|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
P6rnikas
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
06.01.2009 23:00:26
|
|
|
Töötab Vistaga ilusti ja pilt ka korralik.
Edit: Just proovisin , töötab. Ja seda ainult ühe võrgukaardiga ja pilt ei haki midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.01.2009 23:04:02
|
|
|
| P6rnikas kirjutas: |
Töötab Vistaga ilusti ja pilt ka korralik.
Edit: Just proovisin , töötab. Ja seda ainult ühe võrgukaardiga ja pilt ei haki midagi.  |
Ei tea mis valemiga?
EDIT: Ja samal ajal käid r66msalt netis kh?
V6i toppisid v6rgujuhtme 4 auku?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
viimati muutis salatoimik 06.01.2009 23:08:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P6rnikas
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
06.01.2009 23:09:53
|
|
|
Ruuter neljas port, VLC - Open network - UDP - 239jne. See uuema VLC-ga siis, 0.9.8a. Vanaga töötas samuti.
EDIT: ei netti samalajal ei saa jah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
06.01.2009 23:11:22
|
|
|
| P6rnikas kirjutas: |
Ruuter neljas port, VLC - Open network - UDP - 239jne. See uuema VLC-ga siis, 0.9.8a. Vanaga töötas samuti.
EDIT: ei netti samalajal ei saa jah. |
Põrnikas sa ka ei näe paljusid kanaleid jah ?
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.01.2009 23:18:37
|
|
|
Nii jah töötab. Aga vaja nett + digi samal ajal = 2 v6rgukaarti.
EDIT: Ei näegi enamusi kanaleid kuna krypt peal! Selle v6iks juba selgeks saada.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P6rnikas
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
06.01.2009 23:26:04
|
|
|
Ei, aint eesti omi ja eurosport.
EDIT: asus_cusl2 tahtis ju vistaga pilti arvutisse, netist samal ajal pold juttu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
06.01.2009 23:45:41
|
|
|
Jutt oli siin, et arvutisse DTV saamiseks juhe neljandasse torgata aga kas kuidagi nii ka saab, et telekast ka piti jookseks samal ajal? Oleks võimalik nt. 1. ja 2. port nett ja 3. ning 4. DTV?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P6rnikas
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
07.01.2009 00:19:51
|
|
|
| teitur kirjutas: |
Jutt oli siin, et arvutisse DTV saamiseks juhe neljandasse torgata aga kas kuidagi nii ka saab, et telekast ka piti jookseks samal ajal? Oleks võimalik nt. 1. ja 2. port nett ja 3. ning 4. DTV?  |
Kui, siis äkki kaks vaataja kohta elionist DTV jaoks. 3 port pilt arvutisse ja 4 port+digibox ja telekas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
07.01.2009 00:24:14
|
|
|
Mul kah siis plaanis hakata digitv-d arvutist vaatama hakata ja kui keegi viitsib vastata, siis oleks mõningad küsimused.
1.) Mul on arvutis peale emaplaadi integreeritud lan-i (mida kasutaks ma siis digitv-ks) veel ka PCI wifi kaart (mida kasutaks internetiks) - kas see setup töötaks?
2.) Kui otse arvutisse digitv võtta, kas siis läheb telekat vaadates ikka netikiirus väiksemaks (samamoodi nagu läbi digiboxi vaadates)?
3.) Kui netikiirus läheb väiksemaks, kas ta on väiksem ainult siis kui VLC player avada ja konkreetselt midagi vaatama hakata või on kiirus väiksem juba sellest et kaabel speedtouchi ruuterist arvutisse jookseb?
Tänan sellele (neile), kes vastata viitsivad
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
07.01.2009 16:54:22
|
|
|
1. jah
2. jah
3. väheneb ainult siis kui TV-kanal jookseb arvutis. netikiirus = 12 mega - tv stream(id)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
07.01.2009 17:08:20
|
|
|
Miks on vaja see 2 vaatajakoha värgendus nii keeruliseks ajada, et vaja igasugu boxi mac aadresse, serialeid jms. Tahaks lihtsalt enda linuxi kastile iptv külge panna 3 eesti kanaliga ja samal ajal teises toas elioni boxiga vahtida mis vaja. 12mbps korral jookseb pilt mõlemal kokku ja peeretab terve ekraani rohelisi ruute täis
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
07.01.2009 19:31:52
|
|
|
| P6rnikas kirjutas: |
| teitur kirjutas: |
Jutt oli siin, et arvutisse DTV saamiseks juhe neljandasse torgata aga kas kuidagi nii ka saab, et telekast ka piti jookseks samal ajal? Oleks võimalik nt. 1. ja 2. port nett ja 3. ning 4. DTV?  |
Kui, siis äkki kaks vaataja kohta elionist DTV jaoks. 3 port pilt arvutisse ja 4 port+digibox ja telekas. |
http://tv.elion.ee/ruuteriseadistus/
Ehk siis see?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
07.01.2009 19:40:43
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Miks on vaja see 2 vaatajakoha värgendus nii keeruliseks ajada, et vaja igasugu boxi mac aadresse, serialeid jms. Tahaks lihtsalt enda linuxi kastile iptv külge panna 3 eesti kanaliga ja samal ajal teises toas elioni boxiga vahtida mis vaja. 12mbps korral jookseb pilt mõlemal kokku ja peeretab terve ekraani rohelisi ruute täis  |
Ei ole siin midagi keerulist.
Tellid teise vaatajakoha. Hakkad maksma 25.- eeki rohkem.
Teist digiboksi ei osta.
Telefonidele 165 ja 606 9966 pole mõtet helistada, kuna sealt nõutakse teise digiboksi seerianumbrit mida sul pole neile anda.
Saadad kirja tugi@elion.ee ja selgitad, et maksad 25.- eeki kuus ja soovid teises toas vaadata ainult Eesti kanaleid arvutist.
Ootad kuni tuleb tagasi kiri, et pordi kiirus on tõstetud 16 mega peale.
Vaatad ruuterist:
DSL Up 15997 kbps / 766 kbps
Ongi kõik. Testitud ja töötab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
07.01.2009 20:09:38
|
|
|
[quote="asus_cusl2"]
| salatoimik kirjutas: |
Õnne on vistaga ikka vaja.
Et siis kui aega uus võrgu kaart osta tegelen asjaga edasi. See asi veel et mul telekat ei olegi veel järgi pandud. Digipox seisab karbis veel ainult arvuti hetkel millega pilti saaks näha. |
Jama oli selles, et sisse tulev kaabel oli kolmandas pordis. Seega nett oli olemas miskil imelikul kombel. Nüüd sain arvutisse ka digitv pildi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
07.01.2009 20:21:53
|
|
|
Mina sain vahepeal mingit ime moodi arvutisse neti ja digi tv korraga, mööda ühte kaablit. Kuskil 30min vaatasin, samal ajal nett ilusti töötas, järsku jäi pilt seisma ja tagasi ei tulnudki...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
07.01.2009 20:39:19
|
|
|
kaua neil selle teise koha aktiveerimisega läheb?
üleeile tellisin iseteenindusest ja tänaseni pole midagi
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
käbi
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
07.01.2009 20:50:02
|
|
|
| aer0x kirjutas: |
kuidas ma seda lan ip ära muudan, ei leidnud seda kohta kusagilt. |
up :roll
1)PC ip käsitsi paika N: 10.0.0.137(ruuter 10.0.0.138)
;dhcp server config state=disabled
;ip ipadd intf=LocalNetwork addr=192.168.1.63/24 addroute=enabled
;ip ipdelete addr=192.168.1.254
web->Home Network->Interfaces->LocalNetwork->Configure->192.168.1.254/24 Static Edit.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
07.01.2009 21:00:58
|
|
|
ärihai,
neile peab seal pinda käima koguaeg
endal koguaeg jama olnud...nt. viimati ka
tahtsin teist DTV'd ka tellida, tellisin ära netist (minumeelest oli kirjas et 24h jooksul võetakse ühendust vms...)
ootasin siis, ülejärgmine päev olin just Elioni esinduse lähedal, mõtlesin et astun läbi...tahaks lihtsalt teada kaua läheb
küsisin tädi käest, too seletas et on helistatud ja värki, kuigi polnud...siis seadmetega oli ka jama veel, lõpuks pidi järgi minema kui mitu korda helistatud sai
siis läks peaaegu 4päeva aega, sest "tehnik ei saanud" varem tulla ja kaks jutmeotsa klemmi alla kruvida...sest kogu ülejäänud süsteem oli olemas
aa...ja siis oli üks jama veel, seadmed olid olemas aga lepingut ega mitte miskit polnud et need kätte on saadud...suht üle oleks saand tõmmata nad)
lõpuks kui kõik värk toimis (kaasa arvatud telefon)...siis mingi hetk kuskilt vajus keegi ukse taha vist et leping jäi tegemata ja värki:D...peale lepingut muudeti kusjuures telefoni number ära
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
07.01.2009 21:12:40
|
|
|
| tsitaat: |
Ei ole siin midagi keerulist.
Tellid teise vaatajakoha. Hakkad maksma 25.- eeki rohkem.
Teist digiboksi ei osta.
Telefonidele 165 ja 606 9966 pole mõtet helistada, kuna sealt nõutakse teise digiboksi seerianumbrit mida sul pole neile anda.
Saadad kirja tugi@elion.ee ja selgitad, et maksad 25.- eeki kuus ja soovid teises toas vaadata ainult Eesti kanaleid arvutist.
Ootad kuni tuleb tagasi kiri, et pordi kiirus on tõstetud 16 mega peale.
Vaatad ruuterist:
DSL Up 15997 kbps / 766 kbps
Ongi kõik. Testitud ja töötab. |
Väga hea info - proovin järgi
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
07.01.2009 22:26:11
|
|
|
| unnamed kirjutas: |
| Kas on inimesi siin kes vaatavad praegu ka arvutist digitv-d ? Mitut kanalit üldse näeb ja mis confi järgi on seadistatud ? |
Konfi ma sulle anda ei saa, kuna ei kasuta Elioni poolt pakutud seadmeid.
Need on krüpteerimata kanalid mida arvutist hetkel näeb:
ETV
ALJazeera
Bloomberg TV
Canal 24 H
CNBC Europe
Detskij
Dom kino
ETV2
Eurosport
France 24
Inter+
Kalev Sport
Kanal 11
Kanal 2
Kika
Muzõka
N-TV
NTV MIR
RBK
Ruski Illuzion
Seitse
TDK
Neljas
TV3
Voom HD
TVXXI
Vremja
Eurosport HD
HD kanalite vaatamiseks peab digiboksi ja neti tarbimise üldse välja lülitama.
Peab olema vinge dual prosega võimas arvuti.
HD testkanalite vaatamine sõltub ka liini kvaliteedist. Pilt võib hakkida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
07.01.2009 22:49:59
|
|
|
hmmm.. paljude neid ip-sid ei tea:S
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
08.01.2009 00:09:30
|
|
|
| esimesel lehel on ka
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
08.01.2009 15:37:44
|
|
|
"Eestis edastab HDTV formaadis pilti Elion ja seda DVB-C võrgus " http://viki.digitark.ee/index.php/HDTV
Mingi võimalus on selle nägemiseks ka? Mul see iptv lahendus hetkel ja ausalt öeldes amino scart ühendus ajab südame pahaks (eriti elioni pildikvaliteedi ja muu jutu pärast ).
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
08.01.2009 16:20:55
|
|
|
Nad suudavad HDTV formaadi läbi scart-i ajada ? Või sain ma millestki valesti aru?
wicked, tänud lingi eest
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.01.2009 16:27:04
|
|
|
| korsten kirjutas: |
Nad suudavad HDTV formaadi läbi scart-i ajada ? Või sain ma millestki valesti aru? |
Sinu poolt mainitud artikkel käib DVB-C kohta, ehk siis kaabeldigi. IPTV ja amino ei puutu üldse asjasse..
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
08.01.2009 16:44:14
|
|
|
Ma sellepärast küsisin, et elioni poes teisi seadmeid müügil ei näinud. Helistasin sinna klienditeenindusse ja küsisin mis seis on... Tuleb välja, et neil on ikka ka mingeid paremaid lahendusi pakkuda aga ei hakanud rohkem uurima kuna ei ela Tallinnas v Tartus ja dvb-c jääb mulle seega nagunii kättesaamatuks.
Teemasse tagasi tulles küsiks selle amino analoogide kohta... Mulle ikkagi ei meeldi selle scart ühendus ja ühegi minu käsutuses oleva puldiga ta ka ühenduda ei taha (eriti meeldiks see RC-R0918E-ga suhtlema panna).
See arvutiteema töötab, nagu ma aru olen saanud aga kas sealjuures pildikvaliteedi osas ka mingeid edenemisemärke on? Või on lihtsalt küsimus selles, et pilt arvutisse saada?
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
käbi
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inah
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2003
|
08.01.2009 17:28:16
|
|
|
eks ta enda rahuldamiseks ole mina küll eriti vahet teinud ja jäi rgb kuna siis lülitab telekas automaatselt scardi peale
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
08.01.2009 17:48:27
|
|
|
| korsten kirjutas: |
Ma sellepärast küsisin, et elioni poes teisi seadmeid müügil ei näinud. Helistasin sinna klienditeenindusse ja küsisin mis seis on... Tuleb välja, et neil on ikka ka mingeid paremaid lahendusi pakkuda aga ei hakanud rohkem uurima kuna ei ela Tallinnas v Tartus ja dvb-c jääb mulle seega nagunii kättesaamatuks.
Teemasse tagasi tulles küsiks selle amino analoogide kohta... Mulle ikkagi ei meeldi selle scart ühendus ja ühegi minu käsutuses oleva puldiga ta ka ühenduda ei taha (eriti meeldiks see RC-R0918E-ga suhtlema panna).
See arvutiteema töötab, nagu ma aru olen saanud aga kas sealjuures pildikvaliteedi osas ka mingeid edenemisemärke on? Või on lihtsalt küsimus selles, et pilt arvutisse saada? |
võta natuke parem kaabel siis...
Aminet STB kaabel A110/124 S-video komplekt +3RCA hind 90 kr
või veel parem STB kaabel A110/124/A130 komponent 79 kr
olen proovinud mõlemat kaablit, värve ja teravust annavad ikka mõlemad kõvasti juurde...scart kaabli viskasin kohe minema 8) oleneb ka ju mis ühendused telekal olemas on
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
08.01.2009 17:54:48
|
|
|
| darkside kirjutas: |
olen proovinud mõlemat kaablit, värve ja teravust annavad ikka mõlemad kõvasti juurde...scart kaabli viskasin kohe minema 8) oleneb ka ju mis ühendused telekal olemas on  |
Mul on dvd mängija scardiga, pean neid koguaeg vahetama kui tahan vahepeal vaadata digit ja vahepeal dvd-d.
Kas mul oleks siis äkki mõttekas ka osta see STB kaabel, et oleks mõlemad koguaeg järel ja juhtmeid vahetama ei peaks ?
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E90
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2007
|
08.01.2009 18:09:17
|
|
|
Ma ei saa aru, miks ma arvutist pilti ei näe VLC-ga, kuigi teen kõik nagu õpetuses.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
08.01.2009 18:33:11
|
|
|
| unnamed kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
olen proovinud mõlemat kaablit, värve ja teravust annavad ikka mõlemad kõvasti juurde...scart kaabli viskasin kohe minema 8) oleneb ka ju mis ühendused telekal olemas on  |
Mul on dvd mängija scardiga, pean neid koguaeg vahetama kui tahan vahepeal vaadata digit ja vahepeal dvd-d.
Kas mul oleks siis äkki mõttekas ka osta see STB kaabel, et oleks mõlemad koguaeg järel ja juhtmeid vahetama ei peaks ? |
scart jagaja on ka hea asi, kuid ma usun, et kui sul rohkem sisendeid siis osta lihtsalt teine kaabel... odavam ka
| E90 kirjutas: |
Ma ei saa aru, miks ma arvutist pilti ei näe VLC-ga, kuigi teen kõik nagu õpetuses.  |
kontrolli, kontrolli, kontrolli ja kui ei aita, siis mina tegin ruuterile reseti ja seadistasin nullist peale... siis töötas
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
08.01.2009 18:52:08
|
|
|
darkside, on see s-vhs kaabel parem? ma olen aru saanud , et rgb on suuteline veits paremat pilti edastama (oleneb kaablikvaliteedist ka muidugi)...
sellel arvutiteemal ma vastust ei saanud: kas saab parema pildi kätte kui amino kaudu? darkside, sa oled justkui pädev vastama sest kasutad mõlemat
Krt, need kaablid on nii odavad, et ostan mõlemad (ülehomme) ja katsetan. krt, ennast ka juba huvitab mis see siis parem on...
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
08.01.2009 22:11:14
|
|
|
darkside kasutas küll scartkaablit kuid selle kaabli sees oli selgelt kasutusel komposiitühendus. Tegelikuses on nii et paremuse pingerivi on selline - komposiit/s-video/scart RGB/komponent. Vaid scart on neist võimeline ühendusi tegema kahel kujul - kas komposiit või RGB. Kaablis leiduvad (tavaliselt) sooned mõlemi jaoks, seadmed aga peavad tundma scardi juhtsignaali, kui selles osas on vaikus siis näete pilti nagu RCA juhtmest (komposiit). Seepärast võibki kohata olukorda kus s-video on visuaalselt parem kui nn scart.
Seadetes tuleb kuskil konfida kuidas väljundid/sisendid käituvad - kas nad tunnevad RGB juhtsignaali või mitte. Paljud üllatuslikult ei tunne muideks.
S-vhs on videsalvestuse teatud standard koos vastva märgistusega nii makkidel kui kassetidel. S-Video aga on kaabel millest te siin räägite. Neid ühendav asjaolu on see et s-vhs makid kasutavad video liigutamiseks s-video kaablit.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.01.2009 22:25:30
|
|
|
kuna laiemas testis on Amino aminet530 siis varsti saab HDMI abiga veel vingema pildi, seni aga lcd ja plasmade puhul võimaluse korral kindlasti komponent, ligidalt vaadates vahe märgatav.
lisaks sellele märkasin, et:
When used for connecting a video source to a video display where both support 4:3 and 16:9 display formats, the PAL television standard provides for signaling pulses that will automatically switch the display from one format to the other.
4:3 ja 16:9 kanalite üleminek sujuvam.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
08.01.2009 23:06:08
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
kuna laiemas testis on Amino aminet530 siis varsti saab HDMI abiga veel vingema pildi, seni aga lcd ja plasmade puhul võimaluse korral kindlasti komponent, ligidalt vaadates vahe märgatav.
lisaks sellele märkasin, et:
When used for connecting a video source to a video display where both support 4:3 and 16:9 display formats, the PAL television standard provides for signaling pulses that will automatically switch the display from one format to the other.
4:3 ja 16:9 kanalite üleminek sujuvam. |
HDMI-ga võib juhtuda selline asi, et pilti sa enam teistesse formaatidesse ei saa st telekas ei luba valida näiteks 14:9 pildisuhet.
Teine funktsionaalsus on ka praegustel digiboksidel olemas st kui lülitada ETV2 peale, läheb pilt üle ekraani.
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
08.01.2009 23:39:43
|
|
|
Scardi taga istudes pakub telekas mulle sisendiks kolme erinevat häälestusvarianti: 1)Y/C (s-video) ja sellega on pilt mustvalge; 2) CVBS (composite) ja 3) RGB (rgb on siis komponent?). 2 ja 3 vahe on siis niipalju, et rgb puhul on värvid pisut erksamad aga pildi teravusel minu silm vahet ei teinud. Teleriks on miski sharpi uuem 37" mudel (100 hz, HDTV, 1080p, mpeg4 ja muud pursked mida mul ei ole veel reaalselt vaja läinud).
Nagu ma aru saan siis RGB kaabel enam midagi lisa ei anna kuna scart on nagunii component signaali peal?
YRO, selline asi võib juhtuda küll aga loodan, et see lahendatakse elioni poolt. st, et sealt hakatakse saatma juba sellist signaali mis telerisse mahub ja pole vaja formaatidega jamada.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
08.01.2009 23:50:20
|
|
|
| korsten kirjutas: |
Nagu ma aru saan siis RGB kaabel enam midagi lisa ei anna kuna scart on nagunii component signaali peal?
YRO, selline asi võib juhtuda küll aga loodan, et see lahendatakse elioni poolt. st, et sealt hakatakse saatma juba sellist signaali mis telerisse mahub ja pole vaja formaatidega jamada. |
Esiteks on compnent ja RGB signaalid ikkagi oluliselt erinevad (lugemist).
Teiseks: Elion ei tee signaaliga minu teada ise mitte midagi (loogiliselt võttes ei tohigi muuta jaama poolt väljastatud signaali va krüpteering).
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
09.01.2009 00:20:38
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
kuna laiemas testis on Amino aminet530 siis varsti saab HDMI abiga veel vingema pildi, seni aga lcd ja plasmade puhul võimaluse korral kindlasti komponent, ligidalt vaadates vahe märgatav.
lisaks sellele märkasin, et:
When used for connecting a video source to a video display where both support 4:3 and 16:9 display formats, the PAL television standard provides for signaling pulses that will automatically switch the display from one format to the other.
4:3 ja 16:9 kanalite üleminek sujuvam. |
YRO pakutud lugemise tekstis järgneb sinu pakutud lausele:
| tsitaat: |
However, Y'PbPr does not support this operation.
|
Seega komponentsignaali kaablit kasutades ei viskagi teler pilti ringi, kui 16:9 vormingus kanalilt 4:3 peale ümber vahetad? Praeguse SCART kaabliga toimib, aga tahaks heli otse kodukinole sisendisse viia, saab mõnda Elioni raadiojaama ka kuulata nõnda, et telekas koguaeg sees ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
09.01.2009 00:32:23
|
|
|
YRO, krt, keegi võiks eesti keeles ka seletada asju. sinu antud lingis seletati pikal ja laialt ühe ja teise signaali olemust aga point minu jaoks kui selline jäi leidmata (kummal siis ikkagi parem pilt on). mingil intuitiivsel viisil (nõiasaatesse ma ei kipu) tundub mulle, et see component on siis parem
indrekp, http://www.wiredathome.com/story.php?title=amino-secures-aminet530-stb-agreement-with-estonian-iptv-provider-elion, leidsin selle uudise .... Äkki siis avalikustad millal seda asjandust laiemates massides liikuma hakkab ja palju see maksta võib (ma kusagil selle isendi hinda ei näinud...). Ja juhul kui ma selle riista juhuslikult kusagilt ise kätte saan siis on sellega võimalik Elioni kaabli otsas kohe paugutama hakata või peab tehnilisele toele seadistamiseks viima kõigepealt?
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
09.01.2009 01:18:34
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
| tahaks heli otse kodukinole sisendisse viia, saab mõnda Elioni raadiojaama ka kuulata nõnda, et telekas koguaeg sees ei ole. |
sul kodukinol coaxial sisendit ei ole?...see väljund on boxil eraldi olemas
pealegi kui komponent kaabli paned ja heli kodukinno lased, siis ei jookse telekasse jälle heli üldse...seega peab kodukino koguaeg taga olema
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
09.01.2009 01:47:49
|
|
|
| tsitaat: |
YRO pakutud lugemise tekstis järgneb sinu pakutud lausele:
| tsitaat: |
| However, Y'PbPr does not support this operation. |
Seega komponentsignaali kaablit kasutades ei viskagi teler pilti ringi, kui 16:9 vormingus kanalilt 4:3 peale ümber vahetad? Praeguse SCART kaabliga toimib, aga tahaks heli otse kodukinole sisendisse viia, saab mõnda Elioni raadiojaama ka kuulata nõnda, et telekas koguaeg sees ei ole. |
Hämmastav, et see seal kirjas on tõesti, aga reaalelus Aminet 110 üle komponendi küll vahetab formaati.
Signaal on minu silma järgi natuke parem(täpsem ja paremate värvidega) kui Scart/RGB, lisaks suudab seda ressiiver ümber lülitada.
| HA kirjutas: |
pealegi kui komponent kaabli paned ja heli kodukinno lased, siis ei jookse telekasse jälle heli üldse...seega peab kodukino koguaeg taga olema |
Komponentkaablil jookseb sees ka audio, mille võid ju otse telerisse lükata!
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
09.01.2009 02:24:17
|
|
|
http://torufoorum.hot.ee/foorum/viewthread.php?tid=167124 sele õpetuse järgi proovin teha siis saan sellise veateate seda koodi sisetades:
dhcp server config state disabled
dhcp server policy verifyfirst disabled
dhcp rule add name digibox type mac mac=!00:02:02:*:*:*
dhcp server pool ruleadd name LAN_private rulename digibox
dhcp server config state enabled
veateade:
Error : Invalid DHCP rule name.
Bad value for parameter 'rulename'
Unknown command.
mis pn valesti?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estysoft
HV vaatleja
liitunud: 15.07.2005
|
09.01.2009 02:28:24
|
|
|
| jyrka20 kirjutas: |
| Andykas kirjutas: |
Miks on vaja see 2 vaatajakoha värgendus nii keeruliseks ajada, et vaja igasugu boxi mac aadresse, serialeid jms. Tahaks lihtsalt enda linuxi kastile iptv külge panna 3 eesti kanaliga ja samal ajal teises toas elioni boxiga vahtida mis vaja. 12mbps korral jookseb pilt mõlemal kokku ja peeretab terve ekraani rohelisi ruute täis  |
Ei ole siin midagi keerulist.
Tellid teise vaatajakoha. Hakkad maksma 25.- eeki rohkem.
Teist digiboksi ei osta.
Telefonidele 165 ja 606 9966 pole mõtet helistada, kuna sealt nõutakse teise digiboksi seerianumbrit mida sul pole neile anda.
Saadad kirja tugi@elion.ee ja selgitad, et maksad 25.- eeki kuus ja soovid teises toas vaadata ainult Eesti kanaleid arvutist.
Ootad kuni tuleb tagasi kiri, et pordi kiirus on tõstetud 16 mega peale.
Vaatad ruuterist:
DSL Up 15997 kbps / 766 kbps
Ongi kõik. Testitud ja töötab. |
Kas see töötab tavalise adsl kodulahendusega ka ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
09.01.2009 02:52:29
|
|
|
| estysoft kirjutas: |
| jyrka20 kirjutas: |
| Andykas kirjutas: |
Miks on vaja see 2 vaatajakoha värgendus nii keeruliseks ajada, et vaja igasugu boxi mac aadresse, serialeid jms. Tahaks lihtsalt enda linuxi kastile iptv külge panna 3 eesti kanaliga ja samal ajal teises toas elioni boxiga vahtida mis vaja. 12mbps korral jookseb pilt mõlemal kokku ja peeretab terve ekraani rohelisi ruute täis  |
Ei ole siin midagi keerulist.
Tellid teise vaatajakoha. Hakkad maksma 25.- eeki rohkem.
Teist digiboksi ei osta.
Telefonidele 165 ja 606 9966 pole mõtet helistada, kuna sealt nõutakse teise digiboksi seerianumbrit mida sul pole neile anda.
Saadad kirja tugi@elion.ee ja selgitad, et maksad 25.- eeki kuus ja soovid teises toas vaadata ainult Eesti kanaleid arvutist.
Ootad kuni tuleb tagasi kiri, et pordi kiirus on tõstetud 16 mega peale.
Vaatad ruuterist:
DSL Up 15997 kbps / 766 kbps
Ongi kõik. Testitud ja töötab. |
Kas see töötab tavalise adsl kodulahendusega ka ? |
EI tööta ,sest sul adsl kodulahendus aga kui sa tahad ,et töötaks pead tellima IPTV ehk digitv lahenduse omale !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
09.01.2009 02:57:52
|
|
|
| YRO kirjutas: |
| HA kirjutas: |
pealegi kui komponent kaabli paned ja heli kodukinno lased, siis ei jookse telekasse jälle heli üldse...seega peab kodukino koguaeg taga olema |
Komponentkaablil jookseb sees ka audio, mille võid ju otse telerisse lükata! |
sa ei lugenud korralikult vist...
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
09.01.2009 10:23:58
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
| Seega komponentsignaali kaablit kasutades ei viskagi teler pilti ringi, kui 16:9 vormingus kanalilt 4:3 peale ümber vahetad? Praeguse SCART kaabliga toimib, aga tahaks heli otse kodukinole sisendisse viia, saab mõnda Elioni raadiojaama ka kuulata nõnda, et telekas koguaeg sees ei ole. |
Kasutan Amino 110 ja Elionist ostetud komponent kaablit: https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&ta=&tt=256&ttt=8390&lv=&Smenyy=1373
Töötab kenasti ja pilt tundub kah kvaliteetsem kui selle originaalse scart kaabliga.
Heli lasen kah digitaalselt Aminetist otse telekasse kaabliga: https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&ta=&tt=256&ttt=8552&lv=&Smenyy=1373
Telekas mul võimaldab määrata ka millisele videosisendile tuleb digital audio. Seega asi töötab minu jaoks väga hästi.
Lisaks on telekal väga hea funktsioon "AUTO" pildi formaadi määramine. Näiteks kui film tuleb formaadis 16:9 ja ääred on mustad, siis telekas automaatselt kaotab need ära. Juhul kui tuleb näiteks vahepeal reklaam mingis muus formaadis, siis pilt kohandatakse jälle automaatselt õigesse formaati. See käib hetkega.
Mis puudutab scart vs. komponent kaablit, siis ma pole eriline kotkasilm, kuid mulle tundub, et pilt on parem.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|