Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Võrgupidu "CyberFest Tartu KHK" tulekul 24.-25.jaanuar 2009 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 13:51:17 Võrgupidu "CyberFest Tartu KHK" tulekul 24.-25.jaanuar 2009 vasta tsitaadiga

Lähemat infot siit: http://www.grafius.net/viewtopic.php?p=15327&sid=8525449150f1858c16845ee6a6cb312b

Järgnev tekst kopeeritud antud foorumist:

tsitaat:
CyberFest info:

PILET: 150.- [Ülekandega (Arvelduskonto kirjutan varsti siia, peale seda kui oleme täpsustanud kohtade arvu.)]
200.- [Kohapealt!]

Piletiga kaasneb:
Istekoht
Elekter
Internet
Tool
Laud
Sisse ja väljapääs.
Võistlustest osavõtu võimalus

Paluks kaasa võtta:
Mida võrgupeole kaasa võtta (turniiridel osalejale kohustuslik):

* Arvuti
* Monitor
* Hiir
* Klaviatuur
* Võrgukaart arvutis
* Pikendusjuhe 5m (Kaitsega ehk siis sisse ja välja lülitava nupuga on soovituslik)
* Oma tarkvara, meie seda ei müü ega levita

Vabakuulajaid ei pruugi üritustele lubada. Pole lihtsalt ruumi ja turvalisuse kaalutlustel. Kui oled Võrgupeol oma arvutiga on ka enese valitsemise kontroll suurem. Iga ürituse raames otsustab korraldaja vabakuulajate lubamise.

Mida võrgupeol kaasa võtta (soovituslik):

* Magamiskott ja magamisalus
* Mugav tool
* Raha - söögi jaoks jms.
* Kõrvaklapid (kõlarid ei ole lubatud)
* Interneti kaabel 5m vähemalt.

Toimumisaeg:
24.-25.jaanuar 2009.a.
Tartu Kutsehariduskeskus
Põllu 1 võimlas.
Uksed avame: 11:00

Mängud:
Counter-Strike 1.6
Call Of Duty 4
Need mängud on ainult auhindadele!

Kohapeal:

Õhtujuht.
Muusika.
Mängud.
Lõbus tuju.
Igasugused videod, naljad jms.

Igav seal juba ei hakka.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 00:09:48 vasta tsitaadiga

Kui asi toimuks, siis prooviks kindlasti osa võtta thumbs_up.gif Ametlikke mänge võiks rohkem olla...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 18:20:35 vasta tsitaadiga

Ise olen kuulnud, et Dota lisamine tooks palju mängijaid juurde...
Ehk mõned mängud veel, mis võiks olla auhindadele... kasvõi nt. Flatout 2
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 29.10.2008 21:13:01 vasta tsitaadiga

Css ei saa lisada ja Fo2?
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2008 13:24:01 vasta tsitaadiga

Tehniliselt siis kestab laupäeva hommikust pühapäeva õhtuni....
Aga jah, CS1.6 võiks juba vaikselt Source alternatiiviga asenduda - siis oleks selle mängimisest ka täitsa huvitatud.
Miskit rallimäng võiks ka ikkagi olla - kas siis Flatout2, GRID või kasvõi midagi Colin McRae seeriast (04 või 2005. Või CMR2) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 31.10.2008 01:23:01 vasta tsitaadiga

ega jah mingi lahja arvutiga sinna minna siis ainult CS saab m2ngida vast icon_smile.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XTeCh
HV kasutaja
XTeCh

liitunud: 21.03.2005




sõnum 31.10.2008 08:34:10 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Ise olen kuulnud, et Dota lisamine tooks palju mängijaid juurde...
Ehk mõned mängud veel, mis võiks olla auhindadele... kasvõi nt. Flatout 2


dota võiks seda teha tõesti, kuna dota läheb päris paljudele peale ja seda mängivad veel päris palju cs'i jt mängude kõrvalt.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 00:16:59 vasta tsitaadiga

Samuti oleks teretulnud Darkside Tetris thumbs_up.gif
Rallidest: Flatout2, Colini seeriad
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 00:29:37 vasta tsitaadiga

Flatout 2 ja Sorce'i võiks ju ikka ametlikke hulka lisada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
calmaar
HV kasutaja
calmaar

liitunud: 04.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2008 14:45:53 vasta tsitaadiga

arvan, et ametlikkudest mängudest võiks asendada Counter-Strike 1.6-e hoopis Counter-Strike Sorce-ga.
_________________
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XTeCh
HV kasutaja
XTeCh

liitunud: 21.03.2005




sõnum 08.11.2008 03:53:12 vasta tsitaadiga

calmaar kirjutas:
arvan, et ametlikkudest mängudest võiks asendada Counter-Strike 1.6-e hoopis Counter-Strike Sorce-ga.


1.6 > css , kui see asendada siis voolaks sinna kindlasti vähem rahvast. Eestis on 1.6 ikka palju populaarsem kui soorce.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 07:09:32 vasta tsitaadiga

Flatout võiks tõesti olla.
Ise oleks kaa üsna kindel mineja kuna asi siiski tartus icon_wink.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 08.11.2008 10:30:43 vasta tsitaadiga

Sourci võiks ikkagi lisada, mingi praegu ainult oletatakse, et 1.6 omasi rohkem. Teeks katsetuse ja vaataks palju sourci pelajaid tuleb. Mis siin põdeda ma küll tuleks oma tiimiga. Fo2 kindlasti thumbs_up.gif
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XTeCh
HV kasutaja
XTeCh

liitunud: 21.03.2005




sõnum 08.11.2008 13:20:03 vasta tsitaadiga

kevvu kirjutas:
Sourci võiks ikkagi lisada, mingi praegu ainult oletatakse, et 1.6 omasi rohkem. Teeks katsetuse ja vaataks palju sourci pelajaid tuleb. Mis siin põdeda ma küll tuleks oma tiimiga. Fo2 kindlasti thumbs_up.gif


Isiklikult ei tule küll ühtegi lanni meelde, kus oleks sources rohkem osavõtjaid olnud kui 1.6's
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 08.11.2008 18:04:42 vasta tsitaadiga

Isiklikult niipalju kui neid lane tehakse ei ole ametlike mängude sees sourci ka.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XTeCh
HV kasutaja
XTeCh

liitunud: 21.03.2005




sõnum 09.11.2008 14:33:43 vasta tsitaadiga

kevvu kirjutas:
Isiklikult niipalju kui neid lane tehakse ei ole ametlike mängude sees sourci ka.


http://lanparty.ee/vp/voistlused.php?vp_id=40
http://lanparty.ee/vp/voistlused.php?vp_id=37
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 09.11.2008 20:36:17 vasta tsitaadiga

dota võiks jah olla.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 09.11.2008 22:00:14 vasta tsitaadiga

Võrreldes neid ei ole cs ja css mängijate vahe mis suur. Tuleks hakata css rohkem peale ajada, ehk mõned vennad hakkaksid riistavara ka uuendama.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XTeCh
HV kasutaja
XTeCh

liitunud: 21.03.2005




sõnum 10.11.2008 10:21:47 vasta tsitaadiga

saa üle enda soorsist, 1.6 > css
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 10.11.2008 10:57:51 vasta tsitaadiga

asi pole riistvaras. 1.6 on lihtsalt parem mängu poolest ja mahe ruuduline grafika mängu + kõigil läheb käima. Ma olen mõlemat mänginud ja 1.6 on way parem. Mõlemat saan täis grafikaga mängida aga source on nii balansist väljas mäng võrreldes 1.6 ega.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 10.11.2008 16:15:35 vasta tsitaadiga

palju kohti peaks üldse kokku tulema?
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 21:51:49 vasta tsitaadiga

100 on hetkeseisuga planeeritud... loodaks muidugi rohkem, kuna usun, et tahtjaid oleks.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 10.11.2008 22:17:53 vasta tsitaadiga

Ise ka suht kindel tulija kuid võiks tõesti paar ametlikku võistlust juurde lisada, keegi ei nõua ju mingisuguseid über auhindu, hea kui mingi lamineeritud diplomigi saaks icon_smile.gif

Pakun välja , Flatout 2,3, colin 4, colin dirt, Call of duty 4, c&c Generals jne.

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 22:29:31 vasta tsitaadiga

Mis see Flatout 3 on? Ultimate Carnage? Selle LANis mängimisest võib vaid unistada kuna see võimalus lihtsalt puudub. CoD4 ja FO2 on mõistlikud ametlike mängudena aga muid tehku mitteametlikult.

Kahe päevaga võib olla kole raske mustmiljonit võistlust korraldada kuna paratamatult osa osavõtjaid mängib mitut eri mängu.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 22:30:42 vasta tsitaadiga

Colin04 ja CoD4 on kindlasti head thumbs_up.gif
Äkki uus Call of Duty on ka nii hea, et võib kah kavva võtta?
Vanakool ka ehk - Starcraft? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 10.11.2008 23:19:35 vasta tsitaadiga

kui üldse midagi veel kavva võtta siis Eestis kõige populaarsem RTS (DOTA) või RTS, Tartu polnud DOTA linn?
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 11.11.2008 00:16:05 vasta tsitaadiga

No see DOTA on suht alati olnud, võiks midagi muud ka ikka vahelduseks olla, või siis vähemalt lisaks veel dota-le , muidu teistel booooorrrrinnng ju ?
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 11.11.2008 00:38:21 vasta tsitaadiga

dota thumbs_up.gif Ise vean ennast aint siis kohale kui dota võistlus toimub tiimiga muidu eriti ei vitsi nii sama funnima ronida.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 20.12.2008 13:12:34 vasta tsitaadiga

Mina olen kindlalt kohal 8) thumbs_up.gif Seda lan ei sa vahele jätta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 20.12.2008 14:04:58 vasta tsitaadiga

Saab siis mingit head võistlust ka pidada? ,,,, võiks lausa GTA 4-ja teha lanis, ning Colin Dirt & so on....
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 20.12.2008 17:11:38 vasta tsitaadiga

tahaks uudiseid lannist...
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 23:02:16 vasta tsitaadiga

enam polegi see kõige kaugemal.
Kas on mõni 100% kohale tulija ka?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 02.01.2009 00:51:22 vasta tsitaadiga

Ma usun,et mina olen (mul juba ära planeeritud see päev) aga ei tea kuhu raha tuleb kanda või on tasuta icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 02.01.2009 12:46:38 vasta tsitaadiga

küsimus on pigem selles, kas toimub
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 02.01.2009 14:32:27 vasta tsitaadiga

Korraldajate poolt pole nagu ühtegi sõnavõttu toimunud vist.... ootaks nendepoolt miskit ka juba.....
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 19:51:17 vasta tsitaadiga

murka390, Kuidas siis on ? kas asi toimub ikka?
Ootaks vastuseid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 23:53:12 vasta tsitaadiga

Krt põhimõtteliselt võiks täitsa kohale tulla kui miskit koolivärki segamas pole.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 15:32:46 vasta tsitaadiga

kuskohas see registreerimine on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2009 23:39:39 vasta tsitaadiga

Kahtlane eelaimdus, et jääb ära see asi
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 10.01.2009 20:35:53 vasta tsitaadiga

Ise ka kahtlustan seda juba.

Aga jah, ega see VP korraldamine kah lihtne lõbu pole, tuleb ikka hulga tööd teha ja ränka vaeva näha.

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 10.01.2009 20:38:52 vasta tsitaadiga

aga suht tobe on välja kuulutada ja siis lihtsalt niisama ära haihtuda ja mitte midagiöelda
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2009 20:53:04 vasta tsitaadiga

p2rn4, See on elu. Juu nad lootsid, et selle tegemine on lihtne ja hakkasid suuri plaane tegema. Aga tegelikus on teadagi palju raskem.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 11:29:57 vasta tsitaadiga

Kinnitan kahtlusi - üritus jääb ära. Põhjuseid ei oska täpselt öelda. Ehk siis ei saadud piisavalt toetust või osalisi.


edit: Põhjusteks tõenäoliselt paljude sponsorite kadumine ja see, et ei leitud sobivat kohta ikkagi. Algne ruumide pakkuja hüppas alt.
Võimalik, et ikka toimub millalgi tulevikus, kuid miski pole veel kindel. icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 20:12:23 vasta tsitaadiga

Vähemalt on Aktivist tulemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 21.01.2009 01:08:52 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Vähemalt on Aktivist tulemas icon_biggrin.gif


Mis ja kus, räägi täpsemalt kasvõi PS!

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 01:10:38 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
Vähemalt on Aktivist tulemas icon_biggrin.gif


Mis ja kus, räägi täpsemalt kasvõi PS!

Teemes siis silmad lahti icon_smile.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=396877
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Võrgupidu "CyberFest Tartu KHK" tulekul 24.-25.jaanuar 2009
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.