|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
03.01.2009 02:19:09
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
Pühapäeval tulen ka võib-olla teiega pelama. Saab kohe uue hiiremati ära katsetada 8) Tahan näha, kas tavalisel ja korralikul gameri matil on ka siis vahet või ei  |
ega ikka on vahe küll:D kui oma vana 25 eekuse mati kunagi razeri extract mati vastu vahetasin oli efekt ikka . Ise ka homme a/e servusse kõmmutama.see servu nagu kodu servux muutunud paari päevaga:D
_________________ eGun ftw |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.01.2009 21:48:21
|
|
|
Mängumehed nüüd A|e-sse,viimased 3 tundi on servu iluisti täis olnud aj osad AHV-id juba saevad
5 sloti on vabad,ilus puhas mäng.
Hetkel ise monitoorin,kuna vaja suti teisi asju ajada
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
03.01.2009 22:22:21
|
|
|
Hüppasin kah korra ühte match'i sisse. Kuigi CoD4'ja pole suht kaua näppinud ja ise viimati mängisin WaW'i, siis tundub et läks täitsa hästi:
Spoiler 
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.01.2009 22:26:42
|
|
|
Dude ., see oli viimane map kus OPforce sai tanki korralikult pandud
Nagu ta on ,tiimi töö
Samas mängija ABS on meil erilise staatuse alla sattunud oma skilli pärast
Enamus külalisi aravb et tegemist on üüber BOT-i või tsiiteriga 8)
Kasutaja aurah
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
03.01.2009 22:35:34
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Dude ., see oli viimane map kus OPforce sai tanki korralikult pandud
Nagu ta on ,tiimi töö
Samas mängija ABS on meil erilise staatuse alla sattunud oma skilli pärast
Enamus külalisi aravb et tegemist on üüber BOT-i või tsiiteriga 8)
Kasutaja aurah  |
Aga seepärast võikski KillCam'id peale panna. Ehk aitaks midagi. Niipalju, kui mina olen aru saanud on killcam'ide vastu ainult cheaterid ja kämperid..
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
03.01.2009 22:48:15
|
|
|
Ärge killcami küll peale pange
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
03.01.2009 22:49:00
|
|
|
p2ris viitsib killcami vaadata ju... please no.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
03.01.2009 22:50:36
|
|
|
Ma nii harjunud alati kui surma saan läheb näpp automaatselt F peale
Ma hetkel mängida ei saa iw3mp.exe error , loodan et peale formatit saan korda.
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.01.2009 22:55:42
|
|
|
| tsitaat: |
Aga seepärast võikski KillCam'id peale panna. Ehk aitaks midagi. Niipalju, kui mina olen aru saanud on killcam'ide vastu ainult cheaterid ja kämperid..
|
kill kämm on idiootsus kuubis imo
Mis tarbeks seda vaja on kui on peal bunkbuster jms.
Lisaks admin monitoorib.
Koos killcamiga tuleb wait time mis on pain onthe ass
Meie servus on instant action ja stiil WAR.
see et kellelgil on cämperid jalus on ainult skilli taga,kui saad pihta siis peaks ju mälu olema kes ja kus kämpis.
Servu on uptime alates jul. 08 ja see vahetati välja Q prosede peale,et ei oleks lag-i +vahetasime teenusepakkujat UK-s
cheaterid ei esine rohkem kui 1-3min. kuna keegi annab neile ban-i või ip ban-i
Oleme võtnud ka kasutusele HLSW kust saab ban-i kogu calan kui vaja
Seega ei ole asi ainult bunkbusteri määrata.
parimat Woll
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
04.01.2009 09:46:21
|
|
|
Njaa, ise väga nende serverite asjadega kursis ei ole. Olen tegelikult kuulnud, et teeb serverit aeglasemaks vms, aga põhimõtteliselt kes ei taha vaadata mõnda head surma võib alati ennem f'i vajuada ja ei pea midagi vaatama.
Aga igatahes... Ega kellelgi, kes selle special editioni ära ärisid posterit üle ei ole? Ja kust üldse World at War'i posterit leida võiks?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
04.01.2009 14:56:12
|
|
|
mul on 2 posterit. cod4 oma st. muud kraami ka. waw asju aint mitte.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
04.01.2009 15:23:35
|
|
|
Dude ., cheatereid paljastad sa specatate'imisega ennemini kui killcamiga. Keegi kasutab UAV'd ja laseb su läbi seina maha, sa killcamis pistad kohe vinguma, et wallhack
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
Aga seepärast võikski KillCam'id peale panna. Ehk aitaks midagi. Niipalju, kui mina olen aru saanud on killcam'ide vastu ainult cheaterid ja kämperid..
|
kill kämm on idiootsus kuubis imo
Mis tarbeks seda vaja on kui on peal bunkbuster jms.
|
Usu mind, PunkBuster ei püüa sul mitte ühtki vähegi paremat häkki kinni
Ei aita ka pb_ss tegemine enam. Isegi screenid on puhtad nüüd. Meil näiteks lajatas pb ühele klannikaaslasele bänni häkkimiskatse eest Ja ei võtagi maha, tüüp ostis netist $20 eest uue cd-key.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
04.01.2009 15:26:15
|
|
|
| mulle ütles seda üks aimboti kasutaja näkku et tal vahetpole kui pb ta ära bannib, ta lihtsalt ostab uue cd-key ja cheatib jälle.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
04.01.2009 15:28:58
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| mulle ütles seda üks aimboti kasutaja näkku et tal vahetpole kui pb ta ära bannib, ta lihtsalt ostab uue cd-key ja cheatib jälle. |
Ma ei saa aru, et milleks raha raisata? Need adekvaatsed botid maksavad ju ka raha. Põhimõttelised teistele keerajad?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
04.01.2009 16:31:36
|
|
|
Raske lapsepõlv. Või siis lihtsalt muud moodi kille ei saa ja tunnevad ennast tähtsatena siis.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
04.01.2009 17:54:27
|
|
|
Tulge praegu mängu ! 80.79.117.140:28960
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
06.01.2009 21:19:12
|
|
|
iw3mp.exe error kõiki asju proovinud , mitte midagi ei aita .
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.01.2009 21:26:32
|
|
|
miqu, Vista või XP
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
06.01.2009 21:35:46
|
|
|
Xp 64bit.
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.01.2009 21:46:29
|
|
|
Sellega mul pole kokkupuudet olnud
Vista all oli vaja heli seadetes osadel konfidel muuta max bitrate ära
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
06.01.2009 22:41:15
|
|
|
| miqu kirjutas: |
iw3mp.exe error kõiki asju proovinud , mitte midagi ei aita .  |
tead mis !
mul oli kunagi siuke vigur Emaplaadiga P5Q Pro
ja kõige haigem lahendus oli see et, tuli pista microfoni juhe, emaplaadil mikrofoni auku
ja VOILA mäng läks tööle.. täiesti uskumatu shit, a oligi nii..
Mul tuttaval oli sama prob. ja kuskilt foorumist leidis selle lahenduse, proovi ka !
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
06.01.2009 22:43:41
|
|
|
hmm , sain juba vajalikud failid. Algul oli selline nali , et panin kõik võimalikud Heli pistikud igast värke täis
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
06.01.2009 22:50:40
|
|
|
| miqu kirjutas: |
hmm , sain juba vajalikud failid. Algul oli selline nali , et panin kõik võimalikud Heli pistikud igast värke täis  |
No selge, aga see on tõesti nii veider :d ma alguses ei uskund oma silmi
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
07.01.2009 00:02:59
|
|
|
uuematel mängudel on jah helidega midagi paigast ära
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
07.01.2009 16:54:21
|
|
|
wanawoll, sul serveris 2 tüüpi marty'iga
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.01.2009 17:04:06
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
wanawoll, sul serveris 2 tüüpi marty'iga  |
Ära siia OT-ta
selleks PS
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
07.01.2009 17:09:39
|
|
|
tee xfire siis ei pea psimagi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.01.2009 18:08:42
|
|
|
Sammer, Kui ma olen saadaval siis olen spectator,kui teen tööd või miskit siis mind pole ja pole mõtet koinida.
Mul on muu elu ka peale COD-i ja HV
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
07.01.2009 18:31:29
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Sammer, Mul on muu elu ka peale COD-i ja HV  |
no way
keegi mõnda programmi oskab soovitada millega statsid saaks salvestada?et nagu peale formati ei peaks uuesti alustama.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
07.01.2009 18:43:48
|
|
|
| apelsin16, Windowsi built in tool named Copy & Paste
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
07.01.2009 18:44:50
|
|
|
| ei tööta
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
07.01.2009 19:38:18
|
|
|
Kas sa oled seda proovind ja oled jägu saanud ?
seal kirjas igast asju, kellel pole töödand, näit ma präält mõtlen et,
kuda "tagasi" patchida saab ? 1,5'eks .. et see programm töötaks ?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
07.01.2009 20:25:00
|
|
|
Ikka iw3mp.exe error ja mikri plugimine ei aita.
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
07.01.2009 20:33:43
|
|
|
recent, mul töötas see ilusasti.
Ja miks sa tagasi tahad patchida?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
07.01.2009 21:27:45
|
|
|
| miqu kirjutas: |
| Ikka iw3mp.exe error ja mikri plugimine ei aita. |
osta uus helikaart
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
07.01.2009 21:28:03
|
|
|
| miqu kirjutas: |
| Ikka iw3mp.exe error ja mikri plugimine ei aita. |
Kõike vä FORMAT C: oled teinud? Reinstallid särgid värgid?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
07.01.2009 21:29:03
|
|
|
| tegi juba formati vist. see on mingi asus onboard soundcardi viga.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
07.01.2009 21:46:46
|
|
|
MSI NEO 2 FIR , kõik töötab aga mingi kamm on ikka , uus win ka peal.
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
08.01.2009 02:13:53
|
|
|
| softis kirjutas: |
recent, mul töötas see ilusasti.
Ja miks sa tagasi tahad patchida? |
Lugesin lihtsalt sealt topicust, kus lingi andsid et, kui 1.7'mega ei tööta, tuleb COD4 downgradeda.. kuni 1.5 patchile, et seal peaks reaalselt hästi töötama.
a kui sa ütled nii, siis teine variant oleks see et, kui sul prog tõmmatud, äkki paned selle kuskile mujale üles, kuna sealt antud lingist
proovisin ma tõmmata aga sattusin nii võssa ja ei saand programmi sisse, äkki annad õige lingi kus sa ülesse paned mulle PS'i!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005

|
08.01.2009 19:03:54
|
|
|
| miqu kirjutas: |
| MSI NEO 2 FIR , kõik töötab aga mingi kamm on ikka , uus win ka peal. |
Proovi prose clocki maha võtta. Pane näiteks def clock ja proovi siis natu pelada. Mul loopis ka COD4 sama errorit, kui prose oli mingi 4,3GHz peal, kusjuures ühegi teise mänguga probleeme ei olnud. Proovisin ka igasugu heliga seotud trikke, need ei aidanud mõhkugi. Nüüd prose 3,6 peal ja pole cod-idega probleeme olnud enam
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
10.01.2009 06:15:58
|
|
|
On kuidagi võimalik failid ümber copyda kui kõvakettale format teha et xp kaduma ei läheks ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
10.01.2009 13:51:54
|
|
|
| Prostituut kirjutas: |
| On kuidagi võimalik failid ümber copyda kui kõvakettale format teha et xp kaduma ei läheks ? |
ma ei saa küsimusele pihta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.01.2009 14:08:34
|
|
|
| Prostituut kirjutas: |
| On kuidagi võimalik failid ümber copyda kui kõvakettale format teha et xp kaduma ei läheks ? |
On küll,tõsta COD4 kaustast mpdata fail välja või tee tervest profiili kaustast copy.
Asja nimi on EXP mitte XP
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
curiousm
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2004
|
11.01.2009 16:30:49
|
|
|
Mul on aga selline huvitav probleem, et netis mängides, connectin serverisse, saan mingi minuti paar mängida ja siis tuleb julm lag sisse, menüüs hiir ka laggib. Lahkun serverist ja jälle kõik korras. Enamuste serverite puhul on selline probleem, siiani olen leidnud ainult 1 serveri, kus saab mängida.
On kellelgi veel sellist jama olnud?
Mõtlesin mängu reinstalli peale ka, aga mul ei ole praegu plaati siin ja selle saaksin alles paari nädala pärast kätte. Ehk teab keegi, milles jama on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
11.01.2009 16:53:39
|
|
|
| curiousm kirjutas: |
Mul on aga selline huvitav probleem, et netis mängides, connectin serverisse, saan mingi minuti paar mängida ja siis tuleb julm lag sisse, menüüs hiir ka laggib. Lahkun serverist ja jälle kõik korras. Enamuste serverite puhul on selline probleem, siiani olen leidnud ainult 1 serveri, kus saab mängida.
On kellelgi veel sellist jama olnud?
Mõtlesin mängu reinstalli peale ka, aga mul ei ole praegu plaati siin ja selle saaksin alles paari nädala pärast kätte. Ehk teab keegi, milles jama on? |
äkki on arvuti lahja või interneti kiirus saast?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
curiousm
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2004
|
11.01.2009 16:56:40
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
äkki on arvuti lahja või interneti kiirus saast? |
Ei ole. Mäng jookseb, nii singleplayeris kui ka üksikutes MP serverites. Ja nett on ka korralik. Paar minutit saan igas serveris korralikult mängida ja siis äkitselt võtab kinni.
PS: Leidsin ühe sellise teema google'ist ka aga seal soovitatakse ka reinstalli, mida mul praegu ei ole võimalik teha. link
viimati muutis curiousm 11.01.2009 17:00:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
11.01.2009 16:59:03
|
|
|
Kunagi oli sama jama mis kadus täiesti lambist ära uuesti Mängust sai välja vaid task manageriga mängu sulgedes. a vist sa ireinstall tehtud mängule vms..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
11.01.2009 18:47:43
|
|
|
Crackitud serveris mängid, sellepärast see lag tulebki. Varem vist oli all vasakus servas kiri ka, et This server is banned by punkbuster vms.
Kuigi enamus neid servereid on kinni või vajavad spetsomm fiksi, et mängida, siis neid ikka leidub veel.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
curiousm
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2004
|
11.01.2009 20:25:17
|
|
|
| softis kirjutas: |
Crackitud serveris mängid, sellepärast see lag tulebki. Varem vist oli all vasakus servas kiri ka, et This server is banned by punkbuster vms.
Kuigi enamus neid servereid on kinni või vajavad spetsomm fiksi, et mängida, siis neid ikka leidub veel. |
Ja mis see nende crackitud serverite juures seda lagi tekitab?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|