Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 03.01.2009 02:19:09 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Pühapäeval tulen ka võib-olla teiega pelama. Saab kohe uue hiiremati ära katsetada 8) Tahan näha, kas tavalisel ja korralikul gameri matil on ka siis vahet või ei icon_lol.gif


ega ikka on vahe küll:D kui oma vana 25 eekuse mati kunagi razeri extract mati vastu vahetasin oli efekt ikka thumbs_up.gif . Ise ka homme a/e servusse kõmmutama.see servu nagu kodu servux muutunud paari päevaga:D

_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 21:48:21 vasta tsitaadiga

Mängumehed nüüd A|e-sse,viimased 3 tundi on servu iluisti täis olnud aj osad AHV-id juba saevad icon_lol.gif
5 sloti on vabad,ilus puhas mäng.
Hetkel ise monitoorin,kuna vaja suti teisi asju ajada
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:22:21 vasta tsitaadiga

Hüppasin kah korra ühte match'i sisse. Kuigi CoD4'ja pole suht kaua näppinud ja ise viimati mängisin WaW'i, siis tundub et läks täitsa hästi:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:26:42 vasta tsitaadiga

Dude ., see oli viimane map kus OPforce sai tanki korralikult pandud icon_razz.gif
Nagu ta on ,tiimi töö
Samas mängija ABS on meil erilise staatuse alla sattunud oma skilli pärast icon_lol.gif
Enamus külalisi aravb et tegemist on üüber BOT-i või tsiiteriga 8)
Kasutaja aurah thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:35:34 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Dude ., see oli viimane map kus OPforce sai tanki korralikult pandud icon_razz.gif
Nagu ta on ,tiimi töö
Samas mängija ABS on meil erilise staatuse alla sattunud oma skilli pärast icon_lol.gif
Enamus külalisi aravb et tegemist on üüber BOT-i või tsiiteriga 8)
Kasutaja aurah thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Aga seepärast võikski KillCam'id peale panna. thumbs_up.gif Ehk aitaks midagi. Niipalju, kui mina olen aru saanud on killcam'ide vastu ainult cheaterid ja kämperid..

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:48:15 vasta tsitaadiga

Ärge killcami küll peale pange thumbs_down.gif icon_lol.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:49:00 vasta tsitaadiga

p2ris viitsib killcami vaadata ju... please no.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:50:36 vasta tsitaadiga

Ma nii harjunud alati kui surma saan läheb näpp automaatselt F peale icon_biggrin.gif
Ma hetkel mängida ei saa iw3mp.exe error , loodan et peale formatit saan korda. icon_wink.gif

_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 22:55:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga seepärast võikski KillCam'id peale panna. Ehk aitaks midagi. Niipalju, kui mina olen aru saanud on killcam'ide vastu ainult cheaterid ja kämperid..

kill kämm on idiootsus kuubis imo icon_neutral.gif
Mis tarbeks seda vaja on kui on peal bunkbuster jms.
Lisaks admin monitoorib.
Koos killcamiga tuleb wait time mis on pain onthe ass thumbs_down.gif
Meie servus on instant action ja stiil WAR.
see et kellelgil on cämperid jalus on ainult skilli taga,kui saad pihta siis peaks ju mälu olema kes ja kus kämpis.
Servu on uptime alates jul. 08 ja see vahetati välja Q prosede peale,et ei oleks lag-i thumbs_up.gif +vahetasime teenusepakkujat UK-s
cheaterid ei esine rohkem kui 1-3min. kuna keegi annab neile ban-i või ip ban-i
Oleme võtnud ka kasutusele HLSW kust saab ban-i kogu calan kui vaja icon_idea.gif
Seega ei ole asi ainult bunkbusteri määrata.
parimat Woll
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 09:46:21 vasta tsitaadiga

Njaa, ise väga nende serverite asjadega kursis ei ole. Olen tegelikult kuulnud, et teeb serverit aeglasemaks vms, aga põhimõtteliselt kes ei taha vaadata mõnda head surma võib alati ennem f'i vajuada ja ei pea midagi vaatama.

Aga igatahes... Ega kellelgi, kes selle special editioni ära ärisid posterit üle ei ole? Ja kust üldse World at War'i posterit leida võiks?

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 14:56:12 vasta tsitaadiga

mul on 2 posterit. cod4 oma st. muud kraami ka. icon_wink.gif waw asju aint mitte.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.01.2009 15:23:35 vasta tsitaadiga

Dude ., cheatereid paljastad sa specatate'imisega ennemini kui killcamiga. Keegi kasutab UAV'd ja laseb su läbi seina maha, sa killcamis pistad kohe vinguma, et wallhack icon_razz.gif

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Aga seepärast võikski KillCam'id peale panna. Ehk aitaks midagi. Niipalju, kui mina olen aru saanud on killcam'ide vastu ainult cheaterid ja kämperid..

kill kämm on idiootsus kuubis imo icon_neutral.gif
Mis tarbeks seda vaja on kui on peal bunkbuster jms.


Usu mind, PunkBuster ei püüa sul mitte ühtki vähegi paremat häkki kinni icon_razz.gif
Ei aita ka pb_ss tegemine enam. Isegi screenid on puhtad nüüd. Meil näiteks lajatas pb ühele klannikaaslasele bänni häkkimiskatse eest icon_biggrin.gif Ja ei võtagi maha, tüüp ostis netist $20 eest uue cd-key.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 15:26:15 vasta tsitaadiga

mulle ütles seda üks aimboti kasutaja näkku et tal vahetpole kui pb ta ära bannib, ta lihtsalt ostab uue cd-key ja cheatib jälle.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.01.2009 15:28:58 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
mulle ütles seda üks aimboti kasutaja näkku et tal vahetpole kui pb ta ära bannib, ta lihtsalt ostab uue cd-key ja cheatib jälle.


Ma ei saa aru, et milleks raha raisata? Need adekvaatsed botid maksavad ju ka raha. Põhimõttelised teistele keerajad? icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 16:31:36 vasta tsitaadiga

Raske lapsepõlv. Või siis lihtsalt muud moodi kille ei saa ja tunnevad ennast tähtsatena siis.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 17:54:27 vasta tsitaadiga

Tulge praegu mängu ! icon_smile.gif 80.79.117.140:28960
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 21:19:12 vasta tsitaadiga

iw3mp.exe error kõiki asju proovinud , mitte midagi ei aita . icon_evil.gif
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 21:26:32 vasta tsitaadiga

miqu, Vista või XP icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 21:35:46 vasta tsitaadiga

Xp 64bit.
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 21:46:29 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
Xp 64bit.

Sellega mul pole kokkupuudet olnud icon_neutral.gif
Vista all oli vaja heli seadetes osadel konfidel muuta max bitrate ära
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 06.01.2009 22:41:15 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
iw3mp.exe error kõiki asju proovinud , mitte midagi ei aita . icon_evil.gif


tead mis !

mul oli kunagi siuke vigur Emaplaadiga P5Q Pro icon_biggrin.gif

ja kõige haigem lahendus oli see et, tuli pista microfoni juhe, emaplaadil mikrofoni auku icon_biggrin.gif

ja VOILA icon_biggrin.gif mäng läks tööle.. täiesti uskumatu shit, a oligi nii.. icon_razz.gif

Mul tuttaval oli sama prob. ja kuskilt foorumist leidis selle lahenduse, proovi ka !
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 22:43:41 vasta tsitaadiga

hmm , sain juba vajalikud failid. Algul oli selline nali , et panin kõik võimalikud Heli pistikud igast värke täis icon_biggrin.gif
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 06.01.2009 22:50:40 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
hmm , sain juba vajalikud failid. Algul oli selline nali , et panin kõik võimalikud Heli pistikud igast värke täis icon_biggrin.gif


No selge, aga see on tõesti nii veider :d ma alguses ei uskund oma silmi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 00:02:59 vasta tsitaadiga

uuematel mängudel on jah helidega midagi paigast ära icon_biggrin.gif
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 16:54:21 vasta tsitaadiga

wanawoll, sul serveris 2 tüüpi marty'iga icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 17:04:06 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
wanawoll, sul serveris 2 tüüpi marty'iga icon_neutral.gif

Ära siia OT-ta icon_neutral.gif
selleks PS
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 17:09:39 vasta tsitaadiga

tee xfire siis ei pea psimagi. icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 18:08:42 vasta tsitaadiga

Sammer, Kui ma olen saadaval siis olen spectator,kui teen tööd või miskit siis mind pole ja pole mõtet koinida.
Mul on muu elu ka peale COD-i ja HV beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 18:31:29 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Sammer, Mul on muu elu ka peale COD-i ja HV beer_yum.gif

no way icon_eek.gif
keegi mõnda programmi oskab soovitada millega statsid saaks salvestada?et nagu peale formati ei peaks uuesti alustama.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 18:43:48 vasta tsitaadiga

apelsin16, Windowsi built in tool named Copy & Paste
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 18:44:50 vasta tsitaadiga

ei tööta
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2009 19:29:56 vasta tsitaadiga

apelsin16, http://206.123.116.41/~nsaneus/forums/index.php?showtopic=970
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 07.01.2009 19:38:18 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
apelsin16, http://206.123.116.41/~nsaneus/forums/index.php?showtopic=970


Kas sa oled seda proovind ja oled jägu saanud ?

seal kirjas igast asju, kellel pole töödand, näit ma präält mõtlen et,
kuda "tagasi" patchida saab ? 1,5'eks .. et see programm töötaks ?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 20:25:00 vasta tsitaadiga

Ikka iw3mp.exe error ja mikri plugimine ei aita.
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2009 20:33:43 vasta tsitaadiga

recent, mul töötas see ilusasti.

Ja miks sa tagasi tahad patchida?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 21:27:45 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
Ikka iw3mp.exe error ja mikri plugimine ei aita.

osta uus helikaart icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 21:28:03 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
Ikka iw3mp.exe error ja mikri plugimine ei aita.


Kõike vä FORMAT C: oled teinud? Reinstallid särgid värgid?

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 21:29:03 vasta tsitaadiga

tegi juba formati vist. see on mingi asus onboard soundcardi viga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 21:46:46 vasta tsitaadiga

MSI NEO 2 FIR , kõik töötab aga mingi kamm on ikka , uus win ka peal.
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 08.01.2009 02:13:53 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
recent, mul töötas see ilusasti.

Ja miks sa tagasi tahad patchida?


Lugesin lihtsalt sealt topicust, kus lingi andsid et, kui 1.7'mega ei tööta, tuleb COD4 downgradeda.. kuni 1.5 patchile, et seal peaks reaalselt hästi töötama.
a kui sa ütled nii, siis teine variant oleks see et, kui sul prog tõmmatud, äkki paned selle kuskile mujale üles, kuna sealt antud lingist
proovisin ma tõmmata icon_biggrin.gif aga sattusin nii võssa icon_biggrin.gif ja ei saand programmi sisse, äkki annad õige lingi kus sa ülesse paned mulle PS'i!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005



Online
sõnum 08.01.2009 19:03:54 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
MSI NEO 2 FIR , kõik töötab aga mingi kamm on ikka , uus win ka peal.


Proovi prose clocki maha võtta. Pane näiteks def clock ja proovi siis natu pelada. Mul loopis ka COD4 sama errorit, kui prose oli mingi 4,3GHz peal, kusjuures ühegi teise mänguga probleeme ei olnud. Proovisin ka igasugu heliga seotud trikke, need ei aidanud mõhkugi. Nüüd prose 3,6 peal ja pole cod-idega probleeme olnud enam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 10.01.2009 06:15:58 vasta tsitaadiga

On kuidagi võimalik failid ümber copyda kui kõvakettale format teha et xp kaduma ei läheks ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2009 13:51:54 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
On kuidagi võimalik failid ümber copyda kui kõvakettale format teha et xp kaduma ei läheks ?

ma ei saa küsimusele pihta. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2009 14:08:34 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
On kuidagi võimalik failid ümber copyda kui kõvakettale format teha et xp kaduma ei läheks ?

On küll,tõsta COD4 kaustast mpdata fail välja või tee tervest profiili kaustast copy.
Asja nimi on EXP mitte XP icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
curiousm
HV vaatleja
curiousm

liitunud: 13.11.2004




sõnum 11.01.2009 16:30:49 vasta tsitaadiga

Mul on aga selline huvitav probleem, et netis mängides, connectin serverisse, saan mingi minuti paar mängida ja siis tuleb julm lag sisse, menüüs hiir ka laggib. Lahkun serverist ja jälle kõik korras. Enamuste serverite puhul on selline probleem, siiani olen leidnud ainult 1 serveri, kus saab mängida.
On kellelgi veel sellist jama olnud?

Mõtlesin mängu reinstalli peale ka, aga mul ei ole praegu plaati siin ja selle saaksin alles paari nädala pärast kätte. Ehk teab keegi, milles jama on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2009 16:53:39 vasta tsitaadiga

curiousm kirjutas:
Mul on aga selline huvitav probleem, et netis mängides, connectin serverisse, saan mingi minuti paar mängida ja siis tuleb julm lag sisse, menüüs hiir ka laggib. Lahkun serverist ja jälle kõik korras. Enamuste serverite puhul on selline probleem, siiani olen leidnud ainult 1 serveri, kus saab mängida.
On kellelgi veel sellist jama olnud?

Mõtlesin mängu reinstalli peale ka, aga mul ei ole praegu plaati siin ja selle saaksin alles paari nädala pärast kätte. Ehk teab keegi, milles jama on?

äkki on arvuti lahja või interneti kiirus saast?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
curiousm
HV vaatleja
curiousm

liitunud: 13.11.2004




sõnum 11.01.2009 16:56:40 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:

äkki on arvuti lahja või interneti kiirus saast?


Ei ole. Mäng jookseb, nii singleplayeris kui ka üksikutes MP serverites. Ja nett on ka korralik. Paar minutit saan igas serveris korralikult mängida ja siis äkitselt võtab kinni.


PS: Leidsin ühe sellise teema google'ist ka aga seal soovitatakse ka reinstalli, mida mul praegu ei ole võimalik teha. link


viimati muutis curiousm 11.01.2009 17:00:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.01.2009 16:59:03 vasta tsitaadiga

Kunagi oli sama jama mis kadus täiesti lambist ära uuesti icon_mad.gif Mängust sai välja vaid task manageriga mängu sulgedes. a vist sa ireinstall tehtud mängule vms..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.01.2009 18:47:43 vasta tsitaadiga

Crackitud serveris mängid, sellepärast see lag tulebki. Varem vist oli all vasakus servas kiri ka, et This server is banned by punkbuster vms.
Kuigi enamus neid servereid on kinni või vajavad spetsomm fiksi, et mängida, siis neid ikka leidub veel.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
curiousm
HV vaatleja
curiousm

liitunud: 13.11.2004




sõnum 11.01.2009 20:25:17 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Crackitud serveris mängid, sellepärast see lag tulebki. Varem vist oli all vasakus servas kiri ka, et This server is banned by punkbuster vms.
Kuigi enamus neid servereid on kinni või vajavad spetsomm fiksi, et mängida, siis neid ikka leidub veel.


Ja mis see nende crackitud serverite juures seda lagi tekitab?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.