|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.12.2008 16:30:40
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| No, mitmeid kordi nädalas on tõesti tõsine probleem kui kasutajaid on kümneid tuhandeid ning nad tekitavad miljoneid päringuid... loogiline, et mingi tühine protsent päringuid ei jõua kohale või siis toodavad mingit paska sulle tagasi. Karm aga õiglane. |
Ei, see ei ole loogiline et päringud kohale ei jõua, see tähendab siiski, et midagi kusagil on halvaks läinud.
Sinu arvates oleks siis normaalne, et näiteks 10'l päeval aastas sul auto lihtsalt ei tööta heast peast ? Üritad hommikul ärgates käivitada aga mitte midagi lihtsalt ei juhtu ja järgmine päev töötab nii nagu poleks midagi olnudki.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
30.12.2008 20:25:10
|
|
|
kui postituse sisuks on ainult link või link+tsitaat, siis tooltip ei näita mitte midagi, nagu oleks viimane postitus tühi.
selle võiks muuta, et oleks Link:lingi nimi
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.12.2008 20:28:11
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| No, mitmeid kordi nädalas on tõesti tõsine probleem kui kasutajaid on kümneid tuhandeid ning nad tekitavad miljoneid päringuid... loogiline, et mingi tühine protsent päringuid ei jõua kohale või siis toodavad mingit paska sulle tagasi. Karm aga õiglane. |
Ei, see ei ole loogiline et päringud kohale ei jõua, see tähendab siiski, et midagi kusagil on halvaks läinud.
Sinu arvates oleks siis normaalne, et näiteks 10'l päeval aastas sul auto lihtsalt ei tööta heast peast ? Üritad hommikul ärgates käivitada aga mitte midagi lihtsalt ei juhtu ja järgmine päev töötab nii nagu poleks midagi olnudki. |
Mikk, miks sa ei mõista ega saa aru?
Ma räägin kompuutrimaailmast kus on suht savi, kas sul see sait on mingil hetkel vigadega laetud, sest kui sa refreshi vajutad, siis tuleb ta ju korralikult ette. See, et sinu aju nii mäda on, et hakkad mind siin surmaga ja auto lõhkumisega ähvardama, siis ma palun sinu postitused kustutada lasta igavesti!
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
02.01.2009 22:52:54
|
|
|
| Miks mitte hoopis UTF-8 kodeering?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
03.01.2009 13:36:07
|
|
|
| asjameez kirjutas: |
| Miks mitte hoopis UTF-8 kodeering? |
Minu poolt viidatud teemas jõutaksegi järeldusele, et UTF-8 kodeering oleks kõige mõistlikum. Pealkiri on väidab jah midagi muud.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
03.01.2009 14:42:23
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Kas nüüd on kodeeringuga parem? |
tundub, et mitte
kui encoding automatic siis katusega s-i ja z-d ei saa postitada ja telekavd on korras kui ise valin iso-8859-15 siis tähed korras aga telekava on imelike asju täis.
ilmselt sellepärast, et kava.ee kodeering on UTF-8 aga HV oma iso-8859-15. Mõlemad UTF-8 siis peaks ok olema.
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 03.01.2009 14:43:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
03.01.2009 14:49:52
|
|
|
Tundub, et opera võtab automatic modes olles mingi muu encodingu kui htmlis määratud
Firefoxis sama jama - encodinguks näitab iso-8859-1
_________________ There is no place like 127.0.0.1
viimati muutis Renka 03.01.2009 14:54:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
03.01.2009 14:52:05
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
03.01.2009 14:55:13
|
|
|
žš
Opera pealt postitades
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
03.01.2009 14:57:26
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
03.01.2009 15:15:00
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
šž  |
pingviin.org foorumis on kodeering UTF-8 ja seal on kõik korras.
http://www.rbrel.com foorumis on kodeering iso-8859-1 ja automatic encoding-ga on tähed korras
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.01.2009 15:40:38
|
|
|
Kasutage siis normaalseid brausereid ja ärge käige kahtlastes teistes foorumites
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
03.01.2009 16:16:46
|
|
|
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
03.01.2009 16:18:35
|
|
|
| Võibolla tuleks php failid ka kõik UTF-8 ringi konverteerida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.01.2009 16:27:13
|
|
|
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
03.01.2009 16:28:50
|
|
|
kas kuidagi saab ps'e blokkida teatud kasutajalt. üks tropp käib närvidele.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.01.2009 16:36:32
|
|
|
kui kasutajat ignoreerida ( ), siis PS'id tulevad ikka läbi?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DMA
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2003
|
03.01.2009 20:50:59
|
|
|
a millest tuleb see, et HV tihti kättesaamatuks jääb, riistvaras ju asi ei tohiks olla, võib-olla on seda käsitletud, vabandust kui korduv?
_________________ Mida punk on liitnud, ärgu disko lahutagu |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
03.01.2009 20:52:51
|
|
|
| DMA kirjutas: |
| a millest tuleb see, et HV tihti kättesaamatuks jääb, riistvaras ju asi ei tohiks olla, võib-olla on seda käsitletud, vabandust kui korduv? |
Kallutatud jõud on kindlasti mängus....
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
03.01.2009 23:19:50
|
|
|
| no ma ceemicule andsin teada juba.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
03.01.2009 23:23:40
|
|
|
| tsitaat: |
Firefoxis sama jama
|
- postitatud FF kasutades...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.01.2009 23:24:13
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Tundub, et opera võtab automatic modes olles mingi muu encodingu kui htmlis määratud
Firefoxis sama jama - encodinguks näitab iso-8859-1 |
Menüüs näitas jah 8859-1, kuid kui määrata käsitsi 8859-1, siis olid tähed valesti, valides utf-8 oli pilt sama mis algselt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.01.2009 01:51:23
|
|
|
Kelle poole pöörduda, et "soovitada" mõnele kasutajale AM - või teha eraldi teema (a'la "Vajab modereerimist: kasutajad")
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
04.01.2009 04:07:38
|
|
|
| DMA kirjutas: |
| a millest tuleb see, et HV tihti kättesaamatuks jääb, riistvaras ju asi ei tohiks olla, võib-olla on seda käsitletud, vabandust kui korduv? |
Avaleht peabki nii tegema ju (Mul juba aastaid niimoodi)
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
04.01.2009 14:38:00
|
|
|
Kas ärifoorumite reeglitesse oleks võimalik lisada konkreetse äriteema kohta käiv hulgiteema määratlus ,
praegu leiab sellise määratluse ainult teemast :
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=316207
ja sealgi mitte esimeses postituses.
Kohati ju lubavad nagu reeglid müüa hulgi vanu asju (Arvutustehnika müük ja vahetuse reeglid -ei hakka tsitaati lisama )
ja samas kehtib ju hulgimüügi termin ka vanadele asjadele (nt .telefonid) .
Samas ju teemat alustades on ainult vist valik ühene st. ei mingeid selgitusi uutele /vanadele esemetele vaid lihtsalt :
kuni 3 eset ;
kuni 10 eset ;
kuni 30 eset.
Näitena võiks tuua teema :
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=394426&highlight=
kus müüakse miskipärast 1 arvutikomplekti hulgimüügi teemana .
Samas aga teema :
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=395373&highlight=
kus jälle määramatu kogus komplekte tavateemana .
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DMA
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2003
|
04.01.2009 16:34:33
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| DMA, täpsustab brauserit, ISP-i, aega, HV lehekülge jne |
Lehitsejatest kasutan enamasti (99%) mozilla tulirebast, ISP: starman, OS: GNU/Linux Ubuntu Estobuntu repoga, üsna koguaeg on nii(äkki paistab see mulle nii), näiteks eile õhtul hangus ka mingil hetkel (jääb tulema, tuleb ja tuleb ja olenevalt ootamise ajast - vahest mõni minut, vahest mõnikümmend sekundit jõuab kohale). Tavaliselt hangub mingeid riistvarahindu vaadates, tahan hindu vaadata sorteerituna - jälle peab ootama päris pikalt, mõnikord tulevad andmed kohe. Tavaliselt võtan ka muidugi hulgim tab-e ette, et siis mittehuvitavad asjad kohe välja jätta. Kui konkreetseid kellaaegu on tarvis, siis võin ju umbkaudselt üles märkida, aga praegu selline: pole liha, pole kala info minult.
Edit: näiteks praegu: kell 15.26 soovisin, et tabina avataks: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/MP3%20Player/ ja kohale jõudis ca 2 minutit hiljem, samas foorum tundub koguaeg funkavat.
_________________ Mida punk on liitnud, ärgu disko lahutagu |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
04.01.2009 16:45:19
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| DMA kirjutas: |
| a millest tuleb see, et HV tihti kättesaamatuks jääb, riistvaras ju asi ei tohiks olla, võib-olla on seda käsitletud, vabandust kui korduv? |
Avaleht peabki nii tegema ju (Mul juba aastaid niimoodi)  |
Mul samuti. Probleem esineb ainult HV endaga (hindade osa), Foorum on alati OK.
Tavaliselt saan 4-5 hinda/asja ära vaadatud, siis kiilub (tavaliselt mõni minut), siis
saab uuesti 1, 2, 3 asja vaadatud ja jälle kinni.
See pull on kestnud aastaid (minuteada on HV vahetanud vahepeal servereid ja ISP-sid isegi).
Ei sõltu OS-ist (proovitud W2K, XP-de, 2003, Vista, erinevate linuxitega). Kasutan samuti Firefoxi
ja see jama on käinud versioonist 1.0 alates (nüüd 3.0).
Minu ISP on Elion. Kusjuures huvitav on see, et tööl pole neid probleeme täheldanud. ISP-d ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.01.2009 16:54:44
|
|
|
Jah, firefoxiga ongi probleeme, IEga mitte.
Postitatud Nokia mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
04.01.2009 16:57:43
|
|
|
| Tanel, minul on mõlemaga, nii IEga kui ka Firefoxiga see sama probleem!
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.01.2009 19:42:46
|
|
|
Paraku on tegemist mingi Firefoxi bugiga, sessioon hangub lihtsalt, server ootab mingit brauseripoolset käsku aga seda ei tule.
Kuuldavasti olevat ka EMT-l täpselt sama probleem mingi lehega, IE-ga töötab kõik normaalselt ja serverite endi ja ühendusega on ka kõik OK (sest IE-ga ju töötab ilusti)
Kahjuks tõesti pole me suutnud seda probleemi lahendada aastaid, kuna Nevermind ei suuda lihtsalt oma arvutis seda viga replikeerida (et saaks samal ajal vaadata, millest sessiooni hangumine tuleneb)
Ka minul ei esine probleeme (IE + kiire Elisa ühendus). Seega seda peaks tegema üheskoos mõne arvuti taga, kus see probleem esineb.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.01.2009 19:46:09
|
|
|
tommike, tänud tähelepanu juhtimast, märkasin ka ise seda viimast teemat, see tuleb loomulikult teha hulgiteemana.
Katkestasin teema.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
04.01.2009 20:13:00
|
|
|
Tanel, no nagu ma enne välja pakkusin, et teeme väikese lõunapausi, sinu ja nevermindiga. Minu läppajal saab viga korrata nagu kellavärgiga
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
04.01.2009 20:28:37
|
|
|
Tanel, aga mis teda selle foorumi reegleid lugedes oleks pidanud kohustama tegema teemat hulgimüügiks ?
tsitaat reeglitest:
"Teema sisu suhtes ei ole piiranguid, v.a hulgimüüki uutele kaupadele või kaupade grupile on keelatud teha"
rõhutaks sõna uutele ...
Sellest lähtuvalt on teise teema tekitaja teinud kõik õieti ja oled alusetult nagu teema katkestanud
ja esimese teema tekitaja "maksnud " liigse tasu kuna tegemist on kasutatud arvutikomplekti müügiga
Loodetavasti on see abiks edaspidiste sekelduste vähendamisel rahalistes küsimustes
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.01.2009 20:48:40
|
|
|
see on see märksõna
Segaduse vältimiseks võib need fraasid ka omavahel ära vahetada.
EDIT: täiendasin reegleid.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
04.01.2009 20:53:03
|
|
|
jah, praeguses sõnastuses jääb selline mulje,et kui on kasutatud siis kaupade gruppe hunnikuna müüa aga selle esimese teema saatus ?
Ühe arvutikomplekti müümine juppideks ei tee ju seda hulgiteemaks ?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.01.2009 20:57:10
|
|
|
| tsitaat: |
Ühe arvutikomplekti müümine juppideks ei tee ju seda hulgiteemaks ?
|
ei, loomulikult ei tee, ülaltoodud näide on erandlik, kuna kasutaja on hulgiteema kogemata teinud vms.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
04.01.2009 20:59:00
|
|
|
| Tänud tähelepanu eest
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
05.01.2009 10:52:53
|
|
|
Üks väike mõte ja loodetavasti pole seda veel arutatud (ei suutnud otsinguga leida). Jutt käib ärifoorumite teemadest.
Kas teema autorile oleks võimalik anda õigus (näiteks kolme ööpäeva jooksul) peale teema staatuse muutmist "olemas"/"müüdud"/"vahetatud"/"katkestatud" teema nö taasavada? Justkui esimesed kolm päeva on teema nö "sooritamisel" staatuses.
Näide: ostan mälu siin teemas. Kokkulepe on müüjaga saavutatud ning tehing pooleni. Ma ei tahaks sinna teemasse edasist ebavajalikku arutelu. Selleks on ainus viis teema staatus muuta "olemas". Juhul kui aga millegipärast ilmnevad probleemid ("kindel" tehing jääb siiski katki, toode osutub praagiks jne), siis saaksin teema teatud aja jooksul "taasavada".
Näide2: müüsin/vahetasin hiljuti videokaarti. Jõudsime kokkuleppele vahetuse osas. Andsin enda kaardi ostjale ning vastu sain vanema kaardi + kompensatsiooni. Peale tehingu sooritamist ning tootega esmast tutvumist panin teema staatuse "vahetatud" ning teema läks arhiivi. Peale paari päevast kasutamist ilmnesid aga kaardil vead. Vahetasin vastupidi tagasi.
Nüüd on probleem selles, et uut teemat ei tahaks teha, vana ju väga värske ja kellele ikka meeldiks korduvad teemad? Taastada aga teema autor ei saa. Kindlasti on nii mõnigi samas seisus olnud. Mäletan teemasid, mille nimi on lõppenud "#2" või "Vol2"-ga või on teema alguses kohe mainitud, et "teen uue teema sest vana..". Võinuks olla võimalus seda teemat taasavada. Võibolla nii saaks, et kui moderaatoritega rääkida, aga ei tahaks nagu tülitada ja ma pole kindlasti ainuke.
Lihtsalt väike mõte.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
05.01.2009 11:00:16
|
|
|
Killhoven, toetan mõtet Endalgi on tulnud ette, kus oleks hea olnud suletud müügi/ostuteema taasavada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clm
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2004
|
05.01.2009 11:07:23
|
|
|
Ma ei tea kas on kuskil parem teema selle jaoks, kui HV mured tundub sobilik.
Vaba mikker-> Küsimused HV kasutajate kohta-> viimane 15 lehekülg
avada üritades:
"error"
Could not obtain post/user information.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
05.01.2009 11:47:16
|
|
|
Killhoven, see mõte on meilgi läbi käinud, aga sellega seonduvad järgmised riskid, et seda võidakse ka kuritarvitada, ehk kasutatakse sama teemat korduvalt mitme eseme müügiks (nagu on ajalugu näidanud ja millepärast me oleme ka esimese postituse ajalise muutmispiirangu pannud) ja moderaatoritel tuleks sellega meeletult tööd juurde, et jälgida, kas süsteemi mitte ei kuritarvitataks.
Kuid kui seda mõtet edasi arendada, siis tulevad kõne alla järgmised variandid:
a) Kindel tasuline perioodi pikkus (a'la nädal, 2 nädalat, 1 kuu jne) ja selle aja jooksul võib teema autor teemaga teha mis soovib, kuid teema ajaliseks pikendamiseks ei piisa tavalisest postitusest ehk upitamisest, vaid tasulise teenuse ostmisest.
b) Teema avamine arhiivist väikese tasu eest (see peaks välistama ka tavapärased pettused)
Kuid tasuta ei ole võimalik sellist võimalust kasutusele võtta ülalmainitud riskide ja töödehulga tõttu.
Seega, kui süsteemi mitte muutma hakata, jääb praegu ikkagi müüja või ostja kanda tehinguriskid, ehk siis enne "müüduks" või "olemas" staatuse määramist võiks teha eseme kontrolli ja kui kõik toimib, alles siis teema suunata arhiivi. Meie ei saa selle eest kuidagi vastutavad olla.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|