rakveres ja Valgas teemakanaliga Ohhota i Rõbalka . icon_lol.gif


Päris hea asendust, venelased kindlasti rõõmustavad icon_smile.gif


minumeelest võiks fantastiline nelik kohtusaalist "Notšnoi Dozor +" esimese etv ja cnn'i asemele tuua.

dpz kirjutas:
On kellelgi infot mis tulevad nende kahe spordikanali asemele?


loogiline oleks, et see viasat sport baltic, ainult, et kas starman seda nüüd sisse tahab osta.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2009 15:15:33 vasta tsitaadiga

Kanal jälle töötab. Test 5 peal siis ning ilma vaatajakaardita (vähemalt minul) väljas peab olema ka conaxi kaart ning heli ei ole üldse. icon_lol.gif No jah hetkel suht mõttetu aga hea siiski et plaanivad kanalid sisse tuua. Loodan, et ilma mingi lisapaketita ja ikka inimlikud kanalid. Minuarust see History suht igav kraam, etem oleks need Discoverid ja kasvõi too Voom vms. Aga jah, hetkel testivad vaid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 11:50:03 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Kui võimast masinat oleks vaja selle Luxe TV HD kanali normaalseks vaatamiseks? Profiilis oleva masinaga on prose kasutus 96% ja jõnksutab tugevalt.
Endal prose kasutus mingi 20
prossa vist aga pilt j6nksutab ikka tollega. Varem Melody Zeniga toda jama polnud. (Muidu 1080p x264 filmid jooksevad sama l6dvalt nagu Xvid)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 17:16:46 vasta tsitaadiga

tänasest PBK tagasi starmanis... aga viasat sport balticust pole haisugi. krt kui närvi selline asi ajab... siis kui midagi ära võtta on vaja, tehakse seda välgukiirusel, kui midagi juurde panna oleks vaja... siis ei liiguta keegi sittagi.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 08:46:22 vasta tsitaadiga

Ma olen 100% kindel, et siin pole asi Starmanis vaid ühes vastikuimas ettevõttes nimega viasat. Näed ise, milline on nende poliitika, Elionile keerati üldse kraanid kinni. Pole ühtegi viasati kanalit. Ja kuna samuti pole seda spordikanalit STV's ega mujal siis pole vist palju mõelda, milles asi. Eks ta aja jooksul võib muidugi tulla, a noh see oleneb jälle läbirääkimistest.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 11:46:48 vasta tsitaadiga

no mitte ainult starmanis. a siiski, kui meil on üks spordikanal, mis näitab suuremaid spordivõistlusi, seal hulgas ka eesti omasid ja eesti keeles. siis seda ei suudeta hankida. starman isegi ei tee juttu sellest. a vene kanalite ümber on selline tsirkus et vähe pole...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 12:21:44 vasta tsitaadiga

vene kanalid ahju! pole neid kunagi vaadanud ja ei hakka vaatama ka. ja täpselt, Renq, selline tsirkus, et naerma ajab...
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 12:58:03 vasta tsitaadiga

ahju neid siiski vast saata ei saa... kasvõi sel lihtsal põhjusel, et mu oma naine neid vaatab icon_smile.gif küll aga poleks neid nii väga vaja soosida ja suruda igale poole.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 17:02:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda palju Starmanis tehniku väljakutsumine või töötund vms maksab? Nende kodulehelt ei suuda küll sellist infi leida. icon_rolleyes.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 20.01.2009 22:34:06 vasta tsitaadiga

Lugupeetud Starman'i internetiteenuse tarbijad, palun kontrollige kas te pääsete ligi lehele www.studybass.com (basskitarri online õppimine).
Mina ei pääse, teenusepakkuja kirjutas "kontrollige arvuti seadeid, meil töötab", seaded on kontrolliall, selles pole küss.
Tahaks lihtsalt välja uurida, milline ip'de vahemik blokeeritud on.
Minu ip on hetkel: 82.131.12.***
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 21.01.2009 00:26:09 vasta tsitaadiga

Ei saa. IP: 82.131.62.xx
Teisest kodust töötab. MajaNet'i ühendus läbi compic'u.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Vähem möla, pikem samm!


viimati muutis Lemmy 21.01.2009 00:31:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 00:31:21 vasta tsitaadiga

Töötab 8)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 21.01.2009 01:03:19 vasta tsitaadiga

Töötab 82.131.54.x
_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 21.01.2009 11:27:48 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Töötab 8)


Millised su IP esimesed 3 segmenti on ?
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 12:29:25 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas see just eriti rolli mängib a ma ei saa samuti online'is basskitarri õppida.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 21.01.2009 12:35:37 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
ma ei tea kas see just eriti rolli mängib a ma ei saa samuti online'is basskitarri õppida.

Küsimus ei ole õppida saamises, vaid saidile ligi pääsemises. icon_smile.gif
Kui just väga konfidentsiaalne pole, siis oleks tore, kui vastajad vähemalt osa oma IP'st ka siia kirjutavad.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 12:47:22 vasta tsitaadiga

deejott kirjutas:
Renq kirjutas:
ma ei tea kas see just eriti rolli mängib a ma ei saa samuti online'is basskitarri õppida.

Küsimus ei ole õppida saamises, vaid saidile ligi pääsemises. icon_smile.gif
Kui just väga konfidentsiaalne pole, siis oleks tore, kui vastajad vähemalt osa oma IP'st ka siia kirjutavad.


seda ma mõtlesingi, et ei saa õppida kuna ei saa sinna lehele. ip on 82.131.61.xxx

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 21:06:45 vasta tsitaadiga

deejott kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Töötab 8)


Millised su IP esimesed 3 segmenti on ?
85.253.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 16:53:19 vasta tsitaadiga

krt, isegi stv'l on baltic sport olemas a starman ei suuda seda endale hankida... arrrghhh icon_evil.gif

http://www.viasatsport.ee/index.php?id=70

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tormentor
HV vaatleja
Tormentor

liitunud: 29.12.2007




sõnum 23.01.2009 18:57:34 vasta tsitaadiga

Ma pääsen ligi Online Bass Lessonsile

85.253.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 23.01.2009 21:12:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit teab, mida võiks tähendada kaabelmodemi "infoleheküljel" (http://192.168.100.1/) Log-i all olev teade:

Time
- Time Not Established

Level
- Critical (3)

Description
- No Ranging Response received - T3 time-out

On see miskit mille üle muretseda ? icon_confused.gif
Sealt "Clear" pressimine kah ei korista seda teadet.

Asi selles, et kõik tundub mul siin toimivat tavapäraselt,
ühendus olemas, kiirused on nagu lubatud ...
... kuid täna hakkas silma, et modemil on kõik LEDid hakanud pidevalt põlema,
varasemast justkui meenub, et up/down striimi omad funktsioneerisid vastavalt side aktiivsusele ?
Või mu mälu petab mind? Sai justkui varasemalt vahest neil tulukestel silma peal hoides koormust jälgitud jne.
Hakkab äkiste modem hinge vaakuma?
Starmani telefonitibi arvas et ühenduse parameetrid paistavad neile kõik korras olevat ja LEDid "peavadki põlema".

Voolu tahapanekul on toimingud järgnevad:
algselt põlevad hetke kõik LEDid kuid jääb ainult Power, teisena hakkab downstriim, seejärel upstriim,
siis hakkab liiniLED vilkuma kuni saab jutule ja jääb põlema,
LANi kablit taha pannes jääb selle LED vilkuma ebakorrapäraselt nagu ikka.

Modem ise on SA EPX2203 , VoIP
ahjaa, telefoniliinide LEDid on ainukesena kustu kui neid ei kasuta.
Muudatus toimus vist peale ühte hiljutist restarti voolukaabli välja-sisse surkamise kaudu.
Uued taolised katsetused ei muuda LEDide seisu.
On kellelgi siit ehk sarnast kogemust olnud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 24.01.2009 01:12:52 vasta tsitaadiga

Peabki nii olema, seal statuse lehel näha, et peale "hiljutist restarti" sai modem ka uue softi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 24.01.2009 15:07:32 vasta tsitaadiga

No selge siis, tänud vastamast.
Kui see info tõene on, eks siis peab niiviisi, vigaste, ebaotstarbeliselt toimivate LEDidega edasi elama icon_wink.gif
Peab vist nüüd modemi silma alt ära peitu tõstma, narri tunnet tekitab, justkui pidavalt liinid huugaks.
Ma küll oma Statuse alt miski viimase updeidi aega välja ei loe, ainuke seotud asi seal oleks "Configuration file" nimi.
System-i all olev "Software Version" on mul v2.0.2r1162-080819
Telefonitibilt üritasingi justnimelt seda teada saada, et kas ehk nende poolt on toimunud miski muudatus, millepeale ei osatud miskit kosta.
Ja see eelmainitud veateade on kah tänaseks kadunud.
Tallinna kesklinn sündmuskohaks


viimati muutis nuub 25.01.2009 20:10:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 15:04:14 vasta tsitaadiga

Mul juhtus täna just sama asi, et nett kadus ära ja peale restarti hakkasid kõik tuled põlema.. enam ei vilgu mitte midagi aga nett töötab ja kõik paistab korras olevat. Ei tea mis nüüd muutus.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 16:52:31 vasta tsitaadiga

mul umbes kuu aega tagasi jäid keila korteris ka kõik tuled põlema, tallinna korteris aga täpselt samasugusel modemil pole sellist asja - "send" ja "receive" vilguvad nii nagu alati
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rossa
HV Guru

liitunud: 13.02.2004




sõnum 25.01.2009 22:37:39 vasta tsitaadiga

Tervitus.
Tellitud on mul Starmani mini pakett. Kuni eelmise nädala lõpuni oli kõik korras, siis algas mu kolgata teekond. Netiühendus hakkas katkema ja läägima. Paar päeva kannatasin ära ja saatsin Starmani kirjasid, siis tegin modemile restardi, veidiks ajaks lakkas netiühenduse katkemine ja läägimine, kuid seda kahjuks vahel paariks tunniks või pooleks tunniks. Ühendus on väga ebaühtlane. Pingides neti.ee'd, on vahel keskmiseks ca 4 tuhat ms, vahel ca 1,4 tuhat ms, vahel katkeb täiesti.
Modemi logi vaadates on näha, et iga kord peale modemile restardi tegemist tõmmatakse kusagilt software. Miks peab ta iga kord uuesti mingi tarkvara omale alla laadima?
Oskab ehk keegi midagi selgitavat öelda?

Tänan ja jääge terveks.


viimati muutis rossa 25.01.2009 23:15:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 23:03:34 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mul juhtus täna just sama asi, et nett kadus ära ja peale restarti hakkasid kõik tuled põlema.. enam ei vilgu mitte midagi aga nett töötab ja kõik paistab korras olevat. Ei tea mis nüüd muutus.
Sama siin icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 26.01.2009 00:40:09 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
pois11 kirjutas:
Mul juhtus täna just sama asi, et nett kadus ära ja peale restarti hakkasid kõik tuled põlema.. enam ei vilgu mitte midagi aga nett töötab ja kõik paistab korras olevat. Ei tea mis nüüd muutus.
Sama siin icon_rolleyes.gif


Uus soft.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 12:01:28 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:

Ja salvestatavat zuumboxi laadset seadet pole ka vist veel välja tulnud? Või juba on miskitki liikvel?


Ja pakubki Starman personaalset videosalvestit

See juba meeldib.

Saaks kuidagi rentida asja präeguse zuumboxi asemel - vat see oleks hea.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 12:10:30 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
PCman kirjutas:

Ja salvestatavat zuumboxi laadset seadet pole ka vist veel välja tulnud? Või juba on miskitki liikvel?


Ja pakubki Starman personaalset videosalvestit

See juba meeldib.

Saaks kuidagi rentida asja präeguse zuumboxi asemel - vat see oleks hea.

mis see dvb-t-se puutub see on ju kaabeltv jaoks mõeldud icon_eek.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 12:15:05 vasta tsitaadiga

inah kirjutas:
PCman kirjutas:
PCman kirjutas:

Ja salvestatavat zuumboxi laadset seadet pole ka vist veel välja tulnud? Või juba on miskitki liikvel?


Ja pakubki Starman personaalset videosalvestit

See juba meeldib.

Saaks kuidagi rentida asja präeguse zuumboxi asemel - vat see oleks hea.

mis see dvb-t-se puutub see on ju kaabeltv jaoks mõeldud icon_eek.gif

Pagan. Ma juba lootsin. icon_sad.gif
See on see kui esimesest reast kaugemale ei loe.... icon_redface.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 29.01.2009 19:49:09 vasta tsitaadiga

Praegu on Starmani tavaline kaabel, aga soovisin digi panna ja nad pakkusid 3 erineva digibox-i vahel valida. HUMAX HCX-800 C MHP, HUMAX CX-FOX C II/FI (w/o P) ja HUMAX CX-FOX.
Kuna pole eelnevalt kasutanud digiboxi, siis ei oska ka valida nende vahel?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 17:30:07 vasta tsitaadiga

Nonii, spetsialistid, milles probleem, kui leiab kõik zuumbox leiab kõik kanalid ülesse, nimekirjas on ka, aga mängib vaid esimest seitset, teistel on dollarimärk ees. Kuigi on tellitud täispakett ja värgid. Kui dollarimärgiga kanalile vajutada, siis näitab signaali ja tugevust ning ütleb, et ligipääs puudub. (signaali tugevus ja kvaliteet mõlemad 98-99%)


edit: klienditeenindus aitas

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 17:31:18 vasta tsitaadiga

carlking, helista sinna nende pornoliinile
1770 on nr.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 17:32:36 vasta tsitaadiga

Sain korda jah, millegipärast ei oldud teenust aktiveeritud vms, kuigi kuu aega on juba olnud tellitud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.01.2009 22:54:22 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Sain korda jah, millegipärast ei oldud teenust aktiveeritud vms, kuigi kuu aega on juba olnud tellitud.


No on ikka mõnel kannatust oodata dollarimärgi kadumist icon_eek.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 23:08:42 vasta tsitaadiga

jägaja, probleem oli ka antennis, jutu järgi oli kasutusel liiga võimas antenn, täna panin õige ja siis uurisin, et mida tegma peab, et kanaleid saada. Tegu ei ole minu isikliku koduga.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 14:09:49 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
jägaja, probleem oli ka antennis, jutu järgi oli kasutusel liiga võimas antenn,
rofl.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 14:14:11 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
carlking kirjutas:
jägaja, probleem oli ka antennis, jutu järgi oli kasutusel liiga võimas antenn,
rofl.gif



Ma ka seda ei tahtnud uskuda, arvan, et see paneelantenn oli siiski liiga lahja, kuna signaali tugevus ja kvaliteet olid väga lahjad sellega + mingi võimendi oli ka kasutusel, panin normaalse suure antenni ja võtsin võimendi ära, nüüd on mõlemad näitajad põhjas. Vähemalt töötab

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2009 23:52:18 vasta tsitaadiga

Klge, mustamäelased. Kas praegu mul ainult või teistel ka väheke uim on starmani nett?
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 13:42:16 vasta tsitaadiga

Tere, sai ostetud HD Zuumbox, tekkis küsimus USB pordi kohta, kas ta oskab sealt midagi muud ka teha, kui ainult SW updateda?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 03.02.2009 14:39:14 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Tere, sai ostetud HD Zuumbox, tekkis küsimus USB pordi kohta, kas ta oskab sealt midagi muud ka teha, kui ainult SW updateda?


teadaolevalt mitte.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.02.2009 20:12:45 vasta tsitaadiga

siin kesklinn
ja ütleks ka et lääg on peal
netist ei saa otse kossustriime vaadata,hakib jms
päeval jupsis ka nett , katkes jms
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pingu911
HV vaatleja
Pingu911

liitunud: 26.11.2007




sõnum 03.02.2009 21:06:19 vasta tsitaadiga

võin tartust raporteerida, et lääg on lausa häiriv. Katkemist ei tea, kuid alla on käinud kindlasti kuna eelnevalt töötanud striimidest võib nüüd ainult und näha:(
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 22:34:14 vasta tsitaadiga

Zuumis on täna keegi vist kergelt
Kanalilt, mida Zuum nimetab Fox Crime'ks, kust praegu peaks tulema Dexter, lõppes veidi aja eest "Invisible man" ja algas "Hercules". Kusjuures mõlemal sarjal on alla keevitatud (tundub, et) portugalikeelsed subtiitrid. Huvitav, mis kanal see päriselt tuleb sealt?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 22:36:34 vasta tsitaadiga

Dogbert, ilmselt juba tootjapoolne bläkk, Elion oli vähemalt kaine ka keeras pildi mustaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.