Benchi ajal saad GPU tempe vaadata Nvidia temp logger'iga. Mingi sättega (OSD)näitab tempe 3d peal. CPU kohta ei oska öelda. _________________ Müüa EOS 50D
Erx15, ja milleks see teadmine siiski hea on?
Ma saan aru, et teid huvitab 24/7 seadetega, näiteks mängudes, temp.
Benchides (suurematel klokkidel, kui 24/7 jooksutaks) on siiski tähtis, et norm tulemus tuleks, mitte ei pea tempide pärast jamama. Jah, muidugi kui suure tempi tõttu 3DMarki viimases testis pange paneb, siis on kahju küll
ceemic, Ma tahtsin teada lihtsalt et, kumma pärast mul Benchi ajal pange paneb, kas CPU läheb liiga kuumaks või GPU. Pole mul mingit spets termomeetrit
Suht oletan,et CPU laheb kuumaks Qvaad @4.xxGhz pole naljaasi @õhkjahutus Gpu saad välistada kui paned taustale GPU-Zi logima ja kui pill pange paneb vaatad peale resa kuhuni gpu temp läks
No kui pange paneb siis mis vahet on mis temp on? Peab kellasi vähendama ikkagi
Olen näinud mingeid videosid, kus jookseb üleval nurgas, kaartide tembid prose jms
samas ka kui palju on CPU koormatud, huvitav oleks vaadata ju..
Näed mis toimub sellel ajal kui mäng jookseb!
apelsin16 kirjutas:
milleks üldse teha neid benche mõttetu ju?
mingi e-peenise värk v?
See oli minuarust see crysis bench toolis sai panna et ta näitab neid vms
Kihvt oleks kui oleks lihtsalt ka mingi siuke programmi jupike.
Aga ju see välja jäetud, või ei tehta et .. säästaks rohkem ressurssi.
Iseenesest ei tohiks ju väga raske olla teha mingi add nt HV monitorile, mis sunniks teatuid numbreid olema on top "of everything" _________________ Müüa EOS 50D
Keegi just kirjutas siin viie minutiga valmis progejupi, mis vistal tühistas ekraani säästja väljalülitamise kui mingi TV programm töös. _________________ Müüa EOS 50D
EVGA oma jubin tundub olevat see.. Crysise enda infot kuvab paremal aga vasakul suurelt ja punaselt käib läbi nimi EVGA PRECISION
Ise ma kasutan samat progret OC jaoks,kuid ei leia küll kohta kus kuvaks 3d ajal infot Muidu see EVGA precision on hea jubin Rivatuneriga seotud lähedalt tundub olevat aga mulle istub rohkem kuna 24/7 clocke hoiab ilma ise startimata http://downloads.guru3d.com/EVGA-Precision-1.4-download-2112.html
E: siiski viimases versioonis 1.4 tundub olevat küll mingi jubin mis nagu võiks kuvada infot Uurin kohe
Ei olnud mõtet uut teemat teha, kuid selline loll prob everestiga.
Tükk aega nagu näppind ja uurind, aga ei leia.
Nimelt, kunagi kasutasin üht everesti millel oli üleval ekraani paremas nurgas (asukohta sai muuta) Väike must aken kus oli kõik vajalik olemas) Mõne aja pärast sai uus peale pandud, millel seda kasti pole, vaid selleasemel on all taskbaril 10 eri värvi akent reas erinevate andmetega. Tean et neid aknaid saab seal muuta, et millised seal on. Kuid tahaks seda kasti sinna üles nurka tagasi ikka.
Hetkel tundub et see lahendus on ära kaotatud lihtsalt.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.