Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 399, 400, 401 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 209 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 493

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 08.01.2009 15:45:15 vasta tsitaadiga

korsten, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=301514&highlight=dvbc
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 08.01.2009 16:20:55 vasta tsitaadiga

Nad suudavad HDTV formaadi läbi scart-i ajada icon_eek.gif ? Või sain ma millestki valesti aru?
wicked, tänud lingi eest icon_smile.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 08.01.2009 16:27:04 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Nad suudavad HDTV formaadi läbi scart-i ajada icon_eek.gif ? Või sain ma millestki valesti aru?

Sinu poolt mainitud artikkel käib DVB-C kohta, ehk siis kaabeldigi. IPTV ja amino ei puutu üldse asjasse..

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 08.01.2009 16:44:14 vasta tsitaadiga

Ma sellepärast küsisin, et elioni poes teisi seadmeid müügil ei näinud. Helistasin sinna klienditeenindusse ja küsisin mis seis on... Tuleb välja, et neil on ikka ka mingeid paremaid lahendusi pakkuda aga ei hakanud rohkem uurima kuna ei ela Tallinnas v Tartus ja dvb-c jääb mulle seega nagunii kättesaamatuks.

Teemasse tagasi tulles küsiks selle amino analoogide kohta... Mulle ikkagi ei meeldi selle scart ühendus ja ühegi minu käsutuses oleva puldiga ta ka ühenduda ei taha (eriti meeldiks see RC-R0918E-ga suhtlema panna).
See arvutiteema töötab, nagu ma aru olen saanud aga kas sealjuures pildikvaliteedi osas ka mingeid edenemisemärke on? Või on lihtsalt küsimus selles, et pilt arvutisse saada?

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
käbi
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 08.01.2009 17:07:44 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Mulle ikkagi ei meeldi selle scart ühendus

https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1373&tt=256&ttt=8390&ta=&t2=&tp=&ug=true&Smenyy=1373
Palju see YPbPr parem on kui RGB scart aga kui kõvasti uskuda äkki teeb pilti paremaks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003




sõnum 08.01.2009 17:28:16 vasta tsitaadiga

käbi kirjutas:
korsten kirjutas:
Mulle ikkagi ei meeldi selle scart ühendus

https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1373&tt=256&ttt=8390&ta=&t2=&tp=&ug=true&Smenyy=1373
Palju see YPbPr parem on kui RGB scart aga kui kõvasti uskuda äkki teeb pilti paremaks?

eks ta enda rahuldamiseks ole mina küll eriti vahet teinud ja jäi rgb kuna siis lülitab telekas automaatselt scardi peale
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 08.01.2009 17:48:27 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Ma sellepärast küsisin, et elioni poes teisi seadmeid müügil ei näinud. Helistasin sinna klienditeenindusse ja küsisin mis seis on... Tuleb välja, et neil on ikka ka mingeid paremaid lahendusi pakkuda aga ei hakanud rohkem uurima kuna ei ela Tallinnas v Tartus ja dvb-c jääb mulle seega nagunii kättesaamatuks.

Teemasse tagasi tulles küsiks selle amino analoogide kohta... Mulle ikkagi ei meeldi selle scart ühendus ja ühegi minu käsutuses oleva puldiga ta ka ühenduda ei taha (eriti meeldiks see RC-R0918E-ga suhtlema panna).
See arvutiteema töötab, nagu ma aru olen saanud aga kas sealjuures pildikvaliteedi osas ka mingeid edenemisemärke on? Või on lihtsalt küsimus selles, et pilt arvutisse saada?


võta natuke parem kaabel siis...
Aminet STB kaabel A110/124 S-video komplekt +3RCA hind 90 kr
või veel parem STB kaabel A110/124/A130 komponent 79 kr

olen proovinud mõlemat kaablit, värve ja teravust annavad ikka mõlemad kõvasti juurde...scart kaabli viskasin kohe minema 8) oleneb ka ju mis ühendused telekal olemas on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 08.01.2009 17:54:48 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
olen proovinud mõlemat kaablit, värve ja teravust annavad ikka mõlemad kõvasti juurde...scart kaabli viskasin kohe minema 8) oleneb ka ju mis ühendused telekal olemas on icon_rolleyes.gif


Mul on dvd mängija scardiga, pean neid koguaeg vahetama kui tahan vahepeal vaadata digit ja vahepeal dvd-d.
Kas mul oleks siis äkki mõttekas ka osta see STB kaabel, et oleks mõlemad koguaeg järel ja juhtmeid vahetama ei peaks ?

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 08.01.2009 18:09:17 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks ma arvutist pilti ei näe VLC-ga, kuigi teen kõik nagu õpetuses. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 08.01.2009 18:33:11 vasta tsitaadiga

unnamed kirjutas:
darkside kirjutas:
olen proovinud mõlemat kaablit, värve ja teravust annavad ikka mõlemad kõvasti juurde...scart kaabli viskasin kohe minema 8) oleneb ka ju mis ühendused telekal olemas on icon_rolleyes.gif


Mul on dvd mängija scardiga, pean neid koguaeg vahetama kui tahan vahepeal vaadata digit ja vahepeal dvd-d.
Kas mul oleks siis äkki mõttekas ka osta see STB kaabel, et oleks mõlemad koguaeg järel ja juhtmeid vahetama ei peaks ?


scart jagaja on ka hea asi, kuid ma usun, et kui sul rohkem sisendeid siis osta lihtsalt teine kaabel... odavam ka icon_rolleyes.gif

E90 kirjutas:
Ma ei saa aru, miks ma arvutist pilti ei näe VLC-ga, kuigi teen kõik nagu õpetuses. icon_neutral.gif


kontrolli, kontrolli, kontrolli ja kui ei aita, siis mina tegin ruuterile reseti ja seadistasin nullist peale... siis töötas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 08.01.2009 18:52:08 vasta tsitaadiga

darkside, on see s-vhs kaabel parem? ma olen aru saanud , et rgb on suuteline veits paremat pilti edastama (oleneb kaablikvaliteedist ka muidugi)...
sellel arvutiteemal ma vastust ei saanud: kas saab parema pildi kätte kui amino kaudu? darkside, sa oled justkui pädev vastama sest kasutad mõlemat icon_question.gif
Krt, need kaablid on nii odavad, et ostan mõlemad (ülehomme) ja katsetan. krt, ennast ka juba huvitab mis see siis parem on...

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 08.01.2009 22:11:14 vasta tsitaadiga

darkside kasutas küll scartkaablit kuid selle kaabli sees oli selgelt kasutusel komposiitühendus. Tegelikuses on nii et paremuse pingerivi on selline - komposiit/s-video/scart RGB/komponent. Vaid scart on neist võimeline ühendusi tegema kahel kujul - kas komposiit või RGB. Kaablis leiduvad (tavaliselt) sooned mõlemi jaoks, seadmed aga peavad tundma scardi juhtsignaali, kui selles osas on vaikus siis näete pilti nagu RCA juhtmest (komposiit). Seepärast võibki kohata olukorda kus s-video on visuaalselt parem kui nn scart.
Seadetes tuleb kuskil konfida kuidas väljundid/sisendid käituvad - kas nad tunnevad RGB juhtsignaali või mitte. Paljud üllatuslikult ei tunne muideks.

S-vhs on videsalvestuse teatud standard koos vastva märgistusega nii makkidel kui kassetidel. S-Video aga on kaabel millest te siin räägite. Neid ühendav asjaolu on see et s-vhs makid kasutavad video liigutamiseks s-video kaablit.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.01.2009 22:25:30 vasta tsitaadiga

kuna laiemas testis on Amino aminet530 siis varsti saab HDMI abiga veel vingema pildi, seni aga lcd ja plasmade puhul võimaluse korral kindlasti komponent, ligidalt vaadates vahe märgatav.
lisaks sellele märkasin, et:
When used for connecting a video source to a video display where both support 4:3 and 16:9 display formats, the PAL television standard provides for signaling pulses that will automatically switch the display from one format to the other.
4:3 ja 16:9 kanalite üleminek sujuvam.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 08.01.2009 23:06:08 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
kuna laiemas testis on Amino aminet530 siis varsti saab HDMI abiga veel vingema pildi, seni aga lcd ja plasmade puhul võimaluse korral kindlasti komponent, ligidalt vaadates vahe märgatav.
lisaks sellele märkasin, et:

When used for connecting a video source to a video display where both support 4:3 and 16:9 display formats, the PAL television standard provides for signaling pulses that will automatically switch the display from one format to the other.
4:3 ja 16:9 kanalite üleminek sujuvam.


HDMI-ga võib juhtuda selline asi, et pilti sa enam teistesse formaatidesse ei saa st telekas ei luba valida näiteks 14:9 pildisuhet.

Teine funktsionaalsus on ka praegustel digiboksidel olemas st kui lülitada ETV2 peale, läheb pilt üle ekraani.

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 08.01.2009 23:39:43 vasta tsitaadiga

Scardi taga istudes pakub telekas mulle sisendiks kolme erinevat häälestusvarianti: 1)Y/C (s-video) ja sellega on pilt mustvalge; 2) CVBS (composite) ja 3) RGB (rgb on siis komponent?). 2 ja 3 vahe on siis niipalju, et rgb puhul on värvid pisut erksamad aga pildi teravusel minu silm vahet ei teinud. Teleriks on miski sharpi uuem 37" mudel (100 hz, HDTV, 1080p, mpeg4 ja muud pursked mida mul ei ole veel reaalselt vaja läinud).
Nagu ma aru saan siis RGB kaabel enam midagi lisa ei anna kuna scart on nagunii component signaali peal?
YRO, selline asi võib juhtuda küll aga loodan, et see lahendatakse elioni poolt. st, et sealt hakatakse saatma juba sellist signaali mis telerisse mahub ja pole vaja formaatidega jamada.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 08.01.2009 23:50:20 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Nagu ma aru saan siis RGB kaabel enam midagi lisa ei anna kuna scart on nagunii component signaali peal?
YRO, selline asi võib juhtuda küll aga loodan, et see lahendatakse elioni poolt. st, et sealt hakatakse saatma juba sellist signaali mis telerisse mahub ja pole vaja formaatidega jamada.

Esiteks on compnent ja RGB signaalid ikkagi oluliselt erinevad (lugemist).
Teiseks: Elion ei tee signaaliga minu teada ise mitte midagi (loogiliselt võttes ei tohigi muuta jaama poolt väljastatud signaali va krüpteering).

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 09.01.2009 00:20:38 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
kuna laiemas testis on Amino aminet530 siis varsti saab HDMI abiga veel vingema pildi, seni aga lcd ja plasmade puhul võimaluse korral kindlasti komponent, ligidalt vaadates vahe märgatav.
lisaks sellele märkasin, et:
When used for connecting a video source to a video display where both support 4:3 and 16:9 display formats, the PAL television standard provides for signaling pulses that will automatically switch the display from one format to the other.
4:3 ja 16:9 kanalite üleminek sujuvam.
YRO pakutud lugemise tekstis järgneb sinu pakutud lausele:
tsitaat:
However, Y'PbPr does not support this operation.

Seega komponentsignaali kaablit kasutades ei viskagi teler pilti ringi, kui 16:9 vormingus kanalilt 4:3 peale ümber vahetad? Praeguse SCART kaabliga toimib, aga tahaks heli otse kodukinole sisendisse viia, saab mõnda Elioni raadiojaama ka kuulata nõnda, et telekas koguaeg sees ei ole.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 09.01.2009 00:32:23 vasta tsitaadiga

YRO, krt, keegi võiks eesti keeles ka seletada asju. sinu antud lingis seletati pikal ja laialt ühe ja teise signaali olemust aga point minu jaoks kui selline jäi leidmata (kummal siis ikkagi parem pilt on). mingil intuitiivsel viisil (nõiasaatesse ma ei kipu) tundub mulle, et see component on siis parem icon_confused.gif
indrekp, http://www.wiredathome.com/story.php?title=amino-secures-aminet530-stb-agreement-with-estonian-iptv-provider-elion, leidsin selle uudise .... Äkki siis avalikustad millal seda asjandust laiemates massides liikuma hakkab ja palju see maksta võib (ma kusagil selle isendi hinda ei näinud...). Ja juhul kui ma selle riista juhuslikult kusagilt ise kätte saan siis on sellega võimalik Elioni kaabli otsas kohe paugutama hakata või peab tehnilisele toele seadistamiseks viima kõigepealt?

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2009 01:18:34 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
tahaks heli otse kodukinole sisendisse viia, saab mõnda Elioni raadiojaama ka kuulata nõnda, et telekas koguaeg sees ei ole.

sul kodukinol coaxial sisendit ei ole?...see väljund on boxil eraldi olemas
pealegi kui komponent kaabli paned ja heli kodukinno lased, siis ei jookse telekasse jälle heli üldse...seega peab kodukino koguaeg taga olema
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 09.01.2009 01:47:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

YRO pakutud lugemise tekstis järgneb sinu pakutud lausele:
tsitaat:
However, Y'PbPr does not support this operation.
Seega komponentsignaali kaablit kasutades ei viskagi teler pilti ringi, kui 16:9 vormingus kanalilt 4:3 peale ümber vahetad? Praeguse SCART kaabliga toimib, aga tahaks heli otse kodukinole sisendisse viia, saab mõnda Elioni raadiojaama ka kuulata nõnda, et telekas koguaeg sees ei ole.

Hämmastav, et see seal kirjas on tõesti, aga reaalelus Aminet 110 üle komponendi küll vahetab formaati.

Signaal on minu silma järgi natuke parem(täpsem ja paremate värvidega) kui Scart/RGB, lisaks suudab seda ressiiver ümber lülitada.

HA kirjutas:

pealegi kui komponent kaabli paned ja heli kodukinno lased, siis ei jookse telekasse jälle heli üldse...seega peab kodukino koguaeg taga olema

Komponentkaablil jookseb sees ka audio, mille võid ju otse telerisse lükata!

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2009 02:24:17 vasta tsitaadiga

http://torufoorum.hot.ee/foorum/viewthread.php?tid=167124 sele õpetuse järgi proovin teha siis saan sellise veateate seda koodi sisetades:

dhcp server config state disabled
dhcp server policy verifyfirst disabled
dhcp rule add name digibox type mac mac=!00:02:02:*:*:*
dhcp server pool ruleadd name LAN_private rulename digibox
dhcp server config state enabled

veateade:
Error : Invalid DHCP rule name.
Bad value for parameter 'rulename'
Unknown command.
mis pn valesti?

_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estysoft
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2005




sõnum 09.01.2009 02:28:24 vasta tsitaadiga

jyrka20 kirjutas:
Andykas kirjutas:
Miks on vaja see 2 vaatajakoha värgendus nii keeruliseks ajada, et vaja igasugu boxi mac aadresse, serialeid jms. Tahaks lihtsalt enda linuxi kastile iptv külge panna 3 eesti kanaliga ja samal ajal teises toas elioni boxiga vahtida mis vaja. 12mbps korral jookseb pilt mõlemal kokku ja peeretab terve ekraani rohelisi ruute täis icon_evil.gif


Ei ole siin midagi keerulist.
Tellid teise vaatajakoha. Hakkad maksma 25.- eeki rohkem.
Teist digiboksi ei osta.
Telefonidele 165 ja 606 9966 pole mõtet helistada, kuna sealt nõutakse teise digiboksi seerianumbrit mida sul pole neile anda.
Saadad kirja tugi@elion.ee ja selgitad, et maksad 25.- eeki kuus ja soovid teises toas vaadata ainult Eesti kanaleid arvutist.

Ootad kuni tuleb tagasi kiri, et pordi kiirus on tõstetud 16 mega peale.
Vaatad ruuterist:
DSL Up 15997 kbps / 766 kbps

Ongi kõik. Testitud ja töötab.


Kas see töötab tavalise adsl kodulahendusega ka ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005




sõnum 09.01.2009 02:52:29 vasta tsitaadiga

estysoft kirjutas:
jyrka20 kirjutas:
Andykas kirjutas:
Miks on vaja see 2 vaatajakoha värgendus nii keeruliseks ajada, et vaja igasugu boxi mac aadresse, serialeid jms. Tahaks lihtsalt enda linuxi kastile iptv külge panna 3 eesti kanaliga ja samal ajal teises toas elioni boxiga vahtida mis vaja. 12mbps korral jookseb pilt mõlemal kokku ja peeretab terve ekraani rohelisi ruute täis icon_evil.gif


Ei ole siin midagi keerulist.
Tellid teise vaatajakoha. Hakkad maksma 25.- eeki rohkem.
Teist digiboksi ei osta.
Telefonidele 165 ja 606 9966 pole mõtet helistada, kuna sealt nõutakse teise digiboksi seerianumbrit mida sul pole neile anda.
Saadad kirja tugi@elion.ee ja selgitad, et maksad 25.- eeki kuus ja soovid teises toas vaadata ainult Eesti kanaleid arvutist.

Ootad kuni tuleb tagasi kiri, et pordi kiirus on tõstetud 16 mega peale.
Vaatad ruuterist:
DSL Up 15997 kbps / 766 kbps

Ongi kõik. Testitud ja töötab.


Kas see töötab tavalise adsl kodulahendusega ka ?

EI tööta ,sest sul adsl kodulahendus aga kui sa tahad ,et töötaks pead tellima IPTV ehk digitv lahenduse omale !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2009 02:57:52 vasta tsitaadiga

YRO kirjutas:
HA kirjutas:

pealegi kui komponent kaabli paned ja heli kodukinno lased, siis ei jookse telekasse jälle heli üldse...seega peab kodukino koguaeg taga olema

Komponentkaablil jookseb sees ka audio, mille võid ju otse telerisse lükata!

sa ei lugenud korralikult vist...
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 09.01.2009 10:23:58 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Seega komponentsignaali kaablit kasutades ei viskagi teler pilti ringi, kui 16:9 vormingus kanalilt 4:3 peale ümber vahetad? Praeguse SCART kaabliga toimib, aga tahaks heli otse kodukinole sisendisse viia, saab mõnda Elioni raadiojaama ka kuulata nõnda, et telekas koguaeg sees ei ole.


Kasutan Amino 110 ja Elionist ostetud komponent kaablit: https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&ta=&tt=256&ttt=8390&lv=&Smenyy=1373
Töötab kenasti ja pilt tundub kah kvaliteetsem kui selle originaalse scart kaabliga.

Heli lasen kah digitaalselt Aminetist otse telekasse kaabliga: https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&ta=&tt=256&ttt=8552&lv=&Smenyy=1373
Telekas mul võimaldab määrata ka millisele videosisendile tuleb digital audio. Seega asi töötab minu jaoks väga hästi.

Lisaks on telekal väga hea funktsioon "AUTO" pildi formaadi määramine. Näiteks kui film tuleb formaadis 16:9 ja ääred on mustad, siis telekas automaatselt kaotab need ära. Juhul kui tuleb näiteks vahepeal reklaam mingis muus formaadis, siis pilt kohandatakse jälle automaatselt õigesse formaati. See käib hetkega.

Mis puudutab scart vs. komponent kaablit, siis ma pole eriline kotkasilm, kuid mulle tundub, et pilt on parem. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 399, 400, 401 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.