|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
11.01.2009 21:52:05
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
| See jah HD'd ei söö. Endal HD tüüneriga telekas olemas ja samuti must pilt, kõikidel Test kanalitel. |
eile õhtul oli History HD täitsa olemas (lisakaardita vaadatav). Praeguseks on tõesti kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
11.01.2009 22:02:05
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 00:40:23, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonnipunn
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
12.01.2009 10:46:51
|
|
|
| wiinanina kirjutas: |
| eile õhtul oli History HD täitsa olemas (lisakaardita vaadatav). Praeguseks on tõesti kadunud. |
Sai vist jah tiba vara hõisatud, keerati kraan kinni. Aga hea vähemalt seegi, et midagi neil HD kanalite suhtes siiski susiseb.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
12.01.2009 11:51:31
|
|
|
Vene telekanalite vahendaja nõutav 300 protsendi suurune hinnatõus sunnib Starmani alates tänasest lõpetama kõigis pakettides telekanali Pervõi Baltiskii Kanal (PBK) edastamise.
Täna kell 10 asendatakse PBK Starmani kaabeltelevisiooni võrkudes Tallinnas, Sillamäel, Tartus, Pärnus, Rakveres ja Valgas teemakanaliga Ohhota i Rõbalka .
Päris hea asendust, venelased kindlasti rõõmustavad
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
12.01.2009 13:37:55
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Vene telekanalite vahendaja nõutav 300 protsendi suurune hinnatõus sunnib Starmani alates tänasest lõpetama kõigis pakettides telekanali Pervõi Baltiskii Kanal (PBK) edastamise.
Täna kell 10 asendatakse PBK Starmani kaabeltelevisiooni võrkudes Tallinnas, Sillamäel, Tartus, Pärnus, Rakveres ja Valgas teemakanaliga Ohhota i Rõbalka .
Päris hea asendust, venelased kindlasti rõõmustavad  |
minumeelest võiks fantastiline nelik kohtusaalist "Notnoi Dozor +" esimese etv ja cnn'i asemele tuua.
| dpz kirjutas: |
| On kellelgi infot mis tulevad nende kahe spordikanali asemele? |
loogiline oleks, et see viasat sport baltic, ainult, et kas starman seda nüüd sisse tahab osta.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
12.01.2009 15:15:33
|
|
|
Kanal jälle töötab. Test 5 peal siis ning ilma vaatajakaardita (vähemalt minul) väljas peab olema ka conaxi kaart ning heli ei ole üldse. No jah hetkel suht mõttetu aga hea siiski et plaanivad kanalid sisse tuua. Loodan, et ilma mingi lisapaketita ja ikka inimlikud kanalid. Minuarust see History suht igav kraam, etem oleks need Discoverid ja kasvõi too Voom vms. Aga jah, hetkel testivad vaid.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.01.2009 11:50:03
|
|
|
| sarvik kirjutas: |
| Kui võimast masinat oleks vaja selle Luxe TV HD kanali normaalseks vaatamiseks? Profiilis oleva masinaga on prose kasutus 96% ja jõnksutab tugevalt. |
Endal prose kasutus mingi 20
prossa vist aga pilt j6nksutab ikka tollega. Varem Melody Zeniga toda jama polnud. (Muidu 1080p x264 filmid jooksevad sama l6dvalt nagu Xvid)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
19.01.2009 17:16:46
|
|
|
tänasest PBK tagasi starmanis... aga viasat sport balticust pole haisugi. krt kui närvi selline asi ajab... siis kui midagi ära võtta on vaja, tehakse seda välgukiirusel, kui midagi juurde panna oleks vaja... siis ei liiguta keegi sittagi.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
20.01.2009 08:46:22
|
|
|
| Ma olen 100% kindel, et siin pole asi Starmanis vaid ühes vastikuimas ettevõttes nimega viasat. Näed ise, milline on nende poliitika, Elionile keerati üldse kraanid kinni. Pole ühtegi viasati kanalit. Ja kuna samuti pole seda spordikanalit STV's ega mujal siis pole vist palju mõelda, milles asi. Eks ta aja jooksul võib muidugi tulla, a noh see oleneb jälle läbirääkimistest.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.01.2009 11:46:48
|
|
|
no mitte ainult starmanis. a siiski, kui meil on üks spordikanal, mis näitab suuremaid spordivõistlusi, seal hulgas ka eesti omasid ja eesti keeles. siis seda ei suudeta hankida. starman isegi ei tee juttu sellest. a vene kanalite ümber on selline tsirkus et vähe pole...
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
20.01.2009 12:21:44
|
|
|
vene kanalid ahju! pole neid kunagi vaadanud ja ei hakka vaatama ka. ja täpselt, Renq, selline tsirkus, et naerma ajab...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.01.2009 12:58:03
|
|
|
ahju neid siiski vast saata ei saa... kasvõi sel lihtsal põhjusel, et mu oma naine neid vaatab küll aga poleks neid nii väga vaja soosida ja suruda igale poole.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.01.2009 17:02:00
|
|
|
Kas keegi oskab öelda palju Starmanis tehniku väljakutsumine või töötund vms maksab? Nende kodulehelt ei suuda küll sellist infi leida.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejott
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2004
|
20.01.2009 22:34:06
|
|
|
Lugupeetud Starman'i internetiteenuse tarbijad, palun kontrollige kas te pääsete ligi lehele www.studybass.com (basskitarri online õppimine).
Mina ei pääse, teenusepakkuja kirjutas "kontrollige arvuti seadeid, meil töötab", seaded on kontrolliall, selles pole küss.
Tahaks lihtsalt välja uurida, milline ip'de vahemik blokeeritud on.
Minu ip on hetkel: 82.131.12.***
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
21.01.2009 00:26:09
|
|
|
Ei saa. IP: 82.131.62.xx
Teisest kodust töötab. MajaNet'i ühendus läbi compic'u.
Spoiler 
_________________ Vähem möla, pikem samm!
viimati muutis Lemmy 21.01.2009 00:31:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
21.01.2009 00:31:21
|
|
|
| Töötab 8)
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejott
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2004
|
21.01.2009 11:27:48
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
| Töötab 8) |
Millised su IP esimesed 3 segmenti on ?
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
21.01.2009 12:29:25
|
|
|
ma ei tea kas see just eriti rolli mängib a ma ei saa samuti online'is basskitarri õppida.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deejott
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.11.2004
|
21.01.2009 12:35:37
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| ma ei tea kas see just eriti rolli mängib a ma ei saa samuti online'is basskitarri õppida. |
Küsimus ei ole õppida saamises, vaid saidile ligi pääsemises.
Kui just väga konfidentsiaalne pole, siis oleks tore, kui vastajad vähemalt osa oma IP'st ka siia kirjutavad.
|
|
| Kommentaarid: 127 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
21.01.2009 12:47:22
|
|
|
| deejott kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| ma ei tea kas see just eriti rolli mängib a ma ei saa samuti online'is basskitarri õppida. |
Küsimus ei ole õppida saamises, vaid saidile ligi pääsemises.
Kui just väga konfidentsiaalne pole, siis oleks tore, kui vastajad vähemalt osa oma IP'st ka siia kirjutavad. |
seda ma mõtlesingi, et ei saa õppida kuna ei saa sinna lehele. ip on 82.131.61.xxx
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
21.01.2009 21:06:45
|
|
|
| deejott kirjutas: |
| -Margus- kirjutas: |
| Töötab 8) |
Millised su IP esimesed 3 segmenti on ? |
85.253.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
22.01.2009 16:53:19
|
|
|
krt, isegi stv'l on baltic sport olemas a starman ei suuda seda endale hankida... arrrghhh
http://www.viasatsport.ee/index.php?id=70
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tormentor
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007
|
23.01.2009 18:57:34
|
|
|
Ma pääsen ligi Online Bass Lessonsile
85.253.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuub
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2003
|
23.01.2009 21:12:17
|
|
|
Kas keegi siit teab, mida võiks tähendada kaabelmodemi "infoleheküljel" (http://192.168.100.1/) Log-i all olev teade:
Time
- Time Not Established
Level
- Critical (3)
Description
- No Ranging Response received - T3 time-out
On see miskit mille üle muretseda ?
Sealt "Clear" pressimine kah ei korista seda teadet.
Asi selles, et kõik tundub mul siin toimivat tavapäraselt,
ühendus olemas, kiirused on nagu lubatud ...
... kuid täna hakkas silma, et modemil on kõik LEDid hakanud pidevalt põlema,
varasemast justkui meenub, et up/down striimi omad funktsioneerisid vastavalt side aktiivsusele ?
Või mu mälu petab mind? Sai justkui varasemalt vahest neil tulukestel silma peal hoides koormust jälgitud jne.
Hakkab äkiste modem hinge vaakuma?
Starmani telefonitibi arvas et ühenduse parameetrid paistavad neile kõik korras olevat ja LEDid "peavadki põlema".
Voolu tahapanekul on toimingud järgnevad:
algselt põlevad hetke kõik LEDid kuid jääb ainult Power, teisena hakkab downstriim, seejärel upstriim,
siis hakkab liiniLED vilkuma kuni saab jutule ja jääb põlema,
LANi kablit taha pannes jääb selle LED vilkuma ebakorrapäraselt nagu ikka.
Modem ise on SA EPX2203 , VoIP
ahjaa, telefoniliinide LEDid on ainukesena kustu kui neid ei kasuta.
Muudatus toimus vist peale ühte hiljutist restarti voolukaabli välja-sisse surkamise kaudu.
Uued taolised katsetused ei muuda LEDide seisu.
On kellelgi siit ehk sarnast kogemust olnud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002

|
24.01.2009 01:12:52
|
|
|
| Peabki nii olema, seal statuse lehel näha, et peale "hiljutist restarti" sai modem ka uue softi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuub
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2003
|
24.01.2009 15:07:32
|
|
|
No selge siis, tänud vastamast.
Kui see info tõene on, eks siis peab niiviisi, vigaste, ebaotstarbeliselt toimivate LEDidega edasi elama
Peab vist nüüd modemi silma alt ära peitu tõstma, narri tunnet tekitab, justkui pidavalt liinid huugaks.
Ma küll oma Statuse alt miski viimase updeidi aega välja ei loe, ainuke seotud asi seal oleks "Configuration file" nimi.
System-i all olev "Software Version" on mul v2.0.2r1162-080819
Telefonitibilt üritasingi justnimelt seda teada saada, et kas ehk nende poolt on toimunud miski muudatus, millepeale ei osatud miskit kosta.
Ja see eelmainitud veateade on kah tänaseks kadunud.
Tallinna kesklinn sündmuskohaks
viimati muutis nuub 25.01.2009 20:10:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
25.01.2009 15:04:14
|
|
|
| Mul juhtus täna just sama asi, et nett kadus ära ja peale restarti hakkasid kõik tuled põlema.. enam ei vilgu mitte midagi aga nett töötab ja kõik paistab korras olevat. Ei tea mis nüüd muutus.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
25.01.2009 16:52:31
|
|
|
| mul umbes kuu aega tagasi jäid keila korteris ka kõik tuled põlema, tallinna korteris aga täpselt samasugusel modemil pole sellist asja - "send" ja "receive" vilguvad nii nagu alati
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rossa
HV Guru
liitunud: 13.02.2004
|
25.01.2009 22:37:39
|
|
|
Tervitus.
Tellitud on mul Starmani mini pakett. Kuni eelmise nädala lõpuni oli kõik korras, siis algas mu kolgata teekond. Netiühendus hakkas katkema ja läägima. Paar päeva kannatasin ära ja saatsin Starmani kirjasid, siis tegin modemile restardi, veidiks ajaks lakkas netiühenduse katkemine ja läägimine, kuid seda kahjuks vahel paariks tunniks või pooleks tunniks. Ühendus on väga ebaühtlane. Pingides neti.ee'd, on vahel keskmiseks ca 4 tuhat ms, vahel ca 1,4 tuhat ms, vahel katkeb täiesti.
Modemi logi vaadates on näha, et iga kord peale modemile restardi tegemist tõmmatakse kusagilt software. Miks peab ta iga kord uuesti mingi tarkvara omale alla laadima?
Oskab ehk keegi midagi selgitavat öelda?
Tänan ja jääge terveks.
viimati muutis rossa 25.01.2009 23:15:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
25.01.2009 23:03:34
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Mul juhtus täna just sama asi, et nett kadus ära ja peale restarti hakkasid kõik tuled põlema.. enam ei vilgu mitte midagi aga nett töötab ja kõik paistab korras olevat. Ei tea mis nüüd muutus. |
Sama siin
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
26.01.2009 00:40:09
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Mul juhtus täna just sama asi, et nett kadus ära ja peale restarti hakkasid kõik tuled põlema.. enam ei vilgu mitte midagi aga nett töötab ja kõik paistab korras olevat. Ei tea mis nüüd muutus. |
Sama siin  |
Uus soft.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
28.01.2009 12:01:28
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Ja salvestatavat zuumboxi laadset seadet pole ka vist veel välja tulnud? Või juba on miskitki liikvel? |
Ja pakubki Starman personaalset videosalvestit
See juba meeldib.
Saaks kuidagi rentida asja präeguse zuumboxi asemel - vat see oleks hea.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inah
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2003
|
28.01.2009 12:10:30
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Ja salvestatavat zuumboxi laadset seadet pole ka vist veel välja tulnud? Või juba on miskitki liikvel? |
Ja pakubki Starman personaalset videosalvestit
See juba meeldib.
Saaks kuidagi rentida asja präeguse zuumboxi asemel - vat see oleks hea. |
mis see dvb-t-se puutub see on ju kaabeltv jaoks mõeldud
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
28.01.2009 12:15:05
|
|
|
| inah kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
Ja salvestatavat zuumboxi laadset seadet pole ka vist veel välja tulnud? Või juba on miskitki liikvel? |
Ja pakubki Starman personaalset videosalvestit
See juba meeldib.
Saaks kuidagi rentida asja präeguse zuumboxi asemel - vat see oleks hea. |
mis see dvb-t-se puutub see on ju kaabeltv jaoks mõeldud  |
Pagan. Ma juba lootsin.
See on see kui esimesest reast kaugemale ei loe....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joos
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2002
|
29.01.2009 19:49:09
|
|
|
Praegu on Starmani tavaline kaabel, aga soovisin digi panna ja nad pakkusid 3 erineva digibox-i vahel valida. HUMAX HCX-800 C MHP, HUMAX CX-FOX C II/FI (w/o P) ja HUMAX CX-FOX.
Kuna pole eelnevalt kasutanud digiboxi, siis ei oska ka valida nende vahel?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.01.2009 17:30:07
|
|
|
Nonii, spetsialistid, milles probleem, kui leiab kõik zuumbox leiab kõik kanalid ülesse, nimekirjas on ka, aga mängib vaid esimest seitset, teistel on dollarimärk ees. Kuigi on tellitud täispakett ja värgid. Kui dollarimärgiga kanalile vajutada, siis näitab signaali ja tugevust ning ütleb, et ligipääs puudub. (signaali tugevus ja kvaliteet mõlemad 98-99%)
edit: klienditeenindus aitas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
31.01.2009 17:31:18
|
|
|
carlking, helista sinna nende pornoliinile
1770 on nr.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.01.2009 17:32:36
|
|
|
Sain korda jah, millegipärast ei oldud teenust aktiveeritud vms, kuigi kuu aega on juba olnud tellitud.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.01.2009 22:54:22
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Sain korda jah, millegipärast ei oldud teenust aktiveeritud vms, kuigi kuu aega on juba olnud tellitud. |
No on ikka mõnel kannatust oodata dollarimärgi kadumist
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.01.2009 23:08:42
|
|
|
jägaja, probleem oli ka antennis, jutu järgi oli kasutusel liiga võimas antenn, täna panin õige ja siis uurisin, et mida tegma peab, et kanaleid saada. Tegu ei ole minu isikliku koduga.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
01.02.2009 14:09:49
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| jägaja, probleem oli ka antennis, jutu järgi oli kasutusel liiga võimas antenn, |
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.02.2009 14:14:11
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| jägaja, probleem oli ka antennis, jutu järgi oli kasutusel liiga võimas antenn, |
 |
Ma ka seda ei tahtnud uskuda, arvan, et see paneelantenn oli siiski liiga lahja, kuna signaali tugevus ja kvaliteet olid väga lahjad sellega + mingi võimendi oli ka kasutusel, panin normaalse suure antenni ja võtsin võimendi ära, nüüd on mõlemad näitajad põhjas. Vähemalt töötab
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.02.2009 23:52:18
|
|
|
Klge, mustamäelased. Kas praegu mul ainult või teistel ka väheke uim on starmani nett?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
03.02.2009 13:42:16
|
|
|
| Tere, sai ostetud HD Zuumbox, tekkis küsimus USB pordi kohta, kas ta oskab sealt midagi muud ka teha, kui ainult SW updateda?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
03.02.2009 14:39:14
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| Tere, sai ostetud HD Zuumbox, tekkis küsimus USB pordi kohta, kas ta oskab sealt midagi muud ka teha, kui ainult SW updateda? |
teadaolevalt mitte.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
03.02.2009 20:12:45
|
|
|
siin kesklinn
ja ütleks ka et lääg on peal
netist ei saa otse kossustriime vaadata,hakib jms
päeval jupsis ka nett , katkes jms
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pingu911
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2007
|
03.02.2009 21:06:19
|
|
|
| võin tartust raporteerida, et lääg on lausa häiriv. Katkemist ei tea, kuid alla on käinud kindlasti kuna eelnevalt töötanud striimidest võib nüüd ainult und näha:(
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.02.2009 22:34:14
|
|
|
Zuumis on täna keegi vist kergelt
Kanalilt, mida Zuum nimetab Fox Crime'ks, kust praegu peaks tulema Dexter, lõppes veidi aja eest "Invisible man" ja algas "Hercules". Kusjuures mõlemal sarjal on alla keevitatud (tundub, et) portugalikeelsed subtiitrid. Huvitav, mis kanal see päriselt tuleb sealt?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.02.2009 22:36:34
|
|
|
Dogbert, ilmselt juba tootjapoolne bläkk, Elion oli vähemalt kaine ka keeras pildi mustaks
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|