Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Programm mis näitaks Benchi ajal Tempe ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 04.01.2009 21:51:20 Programm mis näitaks Benchi ajal Tempe ? vasta tsitaadiga

Kas oleks mingi programm mis näitaks näit. 3dMark 2006 ajal kuskil monitori nurgas CPU ja GPU tempe ???

tean et Fraps näitab FPS'i aga.. kuda näeks tempe ka
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 22:04:56 vasta tsitaadiga

everest
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 04.01.2009 22:22:57 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
everest


hmm mis moodi ta näitaks sealt siis ?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 22:28:14 vasta tsitaadiga

näitab taskbaril seal notification areas vms temperatuure, volte, ventide pöördeid.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 22:31:42 vasta tsitaadiga

rivatuner
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 04.01.2009 22:59:06 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
rivatuner


No aga ta ei näita seda Benchi ajal ju.. ? või kuidas see käiks ?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.01.2009 23:01:50 vasta tsitaadiga

Pigem siis mingi väike display korpusel vms proge vaevalt seda teeb icon_rolleyes.gif pane taustale logima miskit ja pärast vaatad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 04.01.2009 23:36:30 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Pigem siis mingi väike display korpusel vms proge vaevalt seda teeb icon_rolleyes.gif pane taustale logima miskit ja pärast vaatad thumbs_up.gif


mul präält siuke mõte onig icon_sad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 23:42:36 vasta tsitaadiga

Benchi ajal saad GPU tempe vaadata Nvidia temp logger'iga. Mingi sättega (OSD)näitab tempe 3d peal. CPU kohta ei oska öelda.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 00:06:44 vasta tsitaadiga

1% powerist läheb, ei tohi nii! icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 05.01.2009 00:35:58 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
1% powerist läheb, ei tohi nii! icon_smile.gif


w00t.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 00:51:32 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
maatriks kirjutas:
1% powerist läheb, ei tohi nii! icon_smile.gif


w00t.gif


Esimese korra ajal vaatad tempe, pärast võid ju uuesti lasta koos selle 1% poweriga

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 00:57:44 vasta tsitaadiga

Milleks on üldse benchimise ajal tempidest vaja mõelda? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 05.01.2009 01:04:11 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Milleks on üldse benchimise ajal tempidest vaja mõelda? icon_rolleyes.gif

et teada saada kui kuumaks ahi läheb normaalse loadi korral.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 01:09:15 vasta tsitaadiga

Erx15, ja milleks see teadmine siiski hea on? icon_biggrin.gif
Ma saan aru, et teid huvitab 24/7 seadetega, näiteks mängudes, temp.
Benchides (suurematel klokkidel, kui 24/7 jooksutaks) on siiski tähtis, et norm tulemus tuleks, mitte ei pea tempide pärast jamama. Jah, muidugi kui suure tempi tõttu 3DMarki viimases testis pange paneb, siis on kahju küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 09:28:21 vasta tsitaadiga

Rivatuner+Rivatuner Statistics Server thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 09:44:54 vasta tsitaadiga

Speedfan
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 05.01.2009 12:36:37 vasta tsitaadiga

ceemic, Ma tahtsin teada lihtsalt et, kumma pärast mul Benchi ajal pange paneb, kas CPU läheb liiga kuumaks või GPU. Pole mul mingit spets termomeetrit icon_neutral.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.01.2009 16:55:36 vasta tsitaadiga

Suht oletan,et CPU laheb kuumaks icon_wink.gif Qvaad @4.xxGhz pole naljaasi @õhkjahutus thumbs_up.gif Gpu saad välistada kui paned taustale GPU-Zi logima ja kui pill pange paneb vaatad peale resa kuhuni gpu temp läks icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 05.01.2009 20:14:12 vasta tsitaadiga

Kui loogiliselt võtta, mis ta muu saab olla.. icon_sad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 20:16:03 vasta tsitaadiga

Realtemp kasvõi, paned käima ennem benchimist ja siis peale seda vaatad realtempist palju max temp läks icon_rolleyes.gif Videokaardi jaoks rivatuner thumbs_up.gif

viimati muutis Cheetah 05.01.2009 20:16:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 20:16:11 vasta tsitaadiga

milleks üldse teha neid benche mõttetu ju? icon_rolleyes.gif
mingi e-peenise värk v?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.01.2009 20:18:44 vasta tsitaadiga

Cheetah, kui pange paneb siis ei näe peale resa enam seda max tempi realtempis.
apelsin16, Just e-peenis icon_exclaim.gif Milleks selline küsimus üldse?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 21:26:36 vasta tsitaadiga

No kui pange paneb siis mis vahet on mis temp on? Peab kellasi vähendama ikkagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 06.01.2009 13:27:30 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
No kui pange paneb siis mis vahet on mis temp on? Peab kellasi vähendama ikkagi icon_rolleyes.gif


Olen näinud mingeid videosid, kus jookseb üleval nurgas, kaartide tembid prose jms
samas ka kui palju on CPU koormatud, huvitav oleks vaadata ju..
Näed mis toimub sellel ajal kui mäng jookseb!

apelsin16 kirjutas:
milleks üldse teha neid benche mõttetu ju? icon_rolleyes.gif
mingi e-peenise värk v?


Puhtalt Sportlikust huvist!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 16:28:44 vasta tsitaadiga

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1545

See plugin pista rivatunerisse, ekraanil see vist küll ei näita aga peale mängimist saad vaadata kuidas temp muutus jne.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 06.01.2009 17:47:16 vasta tsitaadiga

nagu näiteks siin videos alates 3:20 on monitoril ka GPU'de tempid jms.


Link
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 01:15:29 vasta tsitaadiga

See oli minuarust see crysis bench toolis sai panna et ta näitab neid vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 07.01.2009 01:45:31 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
See oli minuarust see crysis bench toolis sai panna et ta näitab neid vms icon_rolleyes.gif


Kihvt oleks kui oleks lihtsalt ka mingi siuke programmi jupike.
Aga ju see välja jäetud, või ei tehta et .. säästaks rohkem ressurssi.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 02:12:44 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Cheetah kirjutas:
See oli minuarust see crysis bench toolis sai panna et ta näitab neid vms icon_rolleyes.gif


Kihvt oleks kui oleks lihtsalt ka mingi siuke programmi jupike.
Aga ju see välja jäetud, või ei tehta et .. säästaks rohkem ressurssi.


Iseenesest ei tohiks ju väga raske olla teha mingi add nt HV monitorile, mis sunniks teatuid numbreid olema on top "of everything"

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 07.01.2009 11:23:34 vasta tsitaadiga

Hmm, tegelikult võiks proovida, HV monitor näitab ju mõlemat.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 11:39:17 vasta tsitaadiga

Keegi just kirjutas siin viie minutiga valmis progejupi, mis vistal tühistas ekraani säästja väljalülitamise kui mingi TV programm töös. icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.01.2009 17:38:46 vasta tsitaadiga

EVGA oma jubin tundub olevat see.. Crysise enda infot kuvab paremal icon_wink.gif aga vasakul suurelt ja punaselt käib läbi nimi EVGA PRECISION icon_rolleyes.gif
Ise ma kasutan samat progret OC jaoks,kuid ei leia küll kohta kus kuvaks 3d ajal infot icon_eek.gif Muidu see EVGA precision on hea jubin thumbs_up.gif Rivatuneriga seotud lähedalt tundub olevat aga mulle istub rohkem kuna 24/7 clocke hoiab ilma ise startimata thumbs_up.gif
http://downloads.guru3d.com/EVGA-Precision-1.4-download-2112.html icon_wink.gif

E: siiski viimases versioonis 1.4 tundub olevat küll mingi jubin mis nagu võiks kuvada infot icon_smile.gif Uurin kohe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 07.01.2009 17:51:34 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
E: siiski viimases versioonis 1.4 tundub olevat küll mingi jubin mis nagu võiks kuvada infot icon_smile.gif Uurin kohe thumbs_up.gif


Tänud,GPU kohta kogu info mängu ajal olemas,lisaks muidugi ka FPS näit thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2009 11:33:24 vasta tsitaadiga

Mul selline kooslus ja otsest vajadust ei ole. Aga mõni targem võiks ajaviiteks midagi leiutada küll..

http://www.xbitlabs.com/misc/picture/?src=/images/other/samsung-sm2263dx/p1.jpg&1=1

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 09.01.2009 02:12:58 vasta tsitaadiga

mul endal ka PRES, ma pean vaatama mis versioon 8-)
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 14:06:35 vasta tsitaadiga

Ei olnud mõtet uut teemat teha, kuid selline loll prob everestiga.
Tükk aega nagu näppind ja uurind, aga ei leia.

Nimelt, kunagi kasutasin üht everesti millel oli üleval ekraani paremas nurgas (asukohta sai muuta) Väike must aken kus oli kõik vajalik olemas) Mõne aja pärast sai uus peale pandud, millel seda kasti pole, vaid selleasemel on all taskbaril 10 eri värvi akent reas erinevate andmetega. Tean et neid aknaid saab seal muuta, et millised seal on. Kuid tahaks seda kasti sinna üles nurka tagasi ikka.

Hetkel tundub et see lahendus on ära kaotatud lihtsalt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Programm mis näitaks Benchi ajal Tempe ?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.