|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
27.10.2008 13:51:17
Võrgupidu "CyberFest Tartu KHK" tulekul 24.-25.jaanuar 2009 |
|
|
Lähemat infot siit: http://www.grafius.net/viewtopic.php?p=15327&sid=8525449150f1858c16845ee6a6cb312b
Järgnev tekst kopeeritud antud foorumist:
| tsitaat: |
CyberFest info:
PILET: 150.- [Ülekandega (Arvelduskonto kirjutan varsti siia, peale seda kui oleme täpsustanud kohtade arvu.)]
200.- [Kohapealt!]
Piletiga kaasneb:
Istekoht
Elekter
Internet
Tool
Laud
Sisse ja väljapääs.
Võistlustest osavõtu võimalus
Paluks kaasa võtta:
Mida võrgupeole kaasa võtta (turniiridel osalejale kohustuslik):
* Arvuti
* Monitor
* Hiir
* Klaviatuur
* Võrgukaart arvutis
* Pikendusjuhe 5m (Kaitsega ehk siis sisse ja välja lülitava nupuga on soovituslik)
* Oma tarkvara, meie seda ei müü ega levita
Vabakuulajaid ei pruugi üritustele lubada. Pole lihtsalt ruumi ja turvalisuse kaalutlustel. Kui oled Võrgupeol oma arvutiga on ka enese valitsemise kontroll suurem. Iga ürituse raames otsustab korraldaja vabakuulajate lubamise.
Mida võrgupeol kaasa võtta (soovituslik):
* Magamiskott ja magamisalus
* Mugav tool
* Raha - söögi jaoks jms.
* Kõrvaklapid (kõlarid ei ole lubatud)
* Interneti kaabel 5m vähemalt.
Toimumisaeg:
24.-25.jaanuar 2009.a.
Tartu Kutsehariduskeskus
Põllu 1 võimlas.
Uksed avame: 11:00
Mängud:
Counter-Strike 1.6
Call Of Duty 4
Need mängud on ainult auhindadele!
Kohapeal:
Õhtujuht.
Muusika.
Mängud.
Lõbus tuju.
Igasugused videod, naljad jms.
Igav seal juba ei hakka. |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
29.10.2008 00:09:48
|
|
|
Kui asi toimuks, siis prooviks kindlasti osa võtta Ametlikke mänge võiks rohkem olla...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
29.10.2008 18:20:35
|
|
|
Ise olen kuulnud, et Dota lisamine tooks palju mängijaid juurde...
Ehk mõned mängud veel, mis võiks olla auhindadele... kasvõi nt. Flatout 2
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
29.10.2008 21:13:01
|
|
|
Css ei saa lisada ja Fo2?
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
30.10.2008 13:24:01
|
|
|
Tehniliselt siis kestab laupäeva hommikust pühapäeva õhtuni....
Aga jah, CS1.6 võiks juba vaikselt Source alternatiiviga asenduda - siis oleks selle mängimisest ka täitsa huvitatud.
Miskit rallimäng võiks ka ikkagi olla - kas siis Flatout2, GRID või kasvõi midagi Colin McRae seeriast (04 või 2005. Või CMR2)
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
31.10.2008 01:23:01
|
|
|
ega jah mingi lahja arvutiga sinna minna siis ainult CS saab m2ngida vast
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XTeCh
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005
|
31.10.2008 08:34:10
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
Ise olen kuulnud, et Dota lisamine tooks palju mängijaid juurde...
Ehk mõned mängud veel, mis võiks olla auhindadele... kasvõi nt. Flatout 2 |
dota võiks seda teha tõesti, kuna dota läheb päris paljudele peale ja seda mängivad veel päris palju cs'i jt mängude kõrvalt.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
01.11.2008 00:16:59
|
|
|
Samuti oleks teretulnud Darkside Tetris
Rallidest: Flatout2, Colini seeriad
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
01.11.2008 00:29:37
|
|
|
Flatout 2 ja Sorce'i võiks ju ikka ametlikke hulka lisada
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
calmaar
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2006
|
05.11.2008 14:45:53
|
|
|
arvan, et ametlikkudest mängudest võiks asendada Counter-Strike 1.6-e hoopis Counter-Strike Sorce-ga.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XTeCh
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005
|
08.11.2008 03:53:12
|
|
|
| calmaar kirjutas: |
| arvan, et ametlikkudest mängudest võiks asendada Counter-Strike 1.6-e hoopis Counter-Strike Sorce-ga. |
1.6 > css , kui see asendada siis voolaks sinna kindlasti vähem rahvast. Eestis on 1.6 ikka palju populaarsem kui soorce.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
08.11.2008 07:09:32
|
|
|
Flatout võiks tõesti olla.
Ise oleks kaa üsna kindel mineja kuna asi siiski tartus
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
08.11.2008 10:30:43
|
|
|
Sourci võiks ikkagi lisada, mingi praegu ainult oletatakse, et 1.6 omasi rohkem. Teeks katsetuse ja vaataks palju sourci pelajaid tuleb. Mis siin põdeda ma küll tuleks oma tiimiga. Fo2 kindlasti
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XTeCh
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005
|
08.11.2008 13:20:03
|
|
|
| kevvu kirjutas: |
Sourci võiks ikkagi lisada, mingi praegu ainult oletatakse, et 1.6 omasi rohkem. Teeks katsetuse ja vaataks palju sourci pelajaid tuleb. Mis siin põdeda ma küll tuleks oma tiimiga. Fo2 kindlasti  |
Isiklikult ei tule küll ühtegi lanni meelde, kus oleks sources rohkem osavõtjaid olnud kui 1.6's
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
08.11.2008 18:04:42
|
|
|
Isiklikult niipalju kui neid lane tehakse ei ole ametlike mängude sees sourci ka.
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XTeCh
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
09.11.2008 20:36:17
|
|
|
| dota võiks jah olla.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
09.11.2008 22:00:14
|
|
|
Võrreldes neid ei ole cs ja css mängijate vahe mis suur. Tuleks hakata css rohkem peale ajada, ehk mõned vennad hakkaksid riistavara ka uuendama.
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XTeCh
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005
|
10.11.2008 10:21:47
|
|
|
| saa üle enda soorsist, 1.6 > css
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
10.11.2008 10:57:51
|
|
|
| asi pole riistvaras. 1.6 on lihtsalt parem mängu poolest ja mahe ruuduline grafika mängu + kõigil läheb käima. Ma olen mõlemat mänginud ja 1.6 on way parem. Mõlemat saan täis grafikaga mängida aga source on nii balansist väljas mäng võrreldes 1.6 ega.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
10.11.2008 16:15:35
|
|
|
palju kohti peaks üldse kokku tulema?
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
10.11.2008 21:51:49
|
|
|
| 100 on hetkeseisuga planeeritud... loodaks muidugi rohkem, kuna usun, et tahtjaid oleks.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
10.11.2008 22:17:53
|
|
|
Ise ka suht kindel tulija kuid võiks tõesti paar ametlikku võistlust juurde lisada, keegi ei nõua ju mingisuguseid über auhindu, hea kui mingi lamineeritud diplomigi saaks
Pakun välja , Flatout 2,3, colin 4, colin dirt, Call of duty 4, c&c Generals jne.
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
10.11.2008 22:29:31
|
|
|
Mis see Flatout 3 on? Ultimate Carnage? Selle LANis mängimisest võib vaid unistada kuna see võimalus lihtsalt puudub. CoD4 ja FO2 on mõistlikud ametlike mängudena aga muid tehku mitteametlikult.
Kahe päevaga võib olla kole raske mustmiljonit võistlust korraldada kuna paratamatult osa osavõtjaid mängib mitut eri mängu.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
10.11.2008 22:30:42
|
|
|
Colin04 ja CoD4 on kindlasti head
Äkki uus Call of Duty on ka nii hea, et võib kah kavva võtta?
Vanakool ka ehk - Starcraft?
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
10.11.2008 23:19:35
|
|
|
kui üldse midagi veel kavva võtta siis Eestis kõige populaarsem RTS (DOTA) või RTS, Tartu polnud DOTA linn?
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
11.11.2008 00:16:05
|
|
|
No see DOTA on suht alati olnud, võiks midagi muud ka ikka vahelduseks olla, või siis vähemalt lisaks veel dota-le , muidu teistel booooorrrrinnng ju ?
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
11.11.2008 00:38:21
|
|
|
dota Ise vean ennast aint siis kohale kui dota võistlus toimub tiimiga muidu eriti ei vitsi nii sama funnima ronida.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
20.12.2008 13:12:34
|
|
|
Mina olen kindlalt kohal 8) Seda lan ei sa vahele jätta
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
20.12.2008 14:04:58
|
|
|
Saab siis mingit head võistlust ka pidada? ,,,, võiks lausa GTA 4-ja teha lanis, ning Colin Dirt & so on....
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
20.12.2008 17:11:38
|
|
|
tahaks uudiseid lannist...
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
28.12.2008 23:02:16
|
|
|
enam polegi see kõige kaugemal.
Kas on mõni 100% kohale tulija ka?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
02.01.2009 00:51:22
|
|
|
Ma usun,et mina olen (mul juba ära planeeritud see päev) aga ei tea kuhu raha tuleb kanda või on tasuta
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
02.01.2009 12:46:38
|
|
|
küsimus on pigem selles, kas toimub
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
02.01.2009 14:32:27
|
|
|
Korraldajate poolt pole nagu ühtegi sõnavõttu toimunud vist.... ootaks nendepoolt miskit ka juba.....
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
02.01.2009 19:51:17
|
|
|
murka390, Kuidas siis on ? kas asi toimub ikka?
Ootaks vastuseid
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
03.01.2009 23:53:12
|
|
|
Krt põhimõtteliselt võiks täitsa kohale tulla kui miskit koolivärki segamas pole.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
05.01.2009 15:32:46
|
|
|
kuskohas see registreerimine on
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
09.01.2009 23:39:39
|
|
|
| Kahtlane eelaimdus, et jääb ära see asi
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
10.01.2009 20:35:53
|
|
|
Ise ka kahtlustan seda juba.
Aga jah, ega see VP korraldamine kah lihtne lõbu pole, tuleb ikka hulga tööd teha ja ränka vaeva näha.
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
10.01.2009 20:38:52
|
|
|
aga suht tobe on välja kuulutada ja siis lihtsalt niisama ära haihtuda ja mitte midagiöelda
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
10.01.2009 20:53:04
|
|
|
| p2rn4, See on elu. Juu nad lootsid, et selle tegemine on lihtne ja hakkasid suuri plaane tegema. Aga tegelikus on teadagi palju raskem.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
19.01.2009 11:29:57
|
|
|
Kinnitan kahtlusi - üritus jääb ära. Põhjuseid ei oska täpselt öelda. Ehk siis ei saadud piisavalt toetust või osalisi.
edit: Põhjusteks tõenäoliselt paljude sponsorite kadumine ja see, et ei leitud sobivat kohta ikkagi. Algne ruumide pakkuja hüppas alt.
Võimalik, et ikka toimub millalgi tulevikus, kuid miski pole veel kindel.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
20.01.2009 20:12:23
|
|
|
Vähemalt on Aktivist tulemas
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
21.01.2009 01:08:52
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
Vähemalt on Aktivist tulemas  |
Mis ja kus, räägi täpsemalt kasvõi PS!
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|